Susan Miller’dan 2023 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumu

Kova burcu için 2023 Eylül ayı burç yorumu: Susan Miller, finansal dönüşümler, aile dinamikleri ve kariyer fırsatları hakkında özel içgörüler sunuyor. Eylül'ün enerjilerini nasıl kullanacağınızı öğrenin!

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Eylül ayı, sizin için bir dönüşüm ve yenilenme ayı olacak gibi görünüyor. Ünlü astrolog Susan Miller, Kova burcu için Eylül ayının nasıl bir enerji getireceğini detaylı bir şekilde analiz ediyor. Bu ayın sizin için ne tür sürprizlerle dolu olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Eylül ayının enerjilerini en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinize dair stratejiler ve önerilerle dolu bu özel burç yorumunu kaçırmayın. Susan Miller'ın uzman gözünden Kova burcu için Eylül ayı burç yorumu, sizlere ay boyunca rehberlik etmek için burada:

Susan Miller’dan 2023 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumu

Bu ay oldukça şanslı ve mutlu bir ay olacak, ancak ay başlarken benden şüphe duyabilirsiniz. Bu, ikiye bölünmüş bir İtalyan ekmeği gibi ikiye bölünmüş bir ay; ikinci yarısını ilk yarısından çok daha fazla seveceksiniz.

Eylül'ün ilk yarısında ne olursa olsun, mavi gökyüzü ve açık bir yol daha sonra ortaya çıkacaktır. Gerçekte bu, daha önce yaşadığınız ve Temmuz ve Ağustos aylarında henüz atlattığınız sinir bozucu haftalarla keskin bir tezat oluşturacaktır.

Eylül ayına girerken, geçen ayın sonunda, 30 Ağustos'ta Balık burcunda gerçekleşen dolunayın etkilerini hâlâ hissediyor olabilirsiniz.

Bu dolunay, hayat dersleri veren gezegen Satürn'ün yanına geldi - Satürn dolunaya ciddi bir ton verdi. Dolunay ikinci gelir evinize düştü, bu yüzden büyük bir fatura ödemek zorunda kalmış olabilirsiniz.

Satürn Güneş'e karşıt ve dolunaya kavuşum halindeydi ve bu büyük meblağı ödemekte zorlanmış olabilirsiniz.

Dolunayların haberlerini vermek için beş günü vardır, yani Ağustos sonunda bir şey fark etmediyseniz, haberleri duymak için hala 4 Eylül'e kadar vaktiniz var.

Eğer yüklü bir fatura almadıysanız, alternatif olarak bankanızda ya da kredi kartınızda kimlik hırsızlığı ile karşı karşıya olabilirsiniz. Banka ve kredi kartı ekstrelerinizi takip edin.

Bunun başka bir yolu da olabilir. Balık burcu bir su burcudur, bu nedenle suyla ilgili sorunlarınız olmuş (ya da olacak) olabilir.

Neptün o sırada Merkür'ün karşısında olacak, bu yüzden neler olup bittiğine dair bir gizem perdesi var, ancak bataklığın merkezinde para var gibi görünüyor.

Bu kasvetli dolunaya Mars'ın konumu da yardımcı olmadı. Bu aksiyon gezegeni 10 Temmuz'dan 27 Ağustos'a kadar Başak burcunda, başkalarının paralarının bulunduğu sekizinci evinizi geziyor.

Çok fazla finansal yönetim, planlama ve organizasyon yapıyor ve aynı zamanda harcama yapıyor olabilirsiniz. Bu konumdaki Mars'ın harcamaları artırdığı bilinir.

Eğitiminizi ilerleterek, yeni bilgisayar ekipmanları satın alarak veya başka yatırımlar yaparak işinize veya kendinize yatırım yapıyor olabilirsiniz.

Yakın zamanda bir araba, güzel bir sanat eseri veya pahalı bir mücevher gibi pahalı bir şey satın almış olabilirsiniz veya yakında alacaksınız ve bu son zamanlarda büyük miktarda nakit çıkışını açıklayabilir.

Temmuz ve Ağustos aylarının çoğunda Başak burcunda bulunan Mars sizin için finansal bir antrenman getirmiş olabilir.

Bunun üzerine 30 Ağustos'taki dolunay da eklenince bu deneyim daha da stresli hale geldi.

Eylül ayına girerken, 27 Ağustos'ta Başak burcundaki Mars'tan kurtuldunuz, bu nedenle paranızı yönetmenin çok daha kolay olacağını göreceksiniz.

Mars haritanızın bu bölümüne iki yıl boyunca geri gelmeyecek. Bu son bölüme 30 Ağustos'taki dolunay son bir noktalama işareti, bir nokta koydu.

Eğer daha fazla para kazanmanın bir yolunu bulmayı umuyorsanız, şanslısınız çünkü 14 Eylül'de Başak burcunda 22 derecede gerçekleşecek yeniay tam da başkalarının parasının bulunduğu bu sekizinci evi aydınlatacak.

Yeni aylar yeni başlangıçların zamanıdır çünkü yeni bir gezegensel döngü oluşur ve yeni fırsatlar getirir Evrende simetri ve denge vardır - çok fazla çıkış olduğunda, yakında daha fazla gelir olur.

Beklenmedik gelişmelerin gezegeni olan yönetici gezegeniniz Uranüs'e hoş bir ışın gönderecek olan 14 Eylül yeni ayı, finansal açıdan iyimser bir sürpriz getirecek.

Haritanızın bu alanı aynı zamanda komisyonlar, telif hakları veya artıklar, hatta belirli bir rakama ulaşırsanız alacağınız özel bir ikramiye gibi performansa dayalı parayı da yönetir - bu sizin için parlayan ve başarılı olacağınız alandır.

Bazı insanlar her ikisinin bir kombinasyonuyla çalışır; kısmen sabit maaş, kısmen de belirli bir hedefi tutturmaları halinde komisyon veya ikramiye alırlar.

Sekizinci ev kredi kartları, banka kredileri, öğrenci kredileri, risk sermayesi, sigorta ödemeleri, ikramiyeler, değerli hediyeler veya ödül paraları, emekli maaşları, miraslar, kıdem tazminatı, ipotekler (hem yeni hem de yeniden finanse edilen), vergi ödemeleri ve iadeleri, burslar, mali yardımlar, devlet mali yardım programları ve benzerlerini yönetir.

Çizelgenizin aynı alanı, tatil süresi, esnek zaman, sağlık sigortası, kurumsal spor salonunun anahtarı ve şirketinizin sizin kalibrenizdeki çalışanlara sunabileceği diğer güzel avantajlar gibi iş yerinde alabileceğiniz özel avantajları da yönetir.

Sekizinci evin bir diğer işlevi de, vasiyetname, sağlık vekaleti veya emlak planı hazırlamak için bir avukata görünmek gibi işleri yoluna koymamız için bizi ikna etmektir.

Sizin için bu ay bu tür faaliyetlerde bulunmak için iyi bir ay.

Şimdi de ayın ortasına, 14 Eylül'e bakalım. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, o gün Başak burcunda ışıl ışıl parlayan bir yeni ay var!

Bu yeni ayı seviyorum çünkü ev sektörünüzde bulunan ve beklenmedik gelişmelerin gezegeni olan yönetici gezegeniniz Uranüs'e hoş bir ışın gönderecek ve iyimser bir finansal sürpriz getirecek.

Para büyük olasılıkla bir ebeveynden veya ailenizin başka bir üyesinden gelecektir, ancak bir ev satın almak için piyasadaysanız ve ipoteğe ihtiyacınız varsa bir bankadan veya hatta satın alabilmeniz için mülkünün fiyatını düşürmeye istekli olabilecek bir evin satıcısından da gelebilir.

Eğer 14 Eylül'den sonra bir ev ya da apartman dairesi için teklif verirseniz, teklifi kazanma şansınız yüksektir.

Uranüs yeni ay için uygun bir yerdeyse (14 Eylül'de olduğu gibi), bu her burçtan herkes için harikadır. Yöneticiniz sizin gibi Güneş ve Yeniay'a oldukça dostça bir açı yapıyorsa (Uranüs Kova burcunu yönetiyor), bu durum haritanızda diğer burçlara göre daha da olumlu bir şekilde ağırlık kazanır.

Sekizinci evinde yeniay olan bazı insanlar ameliyat planlar. Eğer ameliyat olmanız gerekiyorsa ve bu acil bir durum değilse, ayın ikinci yarısına planlayın; ameliyat için en uygun zaman 15 Eylül'den sonrasıdır (Merkür gerilemesi nedeniyle-bir sonraki paragrafa bakın).

Ancak önemli bir ameliyata acilen ihtiyacınız varsa beklemeyin, hemen olun. Ameliyatın sekizinci ev altında yer almasının nedeni, aynı zamanda dönüşüm evi olarak da adlandırılmasıdır.

Bu durumda, cerrah iyileşebilmeniz için size zarar veren şeyi ortadan kaldırır.

Geçen ay Merkür 23 Ağustos'ta gerilemeye başladı ve Eylül ayına girerken hala gerilemeye devam ediyor. Merkür 15 Eylül'de direkt hale gelecek, bu nedenle o zamana kadar gecikmeler ve iletişimsizlikler bekleyin.

Bu gezegen tüm iletişim, pazarlık, postane, kuryeler ve ortak özel taşıyıcılar (FedEx, UPS, DHL ve daha fazlası), telefonlar ve uygulamalar ile arabalar, bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve daha fazlası gibi tüm elektronik ve mekanik ürünleri yönetir.

Bir makine aşınma ve yıpranma göstermeye başladığında, bu genellikle Merkür'ün gerilediği bir zamandır, bu nedenle çoğumuz bu dönemlerde tamirhaneye gideriz.

Eylül ayı başladığında Merkür hala finans sektörünüzde geriliyor olacak. Bir çekinizin birkaç hafta gecikmiş olabileceğini ya da daha kötüsü, kimlik hırsızlığı veya posta dolandırıcılığına maruz kalmış olabileceğinizi hissediyorum.

Umarım bu sizin başınıza gelmemiştir. (Twitter hesabım hacklendi ve Twitter hala söylediğim kişi olduğuma inanmıyor. Yikes!) Merkür, 14 Eylül'deki yeni aydan bir gün sonra, 15 Eylül'de düzelecek. Ne kadar mükemmel değil mi? Gördüğünüz gibi, ayın ikinci yarısı ilk yarısından çok daha iyi geçecek!

Los Angeles'ta 2 Mayıs'tan bu yana büyük ve nadir görülen bir yazarlar grevi yaşanıyor. Bu tarih, büyük mali bütçelerle ilişkili bir burç olan Akrep'teki olumsuz, gerilim yaratan dolunay tutulmasından sadece üç gün öncesine denk geliyordu. Bu çok zor bir tutulmaydı.

Merkür yazarları, sözleşmeleri, senaryoları, tanıtımları, randevuları, seyahatleri, müzakereleri ve kontratları yönetir, bu nedenle Merkür faz dışındayken ilerleme kaydetmek neredeyse imkansızdı.

Merkür 23 Ağustos'ta gerilemesine rağmen, herkes Merkür gerilemesinin yaklaştığını her zaman geri dönüş tarihinden iki hafta önce hisseder. İşler yavaşlıyordu ve kimse iletişim kurmaya bile çalışmıyordu.

Başak burcunun 22 derecesinde 14 Eylül'de gerçekleşecek olan yeniay, bu durumdaki kişilere ilk umut ışığını getirecek, çünkü neyse ki, daha önce de belirtildiği gibi, Merkür ertesi gün, 15 Eylül'de düzeliyor. Bu, her iki tarafın da bir çözüm bulma umuduyla verimli ve anlamlı bir bilgi alışverişinde bulunmak üzere masaya oturmaları için ilk şans olacak.

Bu, tarafların bu ay bir anlaşmaya varacakları anlamına gelmiyor, ancak birbirlerini dinlemek için sahip olacakları ilk şans bu.

Los Angeles tüzüğüne göre şehir Başak burcudur (4 Eylül 1781 doğumlu). Bu yıl 10 Temmuz'dan 27 Ağustos'a kadar Mars Başak burcunu gezerek ortalığı karıştırdı, anlaşmazlıklara ve öfkeye neden oldu - Başak burcu sadece Los Angeles'ın değil aynı zamanda yazar ve iletişimcinin de burcudur.

Mars 27 Ağustos'ta bir başka umutlu burç olan Başak'tan ayrıldı. Mars şimdi Terazi burcunda, işbirliğinin ve yasal konuların burcu ve adalet ve hakkaniyet için çabalayan burç.

Los Angeles'ın doğduğu tarihte nazik, lüks seven ve göz alıcı Terazi burcunun yükseldiği söylenir. Mars şu anda Terazi burcunda, dolayısıyla bu durum görüşmelere enerji verebilir, ki bu şu ana kadar eksik olan bir şeydi.

Aktörler de grevde ve Venüs de 22 Temmuz'dan beri, yani çok uzun bir süredir, eğlenceyi ve aktörleri yöneten Aslan burcunda geriliyor.

Venüs bu ay 3 Eylül'de Merkür'den daha erken bir tarihte direkt hale gelecek. Bu da bir başka umut verici işaret.

Bu durumun Los Angeles'ın sınırlarının çok ötesinde hepimizi etkileyeceğini görüyorsunuz, çünkü her iki taraf da yapay zekânın günlük işlerdeki rolü gibi yapışkan ve karar vermesi zor bir konuyla boğuşuyor.

Dünyadaki tüm yazarlar ve oyuncular neler olacağını izliyor. Ben de izliyorum! Az sayıda astrolog, tahminlerini yazmak için yapay zekayı tamamen benimsediklerini açıkça söyleseler de, burçlarınızı tahmin etmek için yapay zeka kullanmayı reddediyorum.

Hâlâ insan deneyiminin ve yargısının önemli olduğunu düşünüyorum. Beni tanıyorsanız, yeni teknolojiyi sevdiğimi bilirsiniz. Örneğin psikoloji ve astroloji gibi hassas insani duygularla uğraşırken, hiçbirinin yapay zeka için uygun olmadığını düşünüyorum.

Boğa burcundaki Uranüs, 14 Eylül'deki yeniayda Güneş'e ve Başak burcundaki yeniaya tam olarak mükemmel derecede yönelecek. Los Angeles'taki grevler açısından, birisi birdenbire işe yarayan bir fikirle ortaya çıkabilir!

Bu daha önce düşünülmemiş bir fikir olabilir. Uranüs grevleri, yenilikleri ve yeni icat edilen her şeyi yönetir - bu nedenle Uranüs, Los Angeles'ta masadaki konu olan yapay zekayı yönetir. Bu yeniayın böylesine dost canlısı bir Uranüs'e sahip olması da bir başka umut verici unsur.

Yöneticiniz sevgili Kova, Uranüs'tür, bu nedenle ana gezegenin 14 Eylül'de bu kadar güzel bir şekilde konumlanacak olması sizin için de harika.

Uranüs Boğa burcunda, ev ve aile sektörünüzde seyahat ediyor, bu nedenle fiziksel konutunuz veya diğer mülkleriniz veya bir aile üyeniz, büyük olasılıkla ebeveyniniz hakkında iyi haberler alabilirsiniz.

Ya da ebeveyninizden harika bir şey (veya haber) alabilirsiniz, örneğin annenizin veya babanızın sizin için özel bir nedeni olmayan özel bir hediyesi olabilir.

Yeniay, 14 Eylül'deki gibi (şeker kadar tatlı olan) altı ay boyunca etkilidir - evet, mesajını çabucak ileten dolunayın aksine uzun bir kuyruğu vardır.

Bir yeniay sizi altı ay boyunca etkileyebilse de, ortaya çıktığı hafta en güçlüsüdür ve tüm enerjisini harcayıp aynı burcun dolunayıyla karşılaşana kadar bu altı ay boyunca gücü yavaş yavaş azalır.

Bu 14 Eylül yeniayı uzun zamandır gördüğüm en olumlu yeniaylardan biri. Sevgili Kova, sizin için her şey başkalarının parası ve bu paranın size nasıl yönlendirildiği ile ilgili.

Ben 18 Eylül Pazartesi ve 19 Eylül Salı günlerini seviyorum; yeni bir şeye başlamak ya da para konularını, şirket yardımlarını, birikimleri ve yatırımları planlamak veya tartışmak ya da emlak planlaması yapmak için mükemmel günler.

25 Eylül bir söz vermek veya anlaşma yapmak, kağıt imzalamak, seyahat etmek, bir sunum yapmak veya bir el yazmasını teslim etmek için son derece uygundur.

Tüm bu finansal düşünceleri yaptıktan sonra, bir mola vermeye hazır olacaksınız ve belki de uzaklaşmayı arzulayacaksınız.

Koç burcunda 29 Eylül Cuma günü şeftali gibi bir dolunay gerçekleşecek. Bu sadece bir hafta sonu gezisi olacak gibi görünse de (29 Eylül - 1 Ekim), eğer gidebilirseniz, kesinlikle eğleneceksiniz.

Macera dolu sporlar veya yürüyüş yapabileceğiniz bol güneşli bir yer bulmaya çalışın.

Önümüzdeki ay kariyer sektörünüz olan Akrep burcunda bir dolunay ay tutulması olacak ve 28 Ekim'de Jüpiter bu zarif dolunayın koluna girecek. Kariyerinizle ilgili çok heyecan verici haberler alabilirsiniz.

Ekim ayı yoğun ve çok elverişli görünüyor, bu nedenle 29 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında bir hafta sonu tatiline çıkabilirseniz, bu iyi bir fikir olacaktır. Gelecek aya dinlenmiş ve enerji dolu girmek isteyeceksiniz.

Kaynak: Susan Miller'in Astrologyzone sayfasından derlenmiştir.

08 Eyl 2023 - 15:04 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.