Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında haftalık burç yorumları yapan astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı 11 Eylül – 17 Eylül haftası on iki burcu yorumladı..

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!
Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!
+10
Haber albümü için resme tıklayın

Beyaz TV’de yayımlanan Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında astroloji tahminlerinde bulunan astrolog Nuray Sayarı, 11 Eylül ve 17 Eylül haftasını etkileyen Retroların burçlara olan etkilerini sizler için yorumluyor.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI NURAY SAYARI BURÇ YORUMLARI

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI KOÇ BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Özellikle sevgili koçlar, yükselen koçlar, kendinize olan güveniniz artabilir. Cesur ve kararlı olabilirsiniz bu hafta. Hemen hemen her konuda içgüdü ve hislerinizi kontrol edilmesi gereken bir zamandasınız.

Yeni adımlar ve duygusal patlamalar da yaşayabilirsiniz ama o duygusal patlamaları olumsuz anlamda algılamayın. Belki şu ana kadar yaşadığınız ilişkiye karşı tarafın beklediği kadar açılamadınız ya da kendinizi ifade edemediyseniz duygularınızı, duygularınız konusunda patlama yaşayabilirsiniz.

Kendinizi hiç olmadığınız kadar açıklayabilecek olduğunuz bir hafta ve bir süreçtesiniz.

Özellikle ayın aslan burcundaki seyriyle haftaya başlamış olmanız, aşk hayatınızı da hobileriniz ilişkileriniz, iletişiminiz, evliyseniz, evliliğiniz çocuğunuz ya da çocuklarınız varsa çocuklarınızla ilgili konulara daha fazla zaman ayırabilir, daha fazla odaklanabilirsiniz.

Aynı zamanda Başak burcunda bir yeni ay oluşumuyla birlikte Merkür'ün de başak burcunda gerilemesi, ayın 15’inde sona ermesi ve yeni ayın Başak burcundaki seyriyle özellikle iş ve başlangıçlar adına düşündüğünüz kariyer hayatınızla ilgili işsiz bir koç burcuysanız;

Hayalini kurduğunuz, imgelediğiniz, dilediğiniz, fırsat ve işleri önünüze getirecek yeni imkanlara sahip aynı zamanda uzun bir süredir sizi yoran ortaklaşa devam eden ve sizin tükenmenize neden olan uymayan değişmeyen şartların değişmesi için hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

15 Eylül, 16 Eylül, 17 Eylül ve 18 Eylül günlerinde iş şartlarınızı, imkan ve olanaklarınızı zorluk çekmeden değiştirip yenilerken kendi hayatınızda yeni hedefler belirleyerek daha güzel bir gelecek inşa edeceksiniz.

Niyet ettikleri her şeyi hayata dahil edecekler. Süper. Dahil ederken savaşmayacak, çabalamayacak, mücadele etmeyecek. Zaten çaba sarf ettiği mücadele ettiği savaştı.

Her şeyin sonucunu rahat bir şekilde bu hafta elde edecekler. Aynı zamanda finansal konularda planlarda ve beklentilerde çok da güzel imkanlara sahip olacakları bir haftadalar bu hafta.

Aynı zamanda pazartesi, salı, çarşamba günleri keyif yönünüzü ortaya kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

Yine pazartesi, salı, çarşamba ilgilendiğiniz ama zaman ayıramadığınız hobilerinize zaman ayıracaksınız. Hobilerinize zaman ayırınca oluşan fobilerinizden takıntılarınızdan, endişelerinizden de kolaylıkla sıyrılıp sanatsal faaliyetlerde bulunmak isteyebilir.

Bazı sanatsal özelliklerinizi keşfedebilir. Sanatçı yönlerinizle yüzleşebilir, kabiliyetlerinizi ortaya çıkarırken bunları ortaya çıkardığınız için, kendinizle ilgili kendinizle gurur duyma, kendinizle onurlanma durumunu yaşayacaksınız.

Bir de genelde iletişim ve ilişkilerde her şey gurur meselesi yapan bir burssunuz.

Özellikle ben tabii ki onurlu, gururlu olmaya önem veren bir bireyim ama bana göre bir birey için karakterli olmak şahsiyetli olmak daha çok önemli.

Gereksiz gururları, gereksiz alınganlıkları, gereksiz takıntıları bu hafta geri planda bırakmanız gerekiyor.

Yani eğer Onur hani gurur yapmak yerine şahsiyetli bir duruş sergiliyorsanız bireysel yaşamınızda ve ilişkilerinizde ne yaşadığınızın bilincinde ve farkındaysanız zaten şanslı bir haftada olduğunuzun bilincinde buna destek verecek tabii ki.

Yani inanılmaz şanslı bir haftadalar Koçlar. Hayalini kurdukları her şeyi hayat onların önüne getireceği için bu hafta yeniden yaşamlarını baştan aşağıya inşa edecekler ve bu durum onların şansına şans katacak.

Ve sıhhatleri konusunda çok sağlıklı bir haftadalar. Perşembe, cuma günleri yoğun iki gün geçirebilirler. Çalışma hayatlarıyla ilgili. Yorgunluktan dolayı şikayetçi olabilirsiniz.

Benim naçizane tavsiyem of demeyin, oh deyin. Of demeyin, yoruldum demeyin. Çalışmaktan bezdim demeyin.

Belki perşembe cuma yorulacaksınız ama cumartesi Pazar yorgunluğunuzun karşılığını ödüller olarak ele alacak ve elde edeceksiniz.

Özellikle cumartesi ve pazar ikili ilişkilerinizde sosyal hayatınız, arkadaşlıklarınız, ahbaplıklarınız aşk hayatınız ya da evliliğinizle alakalı ve sevdiğiniz herkesle çok iyi zaman geçireceksiniz.

Kaliteli anlar yaşayacaksınız. Kaliteli yalnızlık. Sen hep öyle diyorsun ya. Kaliteli yalnızlığımla çok mutluyum diye dolayısıyla koç çok klip, yalnız olmayı sevmeyen bir burçtur.

Enerjilik seçim yüksek olduğu için sosyallikten hoşlanan. Sürpriz yapmaya bayılan sürprizlerle karşılaşmaktan mutlu olan.

Ama bir kova çok sosyal ama seçici sosyal olmayı seçtiği gibi asosyal olmaktan, bu Satürn'ün onları iki buçuk yılda yordu, kaliteli yalnız kalmayı tercih ediyorlar.

Hadi bakalım. Dolayısıyla bir koç için yalnızlık söz konusu değil. Koçlar için haftanın spotu. Eğlenmekten ve çok çalışmaktan şikayetçi olmayın.

Bu hafta öyle duygulara kapılabilirsin. Böyle çok çalışmak seni yorabilir. Eğlenmekten sıkılabilirsin ama herhalde içinde bulunduğun her duruma şükretmen gereken kesinlikle. Anlaştık mı? Enerjiniz bol olsun. Enerjinizi düşürmeyin.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI BOĞA BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Özellikle sevgili boğalar, yükselen boğalar, aşk yaşamınızda içgüdülerinizin daha yoğunlaşacağı bir zaman kendi kendinize olan güveniniz oldukça yüksek.

Çevrenizdeki kişilerin etkisi altında kalmamaya özen gösterin. Sizler sabit burçlarsınız kimin neyi doğru, neyi yanlış değil, sizin doğrunuz, sizin doğrunuz ama duygusal yönünüzün ağır bastığı anlarda başkaları tarafından dolduruşa gelebilir.

Etki altında kalabilirsiniz. Hani deriz ya, hadi canım, kimse beni etkileyemez. Kimse beni tesiri altına alamaz.

Ama şu an burcunuzda gerilemekte olan, zaten uzun bir süredir de burcunuzda seyahat eden Uranüs. Uranüs öyle bir gezegen ki dokunduğu noktayı geliştirir, değiştirir. Biraz da çalkalar.

Dolayısıyla Uranüs Boğa’da. 7 sene İnsanların hayatında bayağı bir çalkalar. Ama bak bir şeyler yıkılmadan yeniden yenisi kurulmaz.

O yüzden sevgili boğalar hayatınızdan çıkardığınız kişilerle alakalı, Cuma akşamından beri duyumlar alıyorsunuz. Onların hayatında olup biten konularla alakalı.

Eh yani herkesin bir görevi var bu hayatta. Siz de onun hayatına bir görevle girdiniz. Onlar da sizin hayatınızda bir görev ve misyonla girdi.

Geçtiğimiz cumadan beri hayatınızdan çıkardığınız gerek sosyal yaşamınızla ilgili olan arkadaşlarınız gerek duygusal hayatınızla ilgili kişiler duydunuz hiçbir haberin etkisinde kalmayın.

Benim naçizane tavsiyem Perşembe gününe kadar canınızı yakan kişilerin canlarının yandığını duyduğunuzda oh olsun, iyi olmuş demeyin. Ve Allah zorunu kolaylaştırsın diyeyim.

Hadi bak ben bile yapamam bunu “daha beter olsun” demek işte nefsimizin oyunu. Senin görmediğini Allah görüyor. Senin duymadığını Allah duyuyor. O yüzden sen kulsun.

Bırak bak göreceğini görmüş. Alacağı cezayı almış. Bir de sen oh olsun, iyi olmuş. Daha beter olsun deme.

Bir boğa olarak. Canı yananların, canını yakanların, canının yandığını duyacaksın Perşembe gecesine kadar, sıfır sıfıra kadar ne olur derin bir nefes al. Herkes hak ettiğini yaşar de. Oh olsun, iyi olmuş, şöyle olmuş, böyle olmuş gibi sözler sakın ağzından çıkarma.

Sevgili Boğalar yükselen boğalar burcunda ilerlemesiyle haftaya başladığınız için eviniz ailenize odaklanma konusunda çok şanslı bir haftadasınız.

Teferruatlarla ilgilenmeyin. Bakın evinize, ailenize çok odaklanacağınız bir haftadasınız. Başak burcunda yeni ayın oluşmasıyla ve Merkür'ün Başak burcunda retrosunun sona ermesiyle aşk hayatınızda yeni başlangıçlar gerçekleştireceksiniz.

Yani aradığınız demiyorum, siz boğalar aşk aramazsınız. Siz boğalar niyet edersiniz. Allah'ım bana layık olanı benim için hayırlı olanı bana gönder.

Boğanın duası bile çok gerçekçidir. Hayalci değildir. Doğru. İçsel duygusuna döndüğü vakit de ona hayırlı olan, onun çevresine hayırlı olanı diler ve ister.

Dolayısıyla niyetinizdeki kişi kesinlikle bu hafta yalnızsanız ve kalbiniz boşsa hayat kuracağınız kadını, hayat kuracağınız erkeği tanıyacağınız bir haftadasınız.

Ay ne güzel. Özellikle 16 Eylül ve 22 Eylül. Yani şans sizden yana.

Yapamadıklarınızı yapma, yaşayamadıklarınızı yaşama konusunda talihli bir haftadasınız.

Güneşin Uranüs ile burcunuzdaki Uranüs ile olumlu üçgen açısıyla hayatınızın genelinde sürpriz, olumlu, güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız.

Belki bir Boğa burcu bireyi olarak yeni bir ev alma, yeni bir düzen kurma konusunda da planlar yapıyor olabilirsiniz.

Bunları da geliştirme ve gerçekleştirme konusunda güzel fırsatlar ve şanslar yakalayabilirsiniz.

Çarşamba günleri özellikle evinizle, ailenizle ilgilenirken özellikle hayatta olan bir anneniz bir kadın büyüğünüzle ilgili oluşan sağlık problemleri varsa şifalandığının haberini alabilirsiniz.

Negatif yaşanmış olayların bu hafta düzene gireceği bir haftadalar. Belki bir boğa burcu bireyi olarak ofisinde tadilat yaptırmayı planlayabilirsin.

Evinde mobilya değiştirmek isteyebilirsin. Tamam hayat şartları zor. Hani artık bir sehpa bile almak çok zor. İmkanlardan dolayı. Ama öyle güzel fırsatlar yakalayabilirsin ki.

Hayalini kurduğun halıyı alabilirsin. Perdeyi yaptırabilirsin. Dolabı alabilirsin. Yani evinle ilgili çok ilgili olduğun bu hafta da evindeki eşyaları yenileme fırsatını yakalayabileceğin maddi imkanlara da sahip aynı zamanda perşembe, cuma muhteşem aşk günleri olacak.

Evli olanlar eşleriyle dolu dizgin, romantizm enerjisi içerisinde olmakla birlikte direkler, istekler ve planlar konusunda da muazzam şanslı olacaklar.

Hadi. Haftanın spotu. Kim ne yaparsa kendine yapar. Başta dedim ya bizi üzenlerin canının yandığını duyacaksınız diye.

Boş verin ilgilenmeyin. Kimin ne yaşadığıyla. Hayat böyle zaten. Kim ne yapar kendine? Yine döner aslında yaptığımız iyiliği bile kendimize yapıyoruz, kötülüğü de kendimize yapıyoruz.

Dolayısıyla yaptığın iyilik de kötülük de dünya döndüğü sürece gelip bir gün yakana yapışıyor.

O yüzden lütfen iyilik yapalım, iyilik bulalım. O yüzden ne olur intikam almayın, kötü sözler söylemeyin. Tevekküllü ve teslimiyet içerisinde hep yüksek tutun.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI İKİZLER BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Enerjiniz yüksek değil İkizler biliyorum. Zor bir haftaya girdiniz. Zorlanacağınız bir süreçtesiniz. Ama biz zorlukları güzelliğe dönüştürebilmek adına buradayız. Sevgili ikizler.

Sen de o haritanı yönet. Sen düşüncelerini değiştirdiğinde değiştiriyorsun ve kaderini değiştiriyorsun. Davranışlar değiştiğinde insanın kadersel planı değişiyor.

Bakın sevgili ikizler yükselen ikizler. İçgüdülerinizi ve hislerinizi kontrol altına alın. Aldığınız takdirde hayatınızdaki bütün sistemi enerji akışını bir haftadasınız.

Küçük başarılar elde edebilirsiniz. Bu muydu? Demeyin. Hemen burun kıvırmayın. Yani bazen küçücük şeylerin arkasından büyük kapılar açılabilir.

O yüzden şükür en büyük nimettir. Sakın bunu unutmayın. Psikolojik olarak hassas olabilirsiniz. Dikkat edin. Ben de istesem her şeyi kafama takarım.

Tak, tak, tak, nereye kadar o yüzden bu hafta yaşanmış geçirilmiş hiçbir şeyi kafanıza takmayın.

Sosyal ilişkilerinizde ve arkadaşlarınızda hakkınızda ayrı gayrı yapıldığını duyabilirsiniz.

Aman canım yapsınlar. Niye üzülüyorsunuz ki? Demek ki taşınamayan bir kişisiniz. Demek ki kıskanılan bir karaktersiniz.

Bir güneş ikizler olarak biri yükselen ikizler olarak eğer birileri sizinle uğraşıyorsa ve siz bu hafta bunları duyuyorsanız.

Samimiyetle söylüyorum. Şanssız değil şanslısınız. Dedikodusu yapılan düşmanlık beslenen, arkasından işten işler çevrilen kadınlar da, erkekler de bastığı yeri titreten kişilerdir. Boş bir insanla kim uğraşsın?

Tın tın. Teneke gibi. Çal çal ses çıksın. Sen bir ikizler burcusun. Hareketli ve enerjiksin. Şu anda gezegenlerin kombinasyonu riyakarlıkların, hilelerin, oyunların, düzenbazlıkların içerisinde olduğunu gösteriyor.

Gör, derin bir nefes al, kabule geç. Her ne oluyorsa hayrıma de. Kendini bahtsız, talihsiz kara yaslara bürünmüş bir moda sokma.

Eğer buna dikkat ederlerse iki şeye dikkat edecekler. Küçük mutluluklara şükredecekler ki büyük kapılar açılsın ardına yaşadıkları talihsizlikleri de bahtsızım.

Talihsizim ne buldu demesinler. Bundan ne öğreniyorum? Neyi göremiyordum? Ya da aldatıldın, bunu gördün. E tamam. Belki on yıl çok mutlu bir aşk yaşadın.

Adam ne, adam nefsinin esiri oldu. Bırak esiri olsun. O esirle de ömür boyu yaşasın. Sen kandırılmadın, sen aldatılmadın.

Aldatıldığını duyduysan dün itibarıyla başladı bu enerji. Kendini kandırılmış bir kadın olarak görme. Kendini aldatılmış bir adam olarak görme.

Ben buradan neyi öğreniyorum? Acaba aldatılmaktan çok korkuyordum da, korkum benim kaderim mi oldu? Ya da beni aldattığını zanneden kişi kendini mi aldattı? Belki benim hayatımda vadesini doldurdu.

Bunu yapması gerekiyordu ki yaradan onu benim hayatımdan çıkarsın. Doğru. Dolayısıyla hiçbir şey bizim başımıza boşu boşuna boşu boşuna gelmiyor.

Dolayısıyla başınıza gelen şanssızlıklardan neler öğrenmenizi, neler öğrenmeniz gerektiğini gözlemlemeniz gereken önemli bir haftadasınız.

Olaya böyle baktığınız anda bütün şanssızlıkları ve talihsizlikleri ortadan kaldırabileceksiniz. Ayrıca Güneş'in Uranüs'le olumlu üçgen açısıyla sürpriz, aydınlatıcı rüyalar görebilirsiniz.

Bu kavuşum ikizlerin hafta boyunca soru işaretlerine aydınlık tutacak, fener tutacak, rüyalar görmesine neden olacak.

Ben rüyaların rehberliğine çok inanan bir bireyim. İki tip rüya var. Bir bilinçaltının oyunu rüyalar, bir de düşüncelerinizdeki olayların cevabı olan rüyalar.

Dolayısıyla bu hafta gördüğünüz rüyaları ne olur not alın. Tarih, zaman olarak not alın. Ve her gün o rüyayı okuyun. Mutlaka size mesaj veren rehberlik eden, yaşam yolunuzda yolunuzu göremediğiniz konulara fener olan, ışık vazifesi gören, güneş enerjisi sunan rüyalar göreceksiniz.

Ki bu ikizlere ne istediğini bilmiyorsun diyemeyiz. İkizler burcu, on iki burcun içerisinde en hareketli, en enerjik, en ne istediğini bilen bir burçtur.

Ama işte o kandırılma, aldatılma, arkasından iş çevirmeler onu biraz böyle bir enerjisini düşürüp, ne istediğini bilmiyormuş gibi bir moda sokabilir.

Haftanın spotu. Ne istediğini biliyorsun. Geleceğine konsantre oluyorsun.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI YENGEÇ BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Kameraman arkadaşım geldi ki Nuray Hanım dedi, Geçen hafta yengeçlerle ilgili ne dediyseniz harfiyen yaşadım dedi. Her hafta böyle yaptım. Keramet bende değil. Gökyüzünde.

Şimdi sevgili yengeçler, yükselen yengeçler, bazı yakınlarınızın sözlerinden çok yoğun etkilenebilirsiniz bu hafta.

Boşa geçmesi boşa geçmesi gereken az bulunan zamanlar. Unutmayın alışveriş yapma isteğinizi arttırabilir.

Bu hafta paranızı, çarçur etmemeye özen gösterin. Kesinlikle maddiyatla ilgili korku yapmayın. Kıtlık bilinci oluşturmayın, kazanıyorsunuz. Kendi yolunuzda ilerliyorsunuz.

Ama düşünmeden, alışveriş yapmamaya, paranızı çarçur etmemeye de özen göstermeniz gerekiyor.

Ayın aslan burcundaki ilerlemesiyle geçiş yaptık. Kişisel finansınıza her zamankinden daha fazla odaklanabilirsiniz.

Başak burcunda yeni ayın oluşması ve Başak burcunda Merkür'ün gerilemesini sona ermesi, bütün yengeçlerin özellikle duygu dünyasıyla ilgili yaşadığı zorlukları adeta sonsuza dek ortadan kaldırıyormuşçasına bir moda sokacak.

Harika.. Kendinizi geçtiğimiz haftalarda talihsiz gördüğünüz, yıpranmış gördüğünüz konularla alakalı aslında hiç de yıpranmadığınızı, hiç de zorlanmadığınızı düşünecek ve bunun kararını vereceksiniz.

Oysa ki yaşadığınız ilişkiyle ilgili kiminiz annenizin ömrünü tüketti kiminiz en yakın arkadaşınızın başını yedi. Hangi? Hiç de sorun değilmiş gibi bir moda girebilirsiniz.

Bu da sizin dertlerinizi dinleyen insanları şoka sokabilir, tamam. Sorunsa sorundu. Problem çözüldü. Sorun sorun olmaktan çıktı. Geçti bitti. Geçti bitti deyin.

Yani iki gün önce ağladıklarınıza aman canım sorun ettiğim şeyler sorun da değilmiş demeyin.

Çünkü onlar size ağlama, üzülme derken sinir oluyordunuz. Ben de örneğin kendi adıma yükselen yengeç olarak bir şeye kızdığımda, üzüldüğümde, ağladığımda, biri bana üzülme, kafana takma dediğinde cinlerim tepeme çıkıyor. Daha çok takılma buna.

Ay nasıl takılmayayım? Şu anda modum orada. Takılacağım. Üzüleceğim. Ağlamaktan korkmayın. Gözyaşı ruhun içine birikmiş kirlerin temizlenmesine yardımcı olan bir durumdur.

O yüzden ağlamayan insandan korkun. Ağlayan insan arınan insandır. Temizlenen insandır.

Dolayısıyla geçtiğimiz haftalarda ağladığınız birçok konuya bu hafta çok sevineceksiniz. Kayıp gibi gördüklerinizin çok büyük ödül, çok büyük kazanç olduğunun yüzleşmelerini yaşayacaksınız.

Aynı zamanda Merkür retrosunun bitmesiyle yeni ticari anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Güzel. Bir yengeç burcuysanız yeni bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Ya da profesyonel bir iş kurma kararı alabilirsiniz.

İş kurmakla ilgili bir teklif önünüze gelebilir. Seçip tercih ettiğinizde doğru kişilerle, doğru alanda, doğru işi yaptığınızın farkında ve bilincinde olarak başarınızda başarı dahil edebilirsiniz.

Güneşin Uranüs'le olumlu üçgen açısıyla hedeflerinizle ilgili sürpriz yükselişler yaşayacaksınız.

Hedeften kastım. Bir yengeç olarak bir eğitim hayatı varsaya da kariyeriyle bir terfi etme planı varsa ne zaman olacak diye içsel şişiniyorsa, beklemekten yıprandıysa, yorulduysa, bazen beklemek kalbimizin patlamasına neden olacakmış gibi durumları yaşatır bize.

Çok sıkıcı olabiliyor. Çok sıkıcı olabiliyor. Yengeçlerin bekledikleri, beklemekten tükendikleri, eğitimden işe, işten kariyere, kariyerden ilişkiye bekledikleri bütün her şeyin sonucunu ve neticesini alacaklar.

Bu durum Yengeçler'de inanılmaz şanslı bir dönemi yaşatacak. Bu arada bekar yengeçler evlenmeyle ilgili kararlar da alabilirsiniz ve evlilik teklifi edebilir ya da evlilik teklifi alabilirsiniz.

Haftanın spotu, geçen hafta üzüldüklerinizi bu hafta önemsizmiş gibi yapmayın. Mutluluk, uyum, denge ahenk.

Yani romantizm artacak, hayatımda olduğun için şükrediyorum hissedeceksiniz. Ve zaten yengecin bir güven kaybı, sen hep dersin ya güven aynadaki bir çiziktir. Baktığın anda o çiziği görüyorsun dersin.

Dolayısıyla yengeç güvenmediği her şeyi attı hayatından. Tekrar hayata yeniden güven duyacağı kişileri aldı hayatlarına. Ya da alacaklar.

Hadi bakalım. Sevgili Yengeç. Enerjin bol olsun, paran çok olsun. Sevdiklerin yanı başında olsun. Bir de sağlığın yerinde olsun bütün yengeçleri tek tek öpüyoruz. Sevgilerimizi gönderiyoruz.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI ASLAN BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sevgili aslanlar yükselen aslanlar, çevrenizdeki kişilerden çevrenizdeki kişilerle ilgili ve bulunan herkesle ilgili aslında şefkat bekliyorsunuz.

Doğru ve yanlış olanı görme yeteneğinizin artacağı bir haftadasınız. İş ve çalışma alanlarınızda planlı olmaya benden tavsiye özen gösterin bu hafta.

Özellikle güneş, yani kendi burcu, aslan olan, bireyler ve yükselen aslanlar. Bu hafta ayın kendi burcunuzla haftaya başlamış olmanız Ay, Aslan burcuna geçti, yengeç burcundan ayrıldı.

Hafta sonu boyunca Ay Yengeç burcundaydı. Bugün itibariyle Ay'ın aslan burcundaki seyriyle sizin hayatınızda neler olacak?

Özellikle öz güveninizin artışı, iş ve kariyer hayatınızda daha planlı, daha tutarlı, daha kararlı çalışmaya özen gösterdiğinizde sizi yoran ve zorlayan, işlerin tamamından arınacaksınız.

Aynı zamanda bazı iş hayatınızda birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızın geçimsizliklerinden dolayı yaptığınız işten, bulunduğunuz alandan soğuma durumları yaşamıştınız.

Sizi işinizden sizi sorumluluklarınızdan soğutan ve uzaklaştıran insanların birer çıngırak olduğunu, çıngıraklı yılan olduğunu fark edeceksiniz.

Kesinlikle hani böyle tıs fıslar var ya. Hiç belli etmeyen, su yılanları böyle güzel yüzlü. Karanlık ruhlu, çevrenizdeki o tısları fark edeceksiniz.

Fark edin ama tartışmayın hiç kimseye kendinizi ispat etmek, kanıtlamak zorunda değilsiniz.

Eğer birilerine kendinizi ispat etmek ve kanıtlamak durumunda olur ve hissederseniz haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.

Özellikle iş ve çalışma hayatınızda uzun süredir emek verdiğiniz, üzerinde çalıştığınız, planlı ve programlı bir projeniz varsa kabul görmesiyle çok mutlu olacaksın.

Terfi bekliyorsanız ve bekletildiyseniz, boşa bekletilmediğinizi fark edeceksiniz.

Yine beklentileriniz karşısında modunuzu düşüren iş arkadaşlarınızın yanıldığını fark edeceksiniz ama değmez biliyor musunuz..

Enerjinizi emen insanları boşuna bekliyorsun. Ayrıl bu işten. Zaman kaybediyorsun diyenlere bak yanıldım demenize bile gerek yok.

Onu ayıracağınız zamanı kendinize ayırın. Hiçbir şey yapamıyorsanız kendinizi kucaklayın şefkatle, sevgiyle.

Özellikle çevrenizdeki kişilerle ilgili şefkat bekliyorsunuz ya. Hiç kimseden bir şefkat beklemeye ihtiyacınızın olmadığını haftaya pazartesi sabahına kadar kendinizi hatırlatın.

Siz kendinize ne kadar şefkatlisiniz? Siz kendinizi ne kadar önemsiyorsunuz? Siz kendinize ne kadar değer veriyorsunuz? Siz kendiniz için ne kadar değerlisiniz. Yeteneklerinizin ne kadar farkındasınız?

Bunlara konsantre olduğunuzda iş bekleyen, işi elde edecek, kariyerin de yükselme isteyen, yükselecek değiştirmek isteyen, çevresini değiştirecek.

Tamam, aşk hayatınızla ilgili çok yıprandınız, çok tükendiniz çok yoruldunuz ama ruhunuza uymayan ilişkilerim bittiği için bu yazı zaten aslanlar Venüs'ün aslan burcunda retrosu gerilemesinden dolayı yüzleşmelerle geçirdi ve tükendi.

Ama şimdi tükendiğiniz her konuda bitti. Kalkınma ve yükselme gözünüz aydın. Özellikle haftanın spotu. Kendini kendine ispat et. Kimseye değil..

Ah sevgili Aslan. Ama aslan zaten kendini biri ispat etme gibi bir derdi yoktur değil mi? Yani gelişini yaşayan bir burç değil mi? Hep öyledir ama bazen gezegenlerin kombinasyonu yaşanmış olaylar.

Birilerine istemsizce had bildirmek için de ispat etmeye çalışabilir. Gerek yok, değmez. Sen kendinin farkında mısın? Bitti. Evet

Payımıza düşeni aldık. Önerilerimizi aldık, tedbirlerimizi alacağız. Özellikle ilişki konusunda bir zorluk yaşamamak için her şeye çok dikkat edeceğiz sevgili Aslanlar.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI BAŞAK BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Hayatın her alanını organize eden sevgili Başak. Bu hafta bakalım. Nerede hata yapıyorsunuz? Uyarılarım var.

Şimdi bu hafta risklere, abartılara ve yanılgılara karşı dikkat diyorum. Egonuzu kontrol etmeniz, kayıplar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda bazı sıkıntılar olabilir. Varsın ne olsun? Abartmaya gerek yok.

Şimdi Bir Başak huzur sever. O evliyse o kadınsa eşim, çocuğum ya da çocuklarım, düzenim diye yaşar. Bir erkekse işim, düzenim, evlatlarım diye yaşar.

Özellikle Başak kadını harcama konusunda planlıdır, programlıdır. Ama biraz daha Başak erkeğine göre keyifçidir. Başak erkeği ciddi anlamda tutumludur. Yani pintilik denecek kadar tutumludur.

Dolayısıyla lütfen sevgili Başak erkekleri bu hafta paranızı tutarken ve biriktirirken, kenarı ayırırken kıtlık bilinci yaratmamaya, cimrilikten kaçınmaya özellikle Başak Erkeklerini uyarıyorum. Kaçınmaya özen gösterin.

Çünkü kaçtığınız her duygu sizi takip eder hep öyle. Her şey başınıza gelir. Düşündüğünüz her şeyi sizin bahtınız talihiniz ve kaderiniz olur.

Bakın Merkür burcunuzda gerilemesini ayın on beşinde bitiriyor. Ve yeni ay burcunuzda doğuyor haftaya siz Başaklar ve Yükselen Başaklar Ay'ın Aslan burcundaki seyri ve ilerlemesiyle geçiş yaptınız iç dünyanıza.

Odaklanma konusunda hiç zorluk çekmeyeceksiniz. İçsel huzursuzluklarınızdan arınmak için kendinizi nasıl yönlendirdiğinizin farkında ve bilincinde olacaksınız.

Özellikle kendi burcunuzda yeni ayın oluşmasıyla ve kendi burcunuzda Merkür retrosunun sona ermesiyle hayatınızın genelinde yeni başlangıçlar gerçekleştirme konusunda şanslısınız ve talihlisiniz.

Şimdi son 24 - 25 gündür hep hesaplaşmalar yaşadılar. Her şey masa üstündeydi. Görmediğini gördü. Duymadığını duydu. Kabullenemediğini kabullendi. Beklemediğiyle yüzleşti. Ve dolayısıyla tükendi.

Şimdi o tükendiğiniz yıprandığınız konulardan kolaylıkla burcunuzda gerçekleşecek yeni Ay'la birlikte oh diye derin bir nefes alacaksınız.

Güneşin Uranüs'le olumlu üçgen açısıyla sürpriz fırsatlar yakalayacaksınız. Özellikle eğitim konusunda kaç yaşında olursanız olun.

Bütün öğrencilerimizin yeni eğitim dönemi, hayırlı ve uğurlu olsun. Başarılar diliyorum. Hepsine başarılar diliyoruz. Ama ben de çok seviniyorum. Oğlum Başak burcu çünkü.

Bu sene eğitim hayatına Başaklar çok önem verecek. Aaa ne güzel. Her zamankinden daha fazla öğrenmeye kendilerini hem eğitim ve hem kişisel hem ruhsal eğitme konusunda istekli, hevesli ve öz güvenli olacaklar.

Süper. Aynı zamanda bir Başak kadını, bir Başak erkeği olarak hangi konuda kendinizi gelişmemiş, eksik hissediyorsanız o alanda kendinizi eğitmek hususunda önünüze çıkacak fırsatları çok iyi değerlendirerek kendinizde inanılmaz bir gelişim ve başarı durumu oluşturacaksınız.

Ve bu oluşturacağınız başarıyla kendinize duyduğunuz öz güveniniz de artacak.

Özellikle uzun yıllardır bir kuruma, bir düzene bağlı olarak çalışan bir Başak burcu bireyiyseniz artık başkalarının çalışanı olmayayım. Kendi işimi mi kursam? Ya da bir iş ortaklığımı yapsam dediğinizi duyar gibiyim.

Özellikle bu hafta kendi işini kurmak isteyen başaklar için yeni fırsatlar gündeminizin konusu olabilir. Yeni ayın burcunuzda doğuracak olmasıyla..

Yeni başlangıçlar yapma, yeni planlar kurma, yeni niyetlere dahil olma konusunda inanılmaz şanslı bir haftada olacaksınız. Özellikle maddi konularda zorluk yaşamış olanlar birilerine borç para vermiş olanlar, birilerine kefil olmuş, zora düşmüş olan başaklar kesinlikle ve kesinlikle kayıpları kurtaracaklar ama yeni kayıplar yaşama konusunda dikkatli olsunlar.

Özellikle haftanın son üç gününde çantanıza anahtarınıza, arabanıza hırsızlıklara maruz kalabilirsiniz.

Haftanın spotu çok dikkatli olun. Zihninizi dağıtmayın

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI TERAZİ BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sevgili teraziler, yükselen gereksiz harcamalar yapabilirsiniz bu hafta. Dikkat dikkat. Aman diyorum.

Bazı misafirlerden rahatsız olabilirsiniz iş yerinize gelecek, evinize gelecek. İş ortamınızda risk almamaya özen göstermeniz gereken çok önemli bir süreçte ve haftadasınız.

Ne yaparsanız ne olur, ne yapmazsanız ne olur.. Özellikle sevgili teraziler, yükselen teraziler, haftaya on iki burcun, aynı enerjiyle başladığı gibi ayın aslan burcundaki seyriyle başlamış olmanız, hedeflerinize ve ideallerinize odaklanmanız konusunda yardımcı olacak size.

Bugüne kadar neyi hedeflediniz? Neler sizin iradenizin dışında gelişti? Neler sizin planlarınızın dışında sonuçlandıysa, bunlar üzerinde yoğun düşünüp sorun olan her şeyi ortadan kaldırabilme adına haftanın ilk üç gününde çok şanslısınız.

Kendi hatalarınızın da hayatınızı yaşamınızı zorlaştıran, hem iş konusunda hem ilişkiler konusunda, hem iletişim konusunda.

Hayatın hangi alanlarında zorlandıysanız o alanlarda nasıl yanlışlar yapmışım? Hangi konularda hatalar yapmışımın bilincinde olacaklar.

Ve hatalarını telafi edecekler. Hayata karşı duruşunuzu, bakışınızı, hayatı yaşama şeklinizi ve biçiminizi değiştirmeniz gerekiyorsa, değişim yapma konusunda çok şanslı bir süreçtesin.

Güzel. O yüzden attığınız hiçbir adımdan çekinmeyin ve korkmayın. Hedeflerinize ve ideallerinize kolaylıkla odaklandığınız bir haftadasınız.

Başak burcunda gerçekleşecek yeni Ay'la birlikte yine Başak burcunda Merkür retrosunun sona ermesiyle birlikte şimdi gizli düşmanlar, dolandırıcı kişilere, gizli düşmanlara karşı çok temkinli olmanız gereken bir haftadasınız.

Şimdi astrolojide on ikinci ev hayatın gizli bahçesi gizli düşmanlıklardır. Yedinci ev açık düşmanlıklardır.

Şimdi on ikinci ev konularına bu hafta çok dikkat etmeleri gerekiyor. Gizli düşmanlar arkadan iş çevirenler bunların hepsi patır patır patır ortaya çıkmıyor, fark ediliyor.

O zaman terazi için bir anlamda yüzleşme haftası olacak bu hafta. Görecek de tam yüzleşemeyecek. Ortaya çıkarmak için çaba sarf etmeyin.

Yani düşmanı fark edebilir, tehlikeli insanı görebilir. Sen onu ortaya atmaya çalışma. Dillendirme. Seni mahvetmiş bir insanı rezil etmek için mücadele çok önemli.

Bak sana haksızlık yaptı. Seni aldattı. Seni kandırdı sana her konuda haksızlık etti. Seni sırtından bıçakladı. Sen bunu biliyorsun. Ve bunu fark ettin, gördün. Onu ortaya döküp rezil etmeye kalkarsan kendin rezil olursun.

Bırak o kendi rezilliğini, kendi ortaya döksün. Çünkü gizli düşmanlarını görecekler. Ortaya çıkarmak için çaba sarf etmemeleri gerekiyor.

Onların kendiliğinden ortaya çıkmaları için, sakince beklemeniz gerekiyor. Şimdi sizin fark ediyor olmanız manevi anlamda çok büyük bir ödül. Size. Tabii.

Başkalarının da onu fark etmesi için zamana ihtiyacınız var. Siz kimsenin gözüne görülmeyeni sokmaya uğraşmayın. Bu hafta buna çok dikkat etsinler.

Aynı zamanda temkinli olun. Bilin, park edin, uzak durun. Ama birilerine de fark edilmeyeni fark etmek için uğraşmayın.

Örneğin bir terazi burcu kadınısınız. Eşinizi bir kadından ve çevrenizdeki ortaklaşa bir arkadaşınızdan kıskanıyorsunuz. Kadının oyunlarını fark ediyorsunuz. Eşinizin gözüne sokmayın. Fark etmediğini fark ettirmeyin. Anlatabildim mi?

Onun görmediğini, ona göstermeye çalışmayın. Görmesi gerekiyorsa görecektir zaten. Güneşin Uranüs'le olumlu üçgen açısıyla sürpriz finansal kazançlar elde edebilirsiniz.

Haftanın spotu. Sen gördüğünden emin ol. Başkalarının neyi görmesi gerektiği için zamana ihtiyacı olduğunu içselleştir.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI AKREP BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sevgili Akrepler, gereksiz harcamalardan uzak durmaları gerekiyor. Planlı programlı harcamalar yapmaları gerekiyor.

Hem üstünüzde başınızda kılığınıza kıyafetinize hem evinize ne olur planlı programlı harcama yapın.

Çünkü plansız, programsız harcamalar yaptığınız takdirde pişmanlıklara maruz kalabilirsiniz. O yüzden temkinli tedbirlere dikkatli olmanız da fayda olduğunu düşünüyorum.

Yani alışveriş yaparken bile bir plan dahilinde çık eve defa düşünsünler.

Onun haricinde sağlıkları, ikili ilişkileri öncelikle bu hafta iyimser tavrınızı gelişiminize katkı sağlayacak. Yakınlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ayrı fikirlere, ayrı düşüncelere sahip olabilirsiniz.

Sevgili Akrepler Güneş Akrepler. Yani Güneş Akrep dediğim kendi burcu Akrep olanlar. Ay'ın Aslan burcundaki seyriyle haftaya başlamış olmanız kariyerinize odaklanma konusunda zorluk yaşıyorsanız odaklanmada odaklanma yaşadığınız bütün zorlukları ortadan kaldıracaksınız.

Belki eğitim hayatınız yükselmeyle ilgili planlarınıza konsantre olamıyorsanız bu hafta konsantre olamadığınız her konuya hiç zorluk çekmeden kolayca kanalize olabilecek, kolayca konsantre olabileceksiniz.

Hatta belki birçok Akrep meditasyon yapmakta zorluk çekiyorum. Odaklanma problemim var diyenleriniz varsa bu hafta odaklanmakta konsantre olmakta yaşadığınız bütün zorlukları da ortadan kaldırıyorsunuz. Harika.

Aynı zamanda gelecekle ilgili yeni ayın başak burcunda oluşması ve başak burcunda gerilemekte olan Merkür'ün sona ermesi yeni davetler ve organizasyonlar içerisine katılarak yeni arkadaşlıklar edinebilirler.

Hem sosyal hem duygusal alanda kalbi boş olan bir akrep bireyiysen aşktan yana şansın gülecek. Zaten aşkta beş yıldızlı.

Kalbi boş olan bir akrep hayatının kadınını erkekse kadınsa hayatının erkeğini tanıyabilir. Inşallah.

Kesinlikle Özellikle hak ettiğiniz ilişkilere, hak ettiğiniz beraberliklere adım atarken hani ilk görüşte vardır ya, bunu çok danışanımdan duyuyorum. Haritasına baktığım bireylerde, ilk karşılaştığımda Nuray Hanım, “ben bu adamla evleneceğim” demişti mi evlendim. İlk karşılaştığımda Nuray Hanım “ben bu kadınla evleneceğim” demiştim, evlendim. Derler ya, ha bunu ben çok duyuyorum.

Resmen bu hafta tanışacağınız kişilerle “hayat kuracağım” enerjisini hissedeceksiniz. Gerçekten bu hafta dost olarak hayatınıza girenler uzun yıllar dostunuz olacak.

Aşk olarak hayatınıza girenler hayat arkadaşlarınız olacak.

Derin köklü aşkların temelinin atılacağı çok önemli bir haftadasınız bu hafta. Öncelikle yakınlarınız, akrabalarınızla bazı uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz.

Şimdi kardeşlerinizle, kuzenlerinizle, akrabalarınızla, komşularınızla kendi hayatınızda yakın olarak gördüğünüz kişilerle, hayata farklı pencerelerden bakabilirsiniz.

Hayatı sizin gibi göremeyebilirler. Sizin düşündüklerinizi sizin gibi değerlendirme değerlendiremeyebilirler. Ya da sizin siz pozitifsinizdir. Onlar negatiftir.

Şimdi siz hangi moddaysanız karşınızdaki insanları da o moda sokamazsınız. O yüzden kişileri Akreplerin hem kardeşlerini hem komşularını, hem arkadaşlarını hem yakınlarını olduğu gibi görüp kabul etmesi gerekiyor.

Yani bakış açısı size uymuyor diye arkadaşlık mı biter? Hayatı sizin gibi yaşamıyor, değerlendirmiyor diye kardeşlik mi bozulur?

O yüzden ne güzel farkındalık kazandığınız bu süreçte belki empati yapma özelliğinizi de geliştirmenizi sağlayacak, fikir ayrılığı yaşadığınız kişiler.

Eğer hayata objektif bakarsanız hem odaklanma konusunda hem huzur konusunda muazzam mutlu olabilirsiniz.

Ama bir konuya fokuslandığınızda subjektif olduğunuzda empatiden de uzaklaşırsınız. O yüzden ne olur herkesi hayata nasıl yaşıyorsa öyle yaşaması gerekiyor diyerek görün.

Yakınlarınızla çevrenizdeki kişilerle bilmiş kişi olarak aranızı bozmayın. Bu hafta buna dikkat edin. Çünkü akrep sezgileri çok güçlü bir burç. Çok arkadaşını uyarır.

Bak bu arkadaşınla görüşmenin bana huzur vermiyor. Kardeşini uyarabilir. İlişkini tasvip etmiyorum, uygun görmüyorum. Ya belki canı yanacak, öyle bitirecek. Tecrübe kazanacak.

O yüzden ne olur üzülmesinler diye değiştirmeye çalıştığın kişilerle aranı bozma.

Haftanın spotu. Sen kendi hayatınla bütünleş. Başkalarına da şans ver.

Onların da kendi hayatıyla bütünleşmesi kimi vardır canı yanarak öğrenir. Kimi vardır önüne sunulan kolaylıklarla öğrenir.

Bu şeye benziyor. Elini kapının arasına koyuyorsun. Üç kere uyarıyorum. Çek elini diye parmağın sıkışınca öğreneceksin. O senin tercihin. Dinlemiyorsa dinlemesin.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI YAY BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sırada sevgili Yaylar Yayları. Her eve bir yay lazım. Özellikle arkadaşlıkta, dostlukta kesinlikle ya, eğilen dur. Gülsün, yüzü hiç asılmayan bir burçtur. Aynen öyle. En acılı anında bile o. Sinirlenir. Yükseltirsek dolaşır. Gelir bütün öfkesinden aranır.

Dışarda böyle hızlı hızlı yürüyen biri varsa sırtında da çantası varsa kesin bu yay diyorum. Tabii onlar çok dışa dönükler.

Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu. Güneş ve yükselen yaylara yaptığı uyarı.

Çevrenizdeki kişilerin acılarını paylaşabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir hafta.

Aşk hayatınızda daha duygusal olmaya meyillisiniz bu hafta. Ki sizler duygusallıktan uzak görülen zannedilen bir burçsunuz. Aslında duygularınızı kendi içsel dünyanızda yoğun yaşadığınız için..

Hani biz biliriz ki balık.. Balık sulu gözlüdür. Biz biliriz ki yengeç sulu gözlüdür. Biz biliriz ki akrep sulu gözlüdür. Boğa sulu gözlüdür. Ama siz yaylar göz yaşını genelde içine akıtan burçlarsınız.

Dolayısıyla bu hafta kendinizi inanılmaz derecede iyi hissederken çok fazla duygusal olmaya da meyillisiniz. Özellikle aşk hayatınızda dört yıldız vermemdeki sebep uyarı..

Haftaya Ay'ın aslan burcunda ilerlemesiyle başlamış olmanız partneriniz evli bir yay burcuysanız süregelen bir ilişkiye, beraberliğe sahip bir yay bireyiyseniz partnerinizin fikir ayrılıklarına karşı daha anlayışlı, daha sakin, daha uyumlu olmaya özen gösterdiğinizde her şeyin ilişkinizin, benliğinizin, birlikteliğinizin hayrına ilerlediğini fark edeceksin.

Ne istediğinizi bildiğiniz bu haftada aynı zamanda yurt dışı bağlantılı çalışmalarınıza varsa, odaklanmada zorluk çekiyorsanız odaklanabilirsiniz.

Belki yurt dışına gitmek ülke değiştirmek, işiniz gereği başka bir yere yerleşmekle ilgili planlarınız varsa, beklediğiniz haberler önünüze gelebilir.

Inşallah ve aynı zamanda Başak burcunda yeni ayın oluşması ve Başak burcunda Merkür retrosunun sona ermesiyle kariyerinizde yenilikleri gerçekleştireceksiniz.

Güneşin Uranüs'lü olumlu üçgen açısıyla yolunda devam eden çalışma hayatınızda olumlu yönde sürprizlerle karşılaş..

Yani bir yay olarak kendinizi geliştirmek isteyip geliştiremediğiniz konulara odaklanmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Kiminiz eğitimle kiminiz kendinizi geliştirmekle, kiminiz eksik yönlerinizi fark etmekle, kendi içsel gelişim yolculuğunuzda ayrı, kariyer gelişim yolculuğunuzda ayrı, gelişmeye izin verirken kolaylıkla gelişirken maddi ve manevi anlamda da birçok fırsatı birden yakalayacaksınız.

Aynı zamanda birlikte çalıştığınız aynı iş ortamında, iş düzenini paylaştığınız dostlarınızla ve arkadaşlarınızla aranızda fikir ayrılıkları yaşayanlarınız varsa geçimsizliğinden yıldığınız bir müdür, üst, sürekli emir kipiyle konuşan bir çalışma arkadaşı yani artık yoruldum.

Beni yoruyor, beni aşağıya çekiyor, beni tüketiyor dediğinizi iş arkadaşlarınızda.

Şartların kendiliğinden değişmesiyle sizi tüketen yoran enerji olarak aşağıya çeken konulardan ve kişilerden özel çaba sarf etmeden hayat sizi kurtaracak.

Belki bölümleri değiştirilecek, belki işten çıkarılacak, belki başka işlere geçecek. Siz düzen değiştirmeden konumunuzu, kariyerinizi, sorumluluğunuzu bilerek kendi kariyer yolunuzda başarıyla ilerlemenin ayrıcalığını ve huzurunu derinlemesinde yaşayacağınız bu haftada iş kurmuş bir yay bireyiyseniz henüz kazanamadım diyorsanız..

‘Kazanabilirim’in güvenini içinde hissedeceksiniz. Kariyerimin yükselsin diye bekliyorsanız ve umutsuzluğa düştüyseniz yükselmenin fırsatlarını ve aşk hayatınızda çok duygusal olmaya meyilli olduğunuz için kalbi boş olan bir yay bireyiyseniz, kendinize benzeyen kişileri hayatınıza çekmeye çalışabilirsiniz.

Kişi kişiye benzemek zorunda değildir. Yeni tanışacağız insanlara ne olur şans verin. Kalbiniz boşsa. Zaman içerisinde ön yargılı olmayın.

Enerji alamadım. Bana benzemiyor. Anlaşabilir miyim? Edebilir miyim? Gibi. Bir çay için, bir kahve için, bir yemek yiyin. Bir oturun, bir konuşun.

Bir iki görüştükten sonra insanların enerjisinin zaman içerisinde birbirini tamamlayabileceğini hissedip fark edebilirsiniz.

Tamam görüştünüz, konuştunuz, yeni tanıştınız ama o elektriği, o enerjiyi o zaman yolu açık olsun diyebilirsiniz ama ne olur bu hafta yeni tanıştığınız kişiler konusunda ön yargılı olmayın.

Haftanın spotu. Hiçbir konuda ön yargılı olmadı.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI OĞLAK BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Oğlak burçları. Bu hafta ne yapmalı, ne yapmamalısınız? Kendinizi iyimser ve yapıcı hissedebilirsiniz. Ama sivri dizinizden dolayı da herkesi tıs tıs sokabilirsiniz.

Sevgili oğlaklar yükselen oğlaklar. Kendinizi iyimser ve yapıcı hissedebilirsiniz bu hafta. Özgürlük hissettiği isteğinizde aşırıya kaçmamaya, ani tepkiler vermemeye özen gösterin.

Verebilirsiniz demişim ama vermemeye özen gösterin. Ani kopuşlar ve ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Bu da sizin yönetici tavırlarınızdan kaynaklanabilir.

Çünkü neden Oğlak kadını da dominant dominanttır. Oğlak erkeği de dominanttır.

Şimdi oğlak erkekleri asker ruhuyla yaşadıkları için bir oğlak burcu babası iseniz çocuklarınızla baba olmayı hissettirin. Baba gibi davranın. Öğütlerinizi verin. Nasihatlerinizi verin ama kurallar koyarken baskıcı tutumlar sergilememeye özen gösterin.

Kurulu bir düzene, biri aile hayatına sahip bir evlilik, bir yuva, evlatlar sahibi olan oğlaklarsanız bu hafta anne ve baba olarak oğlaklar çocuklarınızla ilişkilerinizde ve iletişimlerinizde faydalı olmaya, onların yanında olduğunu, onların hissettiklerini hissettiğinizi hissettirmeye çalıştığınızda evlatlarınızın sizden hiçbir şey saklamadığını, gizlemediğini göreceksiniz.

Özellikle her zaman gizliliklere, yasaklara biz de evlatlarımızı baskı kurduğumuzda yönlendirebiliyoruz. Çocuklarınız sizinle arkadaş olsun istiyorsanız dominant olmamaya özen gösterin.

Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız konusunda da lütfen kimsenin hayatına kurallar kurmamaya özen gösterin.

Özellikle ayın aslan burcunda ilerlemesiyle haftaya başlamış olmanız ortaklı finans alanıyla alakalı işleriniz varsa ve odaklanmakta zorluk çekiyorsanız, parasal konularınızda beklentileriniz varsa asla umutsuzluğa düşmeyin.

Başak burcunda yeni ayın oluşması ve başak burcunda gerilemekte olan Merkür retrosunun Sona ermesiyle birlikte hukuki alanlarda işleriniz varsa, mal, mülk, mahkeme, miras, hak, hukuk, dava ve vasiyet, velayet bu tarz işleriniz varsa bir türlü sonuçlanmadıysa bunların olumlu yönde sonuca vardığını da duyabilirsiniz.

Varabileceğinden de emin olacağınız haberleri ve oluşumları da ele alabilir, elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda güneşin Uranüs ile olumlu üçgen açısıyla aşk hayatınızda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Bir Oğlak burcu bireyi olarak sizi tüketen, yoran, enerjinizi düşüren, kendinizi iyi hissettirmeyen ilişkiler yaşıyorsanız, alışkanlıktan dolayı sürdürmek zorunda olduğunuzu hissediyorsanız haftanın üçüncü günüyle birlikte artık hiçbir alışkanlığın kalıcı olmaması gerektiğinin farkına varacaksınız.

Birçok şeyi noktalayıp sonlandırmak durumunda kalacaksınız. Yani aşkını tutkusunu kaybettiğiniz ilişkileri sonlandırma kararı alıp verirken hiçbir yanılgıya ve pişmanlığa maruz kalmayacaksınız.

Yani bazı bitişleri, bazı sonlandırmaları yaşarken isabetli kararlar verdiklerinin hem bu hafta hem sonraki günlerde fark edecekler.

Kalbi boş olanlar, yalnız olanlar Güneş'in Uranüs'le olumlu üçgen açısıyla aşk hayatınıza sürpriz yeni kişiler gelebilir.

Ve bu dönem tanışacağınız arkadaşlıklar, belki sosyal arkadaşlarınızın davet edeceği ortamlarda sadece sosyal arkadaşlıklar edineceksiniz.

Önce arkadaş olmayı deneyimleyip, sonrasında aşka dönecek ilişkiler yaşayabilirsiniz. En sağlıklı aşk arkadaş olmayı başarabilmektir.

Arkadaşlığı deneyimlediğin kişiyle tükenmeden, bitmeden uzun yıllar aşk yaşayabilir. Yuva kurabilirsin.

Eğer karın arkadaşınsa dışarıda arkadaş aramazsın kocan arkadaşınsa dışarıda arkadaş aramazsın.

Haftanın spotu. En iyi arkadaşı kendine çektiğin için şükrüne şükür katacaksın.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI KOVA BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Kova kadınları bu hafta biraz sinsilik haftasındalar. Şimdi fikirlerinizi gizli tutmak isteyebilirsiniz. Ama böyle antin kuntin işler çevirmeden çalışın.

Sizden rica ediyorum, gezegenlerin kombinasyonu gökyüzünün uyarısı. Size diyor ki, fikirlerinizi gizli tutmak isterken pirinç alırken buğdaydan olabilirsiniz.

Tarla alırken elinizdeki evden olabilirsiniz. O yüzden çok gizli tutmak yerine, planlı programlı olmaya tamam belki bazı şeylerin hayatınızda herkese her şeye anlatılmaması gerektiğinin kararını verebilirsiniz.

E tamam dileklerinizi, niyetlerinizi herkese anlatmak, ifade etmek zorunda da değilsiniz ama lütfen fazla gergin, sinirli olabilirsiniz.

Gerginlik ve sinirli olmak da sizin çevreniz tarafından antipatik olmanıza neden olabilir. Yorucu bir iş temposu bu hafta sizi bekliyor

Sizin şikayetçi olmamanız gerekiyor. Şimdi kimimiz masa başında çalışıp yoruluruz, kimimiz zihnimizle çalışır yoruluruz, kimimiz bedenimizle çalışır yoruluruz. Sonuçta emeğimizin karşılığını alırız.

Şimdi çalıştığınız işte emeğinizin karşılığını alıyorsanız bu hafta yoruldum. Tükendim kelimesini kapatın. Yok edin. Ne diliyorsanız onu gerçekleştireceğiniz bir haftadasınız.

O yüzden sözlerinize çok dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Ve asla hiçbir konuda şikayetçi olmayın.

Yersiz korkaklıklar, tedirginlikler yaşatmayın kendinize. Ve herkese, her şeyinizi sunmak, anlatmak zorunda değilsiniz.

Ama en iyi arkadaşınıza acaba bu benim için sinsi mi gibi yakıştırmalar da yapmayın.

Sinsi olmayan birine sinsi gözle bakarak bir süre sonra kendinizi sinsi duruma soktuğunuzu fark edip daha çok üzüntüye, kedere bak çok önemli bir ayrıntı bu hepimizin buna dikkat etmesi gerekiyor.

Tanımadığınız ya da çok iyi tanıdığınız, sadece küçük bir bakışıyla insanların hakkında ön yargılı olmayın. Hatta mümkünse bu hafta yeni tanıdığınız kişiler hakkında iyi fikirler yürütmeyin.

Bu hafta dedikoduya da çok meraklı olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın hayatını bir başka arkadaşlarınız da dahil edebilir ve anlatabilirsiniz.

Eyvah. Yani dilinizi tutmadığınızda düzeninizden olursunuz. Yani bu hafta Kova burcunun dedikodu, eleştiri, şikayet, şüphe endişe duygularından arınması gerekiyor.

Bakın ben de bir kova burcuyum. Peki dedikodu hiç sevmem ama uyarı ve eleştiri yaparım. Eleştiri de yapmam bu hafta ben. Neden?

Başım yanmasın diye kendime haksızlık etmemek için, kendimi sıkıntıya sokmamak için, size yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi sevgili Kovalar ve Yükselen Kovalar bu hafta hiç kimseye yapmayın.

Haftaya zaten ayın aslan burcunda. Aslan burcu biliyorsunuz, burcunuzun karşıt burcu. Ayın aslan burcunda ilerlemesiyle haftaya adım attığınız için evlilik ve ikili ilişkilerinizle ilgili odaklanamadığınız konulara odaklandığınızda ilişkiniz, yuvanız, beraberliğiniz konusunda sizi geren, yoran pürüz olarak gördüğünüz her şeyi ortadan kaldıracaksınız.

İlgilerin kendi hayatınızda, bırakın başkalarının hayatını. Siz kendi kapınızın önünü süpürün.

Başkasının kapısı pismiş, temizmiş. Onunla ilgilenmeyin. Özellikle Başak burcunda yeni ayın oluşmasıyla ve Merkür'ün Başak burcunda gerilemesini retrosunu sona erdirmesiyle ortak finans alanıyla alakalı yeni işler, yeni yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Bu dönem yapacağınız yeni işler, yeni yatırımlar, ayın on beşi ve sonrasında çok daha büyüyerek kazanç haline çok daha büyük fırsatlara, imkanlara ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Güneşin Uranüs'le olumlu üçgen açısı ev, aile hayatınızda sürpriz fırsatlar yakalamanızı haftanın spotu. Kimse hakkında konuşmayın.

11 EYLÜL - 17 EYLÜL 2023 HAFTASI BALIK BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 11 – 17 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sevgili balıklar yükselen balıklar uyarılarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu hafta kendinizi her konuda iyi hissedebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir hayaliniz gerçekleşebilir.

Maddi konularda şanslı olduğunuz bir döneme adım attınız. Özellikle parasal konularda yaptığı işlerle çalıştığı ortamlarla sorun yaşamış balık burçları, sorun olan her şeyi görüp fark edip kendilerini net bir şekilde arındırmanın huzuruna odaklanacaklar.

Kendinizi kariyerinizde, konumunuzda hak ettiğimi kazanıyor muyum? Hak ettiğim işte miyim? Olmam gereken düzeni kurdum mu? Sorularını soruyorsanız kendinize, hak ettiğiniz işte olduğunuzu, hak ettiğinizi kazanmayı, fırsatlar yakalamayı özellikle gezegenlerin kombinasyonu size ikram ederken çok iyi değerlendirmeler yaparken başarınıza başarı katacağınız şanslı bir haftadasınız.

Ayın Aslan burcundaki seyriyle haftaya adım atmanız Merkür'ün başak burcundaki Merkür Başak balıkların karşıt burcu. Karşı burcunuzda karşıt burcunuzda gerilemekte olan Merkür'ün gerilemesinin sona ermesi yeni ayın başak burcunda gerçekleşmesi bu hafta kesinlikle yeni anlaşma, sözleşmeler gerçekleştirmeniz konusunda çok büyük fırsatlar, imkanlar yakalamanıza olumlu yönde etki ederken,

Dilediğiniz, istediğiniz niyet ettiğiniz hiçbir konuda kendinizi kandırmadığınızı, oyalamadığınızı görecek ve bunun yüzleşmelerini yaşayarak kendi kendinizi takdir edeceksiniz.

Kalbi boş olan balık kadını ya da balık erkeği bireyiyseniz, şimdi Venüs gerilemesi bitti. Merkür gerilemesi sona erdi. Eriyor daha doğrusu.

Yeni Ay'da karşıt burcunuz, Başak burcunda doğuyor. Ayrıca Güneş'in Uranüs'te olumlu üçgen açısı sürpriz aşklara, sürpriz ilişkilere, sürpriz teyahatlere çıkmanız konusunda fırsatlar yakalamanıza yardımcı olabilir.

Evli bir balık burcuysanız eşinizle aranızda yaşadığınız fikir ayrılıklarınız. E bitiyor mu? Zıtlaşmalar sona eriyor. V

e aynı zamanda eşinizin özellikle bir tek şuna dikkat etmeniz gerekiyor. Haftanın üçüncü, dördüncü ve beşinci günü; eşinizin arkadaşları, özellikle balık kadınları ve balık erkekleri. eşinizi çok seviyorsunuz, eşinizin asla üzülmesini istemiyorsunuz.

Hak ettiği dostlukları kurmasını istiyorsunuz. Ama arkadaşlarının tavırlarını, hayatı yaşama şekillerini ya da düşüncelerini uygun görmüyorsunuz, tavsip etmiyorsunuz ya da sevmiyorsunuz.

Hayırlı olmadığını biliyorsunuz ama sürekli uyararak, negatif olduğunu görmeyen eşinizin antipatik kişileri değerli görmesine neden olabilirsiniz

Bununla konuşma. Bununla görüşme demek yerine siz görün, fark edin. Bir kere uyardınız. Partneriniz sizi önemsemedi. Bırakın belki canı yanarak tecrübe edilecek.

Her travma bir tecrübe değil mi? Tamam. Ben artık yaşını başını almış bir kadınım. Acı çekerek tecrübe edinmek istemiyorum ama şimdi çok genç olan insanlara ya da şuuru çok genç olup farkındalık kazanmamış kişilere karışmak da doğru değil.

Kimileri kamçılanarak kimileri zorlanarak hayatı deneyimlemeyi öğreniyor. Dolayısıyla hayat arkadaşlarınızın yanlışı olan arkadaşlarını hayatlarından çıkarması için zorladığınızda yolunda giden ilişkilerinizin enerjisinin bozulmasına neden olursunuz.

Belli bir süre sonra sizin ona uygun görmediğiniz dostları partnerinizin kendisinin uzaklaştırmasına şans verin, izin verin ve müsaade edin.

Bu şekilde davrandığınızda hem ilişkinizin enerjisini koruyacaksınız hem de kendi benliğinizde huzurunuzun bozulmasına engel olacaksınız.

Dolayısıyla kalbi boş olanlara aşk. Evli olanlara denge ve uyum ellerinde eşlerini yönetmeye yönlendirmekten kaçınsınlar..

Haftanın spotu: Siz kendinizi yönetin. Ne eşinizi, ne çocuğunuzu, ne arkadaşınızı yönetmeye kalkmayın.

12 Eyl 2023 - 11:57 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.