Ünlü astrolog Nuray Sayarı’dan 30 Ağustos Süper Mavi Dolunay yorumu.. Her bir burcu ayrı etkiliyor!

Hayatta Her Şey Var programında burç yorumlarıyla herkesi ekran başına kitleyen astrolog Nuray Sayarı, 30 Ağustos Süper Mavi Ay’ın burçlar üzerindeki etkisini yorumladı. Ve 28 Ağustos 3 Eylül Haftası haftanın en burçları..

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Beyaz TV’de yayımlanan Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında astroloji tahminlerinde bulunan astrolog Nuray Sayarı, 30 Ağustos ve 3 Eylül haftasını etkileyen Süper Mavi Ay durumunun burçlara olan etkisini sizler için yorumladı.

KABUS GİBİ BİR YAZ GEÇİRDİK SÜPER MAVİ DOLUNAY’LA RAHATLIYORUZ

Bu hafta Mavi Ay’ın etkisiyle, İş hayatına odaklanıyoruz. Finansal konulara ilginiz arttı. Bu hafta Süper Dolunay - Mavi dolunay balık burcunda, çoğu takipçimiz süper dolunaydan korkuyor.

12 BURÇ İÇİN MAVİ DOLUNAY UYARILARI

Kabus gibi bir yaz geçirdik. Başarısızlık modunda olan kişiler bu moddan artık çıkıyor. Yaşadığımız her olayı değerlendirme almalıyız. Dolduruşa gelmemeye özen gösterelim. Gözümle görmediğim kulağımla duymadığıma inanmam diyenler dikkatli olun. Mavi Dolunay’da aslan burcu yükselecek.

PARASAL SIKINTILARINIZDAN KURTULACAKSINIZ

Çoğu takipçimiz bu hafta parsız kalacağım. Finansal belirsizlik yaşıyorum diyebilir. Bu dolduruşlara kendinizi gelmeyin. İnsanlara ve ilişkilere mesafe koymayı unutmayın. Dolduruşa gelmeyin, gelecek konusunda panik yapmayın enerji olarak sömürenlerden uzaklaşın.

28 AĞUSTOS - 3 EYLÜL HAFTANIN ENLERİ

  • En Şanslı Burç: Balık
  • En Şanssız Burç: Koç
  • En Paralı Burç: Aslan ve Kova
  • En Mutlu Burç: Akrep
  • En Mutsuz Burç: Koç
  • En Uyumlu Burç Başak ve Oğlak
  • En Uyumsuz Burç: Koç ve Terazi
  • Aşkta kazanacak: Akrep
  • Aşkta kaybedecek: Terazi

28 AĞUSTOS - 3 EYLÜL HAFTASI NURAY SAYARI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Kariyerinize odaklanıyorsunuz. Kişisel finansınızı gözden geçirmenizde fayda var. Hatalarınızla yüzleşin. Kendinizi yıpratmayın. Hayatınızı gözden geçirirken kendinizi cezalandırmayın. Kandırıldığınızı ve aldatıldığınızı hissedebilirsiniz. Dolunay ortada olmayan gizli saklı her şeye etki edecek. Sonrası için büyük şans getirecek. Aşk hayatında aldatıldığınızla yüzleşebilirsiniz. Sağlıkta bu hafta beş yıldız.

BOĞA BURCU

Aşkta ve parada yıldızlarınız bol. Ciddi anlamda sağlık problemleri yaşadığınızı biliyorum. Ama bu hafta artık atlatıyorsunuz. Kendinizi geliştirmek istediğiniz ve vakit ayıramadığınız konulara daha çok önem vereceksiniz.

Eğitim alanlarına odaklanabilirsiniz . Hayatınızın genelinde yaşadığınız ani değişimleri değerlendirebilirsiniz. Alış verişten tutun evinizin düzenine kadar, kafanızın içerisindeki soru işaretlerine kadar, cevabınızı bulamadığınız sorular ve içinizdeki sessiz çığlıklardan bu hafta tamamen aranıyorsunuz.

Dışarıya gülümserken içinde sessiz çığlıklar atıyordunuz. Bu hafta artık sizi yoran ve tüketen her şeyi hayatınızın dışında bırakıyorsunuz. Özgürleşmeye başlıyorsunuz. Özgüven duygusuna girdiniz. Tamamlamak için mücadele verdiğiniz her işinizde hızlı bir şekilde sonuçlandığı haftadasınız.

Aşk hayatında terk edilmişseniz ve değersizlik hissediyorsanız evliliğiniz ve arkadaşlığınızda bu duyguları yaşıyorsanız, birliktesiniz ve adını koyamadıysanız her konuda netlik kazanacaksınız.

Evli bir boğa burcuysanız eşinizde istemediğiniz ve rahatsız olduğunuz problemlerden kurtulacaksınız. Belki ayrıysanız bir şans daha verebilirsiniz.

Çok büyük ayrılıklar ve üzüntüler yaşadıysanız sizi üzenlerin çok büyük bedeller ödediğini bu hafta duyacaksınız. Ama siz oh demeyin herkes hak ettiğini yaşar deyin geçin. Karma ya girmeyin. Karma bu süreçte çok hareketli.

Mavi dolunayla birlikte sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla birlikte önemli kararlar alacaksınız.

İKİZLER BURCU

Teknolojik alanlarla ilgili işlere dikkat. Elektrik çarpmaları yaşanabilir. Özellikle ev hanımları eliniz ıslakken prizlerle uğraşmayın. Her türlü arıza ve küçük kazalara karşı temkinli olun. Ödemelerinize odaklanabilirsiniz. Kredi borcu ve diğer borçlardan dolayı kasavetlendiyseniz bu düşüncelerden kurtulmaya özen gösterin.

Ödemelerinizi ödeyememeniz gibi bir problem kalmayacak. Ruhsal alanınızı ve kadersel değişimleri değerlendirin. Kaderinize etki edecek değişim kararları verebilirsiniz. Daha önce düşünüp yapma kararı alamadığınız birçok şeyi bunları geliştirme ve gerçekleştirme konusunda oldukça şanslı olduğunuzu göreceksiniz.

Ciddi anlamda kendinizi ilerleteceksiniz. Mavi Dolunayla birlikte kariyerinizde somut kararlar alabilir, gelecekte vaat edilmiş bir para kazanabilirsiniz. Önünüze gelen fırsatları değerlendirin. Şansız ve talihsiz değilsiniz. Sizlere tavsiyem para konusunu kafaya takmayın.

YENGEÇ BURCU

İlişkiler, aşk hayatı ve evliliğiniz odaklanmanız konusunda etki ediyor. Partnerinizle aranızda var olan sorun ve problemleri çözmeniz olası. Yersiz şüpheler ve kıskançlıklar bu hafta tamamen ortadan kalkacak. Hedef ve idealler gelişecek, gelecek planlamalarıyla rahatlayacaksınız.

Kardeşlerinizle tartışmamaya özen gösterin. Eğer aile ilişkilerine dikkat ederseniz çok daha fazla huzur bulacaksınız.

Aşk hayatınızda dışarıya belli etmeseler de paylaşamazlar. Sevdiğiniz adamı annesinden ve kardeşinden kıskanmanız haksızlık. Kıskançlığın da bir dozajı olmalı. Hatalarınız varsa arayın, özür dileyin. Ne gerek var dargınlıklara. Kırıcı sözler ve yorumlar yaptıysanız, gereken kişilerden özür dileyin. Bu da bereketinizi arttıracak.

Mavi dolunayla birlikte ciddi konularda somut sonuçlar elde edeceksiniz. Affedici olun.

ASLAN BURCU

Eski partnereler, hayatta bana gelmez diye düşündükleri kişiler, patır patır geri geliyor. Gidenlerin hepsi dönüyor. Onsuz yaşayamam değiniz kişilerin hiçbir önemi olmadığını bu hafta alenen göreceksiniz. Kendinize çok güvenecek ve değer katacağınız bir hafta.

Rutin çalışma hayatınıza katılmakta zorluk yaşıyorsunuz bu hafta bu sorunu geride bırakacaksınız. Kariyerinizde gerçekleşen güzelliklerin mucizelerini göreceksiniz. Süper dolunayla birlikte finansal olarak önemli beklentileriniz önünüze gelecek. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Çok uzun süredir uğraştığınız her bir işinizi sonuçlandıracağınız önemli bir haftadasınız.

Katıldığınız bütün ortamlarda herkes sizi konuşacak. Negatif enerjilerin tesirinde kalmaktan korkmayın. Size sizden başka kimse haksızlık edemez.

BAŞAK BURCU

Özellikle bu hafta yurt dışı seyahati planlayan bir Başak vize alamıyorsa, vize aldığının haberini alabilir. Yurt dışında çalışmak istiyorsanız kabul gördüğünüzün haberi alabilirsiniz. Hobilerinize odaklanarak haftaya adım attınız. Tenis, Plates ve sanat gibi konularda hayatlarına neyi dahil etmek istiyorlarsa bu hafta katacaklar. Kendilerini hangi konularda yükseltmek istiyorlarsa onlara zaman ayıracaklar.

Seyahat eğitim kariyer ve yaşadıkları alanları güzelleştirmek konusunda şans elde edecekler. Süper mavi dolunayla birlikte ikili ilişkiler anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili sonuçlar elde edecekler.

İşinizde hayır demeniz gereken konularda hayır diyemiyorsanız bu hafta sınırlarını belirleyeceksiniz. Artık kimseyi idare etmenize gerek yok. Ben kendime ne kadar çok değer katarsam çevrem de bana değer verir duygusunu içselleştirerek yaşayacaksınız.

Anlaşmalar iletişim öğrenme ve öğretme konusunda kabiliyetli ve şanlı olan başak, iletişim konusunda bardağı taşıracak o kadar çok sıkıntıya girdi ki iş hayatında! Kimseye tahammülü kalmadı dediler. Ama bu hafta çok özgür hissedeceksiniz. Her şeyin iyiye gideceğinden içsel olarak emin olacaksınız. İş hayatınızda sakin ve sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Hak ettiğiniz işe ve kazanca kolaylıkla ulaşacaksınız.

TERAZİ BURCU

Kararsızlıklar, yanılgılar ve belirsizlikler bu hafta hakim. Dolunayla birlikte ayak sağlığı ve baldırlarınıza damar ile ilgili rahatsızlıklara dikkat edin. Mavi dolunay bu konuda sizi uyarıyor. Sağlıkla ilgili konularda temkinli olun.

Bu hafta evinize ve ailenize odaklanın. Aile bireyleriyle daha fazla zaman geçirin. Sıkılmış, yorulmuş ve bunalmış olabilirsiniz. Bizi yoran yıpratan ilişkiler konusunda hayatınızda temizlik yapın. Sonsuza dek hayatınızın dışına atın. Evde yaptığınız temizliği özel çevresel ve içsel hayatınızda da yapmaya özen gösterin.

Finansla ilgili işlerinizde kandırılmamak için yapmaya çalıştığınız finansal tüm işleri bir kez daha gözden geçirin. Mavi dolunayla birlikte sağlığınıza dikkat edin. Çevrende işe yaramayan insanları sonsuza dek hayatından temizle..

AKREP BURCU

Yakın çevrenize hiç olmadığınız kadar odaklanacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı haksız yere hayatınızdan çıkarmış olabilirsiniz. Yaptığınız yanlışlıkları telafi edeceksiniz. Ruhunu yoran ve baskılayan endişelerinizden tamamen arınacaksınız.

İkili ilişkiler ve evliliğinizde gerçekleşen güzel olaylar ve haberler alacaksınız. Örneğin eşinizin hamile olduğunu duyacaksınız. Belki çocuk planlamıyorsunuz aileye bir bebek gelebilir. Eşinizle aranızdaki uyumsuzluklar ortadan kalkacak.

Eşinizin ve kendi sağlığınızla ilgili bir probleminiz varsa şifa bulmanız olası. Aşk hayatınızda gözünüze kestirdiğiniz, başlayamadığınız ve evliliğe hazırlandığınız bir ilişkiniz varsa kesinlikle birçok akrep ani evlenebilir. Aile ve sosyal çevre sonradan duyabilir. Hızlı ilişkilere başlayabilirler. Bu ilişkilere karşı temkinli olun.

İşiniz, kariyeriniz ve kazancınızda kesinlikle çok bereketli bir haftadasınız. Süper dolunayla birlikte aşk hayatınızla ilgili, hiç yaşamadığınız huzuru ve önemli kararların netliğini yaşayacaksınız. Beklentilerinizde belirsizlik içinde olmadığınızı göreceksiniz. Akrep sezgileri güçlü bir burçtur. Akrep her şeyi hisseder ama karşısındaki kırılmasın diye idare eder. Bu hafta hiç idareci olmayacak her konuda dobra olacak. Kimsenin zahmetini üzerinizde taşımak zorunda değilsiniz.

YAY BURCU

Kişisel finansınıza odaklanın. Planlarınız konusunda sizi kaygılandıran konularda tamamen zorlukların hepsini geride bırakacaksınız. Kişisel sosyal yaşantınızda hiç yapmadığınız bir şeyi yapacaksınız, bazı arkadaşlarınızla sınırlarınız belirleyeceksiniz. Hayatınızda kim dost olarak kalmalı, kim devamlı olarak yanınızda bulunmalı kim olmamalı. Bilinçli kararların içinde olacağınız bir haftadasınız.

Günlük çalışma hayatınızda kendinizi çalışırken değersiz gördüğünüz kişilerle alakalı ön yargılı olduğunuzun farkına varacaksınız. Daha planlı ve programlı olacaksınız. Gelir ve kazancınızı arttıran olanaklara vakıf olacaksınız. Hiçbir şey bu hafta size zahmetli gelmeyecek. Yük oluşmayacak.

Benim bir patrona ihtiyacım yok diyorsunuz. Mavi dolunayla birlikte ailenizle alakalı hasret kaldığınız huzura ve uyuma sahip olacaksınız. İşinizde başka arkadaşlarınızın sizin dedikodununuz yaptığını duyabilirsiniz. Dedikoduyu taşıyana ve yapana da dikkat edin. O insanlar neden bunu dedi diye de kendi ruhunuzu kirletmeyin. Kim ne düşünürse kendini aynada görür.

OĞLAK BURCU

Kişisel gelişiminize odaklanma konusunda, ruhsal farkındalığımı daha çok önem vermeliyim. Ruhunuza iyi gelen eserlerle alacaksınız. Bu hafta hiç olmadığı kadar, siz hayalci değil mantık insansınız.

Düzen disiplinli olacaksınız ama kişisel gelişim noktanızda kendi ruhunuzu büyütüp olgunlaştırarak kendi ruhunuza çok büyük katkıda bulunacaksınız.

Şunu sorgulayabilirsiniz. Geciktim, keşke bu farkındalık yolculuğuna daha önce çıksaydım, ne kadar özgürleştim ne kadar rahatladım. Her şeyin bir vakti zamanı vardır. Biz hayatımız değiştirdiğimizde kaderimizi de değiştiriyoruz. Dolayısıyla nasibinize ve kısmetinize inanın.

Başkalarının şansıyla kendi şansınızı sorgulamayın, kendinizi geç kalmış gibi görmeyin. Üzerinde çalıştığınız işlerde başarılar elde edeceksiniz.

Aşk hayatınızda hali hazırda bir ilişkiye sahipseniz evlilik kararı alabilirsiniz ama 5 Eylül’den önce evlilik ile ilgili yüzük takmayın. Partnerinizi ailenizle tanıştırmayın ve siz de tanışmayın. 10 Eylül’e kadar karar almayın. O süreç içinde evlilikler boşanmayla sonuçlanabilir.

Süper dolunayla birlikte ticari faaliyetlerinizde artış olacak. Para ile ilgili sizi korkutan durumlar sona erecek.

KOVA BURCU

Hayatıma sihirli bir değnek mi girdi diyeceğiniz bir haftadasınız. Şanslısınız, maneviyatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Sizi yoran ve tüketen hiçbir şeyin hayatınızda kalıcı olmadığını ruhen farkında olduğunuzun bilincini iliklerine kadar yaşayacaksınız.

Ev aile ile ilgili ertelediğiniz her türlü konuyu kesinlikle öne alacaksınız. Ötelenmiş her şeyi göz önüne getireceksiniz. Mavi dolunay ile birlikte karlı kazanlar elde edeceksiniz. Profesyonel bir hayatınız varsa sosyal medya üzerinden ticari bir işe başlayacaksınız.

Aşk hayatınızda sevdiğinizin ve sevildiğinizin bilincinde ve farkındaysanız, yersiz kuruntular yapabilirsiniz. Mesleğinizle alakalı konularda duygularınızla değil, mantığınızla karar vermenizi öneriyorum. Yanılgıya düşürülebilirsiniz. “Merhametten maraz doğar”ın bilincinde olmaya özen gösterin.

Yalnızsanız 10 Eylül’e kadar sabırlı olun. Gümbür gümbür aşklar isteseniz de istemeseniz de yakanızı bırakmayacak.

BALIK BURCU

Sosyal çevrenize odaklandınız ve seçici olma kararı aldınız. Balık arkadaşlıklarını da tutkuyla yaşar. Hisler çok önemlidir. Sosyal çevrenize odaklanırken, bazı dostlarınız için ciddi anlamda ödül olduğunun farkında ve bilincinde olacaksınız.

Seyahatlerinizle ilgili plan ve program değişikliği yapılabilir. Gitmek istediğiniz bir yerden vazgeçebilirsiniz. Bunu şansızlık olarak görmeyin. Birilerini ağırlamak istiyorsanız onlar gelmekten vazgeçebilir. Bir hayır vardır deyin.

Mavi dolunay sürecinde kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz Değerli hissedeceğiniz çok önemli bir haftadasınız. Gelip geçici heveslere fırsat vermeyeceksiniz. Çok iyi hissettirecek ilişkiler içinde olmaya önem vereceksiniz. Dünyanıza ve hislerinize yoğunlaşırken, artık duygusal patlamaların ve yersin düşüncelerin tamamen hayatınız dışında kalmasına etkisi olacak. Hisleriniz oldukça yoğunlaşacak. Kuşkunuzu ve hislerinizi birbirinizden ayırın. Her konuda şanslı bir haftadasınız.

Kaynak: Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Nuray Sayarı’nın konuşmaları haberleştirilmiştir.

30 Ağu 2023 - 12:01 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.