Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında astroloji kraliçesi Nuray Sayarı, 23 - 29 Ekim haftası için 12 burcun yorumunu yaptı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..
Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..
+22
Haber albümü için resme tıklayın

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim yılın son ay tutulmasında burçları neler bekliyor..

Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında astroloji kraliçesi Nuray Sayarı, 23-29 Ekim haftası için 12 burcun yorumunu yaptı.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 KOÇ BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar, bir bakalım, yıldızlar ne diyor? Bak gezegenler ve yıldızlar hepsi 5 peki uyarılar neler görelim mi?

Bu hafta sizi yoran endişe duymanıza neden olan pil. Ve programlardan arınıyorsunuz. Yani yorulduğunuz her şeyden arınıyorsunuz. Kendinize olan güveninizin arttığını hissedeceksiniz. Şimdi bir koç hep kendine güvenir.

Bir koç düşüncesizce hareket edip. Çevresine faydalı olurken kendisine genelde zarar verir. Dolayısıyla bu hafta sizi yoran her şeyden arınıyorsunuz.

Aşk hayatınızda veremeyeceğiniz sözlerden kaçınmaya özen gösterin. Öncelikle öyle bir haftadayız ki tutulma haftasında olmamızla birlikte sevgili koçların yükselen koçların bu hafta haftaya ayın kova burcundaki ilerlemesiyle geçiş yapmış olmanız sosyal çevreniz arkadaş etkisinde kalabilirsiniz.

Başkalarının hayatında olup biten duyduğunuz konuların ve mevzuların etkisinde kalmayın. Yani o bunu bunu yaşadı başına bu bu geldi. Benim de başıma gelebilir mi diye kendi içinizde kimseye çaktırmadan, kendi kendinizi doldurabilme olasılığınız var.

Başkalarının hayatında olup biten konuların kendi başınıza geleceği ile ilgili korkular yapmayın ve yaşam enerjiniz yükselmişken bunu düşürmeyin.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Mümkün olduğunca finans kaynaklarınızı büyütmek için iş hayatınızda bir kuruma bir düzene bağlı çalışan bir koç burcu birey iseniz ister kadın ister erkek finans kaynaklarınızı büyütmek, yeteneklerinizi geliştirmek ve işinizde kendinizi ispatlayarak zam almak, terfi almak ya da kendi işinizin sahibiyseniz ilerlemek ve büyümek konusunda büyük şanslar elde edeceksiniz.

Harcamalarınız ve ihtiyaçlarınızı da tutulma ile beraber 28 Ekim de tutulmaya adım attığınız bu günlerde tutulma ile beraber harcamalarınızla ihtiyaçlarınızda artan harcamalar birazcık savurganlığa girmenize neden olabilir, savurgan olmamaya koç biraz zaten açık.Açıktır tabi ki ama ne olur alışverişe çıkmadan önce ezberi alışveriş yapmayın.

Kredi kartı kullanıyorsanız bunu evde bırakın. Belli ölçüde nakit paranız olsun, borçlara, kredilere girmeyin. Artmış, keyfinizi düşürmemeye özen gösterin. Aynı zamanda kendinizi her bakımdan bakmak isteyeceksiniz ve kendinizle çok ilgili bir hafta yaşayacaksınız.

Özellikle aşk hayatınızda ikili ilişkilerde ve birliktelikte evli bir koç burcu iseniz, partnerinizin sizi olan şefkati sevgisi, ilgisi aranızdaki birliktelikte yükselen bir romantizm yaşamanıza olumlu yönde etki edecek ve neden olacak.

Aynı zamanda kalbi boş olan Aşk hayatım boyunca hep beni üzen ilişkiler yaşadım diyen bir koç burcu birey iseniz katılacağınız arkadaş ortamlarında ansızın tanışacağınız bir gereği tanınan ya da işi gereği saygınlığı olan, sıradan olmayan bireylerle tanışacak birdenbire başlayan aşklara ve ilişkilere adım atacaksınız.

Artık beklemekten yorulduğunuz ne zaman evleneceğiz, ne zaman evlenme teklif edecek dediğiniz bir ilişki yaşıyorsanız, partneriniz bu hafta bir kutu bir yüzükle gelebilir.

Bir kutu yüzükle geliyor. Bak nasıl bolluk ve bereket içerisindeler ise kutu kutu mücevherlerle gelebilir. Allahım çok kişi olsun. Allah söyletmiş olsun yani bir yüzük takılabilir parmağınıza. Evlilik teklifi alabilirsiniz.

Öğrencilerimiz sevgili koçlar eğitim hayatınızla ilgili alan değiştirmek istiyorsanız henüz karar veremediğiniz düşünceler içerisindeyseniz, annenizin, babanızın seçtiği meslekle kendinizin düşündüğü ileriki zamanlardaki eğitim ve meslek konumuyla ilgili kararsızlık hissettiğiniz, her düşünceden arınacaksınız.

Özellikle üniversite eğitimine hazırlanan koçlar alan belirleyeceksiniz. İlkokulda olanlar, ortaokul lise aynı alanda tüm öğrencilerimiz için. dikkatin çok yükseldiği eğitime çok önem verilecek önemli bir haftadasınız.

Özellikle sınavlara hazırlanıyorsanız ve bu hafta bir sınav haftası yaşıyorsanız çok başarılı puanlar elde edebilir eğitim hayatınızla ilgili güven duygunuzun artmasıyla yarınlarını yarınlarınızla ilgili sorguladığını, sınavlarınız varsa korku ve kaygı duyuyorsanız, bu korku ve kaygılardan tam anlamıyla arınabilirsiniz.

Öyle bir haftadasınız ki bu hafta. Bolluk bereket haftasındasınız şansınıza şans katacaksınız fakat benim için en önemli şey düşünmeden para harcamasınlar. Niye yaptım diye daha sonra kendilerini suçlayarak bolluk, bereket enerjisinde kısıtlama getirebilirler. Zorlanma yaşayabilirler.

O nedenle sevgili koçlar haftanın spotunu vermek istiyorum. Size dikkatli para harcayın.

Evet, eğitim çok önemli. Yani gerçekten doğru meslek seçmek çok önemli çocuklara aslında küçük yaşta bunu yaptırabilir.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 BOĞA BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Ay boğa burcunda tutuluyor. Bu tutulma öyle bir tutulma ki geri döndüğümüzde 3 ay şöyle bir bakın, sevgili boğalar, yükselen boğalar son 3 haftadır neler yaşadınız, neler geçirdiniz?

Bir de geçen senenin Kasım aralık yani kasım aralık sürecinde başınıza gelen sizi üzen sizi yoran sizi yıpratan konuların bu tutulmadan sonra ödülünü alabilirsiniz.

Peki bu hafta? Tutulma haftasıyla birlikte gezegenlerin kombinasyonu hangi konularda sizi uyarıyor? Tek tek anlatmak istiyorum, şimdi yardıma ihtiyacı olan kişilere desteğini almak sizin huzurunuzu arttırıyor. Destek almak, destek vermek inanılmaz derecede huzurunuzun artmasına yardımcı olacak.

İş hayatınızda uzlaşmacı olacağınız bir döneme adım attınız maddi konularda ufak tefek de büyük küçük de korkulara kapılmamanız gereken önemli bir haftadasınız. Buna çok dikkat edin çünkü tutulma istemsizce sizlerin hayatında huzur olmazsa nefes alamazsınız.

Boğa burcunun yaradılışıdır huzurlu olmak, huzurlu yaşamak ister, bulunduğu ortamda da elinden geldiğince huzur yaratmak ister, onu aşağıya çeken enerjisini yeren kişilerle aynı ortamda aynı mekanda nefes dahi alamaz.

Bu ay için iş yeri de huzurlu olmalı, evi de huzurlu olmalı. Şimdi bu tutulma ve bu hafta ayın kova burcunda ilerlemesiyle sizler de haftaya adım attınız. Kariyerinize inanılmaz odaklanacağınız bir haftadasınız. Sevgili boğalar ve yükselen boğalar yani hiç olmadığınız kadar kariyerinize odaklanacaksınız.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Bir de güneş bu hafta burç değiştiriyor. Güneşin akrep burcuna geçmesi ile birlikte evlilik ve ikili ilişkilerde sorun ve problem yaşayan bir boğa burcuysanız, sorunlu bir aşk hayatınız olabilir. Problemli bir beraberliğiniz olabilir ya da çok seviyorsunuz ama kişi aşırı kompleksli tavır ve davranışlarıyla sizi manipüle ediyor ya da sizin üzerinizde baskı uyguluyor.

Ama onun kusurlarına göre sorunlarına göre alıp seviyorum diye bir ilişki yaşıyorsunuz, belki ailenizdeki kişiler de uygun görmüyor. Yaşadığınız evliliği beraberliği ilişkiyi arada dönüp diyorsunuz ki yani neden ben neden toksik bir ilişki yaşıyorum kendime kızıyorum, Vazgeçemiyorum bu kadından ya da vazgeçemiyorum bu adamdan ne sizi yoruyorsa toksik bir ilişki yaşıyorsanız sizi zehirleyen bir beraberlik yaşıyorsanız eh yeter artık diyeceksiniz.

Öyle bir silkelenecek gibi boğa yani ruhuna yapışmış kanını hemen her şeyi söküp atıyor. Oh be özgürleşiyor. Gerçekten bir yapmak var, bir de yapıyormuş gibi olmak var. Boğa mış gibi hareket etmeyen bir burçtur ya mutludur ya mutsuzdur ya yüksekte ya yerdedir.

Boğanın hayatında orta yoktur. Siyah, siyah, beyaz, beyaz, doğru iletişim ve ilişkilerde bu tutulma özellikle ve özellikle sizin için sorun olan her şey söküp atacaksınız ki kendi burcunuzda gerçekleşen parçalı ay tutulması hayatınızın genelinde köklü değişimler yaşamanıza etki edebilir ve neden olabilir.

Aynı zamanda hayatınızın dönüm noktası niteliğinde yaşayacağınız gelişmeler. Her konuda yeni bir sayfa açmanıza neden olacak evladı boğa burcu olup okulunu bırakmış bir anneyseniz. Benim oğluma adam olmayacak diye üzülen bir boğa babasıysanız. Anne babalar, çocukları boğa olanlar, onların eğitim hayatıyla ilgili köklü değişim haberlerini alabilir.

Çok önemli bir dönüşüm yaşayabilirler. Köklü değişimler yaşayacaksınız. Hayatınızın dönüm noktası niteliğinde yaşayacağınız gelişmelerle dünyevi zevklere verdiğiniz önemi de arttıracaksınız.

Aynı zamanda kendi kendinize yeni eşyalar, araçlar, kıyafetler alabilirsiniz. Aynı zamanda kontrolsüz beslenme probleminiz varsa sağlıkta bununla ilgili de şifalanmaya özen göstereceksiniz.

Haftanın spotu hiç olmadığınız kadar değerlisiniz, bunu hissedin.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 İKİZLER BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Güneş ikizler yükselen ikizler dikkat dikkat, sevgili ikizler. İkizlerde güneş öyle bir yükseliyor ki bu hafta aşk da, para da, sağlık da, eğitimde yüzünü güldüren olaylar olacak.


Bu hafta önce uyarılarımı vermek istiyorum. Sosyal hayatınızda denge olacak büyük bir denge büyük bir düzen olacak. Aşk hayatınızda sorun olarak gördüğünüz problemlerin hepsi düzeliyor inşallah özellikle iş ve kariyer hayatınızda abartılardan uzak durmalısınız.

Siz zaten hareketli bir burçsunuz. Her şeyi coşkuyla yaşayan bir burç. Yükselen ikizler, güneş ikizler, konuşmayı çok sever, sosyal olmayı çok sever ama gerçekten boşta konuşmaz. Çok iyi kitap okur, kendini çok iyi geliştirir, araştırır, kendi sosyal, duygusal gelişimi için kendine yatırım yapmayı seven bir burç.

Öyle bir haftadasınız ki sevgili ikizler ve yükselen ikizler, özellikle bu hafta ayın kova burcunda ilerlemesiyle ilk önce eğitimi söylemek istiyorum. Okul ve eğitim hayatıyla ilgili alanlarınıza hiç olmadığınız kadar odaklanacağınız bir haftadasınız. Yani çalışkanlığınız artacak.

Kendinizi geliştirme konusunda hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Konsantrasyonunuz artacak. Dolayısıyla çocuğu ikizler olan anneler ve babalar, çocuklarının eğitim hayatındaki artan konsantrasyondan dolayı çok mutlu olacaklar. Okuyan yavrularımızda başarı elde edecekler.

Aynı zamanda güneşin akrep burcuna geçmesi ile rutin çalışma hayatınızda başarılı işler gerçekleştireceksiniz.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Boğa burcunda gerçekleşecek olan parçalı ay tutulması. Gizli saklı işleriniz varsa? Daha doğrusu arkanızdan dönen gizli saklı konularınız varsa bunlar ortaya çıkabilir. Bunlar sizi üzmesin lütfen. Çünkü bazı anlar vardır, görmezden geldiklerinizi görürsünüz. Görmek istemediklerinizle yüzleşirsiniz. O zaman hepimizin sarsıntı yaşadığı gibi sizler de sarsıntı yaşayabilirsiniz.

Kadersel olaylar tutulmayla devreye giriyor. Geçmişte ne yaşadıysanız iyi ve kötü her şeyi ortaya döküyorsunuz. Sizi kasan geren duygulardan uzaklaşıyorsunuz ve aynı zamanda biraz da ektiğinizi biçeceksiniz.

İkizler burcu bireyi hep iyilik düşünür, hep güzellik düşünür en kötü özelliği şudur. Konuşmayı sevdiği için farkında olmadan bir arkadaşıyla olanı başka bir arkadaşına anlatabilir halbuki daha sonra dedikoducu gibi görünür başkaları hakkında. Ne olur konuşma yapmayın ola ki bir arkadaşınızın daha tavır ve davranışlarını sevmiyorsanız, onun sevmediğiniz tavır ve davranış içerisinde olan arkadaşınızla konuşun.

Ama bu hafta tutulma öncesinde tavırlarını, davranışlarını, huylarını, hareketlerini sevmediğiniz arkadaşlarınızı geliştirmeye, değiştirmeye çalışmayın.

Dostluğunuzun zarar görmemesi için neden şimdi bir insan değişmek isterse kendi değişir, bir insan, bir şey öğrenmek isterse kendi adım atar öğrenir. Sizden bir şey öğrenmek istemeyen birine zoraki bir şeyler öğretmeye kalkarak lüzumsuz, abartılı tavır ve davranışlar yapabilirsiniz. Bu da iletişim ve ilişkilerinizde yanlış anlaşılıp küslüklere ve kırgınlıklara neden olabilir.

Daha sonra da dönüp dersiniz ki ya ben onun iyiliğini istedim. O beni hayatından çıkardı. O senden yardım istiyorsa yardım et. Ne güzel bir duygudur vicdanlı bir insan olmak, arkadaşlarının iyi olduğunu görmeyi istemek seçmek ve yardımcı olmak ama sizden bir yardım istenmiyorsa sizden bir desteğe ihtiyaç duyulmuyorsa ne olur?

Kimseyi geliştirip, değiştirmeye çalışarak ilişkilerinizde olumsuzluklara neden olacak tavır ve davranışlar sergilemeyin.

Aynı zamanda yurtdışı. Uluslararası ticari işler planlıyorsanız ya da hiç alakanız yok. Yurtdışı ticari işlerle alakalı imkanlar önünüze gelebilir.

İşiniz gereği bu tutulma sizin ufkunuzu açabilir, şehir değiştirebilir, ülke değiştirebilirsiniz ve aynı zamanda olumsuz kimsenin bilmediği sizi rahatsız eden içinizde saklı gizli huylarınız varsa eh yeter artık diyeceksiniz.

Kendinizi negatif etkilerinden de üzerinizden bir tişörtü çıkarıp çıkarmak kolaylığı gibi negatif duygularınızı olumsuz tavırlarınızı atacaksınız.

Bir kıyafet kirlendiği zaman yıkıyoruz. Ruhumuz kirlendiği zaman ne yapıyoruz? Dua ediyoruz, olumlama yapıyoruz, pozitif düşünüyoruz. Negatif etki eden duygulardan arınıyoruz.

Özellikle ya evet söylediğinizi duyuyorum. Kimseye de itiraf edemiyorum. Şu şu özelliklerimi sevmiyorum ama kendimi nasıl değiştireceğim ben diyorsunuz olumlama yapın.

Yapacağınız şey bu hafta tutulma öncesinde hemen bugün başlayın. Burnunuzdan derin nefes alın, ağzınızdan verin. 21 defa ben kendimi yenilemeye şifalandırmaya niyet ediyorum ve izin veriyorum bunu yapın.

Haftanın spotu istediğin zaman her şeyi yeniler ve geliştiririz.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 YENGEÇ BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Sevgili yengeç çok zor bir hafta geçirmiş olabilirsin. Hastanede geçirmiş olabilirsin.
Kalp kırıklığı yaşıyor olabilirsin. Hadi artık gülme ve gerçekten güzelliklere koşma vakti geldi.

Evet, bu hafta tutumu öncesinde. Neleri yapmalı, neleri yapmamalısınız? Öncelikle ev ve iş hayatınızla ilgili de dengele ilişkiler, iletişimler içerisinde olmaya özen göstermelisiniz. Uzak yolculuklar için uygun bir dönem de değilsiniz.

Ailenizle ortak adım atarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu hafta şimdi sevgili yengeçler, yükselen yengeçler sizler de hep birlikte 12 burcunda etkilendiği gibi sizler de etkileniyorsunuz.

Haftaya ayın kova burcunda ilerlemesiyle geçiş yapmış olmanız, alacaklarınızı ödemelerinizi nasıl sonuçlandıracağınız konusunda şanslı bir haftada olmanıza rağmen evhamlı davranışlar yapabilirsiniz.

Yükselen yengeç de borçlu olmayı hiç sevmez. Güneş, yengeç de borçlu olmayı sevmez ya onlar keş paracıdır. Sıcak canlı sevenler kesinlikle cüzdanlarında bir şey olmalı.

Dolayısıyla bu hafta böyle para konularıyla ilgili ödemeleriniz varsa kredi borcunuz varsa endişe yapabilirsiniz. Kendi kendinizi doldurabilirsiniz diye ödeyemezsem ya ödeyemeyeceksem ya öyleyse ya böyleyse ne olur bu? Bunları yapmayın.

Bu hafta kendi kendinize kuruntu, enerjisi yüklememeye özen gösterin. Ödemelerinize odaklandığınız gibi nasıl olsa ödeyeceğinizin bilincinde olun.

Güneşin akrep burcuna geçmesiyle aşk hayatınızda ne kadar sorun varsa çözüyorsunuz. Çözümlüyorsunuz. Oh mis sizi üzmüş bir ilişki. Ya da hüzün yaşadığınız bir beraberliği bitirdiyseniz ve kendinizi kızıyorsanız nasıl böyle bir kadınla oldum, nasıl böyle bir adamla oldum?

Şu moda geçeceksiniz, ayarlarınızla oynanmış olabilir, içsel dünyanızda kimyanız da bozulmuş olabilir.

Yaşamam gerektiği için yaşadım. Bitmesi gerektiği için bitirdim. Halbuki bir hafta öncesine kadar ağlayıp ben bununla nasıl birlikte oldum işte herkesin en kötüsü bana geliyor gibi tavır ve davranış sergileyen bir yengeç şimdi belki bu sabah uykudan şöyle kalktı, hiç kimse kimsenin hayatına boşuna gelmez, boşuna girmez.

Benim hayatıma görevli girdi ve çıktı şimdiden sonra. Geleceğe bakmalıyım, geleceğe odaklanmalıyım. Moduma geçiş yaparak güne başlamış olabilirler.

Aynı zamanda boğa burcunda gerçekleşecek parçalı ay tutulmasıyla eğitim, kariyer, okul hayatı olan öğrenci, yengeçler hedeflerinizi ve ideallerinizi netleştireceksiniz.

Çocuğunuzun bir hedefi olmadığını düşünüyorsanız, bir yengeç annesiyseniz ya da bir yengeç çocuğa sahipseniz onun belirleyemediği hedeflerini belirlemesiyle ciddi anlamda kaygılarınız endişeleriniz sona eriyor ve mutlu oluyorsunuz.

Ayrıca birçok yengeç için bu hafta ve bu dönem sürpriz gelişmeler. Yaşam enerjinizi yükseltirken, moralinizin bozuk olduğu konularda aniden moralinizin de toparlanmasına neden olacak çalışmalarınız ve iş hayatınızda artış söz konusu işinizi büyütebilirsiniz. Kendi işinizin sahibi olan bir yengeç birey iseniz işinizi büyütebilirsiniz.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Hukuka, hukuksal mahkemesel konularla ilgili işleriniz varsa mücadele ediyorsanız kayıp değil, kazancı elde edeceksiniz.

Ayrıca haftaya pazartesi’ye kadar aşk hayatınız, evlilik, iş hayatınız, eğitim hayatınız. Kayıp olarak gördüğünüz her konuda kayıplarınızın haftaya pazartesiye kadar kazanca dönmesine hem maddi anlamda hem manevi anlamda sevineceksiniz, sosyal çevrenizi geliştirmek daha çok değer gördüğünüz ilişkilere, birlikteliklere, beraberliklere adım atmak, bireysel yaşamınız içerisinde huzurunuzun da artmasına etki edecek ve neden olacak.

Aynı zamanda istekleriniz konusunda konsantrasyonunuz yükselecek. Ve birçok yengeç. Kalbi boş olanlar özellikle aşk hayatında kendini şanssız, mutsuz hissedenler, hiçbir probleme sahip olmayacağınız yeni aşklara yeni ilişkilere adım atabilirsiniz.

Hatta kendi kendinize iş şartlarınızın değişmesi, eğitim varsa hedef belirlemeniz işsiz bir yengeçseniz, yeni bir iş bulmanız kalbiniz boşsa yeni bir aşka başlamanız ve adım atmanız acaba böyle güzel gidecek mi? Yengeç, kararsız ve kuruntudur. Yani her şey mükemmel olduğu anda bile hayatıma sihirli bir değnek değdi her şey değişti ama bu tutulma birazcık beslese verebilir. Ne zamana kadar böyle 3 ay mı sürer, 2 ay mı sürer?

Siz düşüncelerinizi bozmadıktan sonra yaşayacağınız yenilikle güzellikleri hayat boyu sürdürebileceğiniz alana imkana ve düzene sahip olduğunuzu bilincinde olun.

Haftanın spotu. Hedefinizi belirleyin, kendinize güvenin.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 ASLAN BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Aslanlar çok çektiler, çok çektiler, çok çektiler. Çok zorlandılar ama artık bir rahat nefes alma vakti geldi mi yoksa hala onlar için kara görünmedi mi?

Yakın çevrenizle uzlaşmacı iletişimler kurmaya özen göstermelisiniz. Gereksiz sözler vermekten kaçınmalısınız. Önemli ticari anlaşmalara imzalar atabilirsiniz ve bu da sizin ciddi anlamda yüzünüzü güldürebilir.

Öncelikle ayın karşıt burcunun kova burcunun enerjisi ile haftaya başlamış olmanız sizi hangi konularda uyarıyor?

Sevgili aslanlar yükselen aslanlar, özellikle anlaşma ve sözleşmeyle ilgili konulara odaklanacağınız bir haftadasınız güneşin akrep burcuna geçmesi ile aile büyüklerinizle mutluluk verici iletişimler kurabilirsiniz. Boğa burcunda gerçekleşecek parçalar tutulmasıyla kariyer hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Özellikle eğitim hayatınızla ilgili yorulduğunuz, zorlandığınız alanlarda hani öğrenci bir aslan burcuysanız kendinizi tükenmiş hissediyorsanız umutsuzsanız hop diye o tükenmişlikten kurtularak eğitim hayatınızda daha sağlam adımlar atacaksınız ve başarı elde edeceksiniz.

Hani belki sizi sorgulayan bir baba belki sizi sorgulayan bir anne varsa hayatınızda ya da onlar içlerinde sessiz sessiz sizi sorguluyorsa vay be dedirtebilirsiniz. Öyle büyük başarılı sınav sonuçları elde edeceksiniz.

Kesinlikle aynı zamanda hayatınızın genelinde büyük başarıların kapısı aralanıyor artık sizin için sizi yoran değersiz hissettiren konular ve olaylar artık farklı bir şekilde önünüze gelirken, hayatınızda sizi yoran geren tüketen hiçbir şeyi barındırmayacaksınız.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Evlilik, iş kurma mal alımı ebeveynlerinize dair radikal kararlar alarak sağlam ve sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Bağımsız olmayı çabalayabilirsiniz. İş hayatınızda iyi maddi gelir elde etmeyi planlayabilirsiniz ama bunları boşuna planlamadığınızı görebileceğiniz sonuçlarında önünüze gelmesiyle ciddi anlamda güvende, mutlu ve huzurlu olabilirsiniz.

Aynı zamanda iş hayatınızda birlikte çalıştığınız sosyal ilişki içerisinde olduğunuz, arkadaşlarınızın birbirleri hakkında yaptıkları eleştirileri duymayın ve görmeyin.

Haftanın spotu siz kendinizle ilgilenin. Başkasının başkası için ne düşündüğünü kafanıza bile takmayın. Umursamayın.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 BAŞAK BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Bu hafta iştahınızın çok açık, aman dikkatli olun. Yani iştahınız çok açık. Aman dikkat. Yediğiniz yemeklerden pişman olup kilo alabilirsiniz, iştahınızı kontrol altına alın.

Bir de sizler diyet yapmayı sevmeyen ve sağlıklı beslenmeyi çok seven, aynı zamanda sağlık ve saat konusunda da biraz kuruntulu bir yapıya bir düşünce şekline sahip olduğunuz için diyeti yapmayın. Sağlıklı beslenin parasal konularda dengeli olmaya özen göstermeniz gereken bir haftadasınız.

Başak programlıdır. Başak bugününü, akşamını, yarınını hatta bir aylık programını bile yok. Travmadan programlayabilir.

Dolayısıyla şimdi bu hafta gezegenlerin kombinasyonu onların biraz cinsel dağınıklık yaşamasına etki edebilir ve neden olabilir. Dolayısıyla bu da biraz programsızlaşmaya neden olabilir. Bu ne oluyor? Bana dedirtebilir. Kuruntu yapmayın hemen kesinlikle kuruntu yapmayın sevgili başaklar ve yükselen başaklar.

İşte fazla kuruntulu oldukları için kuruntu yapmayın diyorum size. Zaten haftaya ayın kova burcunda ilerlemesiyle geçiş yapmış olmamız rutin iş hayatınızda. Çok fazla odaklanırken hep bir şeyleri göz ardı ettiğinizi düşünmenize neden olabilir.

Siz planlı programlı olduğunuzun bilincinde olun endişe etmeyin. Güneşin akrep burcuna geçmesi ile ticari faaliyetlerinizde başarılı anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Boğa burcunda gerçekleşecek halkalı ay tutulması iş haklarınız, yaşam haklarınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yani örneğin bir işte çalışıyorsunuz, hak ettiğim değeri görüyor muyum? Kazanmam gerekeni kazanıyor muyum? Ben hakikaten. Görüldüğüm gibi seviliyor muyum? Bana gösterilen değer gerçek mi değil mi? Bunlar hep sorgulayacağınız bu hafta da sizin için her alanda ideal olan konular üzerinde hayatınızı yeniden inşa etmek isteyeceksiniz.

Dostlarınızı gözden geçireceksiniz bu hafta? Hayatınızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. Bu hafta eğitim hayatınız varsa eğitiminizi gözden geçireceksiniz. Bu hafta kariyerinizi gözden geçireceksiniz.

Bu hafta kendinizi ve çevrenize dair bakış açınızı daha iyi geliştirebilecek imkanları oluşturacaksınız. Yanlış konulardaki yersiz mücadele verdiğiniz işleri, olayları kişileri pıt diye hayatınızın dışına çıkaracaksınız.

Başaklar kolay karar veremezler. Çok iyi bir dinleyici oldukları için bu tutulma sadece haftanın 5 günü konsantrasyon dağılması pratik ve planlıyken plansızlaşma, kafanızın karışmasına neden olabilir.

Bir de başak titizdir. Örneğin kafa karıştığı anda evi de dağılır, masası da dağılır. Kafası dağınık değilse düşünceleri yerli yerindeyse evi de değerli topludur, hayatı da derli topludur ama zihni dağınıksa mekanda dağılır.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Sosyal ilişkilerinde ve arkadaşlarında tutulma sonrasında farklı kültürlerden kişilerle tanışabilirler ve bu insanların onların hayatının da çok ciddi katkısı olacak. Yardımlarını da alabilirler.

Aşk hayatınızda ailenizin uygun görmediği bir beraberliğiniz varsa gözünüz aydın tutulma sayesinde negatif görülen etkiler sona erecek. Kabul görmeyen ilişkiler kabul görcek.

Haftanın spotu sakin ol dengeli ol.

Eğitim hayatı Başarılı başarı başarılı. Hedef belirleme konusunda da son derece net zaten başağın olduğu bir yerde başarılı konuşulur. Yani hedefsiz bir hayat olmaz.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 TERAZİ BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Bu hafta ne yapın, ne yapmayın? Hayatınızı iyileştirmek için yeni adımlar atabilirsiniz. Büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Programlı bir şekilde spora başlayabilirsiniz.

Bu hafta ve sizi üzen konular ve olaylar yaşadıysanız en güzel yöntem yürüyüştür, spor yapmaktır. Terle birlikte toksinlerinizden aranırken vücudunuzun da endorfin salgılamasına neden olabilirsiniz ve mutlu olursunuz. Ağlamak yerine taşbayır koşun kesinlikle spor çok iyi gelir üzgün insanlara.

Sevgili teraziler yükselen teraziler ayın kova burcu ile ayın kova burcunda ilerlemesiyle haftaya adım 60 olmanız hobilerinize odaklanmanız konusunda yardımcı olacak. Güneşin akrep burcuna geçmesi ile kişi kişisel finans sorunlarınız varsa tek tek çözüyorsunuz.

Boğa burcunda gerçekleşecek parçalı ay tutulması, ortaklı finans işlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşamanıza etki edebilir ve neden olabilir.

Okuyan eğitim hayatı olan bir terazi burcu birey iseniz, mezuniyet korkularının kaygılarınız varsa artık bu korkuların ve kaygıların yersiz ve gereksiz olduğunun farkındalığını yaşayarak eğitimde başarılı bir süreçtesiniz.

O yüzden gözünüzü aydın diyorum, genel hayatınızda bir terazi burcu birey olarak sizler büyük gelişim fırsatlarla baş başa kalabilirsiniz. Yeni imkanların karşınıza çıkmasıyla güzel seçimler yaparak başarı elde edebilirsiniz. Aile büyüklerinizde anne ya da babanızla ilgili sağlık problemleri gündeme gelebilir. Bunlar sizin gözünüzü korkutmasın. Umutsuzluğa düşürmesin ve endişelendirmesin.

Miras ve sigorta ile ilgili işleriniz varsa bir prim bekliyorsanız ikramiye ile ilgili beklentileriniz varsa bunların tek tek sonuçlarını elde edebilir. Tek tek sonuçlarını ele alabilirsiniz.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Aynı zamanda miras sigorta prim ikramiye ile alakalı işleriniz, beklentileriniz, düşünceleriniz konusunda ise büyük başarı elde edebilirsiniz. Hakkınızda konuşan insanların size sözünü lafını taşıyan bazı kişiler gündeminizde ciddi anlamda kafa karışıklığı yaşamanızı etki edebilir. Bunları kafanıza takmayın diyorum.

Herkese herkesin hakkında konuşabilir. Herkes herkesin hakkında bir şeyler ileri geri söyleyebilir. Bırakın söylesinler, kimin sizin için ne konuştuğuyla değil, sizin kendiniz için neler planladığınızla bu hafta çok yoğun olmanız gerekiyor.

Tutulmayı mutlu olarak karşıladığınızda kendinize olan güveninizi arttırdığınızda inanılmaz huzur bulabilirsiniz. Kesinlikle büyük huzur bulabilirsiniz. Aynı zamanda iş çevrenizde çalışma ortamınızda çalıştığınız işten sıkıldıysanız bıktıysanız ortam değiştirme kararı alabilirsiniz.

Yeni bir iş arıyorsanız ya da yeni bir iş kurmak istiyorsanız araştırmacı olarak hızlı değil araştırarak sakin adımlar atarak yol alıp ilerlemeyi tercih eder ve seçerseniz çok büyük başarı elde edebilirsiniz.

Eğitimde başarı sizinle kariyer de değişimler sizinle ama sakin hareket edin.

Haftanın spotu, sakin olun ve denge de kalın.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 AKREP BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Daha olumlu düşünmeye başlayacağınız bir döneme adım atıyorsun. İş hayatınızda planlı programlı olmaya özen göstermeniz gereken bir haftadasınız tutarsız davranışlarınız, kayıplar yaşamanıza neden olabilir.

Evet, aşkta bir yıldız bu daha çok sizin aşk hayatınızda tutarsızlık yapmanıza ve yaşamanıza etki edebilir ve neden olabilir.

Sevgili akrepler, yükselen akrepler, özellikle bu hafta ayın kova burcunda ilerlemesiyle haftaya başlama başlamış olmanız ailenize odaklanmanız konusunda sizi yoğun etkileyebilir. Güneşin kendi burcunuza geçmesiyle birlikte hayatınızda parlamak istediğiniz parlayamadığınızı düşündüğünüz birkaç gün yaşamanıza etki edebilir. Hiç merak etmeyin. Siz girdiğiniz her ortamda ışıl ışıl parlayacaksınız.

Sadece kendinizi sorgulamayı bırakın lütfen. Ve ben diyorum ki, boğa burcu karşıt burcunuzda parçalı ay tutulması, evlilik ve ikili ilişkilerle ikili ilişkilerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşamanıza nedeni olabilir. Bazı akrepler birden evlenmeye hazır olabilir.
Bir anda evlilik kararı alabilirsiniz.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Bazı akrepler size şunu dedirtebilir, hani deriz ya öleceğim aklıma gelirdi bunların ayrılacağı aklıma gelmezdi birçok akrep Allah korusun boşanma kararı alabilir. Ya büyük mutluluklar ya çok büyük kopuşlar ama sonuçta ay tutulması karşıt burcunuzda gerçekleştiği için.

Bir akrep iseniz kandırıldığınızı görebilirsiniz yani büyük bir adım atıyorlar.
Çok büyük yıkımlar of ve çok büyük yenilikler. Bazı akrepler dağılırken, bazı akrepler yeniden yapılanacak.

Ben yandım, ben bittim, hayatım altüst oldu diyorsan tutulmadan önce tutulmadan sonra nereden biliyorsun hayatının altının üstünden daha iyi olmadığını.

Şemsi Tebriz’in çok güzel bir sözüdür bu. Samimiyetle söylüyorum, belki şu anda hüngür hüngür ağlıyorsun. Belki çığlık çığlığa üzüntü içindesin, kandırılmış olabilirsin, aldatılmış olabilirsin.

Aldatılanlar size söylüyorum, hiç kimse kimseyi aldatmaz. Herkes kendini aldatır.

Paran çalınmış olabilir. Eşin elinden alınmış olabilir. Bugün başka bir kadına kaptırdığın adam için gözyaşı döküyorsun ya da başka bir erkek için gözyaşı döküyorsun.

Kadın için gözyaşı döküyorsun. Yarın senin elinden alan kişiye dua edeceksin. Allah’ım benim görmediğimi sen gördün. Benim duymadığımı sen duydun. Benim arkamdan oynananları sen gördün ve bu adımı aldın elimden bu kadını aldın elimden vesile olandan Allah razı olsun.

Yani siz diyorsunuz ya yuva mı yıktılar? Siz kimse kimsenin yuvasını yıkamaz, Allah izin vermezse ne bir kadına bir adamdan ayırır, ne bir adamı kadından ayırır.

O yüzden yıkıldığınız bittiğinizi zannettiğiniz şeyde yeniden doğuyorsunuz her şeyde iş, aşk, arkadaşlık, evlilik, her konuda bittiğini zannediyorsun, yeniden doğuyorsun.

Tutulma onların yaşamında birazcık güvensizlik yapamayacağım ben edemeyeceğim modu yaşatabilir. Hayır sen istersen her şeyi yapabilirsin.

Haftanın spotu hayatım yıkıldı zannediyorsun, en güzelini inşa edeceksin.

Aslında bil ki yeniden inşa ediliyorsun. Sil o güzel gözlerinden akan yaşları o umutsuzluk kapını hemen kapat yepyeni bir kapı aç, onun da adı umut olsun.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 YAY BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Şimdi bu hafta aşk hayatınızda beklediğiniz gelişmeleri yaşayacağınız bir süreçte güzel arkadaşlarınızla sosyalleşmek size çok iyi gelecek. Sosyalleşin.

Aldanma etkilerinde alım satımlar yapmayın. Sizler ateş burçları olduğunuz için hızlı hareket eden burçlarsınız.

Bir ahbabınız bir arkadaşınız size işte çok güzel, sıkışmış birisi bu evini satıyor. Bu iş yerini elden çıkarıyor diyebilir. Gerçekten sıkıştığı için mi? Elindeki sorunu mülkünden kurtulmak için mi çok dikkat edin?

Ayın kova burcundaki seyriyle sizler de haftaya adım atmışken, bu hafta sevgili yaylar, yükselen yaylar özellikle yakın çevrenize odaklanırken bazı arkadaşlarınız kâr elde etmeni istiyorum hadi iş kuralım diyebilir. Çok iyi para kazanacağını görüyorum. Burayı sat burayı al diyebilir. Hayır yatırım yapmaman gereken bir haftadasın.

Daha önceden araştırdıysan daha önceden bir yatırım durumu planladıysan istediğini al ama alt komşunun iş yerindeki arkadaşın aklına uyarak ne iş değiştir, ne okul değiştir, ne kariyer değiştir ne de yatırım yap sakın kendi hissettiğin gibi kendi düşündüğün gibi yapmak istediklerini yaptığında hiçbir uyumsuzluğa, hiçbir zarara maruz kalmayacaksın.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Özellikle sevgili yaylar ev hayvanlarına yani bir kediniz varsa bir köpeğiniz varsa evde beslediğiniz evcil hayvanlarınız varsa hem onların sağlığına hem kendi sağlığınıza önem vermeniz gereken önemli bir haftadasınız lütfen dikkatli olun.

Özellikle eğitim ve kariyer hayatınızla ilgili kendinize yan dallar arayışına geçebilirsiniz.
Belki kaleminizin kuvvetli olduğunu fark edebilirsiniz. Roman yazmaya karar verebilirsiniz ya da artistliklerinizi fark edebilirsiniz. Bu durumla alakalı da başarı elde edebilirsiniz.

Aşk ve evlilik yaşamınızla ilgili fazla şikayetçi, fazla eleştiri eleştirici fazla dırdırcı olabilirsiniz. Çok konuşan insana tahammül etmek zordur. Sizler bu hafta normalde ben bu değilim ama çok mu konuşuyorum diyebilirsiniz. Konuşmayı kesin eleştirmeyi bitirin.

Kimsenin işinize gücünüze karışmasına müsaade etmeyin. Siz de kimsenin hayatıyla alakalı kimseye yorum da yapmayın, kişileri de yorum yapmayın ha kendi hayatıyla ilgili sizin aklınıza sizin düşüncelerinize ihtiyaç duyup birileri bir şey danışıyorsa danışacaksa dinleyici oluyor ama kendi kararlarını kendileri vermesi gerektiğini söyleyin ve eğitimde öğrenmek için

Haftanın spotu daha çok oku, daha çok öğren.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 OĞLAK BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Hadi gözün aydın tabi istediğini yapıyorsun. Bu hafta ciddi kazanç elde ediyorsun. Para seviyor onlar. Ama ne? Hakikaten seviyor.

Hiçbir konuda peşin hükümlü olmayın ve davranmayın. Bu hafta ailenizde bazı kişilere abartılı sözler verme olasılığınız var vermeyin.

Ciddi kazançlar elde edeceğiniz bir haftadasınız sevgili oğlaklar, yükselen oğlaklar ayın kova burcundaki seyri ile sizlerin de haftaya adım atmasıyla kişisel finansınıza hiç odaklı değildiniz ya daha çok odaklısınız. Ve güneşin akrep burcuna geçmesi ile sosyal çevrenizle davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz.

Boğa burcunda gerçekleşecek parçalı ay tutulmasıyla aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evlilikten korkuyorum diyen bir oğlaksanız. Kendimi sorumluluk almaya ilişki anlamında hazır hissetmiyorum diye diyorsanız bir anda evlilik kararı alabilirsiniz.

Oğlu oğlak olup bekar olan ne zaman evlenecek bu yavrum diyen anneler, ne zaman çocuğum yuva kuracak diyenler oğlunuz gelip size diyebilir ki anne aradığımı bulamıyorum. Bana yardım edebilir misin? Beni tanıştırıyorsun yani? En güzel evlilikler de öyle oluyor. Oğullarınızı evlendirebilirsiniz, kızlarınızı evlendirebilirsiniz anneler.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Eğitim hayatınızla ilgili zirve başarı, haftasındasınız. Sınavlarınız varsa öğrenmekte zorluk çektiğiniz, hazırlandığınız bir teziniz varsa ya da bir sınavınız varsa artan konsantrasyonun sayesinde inanılmaz başarılı olacaksınız. Eğitim hayatınızda çok şey öğreneceksiniz. Zaten kütüphane gibidir oğlak beyni. Kitap dolu hem okumayı sever. Öyle ya her şeyi ondan öğrenebilirsin her şeyi.

Her şeyi bilir ya bir insan bir şey de bilmez mi? Yükseleni oğlak olan güneşi oğlak olan bu hayata öğrenmeye ve öğretmeye gelmiş, bazen de sıkıcı oluyorsunuz ama çok şey bildiğiniz için var olan olarak arkadaşlarım var. Bir sus diyorum, öğretmeye çalıştıkları zaman dolayısıyla.

Ne olur sizden rica ediyorum sıkmayan insanları yahu öğrenmek istiyorsa öğrensin. Siz her şeyi bilmek zorunda olabilirsiniz de biz bilmek zorunda değiliz diyebilirler. Bu da sizi kırabilir incitebilir. Zarifsiniz dengedesiniz.

Aşk hayatınızla alakalı bir kalbiniz boşsa büyük aşka başlayabilirsiniz.

İş hayatınızda çok iyi para kazanabilirsiniz ve aynı zamanda tutulma sizi en çok aşkla etkiliyor büyük gelişmeler yaşıyorsunuz.

Haftanın spotu başarınla göz kamaştıracaksın, nazardan korkabilirsin. Dua ediyorsan hiçbir şeyden korkma.

23 Ekim – 29 Ekim 2023 KOVA BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Kovalar ve yükselen kovalar. Dünyaya akılla inmiş onlar. Dâhilerin burcu.
Dikkat edin kime, nasıl davranmanız gerektiğinizin fark edeceğiniz bir haftadasınız. Bu sayede fark edileceksiniz.

Hukuki alanlarda haklarınızı kazanıyorsunuz. Risk içeren maddi konularla ilgili yatırımlar yapma olasılığınız söz konusu olduğu için lütfen dikkatli olun. Haftaya zaten kova burcunun ayın kova burcundaki ilerlemesiyle adım attık.

Siz sevgili kovalar yükselen kovalar özellikle kişisel gelişiminizde hiç inanılmaz odaklanacaksınız. Güneşin akrep burcuna geçmesi ile kariyerinizde pırıl pırıl parlayacağınız bir haftadasınız.

Boğa burcunda gerçekleşecek parçalı ay tutulması ile eviniz ailenizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şimdi özellikle sosyal çevreniz arkadaşlıklarınız ve ilişkileriniz de bu hafta aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız problemleri hiç kimseyle paylaşmayın. Paylaştığınız takdirde ciddi anlamda doldurulmaya müsaitsiniz.

Sevgiliniz olabilir, hayat arkadaşınız olabilir bazı. Bazı konularda uyumsuzluk yaşayabilirsiniz. Bunu arkadaşlarınızla paylaştığınızda onların sizi yanlış yönlendirmesine neden olabilirsiniz ve hata yapabilirsiniz.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Dikkat edin, aile içi huzursuzluk, güven problemi, sağlık sorunları gündeminizdeyse endişesiz bir şekilde hareket etmeye iç huzurunuzu arttıracak tavır ve davranışlar sergilemeye özen gösterin. Aynı zamanda kariyerinizde bu hafta aşırı derecede. Kıskanıldığınızı fark edeceksiniz. Bu da sizi ben şanssız mıyım? Duygusuna ve düşüncesine sürükleyebilir.

Benden size tavsiye ben dedikodum yapıldığında çok seviniyorum. İftiraya uğradığımda hiç korkmuyorum, samimiyetle istiyorum. Eskiden bunların hepsi benim benim korkumdu. Kuantum koçu eğitimini tamamladıktan sonra kaç yıl geçti? Yani arkamdan konuşanları görmüyorum, öndeyim beni çekemeyen çanak taksın anten taksın bana ne umrumda değil.

Niye benim hakkımda konuşuyorlar? Niye bana iftira atıyorlar, niye dedikodu mu yapıyorlar? Bırak yapsınlar ya insanların ağzı torba değil ki büzesin. Bırak isteyen istediğini söylesin. Sen kendinden emin misin? Bir kova burcu birey olarak sen kendinde mutlu musun? Ben her zaman ne diyorum? Allah kadını yarattı, güzelim, özelim, çalışkanım, başarılıyım.

Haftanın sloganı bu olmalı sizin için ben başarılı bir kadınım, ben başarılı bir adamım, ben serap'lı bir insanım, ben doğru yolda ilerliyorum, iyi bir eğitim hayatım var. Öğrenmeyi seviyorum, iyi bir aşk hayatım var, evet, arada didişebilirim ne yapayım kova burcuyum.

Kıskancım kıskanabilirim, partnerine bunu diyebilirsin. Dır dır ediyorsan kıskanıyorsan unutma bir kadın kıskanmaktan vazgeçerse partnerinden vazgeçer. Ama tabi bunu abartma kaçta geliyorsun, neredesin, ne yapıyorsun, kiminlesin? Kova burcunun en büyük özelliğidir.

Haftanın spotu ruh sağlığın senin için çok önemli. Eğitim, eğitimde öğrenmeye doyamadıkları bir haftada.

Okuyan öğrenciler eğitim hayatınızda sınavlarınız varsa o kadar üretken, çalışkan bir haftadasınız ki maşallah size

23 Ekim – 29 Ekim 2023 BALIK BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

Dikkat etmeleri gereken her şey çok güzel gözüküyor. Güzel ama geçmişte sorun yaşadığınız her şeyi tekrar önünüze gelebilir. Siz hiç sevmezdiniz geçmişte yaşadığınız sorunları konu etmeyi, mevzu etmeyi.

Gereksiz harcamalar yapmamaya özen göstermelisiniz. Hayatınızla ilgili yaptığınız değişimler sizi mutlu edecek inşallah bu hafta çok mutlu olacaksınız. Sevgili balıklar, yükselen balıklar ayın kova burcunda ilerlemesiyle iç sesinize odaklanabilirsiniz.

Güneşin akrep burcuna geçmesi ile hukuki konularda güç kazanabilirsiniz. Boğa burcunda gerçekleşecek parçalı ay tutulmasıyla ticari faaliyetlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz şimdi. Huzursuzluk sevmiyor ama huzursuzluğu çoğu anda çoğu anda ve zamanda yaşadığında derin yaşıyor.

Her şeyi kafanıza takarsanız psikolojik kimyanızı yorup yıpratabilirsiniz. O yüzden biraz yüzeysel biraz olayları kışa bırakın Daha relaks olun.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 23 Ekim – 29 Ekim 2023 Burç Yorumları..

İşin var mı? Bir şeyler, şartlar kötü mü gidiyor? Düzelecek hayat hep aynı kargaşa içerisinde geçmiyor. Senin bu hafta eğitim hayatında başarın var öğrenciysen. Akademik kariyer planlıyorsan yapabilir miyimi sorguluyorsan, karar ver niyet her şeyin başı niyet niyet ettiğinde her şeyi yapabilecek enerjiye sahipsin.

Sadece bu hafta melankoli duygulardan uzaklaş. Haftanın spotu iste dile yaşa ister güzellik iste ister karanlık iste seçim senin ama bu hafta gezegenler seni iyiye ve güzel yönlendiriyor. Ama sen illaki karamsarlığı tercih ediyorsan o da bir seçim olacak tabii ki hani insan tercihleriyle yaşar ve lütfen sen bu hafta iyi ve güzeli tercih et sevgili balık.

24 Eki 2023 - 15:22 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.