Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında astroloji kraliçesi Nuray Sayarı, 16-22 Ekim haftası için 12 burcun yorumunu yaptı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..
Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..
+21
Haber albümü için resme tıklayın

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASIKOÇ BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Bu hafta öncelikle gezegenlerin kombinasyonu işlerinizi toparlamak için uygun bir hafta kendinize vakit ayırmanız gerekiyor. Bunu sakın ihmal etmeyin. Yaşam enerjinizi yükselteceksiniz.

Bu hafta koç burcu olanlar, güneşin Merkür ile buluşmasıyla ilişkilerinizde istediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz.

Koç burcu olanlar, ilişkilerinde ve evliliklerinde kendilerini ifade edemedikleri konularda daha net ve açık sözlü olmanın huzurunu yaşayacaklar.

Merkür akrep burcunda olduğunda, ödeme sorunlarına net bir şekilde çözüm bulacaksınız.

Jüpiter'in Venüs’le olumlu üçgen açısıyla kişisel finansınızda kazançlar elde edebilirsiniz.

Yeni bir iş kurmuş bir koç burcu bireyseniz hafta sonu karşıt burcunuz terazi burcunda bir tutulma yaşandı ve bu halkalı bir güneş tutulmasıydı.

Hafta sonu cumartesi günü yaşanan bu tutulma sonrasında özellikle ilişkiler, orta ortaklıklar konusunda çözülmeyen problemlerin çözülmesini vurgulayan sonuçlar ortaya çıkacak iş ve denge çalışma hayatlarında koçların adeta bir ahenk ve uyum sağlayacak, hatta hayata farklı bakış açısından bakabilmenin içsel huzuru yaşam enerjinizin yükselmesine neden olacak.

İçsel denge hayal gücünüz, rüyalarınız sizi ilgilendiren spiritüel farkındalık konularına da geçtiğimiz zaman dilimi içinde hiç ayırmadığınız kadar zaman ayırarak huzur bulacaksınız.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

İş hayatlarında yükseliş, finansal konularda, başarı ilişkilerinde ise daha detay daha kendilerini ifade eden, daha net tavır, düşünce ve duygu içerisinde olan kişiler ve bireyler durumunda olacaklar.

Okuyan eğitim içerisinde olan koç gençlerimiz eğitimle ilgili sorumluluğu olan koç bireyler okuma öğrenme ve kongre olma konusunda zirve başarılı bir haftadalar.

Yazılıya hazırlanıyorsanız, beklediğinizin üzerinde bir puan alabilirsiniz ya da derslerinizde bir puan düşüklüğünüz varsa hiç olmadığınız kadar kararlı olarak derslerinize ve eğitiminize konsantre olabilirsiniz.

Yetişkin ve yüksek eğitim sorumluluğu içerisinde olan koç bireyleri ise tercihler değiştirebilirler. Yeni bir teze hazırlanabilirler ya da üniversite üstünde yüksek lisansla ilgili aslında daha önce hiç düşünmedikleri ekstra bir eğitimi tekrar gündemlerine getirip yeni başlangıçlara da adım atabilirler.

Aynı zamanda içsel dengelerinin dengeleneceği bu hafta da özellikle ilişkiler ve ortaklıklar konusunda net sonuçlar elde edecekler ve yaşayamadı. Uyumu dengeyi, huzuru ve netliği yaşayacaklar.

Sanatsal ve güzellikle ilgili estetikle ilgili düşünüp düşünüp zaman ayıramadıkları özel isteklerine arzularına da zaman ayırabilecekler.

Aynı zamanda adalet duygusu denge onların bireysel hayatında haftanın en önemli konusu olacak. Hiç kimse haksızlık yapmayı sevmedikleri gibi çevrelerindeki insanların da kendisine haksızlık yapmasına müsaade etmeyecekler.

Özellikle işi yazarlık, gazetecilik ya da medya üzerinde iş yapan koçlar araştırmaları konusunda kariyerlerini geliştirecekler. Ticaretle uğraşanlar, satış alım satım gibi konularda daha net düşüncelere sahip olarak netlik kazanacaklar.

Hisleri konusunda hiç yanılmadıklarında farkına varacaklar. Sosyal çevreleri arkadaşlıkları, iletişimleri, ilişkileri konusunda özellikle bir koç bireyi bir arkadaşıyla ilgili şüpheye, kaygıya huzursuzluğa girdiyse bunu kendi kendine kuruntu yapmamış olduğunu görünmeyen şeyleri göreceği için mesafe koyduğu, ilişkilerin kendi hayatında kayıp mıydı, kazanç mıydı? Sorusunu sormalılar.

Yapanlar aslında bitirdikleri ve sonlandırdıkları ilişkilerin onların yaşamlarında ve hayatlarında bir kayıp değil, kazanç olduğunun farkına varacaklar.

Her konuda gerçeklerle bütünleşerek gerçekçi duygularla hareket edip gerçekçi duygularla yaşam yollarında yol almanın içsel huzurunu, dengesini, uyumunu ve düzenini yaşayacaklar.

Kendilerini her konuda yükseltmeye odaklanacaklar. Dolayısıyla koç için şahane yeniden yapılanma haftası diyebilirim.

Çok güzel ne yapmak istiyorum, neler planlıyorum, nasıl hareket etmeliyim hayatımı hangi alanda yeniden yapılandırmalıyım?

İletişim, ilişkiler, işler, kararlar, planlar konusunda da stratejik hareket ederek sağlam dengeli, dengeli atacakları adımlar sayesinde. Oldukça güven ve huzur içerisinde olacaklar.

Gözleri gülecek yüzleri gülerken hani deriz ya kadına bak gülerken gözlerinin içi gülüyor. Beyefendiye bak gülerken gözlerinin içi güdüyor.

Haftanın spotu sizi güldüren her şeye şükretmeyi unutmayın.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASI BOĞA BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Yüzleşme, yüzleşme, yüzleşme. 28 ekimde yılın son ay tutulması boğa akrep aksında gerçekleşecek.

Dolayısıyla birden bire başlayan ilişkilerin birden bire bitme sürecini bir çok boğa yaşıyor ama bunu şanssızlık, talihsizlik ve kayıp olarak görmeyin, düşünmeyin ve değerlendirmeyin.

Özellikle aşk hayatınızda geçmişi sorgulamayın olabilir. Birileri canınızı yakmış olabilir. Birileri duruşuyla konuşmasıyla güven duymanıza da neden olmuş olabilir.

Aldanmanıza hüzün duymanıza keder yapmanıza da etki etmiş olabilir. O yüzden geçmişi sorgulamayın.

Haftanın başında maddi konularda daha fazla yoğunlaşarak ilgilenme durumunda kalabilirsiniz. Şansınızın bir şekilde değişmesine inanılmaz derecede mutlu olacaksınız.

Özellikle bu hafta sevgili boğalar ve yükselen boğalar Merkür ile güneşin Merkür ile kavuşumu ile rutin çalışma hayatınızla ilgili direk ve isteklerinize odaklanabilirsiniz.

Bir boğa olarak işinizin nasıl olmasını istiyorsunuz? Kazancınızın nasıl artmasını diliyorsunuz? Ya da bulunduğunuz ortamda hizmet ettiğiniz iş alanında size hep güvenilsin mi istiyorsunuz?

İşlerinize, isteklerinize adeta dilek tutarcasına odaklandığınız takdirde şahane bir hafta yaşayabilirsiniz.

Merkür’ün akrep burcuna geçmesi ile ki karşıt burcunuz akrep antlaşma ve sözleşmelerle ilgili problemleri kolaylıkla çözümleyebilirsiniz.

Jüpiter'in Venüs’üyle olumlu üçgen açısıyla fiziksel görünüşünüzle ilgili enerjinizi yükseltecek. Değişimler gerçekleştireceksiniz yani hangi alanda değişimler gerçekleştireceksiniz? Özellikle bu değişimler sağlığınızla ilgili.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Boğaların ciddi anlamda tutulma günü itibariyle sağlıklarında anlamsız problemler oldu. Kimileri zehirlenme, kimileri alerjik etki, kimileri bağışıklık sistemiyle ilgili cuma cumartesi pazar sağlık açısından çok sancılı 3 gündü.

Özellikle bu hafta, haftaya cumaya kadar bağışıklık sisteminize sıhhatinize ve sağlığınıza çok dikkat edin. Evet, kötü şeyler yok aslında gelip geçici.

Yani şu anda dermansız halsiz belki yatağınızdan kalktınız. Belki yatağınızın içinde bizi izliyorsunuz, elinizi kaldırmaya haliniz yok. Hiç derman dermanınız yok.

Hani ne kadar uyursanız uyuyun hiç uyumamışcasına bir gece geçirmiş olabilirsiniz. Dolayısıyla uyku kalitenizin de düşmüş olması sizi umutsuzluğa lütfen sürüklemesin.

Acaba bilmediğim başka bir hastalık mı var? Bilmediğim başka bir derdin mi var?

Genelde mide, sindirim ve bağırsaklarla alakalı hassasiyetler geçirenler her zaman diyorum ya hastalık yoktur. Hastalığa neden olan duygular ve yaşanmışlıklar vardır.

Epeydir, hazmedemedikleri, sindiremedikleri birçok olayı, birçok konuyu yaşadılar. Doğru ve bunun getirisi ile birlikte de midelerinde, sindirim sistemlerinde, bağırsaklarında problemlere neden olan durumlar olmuştur.

Hadi şimdi hemen şifalanmak için şunu. Burnunuzdan derin bir nefes alın, ağzınızdan verin. Ben bugüne kadar yaşadığım her şeyi tam olduğu haliyle kabul ediyorum.

Hayatı ve yaşamı akışa bırakıyorum. Rahatım, huzurluyum ve özgürüm. Bunu 11 kere tekrarladığınızda gün içinde aklınıza geldikçe yapın. Nasıl şifalandığınızı, nasıl enerjinizin yükseldiğine siz bile inanamayacağız.

Boğalar iş hayatlarında kariyer durumlarında değişiklikler, yeni fırsatlar önlerine gelebilir. Yeni projeler, iş birliktelikleri, iş değişiklikleri gündemlerinin konusu olabilir.

Günlük yaşamınızda rutin organize olduğunuz her türlü işi çarşamba günü itibariyle yeniden bir titizlikle gözden geçirmek isterken başarılı olacak işlerinizin verimini arttırmak, iş düzenlemelerini geliştirmek ve iş alışkanlıklarınızı düzen içerisinde oluşturmak için yenilikler kazanabilirsiniz.

Aynı zamanda bu dönem toplumsal hizmet ve gönüllü çalışmalar için daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Eviniz ve çalışma alanınızda rutin yaptıklarınızın dışında yeniliklere ihtiyaç duyacaksınız. Ve bu yeniliklerden dolayı da örnek gösterilen başarılar yaşayacaksınız.

Eğitim konusunda konsantrasyonunuz yüksek olduğu için derslerinize öğrenmek istediğiniz her şeye daha kolay zaman ayıracak, daha kaliteli öğrenim anları oluşturacaksınız. Haftanın spotu can boğazdan gelir can boğazdan çıkar yani o yüzden hiçbir şeyi kafanıza takmayın.

İsteyen istediği kadar değersiz görsün isteyen, istediği kadar önemsiz görsün. Önem vermesin. Sen bir birey olarak kendine değer veriyor musun? Bitti. O zaman sana değer verecek insanların çevrende ve etrafında toparlanmasına neden olacaksın. O yüzden iç huzurunuzu koruyun.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASIİKİZLER BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Aşk ve iletişim konularında kendinizden emin olmanız gereken önemli bir haftadasınız.

İş arkadaşlarınıza karşı esnek olun, aile içi ilişkilerinizde yapıcı olun, kırıcı asla olmayın. Neden doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.

Böyle bir atasözü var var. Çevrenizde ailenizde kuzenleriniz, kardeşleriniz, arkadaşlarınız. Kimileri aşk acısı yaşıyor olabilir. Vaktiyle onu uyarmış olabilirsin, yanlış kişiyle birliktesin ya da sana uygun olmadığını hissediyorum ve görüyorum.

Dinlememiş olabilirsin bu hayatının talihsizliği ve şanssızlığı değil, insanlar hata yaparak canı yanarak tecrübe kazanıyor. Gönül ister ki hiç kimse canı yanmadan tecrübeler kazansın tecrübeler edinsin.

Özellikle bir ikizler birey olarak aşk hayatınızda asla kendinizden emin olduğunuzda değersizlik duygusunu içsel dünyanızda barındırmayacağınızın garantisini veriyorum.

Özellikle sevgili ikizler, yükselen ikizler. Güneşin Merkür’üyle kavuşun enerjisi aşk hayatınızla ilgili direk ve isteklerinize odaklanırsanız bitmiş hiçbir şeyi geri kazanmak için çabalamazsanız, denenmişi denemeyi tercih etmezseniz, istediğiniz, arzu ettiğiniz gibi sağlıklı güven veren ilişkilere, sağlıklı güven veren beraberliklere adım atabilirsiniz.

Aynı zamanda sağlığınızla ilgili. Problemleriniz varsa çözüme ulaştıracağınız şifa bulacağınız bir haftadasınız.

Jüpiter'in Venüslü olumlu üçgen açısıyla ruhsal alanınızda pozitif enerjinizin artacağı ve yükseleceği bir haftadasınız.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Ayrıca yaratıcılığınızın artmasıyla yeni arkadaşlar kurabilir. Mevcut ilişkilerinizi derinleştirebilir, geliştirebilirsiniz.

Kendinizi ifade etme ve çocuklarınız varsa evli ve kurulu bir düzeni ailesi olan bir ikizler burcu bireyseniz içsel konularda açık iletişim içerisinde olacaksınız.

Gizli güç mücadeleleri yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda hafta sonu da zaten tutulma ile birlikte Plüton beşinci ev konularında kare açı yaptı. Gizli güç mücadeleleri ve manipülasyonlara işaret eden durumlar yaşadılar. Cuma cumartesi ve pazar şimdi bu manipülasyona işaret eden durumlardan haftanın üçüncü günüyle birlikte arınıyorsunuz.

Belki haksızlığa uğradınız, arkanızdan konuşuldu. Bu durumlar önünüze geldi. Gözyaşı döktünüz. Çarşamba günü itibariyle size göz yaşınızı silinmememe gerek yok.

O gözyaşlarınızı sileceksiniz. Kendinizi her açıdan aydınlatacaksınız ve rahat edeceksiniz aynı zamanda.

Eğitim alanlarınızda hangi alanda kararsızlık yaşıyorsunuz? Bölüm seçmekte mi ya da belki okulda sınıfınızda bazı arkadaşlarınızla aranız bozuldu. Annenize diyorsunuz ki ya da yavrunuz size diyor ki, ben okulumu değiştirmek istiyorum. Ben sınıfımı değiştirmek istiyorum.

Hızlı karar almayın. Cuma’ya kadar değiştirmek istediğiniz okul ve sınıfı değiştirmekten vazgeçeceksiniz. Neden öfke ile kalkıp zararla oturmamaya, eğitim konusunda yenilik ve değişim yapmamaya lütfen özen gösterin.

Özellikle anne ve babaları uyarmak istiyorum, çocukları mutsuz diye bir anda onların dolduruşuna gelip okulunu mu değiştirsem, sınıfını mı değiştirsem diye. Hızlı hareket edebilirler.

Bu gelip geçici kararlar daha sonra çocukların duygularının değişmesi. Kaç yaşında olursa olsun bir anne ve baba için çocuk çocuktu her zaman. Dolayısıyla çocuklarınızın dolduruşuna ve gazına gelmemeye, cuma öyle saatlerine kadar onları sakinleştirmeye özen gösterin.

Aşk hayatınız ikili ilişkilerinizde ise özellikle hızlı konuşarak gerginliğe neden olmayın. Birlikteliğinizle, beraberliğinizde partnerinizin tavır ve davranışlarında hoşlanmadığınız, beğen beğenmediğiniz yönler varsa bunları ahbaplarınızla, arkadaşlarınızla konuşmak yerine birebir partnerinizle konuşup aranızdaki problemi aranızdaki sorunu çözmeye, çözümlemeye, odaklanmaya özen gösterin.

Aynı zamanda bayağı bir gerildiler, çok büyük gerginlikler yaşadılar. Özellikle cumartesi günü aşktan, arkadaşlıktan duygusallıktan yana gerildiyseniz ve bir ilişkiyi bitirme kararı aldıysanız hiç düşünmeden düşünme kararı aldıysanız ve sonra düşünüp burada burada hata ettim burada şu sözleri sarf etmeseydim keşke böyle düşünüp de değerlendirmeseydim diyorsanız özür dilemek bir erdemdir.

Sağlıktır ve şifadır. Hakikaten özür dilemesi gereken bir bireyseniz, bunun farkında ve bilincindeyseniz lütfen gurur meselesi yapmayın. Kırgınlıklarınızı düzeltmek için özür dileyin.

Haftanın spotu, kibir yapmayın, hayatınızı zorlaştırmayın.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASI YENGEÇ BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Bu haftaya adımları hedeflerinize başarıya ulaşacaksınız. Aşk hayatınızda huzurunuz artıyor.

Gelecekle ilgili düşüncelerinizde kararsızlıktan arınıyorsunuz ve zaten yengecin en büyük problemi aşırı derecede arada kalmak arafta kalmak. Yani hep böyle bir muallakta kalmaktır.

Hata yapmaktan korktuğu için her ne kadar sezgisel bir burç olsa da arada kalır, kararsız kalır, kendi içinde çıkmaz yaşarlar.

Sevgili yengeçler, yükselen yengeçler bu hafta Güneşin Merkür’ü Merkür’le kavuşumuyla ev aile hayatınızla ilgili bilek ve isteklerinize odaklanın. Hayattan ne bekliyorsunuz? Evinizle ilgili nasıl dilekleriniz var? Kendi evinizde ne kadar huzura ihtiyacınız var? Buna odaklandığınız takdirde inanılmaz mutlu olacaksınız.

Merkür’ün akrep burcuna geçmesiyle aşk hayatınızda problemleri kolaylıkla çözümleyeceksiniz. Jüpiter'in Venüs ile olumlu üçgen açısıyla sosyal çevreniz arkadaşlarınızla mutluluk duyacağınız planlar ve programlar yapacaksınız.

Özellikle yengeç için öyle güzel bir süreç ve başlangıç döngüsündeyiz ki. Ev, aile, yuva ilişkileriniz de aile bağlarınızı güçlendireceksiniz.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Anne baba olan bir yengeç burcuysanız çocuklarınıza odaklandığınız bu dönemde onların eğitim hayatıyla ilgili ciddi anlamda başarılar yaşayacaksınız.

Ayrıca eğitim sorumluluğu içerisinde olan bir yengeç burcu bireyi öğrencisiyseniz konsantrasyonunuz artıyor. Artan konsantrasyonunuz sayesinde bugüne kadar zor gelen sizi zorlayan eğitim ala alanıyla ilgili bütün problemlerinizi tek tek çözümleyeceksiniz.

Aynı zamanda hisleriniz duygularınız, düşünceleriniz konusunda ise tutarlı olup tutarlı davrandığınızda kendinize duyduğunuz güvenin çok yükseldiğini fark edeceksiniz.

Kendinize duyduğunuz güvenin aşırı yükselişi uzun süredir hiç hissetmediğiniz kadar kendinizi iyi hissetmenize neden olacak. Kendinizi güvende hissetmek isteyecek kişisel alanda evinizde, yuvanızda, işinizde sorumluluklarınızda düzeninizde arzu ettiğiniz güven duygusunu kazanacaksınız.

Evinizde düzenlemeler yapmak. Yeni eşyalar almak, süper varsa odayı bir odayı bir odaya geçirmek. Yani değişime ihtiyaç duydukları bir dönemdeler.

Onun için ev olmak, aile olmak, yuva olmak çok önemlidir. Evi onun mahzenidir. Mabedir. Kesinlikle sınırları da bellidir negatif olan negatif davranan kişileri hayatlarına çok dahil etmek istemezler.

Dolayısıyla da bazen de bu dönem ukalaymış gibi bir görüntü çizebilirler.

Aslında yengeç asla ukala değildir. Yengeç doyuran, koruyan kollayan saran, sarmalayan bir burçtur ama aile sorunları aile içi sorunlar tamamen ortadan kalkıyor.

Duygusal konularda oldukça fazla çalışma iletişimlerinizi de güçlendirecek. Geçmişten gelen konular şimdi dördüncü ev konuları bu neden? Geçmişten gelen aileye ait konular, mevzular tekrar gündeme gelmesi bu hafta muhtemel. Ama geçmiş meseleleri taşımak istemeyeceksiniz. Geçmişin hiçbir yükünü üzerinizde barındırmayacaksınız.

Hiç olmadığınız kadar huzurlu, uyumlu ve mutlu olmak isteyeceksiniz. İşinize konsantre eğitiminize konsantre aşk hayatınıza konsantre olacağınız bu hafta da hayattan beklediklerinizi, istediklerinizi arzu ettiğiniz gibi geliştirip gerçekleştirirken inanılmaz derecede mutlu olacak ve huzurlu olacaksınız.

Aynı zamanda sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız da bazı arkadaşlarınız geçmiş günlerde hayatınızdan çıkarmıştınız. Hayatınızdan çıkardığınız kişiler hayatınızda bir daha dahil olmak isteyecekler.

Haftanın spotu denenmişi denemeyin o kadar net. Huzurunuz kaçsın, bozulsun istemiyorsanız noktaladığınız hiçbir arkadaşlığa yaşam alanınızda yer vermeyin.

Yeni aşklara başlayabilirler ve mutlu olabilirler. Kesinlikle kesindiler. Evliler ilişkilerinde ve beraberliklerinde iletişimi dengeleyecekler. Hem uyumlu hem de huzurlu olacak.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASIASLAN BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

İş hayatlarında bazı arkadaşlarının onları kıskandığını fark edebilirler. Ömürleri öyle geçiyor. Kıskanılan insansan düşmanın çoksa kendinle gurur duy demek ki sen çok başarılısın.

Demek ki sen bastığın yerde izini bırakıp geçiyorsun. O yüzden bir aslan burcu bireyi olarak bu hafta iş ve çalışma ortamında bazı arkadaşlarının seni kıskandığını gördüğünde bunu hayatın meselesiymiş haline getirmek yerine daha ne kadar ne fazla kıskanılabilirsin? Önemseme onlar olduğu gibi gör kabul et.

Hiç kimseyle de aranı bozma, önemseme, duymazdan görme, duyma, görmezden gel duymazdan gel lütfen.

Aynı zamanda bazı kişilerin enerjiyi, alanlarınızı ya enerji alanınızı kirletmesine izin verme olasılığınız olduğu için. Kimsenin sizin enerji alanınızı kirletmesine izin vermeyin ve müsaade etmeyin. Sosyal ilişkileriniz de kendinize güvenerek sağlam adımlar atabilirsiniz.

Bu hafta sevgili aslanlar, yükselen aslanlar, güneşin Merkür ile kavuşum enerjisi ticari faaliyetlerinizle ilgili direk ve isteklerinizi tek tek gerçekleştireceksiniz.

Daha önce ne dilediniz daha önce ne istediniz daha önce neyi düşündünüz, niye yapamadınız? Bunların üzerinde inanılmaz derecede bir düzenleme yapacaksınız.

Bu durum üzerinizde yük gibi görünen yük haline gelen birçok sorundan birçok problemden de kolaylıkla arınıp sıyrılmanıza neden olacak Merkür’ün akrep burcuna geçmesi ile ev hayatınızdaki problemler kolaylıkla çözülüyor.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Örneğin kontrat ruhsat gibi işleriniz varsa kiracıysanız ev sahibinizle ara bulmaya çalışıyorsanız bir zam isteniyorsa orta yolu bulmakta zorluk çekiyorsanız, haftanın üçüncü gününe kadar olan süreçte orta yolu bulabilir sorun olan her şeyi çözebilir ve çözümleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Jüpiter’in Venüs’le olumlu üçgen açısıyla kariyerinizde başarılı olurken, konumunuzu kazancınızı tamamıyla yükseltmeye odaklı olacağınız çok önemli bir haftadasınız.

Aynı zamanda iletişim bilgi akışıyla ilgili eğitimle ilgili iletişim, bilgi, öğrenme öğretme konusunda son derece verimli bir haftadasınız.

Kendinizi geliştirme konusunda da uzun süredir beklediğiniz, istediğiniz fırsat ve imkanlar ayağınıza gelecek. Daha açık kendinizden etkileyici konuşmalar yapacaksınız.

Çok dikkat çekici olacaksınız. Bu hafta bu dikkat çekiciliğiniz sayesinde de bu dönem. Böyle bir derin bir nefes alacak ama ya başıma kötü bir şeyler gelirse diye de kaygılanmalar yaşayacaksınız.

Hani hepimizde olur ya ay bu başarım duyulduğunda nazara gelir miyim acaba? Böyle bir dileğim planım var, söylersem ya olmazsa ya yanlış enerjiler gelirse diye korkabilirler.

Nazaran insanı mezara deveyi kazana sokar diye bir atasözü var. Benim sizlerden ricam dua ediyorsanız nazardan korkmayın.

Haftanın spotu yersiz kuruntulara yer vermeyin.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASI BAŞAK BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Aşk hayatlarında gereksiz peşin hükümlü davranışlardan kaçınmaları gerekiyor. Hedeflerinizi belirlemek açısından net planlar yaptığınızda hayat isteklerinizi size ikram edercesine sunacak.

Özellikle sevgili başaklar yükselen başaklar bu hafta maddi ve manevi anlamda hem düşünceleriniz hem kararlarını hem planlarınız konusunda Güneşin Merkür ile kavuşumu, kişisel finansınız ile ilgili direk isteklerinize kolaylıkla odaklanmanıza yardımcı olacak.

Merkür’ün akrep burcuna geçmesi ile ticari faaliyetlerinizde problemlerinizi kolaylıkla çözümleyeceksiniz.

Jüpiter'in Venüs’le olumlu üçgen açısıyla yurt dışı bağlantısı işleriniz varsa şans ve başarılar yakalayacaksınız. Örneğin öğrencisiniz eğitim hayatınız var, başka bir şehre gitmeyi planlıyorsanız olur mu olmaz mı diye?

İkilemli duygular yaşıyorsanız yersiz ikilemler yaptığınızı fark edebilirsiniz ya da eğitiminiz ve kariyerinizle ilgili yeni bir sorumluluk olabilir.

Şehir değiştirebilir, ülke değiştirme kararı alabilirsiniz. Yaşayacağınız bu değişimler ani olup oluşurken sizin inanılmaz yükselmenize etki edecek ve neden olacak.

Başak ayrıntıları göz ardı etmeden yaşayan bir burç olduğu için onun hayatında hiçbir şeyin yüzeysel olması yaşanması mümkün değil.

Düşüncelerinizde ve duygularınızda bu hafta flu duygulara, belirsizliklere hiç yer vermiyorsunuz. Sosyal hayatınızda ve iş çevrenizde bazı arkadaşlarınızın sürekli belirsiz düşünceleri, flu duygularla hayatı yaşayışı içinde bulunduğu belirsizlikler sizi gerebilir ve kasabilir.

Başkalarının yaşadığı belirsizliklerin etkisinde kalmamak sizin elinizde. Tabii ki insanları dinleyebilirsiniz, yardımcı olmanız gerekiyorsa olabilirsiniz ama onların negatif düşünceleri işleriyle, eğitimleriyle, kariyerleriyle, evlilikleriyle, hayatın geneliyle ilgili yaşayacakları belirsizliklerin etkisinde ve tesirinde kalmamaya özen gösterin.

Aynı zamanda değer varlıklarınızı koruma. Değer varlıklarınızı daha çok yükseltme adına da haftanın üçüncü, dördüncü ve beşinci gününde güzel imkanların ve fırsatların ayağınıza gelmesiyle çok büyük ilerleme yaşayacaksınız.

Finansal sorumluluklarınızın da arttığı önemli bir haftadasınız yatırımlar yapmayı planlayabilirsiniz.

Yeniliklere dahil olabilirsiniz. Bir iş ortaklığı yapıyorsanız ve ortağınızın tutarsızlığından dolayı yol ayrımına girmeyi düşünüyorsanız ve planlıyorsanız yollarınızı ayırabilirsiniz ve ayıracağınız bu yol ayrımı sizin bireysel hayatınızda büyük dönüşüm ve değişim yaşamanıza olumlu yönde etki edecek ve neden olacak.

Ayrıca sonlandırdığınız ve bitirdiğiniz bir ilişkiniz varsa ya da içinde bulunduğunuz yaşadığınız ilişkiyi sonlandırmayı, bitirmeyi düşünüyorsanız doğru bir zamanda mıyım değil miyim? Daha sonra pişman olur muyum, olmaz mıyım? Konusunda ikilemler yaşıyorsanız lütfen bunları sorun haline getirmeyin.

Eğer ki bir yol ayrımı planlıyorsanız içiniz rahat ve kendinizi hazır hissediyorsanız yolunuzu ayırmakta serbestsiniz ve rahatsınız.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Aynı zamanda iş hayatınızda ve eğitiminizde bilgi birikiminizdeki kaynaklarınızı başarıyla ortaya koyacağınız haftanın ilk 5 gününde kişisel kaynaklarınıza sahip olduğunuz kadar yeni planlarınızı da çok iyi bir şekilde geliştirip gerçekleştireceksiniz.

Sadece dikkat dağınıklığına karşı temkinli tedbirli dikkatli olmanız da fayda var. Yani anlık yaşadığınız duygusal olaylar dikkatinizin dağılmasına, düşüncelerinizin allak bullak olmasına, kendinizi zorlayan enerjilere dahil olmanıza neden olabilir.

Bu hafta ne aşk hayatınız da, ne eğitim hayatınız da ne de iş hayatınız da birden fazla şeye dağılmamaya, elinizdeki işleri bitirmeye, konsantrasyonunuzu tamamlamak istediğiniz konulara odaklarsanız daha huzurlu, daha başarılı olacaksınız.

Haftanın spotu dikkatsizliğe karşı dikkat.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASI TERAZİ BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Bu hafta özellikle sevgili teraziler ve yükselen teraziler, güneşin Merkür’le kavuşumu hayatınızda tamamlamayla ilgili ne istediğiniz varsa yarım bırakmama tamamlama ve sonuçlandırma konusunda çok başarılı olacaksınız.

Merkür’ün akrep burcuna geçmesi ile ki geçtiğimiz hafta Mars’ta akrep burcuna geçti. Kişisel finansındaki problemlere kolaylıkla çözüm bulacaksınız.

Jüpiter'in Venüs’le ki Venüs biliyorsunuz, sizin yönetici gezegeniniz aynı zamanda Venüs boğayı ve terazi burcunu yönetir. Venüs’ün olumlu üçgen açısıyla ortaklı finans kazanç alanlarınızı büyütmek isteyebilirsiniz.

Fakat aşk hayatınızda, cumartesi günü Türkiye saatiyle akşam saatini karşılarken yılın son güneş tutulması sizlerin burcunda gerçekleşti ve sizin birinci evinizde gerçekleşti.

Güneş tutulması, kişisel kimliğinizi ve amaçlarınızı daha iyi anlamanıza daha iyi anlatmanıza kendinizi ortaya hangi alanda direkt koymak istediyseniz koymanız konusunda fırsatları önünüze getirdi.

Kendinizi yeniden keşfetmeyi, hedeflerinizi gözden geçirmeyi inanılmaz güzel bir şekilde oluşturacak, geliştirecek ve gerçekleştireceksiniz.

Dış görünüm ve kendinize bakımınızla ilgili fiziksel sağlığınız dış görünümünüz, aynı zamanda tarzınız, giyiminiz kuşamınızla ilgili bazı değişimlere ihtiyaç duyduğunuzu hissediyor olabilirsiniz.

Bu hafta terazi kadınları ve erkekleri. Saç rengini değiştirebilir, saç kesimi yaptırabilir, saçının sitilini değiştirebilir görselliğiyle ilgili değişimlere ihtiyaç duyabilir.

Sadece kendinizi yeniden yapılandırırken bazı istek ve dileklerinizi bu hafta ifşa etmemeye yaşayıp, geliştirmeden gerçekleştirmeden çok ortaya koymamaya özen göstermenizi.

Negatif etkilerin etkisinde kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde zorluklar. Elinizdeki ilişkiyi elde tutmak için didinen bir terazi burcuysanız aşk hayatınızdaki kişi sizin hayatınızda olmayı seçmiyorsa ve tercih etmiyorsa ister kadın terazi ister ki erkek terazi olun bu ilişkiyi tercih etmiyorsa ister evliliğiniz olsun ister birlikteliğiniz olsun, ikili ilişkilerinizde gitmek isteyeni tutmaya çalışmayın.

Değişmek ve düzelmek istemeyeni size istediğiniz, beklediğiniz aşk hayatınızda saygıyı, sevgiyi vermeyen birini siz değiştiremezsiniz.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Bir terazi kadını bir terazi erkeği olarak insan olduğu gibi kabul edin, geldiği yer gittiği yer yani ne getirdi, ne götürdü, hiç kimse kimsenin hayatına boşuna girmez.

Mutlaka bir misyonu, bir görevi vardır. O yüzden hayatınızdan çıkıp gitmek isteyenleri zoraki tutmayın. Kendinize çok büyük haksızlık ederseniz gitsin diyorsun, bırak gitsin.

Sen de bir terazi bireyi olarak acıma duygundan dolayı ne bir kadının hayatında kalmaya çalışır. Bir erkeksen bir kadınsan da acıma duygundan sırf alışkanlığından dolayı bir erkeğin hayatında kalmaya çalışma mücadele vererek bir ilişki yaşanmaz.

Mücadele geçirerek bir beraberlik yaşanmaz.

O yüzden benim naçizane tavsiyem, ne insanları değiştirmeye çalışın? Biten bir şeyi içinde devam etmek için yersiz çaba sergilemeyin.

Tabi ki kimseye bencil davranmayın, kendi ihtiyacınıza odaklanın. Aşırı bencil davranan bir partnerle birlikteyseniz, kendinize duyduğunuz saygıyı kaybetmemek için bencil bir insanı hayatınızda barındırmayın.

Mümkün olduğunca net ve kendinize değer veren bir bireyler olmayı seçin ve tercih edin. Olabilir bazı insanlar ne istediğini bilmekte zorluk çekebilir. Bırakın kendi alanında ne istediğini bulmaya çalışsın. Sizi kendi hayatındaki belirsizliğin içerisine siz müsaade etmeyin ve dahil etmesin.

Eğitim ve okuyan bir terazi burcuysanız bireysel kendini geliştirme, haftasındasınız. Hangi konuda gelişmek istiyorsan ona odaklanın.

Haftanın spotu. Gidenin arkasından gözyaşı dökme.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASI AKREP BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Sevgili akrepler, yükselen akrepler, bazı arkadaşlarınızın yüzünden net kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda beklediğiniz haberleri de alabilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinizden emin olmanız gereken bir haftadasınız.

Özellikle bu hafta Mars burcunuza geçti. Merkür burcunuzda. Dolayısıyla siz akrepleri ve yükselen akrepleri burcunuzda toplanan ve akrebin enerjisi nasıl etkiliyor? Bir de tabii bunun yanı sıra güneş Merkür’le kavuşum yapacak zihin zihninizi meşgul eden tüm konularla ilgili direk ne istiyorsunuz? Ona odaklanıyorsunuz.

Daha önce ne istediğinize odaklanamayan siz akrepler bu hafta tamamıyla ona odaklanacaksınız. Çıkmaz yaşadığınız duygu ve düşüncelerden de sizi çıkmaza sokan bilme ve belirsizliği iten düşüncelerden ve duygulardan net aranıp huzur bulacaksınız.

Zaten Merkür kendi burcunuza geçmesiyle Mars’ta geçen hafta kendi burcunuza geçti. Dolayısıyla hele ki doğum anında kişi dünyaya geldiğinde Mars akrepte ise Mars kavuşumu var.

Merkür akrepte ise Merkür Merkür kavuşumu var. Yani natal Merkür’ününüzle transit Merkür’ünüzün kavuşumu. Marsınızla transit marsınız kavuşumu.

Dolayısıyla bu sizin hayatınızda sözleşme, anlaşma gibi konularda zorlandığınız işlerden netlik kazanmanız konusunda fırsatlar sunacak ve getirecek kişisel dönüşüm derinlik kazanacaksınız. 12 ev konuları kişisel dönüşüm ve ruhsal derinlikle ilişkili olduğu için.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Derin düşünceleriniz de bilinçaltınızdan çıkarmanız gereken, keşfedemediğiniz ya da keşfetmekte zorluk çektiğiniz etkilerinizden arınacaksınız.

Birçok gizli yeteneğinizle yüzleşeceksiniz. Bunun da kendi hayatınızda önemli katkılarını ve faydalarını yaşayacaksınız.

Aynı zamanda aşk hayatınızda karamsar olmadığınız takdirde duygusal iyileşme, duygusal bütünleşme. Bu dönem duygusal sorunları alt etme üstesinden gelme, ruhsal çatışmalar ve belirsizlikleri tamamıyla hayatınızdan çıkarıp uzaklaştırma durumunu yaşayacaksınız.

Aynı zamanda gizli saklı iş yapan arkadaşlarınız varsa çıkacak. Sizin arkanızdan birtakım oyunlar oynanıyorsa tüm bunlar ortaya çıkacak. Bunlar ortaya çıktığında hüzün yapmayın, üzülmeyin. Neden? Çünkü en büyük güzelliği hüzün yaparsanız kapatırsınız.

En büyük başarıdan vazgeçersiniz. Travma üzüntü, duygusal kargaşa yaşadığınız takdirde kişi kişisel çözümlenmesi gereken zorluk ve problem oluşturan tüm zorluklarında üstesinden geleceksiniz.

Aşırı duygusal olarak kendinize belirsizlik yaşatmayın, isteklerinizi, dileklerinizi geciktirmeyin okuyan ve eğitim sorumluluğu olan bir akrep burcu bireyi iseniz, özellikle biraz daha çalıştığınızda azmettiğinizde başarı elde edeceksiniz.

Haftanın spotu ne olursa olsun sen kendine yetebilecek güce kendi içinde sahipsin.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASIYAY BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Sevgili yay. Yükselen yay, bu hafta senin için öyle bir haftaki. Aşk hayatında partnerine ya da ilişkinde ya da ev hayatında eşine ne yapmaman gerekiyor? Aslında yay kontrol edilmeyi sevmeyen bir burçtur ama kendine yapılmasını istemediği şeyleri partnerine yapabilir.

Kıskançlık yoktur. Sadece yay düzen sever ve özgürlük sever. Hayatınızda olup biten olayları. Kendinize göre anlamayın, kendinize göre değerlendirmeyin, anlık tepkisel dürtüsel ve tavırlar sergilememeye özen gösterin.

Size yapılmasın, istemediğiniz sizin yaşamak istemediğiniz hiçbir zorluğu, hiçbir kaosu, hayatınızdaki kişilere yaşatmayın da yapmayın ki vicdanı merhametli ön planda olan ve daima adil düşünüp hareket etmeyi seçen ve tercih eden bir burçsunuz.

Bu dönem öyle bir süreçten geçiyorsunuz ki bu hafta siz yaylara ve yükselen yaylara gezegenlerin kombinasyonu, güneşin, Merkür’le kavuşumuyla hedef ve ideallerinizle ilgili. Direkt isteklerinize odaklanıp başarı alanlarınıza koşacaksınız.

Aşkta mutluluk istiyorlarsa kendilerine yaşatılmasını istemedikleri hiçbir şeyi hayatlarına giren girecek olan hiç kimseye bu hafta yaşatmayın, ön yargılı olmayın ama iş hayatınızda eğitim hayatınızda özellikle isteklerinizde odaklanıp yeni planlamalar yaparak bu planlamalarla birlikte başarıya ulaşacaksınız.

Jüpiter'in Venüslü olumlu üçgen açısıyla.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Sağlığınızla ilgili problem ve sorunlarınız varsa sizi kaygılandıran ve huzursuz eden sorunlar yaşıyorsanız sevgili yaylar şifa haftasında olacaksınız.

Sosyal bağlantılar, arkadaşlıklar, grupsal kurduğunuz ilişkilerde. Bağlarınızı daha çok güçlendireceksiniz. Çevrenize, hayatınıza yeni insanların dahil olmasıyla huzuru, dengeyi, güveni ve uyumu yaşayacaksınız.

Bu yaşayacağınız huzur denge uyum sayesinde de çok mutlu, çok huzurlu olacaksınız.

Aynı zamanda kariyerinizde yükselme. Başarı elde etme. Bazı yaylar belki kariyeri gereği üzerlerinde baskı hissediyor olabilirler.

Bu hissettikleri baskıdan bu hissettikleri zorluktan bu hissettikleri kaostan tamamıyla arınıp uzaklaşıp netlik kazanacaklar. Aynı zamanda kariyerde yükselme.

Hedeflerinizde netleşme, eğitim hayatınızla ilgili kendinizin bile beklediğinin üstünde sürpriz başarılar, yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Özellikle bir yay evladı olan annenin ve babanın birazcık okulundan soğumuş bir çocuğu varsa bir gün gitmek istiyor. Bir gün gitmek istemiyor ise genelde öğrencilerde pandemi sonrasında bu çok fazla yaşandı.

Hepimiz yaşıyoruz lütfen çok fazla tenkit etmemeye çok fazla ona güvensizlik duygunuz varsa hissettirmemeye ve bu okuldan soğuk olmasının sebebinin geçici bir şey olduğunu, evladınıza güvendiğinizi hissettiren anneler ve babalar olun.

Ayrıca okuyan öğrenci yaylar konsantrasyon eksikliğini haftanın üçüncü ve dördüncü gününde sona ererek eğitim ve öğrenmede algılamada ve ilerlemede başarı yükselteceğinizden emin olabilirsiniz.

Hedeflerinize odaklanacaksınız, iş ve çalışma hayatı olan sevgili değerli yayların. Özellikle kariyerde önemli bir pozisyonda yükselme bekliyorsa çalışan bir yay burcuysan terfi almak istiyorsan kariyerinde sana yeni sorumluluklar verilsin istiyorsan bunların hepsini elde edebilir, ele alabilir, güvenle bir başarı elde edebilirsin.

Yeter ki sen yılma bıkma enerjisi barındırma içinde.

Bugüne ait yaşayacakların bugüne ait planladıklarından soğuma olasılığın söz konusu değil. Ama daha önceden yaşadıklarının yorgunluğu biraz tenis soğutabilir.

O yüzden haftanın spotu şevk içerisinde çalış ne eğitiminden uzaklaş ne iş hayatından soğu.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASI OĞLAK BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Gelecek korkusu yapıyor musunuz oğlaklar? Eğer böyle bir korkunuz varsa gezegenler sizi uyarıyor. Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu şu şekilde uyarıyor, yersiz, korkular yapmayın, maddi açıdan standardınızın altına düşmeyle ilgili endişe de yapmayın.

Aşk hayatınızda hiç olmadığınız kadar sabırsız olabilirsiniz. Her şeyi acele edebilirsiniz. Acele ettiğiniz isteklerinize de geç kalmışsınız. Neye acele ediyorsanız ona kesinlikle geç kalırsınız.

Sevgili oğlaklar, yükselen oğlaklar, güneşin Merkür’le kavuşumu, iş ve kariyerle ilgili isteklerinize konsantre olup yoğunlaştığınız bir haftadasınız.

Merkür’ün akrep burcuna geçmesi ile Mars’ın da akrep burcundaki etkisinin devamıyla çevreniz arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz Jüpiter’in Venüs’le olumlu üçgen açısı ile aşk hayatınızda size şans ve fırsatlar getirmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bunu size net söylüyorum hayattan ne bekliyorsunuz hayattan ne istiyorsunuz, neler planlıyorsunuz? Bunları sakın göz ardı etmeyin.

Kariyerde yükselme, statü, toplumsal başarıyla ilişkili konularda zirve yükseliş yaşayacaksınız. Aynı zamanda bulunduğunuz ortamda çevrede toplumsal saygı elde edeceksiniz.

Bu hafta size duyulan güvenin artan saygının iş dünyasıyla toplum içerisinde liderlik pozisyonda yükselme şansınız da artabilir. Hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Kariyer hedeflerinize odaklanabilir, kendi potansiyelinizi geliştirmek, iş dünyasında önemli yerlere ulaşabilmek adına muazzam bir başarı. Muazzam bir yükseliş muazzam da bir ilerleme yaşayacaksınız.

Kariyer yükselme beklentilerinizi istediğiniz gibi oluşturup gerçekleştirme konusunda da ciddi anlamda mutlu, ciddi anlamda huzurlu olacaksınız aynı zamanda.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Çalışan bir kurumda çalışan bir oğlak burcu bireyseniz terfi alabilirsiniz. Kariyerinizde ciddi anlamda bir yükselme ve ilerleme yaşayabilirsiniz.

Aynı zamanda seyahat etme, yeni yolculuklar, planlama kendinize keyif verecek anlar ve ortamlar oluşturma adına da şanslı bir haftadasınız.

Ayrıca eleştirilmeye hiç tahammülünüzün olduğu olmadığı bu hafta da birlikte çalıştığınız birlikte iş yaptığınız birlikte aynı iş içerisinde aynı işin sorumluluğu içerisinde olduğunuz hani bir işin ucundan bir arkadaşınız bir ucundan siz tutarak çalışıyorsanız, yaptığınız işle ilgili eleştirildiğiniz de hemen öfke duymamaya hemen endişe etmemeye hemen huzursuz olmamaya mümkün olduğunca özen göstermeniz gereken kıymetli bir haftadasınız .

Yersiz kuşkular yersiz şüpheler yersiz tedirginlikler işleriniz yolunda giderken yolunda giden işlerinizin gecikmesine neden olabilir.

Aşk hayatınızda hiç olmadığınız kadar empati yapmaya yaşanmış, geçirilmiş sorunların tekrar gündeme geldiğinde. Son noktayı koymak yerine nasıl daha güzel bir denge kurabilirsiniz?

Nasıl güzel bir oluşum içerisinde olabilirsiniz? Kendi hayatınızda neleri değiştirebilir, neleri dönüştürebilir, neleri hayatınız içerisinde dengeleyebilirsiniz? Bunun bilincinde bunun farkında olmaya hem özen gösterin hem de kıymet verin lütfen.

Ayrıca sizinle aynı fikirde olmayan iş arkadaşlarınız da olabilir. Okuyan bir oğlaksanız, eğitim içinde de arkadaşlarınız olabilir.

Bunların sizin şevkinizi kırmasına, sizi gerilim enerjisine doğru sokmasına müsaade etmeyin ve haftanın spotu siz kendi hayatınıza konsantre olun. Başkalarıyla ilgili kuşkuya kuruntuya girmeyin.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASI KOVA BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Özellikle ilişkilerinizde samimiyet ön planda olacak. Süregelen bir ilişkisi ve beraberliği olan bir kova burcuysanız, partnerinizin size olan sevgisini, samimiyetini kuruntu yaparak sorguladığınızda ilişkinizin ayarıyla oynarsınız.

Aman diyorum, şüpheye, kuşkuya, kaygıya ve endişeye yer vermeyin lütfen diyorum.

İş hayatınızda her işinizi istediğiniz gibi sonuçlandıracaksınız. Aşk hayatınızda umutsuzluklarınız bitecek, kaygı yapmadığınız takdirde öyle bir haftadasınız ki sevgili kovalar, yükselen kovalar, güneşin Merkür’le kavuşumu okuyan eğitim sorumluluğu olan bir kova burcu bireyi iseniz ya da çocuğunun eğitim hayatıyla düşünce içerisinde olan bir anne babaysanız eğitim konularıyla ilgili beklentinizin üzerinde sonuçlar olumlu yönde ele alabilirsiniz hem de gelişmek eğitilmek adına okul hayatınızla ilgili de başarı haftasındasınız.

Kendinizin eğitiminizle alacağınız puanlarla okul hayatınızda yaşayacağınız başarıyla kendinizden söz ettirecek ve çok büyük ilerlemeyi çok büyük yükselişi çok büyük tamamlanmayı yaşayacaksınız.

Jüpiter Venüslü olumlu üçgen açısıyla eviniz yuvanızı güzelleştirebilir, yaşadığınız alanı evi genişletebilir ve büyütebilirsiniz. Kesinlikle ve kesinlikle içsel huzurunuzun da artışıyla mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Eksik olduğunuz her konuda kendinizi geliştirme, bilgi edinme, öğrenme ve öğretme konusunda muazzam başarılı olduğunuz bir haftadasınız.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Aynı zamanda yüksek fikir güzel bakış açısıyla herkesin sizi fark etmesi fark edilir olmanız hakkınızda çok konuşulacak olması sizi kaygılandırmasın, sizi korkutmasın, sizi yormasın ve sizi ürkütmesin.

Ayrıca spiritüel manevi konularda büyümede de yeni keşifler elde edecekler. Ne güzel birçok kova bu dönem hiç olmadığı kadar dua edebilir.

Hiç olmadığı kadar dileklerine, dualarına odaklanabilir. Ne diliyorsan? Allahlı açtığın ellerinin geri dönmediğini göreceğin bir haftadasın belki göz yaşları içerisinde ağlayarak dua ediyorsun. Emin ol, bütün dualarının ve dileklerini bu hafta tek tek geliştiğini ve gerçekleştiğini göreceksin.

Seni kalben kırmış, yoğurmuş, tüketmiş geçmişe ait bugüne ait arkadaşların ilişkilerinde iletişimlerin varsa dönüp dönüp geriye neden beni üzmelerine müsaade ettim ya da ben bu ilişkiyi niye yaşama yaşadım? Neden gerçekleri görmezden geldim? Niye göremedim? Gördüğüm hâlde doğru yolu niye bulamadım diye kendini suçlama görmemen gerekiyordu. Hata yaşaman gerekiyordu. Haksızlığa uğramaya izin vermen gerekiyordu. Belki egonla savaşın vardı, ondan kurtuldun. Ama hep kötülüğe uğradım hep sırtımdan bıçaklandım, hep haksızlığa uğradım. Ne talihsiz adamım, ne talihsiz kadınım demeyi bırak.

Ve kendini suçlama sen eğer bu dönem yaşanmışlıkların senin ruhsal boyutunun yükselmesi için üzülmen gerektiğinin farkında olup kimseye beddua etmeyip ah etmeyip kim ne ekerse onu biçer, hiç gördün mü?

Diken ekip gül toplayanı gül ekip diken toplayanı daima ne diyoruz? Hiç kimsenin yaptığı kötülük yanına kalmaz. Yarına kalır, doğru.

O yüzden derin bir nefes alıyorsun bak şanslı bir haftadasın ama biraz hüzün yapacaklar. Geçmişten gelen göremediklerini görme konusunda kendilerini suçlama durumu var.

Kendini suçlamıyorsun. Ben büyüme yolundayım, ilerliyorum ve gelişiyorum diyeceksin. Hala 3 günün 4 gün gözyaşıyla geçecek. Sonra derin bir nefes alacaksın, hayat devam ediyor diyeceksin. Haftanın spotu değerli olduğunu her gün hatırlat kendine.

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTASI BALIK BURCU YORUMU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Çok naifler çok duygusallar ama hiçbir konuda abartılı olmamaya olayları içsel dünyanızda büyütmemeye lütfen özen gösterin.

Günlük hayatınızda duygusal çıkmazlara girebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size göstereceğiyle ilgili konularla. Sıkılıp sorgulamalar yapmayın. Yani birçok şeyi sorgulama olasılıkları var.

Bu hafta sevgili balıkların ve yükselen balıkların, güneşin Merkür’le kavuşumuyla ortak finans alanlarınızla ilgili direk kendi isteklerinize odaklanacağınızı Merkür’ün akrep burcuna geçmesi ile hukuki konuları sorunları kafanızda büyüttüyseniz abarttıysanız bu hafta büyütmemeye bu hafta abartmamaya özen gösterin.

Abarttığınız hiçbir konu. Emin olun ki geç çözümle ulaşır, zor çözüme ulaşır. Bu konuda temkinli ve tedbirli olun.

Aynı zamanda Jüpiter’in Venüs ile olumlu üçgen açısıyla dilediğiniz tatilleri belki bir sonraki yazın tatilleri, tatilleri belki birkaç hafta sonraki planları geliştirip ve gerçekleştirebilirsiniz.

Öyle bir süreçte öyle bir dönemdesiniz ki Cumartesi günü yaşadığımız yılın son güneş tutulmasının enerjisi tabii ki üzerinizde hâlâ hazırda 12 burcun nasıl devam ediyorsa. Sizin de devam ediyor. Sekizinci ev dönüşüm yeniden doğuş ve derin değişikliklerle ilişkili bir ev ve alan olduğu için bu tutulma kişisel dönüşüm fırsatlarını arttırıyor.

Balıkların hayatında geçmişteki sorunları çözme, yeni başlangıç yapma istekleriniz artıyor. Hem eğitim alanınızda hem iş hayatınızda daha önce bazen kendinize duyduğunuz güvensizlikten bazen.

Bazen kendinizi o direnci, o gücü hissetmeme hissetmemeniz nedeniyle geciktirdiğiniz birçok konuda hem iş ve kariyer adına hem eğitim hayatınız adına harekete geçebilirim, ilerleyebilirim özgüvenini kendi içsel dünyanızda yaşayacaksınız.

Aşk ve evlilik hayatınızda duygusal bağlar kurma mevcut ilişkilerinizi dengeleme. Yersiz abartılı düşünceler yapmadıktan sonra ilişkilerinizdeki tutkuyu arttırarak ruhsal ve manevi anlamda huzur bulmayı, mutlu olmayı yaşayacaksınız.

Aynı zamanda duygusal bağlar kurma yalnızsanız, yeni bir aşk, yeni bir ilişkiye kucak açabilirsiniz. Hatta belki daha önce yaşadığınız, bitirdiğiniz, sonlandırdığınız beraberliklerle ilgili.

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 16 Ekim – 22 Ekim 2023 Burç Yorumları.. 28 Ekim'de yılın son ay tutulması..

Gerçek aşkı bulabilir miyim? Gerçek aşkı yaşayabilir miyim? Sorgulayan bir balık burcu bireyi iseniz. Gökyüzü öyle bir enerji verecek ki size muazzam bir güven, muazzam bir uyum, muazzam bir mutluluk muazzam da bir huzur yaşayacak inşallah.

Yani aşk hayatlarında abartılı tavır ve davranışları yapmadıktan sonra süregelen ilişkilerde uyum ahenk ve romantizm artacak.

Süregelen bir beraberliğiniz varsa bu hafta evlilik teklifi alabilirsiniz. Hazır mıyım, değil miyim? Yapmayın gerçekten sevildiğinizi ve sevdiğinizi hissediyorsanız, karar vermeniz ilişkide evlilik yolu almanız adına doğru bir haftadasınız.

Eğitimde çok şanslı ve başarılısınız süper.

Haftanın spotu abartılı düşünüp konuşma.

18 Eki 2023 - 12:55 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.