Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları (11 Aralık – 17 Aralık 2023): Aşk Hangi Burçlar İçin Gelecek? Para Konusunda Bakın Hangi Burçları Uyardı?

11 Aralık – 17 Aralık 2023 tarihleri arasında Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, Merkür Retro’sunun Oğlak Burcu’nda Gerilemesiyle Hangi Burç Nasıl Etkilenecek? Neler Yapmalıyız? Nelere Dikkat Etmeliyiz? Açıkladı..

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

11 Aralık – 17 Aralık 2023 haftasında burçların deneyimleyeceği gelişmeler ve astrolojik öngörüler, ünlü Astrolog Nuray Sayarı'nın derinlemesine analizleriyle hayatınıza ışık tutuyor.

Koç'tan Balık'a her burç için hazırlanan bu haftalık astroloji yorumları, duygusal ve iş hayatınızda önemli ipuçları sunuyor. Sayarı'nın rehberliğinde, ilişkilerinizden finansal durumunuza, sağlığınızdan kişisel gelişiminize kadar pek çok alanda özgün tavsiyeler bulacaksınız.

Gökyüzünün bu haftalık rehberliğiyle, hayatınızı şekillendirin ve kararlarınızı astrolojik perspektiften değerlendirin. Her burcun kendine has özelliklerine yönelik bu analizler, yaşamınıza pozitif etkiler getirecek ve önünüzdeki haftaya hazırlıklı girmenizi sağlayacak.

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

11 Aralık – 17 Aralık KOÇ BURCU

Sevgili koçlar, yükselen koçlar, öncelikle ikili ilişkilerde, gerilimlerden uzak durmaya özen göstermeniz gerekiyor. Sağlığınızla ilgili dikkatli ve temkinli olmanız gerekiyor, iş ve çalışma hayatınızla ilgili kandırılmaya, dolandırılmalara açıksınız aman dikkat diyorum.

Yani kandırılacak dolandırılacaksınız demiyorum kan. Almalara ve dolandırılmalara açıksınız. Temkinli olmazsanız dikkat etmezseniz olası bütün şansızlıklar beni mi buldu diyebilirsiniz.

Öncelikle haftaya sabah kaçta uyandıysanız uyandınız Ay’ın artık son demi olarak akrep burcunda ilerlemesiyle adım attınız. Zaten 11:57 ile 14:10 arası Ay boşlukta olacak.

Hepimizin dikkat etmesi gerektiği gibi sizlerin de dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle sabah uykudan kalktığınızda borçlarınız varsa borçlarınız, ödemeleriniz, kredileriniz konusunda düşünce yoğunluğuna girmiş olabilirsiniz.

Borçlarımı ödeyemeyecek miyim? Ya da bir borca girsem mi, girmesem mi gibi buhranlı duygular ile güne başlamış olabilirsiniz. Bir kere gözünüzde büyüttüğünüz her şey mevzu olmaktan ziyade hayatınızın kederi ve kahrı olabilir.

Yani abartılı düşünceler abartılı duygular içerisinde koç burçlarının parasal konularda endişeyi ve huzursuzluğu bırakması gerekiyor. Sorumlulukların olabilir, ödemelerin olabilir, borcun olabilir.

Rızkı veren, Allah sağlığı veren Allah, sen çalışıp ayakların üzerinde ilerlemeye niyet ediyorsan, her ne kadar borçların, sorumlulukların olsa da korkmadığın takdirde kendinden emin duygularla, işine, sorumluluklarına sarıldığında bütün zorlukların üstesinden gelebileceksin.

Ama sabahki modun gibi bunu nasıl ödeyeceğim, nereden ne kazanacağım bu sıkıntılardan nasıl kurtulacağım? Eyvah eyvah ne yapacağım? Ben gibi bir enerjiye odaklanırsan haftayı kendine zindan edersin.

Düşüncelerine dikkat etmediğin takdirde kendi hayatının çalkantılar içerisinde ilerlemesine neden olabilirsin. Sonra da hafta boyunca hayattaki en şanssız kişi benim en talihsiz kişi benim gibi bir moda girebilirsin.

Hadi hemen silkeleniyorsun, derin bir nefes alıyorsun, bütün zorlukların üstesinden gelebileceğinden emin olduğunu kendine hatırlatıyorsun. Ben kendi adıma bir zorluğa girdiğim anda Timusuma hemen içimdeki gafletin dışarıya çıkması için ufak dokunuşlar yaparım.

Ben kendime güveniyorum. Ben kendime yetebiliyorum. Ben kendime yaslanıyorum ve ben kendi yolumda ilerliyorum. Bunu yapın, çünkü ciddi anlamda güne buhranla başladılar. Borçlarına odaklanarak başladılar.

Ya da hiç borcunuz yok. Yatırım yapsam mı yapmasam mı, alsam mı, almasam mı? Sürekli bir çelişkili duygular sürekli bir çelişkili düşünceler içerisindesiniz. Bunu aşabilmek sizin elinizde.

Şimdi bu hafta zaten yeni ayın yay burcunda oluşmasıyla eğitim hayatınız gündeminizi oluşturabilir.

Özellikle öğrenci koçlar yeniden eğitime başlamak isteyen koçlar, kendini eksik hissettiği alanlarda eğitim almak isteyen değerli koçlar özellikle yeter ki karar verin. Eğitimde inanılmaz başarı elde edebilirsiniz.

Oğlak burcunda Merkür gerilemeye başlaması, kariyer hayatınızda yarım kalan çalışmalarınızı tamamlamak adına bir fırsat olacak ki ayın 13’ünde Merkür oğlak burcunda gerilemeye başlıyor.

Geçtiğimiz yılda Merkür’ün oğlak burcundaki gerilemesiyle 2022’den 2023’e geçiş yapmıştık. Bu yıl da 2023’ten 2024’e yine Merkür’ün gerilemesiyle adım atıyoruz.

Birçok koç için iş hayatlarında, kariyer yaşamlarında alamadıkları hakları elde edemedikleri başarıları elde etme adına fırsatlar getirip sunabilir.

Yeter ki kendi yaşam enerjilerini haftanın ilk 3 gününde yükseltmeye özen göstersinler. Yani ben koçlara diyorum ki enerjin düştüyse hemen enerjini yükselt.

Sen yaşam enerjini yükselttiğinde bütün zorlukların üstesinden gelebilmekle birlikte kendi hayatını yeniden inşa edebilecek, kendi hayatının belki sağlam temellerini istek ve dileklerinle yeniden atabileceksin.

Eğer karamsar olmaya devam edersen eğer endişe ve huzursuzluklarını süsleye püsleye kendine ikram edersen berbat bir hafta yaşayabilirsin. Haftayı şahane yaşamak da elinde berbat geçirip yaşamak da elinde.

Yani bir insanın yaşam enerjisini yükseltmesi, olumsuz duygulardan arınması hiç de zor değil. Benim onlar için bu hafta sağlıklı olmak istiyorsan başarılı olmak istiyorsan mutlu olmak istiyorsan yaparsın.

Bir de var ya herkesin etrafında olduğu gibi senin de sosyal çevrende ve arkadaşlık çevrende ah bir düşse de düştüğünü görsün görsek diye bekleyenler sen şimdi demoralize olduğunda kendini başarısız kılacaksın.

O zaman da bazı insanların sevinmesine neden olacaksın. Biz biliyorduk zaten hemen bilirler ya biz biliyorduk zaten o ilişkini sürmeyeceğini biz biliyorduk zaten.

Haftanın spotu, kimseyi kendine güldürme.

11 Aralık – 17 Aralık BOĞA BURCU

Şimdi bu hafta özellikle evraklarınızın takibini dikkatlice yapmanız gerekiyor. Prosedür alanıyla ilgili işleriniz varsa özellikle kamu alanıyla çalışan bir boğa burcuysanız, sorumluluklarınızın arttığı bir dönemde bir hafta da olabilirsiniz.

Sakatlanmalara karşı temkinli olmalısınız. Aşk hayatınızı herkesi anlatmayın. Şimdi boğa burcu bulunduğu ortamda huzur ister ve bunu oluşturmak için de elinden geleni yapar. Ama genelde çok feda ettiği için kendini partnerine karşı aynı şeyi bu erkeği için söyleyemem.

O da huzurlu olmayı ister. Huzur oluşturmayı ister ama bir boğa kadını yedirsin, içirsin beslesin. Yani kıymetleri bilinmiyor sonra. Yani eşinizin karşısına yemek koyarken bir kadın olarak çıkmaktan vazgeçin.

Yapın edin, banyonuz yapın, duşunuzu alın ya da yaptıysanız bile ben yaptım demeyin. Yani ne oluyor biliyor musun? Öyle bir süreçteler ki evli olanlar ve ilişkisi olanlar kadınlar için söylüyorum, bunu hayatlarındaki adamı havaya sokuyorlar. Bilinçsizce yapıyorlar ama bunu.

O da ne oluyor? Allah durmuş durmuş beni yaratmış, ne kıymetli bir adamım ne değerli bir adamım, bir anda havaya girip hiç hak etmediğiniz davranışları size yaptıkları gibi yapabilirler.

O yüzden sevgili boğa kadınları lütfen feda ile kar elde edemezsiniz. Kendinizi mutlu edeceğiniz kadar sunumlar yapın, kendinizi tüketecek kadar bir ilişkiye kendinizi sunmayın. Yani etinizden yününüzden yararlanmalarına müsaade etmeyin.

İçinizden ne geliyorsa onu yapın. Onu mutlu ederek mutlu olmayın. Şimdi boğa kadını hayatındaki erkeği mutlu ederek mutlu olduğu için karşısındaki kişilerin kıymet bilmemesiyle ciddi travmalar yaşayabilirler.

O yüzden hemen şimdi herkese hak ettiği kadar değer ver. Önce kendinin değerli olduğunu hafta boyunca kendine hatırlatmak durumundasın. Özellikle sözleşmelerinize odaklanabilirsiniz, iş hayatınızda.

Daha önceden görüşmesini yaptığınız daha önceden planladığınız işleriniz konusunda ve hususunda iş ve çalışma hayatınızda inanılmaz derecede programlı ve planlı çalışmaya özen gösterdiğinizde çok gecikti dediğiniz bir yükseliş, çok gecikti dediğiniz dediğiniz bir zam bir terfi bu hafta size verilebilir ve sunulabilir.

Ama şu sizi korkutmasın, tam Merkür gerilemeye başladı bu hafta. Önceden görüştüğüm işten haber aldım, başlayabilir miyim? Başlayabilirsin. Çok istiyordum, aylar geçti, yıllar geçti. terfi terfiinin teklifi geldi. Terfi kabul edebilir miyim? Tabii ki edebilirsin.

Yarım kalan askıda kalan olmasını beklediğiniz tamamlanmayan, arzu ettiğiniz, istediğiniz, sonuçlanmayan işleriniz, dilekleriniz ve istekleriniz bu hafta tek tek oluşup gelişip gerçekleşirken kendi hayatınızda kendinize duyduğunuz güvenin artışıyla birlikte motivasyonunuz da yükselecek.

Yani ciddi anlamda boğa burçları. Tam anlamıyla oluşamayan, gelişemeyen her dileğini geliştireceği bir haftada. Oğlak burcunda Merkür’ün gerilemeye başlamasıyla hukuki girişimlerinizle ilgili yarım kalan çalışmalarınızı başarıyla tamamlayacaksınız.

Haftanın spotu, feda ile kar elde edemezsiniz.

11 Aralık – 17 Aralık İKİZLER BURCU

Zirve haftasındalar. Bu hafta şimdi bir kere bu hafta sağlık kontrollerinizi sakın aksatmayın. Sağlıklı bir haftadasınız evet ama ola ki kontrolleriniz varsa bir check-up düşünüyorsanız ve ertelediyseniz bu kontrolleri daha fazla ertelemeyin ki şu an keyfiniz yerindeyken keyfiniz daha sonra kaçmasın.

Yaşadığınız sıkıntıları ailenize yansıtmayın. Bugüne ait sıkıntılar değil bunlar. Yalnız daha önce yaşadığınız annem üzülür, babam üzülür, çocuklarım üzülür, yakınları üzülür diye anlatmadığınız sıkıntıları çözdükten sonra anlatmanın bir anlamı yok.

Bu sefer yakınlarınızın bu problemleri nasıl yaşadı, nasıl atlattı, nasıl geçirdi diye hayıflanmasına neden olursunuz. Sorun olan hiçbir şeyi yok, bitmiş, sonlanmış, hiçbir problemi ailenize yansıtmayın.

Sizi üzen kişilere karşı net tavır sergilemeniz gereken bir haftadasınız. Zaten bu hafta hiçbir ikizler hiç kimsenin ona üzüntü vermesine müsaade etmeyecek izin vermeyecek.

Ama daha önceden onları üzmüş olan kişilere karşı net bir tavır sergilesinler. Hani anladıysa anladı, anlamadıysa anlamadı.

Bazı insanların algıları açık değil, algılamıyor, işine de gelmediği için anlamıyor. Kesinlikle sen tavrını koymadıktan sonra anlamadı gibi görüyorlar.

Şunu yapmayın, hani nasıl bir sözdü, o yemedim ama yemiş gibi yaptım hiç öyle şeylere gerek yok. Akıllı olduğunuzu, zeki olduğunuzu ortaya koyun.

Sizi üzen kişilere karşı yaklaşım gösterdiklerinde, yakınlaştıklarında açık olun ve net olun. Görüşmek istemiyorsanız, görüşmek istemediğinizi, konuşmak istemiyorsanız, konuşmak istemediğinizi açık açık söyleyin.

Yani ne hayrı var ki size. Vaktiyle sizi üzmüş bir insanın tekrar sizin çevrenizde barınmasının hiçbir faydası yok bence yani sizi kaybetmesi demek sizin için çok büyük bir ödül. O yüzden net tavrınızı koyun.

Özellikle sağlığınıza odaklanın, sağlığınıza sağlık katın yeni ay yay burcunda karşıt burcunuzda süren. Bir ilişkiniz evliliğiniz varsa gündeminizi aşk oluşturacak.

Özellikle eşinizin yapmasını istediğiniz ama bir türlü yapmadığı, onun tarafından görmek istediğiniz, göremediğiniz güzelliklere ait ne varsa bunları tek tek göreceksiniz. Ödülleneceğiniz mutlu olacağınız aşka doğacağınız bir haftadasınız.

Ama bunun geçici mi olduğunu sorgulayacaksınız. Hayallerde miyim acaba ikizler normalde kuşkucu değildir. Kaygı yapar yani buna alışırsam daha sonra bunu göremediğimde bana ne olur kaygısı yapar.

Bak kuşku bambaşka bir şey kaygı bambaşka bir şey anı yaşayın. Bırakın geleceği bırakın geçmişi. Şimdiki ana odaklanın sadece bu hafta görmeniz gerekenlere sadece bu hafta yaşadıklarınızın sizin için önemli ve ön planda olduğunun bilincinde olmanızı uyarıyor gökyüzü.

Anı yaşadığınız takdirde bir sonraki günlerinizde de aynı enerjiyi yaşayabilecek enerjide, aynı mutluluğu elde edebilecek güçte olabileceksiniz ama ne kadar sürer diye şimdi anı yaşamazsanız ilişkinizin büyümüş, yükselmiş, aurasını güçlenmiş, enerjisini düşürme olasılığınız var.

O yüzden gereksiz kaygılarınızdan arınmaya özen gösterin. Oğlak, burcunun da Merkür’ün gerilemeye başlamasıyla ortaklı finansla ilgili yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yürümeyen bir iş ortaklığınız varsa vakit tam şimdi zaman artık ayrılmaya hazırım diyebilirsiniz.

Sürdüremediğiniz, ayrılmak istediğiniz bir iş varsa buradan da ayrılabilirsiniz. Yani niyet edip sonuçlandıramadığınız karar alıp sonuçlandıramadığınız her konuda tamamlanma yaşayacaksınız. Bu da size şanssızlık değil, büyük şans fırsatları getirecek.

Özellikle eğitim öğrenim ile ilgili çok şanslı bir haftadasınız. Zorlandığınız sınavlarınızda ya da okul hayatınızda okul hayatınızda eğitim konusuyla ilgili sizi korkutan, kaygılandıran dersleriniz, notlarınızla ilgili olumlu gelişmeler elde ederek kendinize duyduğunuz güvenin artmasıyla ruhsal açıdan ayrı mutlu olacaksınız. Gelişim açısından ayrı mutlu olacaksınız.

Haftanın beşinci altıncı ve yedinci günlerinde daha önce hayatınızda olan ama şimdi hayatınızda olmayan bazı kişiler yakın arkadaşlarınıza siz duyun diye sizin dedikodunuzu yapabilirler.

Onlarla ilgili kulağınıza gelen hiçbir şeyi duymayın, görmeyin. Size haber taşıyan insanlara karşı da çok dikkatli olun.

Zaten sizin en yakın arkadaşınız bir başka görüşün görüşmeyin. Arkadaşınızın dedikodu yapmasına müsaade ediyorsa, onun arkadaşlığında sorgulamanız konusunda dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebilirim.

Haftanın spotu, sen öyle bir yükseliyorsun ki, kimin senin hakkında ne düşündüğüne, ne konuştuğuna zaman ayırma.

11 Aralık – 17 Aralık YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeçler, yükselen yengeçler bu hafta lütfen hobilerinize odaklanın. Hep de diyoruz hobisi olmayan kişilerin fobisi olur. Yapacak hiçbir işim yok deme istersen birçok şey yapabilirsin.

Çalışmayan bir yengeç ev hanımıysan bile hiçbir şeyi kafana takmak istemiyorsan, ben sizin yerinizde olsam bir el örgüsüne başlarım. O bile sizin zihninizin boşalmasına yaptığınız kuşku ve kuruntuların azalarak bitmesine yardımcı olur.

İş ve kariyer hayatı olan yengeçler ve yükselen yengeçler, özellikle kariyerinizde beklediğiniz bir türlü sonuçlanmayan güzel gelişmelerin haberlerini hafta boyunca tek tek alacak, mutlu olacak ve kendinize duyduğunuz güvenin artmasıyla huzur bulacaksınız.

Aynı zamanda yeni ayın enerjisiyle birlikte rutin iş hayatınız, gündeminizi oluşturan sorun olan mevzu olan konuların çözüme ulaşmasından yana size güven verecek ve huzur verecek.

İşsiz bir yengeç burcuysanız karşıt burcunuzda oğlak burcunda Merkür’ün gerilemeye başlayacak olması sizi korkutmasın.

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve çok ihtimal vermediğiniz işlerinizden haberler gelebilir ve Merkür gerilemesinde daha önce niyet ettiğinizi elde edemediğiniz iş fırsatlarının imkân olarak önünüze gelmesiyle yeni bir işe başlamak, sizi zarara probleme bir polemiğe itmeyecektir.

O yüzden kaygılanmayın, ürkmeyin ve lütfen endişe etmeyin ayrıca anlaşma ve sözleşmelerinizi imzalarken okuduğunuz evrakları lütfen bir kez daha inceleyerek okumaya ve okuyarak imza atmaya özen gösterin.

Şimdi kendi içsel dünyanızda özellikle aşk hayatınızla ilgili birazcık böyle bir ruhsal açıdan gerilimler yapabilirsiniz. Kıskançlık kaynaklı tartışmalar yaşamanıza neden olan durumlar söz konusu.

O yüzden hiçbir ilişkinin ve hiçbir iletişimin riske problemi soruna girmesini istemiyorsanız, zorlukların üstesinden gelip gelememek sizin elinizde. O yüzden kuşkuları kaygıları yersiz, kıskançlıkları ruhunuzdan uzaklaştırmaya özen gösterin.

Bu hafta sevdiklerinize karşı duygularınızı açık bir dille ifade edin. Bu dönem esneklik zarafeti hep koruyacak ve çok güzel bir şekilde ortaya çıkacaksınız. Tüm gözlerinde üzerinizde toparlanmasıyla motive olacak, mutlu olacaksınız.

Eğitimle ilgili okuyan bir yengeç birey iseniz ya da yengeç burcu bir evladınızın eğitimini merak ediyorsanız yengeçler eğitimde bu hafta zihinsel ve dikkat dağınıklığı konusunda başarılı olabilecekken zorlanabilir, şanslıyken şanssız olduklarını düşünebilir.

Kendilerinin zihinsel dağınıklığını toparlamaya, dengede kalmaya hafta boyunca özen göstermeleri gerekiyor. Eğer dikkat dağınıklığını boş verirseniz bu sefer istikrarlı bir bireyken eğitiminizde istikrarsızlık yaşamanıza neden olursunuz.

İş ve çalışma hayatınızda ise emeklerinizin karşılığını alacak maddi açıdan yorulduğunuzu düşünüyorsanız, beklediğiniz paraların gelmeyeceği ile ilgili korkular ve kaygılar yapıyorsanız yersiz kuruntular yersiz korkular yaptığınızın hem farkında hem bilincinde olacaksınız.

Özellikle evliliğiniz, aşk hayatınız birlikteliğinizde 2 konuya çok dikkat etmelisiniz. Kuşku, kuruntu, kıskançlık asla yapmamalısınız.

Haftanın spotu, kendinize güvenin, partnerinizi gereksiz yere kıskanmayın.

11 Aralık – 17 Aralık ASLAN BURCU

Bu hafta en çok yakın çevreleriyle problemler yaşamaya açık bir haftadalar iletişime çok dikkat etmeleri gerekiyor. Mutsuz oldukları zaman aslanlar genelde ruhsal açıdan kendilerini ödüllendirmek isterler.

En çok para harcayan burçtur mutsuz olduğu zaman. Aslan burcu konforunu sever. Ve en iyi giyinmeyi ister, kendini motive etmek ister.

Eğitimle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayacaklar. Kendilerini geliştirmek istedikleri her alanda.

Örneğin sevgili aslanlar, yükselen aslanlar çocuklarınızın eğitimiyle ilgili bir hazırlığınız varsa ya da bir aslan burcu bireyi olarak işiniz gereği bir eğitime hazırlanıyorsanız ve bu eğitimin sonucunda bir dönüşüm ve değişim yaşamayı bekliyorsanız güzel gelişmeler olası ve söz konusu.

Bu hafta aynı zamanda ailenize odaklanacaksınız. Evinize ailenize odaklanırken. Ailenizle ve evinizle ilgili tamamlayamadığınız, göz ardı ettiğiniz birçok mevzuyu yakinen görecek, tamamlanması gereken her ilişkiniz ve her işiniz istediğiniz yönde net bir şekilde tamamlanacak.

Bu da üzerinize birikmiş olan yükleri üzerinizden atmanıza yardımcı olacak. Yeni ayın yay burcunda doğacak olması. Aslan bireylerinin aşk hayatını gündeme oturtacak.

Hayatta bana geri dönmez dediğiniz sizi çok üzmüş ve hayatınızdan çıkmış kişiler dibe vurup çok üzülüp yaptığı kötülüğün yanına kâr kalmadığını anlayarak sizlere geri dönmesi, sizlerin hayretler içerisinde kalmanıza neden olabilir.

Yani hayretler içerisinde kalabilirsiniz. Kesinlikle hatasını anlamaz dedikleriniz kesinlikle gelip özür dilemez dedikleriniz itiraf etmez dedikleriniz üzülür.

Ne kadar üzülürse üzülsün, ne kadar şansızlık yaşarsa yaşasın gelip de bana dürüst olmaz dediğiniz kişiler pıtır, pıtır geliyor ve ilahi adalet sistemi ile yüzleşeceksiniz bu hafta.

Dönüşleri gerçek olacak hayatınızdan çıkanların bir oyun değil, bir hakikat olacak. Yani tekrar sizi üzmek için gelmediler ya da tekrar sizi üzmek için gelmiyorlar. Kalben bir sıcaklık hissediyorsanız hala aşk duyuyorsanız hala sevgi hissediyorsanız, kapattığınız kapıları açabilirsiniz.

Güvenmiyor, sevmiyor ve istemiyorsanız gelsin af dilesin. Belki helallik isteyecek sizlerden sizin gönlünüzü kıran eski arkadaşlar, eski eş, eski sevgili, aman canım, ölümlü dünya hakkını helal etsen döneceksin etmesen de öleceksin.

Ne diye onun gereksiz yükünü omzunda taşıyasın bağışla gitsin, bağışla gitsin, bağışla gitsin ki onun çirkin karması içerisinde kendi bolluğunu ve bereketini tüketme.

Çünkü samimiyetle söylüyorum, nefret ettiğimiz kişiler, öfke duyduğumuz kişiler, sürekli hakkında konuştuğumuz insanlar bizim bolluğumuzu ve bereketimizi engelliyor.

Düşünsene harıl harıl para kazanacakken gümbür gümbür bolluk ve bereket içinde yaşayacakken vaktiyle seni üzmüş bir kadını dert ediyorsun kendini ya da vaktiyle seni üzmüş erkeği dert ediyorsun kendine hiçbir şey senin sağlığından hiçbir şey senin yaşamanın keyfinden daha değerli değil o yüzden affet gitsin.

Haftanın spotu, geçmişe değil, geleceğe odaklan.

11 Aralık – 17 Aralık BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar yükselen başaklar bu hafta ne yapmalı, ne yapmamalısınız? Maddi konularla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Kafanız da o sıkıntıları büyüterek bereketinizi engellemeyin. Kariyerinizle ilgili zorlu mücadelelere girebilirsiniz.

Sözleşmelerden uzak durmanız gereken bir haftadasınız neden yeni bir işe kalkışmayın? Yeni bir ilişkiye kalkışmayın, yeni planlamalar yapmayın çünkü aklınızda fikrinizde düşünceniz de olmayan şu ana kadar hiç aklınıza gelmemiş olan şu ana kadar hiç planlamadığınız bir çok şeyin içinde bulabilirsiniz kendinizi.

Tamam, yeni ay yeni başlangıçlar ama yılın son Merkür gerilemesi oğlak burcunda başlıyor. Bu artan heyecanınız yeniliklere duyduğunuz ihtiyaç, gereksiz ve anlamsız.

O yüzden kalkıştığınız her türlü yeni duygu kalkıştığınız her türlü yenilik çok büyük yıkıma zaman kaybına, para kaybına neden olabilir.

O yüzden var olanla yetinmeye normal şartlarda siz bayılırsınız. Var olanla yetinmeye, yeniliklerle girmek yerine var olanla yetinin. Zaten bir başaktan beklenir. Yapılmayacak işleri olmayacak zamanlarda istemek olmayacak zamanlarda yapmak.

Dolayısıyla benim onlara tavsiyem, var olan iş düzeninizi sürdürün. Var olan ilişki düzeninizi sürdürün. Aynı zamanda bu hafta kardeşlerinizle yakın çevrenizle ilişkilerinize odaklanmanız gereken önemli bir haftadasınız.

Çünkü uzun bir süredir sorun yaşayan bir abiniz, bir ablanız, bir kız kardeşiniz, bir erkek kardeşiniz ya da kuzenleriniz varsa onların problemleriyle ilgilenerek onlara zaman ayırarak o girdiğiniz yenilik coşkusundan kolaylıkla sıyrılabilir, ağrımayan başınızı ağrıtmaktan da arındırabilir, uzaklaşabilirsiniz.

Hem de yakınlarınızın yaşadığı zorluk ve problemlerin çözülmesine olumlu yönde yardımcı olarak onların hayır duasını alabilirsiniz. Ama sadece kendi yeniliklerinize daldığınızda pişmanlıklara neden olan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yay burcunda yeni ayın oluşmasıyla ev hayatınızla ilgili tadilat ve tamirat planlayıp yapamadıysanız tam da Merkür Retro’sunda bir anda arayıp bulamadığınız ustayı bulabilir arayıp bulamadığınız malzemeler önünüze gelebilir.

Aynı zamanda aşk hayatınızda beklediğiniz haberleri ve yanıtları da alabilirsiniz bu hafta ve bir başak burcu bireyi olarak yaşadığınız ilişkinin gidişatını ve geleceğini sorguluyorsanız bir yanınız güveniyor, bir yanınız güvenmiyor.

Sağ beyinde inan buna diyor. Sol inanma dur diyor, kalbiniz koş diyor. Bilinçaltınız frene bas diyor. Dengeleneceksiniz aşk hayatınızda ve ilişkinizin gidişatının ne nereye varacağı konusunda da netleşeceksiniz.

Haftanın spotu, sakin kalsınlar, frene basarak yaşam yolunda yol alsınlar.

11 Aralık – 17 Aralık TERAZİ BURCU

Şimdi bu hafta gezegenlerin kombinasyonu yükselen ve güneş teraziler için diyor ki, hem genel yaşamın konusunda hem iş hayatın konusunda Bazı konularda engellemelerle karşılaşabilirsin.

Haklarınızla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hakkınızı almakta da zorluk yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta bu hafta öncelikle çalıştığınız işte bulunduğunuz alanda hakkınızın yeni yenmediğini sorguluyorsanız.

Ya da bazı arkadaşlarınızın iş hayatınızda ilerlemeniz hususunda ve konusunda sizi engelleyip engellemediği şüpheleriniz varsa gördüğünüz görmezden geldiğiniz görmek isteyip göremediğiniz birçok şeyi net bir şekilde görecekseniz.

Gerçeklerle ciddi anlamda yüzleşmeler yaşayacaksınız. Ama bazen gerçekler acıdır biliyorsunuz. İncinebilirsiniz, üzülebilirsiniz. Hüsran hüzün ve üzüntü içerisinde kalabilirsiniz.

Ama üzüntülerinize anlık olacak görmezden geldiklerinizi görmek, göremediklerinizle yüzleşmek bugün sizi üzebilir ama 3 gün sonra o gün niye ben niye böyle diye gözyaşı döktüğünüzde iyi ki şimdi gerçeği gördüm iyi ki şimdi gerçekle bütünleştim diye hem ruhen hem manen içsel dünyanızda huzur bulacaksınız.

Ayrıca kişisel finansınıza odaklanamayan bir bireyseniz, bu hafta odaklanma konusunda yaşadığınız doğrulukları da geride bırakarak kişisel finanslarına net bir şekilde odaklanacaklar.

Ayrıca ticari faaliyetleri gündemlerini oluşturacak yeni bir iş kurmuş olabilirsin. Belki 3 yıl önce belki bir ay önce belki 3 ay önce ne zaman para kazanacağım diye heyecan içindesin.

Kurduğun işte kalıcı olacağının güvencesini sana hissettirecek gerçeklerle de olumlu yönde yüzleşeceksin.

Aynı zamanda yeni aile birlikte ticari faaliyetlerinizde kazanç artışı maddi konularda mutluluk yaşayacaklar. Oğlak burcunda Merkür Retro’sunun gerilemesinin başlamasıyla daha önce taşınmak istediğiniz yerlere taşınabilirsiniz.

Yani Merkür gerilerken bir taşımak yanlış değildir. Neden daha önceden taşınmak istemiştir? Daha önceden bir ev aramıştır, bulamamıştır.

Belki uzun zamandır uygun bütçenize göre bir ev almayı planlıyordunuz. O şimdi önünüze çıkabilir, ev alabilirsiniz. Belki uygun bir bütçede bir ev kiralamayı planlıyordunuz.

Aradığınız gayrimenkullerle ilgili fırsatlar elde edebilirsiniz ve bu fırsatlar inanılmaz imkanlar açacak onlara çok iyi işler, çok iyi paralar, çok güzel de kazançlar elde edecekler.

Ayrıca beklentileri istekleri konusunda haklarını alamadıkları işlerde yükselmelerine engel olan kişileri görüp çözüp mesafelerini çok iyi koruyacak.

Belki bazı arkadaşlarına sınırlarını belirleyecek. Bazı arkadaşlarını hayatından çıkaracak ama şuna çok emin olacaklar. Hayatlarından çıkardıkları kişiler onların kaybı değil kazancı.

Şimdi hayatınızdan çıkardığınız kişilere öfke duymak da bir duygudur kızmak da bir duygudur. Öfkenizden kızgınlığınızdan arının onunla tamamen enerji alanınızı o tip insanlarla kesin.

Hiçbir şekilde sizi engelleyen insanlar sizin geleceğinizi kısıtlayamayacaklarından da emin olun. O zaman yükselseydim, daha iyiydi, zaman kaçırdım, zaman kaybettim değil vakti şimdiydi doğru zaman şimdiydi şimdi olması gerekiyordu.

O yüzden engelleyene teşekkür et. O zaman olsaydı belki kayıp yaşayacaktım. Geciken her şeyde önemli bir hayır vardır tabi.

Haftanın spotu, bütün zorlukların kolaylıkla güzellikle gerçekleşiyor merak etme.

11 Aralık – 17 Aralık AKREP BURCU

Ruhsal dünyanızı ruhsal dünyanızda sorgulamalar yaşadığınız bir dönem ve bir haftadasınız. Sosyal ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişilere karşı temkinli olmanız gereken bir haftadasınız.

Aslında size yeni tanıştığınız kişilerle temkinli olun uyarısını yapmak. Benim haddime değil. Neden Allah size öyle bir sezgi vermiş ki ama şimdi kuşkularınızdan huzursuzluklarınızdan dolayı sezgiyi bir kenara bırakıp hiddet endişe, stres ve gerilimli tavırlar içerisinde olacaksınız.

O güzel sezgilerinizden yararlanmayı tercih etmeyeceksiniz. Lütfen gereksiz öfkeyi gereksiz siniri gereksiz buhranı bu hafta zihninizde barındırmayın, barındırmadığınız takdirde ruhsal yönde, sorgulamalardan da kolaylıkla arınacaksınız.

Ayrıca ay boşluktayken hiçbir konuda ani kararlar alıp vermeyin. Zaten önünüzü göremediğiniz bir dönem, bir hafta ve bir süreçtesiniz.

Bir de güçlü olan sezgilerinizden de faydalanmak yararlanmak istemiyorsunuz. O yüzden ne olur kendinize odaklanın.

Kendinize odaklandığınızda gerek eğitim hayatınızda, gerek sağlığınız, gerek bireysel yaşamınızda düşmüş olan enerjinizin yükselmesine, motivasyonunuzu artırmanıza neden olan durumlar yaşayacaksınız.

Aynı zamanda yeni ayın yay burcunda doğmasıyla birlikte kişisel finansınız gündeminizin konusu olacak. Kayıp gibi gördüğünüz bazı paraların size geri dönmesiyle ya da elinizden çıkmış olan bazı paraların size geri dönmesiyle sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz.

Kurdukları işlerden yapmayı planladıkları projelerden çok başarılı, çok karlı sonuçlar elde edecekler.

Aşk yaşamlarında yersiz kaygılar, yersiz huzursuzluklar yaşayacaklar. Bir de sevgili akrep evli ve akrep olabilirsin, süregelen bir ilişkiye sahip bir akrep burcu bireyi olabilirsin.

Sana yapılmasını istemediğin hiçbir şeyi kimseye yapma ve yaşatma hayatında bir karma oluşmasına neden olma.

Yani flörtleşmelere açıksın. Bekar bir akrepsen istediğinle flörte et Merkür gerilemiş, gerilememiş. Bu senin zaten umurunda olmayacak.

Aşk ve flört enerjinin yükseldiği bu hafta da aldanmalara ve aldatmalara teşebbüs etmelerin çok büyük pişmanlıklara neden olabilir.

Yani flörtöz bir haftada olacak akrep bu hafta bu da ilişkisi olanlar için ciddi anlamda büyük kaosların büyük bilinmezliklerin bugün yaşanmasa bile yarınlarına taşınmasına yarınları bugün yaptığı flörtöz durumlardan dolayı büyük pişmanlıklara neden olan durumlar yaşayabilirler.

Ayrıca yakın çevreniz, arkadaşlıklarınız ve dostluklarınız konusunda ciddi anlamda kırgınlıklar, dargınlıklar, problemler yaşayabilirler.

Herkesle her şeyinizi konuşmak durumunda ve zorunda değilsiniz. Bir de herkesin hayatına çeki düzen vermek durumunda değilsiniz. Herkes sizin gibi hayata bakmak durumunda değil. Herkes sizin gibi bir tarza imaja da sahip olmak durumunda da değil.

Başkalarının işlerine karışmayın. Ağrımayan başınızı da ağrımayın. Evliler ve ilişkisi olanlar flörtözlükten kaçının.

Kalbi boş olanlar, evet flört fırsatları çıkabilir, flört edin. Ama Merkür gerilerken başlayan ilişkiler istikbal ve gelecek vermez. En azından yeni bir insan tanımıştım. Tecrübe oldu diyebilirsiniz.

Haftanın spotu, kuşkuya kaygıya neden olacak davranışlardan kaçınmanız gereken bir haftadasınız.

11 Aralık – 17 Aralık YAY BURCU

Yeni ay bu hafta burcunuzda doğuyor ve yaşam enerjinizin yükselmesine olumlu yönde neden oluyor. Şimdi hedef ve ideallerinizle ilgili problemler çıkabilir ama bu sizin şanslı olduğunuz bu hafta da modunuzu düşürmesin lütfen.

Arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda çok şanslısınız. Özellikle ayrılık dağılma, kopma, hüzün gibi durumları evliliğinizde, ilişkilerinizde, yaşadıysanız.

Ya da partnerinizin bir türlü sizi sizin istediğiniz gibi algılamadığını anlamadığını düşünüyorsanız onun bu hafta size karşı anlayışı onun bu hafta sizi hissediyor olması, bunu da size hissettirmesi motive olmanız konusunda sizi ayrıcalıklı bir şans katacak.

Özellikle sevgili yayların ve yükselen yayların iç dünyalarına hiç olmadıkları kadar odaklanacakları önemli bir haftadalar.

Dolayısıyla kendi burcunuzda yeni ayın oluşmasıyla kendinizi geliştirmek için çok uğraşmadan çok çaba sarf etmeden işinizle ilgili ayrı kendinizi geliştireceğiniz bir haftadasınız.

Eğitiminizle ilgili kendinizi ayrı geliştireceksiniz. Ve bu hafta çok romantik bir hafta yaşayacaksınız. Tutkunun duygunun, sürprizlerin, mutlulukların bir arada olacağı bir haftadasınız.

Hatta doğum günlerinin kutlandığı bu günlerde yaylar için özellikle şanslarına şans kattıkları neşelerine neşe kattıkları bir haftada olacak.

Tek olay şu, iş, kariyer ve eğitim yaşamlarında onların hedeflerini engelleyen kişileri fark edecekler. Yani özgürlüğüne çok düşkündür. Yay kendi hayatından başka hiç kimsenin hayatıyla ilgilenmeyen bir burçtur.

Ondan yardım istenirse sorun bir arkadaşı o sorunu varsa bir yaya anlatıyorsa o zaman yardımcı olur. Hiç kimseye neyin var diye sormaz.

Onu ilgilendirmeyen hiçbir mevzuya dahil olmaz. Anlatmak istiyorsan anlatabilirsin, seni üzgün bile görse kötü görünüyorsun demez.

Kendisini, motivasyonunu ve enerjisini kimse düşürmesin istediği gibi o da tavır ve davranışlarıyla hiç kimsenin motivasyonunu ve enerjisini düşürmek istemez.

Hayat ile dalga geçen bir burçtur yay. Yani çok ciddiye almıyor hayatı. Yani en acılı olduğu anda bile gülmek için bir neden bulur. Çünkü neşe kaynağı olan bir burçtur.

Çok şanslılar konusunda asıl finansal konularda Merkür Retro’sunun Çarşamba günü başlamasıyla birlikte kişisel finanslarında beklenmedik kazançlara, imkanlara sahip olacaklar.

Bu hafta beklediğiniz, beklemediğiniz parasal konulardan hayırlı, olumlu bereketli haberler alacak ve bu alacakları haberlerle de maddi açıdan ayrı, ruhsal açıdan ayrı sevinecekler. Kendilerine duydukları güveni yükseltecekler.

Bir yay burcuysanız ve şu an işsizsiniz, iş aramanızı tavsiye etmiyorum. 5 Ocak’ta Merkür Retro’su bitecek. O zamana kadar dinlendirin ruhunuzu, bedeninizi 5 Ocak’tan sonra harekete geçerseniz zaten şahane bir yıl sizi bekliyor.

Hem kalıcı bir işe sahip olabilirsiniz. Hiç aklınızda yokken Merkür Retro’sunda iş kurma kararı alabilirsiniz. Ya da bir ortaklık teklifi gelebilir.

Bunları kabul etmiyorsunuz. Aklınızda olmayan hiçbir yeniliğe adım atmıyorsunuz. Steril düşünerek mevcut düzeninizi koruyarak hiç aklınızda olmayan yeniliklere, değişimlere kalkışmaktan da kendinizi engelliyorsunuz.

Aynı zamanda spor kazalarına karşı dikkatli olun, spor yapmaya ara verdiyseniz şimdi Merkür Retro’sunda birden spora başlayabilirsiniz. Daha önce yapıp ara verdiyseniz başlamanızda hiç sakıncası yok. Hiç yapmayıp bugün bu niyete giriyorsanız bekleyin. Gerileme bitsin.

Haftanın spotu, gelecek günlerim daha iyi biliyorum hissini hep içinde hisset.

11 Aralık – 17 Aralık OĞLAK BURCU

Merkür oğlakta Merkür oğlak burcuna geçince bir oğlak sabırsızsa eğer Merkür sabrı öğretir. Dingin kalmayı, araştırma yapmayı, kendini geliştirmeyi hatırlatır ve öğretir. Örneğin doğum haritalarında Merkür oğlakta iken doğanlar taşı çatlatacak sabra sahiptir.

Yani ikiye bölünürsün, onun sabrına kavga edemezsin, onunla tartışamazsın. Neden ki niye ki çok kızdım sana dersin, niye ki neden ki tın tın umru değildir sabrıyla çatlatır insanı.

Özellikle bu hafta kariyerinizdeki sorunların çözümünde sakin kalın lütfen aceleci davranmayın. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde iletişim sorunları oluşabilir, yanlış anlaşılmalar gibi.

Çünkü kendi bulduğunuza geçmiş olan Merkür’ün geri harekete başlaması, siz sevgili oğlakları ve yükselen oğlakları uyarıyor. Sivri dilli olmamaya en son söyleyeceğiniz lafı sözü en başta söylememeye dikkat edin.

Pat Küt konuşabilirler. Hayret içerisinde kalabiliriz. Onların paldır kültürü konuşması sivri dilli sonra pişman olabilirsiniz. O yüzden benden size tavsiye dikkat dikkat düşün nefes al ondan sonra konuş ya da 10’a kadar say.

Daha sonra başını ağrıtmak yerine hiç. Kimseye hadi bildirme bu hafta aman dikkat et diyorum. Online işlemlerde dolandırılma tehlikeniz var.

Dikkat bak internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız ve oğlaksanız, yani teknolojik alanlarla ilgili parasal uğraştığınız işlere bu hafta çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Çünkü dolandırılma riski, kandırılma olasılıkları çok yüksek. Aynı zamanda sevgili oğlaklar yükselen oğlaklar biliyorsunuz bu hafta yeni ay oğlak burcunda.

Dolandırılma konusu Merkür Retro’sunda yeni ay birlikte görmediğini ve göremediğini, kafanın içerisindeki soru işaretine neden olan her şeyi göreceksin.

Örneğin mutsuz bir ilişkin varsa. Gerçeği göreyim sonlandırayım gerçekten bana sadık mı değil mi? Gerçekten beni seviyor mu sevmiyor mu? Aldatılıyor muyum, kandırılıyor muyum?

 Kafanın içindeki soru işaretlerine neden olan her şeyi göreceksin, duyacaksın oh diye derin bir nefes alacaksın.

Kimi oğlaklar ilişkilerini sonlandırırken kimileri işlerini bitirebilir. Kimileri hiç olmadığı kadar hayatlarındaki arkadaşlarını süzgeçten geçirebilirler.

Yani öyle bir eleme yapacağınız bir haftadasınız ki bu hafta yanlış olan hayrı size dokunmayan, kendine hayrı olmadığı halde size hayrı ve faydası varmış gibi görünüp de birçok şeyini sizden saklayan ama sizin kafanızda da uzun bir süredir soruya neden olmuş her şeyi göreceksiniz.

O yüzden bu dönem bu hafta hayatınızdan çıkaracağınız partner hayatınızdan çıkaracağınız ahbap hayatınızdan çıkaracağınız arkadaş doğru yerde doğru hafta da doğru zamanda olacak.

Bunların hiçbirisi sizin kaybınız olmayacak, bilhassa kazancınız olacak, kayıp olarak görmeyecek, kayıp olarak değerlendirmeyeceksiniz.

Duygusallıkla ilgili problem yaşamadığınız sorun, yaşamadığınız ilişkinizde beraberliğinizde ve evliliğinizde hiçbir. Kuruntunun önemi kalmayacak hiçbir endişenin olmasına gerek duymayacaklar.

Ayrıca iş ve kariyer hayatınızda özellikle kalben istediğiniz, arzu ettiğiniz her şeyi kendi hayatınıza çekeceksiniz.

Haftanın spotu, göremediğini görecek, duyamadığını duyacak şükrüne şükür katacaksın.

11 Aralık – 17 Aralık KOVA BURCU

Bu hafta spor yaralanmalarına ve kazalarına karşı dikkat edersiniz. Spor yapın, yapmayın demiyorum. Sağa sola bakarak değil, kendinize odaklanarak dikkatli adımlar atarak belinize sırtınıza, boynunuza, belinize, ayağınıza dikkat ederek spor yapın.

İhmalci olmayın. Aşk hayatınızda mutlu olmak istiyorsanız öyle mi demek istedi? Böyle mi demek istedi, ne bahsetmeye çalıştı, neyi ima etmeye çalıştı demek yerine huzursuz olduğun her konuyu eşinle açık bir dille konuş.

Canımın içi anlayamıyorum. Ne demek istediğini de ya da kızgınlıkların varsa mesaj atma ona mektup yaz cebine koy bana bu yaşattıklarından dolayı çok üzülüyorum de konuşurken sesini yükseltip tartışabilirsin.

En güzeli kâğıda yazmak mesaj da yanlış bir ifade oluyor. Bütün kırgınlıklarınızı, bu hafta kâğıda dökerek eşinize iletirseniz onun size göstereceği ilgi ve anlayış da değişecektir. Buna emin olun.

Dolandırılma ve hırsızlıklara karşı çok dikkat edin eviniz. Evinizde zihniyetle eşyalarınız varsa emniyete alın.

Yani altınız varsa pırlantanınız varsa gümüşünüz varsa dilerim doludur olsun herkesin olsun ne olur. Dikkat edin kapınıza bacanıza dikkat edin. Temkinli tedbirli ve dikkatli olmanıza özen gösterin bu hafta.

Haftaya özellikle kariyerinize odaklanıp eğitiminize odaklanmanız gereken bir haftadasınız yeni ayın yay burcunda oluşmasıyla arkadaşlarınız ve davetler organizasyonlar gündeminize gelebilir ve Merkür gerilerken katılacağınız ortamlarda yeni insanlar tanıyabilirsiniz ve bu insanlar size acayip enerji katabilir cezbedebilir.

Hayatınızın en güzel arkadaşını edindiğinizi düşünebilirsiniz. Tanımadığınız insanlardan iş teklifleri alabilir. Kabul ederseniz dolandırılabilirsiniz. Bak kandırılma ve dolandırılmalar yeni insanlardan yana.

O yüzden Merkür gerilerken gezmeyin demiyorum. Ben size gezin davetlere gidin. Yeni tanıştığınız insanlara çok memnun oldum deyin. Arkadaş olmayın, tanımış olun.

Her Merkür Retro’sunda bir daha gelsin, karşınıza hep öyledir, biliyor musun? Merkür gerilemeye başladığında tanıştığımız kişilerle görüşmeyiz, görüşmeyiz pat bir dahaki Merkür Retro’sunda anlamsız bir yerde karşılaşırız.

O zaman da yine merhabalar diyerek bir buse kondurup bay bay yaptığınızda ne kandırılırsınız ne de dolandırılırsınız.

Ama şimdi kova burcu inanılmaz enerjik bir burç olduğu için sosyalleşmeyi çok sevdiği için kolektife hizmet etmeyi herkese hizmet etmeyi seven bir burç olduğu için katılacağı ortamlarda yeni tanışacağı kişiler, onları zihin ve akıllarıyla tavlayacaklar.

Bunca ortama girdim. Senin kadar akıllı bir insan görmedim diyerek gaz verebilir.

Haftanın spotu, lütfen girdiğiniz ortamlarda hiç kimsenin gazına ihtiyacınız yok. Siz onların gazını alın, onların verdiği gazdan şişmeyin.

11 Aralık – 17 Aralık BALIK BURCU

Maddi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz ama nasıl çözümlenecek? Anlatacağım tabii ki zorlukların üstesinden nasıl gelebilirsiniz? Tek tek anlatacağım ev aile alanınızda gereksiz gerginlikler olabilir uzak durun.

Hayatınızın temel konularıyla ilgili ani kararları alıp vermeyin. Hiçbir karar almayın ani. Balık burcu bireyseniz eğer sevgili balıklar yükselen balıklar bu hafta işlerinize, eğitiminize, kariyerinize, sorumluluklarınıza odaklanmanız gereken önemli bir haftadalar.

Tamamen eğitiminize odaklanın işinize odaklanın, hayattan ne bekliyorsunuz, ne istiyorsunuz ona odaklanın.

Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa gecikmeler yaşadıysanız bu bir kariyerle ilgili bir yurt dışı olabilir. Bu bir işle ilgili ülke değiştirme başka bir yere gitme isteği olabilir, gecikmiş olabilir. Yurt dışı eğitimle ilgili de olabilir.

Geciken her şey seyahatlerle ilgili özellikle şehir dışı ve yurt dışıyla ilgili yapılması gereken değişimlerin kabul gördüğünün haberlerini tek tek bu hafta alabilirsin. Bunların haberlerini bu hafta tek tek alarak inanılmaz motive olabilir ve mutlu olabilirsiniz.

Ayrıca bu hafta yeni ayın yay burcunda oluşmasıyla birlikte kariyerinizle ilgili konular gündeminizin en önemli konusu olacak Özellikle balıklar borçlarınız ödemeleriniz konusunda maddi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ama bu sorunların üstesinden haftanın üçüncü günüyle birlikte sakin kalmayı başarırsanız bütün bu sorunları ortadan kaldırabilecek güce ve motivasyona %100 sahip olacaksınız.

Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay kariyerinizle ilgili konularda yükselme, büyüme, ilerleme konusunda motivasyon ve mutluluk katacak size.

Merkür’ün oğlak burcunda gerilemeye başlamasıyla daha önceden problem yaşadığınız arkadaşlarınız sizden aniden gelip af dileyebilir.

Vaktiyle gizli düşmanımdı, vaktiyle arkamdan gizli düşmanlıklar yaptı, işler çevirdi dediğiniz kişiler yaptıklarının ve yaşattıklarının bedelini ağır ödediklerini görüp hissedip gelip sizden af ve özür dileyebilirler.

Zarar gördüğünüz insanların sizden af dilemesi aniden ortaya çıkıp gelip tekrar arkadaş olmayı teklif edip istemesi kabul edilir bir şey değil.

Ben size hak veriyorum ama affedebiliyorsanız affedin tekrar hayatınıza bu dostları dahil etmeyin. Hayatınızın iç merkezine de tekrardan çıkardığınız kişileri almayın.

Haftanın spotu, maddi konularda hafta boyunca korkusuz olun.

Kaynak: Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Nuray Sayarı’nın konuşmaları haberleştirilmiştir.

11 Ara 2023 - 18:00 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.