Vedat Delek ile Haftalık Burç Yorumları (11 Aralık – 17 Aralık 2023): Yeni Ay’dan Özellikle 4 Burç Etkilenecek!

Vedat Delek (11 Aralık – 17 Aralık 2023): "Aralık'ta Yay yeni ayı ve Oğlak'taki Merkür Retro'su etkileri! Sağlık, iletişim, parasal fırsatlar ve aşkta geri dönüşler. Vedat Delek'in yorumlarıyla astrolojik rehberiniz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aralık ayı, astrolojik etkiler açısından dikkat çekici bir döneme işaret ediyor. Bu hafta, özellikle 11 ile 17 Aralık tarihleri arasında, Yay burcunda meydana gelecek olan yeni ayın enerjileri, pek çok burç için önemli değişimlerin habercisi olabilir.

Astrolog Vedat Delek, Nur Viral ile gerçekleştirdiği canlı yayında, bu dönemin getirebileceği sağlık sorunları, ani ve beklenmedik olaylar üzerine önemli yorumlarda bulunuyor.

Öte yandan, 12 Aralık'ta başlayacak olan Merkür Retro'su, bu kez Oğlak burcunda etkisini gösterecek. Geçmişte ihmal edilmiş sorumluluklar, iletişim problemleri ve parasal konularda yeni fırsatlar bu dönemin öne çıkan temaları arasında yer alıyor. Ayrıca, aşk hayatında geçmişe dayalı geri dönüşler ve toplumsal meseleler de gündeme gelebilir.

Bu dönemin astrolojik yorumları, bireysel ve toplumsal düzeyde nasıl bir etki yaratacak? Vedat Delek'in gözünden Aralık ayının astrolojik haritasını keşfedin ve bu kozmik enerjilerin hayatınıza nasıl yansıyabileceğini öğrenin.

Astrolog Vedat Delek Haftalık Burç Yorumu

Yay Yeni Ayı ve Merkür Retro’nun Oğlak Yolculuğu

11,17 Aralık sorunlu bir hafta. Yay burcu'nda yaşanacak olan bir yeni ay var. Bu yeni ay biraz sorunlu ve problemli. Neleri getirebilir hayatınızda? Sağlık sorunları getirebilir. Son derece sağlıkla ilgili konularda ani ve şok edici olaylar gündeme gelebilir.

Özellikle boğa burçları ve yay burçları için önemli bir hafta. Ama bununla beraber ayın 12’sinde oğlak burcunda yaşanacak olan bir Merkür Retro’suna merhaba diyoruz. Esasında yıla Merkür Retro’suyla beraber gireceğiz.

Merkür Retro’suna baktığımızda oğlak burcunda olduğumuz için sorumluluklarınızı yerine getirmemiz gerekiyor.

Geçmiş dönemlerde hayatınızda unuttuğunuz veya yerine getiremediğiniz ne kadar sorumluluk varsa ki bunları teker teker yorumlarımda anlatacağım. Bu sorumluluklara eğer yönelirsek hayatımızdaki ertelenmiş yarım kalmış işlerimizi de bir şekilde halletmiş oluruz.

Cilt konusunda kemikler konusunda ve dişlerle ilgili konularda sorunlar getirmekte olan bir Merkür Retro’sundan bahsediyoruz. Bu yeni ayda da Merkür esasında çok iyi bir pozisyonda değil.

İletişimle ilgili konularda sorunlar yaşarken biraz aile büyüklerimizle ilgili konularda hem sorunlar hem de onlarla ilgili iletişimle ilgili konularda sorunlar ve problemler açığa çıkabilir.

Parasal konuda birtakım fırsatlar söz konusu olacak. Özellikle çok daha otorite kişilerden gerekecek olan maddi destekler söz konusu olacak. Aşklar başlayacak. Geçmişe dayalı aşklarla ilgili bir takım geri dönüşler konu olacak.

Bu arada ülkemizin göz bebeği olan TSK’nın yapacağı bir takım operasyonlar gündeme gelebilir. Salgın hastalıklar olabilir ama bu böyle çok pandemi düzeyinde değil de daha böyle orta derecede hastalıkların gündeme gelebileceği konular.

Bununla beraber işçi sınıfı, işçi hakları işçilerle, sağlık çalışanlarıyla ilgili konular yine gündeme gelecek. Zorlu bir hafta bir tarafta Uranüs, bir tarafta Neptün aldanma aldatılma, kandırılma, yanlış yerlere yönelmeyle ilgili konularda da bir takım olaylar söz konusu olabilir.

11 Aralık – 17 Aralık KOÇ BURCU

Bu hafta gerçekten sert bir hafta ama bu sert haftanın da bizde tabii ki getirisi olacaktır. Özellikle geçmişe dair fırsatlar kapımızda olacak.

11 Aralık sevgili koçlar finansal anlamda inanılmaz planlamalar yapabileceği bir günle beraber sağlıksal açıdan sadece üreme bölgenizle ilgili konulara son derece dikkat etmeniz gerekiyor.

Ayın 11’inde finansal konularla ilgili sorunlarınızı, problemlerinizi veya artı getirecek konuları planlama gücünü son derece yüksek.

12. Ve 14 Aralık tarihlerinde bu haftanın hiçbir şey yapılmaması gereken haftası. Çünkü Merkür artık gerilemek için yol almaya başlayacak ve sevgili koçlar kariyer hayatınızla ilgili iş hayatınızla ilgili herhangi bir adım atmayın.

Özellikle yöneticilerinizle ilgili konularda hem hiçbir adıma atmayacaksınız hem de onlarla ilgili konularda 12,14’ü arasında çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Hani böyle bir küp dolar dolar dolarda birden taşar ya, 15 Aralık’ta bu 12,14’ü negatif anlamdaki etkinin patlama noktası olacak.

Özellikle duygusal anlamda hırçınlaşmanız söz konusu olabilecek 12,14,15 Aralık tarihlerinde iş hayatınızla ilgili konularda ipleri sıkı tutmanız gerekiyor ve son derece temkinli olmanız gerekiyor.

Ayın 13’ünde yeni ay söz konusu maddi konularda özellikle kayıplara neden olabilecek bir hafta sizleri bekliyor. Özellikle akrabalarla ilgili konuda parasal alışverişte çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

16 ve 17’sinde yine akrabalarla ilgili konulardaki parasal konuları son derece iyi hesaplamanız gerekiyor. 16,17’sinde yine bununla ilgili bir takım negatif denebilecek etkiler söz konusu olabilir.

Borç vermek almakla ilgili konulara dikkat edeceğiz. Yolculuklarda özellikle bavullarınıza ve eşyalarınıza son derece dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle 16 ve 17 Aralık tarihlerinde eğitim harcamalarıyla ilgili konuda da son derece temkinli olmanız gereken bir hafta.

Yeni ayın bir tık olumlu anlamda iyi etki sağlayacak olan burç grubunda da olduğunu belirtmek isterim.

11 Aralık – 17 Aralık BOĞA BURCU

Sevgili boğaların Uranüs hala tepelerinde ve 2025,2026 sürecinde de tepelerinde olmaya devam edecek ve burada da biraz zorlanmalara sebebiyet vermeye devam edecek.

Ayın 13’ündeki bu yeni ay özellikle sağlıkla ilgili konularda son derece şimdiden bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Ona göre beslenmeniz gerekiyor. Ona göre giyinmen gerekiyor.

Özellikle boğaz bölgesi ve ayaklarla ilgili konularda sağlıksal açıdan hem sorunlar olabilir hem de ani para akışlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bununla beraber 11 Aralık özellikle ortaklıklarla ilgili evlilikle ilgili ilişkilerle ilgili konularda son derece deneyimli bir donanımlı bir gün bekliyor. Ama burada eşler arasında birtakım kıskançlıklar, ilişkilerde harcamalarla ilgili konularda tartışmalar söz konusu olabilir.

11’inde sevgili boğaların ilişkilerle ilgili ama evliliklerle ve uzun süreli ilişkilerle ilgili kıskançlıklardan uzak durması gerekiyor.

12,14 Aralık bir Merkür Retro’suna merhaba dediğimiz noktada özellikle üniversite okuyan sevgili öğrencilere şunu söylemek istiyorum ve bütün öğrenci annelerine. Ayın 14’ünde çocuklarınızın geçmiş konulara dair başarısız, eksik ya da tamamlaması gereken eğitimle ilgili konularını 14’ünden Ocağın 1’ine kadar tekrar ettirirseniz geri kalmış olduğu konularda muhteşem şekilde yol almış olursunuz.

Özellikle eğitimle ilgili ve uzak akrabalar, eşin akrabalarıyla ilgili konularda da sorumluluklarınızı yerine getirme zamanının olduğunu söylemek istiyorum.

16 ve 17 Aralık günleri maddi konularla ilgili dolandırmalar konusunda son derece dikkat etmeniz gerekiyor. Birtakım belirsizlikler olurken ek işleriyle ilgili belirsizlikler söz konusu olabilir. Paranıza sahip çıkmanız bir gereken ayın 16, 17’sine ajandalarınıza not düşmeniz gerekiyor.

11 Aralık – 17 Aralık İKİZLER BURCU

Bir taraftan yönetici gezegenleri Merkür geriye doğru gidecek. Bir taraftan karşı burçlarındaki o yeni ay biraz ikizler burcunu zorlayacak.

Özellikle 11 Aralık’ta iş hayatınızla ilgili konularda son derece toparlayıcı, güçlü olayları koordine bir güce sahipsiniz. İş hayatında ve günlük hayatınızla ilgili konuları derleme ve toplamak için inanılmaz bir güce de sahip olacaksınız.

Aslında 12 ve 14 Aralık’ta artık Merkür Retro’ya girmek üzere olduğu süreçlerde lütfen sağlıksal konularla ilgili operasyonlarda acil olmadığı süre içinde dikkatli olmanız gerekiyor ve bununla beraber maddi konularda,eşinizin bu anlamda biraz maddi yanlışlıklar ve parasal konularla ilgili yapacağınız imzalar konusunda temkinli olmanız gereken bir süreç.

 Özellikle 15 Aralık’ta da dişlerle ilgili konuda sağlıkla ilgili sorun söz konusu olabilir.

13 Aralık son derece önemli bir yeni ay ile karşı karşıyasınız. Burada sizin için ilişkiler son derece önemli. Evliliğinizle ilgili konular önemli ortaklıklarla ilgili konular son derece önemli. Özellikle maddi anlamda işbirlikleri olan konularda son derece önemli oluyor.

Burada eşinizin sağlığı, eş sağlığıyla ilgili konularda lütfen eşinizin bir sağlıksal sorunu ve problemi varsa şimdiden doktoruyla görüşüp eğer bu konuda önlem alırsanız muhteşem olur .

16,17 Aralık özellikle ilişkiler yani estağfurullah ikizler için bu haftanın en önemli konusu ilişkiler ilişkilerinde belirsizlikler, iş hayatında yine belirsizliklerle söz konusu olacaklar. 16 ve 17’sinde iş hayatınızla ilgili konularda büyük radikal adımlar atmayın ve esasında büyük projelerle ilgili de başlangıçlar yapmayın. Bir takım hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

12,13,14 Aralık tarihlerinde yer sarkıntılarıyla ilgili konularda da birtakım tıkırdamalar ve sorunlar olabilir.

11 Aralık – 17 Aralık YENGEÇ BURCU

Merkür Retrosu’ndan en çok etkilenecek olan ikinci burç yengeçler. Burada yengeçler için önemli konu evlilikleriyle ilgili olan konularda birtakım sorunlar çıkabilir. Anlaşmazlıklar, iletişim, diyalog, birbirlerini anlamamak, beraber yaptıkları işlerde birtakım gerilmeler söz konusu olabilir.

Her 2 tarafın da özellikle yaş almış anne, baba veya büyükbaba, anneanne gibi aile büyükleriyle ilgili konularda sorunlu sorunların da gündeme gelebileceği, özellikle bu tip gökyüzü olaylarında yaş almış kişilerin düşme vakalarıyla ilgili sorunları olabiliyor.

11 Aralık şunu söyleyeyim, kıskançlık özellikle aşkla ilgili sevgililer arasında inanılmaz derecede bir kıskançlık söz konusu olabilir.

Biraz burada annelerde, babalarda şunu yapabilirler, evlatlarına biraz burada baskı dönüştürme gücü adına onu yapma bunu yapma şeklinde bir takım temkinlerle ilerleyebilirler.

Bu enerjiyi biraz daha onların hayatını olumlu anlamda bir dille düzenleyebileceklerini hatırlatmak isterim.

12 ve 14 Aralık  Merkür artık sizin karşıtınızda son derece etki alacağınız bir pozisyonda ilişkilerinize, evliliğinize, ortaklıklarınıza, genel anlamdaki ilişkilerinize son derece önem vermeniz gerekiyor.

Anlamakta ve anlaşılmakta biraz sorun yaşayabilirseniz, bu konuda kendinizi çok fazla yıpratmadan hareket edin ve ayın 13’ünde olan yeni ay ile beraber çalışma şartlarında sorunlar ortaya çıkabilir.

İş arkadaşlarıyla biraz aralarında ani kopmalar yaşanabilir ve burada özellikle bataklarla ilgili konuda sağlıksal sorunlar yaşanabilir.

16 ve 17’sinde hiçbir insanla iş bağlantısı kurmamanız gerekiyor. Özellikle sosyal çevredeki insanlarla bunu yapmamanız gerekiyor. Arkadaşlık ilişkilerinize bir tık biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor.

İş hayatı ve sağlık yengeçler için bu hafta ve önümüzdeki haftaki yeni ay etkisinden dolayı biraz önemli olacak. Sevgili yengeçler ilişkilerinize de önem verin. Yani bir şeyleri karşı tarafa anlatmak için kendinizi çabalamayın ne yapın biliyor musunuz?

Ne kadar yarım kalmış işiniz varsa evinizde işinizde hayatınızda ilişkilerinize bunları sonlandırmak, bunları bitirmek ve hayrınıza olabilecek şekilde yapın. Bu Merkür Retro’sun en önemli özelliğinden biri Jüpiter’den yani ilahi yardım.

 Bu konuda geçmiş fırsatların değerlendirilmesi açısından hepimize bir fırsat sunuyor. Yengeçlere çok daha fırsat sunuyor. O yüzden bunu bu şekilde kullanırsanız çok daha iyi ve verimli olacak.

Korkmak yerine olumlu tılsımı hayatınıza işletirseniz bütün o 2023’ün artık ne kadar işi varsa hepimiz kurtulmuş ve yeni yıla arınmış bir şekilde girmiş oluruz.

11 Aralık – 17 Aralık ASLAN BURCU

11 Aralık sevgili aslanlar şimdi ailede biraz böyle kıpırdamalar ve huzursuzluklar söz konusu olabilir. Evet, sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Burada biraz daha kendinizi geri planda tutun. Çok daha böyle olaylara karışmayın. Bırakın kim birbirini yiyorsa yesin, siz geri planda kalın.

12 ve 14 Aralık’ta sizin burada özellikle diş, kemikler ve ciltle ilgili konuda güzellik bakımı yaptıracak olan sevgili dostlar bırakın yaptırmayın, ayın 12’sinden itibaren yapılan herhangi bir işlem size zarar verebilir.

İş hayatınızda imza sözleşme anlaşma evraklarınıza son derece dikkat etmek gerekiyor. İş yerinizdeki elektrik ve elektronik aletlerinizde birtakım bozulmalar söz konusu olabilir. O yüzden şimdiden yedeklemelerinizi muhakkak ve muhakkak yapın.

Ayın 15’inde iş hayatınızda çok yüklü tartışmalar söz konusu olabilir. Tartışmalardan da uzak durmanız gerekiyor.

13 Aralık aniden anne baba olma olasılığınız çok yüksek. Aşk hayatınızda ani gelişmeler olabilir. Bazılarınız ayrılacak bazılarınız ansızın bir aşkla karşı karşıya kalabilecekseniz ama bununla beraber eğer çocuğunuz varsa onun da sağlığıyla ilgili konularda yakından ilgilenmeniz gereken bir süre içindesiniz.

16 ve 17’sinde eğlence merkezlerine gitmeyin. Daha yalnız kalabileceğiniz, kendi özünüze dönebileceğiniz biraz daha kalabalıklardan uzak durabileceğiniz bağımlılıklarınız ile ilgili konuda biraz daha fazlasıyla tetik alabileceğiniz bir süreç.

Özellikle 16 ve 17’sinde bir kutlama vardır. Bir yere gitmeniz gerekiyordur. O alanlarda yediğiniz ve içtiğiniz herhangi her konuya çok temkinli yaklaşmanız gerekiyor. Aşk adına da burada bir takım yanıltıcı kararlar alabilirsiniz.

Yanlış insanlara teklifte bulunabilirsiniz. Yeni ay ile beraber aşk hayatınızda bir hareketliliğini kolu yok. Ama bu hareketlilik daha sonraki önemli sınavınız olmaması için ipleri sıkı tutmanız gereken bir haftada olduğunuzu belirtmek isterim.

11 Aralık – 17 Aralık BAŞAK BURCU

Şimdi 2 koldan bir etki alacaklar hatta 3 koldan alacaklar. Bir yönetici gezegenleri Merkür geriye gidiyor. Hayatlarında aksilikler sorunlar hangi alanda yaşanacak? Özellikle çocuklarının eğitim hayatıyla ilgili konularda sorunlar yaşanabilir.

Lütfen çocuğu olan sevgili başaklar onların çocuklarını da iletişimle de ilgili konuda sorunlar olabilir. Ne yapın biliyor musunuz? Onların geçmişte yarım kalan işleriyle ilgili konuda eğer yol alırsanız son derece başarılı bir iletişim sağlamış olursunuz.

Bu arada eski sevgilinin merhaba deme dönemi geliyor. O yüzden burada hani aşk odaklı olmak çok güzel ama eski aşklarla ilgili konuda da temkinli olmak da fayda var.

11, 12Aralık’ta şimdi biraz sinirli bir iletişim söz konusu olacak sizin için. Son derece atarlı olacaksınız. Biraz iletişimden kaynaklı sizin mobbinge uğrama veya sizin mobbing yapma gibi birtakım konuları gündeme getirebilir. Ayın 11’inde son derece sakin bir iletişim kalitesiyle insanlara yaklaşmanız gerekiyor.

13 Aralık özellikle yeni ayla beraber aile ilişkileri ortaya çıkacak bazı sevgili başaklar ani taşınma kararları alabilir ve özellikle ailesel konuda birtakım beklenmedik olaylar olabilir.

Ama bu olaylar maddiyata dayalı birtakım olaylar gündemine getirebilir. Boşver durumunda kalabilirsiniz. Para harcama durumunda kalabilirsiniz. Evinizle ilgili konularda tadilat işleriyle ilgili konularda da biraz geri planda kalırsanız muhteşem olur.

16, 17’sinde evinizle ilgili konularda masraflardan uzak durmanız gerek. Çünkü a kısmını alacağınız şeyi yanlış alıp b kısmını alabilirsiniz. Burada bir takım kafa karışıklıkları söz konusu olabilir o yüzden para harcamayı bu hafta başaklara dur demelerini bilmeleri gerektiğini, buradan uyarısını yapalım.

11 Aralık – 17 Aralık TERAZİ BURÇLARI

Özellikle 11 Aralık’ta maddi konularla ilgili para olaylarını para akışını derleyebileceklerini, muhasebeyi iyi tutabilecekleri parasal anlamda hâkimiyetlerini elinde tutabilecekleri bir 11 Aralık söyleyelim.

12 ve 14 Aralık’ta bir kere evinizdeki elektrik ve elektronik aletlerle ilgili konuda sorunlar yaşama olasılığını söz konusu. O yüzden hemen bu Merkür Retro’sundan önce eğer bir yerlerde arıza ve problem varsa tamirat işlerini yaptırmanız gerekiyor.

Bununla beraber kardeş büyük kardeşler, büyük abi büyük ablayla ilgili konularda eğer onların birtakım dertleri ve sorunları varsa yardım elini uzatmaktan sakın geri planda kalmayın.

Ertelediğiniz onlarla ilgili işlerinizi artık sorumluluk alma sorunu, esasında ailenizin, evinizin, yuvanızın sorumluluğunu eğer alıp çözüm odaklı yaklaşırsanız bu Merkür Retro’sunu iyi bir şekilde hayatında kullanmış olursunuz.

Sadece 15 Aralık’ta biraz ev içinde gerginmiş yani aile içinde gerginlikler, özellikle anne sağlığı buralara çok fazlasıyla dikkat edilmesi gerekiyor.

13 Aralık bazıları araç alabilir, araçlarını satabilir, iletişimle ilgili konularda sorunlar ve problemler yaşanabilir. Komşuluk ilişkilerinize çok özen ve önem göstermeniz gerekiyor.

Bu dönemde de ani yolculuklar söz konusu olabilir. Yolculuklarda trafik konusunda son derece temkinli olmanız gerekiyor. Kardeş sağlığı kardeş sağlıklarıyla ilgili de temkinli olmaları gerekiyor.

16, 17’sinde ticari alanda dolandırılmalara lütfen çok fazla dikkat edin özellikle online iş yapan sevgili teraziler dolandırılma olasılığını söz konusu olabilir. Bununla beraber sosyal medyalarında birtakım sorunlar problemler çıkabilir.

11 Aralık – 17 Aralık AKREP BURCU

11 Aralık’ta akrepleri, kıskançlık duyguları inanılmaz derecede kabaracak ve ilişkilerde evlilikte aşk hayatında baskıcı bir tutumla karşı tarafı biraz yine de bilirler üzebilirler. Sakin olun. Belki restorasyon iletişimle ilgili sorunları getirecek.

11’inde attığınız adım daha sonraki örneklerde büyüyerek sonun haline gelebilir.

12 ve 14 Aralık tarihleriyle beraber arabanın da bozulma arıza özellikle elektrik elektronik konularında birtakım sorunlar ve problemler söz konusu olabilir. Yapmanız gereken yolculuklarda birtakım aksamalar söz konusu olabilir.

İlköğretim içinde olan sevgili dostlarınızın eğitim hayatlarında birtakım azatlıklar ve sorunlar söz konusu olabilir. Sözlerinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Siz a derseniz karşı taraf veya karşı taraf b diyecek. Özellikle sosyal medya üzerinde yapacağınız yanlışlar sonraki süreçlerde sizin biraz canınıza yakabilir.

13 Aralık parasal konuda inanılmaz derecede şanslarının hayatlarında olabileceği ama ani para girişi ile beraber ani para çıkışlarının olabileceği zamanlar.

Özellikle eşler arasında birbirleriyle ilgili konuda değersiz hissedebilirler. Eşinizle ilgili sevgili akrepler biraz onların gönlünü alın, biraz onlarla ilgilenin, oraya hep biz yapıyoruz hep biz yapıyoruz, hep boş verin yapan taraf fedakar taraf bu hafta içeri daha olun, biraz daha onların ilgiye ve sevgiye ihtiyacı olduğu bir haftayla karşı karşıyasınız.

Tuttuğunu yukarıya kaldırma bir enerjisi vardır. Sardıkları anda sarmaladıkları anda o enerji alanlarını aldıkları anda son derece de koruyucu bir özellikleri vardır. Bu hafta bunu sonuna kadar sevgilinize, eşinize lütfen hissettirin.

16 ve 17 Aralık özellikle yeni ilişkiler veya eski ilişkiler aşk hayatında sevgilinin tarafından dolandırılma olasılığını söz konusu. O yüzden ağzınızı 5 karış havada size ne denirse okey demeyin. Aşk hayatında yanılma, yanılma ve dolandırılma olasılığını söz konusu olabilir.

11 Aralık – 17 Aralık YAY BURCU

Özellikle 13 Aralık, 12 Aralık, 14 Aralık, 15 Aralık doğumlu sevgili yay burçları sağlığınıza da önem vermeniz gerekiyor. Birtakım özellikle boyun, boğaz bölgesi, boyun ve bacaklarla ilgili konularda sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz.

Ayın 11’inde de panik atakla ilgili konular fazlasıyla gündeme gele bilir. Aynı zamanda 11 Aralık’ta iş hayatınızda biraz daha yapı olumlu hareketler yaparsanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

12 ve 14 Aralık artık parasal konularla ilgili son derece dikkatli ve temkinli olmanız gereken bir süreç. Eski alacaklarınızın peşine düşün yeni yeni parasal konularla ilgili asla adım atmayın. Maddi kaynaklarınıza sahip çıkın.

Para harcama olasılığınız düşünmeden söz konusu olabilir. Beklenmedik masraflar telefonum bozulabilir, bilgisayarın bozulabilir. Elektrik elektronik aletlerinde bir takım sorunlar yaşanabilir. İş hayatında tatlı maddi konularla ilgili beklenmedik olaylarla karşı karşıya gelme olanın söz konusu olabilir.

Özellikle 15 Aralık’ta maddi konularla ilgili ipleri çok sıkı tutman gerekiyor.

17 Aralık ailesel konuda birtakım hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Birtakım beklentiler içinde olabilirler. Bu beklentileri ailesi karşılayamayabilir

O yüzden bu hafta bütün aile her konudaki beklentilerinizi bir kenara bırakın. Kendinize güvenin, kendi enerjinize güvenin ve kendi enerjinizle bunu yapın. Ailenizden sadece sevgi ve şefkat konusunda dayanışma konusunda beklentimiz olsun, onun haricindeki beklentiler konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz.

11 Aralık – 17 Aralık OĞLAK BURCU

Merkür burçlarında yani tabi valla zamanı onlara geldi. Sevgili Merkür oğlak boyutuna geldi. Retro’ya başladı. 23 Aralık’ta yaylara geri dönüş yapacak. Yani oğlak burcunda başlayacak ve sonra yaylara geçecek.

Bir kere hayatınızda ekmelere hayatınızda sorunlara geçmiş problemlerin hayatınızda tekrar gündem oluşan bir zamana geliyoruz, Sorumluluk sahibidir sevgili oğlaklar ama burada sorumluluklarını unuttuğu sorumluluklarını ertelediği konularla ilgili olaylar gündeme gelecek.

Özellikle 11 Aralık’ta arkadaş ilişkilerinde biraz öfke dolu zamanlar öfkeyle ilgili konular gündeme gelebilir, sakin kalacak.

12 Aralık tabii itibar sevgili oğlaklar. Özellikle ilişkileriyle ilgili. Sağlık anlamında dişler, kemikler ve ilikler son derece önemli ve burada özellikle kemikle ilgili vurgular son derece önemli.

Buraya çok dikkat etmek istiyorum ve ilişkiler evlilikle ilgili konuda geçmiş konuları sakın gündeme getirme. Getiriyorsa da bunları iyileştirici, tedavi edici veya onarıcı halde yaparsanız muhteşem olacaktır.

Özellikle iş birlikleri imzalarla ilgili konularda da 12 ve 14’ünde bunu yapmazsanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

15 Aralık haftanın en sinirli oldukları dönem. O yüzden bu 12,14 Aralık ve devamındaki 15 Aralık sinirlerine hakim olman gereken bir haftada olduğunu unutmaman gerekiyor.

13 Aralık özellikle beklenmedik olaylar beklenmedik kişilerle ilgili farkındalıklar yaşayacaklar. Bu farkındalıklar dostum dediği kişinin belki çok önemli bir düşmanı olduğunu öğrenebilir, iş hayatını dönersen burada birtakım yine ani gelişebilecek olaylar söz konusu olabilir.

İş hayatınızda yeni iş teklifleri, yeni iş haber olabilir. Bazılarınızda işi bırakma eylemi içinde olabilirsiniz. En azından 12, 14 Aralık tarihlerinde adıma atmazsanız bu konularla ilgili çok daha iyi olacaktır.

13 Aralık aynı zamanda çocuklar ve sevgiliyle ilgili bilinmeyen konular. Eğer çocuğunuzun bilinmedik bir konusu ortaya çıkabilir. Sevgilimizin yine hiç beklenmedik bilinmedik konularıyla da ilgili olaylar ve bunları sizin görme olasılığını söz konusu olabilir. 16 17. Özellikle şunu söylemek istiyorum. Sosyal medyalarınız alınabilir.

Sosyal medya şifrelerinizi şimdiden gün. Bununla ilgili konularda lütfen ama lütfen işi sağlama alın ve 16, 17’sinde sosyal medyadan size ricam biri mesaj atsa ona güvenmeyin.

11 Aralık – 17 Aralık KOVA BURCU

11 Aralık iş hayatını muhteşem şekilde düzenli iş hayatındaki esneklerini gediklerini yapman gerekenlerini iyi bir plan içinde muhteşem detaylandıracaksın ve görmediğin eksikliklerin farkındalık aslında

12,14 Aralık kardeş sağlığına çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle hırsızlıklarla ilgili konuda aman dikkat diyorum.

15 Aralık burada diş konusuna dikkat çekmek istiyorum. Anne sağlığı ile ilgili konularda kadınlarla ilgili ve duygusal depresyon, duygusal depresyonla ilgili konular 15 Aralık’ta gündeme gelebilir.

13 Aralık bu yeni al özellikle sosyal çevre arkadaşının aşk hayatıyla ilgili konularda senden yardım isteyebilir. Karışmasın. Yani arkadaşının dostunun aşk hayatıyla ilgili konulara eğer girersen o girdaptan çıkmayacaksın.

Bir şekilde sen sorun ve problem yaşayacaksın ve aynı şekilde ailenle de ilgili konuların içini lütfen girme ve bu ailenle ilgili yaşadığın konularla ilgili herhangi bir arkadaşından da dostundan da yardım alma.

Yani esasında biraz arkadaş ilişkilerin değil gibi kendini koruma gerek koruma gereken bir süreçtesin ki kova burcu çok arkadaş, dost canlısıdır ama en sonunda en problem en sevdiği en önem verdiği kkonu.

16, 17 Aralık özellikle parasal konularla ilgili asla adım atmaman gereken ve bununla beraber yine arkadaş öğesinin dost öğesinin kovaların hayatında sınavlarla dolu bir hafta olacağını yine burada.

Alacak ve verecek işlerinle ilgili maddi konularla ilgili olaylardan uzak durmanız gerekiyor. En iyisi siz ne yapın biliyor musunuz? Bu 10 günlük süre içinde arkadaş ilişkilerinizi dondurun ve burada biraz daha sevgilinizle zaman geçirebilecekleriniz ve aşk ayağınıza önem vereceğiniz aktiviteler içinde olursanız çok daha iyi olacaktır.

11 Aralık – 17 Aralık BALIK BURCU

İş hayatınızda ilgili konularda son derece planlı gitmeniz gerekiyor. Birtakım aksaklıklar, özellikle maddiyata dayalı konularda sorunlar yaşayabilirsiniz.

İş yerinizden almanız gereken para konusunda sorun olabilir, iş yapıp para alamayabilirsiniz. Önleminizi alarak hareket ederseniz muhteşem olacaktır.

11 Aralık demir alt iş hayatında gerginliklerle karşı karşıya kalabilirsin o. Daha duygusal bakma olaylara duygusal bakarsan kaybeden sen olacaksın ve

12,14 Aralık tarihlerinde senin de en büyük sınavlarından biri küs olduğun sosyal çevre, görüşmediğin arkadaşlıklar bunlarla karşılaşma olasının söz konusu olabilecek. Burada biraz isteklerin, arzuların, dileklerin konusunda adım atmaktan geri planlı kal.

Geçmişle ilgili konularda eğer olayları toparlayıp olursan hep geçmiş diyorum. Çünkü artık geçmişe dayalı konular hayatımızda gündem olacak. 11 Aralık’ta aşk hayatında kavgadan uzak durman gerekiyor.

13 Aralık bu yeni ay sözleşmelerle ilgili konuda anlaşmalarla ilgili konularda biraz daha özellikle sakin kalman gerekiyor.

Balık burçları için 16,17’si çok daha sorunlu ve problemli olabilir. Özellikle iş hayatında yanlış adımlar atabilirsin. İş hayatında a dosyasını imzalama imzalaman gerekirken b yi b ye giderken kafalar inanılmaz derecede karışık olacak.

İş hayatınıza bu hafta son derece iyi bir format atmanız ama bu formatı yeniliklerle değil daha eski, daha sorumluluklarınız alarak eğer ilerlerseniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

 12, 14’ünden sonra işinize yarayacak bir duruma geleceksiniz. O yüzden 14’ünden sonraki süreçlerde iş hayatınızdaki iş arkadaşlarınızla ilgili konularda olumlu dönüşler olabilir.

 Mesela bir işin vardır, yarım kalmıştır iş arkadaşından öyle bir destek alacaksın ki onun tamamlayıp hayatımda yol alabileceksin. O yüzden biraz daha geçmiş odaklı ve biraz daha yeniden uzak durarak hareket etmeniz gerekiyor.

Kaynak: Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Canlı Yayınındaki Vedat Delek’in konuşmaları haberleştirilmiştir.

13 Ara 2023 - 11:36 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.