Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları (18 Aralık – 24 Aralık 2023):Bu Hafta Aşk Para Onlarda! Haftayı Süper Geçirecek Burçlar..

18 Aralık – 24 Aralık 2023 tarihleri arasında burçlarını neler bekliyor? Ünlü astrolog Nuray Sayarı'dan Koç'tan Balık'a tüm burçlar için derinlemesine analizler ve rehberlik. Haftalık burç yorumları ile yıldızların gücünü hissedin!

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

18 - 24 Aralık 2023 tarihleri arasında, burçların tecrübe edeceği olaylar ve gök bilimine dayalı tahminler, ünlü Astrolog Nuray Sayarı'nın ayrıntılı incelemeleriyle yol gösteriyor.

Koç'tan Balık'a tüm burçlar için hazırlanmış bu haftalık astroloji analizleri, hem duygusal hem de profesyonel yaşamınıza dair kritik bilgiler sağlıyor. Sayarı'nın uzman bakış açısıyla, ilişkilerinizden mali durumunuza, sağlığınızdan kişisel gelişiminize kadar geniş bir yelpazede öneriler sunuluyor.

Bu hafta için gökyüzünün rehberliğini takip ederek, hayatınızı şekillendirin ve kararlarınızı yıldızların rehberliğinde alın. Her burcun benzersiz karakteristiklerine odaklanan bu değerlendirmeler, yaşamınıza olumlu katkılar sunacak ve sizi gelecek haftaya daha iyi hazırlayacak.

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

18 Aralık – 24 Aralık KOÇ BURCU

Sevgili koçlar yükselen koçlar bu hafta yakın çevrenizle acılarınızı paylaşabilirsiniz. Tecrübeleriniz sayesinde geleceğinize şekil verebilirsiniz. Duygusal kırıklıklarınıza çare bulabilirsiniz ama nasıl bulabilirsiniz?

Şimdi bir travma bir acı yaşadınız, bir zorluğun içerisindesiniz. Yakın çevrenizle acılarınızı paylaştığınızda azalır, mutluluklarınızı paylaştığınızda çoğalır ama. Çevrenizdeki kişilerle neyi paylaşıp, neyi paylaşmamanız, gerektiğin ne bilincinde ve farkında olmanız gerekiyor.

 Ayın balık burcunda ilerlemesiyle haftaya başlamış olduğunuz için gökyüzü sizi uyarıyor diyor ki, dostunu seç arkadaşını seç kim deneyi paylaşıp paylaşmayacağının bilincinde ol kararında ol belki senin yanında duygusunu belli etmeyen bazı insanlar vardır.

Dost gibi kucaklar sarar sarmalar ama sen keder ve üzüntü yaşadığında içinden oh oldu, iyi oldu der. Şimdi yaşadığın acıların, çözemediğin, sorunların varsa bence haftanın ilk 3 gününde insan analizi yapabilecek, psikolojide olmadığın için kimseyle bir şey paylaşma bak paylaşabilirsin sonunda da üzülebilirsin.

O yüzden pazartesi, yani bugün yarın ve çarşamba perşembe günü zaten senin kimseyle bir acını, bir zorluğunu, bir sorununu paylaşmaya ihtiyacın kalmayacak. Neden gök kubbe sana öyle destek olacak? Öyle yardımcı olacak ki sen sorun olan, zorluk olan her şeyi çözümleyeceksin.

Maneviyatına odaklan güneşin oğlak burcuna geçmesi ile güneşin Merkür’le kavuşum yapması kariyer hayatınla ilgili uyarıyor. Seni dileklerine odaklan isteklerine odaklan hiçbir şey senin gözünü korkutmasın.

Hiçbir şey seni endişeye sokmasın. Huzursuz olma, yaşadığın zorlukların kalıcı olmadığını hatırlat neler yaşadın, neler geçirdin, neler atlattın? Şöyle bir geriye dön bak. Nelerle mücadele verip savaştın bu hafta bunun üzerinde titizlikle durman gerekiyor.

Tecrübelerin sayesinde yaşanmış geçirilmiş zorlukların sayesinde şu an için olan bütün zorluklara çözüm bulabilirsin. Şimdi koç enerjik beklemeyi bilmeyen, sabırsız ve yerine göre de maymun iştahlı bir burçtur.

Bir konuyu elde edene kadar çok susadığını düşünelim. Suyu içene kadar yanar tutuşur içtikten sonra bu kadardı işte der. O yüzden kıymet bilmesi gerekiyor. Neyin kıymetini bilmen gerekiyor anın kıymetini bilmen gerekiyor.

Özellikle bu hafta yaşanan ve yaşadığın yaşayacak olduğu zorluklar haftanın ilk 3 gününde seni ciddi testten geçirecek. Ne kadar şükrediyorsun, ne kadar isyan ediyorsun, ne kadar zorlanıyorsun sen yaşadığın zorlukları aşmak, atlatmak için ille çevrende etrafında.

Birilerinin olmasına ihtiyacın yok ki? Bütün zorlukların üstesinden gelebilecek güce enerjiye sahipsin. Arkadaşlarınla dostluklarınla acılarını, kederlerini paylaşırken bir kere daha düşün bir kere daha düşün tercih sizin ama bana kalsa perşembeye kadar hiç kimse hiçbir sorunumu anlatmam.

Kendi içsel dünyamda kendi sorunlarımın içerisinden çıkarım. Peki ya duygusal kırgınlıklarınızı? Nasıl çarelendireceksiniz? Genel yaşamınızda çare ararken aşk hayatınızda oldukça tecrübeyle hareket etme sonucunu da elde edeceksiniz.

Kırgınlıklarınız, dargınlıklarınız, küslükleriniz varsa yersiz kırgınlıklar yersiz, dargınlıklar yaptığınızın bilincinde olacaksınız. Bir koç burcu kadını bir koç burcu erkeği belki dün hafta sonu eşiyle tartıştı.

Bugün sabah uykudan uyandığında ne kadar anlamsız ve gereksiz şeyler için tartıştığının bilinci ne vardı. O yüzden eşiniz sizi kırdıysam ya da siz eşinizi incittiyseniz bu akşam itibariyle gereksiz kırgınlıklar oluşturduğunuzun farkına vararak özü sizden özür dilenebilir ya da siz özür dilemeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ayrıca iş ve kariyer hayatınızda beklentilerinizle ilgili Merkür’ün oğlak burcundan ayrılıp yay burcuna geçmesiyle ve Retro’suna devam etmesiyle kariyerde yarım kalan sonuçlanmayan tamamlanmayan işleriniz tıkır tıkır tıkır haftanın beşinci günü itibariyle sonuca varacak ve hallolacak.

Hukuk ve adaletle alakalı yine hukuksal alanda hakkınızı aradığınız işleriniz ve konularınız varsa bunlarla ilgili de haftanın dördüncü ve beşinci gününde umutsuzluklarınızı ortadan kaldıracak haberler alacaksınız.

Aşk hayatınızda melankolik olmamanız gerekiyor. Süregelen bir ilişkiniz bir sevdanız melankolik bir ilişkiniz ya da yaşanan bir beraberliğiniz ya da kendi içinizde yaşadığınız platonik bir aşkınız varsa bunların artık aşmanız gerekiyor.

Karşılıksız ilişkileri sonlandırmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda takıldığınız noktada eğitim hayatınızda dikkat dağılmasına, çalışma programınızda isteksizliğe neden olup, zayıf not aldığınızda ne kadar gereksiz iş yere üzülmüşüm diye kendinizi suçlayabilir, kendinizi kızabilirsiniz.

Haftanın spotu, hiçbir zaman kendinizi hiçbir konuda suçlamayın. İnsanın kendine yaptığı en büyük kötülük kendini suçlaması değersizleştirmesi ve cezalandırılmasıdır.

18 Aralık – 24 Aralık BOĞA BURCU

Boğaya ait bir özellik değildir egosal tavır ve davranışlar ama gezegenlerin kombinasyonu egonuzun artmasına olmayan egonuzun ortaya çıkmasına eyvah eyvah neden olarak egonuz kayıplar yaşamanıza yol açabilir aman diyorum.

Kendinize hakim olmanız gereken önemli bir haftadasınız, iş hayatınızda, anlaşmalarınız, iş hayatınızda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Anlaşmalarınızda da anlaşamayabilir, belli anlaşmalarda da anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

 Gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Şimdi boğa mutsuz olduğu zaman mutfağı ya da dolaba saldırır. Duygusal açlık ya. Giyinmek ister ya yemek ister duygusal açlık bak bu hepimizin hayatında vardır.

Örneğin ben her zaman söylerim, ben mutsuzsam kilo alırım ama ben direncimi kazandıysam kilo veririm. Neden duygusal açlık yaşamayı bitirmişimdir? Dolayısıyla boğanın bu hafta duygusal açlığa dikkat etmesi gerekiyor.

Sevgili boğalar yükselen boğalar aman canım neye üzülüyorsanız üzülün neye kırılıyorsanız kırılın buzdolabının önünden mutlak kapısının önünden kaçının ve paranızı, kartınızı evde bırakın.

Dışarıya çıkın, yürüyüş yapın gezin alışveriş merkezlerinden uzak durun. Çünkü bu hafta yediğiniz yemeklere yaptığınız alışverişlere önümüzdeki hafta pişman olacaksınız.

Çok güzel kıyafet alabilir ama önümüzdeki hafta ne kadar gereksiz şeyler almışım diye bilir ya da önümüzdeki hafta hak gece gündüz yemek yedim diye kahrolabilir.

Alışveriş yapın kesinlikle. Yani çok mu giyinmek istiyorsun? En yakın arkadaşına, kıyafetini ver. Ondan al değişiklik yap sakın paranı harcama, sakın iştahını kontrol altına almamazlık yapma buna çok dikkat et.

Özellikle sevgili boğalar, yükselen boğalar bir de haftaya ayın. Balık burcunda ilerlemesiyle başladığınız için arkadaşlarınızla sosyal çevrenizle odaklanma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz.

Bir yorum cumartesi gününden beri yahu toplumda iyi insan kalmadın mı? Herkes mi kötü iyi dediğim herkes mi kötüleşti, moduna girdiler çünkü görünmeyen yüzleri. Bilinmeyen ruhları görmeye başladılar.  

Her insanın zor anları vardır. Her insanın negatif yönleri vardır. Ne yapalım şimdi? Toplumda 10 kişi kötü diye 100 kişiyi de kötü damgası yapıştırmayalım. O yüzden insanları olduğu gibi görüp kabul edelim.

Benden size tavsiye arkadaşlarınızın negatif yönlerini gördüyseniz onlara bunu belli etmeyin siz bilin. Yemeyin ama yemiş gibi yapın ve siz sizinle tartışmaya çalışan insanlarla tartışmayın.

Sizi anlamayan insanlara kendinizi anlatmaya çabalamayın, onları yok sayın ve özellikle negatif enerji üreten kişileri borç verin. Borç verdiğiniz kişileri daha çok ortadan ikiye ayırırsınız. Çatlatmazsınız.

Düşünsene seninle tartışmaya çalışan, seni hırpalamaya çalışan bir insana. Tepki göstermediğinde karşındaki insan kendini yer.

Dolayısıyla eğer ki bir insanın kendini tüketmesini istiyorsan, seni tüketmesine müsaade etmek istemiyorsan oralı olma kim o görmüyorum duymuyorum. Senin geçen hafta söylediğin zirvedeyim, aşağıyı göremiyorum, çok güzel.

Sinir sistemlerini bozmasınlar. Öfkeli hal ve hareketlerden uzak kalsınlar. Güneşin oğlak burcuna geçmesi güneşin Merkür ile kavuşum kavuşumuyla eğitim hayatınızla ilgili dilek ve isteklerinize net bir şekilde odaklanacaksınız.

Merkür’ün yay burcunda oğlak burcundan yay burcuna geri dönüşüyle beretrosuna devam etmesiyle finans alanınızla ilgili yarım kalan girişimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hafta boyunca yolculuk eğitim, öğrenim konularında plan dışında sizi mutlu edecek beklenmedik haberler ve gelişmeler yaşayabilirsiniz.

O zaman ne yapıyorsunuz? Bu hafta sosyal çevreniz, sosyal ilişkileriniz arkadaşlıklarınızla ilgili gerek komşuluk ilişkilerinizle gerek çok yakın arkadaşlıklarınızda gerek iş ilişkisi içerisindeki arkadaşlıklarınızda problemli sorunlu insanları duymayın, görmeyin, oralı olmayın ama sakın egosal tavır ve davranışlar yapmaktan kaçının.

Zaten iş hayatınızda başarılı eğitim hayatınızda başarılısınız. Bir de eğitim veren işi, eğitim mesleği eğitmen olan bir boğa burcuysanız beklenmedik yükselişler, gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

Aynı zamanda kariyerinizde ve sosyal ilişkilerinizde kendinizi önemsedikçe daha popüler olacak. Daha ön plana çıkacak size duyulan önemin artmasına neden olacaksınız. Yeter ki sınav hiç kimseyle iddialaşmayın.

İyisiniz tabii ki bir tek yarın sabahtan akşama bastığınız yere zemine elinize kolunuza bacağınıza dikkat.

Haftanın spotu, kendinle ilgilen çevirini önemsemem.

18 Aralık – 24 Aralık İKİZLER BURCU

Bu hafta gök kubbe gezegenlerin kombinasyonu öyle bir enerji sunuyor ki onlara detaylı ve uzun vadeli planlar yapmaya çalışın. Yani programlı olsunlar, yasal konuları konularla ve sözleşmelerle ilgilenebilirsiniz.

Kısa seyahatler size iyi gelecek ola ki bir arkadaşınız en çok güvendiğiniz bir yakınınız sizi bir yere davet ediyorsa kendinizi demoralize hissediyorsanız her ne kadar uyumsuz olsanız da sözlerinize, yorumlarınıza dikkat ederseniz, çıkabileceğiniz seyahatler sizin enerjinizi değiştirecektir, auranızı güçlendirecektir.

Özellikle sevgili ikizler, yükselen ikizler. Sizler de ayın balık burcunda ilerlemesiyle haftaya başlamış olmanız kariyerinize odaklanın uyarısını veriyor. Özellikle çalışan iş hayatı olan sorumlulukları olan bir ikizler burcu bireyi iseniz kariyerinize sorumluluklarınıza odaklanmanız gereken önemli bir haftadasınız.

Konsantrasyonunuzu yüksek tutun. Düşünmeden yapabileceğiniz. Her türlü konuşmanız iletişim hayatınızda olumsuz duygulara neden olacaktır ve bu durum en sevdiğiniz insanlarla bile aranızın açılmasına etki edecektir.

Eğer siz planlı, programlı iyi bir strateji belirleyerek konuşmalar yaparsanız, kendinizi asla zora sokmayacaksınız. Bundan yana emin olabilirsiniz.

Güneş’in Merkür ile kavuşumuyla ortaklı bir iş hayatları varsa ortaklaşa finansal işlerinizle ilgili direkt ve isteklerinize odaklanıp güvensizlik ve karamsarlık yapmamanız gerekiyor

Güvensizlik ve karamsarlık yapmadığınız takdirde ortaklaşa olan işlerinizde yaşamış olduğunuz zorlukları, uyumsuzlukları ve problemleri net bir şekilde ortadan kaldıracaksınız belki.

Finansal anlamda işi ortak olan ya da ortak iş kurmayı düşünen, ortaklaşa yatırımlar yapan cumartesi Pazar güvende güvensizlik arasında araf duygularda kalmış olabilirler.

 Sakinleşmeye özen göstersinler, çünkü güneşin ve Merkür’ün kavuşumuyla zaten yersiz yere kuruntu yaptığınızın farkına varmanız konusunda bu kavuşum sizi destekleyecek ve rahat olmanızı sağlayacak.

Ayrıca dileklerinize de güvenmeniz gerekiyor bu hafta. Aşkta ne diliyorsunuz, ne bekliyorsunuz, ne yaşıyorsunuz, ne sunuyorsunuz? Şimdi tutkuyla ilişkiler yaşayan bir burçsunuz.

Siz ikizler burcu olarak hiçbir şey sizin hayatınızda yaşanmış olsun diye yaşanmaz bir ikizler. Burcu ya da yükselen ikizler iş olsun diye arkadaşlık kurmaz, yaşamış olmak için bir aşk yaşamaz.

Tutkusuyla, duygusuyla, ruhunu katarak yaşadığı ilişkilerde. Öncelikle ilişkiyi yaşadığınız kişiyi ne kadar gözlemliyorsunuz?

Sevgilinizi hak ediyor mu? Verdiğiniz değeri kıymetini biliyor mu? Bunun üzerinde biraz kafanızı yorun.

Yüzeyselleşemiyorsunuz, politik hiç olamıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizde çok canlı, çok konuşkan olduğunuz gibi aşk hayatınızda da çok coşkulu ve duygulusunuz birazcık bunu araştırmaya özen gösterin.

Aynı zamanda aşk ve flört de. Netleşmeye abartılı davranışlardan uzak kalmaya özen gösterin. Eğitim hayatınızda ise özellikle askıda kalan tamamlanamayan istekleriniz, dilekleriniz bu hafta netleşecek.

Haftanın spotu, değer verdiğiniz insanlar üzerinde biraz araştırmacı olun.

18 Aralık – 24 Aralık YENGEÇ BURCU

Bu hafta yengeçler ve yükselen yengeçler, duygularınızı açığa çıkaracağınız bir hafta yeni kişilerle hoş başlangıçlar yapabilirsiniz. Ama önceden tanıdığınız acaba iletişim kuracak mıyım? Dediğiniz, kuramadığınız, konuşamadığınız kişilerle hoş başlangıçlar yapabilirsiniz.

Birdenbire bugün tanıdığınız biriyle değil, neden iletişim gezegeni Merkür henüz gerilemesini bitirmedi. Her şeyi olduğu gibi kabullenmeye çalışın. Bu bazen işiniz olabilir, bazen sorumluluklarınız olabilir, bazen ilişkileriniz olabilir.

Doğru direnç göstermekten vazgeçin. Sizler de ayın balık burcundaki seyri ve enerjisiyle haftaya başladınız. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa odaklanmakta zorluk yaşıyorsanız, yurt dışı bağlantılı eğitim, yurt dışı bağlantılı iş, kariyer hayatınıza odaklanmak konusunda enerjinizi yükseltmeniz gerekiyor.

Güneş’in oğlak burcuna geçmesiyle ardından güneşin Merkür’le kavuşumuyla evlilik ve ikili ilişkilerinizle ilgili. Dileklerinize isteklerinize odaklanmakla kalmayacak, istek ve dileklerinizin istediğiniz gibi gelişip gerçekleşmesi ile inanılmaz mutlu, inanılmaz huzurlu olacaksınız.

Aynı zamanda bir süredir birlikte olduğunuz ama ilişkinizin hangi yöne gittiğiyle ilgili soru işaretleriniz varsa. Bizim sonumuz ne olur? Sorusunu kendi kendinize soruyorsanız artık bir ay daha veriyorum, bir ay sonra bir sonuca varmıyorsa bu ilişkiyi bitiriyorum.

Belki aylardır böyle yapıyorsunuz. Hiç bitmeyen bir aylarınız var. O yüzden bu hafta öyle bir hafta ki haftanın dördüncü günü ve beşinci yün itibariyle ne olacağını bilemediğiniz ilişkilerinizin sonunu belirleyeceksiniz.

Bu belirleme size hüzün vermeyecek, size keder yaşatmayacak. Kimileri evlilik kararı alırken kimileri bir ay daha zaman tanıdığı kişiyi orada bırak bırakacaklar kesinlikle.

 Dolayısıyla siz yengeçler bu hafta öyle bir haftadasınız ki seçilen değil seçen olacaksınız. Bırakılan değil, bırakan olacaksınız. Tercih eden olacaksınız, seçim yapan olacaksınız ve doğru seçimler yaparak kendi yolunuzda sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz.

Merkür’ün yay burcuna dönüşüyle ve Retro’suna devam etmesiyle iş hayatlarında rutin çalışma hayatınızla ilgili yarım kalmış çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz.

Çalıştığınız iş ortamı günlük rutin işlerini sağlık konularında. Sağlığınızla ilgili eğitiminizle ilgili güzel hoş sürprizlerle karşı karşıya kalabilir mutlu olabilirsiniz.

Haftanın spotu, şans sizden yana.

18 Aralık – 24 Aralık ASLAN BURCU

Sevgili aslanlar, yükselen aslanlar dikkat etmeniz gereken bazı konularda var. Bu hafta küçük ve hoş hediyeler alabilirsiniz. Mutlu olabilirsiniz iş hayatınızda yeni kişiler yaşamınıza gelebilir girebilir.

Ama Merkür gerilerken hayatınıza dahil olan yeni kişilere birden açılmayın, onları tanımaya tanıdık. Sonra güvenmeye özen gösterin. Bazı konularla ilgili bazı özellikle işinizle ilgili eğitiminizle ilgili iletişim alanınızdaki kişilerle ilgili iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Özellikle uzun bir süredir üzerinde düşünüp karamsarlık yaptığınız konuların sonuçlarını elde ederek iyi sonuçlar elde etmeniz mutlu olmanıza neden olacak.

Sizler de haftaya ayın balık burcundaki ilerleme enerjisiyle adım atmış olduğunuz için özellikle ödemelerinize odaklandığınız bu hafta da maddi konularla ilgili korku ve kaygılarınız, huzursuzluklarınız varsa yersiz yere korktuğunuzun farkına varacaksınız.

Çünkü uzun bir süredir beklediğiniz gelmeyen paralar size geri dönecek birine borç vermiş olabilirsiniz. Geri dönebilir, para alabilirsiniz.

Kayıp olarak gördüğünüz yatırımlarınız ve parasal konularınız varsa haftanın ilk 2 gününde hiç beklemiyordum ama sürpriz bir şekilde kayıplarımın kazanca dönmesi beni mutlu etti diyecek ve sevineceksiniz inşallah.

Aynı zamanda güneşin oğlak burcuna geçmesi ve Güneş’in Merkür ile kavuşumu, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızın sağlığıyla ilgili zorluklar yaşıyorsanız bir sağlık probleminiz varsa ya da evinizde bir evcil hayvanınız var onun sağlık sorunları varsa şifa bulacak ve şifa bulduğunu görecek manen şükrünüze şükür katacaksınız.

 Ayrıca Merkür’ün oğlak burcundan yay burcuna dönüşü ve Retro’suna devam etmesiyle aşk hayatınızla ilgili geçmiş konular gündeminizi oluşturabilir.

Şimdi vaktiyle evli bir aslan burcusunuz ya da uzun süreli bir ilişkiniz var problemler yaşadınız, yaşadığınız problemleri çözdünüz, çözümlediniz. Ama şimdi Merkür’ün yay burcuna geçmesi ile ilgili geniş konular gündeminize gelebilir.

Gündeminiz haline getirmeyin, çözülmüş, yaşanmış mevzuları size hatırlatan veya önünüze gelen durumları tekrar birlikte olduğunuz kişiye mevzu ederek ne onu gerin ne de kendinizi gerin.

Çünkü gerçekten keyifli bir hafta yaşamak da elinizde. Şansları şanssızlığa çevirmek de elinizde aynı zamanda aşk hayatınız, çocuklar, sanat, eğlence, şans oyunlarıyla ilgili radikal yenilikler yaşayacaksınız ve netleşmenin getirdiği huzuru elde edeceksiniz.

Eğitimle ilgili mücadele verdiğiniz kazanacak mıyım? Diye çabaladığınız bir okul hayatınız varsa sınav sonuçlarınızı bekliyorsanız ya da işiniz gereği bir sınava girecekseniz. Ama hazırlanıyorsanız o kadar güzel sonuçlar elde edeceksiniz ki sonuçlarıyla birlikte başarınıza başarı katacak mutluluğu içinizde hissedeceksiniz.

Hiçbir işinizi yarım bırakmak istemeyen sizler hiçbir işiniz bu hafta yarım kalmayacak. Kendinize olan güveniniz tamken daha da çok yükselecek.

Haftanın spotu, mümkün olduğunca geçmişi yâd ederek bugünün enerjisini bozmayın.

18 Aralık – 24 Aralık BAŞAK BURCU

Bu hafta ılımlı olun, yoksa ani kopuşlar ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Empati yapmaya özen gösterin. Sevdiklerinizi şaşırtacağınız bir hafta negatif davranışlarınızla, sesinizi yükseltmenizle, gürültü çıkarmanızla agresif konuşmalar yapmanızla haklı olduğunuz konularda en doğal olan durumdur. Tabii ki hakkınızı aramak.

Ama her konuda gizlilik tercihiniz olsun. Şikâyetçi olduğunuz konuları evli ya da süregelen bir ilişkisi olan bir başak burcuysanız, partnerinizle ilgili huzursuz olduğunuz, beğenmediğiniz, mutsuz olduğunuz konuları başkalarıyla konuşup, çözüm aramak yerine partnerinizle konuşup çözüm aramaya odaklanın.

Şimdi bir kere ilişki yaşadığınız. Evlilik yaşadığınız, hayatınızdaki kişiyle ne kadar arkadaşsınız? Zaten bir ilişki de arkadaşlık varsa birlikte paylaşım varsa o ilişki şahanedir. O evlilikte şahane.

Uzun ömürlü olur, hayatı birlikte paylaşırsınız. Hani Allah? Bir yastıkta ömür versin derler ya. Eskiden yastıklar bir yastıktı ya geçmiş zamanlarda bence o enerji yastıklar ayrıldı. Evlilikler çok uzun olmaz oldu.

Şimdi geçmişe baktığımızda. Atalarımız ne kadar güzel ritüeller yapmışlar, bir yastıkta kocaman bir yastıkta yaşlanmak dolayısıyla haksızlığa uğruyorsanız partnerinizi size haksızlık ettiğini düşünüyorsanız bunu başkalarıyla değil, partnerinizle konuşmaya özen gösterin.

Sizler de haftaya karşıt burcunuz ayın balık burcunda ilerlemesiyle adım attınız. İkili ilişkilerinizle ve anlaşmalarınızda net olmaya gerçekleri çevreden saklamaya partnerinizden gizlememeye aman kırılır, üzülür yanlış anlar bu sefer ilişkim bozulur.

Ama siz böyle yaparsanız onun yanlışlarını ona hatırlatmazsanız onun kendini dönüştürmesine, değiştirmesine asla yardımcı olamazsınız.

Hayatınızdaki kişi üzülmesin, hayatınızdaki kişi sizden. Soğumasın diye haksızlığa uğramayı hak ettiğinizi düşünüyorsanız o zaman sürekli derdiniz. Tasanız çoğalacak, yükselecek ve hep bir arkadaş arayacaksınız.

Dertleşmek ve konuşmak için önce partnerinizle arkadaş olun. Nasıl yapacağım demeyin, nasıl yapacağım, nasıl başaracağım dediğinizi duyar gibiyim. Kadın beni anlamıyor ki adam beni anlamıyor, anlamıyor ki ne kadar kendini ona anlatmaya çalışıyorsun?

Ne kadar anlaşılır olmaya özen gösteriyorsun? Ha sen anlaşılır olduğun halde karşındaki seni anlamıyorsa yolla gitsin. Çabaya değmez, hakikaten değmez alışkanlığın için bir ilişki yürümez.

Gönder gitsin, ne yapacağım ben onsun sen onunla bu dünyaya gelmedin. Sana saygı duymayan seninle arkadaşlığı deneyimlemeyen, seni sevmeyen sana özel olduğunu hissettirmeyen sen ona özel olduğunu hissettirirken onun tarafından hiçbir an özel olduğunu duymadığını görmediğini düşünüyorsam ve bunu ona hatırlatmıyorsam o zaman suçlu sensin.

Hatırlatıyorum ama değişmiyor diyorsan o zaman hiç kimse fedakârlıkla kâr elde edemez ben. Haklı olmak istemiyorum. Mutlu olmak istiyorum. Sen haklı olmadığın müddetçe mutlu olamazsın.

Daha doğrusu haklı olmak hakkını aramadığın sürece mutlu olamazsın. Ayrıca ev aile yuva ilişkilerinde dinamik ol, doğru ol hakkını ara.

Kendine güven kendine zavallı muamelesi yapma eğitim hayatınla ilgili ise konsantrasyonunu sosyal ve aşk hayatında yaşadığın ilişkilerden dolayı düşürme.

Haftanın spotu, değerli olduğunu önce kendini hatırlat.

18 Aralık – 24 Aralık TERAZİ BURCU

Yani yorucu bir çalışma temposu onları bekleyebilir, farklı fırsatlarla da karşılaşabilir aslında. Uyarılar var. O uyarıları göz ardı ettiklerinde şanslarının şanssızlığa dönüşmesi, tavır ve davranışlarında gizli.

Sevgili teraziler yükselen teraziler ayın balık burcunda ilerlemesiyle haftaya adım atmış olmanız iş hayatınıza odaklanmanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor.

Özellikle çalıştığınız işte bir çalışan bireyseniz size. İş öğreten üst düzey olan sizin üstünüz olan kişilerin öğütlerini, öğretilerini asla görmezden gelmeyin. Özellikle işin işini çok iyi bilen, üst düzey konumdaki kişilerin fikir ve düşüncelerini önemseyin lütfen.

Bu hafta önemsemediğiniz takdirde kariyerinize daha geriden ilerleme olasılığına sahipsiniz. Ama gözünüzü kulağınızı açıp. Size bir şeyleri anlatıp öğretmeye çalışan kişilerin farkındalığını içinde hissederseniz, size verilen tüyoları değerlendirirseniz şahane fırsatları arttırabilir.

Kendi iş yolunuza ve kariyer alanınızda kendinizi yükseltebilir ve yüceltebilirsiniz. Aynı şekilde bir öğrenci olan bir terazi burcusanız, büyüklerinizin nasihatini göz ardı etmeyin. Kulak arkası yapmayın.

Öğretmenlerimizi çok iyi dinleyin. Öğrenmeye gönlünüzü zihninizi açın. Çalıştığınız sonuçta eğitim ve akademik kariyer alanlarında da yüksek ve üst düzey başarılar elde edebileceğinizin hem farkında hem bilincinde olun.

Özellikle güneşin oğlak burcuna geçmesiyle ve güneşin Merkür ile kavuşumu aile hayatınızla ilgili direk istek ve dile dileklerinize kolaylıkla odaklanacaksınız uyarısını veriyor. Ailenizde uzun bir süredir neleri ihmal ettiniz, neleri ihmal ettiyseniz onlara vakit ayıracaksınız.

Aynı zamanda eğitim hayatınızla ilgili de öğütleri dinlerseniz başarınıza başarı katacaksınız.

Haftanın spotu, size gösterilen imkânları görün görmezden gelmeyin.

18 Aralık – 24 Aralık AKREP BURCU

Bu hafta uyarılarımız, içgüdülerinizle hareket edeceğiniz bir haftadasınız yeni girişimler yapmak isteyeceksiniz ama uyarılarım var, duygusal patlamalar yaşayabilirler. Şimdi akrep derin bir burçtur.

İçsel dünyasına dönmekten hiç çekinmeyen bir burçtur. Çok güzel bir derinlik yaşıyorsunuz ama öyle anlar vardır ki yüzeyselleştiğinizde gerilimden kendinizi kolaylıkla uzaklaştırabilirsiniz.

Sevgili akrepler, yükselen akrepler, haftaya ayın balık burcundaki seyri ile adım attınız. Aşk hayatınızda alıngan olabilirsiniz, aşırı alınganlıktan kaçınmanızı tavsiye ediyorum size yani yersiz alınganlıklar yaparak ortada bir sorun yokken ortada bir problem yokken problem oluşturmaya neden olabilirsiniz.

Her şeyin derine inerek ne demek istedi, ne anlatmak istedi diye. İletişimi ve ilişkileri zorlaştırabilirsiniz.

Aman diyorum sakın yersiz, gereksiz alınganlıklardan kaçının. Güneşin oğlak burcuna geçmesi ve güneşin Merkür’ün ile kavuşumu seyahatlerinizle ilgili geciken her işinizi ve isteğinizi kolaylıkla yapabileceğinizin uyarısını vermekte.

Aynı zamanda Merkür’ün oğlak burcundan Retro’yla yay burcuna geçiş yapması. Kişisel finansınızla ilgili yatırım atılım konularında geciken her işinizi sonuçlandıracaksınız, aynı zamanda finans kaynaklarınızda ani radikal gelişen olaylar yaşayabilirsiniz.

Bir akrep burcu bireyi olarak bir iş teklifi alabilirsiniz. Mevcut bir iş düzeniniz olabilir. Öncelikle doğru bir zaman değil, yeni bir işten gelecek teklifi kabul etmeniz için özellikle bu hafta size gelen yeni tekliflere her ne kadar açık olsanız da istekli bulunsanız da yeni bir işi, yeni bir teklifi kabul etmek adına doğru bir haftada doğru bir zamanda doğru bir süreçte değilsiniz.

Lütfen bu konuda bu hususta temkinli tedbiri ve dikkatli olup kendinizi kârdayken zarara doğru ilerletmeyin. Başarılı olmak da kararlarınızda gizli başarısız olmak da kararlarınızda gizli ki siz sezgileri çok güçlü bir burçsunuz.

Ama bu hafta gezegenlerin kombinasyonu güçlü olan sezgilerinizi bir kenara bırakıp. Düşünerek hiç cazip olmayan şeylere kabul edip zarar görmenize neden olabilir.

O yüzden zamana gelen teklifleri dinleyin. Şu an hazır olmadığınızı zamana ihtiyacınızın olduğunu düşünün değerlendirin. Hızlıca kabul etmeyin.

Bir de bu hafta istemediğiniz hiçbir iş için hemen evet demeyin. Özellikle evlilikte ilişkilerinizde iletişimde hoşunuza gitmeyen şeyleri karşınızdaki insanlar gücenir, karşınızdaki insanlar darılır diye kabul etmeyin.

Diyelim ki misafir ağırlamak istemiyorsunuz. Zihin olarak da beden olarak da kendinizi yorgun istiyorsunuz ve bazı arkadaşlarınız evinize misafir gelmek istiyor ya da bazı arkadaşlık arkadaşlarınız sizinle küçük kaçamak tatiller yapmak istiyor ama yalnız kalmaya ihtiyacınız var.

Arkadaş kaybetmekten korkup gitmek istemediğiniz yollara gittiğinizde ağırlamak istemediğiniz misafirleri ağırladığınızda çok büyük pişmanlıklara, hüzünlere neden olursunuz.

O yüzden hayır kelimesinin, kelimesinin hayrını yaşamak sizle başlıyor. Hayır, yapmak istiyorsan büyük hayrı kendine yap istemediğin bir şeyi şık bir şekilde hayırdı. Yorgunumda yalnız kalmaya ihtiyacım var de iş teklifi geldi, hazır değilim de misafir istemiyorsun. Şu anda hazır değilim, yorgunum de.

Gerçekçi ol, doğru ol, hiç kimse üzülür diye hiçbir şeyi hiçbir işi, hiçbir konuyu yapmak zorunda hissetme lütfen kendini ayrıca kişisel finansınızla ilgili yarım kalan işlerinize konsantre olduğunuzda olmasına ihtimal vermediğiniz, her bir işinizin de istediğinizin üzerinde gelişip gerçekleşmesi ile mutlu olabileceksiniz.

Ayrıca bu hafta eğitim, finans kaynaklarınızla ilgili radikal güç ve güven kazanacaksınız. Kendinizi dingin tutmanız, kendinizi yormamanız, kendinizin kendinize duyduğunuz güvenin eksilmesini sağlamadığınız takdirde oldukça başarılı olabileceğiniz önemli bir haftadasınız.

Tamam, sezgilerinizden hiçbir konuda yararlanmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Ama o zaman mantığınızı devreye sokarak. Neye karar verirsem hayrıma neye hayır dersem hayrıma bunun bilincinde olmaya özen gösterin.

Bir de aile içi ilişkilerinizde haftanın üçüncü, dördüncü ve beşinci gününde kırıldığınız. Gücendiğiniz mesafe koyduğunuz yakınlarınızla aranızda tekrar bir toparlanma olabilir.

Samimiyetle sizi kırmış olan insanların size geri dönüşü ve sizden özür dilemelerine yeniden samimi olmak için doğru bir haftadasınız şans verebilirsiniz.

Haftanın spotu, hayırın hayrını yaşayın, istemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda kalmayın.

18 Aralık – 24 Aralık YAY BURCU

Sevgili yaylar yükselen yaylar hafta başı bazı küçük başarılar elde edebilirsiniz bugün ve yarın. Kendinize olan güveniniz artıyor. Bu hafta tam anlamıyla insanların sizin hakkınızda ne konuştuğuyla, ne düşündüğüyle ilgilenip yaşam enerjinizin düşmesine engel olun.

Sizler de bu hafta ayın balık burcunda ilerlemesiyle haftaya adım attınız. Aşk hayatınızda özellikle çekiciliğinizin arttığı bir haftadasınız. Artan çekiciliğinizi. Her şeyi ben biliyorum şekliyle davranmamaya bilmediğinizi öğrenmeye açık olmaya müsaade edin de izin verin.

Özellikle evli bir yay burcuysanız, süregelen devam eden ilişkisi olan bir yay birey iseniz partnerinizin size bir şeyleri öğretmeye kalktığında, yapmaya çalıştığında ben biliyorum demeyin, bilseniz dahi iyi bir dinleyici olun ilişkinizin enerjisine bilmiş tavır ve davranışlarla negatiflik katmayın.

Buna özellikle bu hafta çok dikkat edin. Çünkü bu hafta 4 yıldızsınız, davranışlarınızdan dolayı ilişkinizin enerjisinin bozulmasına neden olabilirsiniz. Yani evet, her şeyi bilebilirsiniz.

Her şeyi görmüş olabilirsiniz. Her şeyi araştırmış olabilirsiniz ama dinlediğinizde eksiklerinizi ve fazlalarınızı görebilirsiniz. O yüzden size partner tarafından anlatılanları dinleyin bilseniz de dinleyin. Onun gözünde sevgi enerjinizi düşürmemeye özen gösterin.

Ayrıca güneşin oğlak burcuna geçmesi ile ve güneşin Merkür ile kavuşumuyla kişisel finansla ilgili. İşiniz kazancınız, ticaret hayatınız, maaşınız, parasal konularınız ve hususlarınızla ilgili dilek ve isteklerinizi istediğiniz gibi ele alacak, gelişmeyen, gerçekleşmeyen sonuç, o sonuçlanmayan parasal konularınızda başarılı sonuçlar alacaksınız.

Merkür’ün oğlak burcundan kendi burcunuza geçmesi ile ve Retro’suna geri hareketine devam et. Hayatınızın genelinde yarım kaldığını düşündüğünüz her şeyi gerçekleştireceğiniz çok önemli bir haftadasınız.

Özellikle kendinizle ilgili değişiklikler yapma isteğiniz artabilir. Saç giyim, stil dış görünüm, imajla ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bu coşkuyu size Merkür’ün yay burcuna dönmesiyle Merkür verebilir.

Daha önce düşünüyor muydunuz? Saç renginizi değiştirmeyi daha önce düşünüyor muydunuz? Görselliğinizi ve sitilinizi değiştirmeyi eğer daha önce isteyip cesaret edemediğiniz değişim meslekleriniz varsa yapabilirsiniz.

Ama hop birdenbire bu sabah uykudan kalkıyorsunuz ya da çarşamba sabahı uykudan uyanıyorsunuz. Ben bir stilimi değiştireyim diyorsunuz. Daha sonra pişman olabilirsiniz.

Ama istekleriniz yarım kaldıysa yapmanız konusunda ve hususunda şanslısınız. Hiç olmayan istekleri hayata dahil ettiğinizde durduk yere pişmanlık durduk yere şansızlığa neden olabilirsiniz. Sonrasında da kendinizi suçlayabilirsiniz.

O yüzden derin bir nefes alın. Neyi yapmaya hazırsınız? Değişimler sizin için iyi mi isteklisiniz ama kötü mü sonuçlarına bakın, yaşayım göreyim diyorsanız tercih sizin.

Ama sonunda hiç aklınızda olmayan değişimleri ve yenilikleri yaptığınız taktirde mutsuz olabilirsiniz. Eğitim öğrenim yaşamınızla ilgili ise çok radikal başarılar, radikal yenilikler yaşayacaksınız.

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığınız uzun bir süredir emek harcadığınız eğitim, öğrenim ve akademik işleriniz kariyeriniz. İle ilgili başarılı sonuçlar elde edeceksiniz.

Özellikle evladı yay burcu olan, kendisi yay burcu olan çalışıyorum, çalışıyorum başaramıyorum diyen öğrencilerimiz bu hafta hop bir andan ful yandı.

Daha önce defalarca çalıştım bir türlü başarılı olacağımı göremedim, inanmıyordum dediğiniz eğitimle ilgili işleriniz, desteklerinizde inanılmaz başarılı sonuçlar elde edecek inanılmaz güzel başarılara sahip olacak.

Haftanın spotu, kararlı olmadan hiçbir yeniliğe ve değişime girmeyin.

18 Aralık – 24 Aralık OĞLAK BURCU

Bu hafta her konuda aşk, evlilik, sosyal, ilişki, iş hayatı, bireysel kendiniz, kendi iç dünyanız, kendinizi gereksiz eleştirmeyin haftaya pazartesiye kadar kendinizi gereksiz, gerek eleştirmenin duygusal gerilimler yaşamamaya özen gösterin, iş hayatınızda bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz.

Şimdi nasıl olumsuzluklar yaşayabilirsiniz? Öncelikle sevgili oğlaklar, yükselen oğlaklar. Sizler de ayın balık burcunda ilerlemesiyle haftaya adım atmış olmanız yakın çevrenize odaklanmakta, yaşadığınız zorlukları ortadan kaldıracak.

Odaklanamadığınız kişilere odaklanamadığınız işlere kolaylıkla odaklanacak anlamıyor. Anlamıyorum seni dediğiniz kişileri kolaylıkla anlayacak kolaylıkla fark edeceksiniz ve bu durum sizi ruhsal anlamda özgürleştirecek.

Güneş’in kendi borcunuza geçmesiyle ve güneşin. Merkür ile kavuşumu hayatınızın tamamıyla ilgili dilek ve isteklerinize odaklanırken, başarılı sonuçlar elde etmeniz konusunda yardımcı olacak.

Merkür’ün burcunuzdaki Merkür’ü yay burcuna uğurlayacak. Tabi ki Retro’sunu devam ettirerek yay burcuna uğrayacak. Yine ifade edemediğiniz zihinsel düşüncelerinizi paylaşmakta kolaylık elde edeceksiniz.

Bir türlü kendimi anlatamıyorum dediğiniz kişiler varsa bunu iş hayatınızda yaşıyor olabilirsiniz. Bunu evlilik hayatınızda yaşıyor olabilirsiniz. Bunu sosyal ilişkilerinizde yaşıyor olabilirsiniz.

Kim sizi anlamıyorsa ve anlaşılmamanın sizi çileden çıkardığını çok iyi biliyor ve görüyorum. Bir astrolog olarak lütfen bu hafta anlaşılır olmak bu hafta dinlenir olmak, yaşam motivasyonunuzun yükselmesine olumlu yönde etki edecek ve neden olacak.

Aynı zamanda yarım kalan zihninizdeki düşünceleri paylaşmakta zorluk çektiğiniz ortamlarda ya da bireysel kişilerde kolaylıkla paylaşabileceksiniz ve aynı zamanda bu hafta arkadaşlar, sosyal, çevre, sosyal ortam, sosyal medya gibi alanlarda işler yapıyorsanız beklenmedik konulara ve olaylara şahit olabilirsiniz.

Bilgisayar karşısında çalışıyorsanız, teknolojik aletlerle alakalı işleriniz varsa mümkün olduğunca düzenli, disiplinli yedekleme yaparak dosyalarınızı çalışmaya, projelerinizi kaybetmemeye özen gösterin

 Merkür’ü burcunuzda ağırlayacaksın ve sonra göndereceksiniz ve bu durum sizin teknolojik alanlarda sizin sosyal alanda hizmet ettiğiniz işlerde her zamankinden daha temkinli, daha tedbirli, daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Aile içi ailenizdeki kişilerle yakınlarınızla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Olun ister 10 yaşında olun ister 60 yaşında olun. Bir anneniz bir babanız varsa siz onun hala çocuğusunuz.

Evlendim büyüdüm adam oldum, koca kadın oldum, torun sahibi oldum. Annem her işime karışıyor. Siz onun yavrususunuz, o yüzden annenizin nasihatleri annenizin uyarıları bu hafta sizin için her zamankinden daha fazla önemli olsun.

Çünkü anne ve babalarınızı bu hafta dinlemediğinizde onlar sizin için sizin hayatınızı düşündüğü konularda sizi dikkatli olun konusunda uyardığında ben biliyorum anne, sen bir karışma yoğumunu sakın yapmayın.

Bilseniz dahi annenizin küçük oğlu olduğunu bilin. Annenizin küçük kızı olduğunu bilin. Kaç yaşında olursanız olun, sizler çocuk sahibi iseniz aynı şeyi çocuklarınıza yapabilirsiniz. Çocuklarınızdan görmediğiniz, beklemediğiniz, anlayışsızlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 Çok dominant olmamaya çok kırıcı sözler kurmamaya, onlara duyduğunuz güveni evlatlarınıza hissettirmeye özen gösterin. Özellikle eğitim alanınızla ilgili kendinizi geliştirmekten asla yorulmayın ve pes etmeyin.

Haftanın spotu, gerilmeyin kimseyi de germeyin sakin kalmaya hafta boyunca özen gösterin.

18 Aralık – 24 Aralık KOVA BURCU

Bu hafta çok şanslı ama beklenmedik tutumlar sergileyebilirler. Yanlış anlaşılabilirler, çok bilmiş olabilirler bilmiş tavır ve davranışlar sergileyebilirler. Aman diyorum. Kaçının kimseyi şaşırtmayın, sonra dönüp kendinize şaşırmayın. Buna çok dikkat edin.

İdealist çalışmalarınız için uygun bir haftadasınız. Daha fazla sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Mevcut ortamlarınız mevcut arkadaşlarınızla en doğal hakkınız sosyalleşin ama yeni gruplara yeni ortamlara çok dahil olmamaya özen göstermenizde fayda var.

Çünkü hayatınıza yeni katılacak yeni dahil olacak kişiler kalıcı olmayacaktır. Bir de zarar verip gidecektir. Merkür geriledi, Merkür’ün gerilediğini unutmayın. Yeni başlangıçlar, yeni arkadaşlar, yeni ilişkiler kurmamaya hafta boyunca özen gösterin lütfen.

Sevgili kovalar ve yükselen kovalar, sizler de ayın balık burcundaki seyriyle haftaya adım attınız. Paraya odaklandığınız bir haftadasınız para bir araçtır. Ödemeleriniz olabilir, harcamanız gereken alanlar olabilir.

Gelen paranızla üstlendiğiniz sorumlulukları arzu ettiğiniz gibi sonuçlandırırken yokluk görmemek istiyorum dediğiniz bu hafta da yokluk görmeyeceğinizin emniyetini hissettirecek.

Evren size aynı zamanda kişisel finansınızda odaklanırken, güneşin oğlak burcuna geçmesi ve Güneş’in Merkür ile kavuşumu kandırılmalara dolandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız konusunda uyarı yapıyor.

Lütfen tanımadığınız insanlara kefil olmayın. Tanımadığınız insanlara borç para vermeyin. Tanımadığınız insanlara karşı çok fazla güven duygusu içerisinde tavır ve davranışlar sergilemeyin.

Çünkü kandırılmalara, dolandırılmalara çok açıklar işi. Yapan oğlaklar yatırım yapmayı, pardon iş yapan kovalar, iş yapmayı planlayan kovalar daha önce ortaklık kurmuş kovalar yaptığınız işlerin muhasebesini yaptığınız işlerin, yaptığınız yatırımların ve neye yatırım yaptınız, kimle yatırım yaptınız, hangi firmadan ne aldınız, ne almayı planlıyorsunuz?

Almışsanız araştırmacı olun almadıysanız. 5 Ocağa kadar hiçbir şeye yatırım yapmayın lütfen. 5 Ocak 2024’e kadar ne yeni bir ilişki yaşayın, ne yeni bir ortaklığa girin ne de bir yatırım yapın.

Diyelim ki yaptınız o zaman araştırmacı olmaya ya da daha önceden karar verdiniz. Şimdi artık anlaşma yapacaksınız. Bir anlaşma evrağı imzalayacaksınız. Alın elinize tekrar tekrar inceleyin, okuyun.

İmzalamanız gerekiyorsa ondan sonra imzalamaya özen gösterin. Yani kandırılmayın ve dolandırılmayın. Çok dikkatli olun. Dikkat et. Muazzam karamsarlaşabilirsiniz.

Ayrıca eğitim hayatınızla ilgili kendinizi. Geliştirme konusunda algılama öğrenme konusunda çok şanslı bir haftadasınız.

Haftanın spotu, paranızla ilgili radarlarınızı açın.

18 Aralık – 24 Aralık BALIK BURCU

Bu hafta zaten ayın sizin burnunuzdaki seyriyle haftaya adım attık duygularda. Değişkenlikler ve dalgalanmalar çok fazla olabilir. Bazı konularda şansınız çok açık, maddi konularda güçlü destekler alabilirsiniz.

Hayatınıza yeni bir pencere açabilirsiniz. Yani hayata farklı pencerelerden bakmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aynı zamanda sevgili balıklar ve yükselen balıklar, kişisel gelişiminize odaklanabilirsiniz.

Güneş’in oğlak burcuna geçmesi ve güneşin Merkür’le kavuşumuyla hedef ve ideallerinizle ilgili dilek ve isteklerinize odaklanırken, hiçbir şeyi boşuna dilememişim. Hiçbir şey için boşuna dua etmemişim hiçbir şey için boşa çaba sarf etmemişim. Dayanıklı, sabırlı olduğum için kendimle gurur duyuyorum diyeceksiniz.

Hafta boyunca aynı zamanda bu hafta eğitim. Ve farklı kültürleri tanıma konusunda beklenmedik imkânlar ve fırsatlar elde edebilirsiniz.

Bir balık burcu olarak eğitim, felsefe, farklı kültürler, tarih alanlarıyla ilgili araştırmalar yaparak bilinmeyeni, bilme görünmeyeni görme konusunda hiç zorluk çekmeden oldukça istekli, oldukça hevesli olacaksınız.

Aynı zamanda iletişim araçlarıyla alakalı. Yedekleme yapmaya, iletişim araçlarınızın bozulmamasına özen göstermeye özen gösterin.

Aynı zamanda sosyal ilişkilerinizde ve arkadaşlarınızla ayın haftaya kendi burcunuzda ilerlemesiyle başladığınız için Ay bizim duygusal alanımızdır, Ay bizim bilinçaltımızdır. Ay bizim kadınsak anneliğimizdir. Ay bizim yuvadaki anamızdır, atamızdır.

Onlarla ilişkilerinizde mümkün olduğunca İyi tutum ve enerji içerisinde olmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Ve kendiniz için belirlediğiniz, karar verdiğiniz eğitim sosyallikle ilgili. Kendi kişisel alanınızda eksik olan. Ve aşırıya kaçtığınız konuları dengeleyeceksiniz. Eksiği tamamlayacak aşırıya kaçtığınız konuları da dengeleyeceksiniz.

Sosyal ilişkilerinizde bazı arkadaşlarınız bazı konularda aşırı aşırıya kaçabilir, iş koşulları karşısında gerilimler, belirsizlikler yaşıyor olabilirler. Sizden yardım isteyebilirler, onlara destek olabilirsiniz, yardım edebilirsiniz.

Ama bir iş arkadaşınız, bir başka ortak iş arkadaşınızla gerilim ve problem yaşıyorsa size anlattığı problemleri dinleyin. Hatalı gördüğünüzde onun hatalı olduğunu sorununu anlatan kişiden saklamayın.

Eğer bir bireye yardımcı olmak istiyorsanız, doğrusuyla, yanlışıyla yanında olmaya onu yanlış değil. Doğru yönlendirmeye mümkün olduğunca özen gösterin.

Ayrıca bulunduğunuz ortamda müşterek para konuları, ailenizin, sevdiğiniz, eşinizin parasal durumlarıyla ve ödemeleriyle alakalı sizi kaygılandıran, sizi huzursuz eden, sizi belirsizliğe iten konu ve mevzularla ilgili inanılmaz bir netlik kazanacaksınız.

Zaten ayın kendi burcunuzu da ilerlemesiyle kişisel gelişiminize odaklanırken, her zamankinden daha fazla dua edecek her zamankinden daha fazla farkındalığınızın farkında olacak, bilinçli tavır ve davranışlar sergileyerek kendinizi daha huzurlu, daha uyumlu, daha mutlu hissedebileceksiniz.

Ayrıca kişisel ilişkileriniz de. Değerlerinizi, deneyimlerinizi dinletmek, isteklerinizi istediğiniz gibi geliştirmek. Haftanın dördüncü beşinci ve altıncı gününde motivasyonunuza motivasyon kazandıracak.

Spor yapan bir balık burcuysanız, spor yaralanmalarına ve kazalarına karşı çok temkinli çok dikkatli olmalısınız. Bir ev hanımıysanız mutfakta yemek yaparken kesici aletler kullanırken yaralanmamaya çok dikkat etmeniz gerekiyor.

İşiniz gereği bir makine karşısında çalışıyorsanız yine çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Haftanın spotu, Mümkün olduğunca dengede kalmaya dikkat enerjinizi yükseltmeye hafta boyunca özen gösterin.

Kaynak: Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Nuray Sayarı’nın konuşmaları haberleştirilmiştir.

18 Ara 2023 - 18:00 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.