Astrolog Mine Ölmez 2024 Yılı Burç Yorumları: 2024’te Burçları Neler Bekliyor! Aşk, Para, Kariyer Konusunda Hangi Burç Ne Kadar Şanslı

Mine Ölmez’den 2024 Yılına Dair Ölmez Tavsiyeler! 2024 Yılında Burçların Kaderi Nasıl Değişecek. Yeni Yılda Nelere Dikkat Etmeliyiz. Hepsi Yorumlarda..

Semih Erdoğdu
Semih Erdoğdu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Astrolog Mine Ölmez, evrenin Zodyak işaretlerine etkisini ayrıntılı bir biçimde inceliyor ve 2024 yılı için her burcun beklenen gelişmelerini detaylıca ele alıyor.

Koç'tan Balık'a tüm burçların enerji dalgalarını ele alarak, aşk, sağlık ve iş hayatı gibi yaşamın farklı alanlarında önemli bilgiler sunuyor. 2024’ün astrolojik tahminleri ve burç yorumlarını derinlemesine incelemeye hazırlanın.

Mine Ölmez 2024 Yılı Genel Astroloji Yorumu

Ben olumlu düşünmeye çok inanan biri olduğum için olumlu iyi çağırmaya çok inanan biri olduğum için yine cümlelerim tabii ki dikkatli seçeceğim ama çok önemli uyarılarda da bulunacağım.

Bu yıl şimdi 25 Mart’ta terazi burcuna bir ay tutulması. 8 Nisan’da 19 derece koçta çok önemli bir Güneş tutulması. 2 Ekim’de halkalı bir güneş tutulması terazi de, eve araya bir tane balık burcunda güneş tutulması dahil oluyor.

Dolayısıyla bunların hepsinin bizim için çok önemli bir anlamı var ve bu yılda Satürn hala balık burcunda seyahatine devam edecek. Jüpiter ikizler burcuna geçecek 25 Mayıs’ta hepsinin bazı etkileri var.

Bu yıl en çok merak edilen konu büyük bir deprem olur mu şimdi? Depremin şiddeti büyüklüğü, aktif faylar nerede? Bunun en önemli bilgisini her zaman söylüyoruz, jeologlar ve bu işi yapan bilim insanları bilir. Fakat evet yine bu yılda doğal afetlerle alakalı risk tarihler var.

Mesela özellikle ocak sonundaki 25 Ocak’taki aslan dolunayı ve bunu Mayıs sonu tetikleyen akrep dolunayı bunların hepsinin etkilerinin birazcık sert olduğunu düşünüyoruz. Sadece deprem olarak düşünmemek lazım.

Bu yıl suyla alakalı özellikle Mart, Nisan ayları ve Eylül, Ekim ayları, sular, seller, altyapı sorunlarından kaynaklı sel problemleri, hava olaylarının su olaylarıyla karışması, enerji kaynaklarını doğru kullanma zorunluluğu söz konusu olabilir.

Elektrikler, sular, enerji kaynaklarımızı doğru kullanmak. Bunlar her zamankinden daha önemli olacak. Ve Jüpiter ülkemizin 12. evinde olacak. Bu ülkemiz açısından baktığımızda şu anlama geliyor, 12. ev kapalı alanları anlatır.

Ülkenin hastaneleri, hapishaneleri, kapalı alanlarıyla alakalı çok önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Aynı zamanda yine bir takım sağlık sorunları, özellikle akciğerleri ve solunum yollarıyla alakalı sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Ben bunu bir pandemi gibi düşünmemek ve söylememek durumdayım, öyle düşünmüyorum ama yine de nezle enfeksiyonlar işte geneli ilgilendirmiyor. Geneli ilgilendiren bazı sağlık problemleri olabilir. Bununla beraber gerçekten güçlü ve manipülatif düşmanlarla yine uğraşmaya devam edeceğiz gibi gözüküyor

Bu sağlık bu konuda bilinmeyen hastalıkları da tetikleyecek. Çünkü bir bu sözle de kare açı yapacak Satürn’le de kare açı yapacak balık burcundan bu da bilinmezlikleri de biraz anlatıyor.

Fakat şu çok önemli. Mesela bir aftan filan bahsediliyor hep. Evet, afla alakalı veya cezaların tekrar değerlendirilmesiyle alakalı yeni gelişmeler olabilir ve aynı zamanda solunum yolları, alerjik enfeksiyonlar bunların çeşitlendiremiyorum şu an ama bu tip hastalıklarda bir artış gözlemlenebilir.

Bununla beraber gazeteciler, medya sektörü basın sektörü mesela bazı televizyon kanallarının, gazetelerin veya işte medya sektöründe medyada çok önemli olan insanların haklarında birtakım önemli konuşmalar önemli kararlar olabilir.

Bu sadece illaki kötü anlama gelmiyor. Yeni bir evreye geçmek yeni bir oluşum içerisine girmek gibi durumlar yaşanabilir.

Genel olarak çok zor bir yıl demek istemiyorum ama bazıları için yerine göre zorluklar yerine göre kolaylıklar var. Her şeye 2 açıdan bakmak lazım.Mesela bu yılın şanslı burçları neye göre şanslı, neye göre şanssız?

Şanslı derken her burç şans şanslı sadece bazı konularda dikkat etmeleri gerekiyor. Bazı konularda daha avantajlı oluyorlar. Ben böyle ele alıyorum. Bir yıl bir insan için bütün kötü olur anlamına gelmemeli.

Bu yıl ne yapın? Mesela enfeksiyonlara karşı kendinizi koruyun, hijyeninize önem gösterin. Eğer ki su yatağında dere yatağında depreme dayanıksız ve güzel bir eviniz yoksa sıkıntı duyacağınıza eminseniz mesela o evi değiştirmek için ne yapabilirim diye düşünün.

Özellikle doğu bölgesinde aktiflik devam ediyor olabilir ama ben bunu sakın şöyle bir şey algılanmasını doğuda büyüktü, böyle bir şeyin haberini vermiş.

Jeofizik haritaları incelediğimizde Doğu bölgesinin 20 yıl kadar aktif olacağını görüyoruz. Yani 20 yıl çok uzun bir zaman. Bakın Plüton kovaya geçiyor tekrar ve 20 yıl çok uzun bir zaman.

Dolayısıyla eğer ben Doğu’da yaşıyorsam özellikle Doğu Anadolu ve çürük olduğuna emin olduğum bir evde yaşıyorsam dikkat etmeliyim. Yani bu hepimiz için geçerli.

Sonuçta profesörler açıklamalar yapıyor. Aktif faylar var. Yani bu öyle kritik bir konu ki burada sadece üstümüze düşeni yapıp bilinçlenmek önemli.

Bir kere yükselen yengeçler, yükselen oğlaklar bunlar ve aynı zamanda yükselen koçlar, yükselen teraziler bunlar çok dikkat etmeli. Yükselen koçlar ve teraziler 12. evlerindeki Satürn geçişi ve aldıkları açılardan dolayı yükselen yengeçler ve yükselen oğlaklar, 12. evlerindeki ve altıncı evlerindeki Jüpiter geçişinden dolayı, takım zorlukları da ortaya çıkardığı için yükselen akreplerle yükselen boğalarda dikkat etmeli.

Çünkü 6. evlerinden ve 12. evlerinden tutulma alıyor olacaklar. Bu saydığım burçlar en çok sağlıkla ilgili dikkat etmesi gerekenler. Detoks diyet birtakım şeyler yapabilirler.

Ayrıca bu saydığım burçlarda hamilelik gebelik oranlarında da artış olabilir. Bu saydığım burçlar bu yıl daha steril yaşamak, daha az insan, çok huzur kafasında yaşamak isteyebilirler.

Akrepler az insan çok huzur diyecek olanlar, biraz geri çekilecek olanlar, kendine yatırım yapmak isteyecek olanlar ve sağlığına zaman ayırmak isteyecek olanlar bu konularda gerçekten yönelmelerini ben tavsiye ederim. Manevi konulara da yönelecek olanlar bunlar.

2024 için gelen olarak parasal konuda şanslı olan burçlar

Koçlar 25 Mayıs’a kadar parasal konularda çok şanslı. Teraziler çok şanslı parasal konularda ve 25 Mayıs’tan sonra da parasal konularda boğalar ve akrepler çok şanslı olacaklar.

Maddi konular açısından yılın geneline bakarsanız yılın ilk yarısı yani 25 Mayıs’a kadar boğalar, akrepler, oğlaklar, yengeçler, balıklar, başaklar, her manada çok şanslılar, hayatları değişebilecek burçlar arasındalar.

25 Mayıs’tan sonra sene sonuna kadar olan dönemde de ikizler, kovalar, aslanlar, teraziler yaylar ve koçlar bunlar çok şanslı olacaklar. Hepsinin şans alanları öyle güzel harekete geçiyor ki fakat tam böyle araya giren 1 Eylül ayında 18 Eylül’de bir tutunma var balık burcunda.

Dolayısıyla burada şunu anlıyoruz, balıkların ve başakların hayatları büyük ölçüde değişecek. Bunlar içerisinde neler girebilir? Olumlu anlamda bakarsanız, yıllardır evlenmeyenlere evlendiğini, çocuk yapmayanların çocuk yaptığını, şehir değiştirdiğini, ülke değiştirdiğini çok mutsuz ve bitmesi gereken ilişkileri bitirdiklerini, hayatlarında kaderin dokunuşu dediğimiz manevralar yaşamaya başlayacaklar.

Bu yılın en çok evlilik yapacak burçları da boğalar, akrepler, teraziler, koçlar, balıklar ve başaklar olabilir ve ikizlerle yaylar. Her burcun çok avantajlı olduğu ve dikkat etmesi gereken noktada.

Sakın ben bu yılın şanssız burcuyum şanslı burcuyum diye düşünmeyin. Nelerde şanslı olduğunuzu nelerde dikkat etmeniz gerektiğine odaklanırsanız çok yararlı olacak.

2024 Yılında Ülke Ekonomisi

Bir barış elçisi pozisyonunda olacağız. Bu yıl biz bir güç kazanıyoruz. Bir kere onu söyleyeyim. Ama parayla ilgili onlardaki bu durgunluk ve iniş çıkış Uranüs boğada olduğu müddetçe devam edecek. Plüton da kova'dan geçiyor.

Öyle farklı şeyler yapacağız ki yani kendi sökümüzü dikmeye gayret gösteren bir ülke pozisyonda olacağız. Enerji kaynaklarımıza odaklanacağız, kendi değerlerimizi ortaya çıkarmaya odaklanacağız. Silahlarımızı ortaya çıkarmaya çalışacağız.

Mesela bu sene bu siha'lar ve işte bizim ülkemizin ürettiği silahlar satışa başlayabilir. Çok ciddi satışlar yapmaya başlayabiliriz veya yeni üretimler içerisine girmeye başlayabiliriz.

Bu yıl Türkiye’nin bir gövde gösterisi yılı olabilir. Yani yeter artık bizi siz ikinci sınıf göremezsiniz. Biz çok güçlü bir ülkeyiz gösterme yanı olabilir.

Ekonomik anlamda çok böyle bir bariz, o çok iyi olduk falan diyeceğimiz bir şey beklemiyorum ama yavaş yavaş iyileşmeler olacağını düşünüyorum. Esas biz şanslı dönemimizde 2025’ten itibaren daha güçlü bir şekilde geliyor.

Hep böyle yeraltı neler çıkarabiliriz, neler yapabiliriz odaklanıyoruz ama bakın ben bunu hep söylüyorum, 20 yıllık çok büyük bir dönüşüm dönemine girdik. Lütfen herkes aklı Selim olma yolunu seçsin.

Aşkta evlilikte hayatta yol arkadaşınızı da kurduğunuz yuvayı da sağlamlık açısından çok iyi seçin. Hayatınızı hep bir b planınız olsun. Bu yıl itibariyle bunu düşünmeye çalışın ve eğitime öğrenmeye daha çok zaman harcayalım.

Jüpiter ikizlerde sohbet edilmesi de konuşulması da en güzel burç en tatlı burç ve bilgiyle öğrenmeyle çok ilgili bir burç. Eğitim öğretim konularına da özen göstermemiz lazım.

En iyi eğitim bence evde verilen eğitimdir. Aile terbiyesidir ve ailede alınan eğitimdir. Kendimizi eğitmeye gayret edelim diye düşünüyorum.

İŞTE ASTROLOG MİNE ÖLMEZ 2024 YILI BURÇ YORUMLARI

2024 YILI KOÇ BURCU

Avantajlarından bahsetmek istiyorum. Koç burcu 25 Mayıs 2024’e kadar parasal konularda maddi konularda gerçekten zenginleşme, bereketlenme ve bolluk konularında aon derece şanslı, hatta yıylın en şanslı burcu diyebilirim.

İş arayan kariyer yapmak isteyen koçlar, 2024 Ocak’tan itibaren Mayıs sonuna kadar müthiş bir şans içerisinde olacaklar. Jüpiter bolundan çıkmadan onlara harika bir iş fırsatı, kariyer düzenlemesini verip öyle gidebilir. Bu anlamda son derece şanslısınız.

İlişkilerinizle de ilgili hayatınızın akışına göre değerlendirin. Kaderin dokunuşunu en çok hissedecek, burç sizsiniz. Burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ve karşıt burcunuz terazi de gerçekleşecek olan Ay tutulması Nisan ayı itibariyle belki bahara kadar yani Nisan 2024’ten Nisan 2025’e kadar hayatınızda ilişkilerinizle ilgili çok başka senaryoları beraberinde getirebilir.

Bunlar nedir derseniz mesela gerçekten köklü ilişkilerin bile bittiğine tanık olabiliriz. Tabi ki bu herkesin kader çerçevesinde incelenmesi gereken bir konu. Kimilerinin de yıllar sonra evlendiğine, çoluk çocuğa karıştığına şahit olabiliriz.

Biz böyle zamanlara kaderin dokunuş zamanları diyoruz. Gerçekten kader size dokunuyor ve hayatınızda bu yıl çok köklü değişiklikler olacak. Peki yavaş gitmeniz gereken konular nedir derseniz sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Gizli yasak olan her şeyden kendinizi korumanız gerekiyor. Size uygun olmayan insanlarla aşk yaşamaktan kendinizi korumanız gerekiyor. Psikolojik takıntılar, bedensel sorunlar geçmişi çok hatırlamak lütfen bugüne odaklanın, normalden fazla duygusal bir yıl geçirebilir.

Koçlar özellikle yükselen koçlar geçmişi hatırlamak, geçmişi anmak, eskiyi özlemek bunları bir kenara bırakmanız ve hayatınıza bakmanız gerekiyor. Sağlığınızla ruh ve beden sağlığınızla en çok ilgilenmesi gereken burçlardan biri de sizsiniz.

Ayrıca aile büyükleriniz, dedeleriniz anneniz, babanız. Onların size bu yıl daha çok ihtiyacı olabilir. Onlarla da ayrıca ilgilenmeniz gerekebilir. İçinizde sizin maneviyata davet eden tarafa kulak verin.

Dua, ibadet maneviyat gününüzü güçlendirdiğiniz gibi hayatın içinde de çok aktif olmanız gereken bir yıl bu avantaj ve dezavantajlara dikkat ederseniz çok rahat bir yıl geçireceğinizi düşünüyorum.

Lütfen sağlık sorunlarınızı ve sevdiklerinizi bu yıl asla ihmal etmeyin. Yılın ikinci yarısından sonra da iletişim gezmeye, tozmaya, seyahat, eğitim, hukuk, bu konularda çok şanslı olacaksın.

Genel olarak bu yıl şanslısınız ama dediğim noktaları da ihmal etmeyin lütfen.

2024 YILI BOĞA BURCU

Bir kere 2024’ün en şanslı burçlarından birisi istisnasız boğa burcu çünkü Jüpiter boğa süreciyle başlıyor. 25 Mayıs’a kadar özellikle Ocak, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında çok büyük şans ve fırsatlarla karşılaşabilir.

Jüpiter'in ödüllerine çok açık olduğu bir yılda. Fakat onun da sağlık Özellikle baş bölgesi ya da bel bölgesi bu bölgeleriyle alakalı ben belirtiyorum ama genel olarak biraz sağlığına dedikoducu gizli düşmanları azıcık dikkat etmesi gerekiyor.

Yılın ikinci yarısından itibaren boğalar parayla ilgili konularda çok şanslılar. Bu yıl birazcık dostluklarıyla sınanabilirler. Zayıf oldukları alanlar, dostlukları yani asırlık dostluklar bitebilir.

Çok yeni, çok kadim olgun yol gösteren şifacı insanlar hayatlarına dahil olabilir. Bu yılın evlenen iş kuran, kariyer yapan burçların başında boğa burcu geliyor. Boğalar bu yıl gerçekten şansınız çok büyük sakın fırsatları geri çevirmeyin ve o fırsatları yakalayacak.

Uyanıklıkta olmanızı ben size tavsiye ediyorum. Tek zayıf tarafınız var, o da dostluklarınız, bazıları da çoluk çocuğa karışık bebek yapıp işte hamilelik yapıp baba olup anne olup sosyal çevresinde eskisi kadar zaman ayıramayabilir.

Yani sosyal çevrenizde bir kısıtlanma yaşayabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızda bir kısıtlanma bir zorluk yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olabilirsiniz, bundan dolayı olabilir. Evdeki sorumluluklarınızdan dolayı olabilir.

Ama genel olarak hayatın her alanında çok şanslı olup, yılın ikinci yarısından itibaren iş ve para bağlantılı konularda ey şanslı olan burcu sizsiniz.

Bazıları işi bırakabilir, işini değiştirebilir, yeni bir iş koluna geçebilir, iş yerini değiştirebilir. Hayatınızda işinizle alakalı bir değişim olabilir ve geri planda sağlığınıza da dikkat etmeniz gerektiğini hiçbir zaman unutmayın. Bu yıl tutulmaları buradan alıyoruz.

2024 YILI İKİZLER BURCU

25 Mayıs’a kadar ikizlerin bir var olma çabası var. Kendini var etme sanki gerçekten hep bu örneği veriyorum. Anne rahminde büyüyor, doğuma hazırlanıyor işte bir şeyler büyüyor, vitamin alıyor, besleniyor gibi düşünün.

İkizler burcu 25 Mayıs’a kadar hayat size çok fazla angarya sıkıcı bunalımla gelebilir. Gerçekten hayatın bir tık karanlık tarafı veya aşırı sorumluluk olan tarafıyla muhatap oluyor olabilirsiniz.

Çok değişik düşmanlarla çok değişik olaylarla mücadele etmeniz gerekebilir. Ya da iş yükünüz çok fazla olabilir. Ama 25 Mayıs’tan itibaren Jüpiter’in ikizler burcuna geçmesiyle beraber şansınızın arttığını göreceksiniz.

Fakat bu yıl ikizlere yapacağım en önemli görüş Jüpiter ikizlere geldi. Hani biz çok şanslıydık dememeler için şimdiden şunu söylüyorum, tabii ki şanslısınız ama otoriteler resmi makamlar, eşiniz, aileniz, babanız anneniz. Büyüklerinizle ya da sizinle eş pozisyonda olan insanlarla inatlaşmadan ilerlemeniz gerekiyor.

Yani mesela evlenme şansınız olabilir. Bu yıl çok gayet olabilir ama evlenmek için ailenizi karşınıza almamanız gerekiyor ya da aileniz için eşinizi üzmemeniz gerekiyor. Öyle hassas dengeler üzerinden gideceksiniz ki illa ki şöyle görünecek, hayat size bir şey yapmak için bir şeyden vazgeçmek zorunda mıyım veya evlenmem gerekiyor?

Belki çok seviyorum ama acaba onunla evlenirsem hayatımda özgürlük alanlarımı kısıtlanacak, özgürlüğünüz de güven dolu bir ilişki arasında çok sıkışık hissedebilirsiniz kendinizi.

Fakat hiç üzülmeyin. Bu yıl her ne sınavdan geçerseniz geçin. Bu yıl yaşadığınız şeyler size sağlam bir hayat zemini hazırlayacaktır.

Özellikle şöyle söyleyeceğim, yılın 25 Mayıs’tan sonra Haziran, Ağustos, Ekim aralık aylarını çok iyi değerlendirirseniz evlenmek yuva kurmak hayatınıza bir düzen getirmek, aşık olmak, çocuk yapmak uzun zamanda istediğiniz hedef ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Bundan hangi ikizler nasibini alamaz biliyor musun? Hiçbir işine önem vermeyen, sorumsuz davranan ailesini ihmal eden ana babasına hiçbir şekilde sevgisini vermeyen, bencil yapıda olan ikizler varsa bir tek bunlar bu yıl çok zor zamanlar geçirecekler.

Oy almadıkları sorumluluklarla yapmadıkları şeylerle çok ağır yüzleşebilirler. Ama bunun dışında genel olarak aşkta çoluk çocuğa karışmak konusunda hediyelerde nişanlanmakta, başarı göstermekte sahnenin önüne atılmakta, kendini yenilemekte, gençleşmekte ikizler giderek gençleşebilir.

Bu arada şaka yapmıyorum. En iyi burç kesinlikle ikizler olacak. Resmi işler ve sorumlu olduklarını ihmal etmemek koşuluyla diyebilirim.

2024 YILI YENGEÇ BURCU

25 Mayıs’a kadar Ocak, Mart, Nisan ve Mayıs ayları bu aylarda hayatında evlilik, iş kurma, başarı, seyahat etme, uzaklara gitme. Ne hayal ediyorsan ne vizyonun varsa şöyle yapayım, böyle yapayım dediğin hepsine kavuşabilirsin.

Şansın her bakımdan çok açık. Jüpiter’den destek alıyorsun. Satürn'den destek alıyorsun. Bu destekler seni özellikle Ocak, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında başarıya doğru götürüyor.

Fakat 25 Mayıs’tan itibaren özellikle yükselen yengeçler Jüpiter 12. evimize yerleşiyor. Bir kere sinirlerinize sağlığınıza uyku düzeninize kullandığınız ilaçlara çok dikkat edeceksiniz.

Bu yıl yeri gelmişken sonunda onu tekrar bana hatırlat söyleyeceğim ilaç kıtlığı yaşandığı gibi ilaç alerjileri ilaç zehirlenmeleri birçok ilacın boşa çıktığı bir yıl olabilir. Kullandığınız ilaçlara çok dikkat edin.

Ne kullanıyorsunuz, niye kullanıyorsunuz, ne kadar kullanmalısınız? Mesela bu bana çok iyi geliyor, uyku yapıyor deyip ilaç almamaya bakın. Bütün yıl bağımlılıklarınız varsa bu her şeyin bağımlı kahve olur, bir şeyi çok yapıyorsunuzdur, çok uyuyorsunuzdur, az uyuyorsunuzdur.

Yanlış yaptığınız şeylerde ısrar etmemelisiniz. 25 Mayıs’tan itibaren sağlığına en çok dikkat etmesi gereken burçlardan birisi de yengeç burcu.

Taşınabilir, ev kurabilir, evlenebilir, evini değiştirebilir, farklı bir şehre ya da farklı bir ülkeye adaptasyon durumu yaşayabilir. Bir yenilik içerisinde olabilir. Hamilelik bebek o durumu yaşayabilir, sorumlulukları artabilir.

Kesinlikle iç alemindeki zenginliğe kulak vermeli, yanlış şeylerden ivedilikle vazgeçmeli ve hayatına bir yön belirlemeli. Bu yıl aile konuları taşınma konuları, emlak konuları onlar için çok önemli olacak.

Aşk hayatları ve ilişki düzenlenmeye doğru gidecek bazıları ülkesinin şehrini, yerini, yurdunu komple değiştirebilir. Böyle bir durumda söz konusu olabilir. Eğitimler de hayatınızda önemli olacak.

2024 YILI ASLAN BURCU

İlişkilerde şanslı kendini değiştirmekte. Mesela aslanları yükselen aslanları fiziksel olarak değişmiş, bakış açısı olarak değişmiş, kaybettiklerini kazanca dönüştürmüş olarak görebiliriz. Nihai önemli kaybettiklerini kazanca dönüştürmüş olarak görebiliriz.

25 Mayıs’a kadar kariyerle ilgili çok şanslılar, iş bulmak, iş kurmakla ilgili çok şanslılar. Sağlık sorunlarını iyileştirmekle ilgili çok şanslılar. Özellikle 25 Ocak 10 Şubat arası hayatlarında kadersel radikal bir karar verebilirler.

Bir şeyleri geride bırakmaları gerekebilir. Aslanlara sadece şunu söylüyorum, bu yıl sizden ne giderse gitsin, sakın moralinizi bozmayın. Çünkü kaybettiklerinizi kazanca döndüreceksiniz.

Sizin kıymetinizi bilmeyenler sizi üzenler varsa hayatınızda hepsinin pişman olup geri geldiğini göreceksiniz. O yüzden nedir mottomuz gidene kal demeyeceksin, gelene de hoş geldin.

25 Mayıs’a kadar kariyerin mesela atanamıyordur, atanır tayini çıkabilir, kariyer planı yapabilir, toplumda kendini gösterebilir bir marka çıkarabilir, üretebilir, çok güzel bir yıldız gibi parlıyorsunuz kariyer hayatınızda.

Evlenip yuvada kurabilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra sosyal çevrenizde çok güzel bir hareketlilik yaşanacak, harika insanlarla tanışabilir. Eğer yalnızsanız ne zamandır aşk hayatınızda bir duraksama varsa aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler olabilir.

Aslan ve yükselen aslanlar, sadece bu yıl konuştuklarınıza ve konuşmadıklarınıza dikkat edin, konuşmanız gereken yerde konuşmayı susmamız gereken yerde susmayı bilirseniz yılı çok güzel yönetirsiniz.

Bazı hukuki konular, eğitim ve iletişim konularında önemli gelişmeler yaşanabilir, eğitime başlamak hukuki bir sürece girmek gibi dediğim gibi konuştuklarınız ve konuşmadıklarınız sizin için önemli olacak.

Niyet, çevre değiştirme, lokasyon değiştirme, yeni çevrelere, yeni insanlarla tanışıp yeni bir ortama girme durumunuz da olabilir. Aşkta şanslılar, çocuklardan, hobilerinden yana şanslılar, yıldız gibi parlamaktan yana şanslılar yalnızlıklarını atacak kafa, dengi dostlar bulmaktan yana şanslılar, hayallerini hayata geçirmekten yana şanslılar.

Satürn sekizinci evinizden geçiyor. Para kaynaklarınızı, maddi kaynaklarınızı korumanız lazım. Belki bir iş kurdular. Bu yıl o işi kurup ilerletme, sonra sermayesini alma zamanı. Azıcık para pul konularında iniş çıkışlar yaşanabilir diyorum. Özellikle Eylül ayına boş girmeyin, 2 liranız da olsa bir kenara atın ve paranızı biriktirmeye bakın sevgili aslanlar bunu da uyarısını yapmış olayım.

Çünkü maddi konularla ilgili çok dikkat etmeleri gerekiyor. Mesela vergi mükellefi olmaları gerekiyorsa acele etsinler. Ödemeleri varsa bunları yapsınlar ve paralarının kıymetini bilsinler. Bu yıl da bu konuda birazcık zayıflar.

Giderleri de çok olabilir. Yani işi resmî de dökmek durumunda kalacak. Sakın vergi hataları veya kazanımlarınızla ilgili yanlışlar yapmayın. Dürüstçe işinizle devam edin ya da bir iş kurup ona çok yatırım yaptıkları için masrafları çok olabilir.

Şimdi daha sermayesini hemen alamayabilirsiniz. O işlerinizin bu yıl kardeşleri ve akrabaları da onlar için ayrıca önemli ve sorumluluk alanında olacak diye söyleyelim.

2024 YILIBAŞAK BURCU

 Kaderin dokunduğu zamanlar insanı en başta üzse bile sonra iyi ki olmuş veya böyle olması gerekiyormuş dedirtebilir. Şimdi hayatın hep baharı yok, bazen de kışı var. Tutulma zamanlarında işte gitmesi gerekenin gittiği gelmesi gerekenin geldiği bu bir bebekse doğduğu bu bir yaşlımızsa büyümüşse artık ahirete belki göçtü, hayatımızda herkesin yerine oturduğu zamanlardır.

Sadece başaklar için söylemiyorum, tutulma söz konusu olur. Ay bu tutulma çok güzel, size çok yarayacak. Tutulmanın yarayıp yaramayacağını sen bilemezsin. Bu bir ruh yolculuğu bu bir ruh Allah’la kul arasında olanı astrolog da olsan sen o anda onu bilemezsin,

Ona çok iyi geleceğini de düşünsen o üzüntülü bir süreç geçirebilir, o yüzden tutulma dediğimizde kader sana dokunacak. Hayatında büyük değişimler yaşayacaksın sevgili başak.

Başakların işi şöyle zor Satürn balıkta güneşlerine ya da yükselenlerine karşılık yapıyor. Tutulmalar yavaş yavaş Eylül ayı itibariyle balık, başak eksenine kaymaya başlıyor.

Başaklarının hayatında birçok şey değişiyor. Bakış açıları, sevdikleri şeyler, sevmedikleri şeyler belki yıllar sonra tekrar anne olmak, tekrar evlenmek ya da ilk defa evleniyor olmak hayatlarında birçok şey değişebilir.

 Dolayısıyla ben bunu olumsuz bakmıyorum. Hayırlarına olacağını düşünüyorum. Bazı şeyler zor olur ama çok güzel olur. Hayatı değişecek burçlardan birisi de sizsiniz, onu söyleyeyim.

 Peki bu yıl ne yapmayın? Devletle otoritelerle ana babanızla patronlarınızla zıtlaşmayın. Özellikle 25 Mayıs’tan Eylül ayına kadar patronlar otoriteler sizi biraz fazla zorlayabilir iş yükünüz çok artabilir işinizde ve hayatınızda bazı değişimler yaşanabilir. S

Aynı zamanda ilişkileriniz, ortak işlerinizle ilgili de önemli kararlar verebilirsiniz. Yıllardır evlenmeyenlerin evlendiğini, yıllardır yanlış ilişkileri sabredenlerin ayrıldığını, yeni ilişkilere başlandığını, yalnızların artık yalnız kalmadığını görebiliriz.

Yılın ikinci yarından itibaren kariyer hayatınızda çok şanslısınız ama yine söylüyorum, arada kalmamaya ve patronlarınıza karşı yanlış tavırlar sergilememeye dikkat edin.

25 Mayıs’a kadar muazzam şanslısınız. Aşkta evlilikte çoluk çocuk kariyer planları ne istiyorsanız araba almak mı istiyorsunuz bir? Yeni iş mi kurmak istiyorsunuz? Hepsiyle ilgili muazzam şanslısınız.

Gerçekten yılın ilk 5 ayı en şanslı burçların başında geliyorsunuz. O 5 ayı çok iyi değerlendirin ve size şunu söyleyeceğim, sizi yarı yolda bırakacak insanlarla sakın yola çıkmayın.

Ortaktır, iştir ya ben sıkılıyorum ben saatinde gelemem, ben senin istediğin gibi kurallara uyamam diyen bir eşle bir sevgiliyle bir patronla yola çıkmayın, iş kuracaksanız sizin gibi iş disiplini olan insanlarla yola çıkmanızı çok tavsiye ediyorum

2024 YILI TERAZİ BURCU

Onlarda kaderin dokunuşunda niye hissedecekler. Onların da bizzat terazi burcunda tutunma deneyiimlediğini görüyoruz ve koç burcunda tutunma deneyimlediğini görüyoruz.

Bir kere güzel haber şu, kaderin dokunuşu, çok mutsuzum, çok yalnızım, yıllardır aşk yaşamadım, ilgi görmedim, sevgi görmedim, öyle bir mucizeler olur ki daha yeni evlendim işte yükselen terazi  evlenir, o gelinliği giyer, o damatlığı giyer, şahsını kurar, şenliğini yapar bir kere terazilerin genel olarak çok şanslı olduğu 25 Mayıs’tan sonra bu şanslarını çok arttığı bir yıl.

Ama bu yıl hayatlarında yanlış giden artık miladı dolmuş süresi bitmiş, iş ve ilişkilerde bitebilir. Bazıları için çoğunuz ilişkilerle ilgili çok şanslısınız. Özellikle 25 Mart’taki tutulma size gerçekten  %85 olumlu anlamda çok güzel ilişkiler getirebilir.

Hayatınızda birçok beklediğiniz şeyin hızlı bir şekilde ekibe kadar olduğunu görebilirsiniz. Hayret edebilirsiniz bu hıza hakikaten 25 Mayıs’a kadar parayla ilgili konularda da ilişkilerle ilgili konularda da şansınız çok yüksek.

25 Mayıs’tan sonra hem ilişkilerle ilgili hem gelen şansınız çok yüksek, bir de işin içine vizyon sahibi olmak, daha iyi eğitimler almak, kendinizi geliştirmek, çok fazla seyahat etmek, çok yerler, gezmek, görmek ve çok şey öğrenmek gibi güzellikler dahil olacak.

Bireysel olarak yaşamınızda zenginliklerin arttığına şahit olabilirsiniz. Bilginiz görgünüz şans ve fırsatlarınız artabilir. Allah’ım iyi ki sana inanmışım, iyi ki umutla dolmuşum iyi ki şunu yapmışım diyeceğiniz çok fazla olayla karşılaşabilirsiniz.

Hukuki bir zorluğunuz veya bir süreciniz varsa mesela işinizden haksızlıkla ayrıldıysanız tazminatınızı vesaire alamadıysanız, 25 Mayıs’tan sonra sene sonuna kadar yani 2025 kadar tazminatınızı ve hakkınızı alma ihtimaliniz de son derece yüksek.

Kesinlikle umutlu olun. Teraziler size söyleyeceğim tek şey şu, eğer yıllardır bir yanlışı üstünü örterek yaşıyorsanız eğer yıllardır bir hatada aynı şeyleri yapıp yapıp farklı sonuçlar bekliyorsanız bu yıl gerçekten çok zorlanabilirsiniz.

Sakın size yakışmayan ilişkilerin ve işlerin içinde olmayın. Bu konuda çok ciddi uyarıyorum. Bu konuda dikkatli olun ve sağlığınıza, ayak sağlığınıza en başta alerjik konulara da bu yıl biraz dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

2024 YILIAKREP BURCU

Jüpiter boğa'da evlenirsen aşık olursun. Zengin bir ortak mesela iş yapmak istiyorsun, paran yok projen var. O projeyi yapacak varlıklı sana destek olacak, ortağı bulabilirsin.

Özgüveni aşırı artacak 25 Mayıs!a kadar akrepler, özgüven fırtınası yaşayacak, hayatına zengin, varlıklı, kaliteli, güzel, güçlü artık iyilikten yana bu hayatta ne anlıyorsan o tarz bir insan girebilir.

Hayatına harika bir insan daha Ekim, Kasım aylarında zaten girmiş olabilir. Çünkü bu yıl evlenecek olan burçların başında da sen geliyorsun. Akrep ve yükselen akrep, yuvanı kurabilirsin, aşık olabilirsin, çok harika fırsatlarla karşılaşabilirsin.

25 Mayıs’a kadar kadar özellikle 25 Ocak ve 10 Şubat arası birazcık aile kariyer konularında zorluklar yaşayabilirsin. Dengelenmeye, aile ilişkilerine oturtma, ev düzenini sağlama gibi Mart, Nisan ve Mayıs ayları sana hem maddi hem iş imkanı anlamında çok şanslı gelecek gibi gözüküyor.

25 Mayıstan sonra ise para kaynakların mirasını almak, nafaka veya hak ettiğin paralarla ilgili şansın çok açık olacak ama bir yandan da sana gelen bir ek gelir varsa bu ek gelirin ile alakalı yapman gereken resmi sorumlulukların varsa çok dikkat etmen gerekiyor.

Yılın ikinci yarısından sonra evlenmek için, çocukları için veya hobileri için aşırı para harcayabilirler. Bu riski parasız bırakabilir, çocuğunuzu evlendirebilirsiniz, kendiniz evlenebilirsiniz.

Çocuğunuzun okuluyla alakalı çok büyük paralara harcamanız gerekebilir. Ama yılın ikinci yarısından sonra hem geliriniz artacak hem de masraflarınızda o oranda artacak gibi gözüküyor.

Yılın en şanslı burçlarından birisi de kesinlikle sizsiniz. Büyük bir aşk yaşayabilirler, bir evlat sahibi olabilirler, evlatlarına evlendirebilirler ve aşk hayatlarında gerçekten duygusal görünümler var akreplerin.

Terazi burcundaki tutulmalar ve koç’taki tutulmalar onların özellikle baş, bel, böbrekler. Ben böyle sayıyorum ama siz bunu böyle düşünmeyin. Genel olarak sağlığınıza ve ruh sağlığınıza dikkat edin.

Kafanıza da çok fazla bir şey takıp şüpheci olarak o bana öyle mi dedi beni sevmedi mi? Çok fazla kurmamaya çalışın ve sevgi eksikliğini çok hissedebilir bazı akrepler Allah’tan Jüpiter, boğa’da o sevgi eksiklerinizi giderecek görünümlerde var.

2024 YILI YAY BURCU

Yılın en tatlı zamanı doğan  yaylar 2024’ün ilk 5 ayı iş hayatlarıyla ilgili çok şanslılar fakat onları şu konuda uyarmak istiyorum, genel olarak tiroidleriniz hormonlarınız, yemeniz içmeniz, yaşam düzeninizle ilgili dikkatli olun, sağlığınızla alakalı konuları ihmal etmeyin.

İş arayanlar, özellikle Ocak, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında iş bulmakla ilgili çok şanslı olacaksınız. Bu yıl bir evcil hayvana yardım ettiğiniz biri size çok büyük şans ve kısmet getirebilir.

Sakın bu yıl fedakâr ve yardımsever olmaktan vazgeçmeyin. 25 Mayıs’tan sonra ise aşk hayatları ve ikili ilişkileri ile ilgili çok şanslı olacaklar. Bir kere bir şey söyleyeyim, bu yıl evvel Allah aşksız yay kalmayacak.

Aşk evinden tutulma alıyor. Güneş tutulması 11. evinden tutulma alıyor. Efendime söyleyeyim, Jüpiter ikizlere geçiyor, daha ne olsun bu yıl gerçekten yalnız yay kalmayacak.

Bana göre değil, özgürlüğüm hayır aşık olacaksın, evleniyorsa bir ruh eşinle bile karşılaşabilirsin. Kesinlikle Mart sonu Nisan, Mayıs, Haziran, Ağustos müthiş aşk şansın var.

Yıllardır çocuğu olmuyor, çok istiyor, çocuk sahibi olacaklar inşallah yıllardır bir hobisi var, onu iş yapmak istiyor, kaynak bulamıyor, o kaynağı bulacak. Bu yılın en çok parlayanı isteklerini en çok kavuşan burçlarının gerçekten başında geliyorsunuz.

Yılın ilk yarısı biraz iş sağlık, angaryalar zorlasa da ikinci yarısı şansınız çok yüksek. Peki onlar ne yapacaklar? Birazcık bu yıl anne baba ev taşıma, aile bunlar onları da hayatında olabilir.

Anne baba ve aileleriyle ilgili birtakım sıkıntılar atlatabilirler. Bir de mesela onların istemediği bir eş adayı veya onları istemeyen bir eş adayı bir tık böyle sıkıntılar olabileceğini düşünüyorum.

Bunun dışında bu yıl ailevi meseleler aileyle eş arasında ilişki arasında kalmak meseleleri dışında çok şanslısınız. Bak aşk çanları çalıyor, şans çanları çalıyor, nişanlar yükleniyor, yüzükler yükleniyor. Hadi bakalım.

2024 YILI OĞLAK BURCU

Oğlakları da aile meseleleri ve kariyer hayatları iş hayatlarıyla ilgili uyaracağım. Kariyer, aile ve iş hayatları mesela ailedeki güç dengeleri, ailedeki sorumluluk dengeleri kardeşleriyle ailevi sorumluluklar yüzünden münakaşalara girme.

Mesela anneme en çok sen baktığında babama bakmadın da gittiğinde gelmedin de veya evde birilerinin yaşadığı bir sorundan dolayı hepsi pervane olabilirler. Aile meseleleri, patronlar, devlet, resmi makamlar, kariyer meseleleri birazcık zorlayacak onu söyleyeyim.

Ama onun dışında gerçekten 25 Mayıs’a kadar oğlaklarda çok şanslı oğlaklar, 25 Mayıs’a kadar yılın el şanslı burçlarından biri de sizsiniz. Neden? Çünkü Jüpiter’den Satürn’den destek alıyorsunuz.

Özellikle 2024 Ocak’a radikal kararlarla bomba bomba girebilir. Çok önemli yatırımlar içerisinde olabilirler. Özellikle 2 Ocağın bitmesini beklemelerini 6 Ocak civarı harekete geçmelerini tavsiye ederim.

Evlenmek, yuva kurmak, aşık olmak, çocuk yapmak iş kurmak her konuda 2024 Ocağıyla beraber şansınız çok açık olacak. Bazılarınız ev sahibi olabilir, bazılarınız ev alabilir, şehir değiştirebilir, bazılarınızda negatif anlamda anne babasıyla, ailesiyle çok uğraşmak durumunda kalabilir.

Bunun dışında 25 Mayıs’a kadar çok şanslısınız ve gerçekten bir hobiniz sayesinde oluk oluk para kazanabilirsiniz. Mesela el işi yapıyorsunuz, tatlı yapıyorsun, yemek yapıyorsun, nakış yapıyorsun hiç deme ben bundan ne kazanabilirim diye çok güzel para kazanabilirsin oluk oluk paralar kazanabilirsin maşallah.

Bolluğum ve bereketin bu yıl 25 Mayıs’a kadar çok fazla 25 Mayıs’tan sonra iş kurmak isteyecekler. Kardeşiyle komşusuyla, yakın arkadaşıyla, akrabasıyla iş yapmayı genel olarak ben olanaklara tavsiye etmiyorum. Y

akın akrabasıyla iş yapanlar yollarını ayırabilir. Yakın çevrenizde alakalı konuları işinize bulaştırmamaya, akraba meselelerini, işinize, hayatınıza bulaştırmamaya özen gösterin. Yıl ikinci yarısından itibaren iş kurmak kariyer hayatınızda bir değişim yaşamak konusunda çok şanslısınız.

Eğer bu yıl işten ayrılırlarsa üzülürlerse hiç üzülmesinler. Çünkü yılın ikinci yarısından itibaren onlara başka bir iş kolu ve başka bir iş kapısı açılacağını ben düşünüyorum.

 Gerçekten çok şanslısınız, birazcık sinirler, eller kollar, sağlık, diyet, perhiz, spor bunlara da lütfen dikkat edin, yakın çevrenizde bu konulara dikkat etmeyen kişiler var. Onlarda birtakım hastalıklar görülebilir.

2024 YILI KOVA BURCU

Ben böyle bir kocaman buradan sarılıyorum. Güya 2024 altıdan beri çekiyorlar. Bak 2016 2023’ün martına kadar çektiler ya böyle bir şey yok. Gerçek ihtimal. Çünkü ulvi ruhlar mesela biz kovaları hep duygusuz falan deriz ya hep derim ki, balık suda yaşayan kova suyu içinde taşıyan, yani suda taşıyıcısı ve aslında çok yoğun duyguları var ama ulvi meseleleri düşünüp dünyaya düşünüp kendi meselelerine yoğunlaşmamayı tercih ettikleri için biz onları duygusuz olarak görüyoruz.

Çok zor şeyler yaşadılar. Tabii ki bitti. Şimdi Plüton size ne katacak? Bir kere büyük zenginlik sahibi olabilirler. Büyük güç sahibi olabilirler. Müthiş karizmatik davranabilirler. Plüton’un hep korkuyorlar kötücül bir gezegen bu arada gerçekten ama Plüton artı tarafları da var.

Çünkü Plüton insanda olmayan gizli cevherleri ortaya çıkaran bir gezegendir. Toprakta da olmayan görünmeyen gizli cevherleri çıkarır. Plüton size güç, karizma, büyüme fırsatı getirebilir.

Gerçekten normalden daha gizemli, daha sessiz, daha kimseye güvenmeyen, kendini değiştirmeye, kendini geliştirmeye adayan bir yapıya bürünebilirsiniz.

25 Mayıs’a kadar ev kurmak yuva sahibi olmak. Emlakla alakalı konuları çözmek, arsa almak, ev almak gibi konularda ya da yerinizi değiştirmek, lokasyonunuzu değiştirmek gibi konularda son derece şanslısınız.

Sizi tavsiyem 10 Şubat’a kadar biraz arkanızı kollamanız biraz kendinize dikkat etmeniz biraz böyle herkese güvenmemeniz olacak. 10 Şubat’tan sonra samimi ve hızlı kararlarla çok hızlı bir yol alacaksınız.

 Mart ayında maddi konularınızı çok güzel bir şekilde çözmek oluşturabilirsiniz. Birtakım yükselişler, terfiler, maddi konularda başarılar elde edebilirsiniz.

Nisan ayında seyahatleriniz olabilir, eğitimleriniz olabilir, eğitim başarıları gösterebilirsiniz. Reklam, medya, basıl yayın ticaretle alakalı konularda başarı gösterebilirsiniz.

Çok gezebilir, çok şey görebilir ve harika bir çevreye girebilirsiniz ve Nisan sonuyla beraber ev yuva aile yaşayacağım yer burası yaşayacağım insan burası gibi net kararla evlilik de dahil kararlar verebilirsiniz.

25 Mayıs’tan sonra aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda şansınız çok fazla olacak. Yıllardır çocuk sahibi olamayanlar çocuk sahibi olabilir, çocuklarını evlendirebilir. Çocuklarının mürvetini görebilir torun sevebilir.

Yaş grubuna göre baktığımızda nişanlanabilir, hobilerine udanlaşır, haline getirebilir. Kendinde bedensel olarak çok büyük değişimler yapabilir. Kovalar kendilerini imajlarına, kilolarını, tarzlarını, her şeylerini değiştirebilirler.

Yılın ikinci yarısı biraz aşırı masraf yapmamaya dikkat etsinler. Onlar da zorunluluk veya keyfi çok masrafları olabilir. Ama onlar da bu yıl zorlanacak kuşlardan birisi de kovalar. Bak her konuda çok iyisiniz ama maddi konularda biraz dikkat etmeniz lazım.

Evet biraz dikkat etmeniz lazım. Paranıza dikkat edin. Yanlış yatırımlara girmeyin, hevesle heyecanla bilmediğiniz işlere kalkışmayın sevgili kovalar para konusunda sizi uyarmak istiyorum.

2024 YILI BALIK BURCU

Yılın 25 Mayıs’a kadar en şanslı burcu kesinlikle balık diyebilirim. Neden hayatımda bir yapılanma dönemine girecek bir kere avantaj olarak bakarsak yıllardır olmasına işte istedikleri işler, kariyer planları, parasal konular, ilişkiler, her şey 25 Mayıs’a kadar çok güzel bir şekilde düzene girebilir.

Bu böyle şaka veya bol keseden söylenmiş bir şey değil, evlenemiyor, evlenir, askere gitmesi gerekiyor, gider yapar gelir, resmi bir işi var, hallolur tayini var hallolur, hayatlarını sağlam temeller üzerine kurabilecekleri bir ilk 5 ay bekliyor onları.

Özellikle Ocak ayında bu konuda çok şanslılar. Sadece 20 Ocak 15 Şubat arası süreçte sağlığınıza, dolaşımınıza ve hastalıklarla ilgili konulara ekstra dikkat edin.

İş hayatınızda çok dikkatli olmanızı istiyorum ve tavsiye ediyorum. Bunun dışında 25 Mayıs’a kadar hem iletişim hem para hem ilişkiler konusunda çok şanslısınız ama yılın ikinci yarısında tutunma etkisiyle hayatınızda çok büyük bir değişim yaşanabilir.

Gerçekten ilkleri yaşayabilirsiniz. Bunlar çok olumlu şeyler olabilir ama. Bazı şeyler de hayatınızda size sorumluluk hissettirdiği için azıcık yorucu gelebilir. Bu gerçekten çok büyük bir sorumluluk aldığınız için de olabilir. Hayatın gerçek tarafıyla yüzleştiğiniz için de olabilir.

 25 Mayıs’tan Ekim 2024’e kadar olağan süreçte sizlerden rica ediyorum. Sağlam temeller üzerine hayatınızı kurmaya bakın ve lütfen hani bir rüzgarda bir fırtına da yıkılacak ilişkilerin içine sakın girmeyin.

Sağlam ilerlemeye çalışın ama ev sahibi olmak, ev almak, arsa almak, yuva kurmak, iş kurmak konusunda son derece şanslısınız. Şansınız çok eve gidecek.

Kaderin dokunduğu burçlardan biri olduğunuz için sağlam olmayan insanlarla yola çıkmayın diyeceğim.

Mesela ilk aklıma gelen şunu söyleyeyim, bunu nasıl anlarsınız biliyor musun? Hepimiz için geçerli kalbin onu çok istiyor ama hiçbir şeyin onaylamıyorsun, ne giyimini seviyorsun, ne iş hayatında, ne insanlara davranışını seviyorsun ama çok aşık oldum, ne yapayım diyorsun işte bu insan yola çıkmaman gereken insandır.

Yani gönlünü onaylamaz bir türlü içten seviyorum ama bana hiç uymuyor. Bu insan senin yola çıkmaman gereken insan.

Kaynak:  Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Mine Ölmez'in konuşmaları haberleştirilmiştir.

20 Ara 2023 - 17:32 - Astroloji

Mahreç  Semih Erdoğdu


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.