Astrolog Mine Ölmez haftalık burç yorumları (25 Aralık – 31 Aralık 2023) 2023 Yılı Son Şans! Aşk,Para ve Kariyer Konusunda Zirvedeki Burçları Açıkladı!

Mine Ölmez’den Astrolojiye Dair Ölmez Tavsiyeler! 25 Aralık - 31 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor! Zikirli burç yorumları..

Semih Erdoğdu
Semih Erdoğdu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Astrolog Mine Ölmez, evrenin enerjilerinin Zodyak işaretleri üzerindeki etkilerini ayrıntılı bir şekilde inceliyor ve bu hafta her burç için olası gelişmeleri ayrıntılı olarak açıklıyor.

Koç'tan Balık'a kadar tüm burçların enerji dalgalarını ele alarak, aşk, sağlık ve kariyer gibi hayatın farklı alanlarında önemli içgörüler sağlıyor. Bu haftanın astrolojik tahminleri ve burç yorumlarına dair derinlemesine bir inceleme için hazır olun.

İŞTE ASTROLOG MİNE ÖLMEZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

25 Aralık - 31 Aralık 2023 KOÇ BURCU

Susmak ve konuşmak zamanında yapılmayınca büyük vebal getirir. Sadece vebal de getirmez, hata olabilir, bazen susmak, bazense konuşmak hata olabilir. Bu dönem açıklayıcı konuşmalar yapmanızda yarar var.

İçinizde büyüttüğünüz içinize böyle dolan dışarıya vuramadığınız şeyleri nazik bir dille dışarıya vurmanız da yarar olduğunu düşünüyorum. Konuştuklarınızı ve düşündüklerinizi tekrar gözden geçirin. Hesap hatası yapmış olabilir misiniz? Yanlış konuşmuş olabilir misiniz? Bunları tekrar gözden geçirin.

Bu arada hep bilinen bir şey var işte koçlar hep çok sinirlidir, agresiftir diyebiliriz. Benim tanıdığım bu dünyadaki en nazik insan, hatta gereksiz nazik insan Güneşi koçtu, Marsı da koçtu. Dolayısıyla isterse bir koç, çok nazik olabilir, şeytan tüyü vardır zaten koçta.

Ben koçlara sürekli sakin olun, nazik olun diyorum. Ama biliyorum sakin ve nazik olduğunu sadece mantık hatalarına çok sinirlenir. Koçlar yani çok güzel, mutluyken birisinin yaptığı mantık hatası, birisinin yaptığı işini ihmal etme koçu çok sinirlendirir.

Bu aralar eğer böyle şeyler yaşıyorsanız sinirlenip haklıyken haksız duruma düşmek yerine karşınızdaki insana güzellikle şey değil bu yaptığın yanlış beni rahatsız ediyor. Sebebini de açıklayın.

Mesela lafı çok uzatmaya da gerek yok. Bu ara Merkür oğlaktan yaya geri dönüyor lafı çok uzatmaya gerek yok. Kibarca nazik bir dille bu yaptığım beni rahatsız ediyor diyebilmelisiniz.

Aslında bunu hepimiz yapabilmeliyiz diye düşünüyorum. Bir şey yaşadığınızda yalan söylemek yerine arkadaşlar doğru söyleyin. Kestirmeden inanın çok rahat edeceksiniz.

Kimseyi kaybetme korkusuyla yalan söyleme .Ve bizler hepimiz doğruyu konuştuğunuz hâlde yanında kalan zaten senin gerçek dostundur ya da gerçek yaren'indir.

Buralar konuştuklarınıza çok dikkat edin. Maddi konularda beklemedikleri gelişmeler olabilir. Birden bire fark edemedikleri bazı detaylarla sert bir şekilde yüzleşebilirler. Umarım öyle olmaz.

Mesela hukuki bilgi girişiminiz varsa yurtdışı bağlantılı yabancılarla ilgili bir işiniz varsa eğitimle alakalı sınavlarınızla alakalı beklediğiniz bir işiniz varsa beklemediğiniz şeyler olabilir.

Ama siz şunu söylemeliyim ki, yılın ilk bir haftasında dahil ederek yeni yılın ilk bir haftasında dahil ederek belki iletişim, hukuk seyahatler, eğitim konusunda çok zorlanacaksınız.

Çünkü niye hep bir geriye gidip hatalarınızı görmek zorunda kalacaksınız ama sonrası sizin için o kadar başarılı akacak ki bakın hiçbir şekilde fazladan vaatte bulunmuyorum.

Venüs de bu alana geçecek Merkür de bu alanda düzelecek. Neye üzülüyor canınızı sıkıyor, çok yoruluyorsanız onların hepsinin meyvesini almaya burada hepimizi almaya başlayacağız.

 Farklı konularda inşallah siz de iletişim, hukuk, seyahatler, eğitimler, uluslararası işler, yanlış konuşmalar veya işte keşke böyle demeseydim gibi şeyleriniz varsa bunlarla ilgili yeni yılda gerçekten ödüllerini alacaksınız ve hiç gitmediğiniz güzel yerlere gitme seyahatler etme, bol bol yolculuklar yapma şansı da bulabilirsiniz.

Sizin için harika gelişmeler olabileceğini söylemek isterim sevgilim koçlar ne dedim? Kaçtı sandığın fırsatlar, hak edişler sana geri gelebilir. Aceleci olma ilahi adalete güven, gerçekten eğer bir suçun varsa gerçekten yüzleşmelisin.

Bunu yeni yıla taşımamalısın ama eğer bir haksızlığa uğradıysam da lütfen dikkatli ol susmam gerekiyorsa susmayı konuşman gerekiyorsa konuşmayı bil. Mümkünse iyi danışmanlarla hareket etmen bu süreçte senin yararın olur.

Hani derler? Bin bilsen de birilerine danış böyle bir bilgisine güvendiğiniz insanlarla hareket ederseniz konuşmalarınızda davranışlarınızla daha iyi olur.

Sizler için bu arada bir hastanız bir yakınınızda böyle sağlık sorunu olan varsa onlarla da çok ilgilenmeniz gerekebilir. Bu ara sevgili koçlar aşkla ilişkilerle ilgili bu ara hiçbirimiz çok tatlı değiliz.

Bence iniş çıkışlı bir süreç ama sizin için gerçek sevgiyi, gerçek aşkı bulabileceğiniz süreç çoktan başladı şu ara. Aşktan ziyade düşünce sisteminizi, fikirlerinizi, davranışlarınızı bir değerlendirirseniz ilişkilerinizde de varsa hatalarınız bunları değerlendirirseniz siz karlı çıkarsınız.

Hani çok güllü ballı olmaktan ziyade daha sağlıklı, daha uzun ömürlü nasıl ilişki yaşarım, neleri değiştirmeliyim noktasına odaklanırsanız çok faydasını görürsünüz. Sorumluluklarınız çok yorucu gelebilir.

Dezavantajınız bu iyice düşünmeden ve bir plan belirlemeden önemli konuşmalar yapmayın. Emin olduğunuz çok doğru cümlelerle kendinizi ifade edin.

Ya Fettah bu size çok iyi gelen bir isim. Bu arada sizin kendi karakterinize de yansımaları olan bir isim. Her işinizin hayırla ve kolaylıkla akması için bu ismi zikredebilirsiniz.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 BOĞA BURCU

Kalbin çok değerli, onu herkese açma, maddi konuları harcama ve alma verme dengeni tekrar gözden geçir. Acaba kendini çok akıllıyım. Kimseye kendimi ezdirmiyorum. Zannederken en çok kendini ezdiren sen olabilir misin?

Bu anında öyle bir huyu var. Ha bu arada boğalara bakın şeyden mantıklı olacaksın bu hayatta. Herkes yapıtlar dostlarına da çok güzel yön verir. Akıl verir, çok mantıklı olacaksın, kendine ezdirmeyeceksin, kendine değer vereceksin.

 Günün sonunda bir bakar, kimler, kimler, nasıl nemalanmış haberi bile olmamış, tam da öyle bir zamandan geçiyor. Yani çok fazla alma verme dengesini bozmuş olabilir. Hak etmeyen insanlara çok değer vermiş olabilir. Bununla da sert şekilde yüzleşiyor olabilir.

Yani mesela hiç kendini hayatında değerli hissetmemiş birine çok değerliymiş gibi davranıp sonra onunla böyle bir ters düz olmuş ve ne oluyor demiş olabilir. Bugün özellikle sevgili boğalar 21 Aralık biraz sizin için riskli.

Hafta sonunda da benzer iniş çıkış da duygularda olabilirsiniz yani. Boğalar özgürlüğünüzle tutkularınız arasında seçim yapamayacaksınız. Bir süre yani özgür kalıp yoluma mı gitmeliyim yoksa tutkularımı mı takip etmeliyim?

 Çünkü bir tarafta Venüs akrep bir tarafta burcunuzdaki Uranüs bir tanesi sal bırak kaç git diyor ötekisi yakana tut bırakma diyor. Tam olarak bu dengeyi kuramadığınız bir süreçtesiniz bu her şey için geçerli iş, aşk, iletişim, arkadaşlık her konuda böyle bir tutkularınızın peşinden gidip aman ne olacaksa olsun demekle yok yok.

Ben özgürlüğüme düşkünüm demek arasında. Sıkıntılar yaşayabilirsiniz, ilişkilerinizde beklenmedik ani şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnanamıyorum hiç böyle beklemiyordum diyeceğiniz durumlar karşınıza çıkabilir.

Sayılmaz, negatif biraz böyle tatsız sürprizler hatta olmuş da olabilir hafta başından beri yani hani umarım olmuş geçmiştir. Hani böyle bir şaşıracağınız durumlar olmuş olacak olabilir. Umarım olmaz. Bu arada sizin tekrar Merkür yavaş yavaş yay burcuna geri dönüyor.

O yüzden sene başı da dahil para konularını çok düşüneceksiniz. Maddi anlamda hem çok fazla fırsatınız olacak hem de gelir gider dengenizi çok güzel dengeleyemeyebilirsiniz. Para miras nafaka.

Ölüm yolla mesela bir yakınınızı kaybetmişsinizdir. Yıllardır mirasınızı alamıyorsunuzdur. Bunlarla alakalı da bir hızlanma yaşayabilirsiniz ama para ve miraslar ana konunuz olacak.

 Bu arada çok garip bir şekilde açık açık korkularınız tetikleniyor olabilir. Fobiler. Basit fobiler de olabilir. Bunlar korkuların tetikleniyor olabilir. Bu ara biraz daha kendinizi emniyette alma, güvende olma duygunuz artıyor olabilir.

Korkularınızda böyle beslemek yerine ya da üstünü örtmeye çalışmak yerine bunda siz bir uzmanla görüşürseniz tam zamanı şu anda. Yani parasız kalma korkusu olur. Gerçekten bir hayvan fobisi olur, bu ara tetiklenebilir fobileriniz ya da yakınlarını kaybetme korkusu olur.

 Herkesin vardır ya böyle korkuları kimisi yüzleşmemek için üstünü örter. Bu korkularınız böyle bir tetiklenebilir, dolayısıyla bir şekilde. Tuhaf bir şekilde özgüveniniz olumsuz etkilenebilir.

Ben güzelim, yakışıklıyım, başarılıyım, harikayım diyorsunuz ama bu aralar bir özgüven düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Bu maddi iniş çıkışlardan da olabilir ilişkinizde yaşadığınız ters köşe olduğunuz durumlardan da olabilir. Belki de hak etmeyen insanlara gereksiz fazla değer vermişsinizdir.

 Çünkü bir insan değerliyse, iyi kalpliyse herkesi değerli görür. Oysaki bazı insanlar verdiğiniz bu değeri taşıyamıyordur. Bunu bir gözden geçirmenize yarar var. Paranıza pulunuza çok sahip olun.

Yılın sonuna kadar hırsızlık, dolandırıcılık, aşırı masraf riskiniz devam ediyor. Yani aralık sonu sizin için böyle. Özellikle önümüzdeki hafta hırsızlık, dolandırıcılık, aşırı para harcama, aşırı masraf, evet bunlara dikkat etmeniz lazım.

 Paranıza sahip çıkın, dikkatli harcayın illa öyle olmak zorunda değil dikkat edin ama ya bir şeylerinizi değerli eşyalarınızı kaybetmemeye dikkat etmenizde yarar var.

Tavsiyem şu, dengeli koru asla acele karar verme korkularını büyütme ama yüzleş yani. Evet, bundan ben korkuyorum ya yani yok öyle bir şey yok. Öyle bir şey demek yerine evet ben bundan korkuyorum bir şekilde korkuyorum.

Ben bundan nasıl kurtulabilirim bil ve yüzleştim. Aynen bil ve yüzleş tam zamanı. Bazıları doğum yapacak olabilir.

 Bu arada bazı bu boğalar yeni bir oluşum içindeler, bazıları ise geçmişte kalan kapanmış sayfaların ödeşme ve hesaplaşmalarını yaşayacak olabilirler.

Ya Melik size tavsiyem çünkü neden? Kariyer hayatınızla ilgili de bir yandan çok güzel açılımlar içerisindesiniz.

Hafta sonu yollar seyahatler kariyeriniz ve işinizle alakalı planlar, size bolluk ve bereket açı kapıları aşacak güzel çalışmalar, fırsatlar gündeminizde olabilir. Şansınız gayet açık. Sadece biraz bazı pürüzleri temizlemek lazım.

Ne konuda özellikle maddi konularda ve gereksiz insanlara çok değer vermek konusunda bir gözden geçirmenizde yarar var. Bu arada kalça bel uyluklar, baldırlar bu a bu bölgelerle ilgili de biraz hassas olabilirsiniz. Karaciğerinizi yormamaya, karaciğerinizi destekleyen şekilde beslenmeye de özen gösterin.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 İKİZLER BURCU

Hele ki bu ara özel hayatını tekrar gözden geçirme zamanındasın. Neden bunu söyledim? Çünkü ikizler burcu açık fikirli, açık zihinli ve fikirlerinde ve hareketlerinde özgür olmadan yaşayamayan bir yapıya sahip.

Bu aralar her taraftan bir kısıtlanma altına kimi sağlık derdiyle uğraşıyor, kimi hasta bakıyor, kimi çalışanlarıyla uğraşıyor, kimi iş hayatını düzenleyemiyor, kimi neye yetişeceğini bilemiyor. Bırakın onu belki bazı ikizler kahvaltı yapamıyordur, yemeğini yemiyordur.

O kadar bir rutin akışları şaşmış durumda ki özgürlüklerinin kısıtlandığını hissediyor olabilirler işte kimse annesine bakıyordur, kimisi dayısına bakıyordur, evde hasta bakıyordur, iş yeri çok karışıktır, evcil hayvanı hasta olabilir, kendisi hasta olabilir, dışarı çıkamıyor olabilir.

Dolayısıyla bir ikizleri aşktan önce mutlu eden şey fikirlerinde ve hareketlerinde özgür olabilmektir. Yani bağımsız fikirler, bağımsız düşünceler, biri onu prangalamayacak bir hastalık, bir iş, bir patron, bir eş, bir ikizleri prangalayamazsınız.

Onu özgür bıraktığınız zaman size kendisi gelir. Özgür bırakmadığınız bir ikizler asla sizin olamaz. Dolayısıyla bu aralar sevdiğiniz işi yapmanız hobilerinize odaklanmanız sizin için çok hayırlı.

Sistit genital bölge, cinsel organlar, bu bölgeler sizde bu aralar çok hassas, hormon dengesi hormonlarla alakalı iniş çıkış durumlarına da yatkınsınız.

Tiroidlerde buna dahil birazcık bu bölgeler bu konularla ilgili ya da varsa özel bir sağlık sorununuz bununla ilgili dikkat etmenize yarar var, ilişkileriniz çarşamba pazarı gibi maşallah Mars'da Merkür oraya geri geliyor? Retro’dasınız filan çarşamba pazarı gibi bak hiç abartmıyorum.

Hayır, ne yapacaklarını bilmiyor. Bazılarının kalabalıktır. Şimdi dedikodunuzu yapmak gibi olmazsa ama çapkın olduğunuzu evimiz biliriz. Flörtözsünüz azıcık ama şöyle var olan ilişkisinde de çok karışıklık var.

Giydiğimi geleyim mi, bağlanayım mı, geri mi kaçayım öyle mi böyle mi mesela kiminin belki sevgiliyse de eşi askerde biz çünkü Mars var orada kiminin sevgilisi ya da eşinin bir sağlık sorunu var, kiminin ilişkisinde karşı tarafın yaşadığı problemler kendine yansıyor.

Yani yeter, bir gün yüzü göremedik hep kavga hep kavga hayatı kavgayla geçiyor bu kadının ya da bu adamın diyor olabilirler. Partnerden kaynaklı stres durumları olabilir ya da bu ara çok kavga ediyor olabilirler.

Yeni yılda da bu enerjiyi azıcık yaşayacaklar. Sonra Venüs yay burcuna geçecek. Mars ordan çıkacak filan ilişkileriniz pamuk gibi olacak ama o zamana kadar sizi sıkan yanınızda konuştukça içinizi kaldıran bir eşiniz veya iş arkadaşınız varsa kulaklarınıza pamuk tıkayıp eşinizi yapın ve gerçekten hobilerinize yoğunlaşın.

Sevdiğiniz işleri yapmak bu arada size çok şifalı gelebilir, ilişkiler, zorlu iş alanı zorlu daha ne yapsın bu ikizler. Sağlıkta da işte ufak tefek şeylere yatkınlar. Özellikle hormonal ve cinsel problemlere yatkınlar.

Bu ara o bölgelere dikkat etsinler, işte sistit, idrar yollarıyla ilgili sorunlar. Böbrekler aşağısında hangi organlarımız varsa artık oralarla ilgili bölge olarak yer olarak böyle bir zorluklarınız olabilir.

Dikkat edin, sevdiğiniz şeyleri yapın. Kimseyi de kafanıza takmayın. Ayrıca fevri kararlar verme eğer sana yapılan bir haksızlık varsa da hakkını yedirme bak çok net söylüyorum, yağ hakim bu senin hem incelikleri görmeni hem doğru karar vermeni. Hem de hayatında adaletin sağlanmasına vesile olacaktır.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 YENGEÇ BURCU

Gerçekten sen istemezsen seni kimse üzemez duygularını bu ara biraz daha kontrol altında tutmanda yarar var. Çünkü sevdiğin insanların seni şaşırttığı, çok güvendiğin, sevgilinin, dostunun belki çocuğunun, evladının, torununun her neyse yaş grubuna göre seni biraz şaşırttığı bir süreçten geçiyor olabilirsin.

2 hatta birkaç tane yorum yapacağım yengeçlere eğer çocuk sahibi bir yengeçseniz bugünlerde çocuğunuza karşı daha şefkatli daha ilgili daha sevgi dolu olun. Eğer hiç çocuğunuz yoksa ve çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız, bu aralar gerçekten bununla alakalı olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

 Bazılarınız sorun sahibi olabilir, bununla alakalı haberler alabilir. Çocuk sahibi olmakla ilgili haberler alabilir ama var olan evlatlarınızla da geçinmenin çok kolay olmadığı bir dönem olabilir.

Sizler için aynı zamanda aşk hayatınızda dostluklarınızda birazcık böyle içerlemeye ve kırılmaya çok müsait olabilirsiniz. Örnek veriyorum, sizin bir sorununuz varken arkadaşlarınızın çatı çatır eğlenmesi Sizi düşünmemeleri size kalplerini açmamaları siz birazcık rahatsız edebilir.

Belki de siz siz plan yapan insanlara şahit olabilirsiniz. Mesela sen tanıştırır mısın? En sevmediğim şey sen tanıştırırsın, daha 2 gündür tanımışlardır. Nedense bir can ciğer kuzu dolması olasıları gelir beraber kahvaltıya giderler, yemeğe giderler.

 Hatta aynı sofrada seninle konuşmazlar, birbirleriyle konuşmaya başlarlar işte bu insanlar çok tehlikeli. Yengeçler de bu ara böyle şeyler yaşıyor olabilir. Hiç sevmem yani gerçekten siz de sevmiyorsunuz.

 Bu aralar böyle ya siz ben tanıştırdım dedi. Bu samimiyet yani beni aramıyorsunuz, gidiyorsunuz veya dostlarının şaşırttığı hani? Orayı ay alıştık. Hiç mu hayatıma giremezsiniz. Öyle bir şey yok. Şey ger.

Yani almayız hayatımız artık öyle insanlar o eskiden de onlara üzülmek bu arada yani bir an önce eliyorsun artık bu araya yengeç dostlarından yana da bir şaşkınlık yaşayabilir işte arkadaş çevresinden yana da ya da mesela bir derdi vardır.

Yengecin canı acıyordur ama arkadaşların hiç umurunda değildir. Ya ben bu insanlara bu kadar emek verdim. Niye beni zor anımda hasta halimde veya zorluklar geçerken terk ettiler duygusu yengeç de çok ağır basabilir, hiç içerlemeyin, hiç üzülmeyin.

Zor zamanlar, evet zor olabilir ama insanları tanımımıza da bir vesiledir, unutmayın bunu böyle bir insanları tanıyıp diyebilir. Yengeç burcu gerçekten öyle bir durum söz konusu aşk hayatınızda da duygularınız çok gel gitti olabilir. Gerçekten bazı yengeçler aşk hayatlarında şok edici şeyler yaşayabilirler.

Ne gibi yani ihanete uğradığını görebilir, aldatıldığını görebilir. Partneri onu şoke edebilir, bazıları da sadece böyle şaşırdığı, bazı bilmediği şeylerle yüzleşebilir. Yengeçlere hep ben ne diyorum sağlığınıza dikkat edin.

Bir aydır söylüyorum sağlığınıza dikkat edin, yürümelerinizi, hareketlerinize yaptığınız hareketlere, konuşmalara, yediğinize içtiğinizi, rutin düzeninize dikkat edin, uykuları, yemeleri, beslenmeleri, iş hayatları birbirine girmiş olabilir.

Onların da hiç aşırı kilo alma, aşırı kilo verme. Nasıl kendimi daha sağlıklı, sağlam tutacağım. Bunları böyle bilemedikleri bir süreçten geçiyor olabilirler. Rutin gündeminiz çok karmaşık. Ne uykunuz, ne yemeniz bu sağlığınız böyle bir karışık olabilir.

Rutin hayatınıza normal eskisi gibi devam edemiyor olabilirsiniz. Hiç üzülmeyin. Yeni yılla beraber yüzünüz gayet gülmeye başlayacak. Bu konularda kilo aldıysanız verebilirsiniz. Gayet güzel şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz, iş hayatınızı düzenleyebilirsiniz.

Eğer işten ayrıldıysanız çok üzülüyorsanız, yeni yılla beraber çok güzel, daha iyi bir iş fırsatı da gayet bulabilirsiniz. Tayin atama, yükseliş veya emeklilik, emekli maaş bağlanması gibi böyle bir resmi işleriniz de varsa bunların da ocak ayı ile beraber özellikle Ocak’ın ilk bir haftasında atlattıktan sonra çok güzel bir şekilde düzene gireceğini söyleyebilirim.

 Bazılarınızın akrabaları hasta olabilir, bazılarınızda kendiniz hasta olabilirsiniz, yakın çevrenizde çok fazla böyle hastalık haberleri, vesaireleri olabilir.

Sorumluluklarda biraz sizde kalabilir, azıcık böyle kendinize pozitif enerjiyle doldurmanızı Bakın bu kadar derdiniz varken başka birinin yapmış olduğu hatalardan dolayı kendinizi hiç üzmemenizi ben size tavsiye ederim.

İş hayatında bazı fevri tavırlarınız veya kavgacı tutumlarınız da işleri biraz zorlaştırabileceği için hem iş hayatınıza hem iş arkadaşlarınıza ilişkinize hem evcil hayvanlarınıza hem kendi sağlığınıza birazcık özen gösterin.

Azıcık sağlık alanınız dikkat gerektiriyor. İyileştirmeye önce kendinden başla tam olarak bu. Ondan sonra zaten hayatında her şey kendi kendine yoluna girecektir diye söyleyeyim.

Ya selam hani sabırdan selamet. Allah bu hafta bir kaç burca bu ismi verdi. Bu arada bu ismi hiç bırakmayın. Zaten bu doğal bir antidepresandır. Yani çok güzel bir isim.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 ASLAN BURCU

Sevgili aslanlarla yükselen aslanlar ne zamandan beri gerçekten hani ya selam esmasını çekiyorsunuz ya sabır diyorsunuz. Bu olaylar ne zaman bitecek? Ne zaman feraha kavuşacağım diyorsunuz?

Sen değerlisin, sana değer katanla ol. Sizden düşük frekansta enerjisi kötü işine yoğunlaşmayan, yani başka birinin problemlerini siz çözemezsiniz. Sevgili aslanlar etrafınızda problemleriyle sizi boğan insanların birazcık kendi haline bırakma zamanı gelmiş olabilir.

Çok fazla kendinizi yorup yıprattığınız konularla ilgili biraz daha yeter artık. Hani biraz da ben nefes alayım demek de çok haklısınız. Bu aralar özellikle çocukları varsa çocuklarıyla ilgili aşk hayatlarıyla, flörtleriyle, ilişkileriyle ilgili çok zorlayıcı bir dönem geçiriyor olabilirler.

Hayat onlara böyle tatlı yüzünü değil de biraz böyle uğraştıran tarafını göstermiş olabilir. Bazıları spor yapıp bir an önce kilo vermeye çalışıyor olabilir. Bazıları gerçekten spor sakatlanmaları yaşamış olabilir.

 Bazıları estetik operasyonlar yaptırmış, iyileşmesini bekliyor. Bir türlü huzura ulaşamıyor olabilir, bazıları kaza yapmış, elini kolunu, ayağını kırmış, onun iyileşmesini bekliyor olabilir.

 Aslan ve yükselen aslanlar, bu ara böyle bir iniş çıkışı dönemden geçiyorsunuz ve size seven sevdiğini zannettiğiniz insanların en çok size yük olduğu bir dönemden geçiyorsunuz. Bazılarınıza gerçekten haklı gerekçelerle çocuğuyla, torunuyla, sevgilisi ile ilgilenmek, uğraşmak, zaman ayırmak zorunda kalmış olabilir.

Bu süreçte yapacakları en önemli şey, çok severek yaptıkları iş neyse ona yoğunlaşmak. Bu bir resim çalışması olur. Nakış olur, dikiş olur, yüzme olur, spor olur. Ne size hayata bağlıyorsa yaptığınızda neden çok keyif alıyorsanız ona yapışın ve asla bırakmayın.

Yeni yılda da bu sizin için çok önemli olacak. Çocuklarınıza da eğer evlat sahibi bir aslansanız onlara sıkı sıkı saralım, bol bol sarılmış zaten siz ne vermeye çalışırsanız çalışın aldığı kadar alacak ve su akacak yolunu bulacak ama sevginizi vermek sizin gerçekten bir göreviniz.

Bir anne babanın çocuğuna vereceği en önemli şey saf ve koşulsuz sevgisidir. Şuna buna göre olmayan bu ara tam da sizin bunu yapmanız gerekiyor. Ama onun için yaramaz bir şey diyor olabilirsiniz ama olabilir.

Bu arada insanlık hali bir de insan kiminle çok yüz göz olursa onu sevdiğini hatırlayamaz. Dolayısıyla bu ara sevginizi çocuklarınıza sevgilinizle çok iyi bir insansa, eşiniz sevgiliniz onun sizi sevdiğine emin olduğunuza, sevgilinizi hak eden insanlara verin, sevgilinizi hak etmeyen insanlara da bir an önce uğurlamaya bakın.

Çünkü sizi daha çok sinirlendirirler, mars buradan geçiyor, siz daha çok sinirlendirirler. Eğer böyle yapmazsanız hobilerinize zaman ayırın ve siz aslanlar mutlaka çocuk sevindirin, bol bol bir çocuğa işte bir güzel tatlı, sağlıklı bir şekerleme olur.

 Güler yüz gösterme olur, bir bilmece kitabı alma olur, bir şey olur, minik de olsa çocukları bu ara çok sevindirmeniz ve onlarla daha çok vakit geçirmenizi ve içinizdeki çocuğu da asla öldürmemenizi tavsiye ediyorum.

Ne zamana kadar biliyor musunuz? Ocak sonuna kadar bunlar sizin ödeviniz hobilerinizle uğraşacaksınız. Sevdiklerinize sevginizi cömertçe paylaşacaksınız, onların kusurlarına hatalarını büyütmeyeceksiniz ve aynı zamanda başka böyle çocuklara da yardımsever şekilde davranmanızı tavsiye ediyorum size.

Ocak ayı da dahil. Bunun dışında bu hafta anne baba aile, ev hayatında beklenmedik bir gelişme olabilir. Ev sahibi çat diye hadi evden çık diyebilir. Kiracınız varsa o sizi şaşırtabilir anneniz, babanız, aile büyüklerinizle alakalı böyle ani gelişme hadi kalk buraya gel diyebilirler.

Böyle bir evde yuvada ailede emlak ile ilgili konularda beklenmedik gelişmelere açık olabilirsiniz. Ev kazalarına özellikle evdeki elektrik sistemiyle ilgili çıkabilecek sorunlara dikkat edin ya da bazılarınız evde kalmak zorundadır.

Özgürlüğü kısıtlanıyordur. Sorumluluklarından dolayı bunalmış olabilir. Böyle bir yeter artık deyip kendini dışarı atmak isteyebilir özgürlük. Sorumluluklarınız arasında çok güzel bir denge kurmanız lazım.

Yani ikisine de kendinizi ikisinden de mahrum etmemeli. Sorumluluklarınıza özen göstermelisiniz. Kendi değerini başkasının davranışına göre belirleme.

Ya Hay, Ya Muhyi yaratan ve ihya edip dirilten.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 BAŞAK BURCU

Size de koça benzer bir tavsiye verdim. Bu 2 burç birbiriniz Zodyak'ta hiç görmüyorlar. Ama şu ara benzer şeylerle sınanıyorlar. Genelde de böyle olur. Zamanında susmak ve zamanında konuşmak gibi.

Şimdi başak burcunun da gölgesine illa o yanlışı düzeltmek. Hayır, yanlış yapıyorsun ya arkadaş, felsefe yapma otur. Sana ne illa düzeltecek,  illa en doğrusu olacak, filan hayatında da öyle.

Kendine karşı da böyle eleştirel. Bu arada bu aralar ama 2 düşünün 1 söyleyin herkesi değiştiremeyeceğinizi hep söylüyorum, size kabul edin kırıcı konuşmalar yapmayın cümlelerinizle insanları şoke edebilirsiniz.

Bu arada sadece başak burcunun sürprizlerle karşılaşması değil, başak burcunun etrafındakileri de sürprizlerle karşılaştırması söz konusu. Yani böyle şok edici cümleler aniden böyle bir inanılmaz şeyler söyleyebilir, müsait buna.

Dolayısıyla siz başaklara en önemli tavsiyem ne olur? Konuştuğunuza ve sustuğunuza dikkat edin içinizde biriktirip biriktirip biriktirip, ondan sonra da kavgalar çıkarmamaya.

Başak burcu olmak çok zor. Mesela ben pasaklı insanları böyle görüp incelerim Allah’ım gözüme de batar tahammül edemem, susarım, susarım içimde patlar o benim gidip onu banyoya sokup yıkamak isterim.

Başak burcu olmak gerçekten çok zor. Yani mesela çamaşırlar düzgün yıkanacak bulaşıklar düzgün de şey yapılacak her şey çabuk yapılacak bir de. E yani herkeste böyle olamıyor, insanlarla geçinmek. Bu yüzden başaklar için kolay.

Pis pis hareketler yapmayın başakların yanına. Onu söyleyeyim, yani temiz olun, düzgün davranın medeni olun. Çünkü başaklar bunlar içinde büyütür, doğru büyütür biliyor musun? Ve maalesef o yüzden bazen sevilmiyorlar ve huysuz görülüyorlar.

Bu ara sizi şok edebilir yani bir lafla şok edebilir, yapsın mı yapması kimseye bir lafla şok etmeyin, kimse kimseyi bir lafla şok etmesin, bence herkes konuştuklarına da sustuklarına da dikkat etsin.

Uzun zamandır sustuğu ve içinde büyüttüğü şeylerle ilgili aşırı bir patlama yaşayabilir. Aldığı haberlerle beraber strese girebilir ani birdenbire ortaya çıkan yol ve seyahat planları olabilir. Bunun gibi şeylere açık görünüyorlar.

Tavsiyem onlara ani gelişmeler karşısında sakinliğinizi koruyun, bir anda yıkıcı kararlar vermemeye çalışın.

Ya Malikel Mülk esmasını bol bol zikredin. Bir de canınız ne kadar sıkkın olursa olsun özel hayatınızda çok güzel gelişmeler olabilir.

Bu aralar böyle ilişkinize bir güvensizlik sağlam zeminde olamama kaygı ve korku yaşıyorsanız, özellikle 25 Aralık’ta Venüs etkisiyle romantik teklifler, dargınlıkların bitmesi, kucaklaşmalar, barışmalar sizi mutlu hissettirecek güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 TERAZİ BURCU

Biz konuşmadan bizi anlayandır, gerçekten bizi sever. Bu çok önemli. Ve terazi bu ara gerçekten yanı başında çok yakınlık göremezken, hiç tanımadığı belki ya da tanıştığı ama uzakta olduğu insanlardan yakınlık görebilir.

 En yakınlarında söylenilenler ve konuşanlar yanıltıcı olurken, ya bu insan beni sevmiyordur ya da anlamıyordur zannettiği birinin cümleleri tavsiyeleri. Bir teraziyi kaybetmek istiyorsanız onu eleştirin, kırıcı, kırıcı konuşmalar yapın, bir daha yüzünü göremezsiniz o kadar evet aynen öyle eleştirilmeyi hiç sevmeyen bir burç dolayısıyla.

Ama onlara şöyle bir şey tavsiye edeceğim, dost bazen hani tatlıyı da söyler ama acıyı tatlı söyleyen dostlarınıza biraz kulak verin. Bak kardeşim bunu bunu yanlış yapıyorsun. Yapma diyenlere biraz kulak verin.

Gerçeklerden kaçmak için hiç doğru bir zaman değil. Bu aralar hukuki konular veya işte size yapılan bir takım saldırılar. Yanlış konuşmalar varsa bunlarla ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Aşırı derecede yolculuk yapacağınız yolculuk yaptığınız veya yola çıkacağınız bir süreç olabilir. Kardeşleriniz yakın çevrenizde de akrabalarınızla kavga ve tartışma dolu durumlar yaşanabilir ya da yakın çevrenizde ilişkilerinizde hoş olmayan hoşunuza gitmeyen bazı durumlar söz konusu olabilir.

Sevgili teraziler en yakınlarınızla diyaloglarınıza ve ilişkilerinize dikkat etmenizi ben size çok tavsiye ediyorum. Tam bitti dediğiniz yerde ilişkilerinizle ilgili özellikle yok. Artık bizden hiçbir şey olmaz dediğiniz yerde her şey bir anda değişebilir.

Ya da mesela bu işten ben artık hiçbir hayır göremem, hakkım yendi. Daha da benim hiçbir hayırım olacak bir şey gelişmez, buradan dediniz. Bir durumdan sürpriz güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz sizin de ama paranıza pulunuza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Teraziler şöyle otursunlar bir düşünsünler, kim beni konuşmadan anlıyor. Kim benim yüzüm düştüğünde senin neyin var diyor ya da şuna şuna bozuldun dimi diyor işte o seni gerçekten seven takip eden, anlayan ve seninle bağ kuran kişidir.

Bunları kaybetmemeye çalışın ve size bir tavsiyeleri varsa yapma vazgeç bırak. Bunları da lütfen kulağınıza küpe yapın. Bu ara teraziler sürpriz ve çok hızlı şekilde ayrılıklar yaşayabilirler.

Şanslılarsa ve mutlularsa bazı adı çok sürpriz evlilik kararları verebilirler. Hep söylüyordu, söylüyorum Retro’da çok hayati kararlar vermemenizi sadece tespit yapmanız durum tespiti yapmanızı ben size tavsiye ederim.

Ocağın ilk haftasında gözden çıkararak tespit yapın. Hani mesela şöyledir, ya bir binaya girersin, burası çürük, bu lavabo değişecek, bu böyle olacak. Tam olarak bütün burçlar için böyle, teraziler için de böyle sizi kızdıran kardeşiniz akrabanız her kimse durum tespiti yapın.

Ben buna kızdım. Senin bu konuşmalarına kızdım, tespit et ve bunlarla alakalı harekete geçmek için lütfen yeni yılı bekle. Yani hemen gidip imza atıp boşanayım. Hemen gidip imza atayım. Evleneyim, doğru zaman değil.

Şu anda gerçekten hele bile değişken burslar bu kadar aktifken verilen kararlar her zaman ben bakıyorum. Mesela boşanmalarda Retro etkisinden çok şey var. Hep değişken burçların aktif olduğu zamanlarda evlenmişler.

Kendileri değişken burçta bile olsalar zaten yapıları müsait evlen ayrıldı, evlen ayrıldı, ilişkileri değiştir, hayatını değiştir, güneş yağı da güneş ikizlerde, ikizlerde Merkür Retro, Mars, yayla böyle zamanlarda evlilikte ayrılıkta doğru değildir.

Yani çok değişir çünkü fikirler, durumlar, koşullar. Dolayısıyla birazcık sakin olmanızda fayda var. Siz de konuşmanız da çok dikkat edin. Çok kırıcı konuşmalar yapmamaya çalışın.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 AKREP  BURCU

Yine büyük savaşların kahramanısın hayatında önemli bir dönüm noktası olabilir. Akrep sana söyleyeyim, bu haftan pek iyi geçmemiş olabilir ama sabırlı ol. Cuma günü senin için çok güzel gelişmeler olacağını düşünüyorum.

Aç kendini bu güzelliklerine bir de ayın 25’inde hem maddi hem manevi hem de barışmalı kucaklaşmalı, tatlı tatlı enerjileri açıksın. Cuma günü üstünden bir yük kalkabiliyor. Cuma diyorum, ayın 25’inde üstünden bir yük kalkabilir bir sadaka ver, şöyle bir yardımlaşmaya önem ver, sevdiğin insanlara sevindir.

Çocuklarınız sevdikleriniz, aşkınız sevgiliniz çok değer verdiğiniz kişilerle ilgili birtakım kaygılarınız varsa üzüntülerinizle korkularınız varsa ayın 25’i ile beraber bu korkularınız yerini şifaya huzura bırakabilir.

Çok korktuğunuz aman ne yapacağım dediğiniz konuların kendi kendine çözüldüğüne şahit olabilirsiniz. Sadece bu haftanın başı biraz sıkıntılıydı. Bugün de biraz sıkıntılı partnerinize kırıcı sözler söylemeyin.

Partneriniz size kırıcı sözler söyleyebilir, bir ayrılık, bir kopuş yaşanabilir kavgalar çıkabilir. Masa terk etmeler çatkapı çekip çıkmalar olabilir. Bilmediğiniz insanlara güvenmeyin. Sırrınızı sakın vermeyin.

Çok önemli bu eğer bir kızınız varsa ya da kız kardeşiniz çok samimi kız arkadaşınız varsa onların da kalplerini kırmamaya çalışın. Beklenmedik şeylere açıksınız. Bu ara tuhaf davranmaya da müsaitsiniz.

Yakınlara akrep olanlardan çok önemli bir ricam var. Lütfen yakınlarınıza sahip çıkın. Yani onlara hemen şey yapmayın. Aman bu da ne sinirli falan demeyin. Bu aralar gerçekten akrepler çok yoruldu, maddi manevi çok yoruldu ya şu son 3 ayları akreplerin çok kötü geçti, kimse akreplerin üstüne lütfen gitmesin.

Bunun dışında özel hayatlara düzelecek çocuklar aşk hepsi düzelecek, sabır diyorum yar. Böyle bir sadaka verin dua.

Ya Selam Allah’ım sabırdan selamet ya rabbim amin diyerekten duanızı yapınız.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 YAY BURCU

Vallahi doğru ne çektin be vallahi ne çektin be bu ara gerçekten çekti çünkü Mars Ay burcuna geldi. Uzun zaman sonra bu arada hep maalesef çok üzücü bir şekilde futbolda çok fazla agresyon görüyoruz. Bir Ay burcunda Mars, agresyon ve savaşla ilgili yay burcu da bütün o futbol camiasını, spor camiasını temsil ediyor, işte inançları hukuk camiasını temsil ediyor.

 Medyatik isimleri temsil ediyor. Dolayısıyla bu isimlerle ilgili agresyon duymamız çok olağan ve şunu söyleyeceğim, belki haberiniz var, belki yok. Şimdi hastanede olanlar, hemşireler, doktorlar daha iyi bilir.

Gribale enfeksiyonların tap yaptığı bir zamandan geçiyor. O yüzden sizler rica ediyorum, bir başak burcu olarak önünüze geleni öpmeyin. Yüzümüzde güneş kremi oluyor, fondöten oluyor, milleti öpmeyi bak bu ara kimse kimseyi öpmesin.

Samimi söylüyorum ve gerçekten hijyen koşullarına dikkat edin ve yaylar hele ki siz sağlığınıza hijyen koşullarına çok dikkat edin. Hasta olanlar gribal problemleri olanlar lütfen bu aralar evde dinlensinler.

Çünkü Mars yorucudur ve sahibine geldiği burcun mensubuna hareket getirir. Mars klasik astrolojide bir küçük kötücüldür ve gerçekten geldiği burcun mensubunu pert eder sakin olacaksınız.

Ateşli hastalıklara dikkat edeceksiniz, kavgadan uzak duracaksınız, agresyonunuzu koruyacaksınız. Bu arada ne de getirir? Mars bazı spora başlar, çok aktif bir şekilde. Hareketi böyle getirir.

Ateşe en iyi gelen şey toprak, hatta suyu ve toprağı bir arada işte çamurla uğraşmak, çiçeklerle uğraşmak, ağaçlarla sarılmak, ağaçların hepsi şifa yaratılan her şeyin bir şifası ve hediyesi var.

Ağaçların da böyle bir dinginliği ve bilgeliği var. Size çok garip bir şey söyleyeceğim. Bir tane zat diyor ki ne zaman diyor? Elma ağacının altına otursan zihnim açılıyor. Newton nasıl buldu? Yer çekimi kanununu davasına düşen elmayla buldu.

Elma ağaçlarının bir bilgeli kenarisi vardır mesela her ağacın bir şifası vardır. Dolayısıyla size tavsiyem bu ara ağaçların bilgeliğini ve şifasını almaya çalışın, sevgili yaylar enerjinizi kavga ederek değil ya da sizi aşağı çeken insanlarla değil, size iyi gelen motive eden insanlarla harcamaya gayret edin.

Bu aralar çok koşturdukları için ne dese haklı hakikaten yayları alttan almamız gerekiyor arkadaşlar. Onların biraz şefkate almayışa ve sevgiye ihtiyacı var. Ha bütün yaylar iyi kalpli mi? Tabi ki değil.

Çok kötü kalpli herkesi birbirine katan fitne iyi ficur yaylalar başınız çok büyük belada çünkü Merkür tekrar geri geliyor. Yaptığınız hatalar ve yediğiniz hurmalar önünüze tek tek dizilebilir.

Dğru söylüyorum, bak şimdi eğer ki ortalığı karıştıran bir yaysanız çünkü her burcun yine söylüyorum, her burcun iyisi kötüsü var, bir harita. Bütün bilmiyoruz ki mesela bu. Sefer böyle ona laf söyledi, buna laf söyledi. Onun lafını götürdü, ona verdi vardır öyle yaylar.

İkizlerin gölgesine kaçıyor, dedikodu yaptı. Filan hepsi ortaya çıkacak. Merkür yeri geliyor yeni yıla kadar yaptığınız bir hata varsa hatalarınızda yüzleşin, hatalarınızda yüzsüzleşmeyin, yapmadım deyip üste çıkmayın.

 Evet yaptım, yanlış yaptım, bir daha olsa düşünme şansım olsa yapmazdım değil. Karşınızdaki insan zaten size daha hiçbir şey söyleyemez, hatalarınızda yüzleşin. Gayet akıllı, uslu, kalbi temiz bayıldığım yay cinsine gelince onlar da gerçekten kendilerine söylenen yalanları fark edebilirler.

Onlar da bazı hatalarıyla yüzleşebilirler. Ya da mesela birileri onlara yalan söylediyse arkasından konuştuysa şu bir hafta 10 gün içerisinde çok fazla olayları ortaya çıkmaya başlayabilir.

Sağlığınıza dikkat edin, beslenmenize dikkat edin, uyku düzeninize dikkat edin, hormonal problemlere dikkat edin, biraz da sizi kıskanan ve arkanızdan iş çevirebilecek kapasitede olan kişilerle ilgili diyaloglarınızda ağzınızı sıkı tutun.

Hiç öyle düşünceleri olmadığı için bilmezler, çok dostların düşmanlarını bir yayın yay gibi olmaması için yükselenin de bir akrep etkisi var. Olması lazım yoksa inanılmaz saf oluyorlar gerçekten.

Evet, Merkür sana fark etmediğim birçok şeyi fark ettirip detayları görmeni sağlayacak hedefine odaklan sakın hedefinden şaşma, bir kararın, bir durumun varsa onun üzerine doğru git başka seslere kulağını kapat sadece işine odaklan bu sana çok iyi gelecek.

Ya Hay, Ya Kayyum. Tavsiyem diri yaratan ve ayakta tutan, yaratan ve ayakta tutan mesela bu böyle korkularınız varsa veya işte sallantılı bir ilişkinin bir şeyin içindeyseniz bunu çok zikredebilirsiniz.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 OĞLAK BURCU

Bu arada oğlak da ne de saklı? Yemin olsun oğlak Plüton 29 derece oğlakta oğlaklar 2008’den beri görmedikleri bir şey kalmadı. 2008 ne kadar uzun bir zaman söylüyorum acılar gördüler, değiştiler, bambaşka birine dönüştüler ve Plüton onları son 23 senedir daha da çok zorluyor.

Yerini yurdunu bırakıp taşınan mı sorarsın? Bakış açısı komple değişen mi sorarsın? Oğlaklar çok özellikle yükselen oğlaklar müthiş yoruldular. Yükselen oğlak olmayıp kendi burcu oğlak olanlar da hırs yapmış olabilirler. Çok hırslanmış olabilirler.

Bu süreçte oğlaklar da inanın ne dese haklı böyle üstlerinde bir şey var, ağırlık var. Şu yılın bu ayda dahil yani bu ay bitmek üzere zaten ama yılın ilk 4 ayı oğlakları ne olursunuz idare edin çünkü gerçekten olan, olmayandan memnuniyetsizler haksız da sayılmazlar.

Fazla yükler ve fazla bir dönüşümün içerisine girdiler. Bu hali kimse kolay kolay anlayamaz. Yaşayan dışında ve gerçekten çok fazla kin tutmuş olabilirler. Haklı yere bu arada hani haksız demiyorum.

Hataları yüzünden de olabilir. Kendilerine yapılanlar yüzünden de olabilir. Oğlaklar o kadar haksızlığa uğramışlardır ki çoğu yani artık kin tuttu oğlaklara şey demeyin. Yani kin tutma falan demeyin insan bir şey 10 defa yapılınca da kin tutar.

Yani hani kin mi dersiniz ona artık yeter artık der oğlak burçları gerçekten pimi çekilmiş bomba gibi bir oğlu yaklaşırken desturla yaklaşın sakin olun ona akıl vermeyin çünkü sizin verdiğiniz akıllara o zaten biliyor her şeyi yaptı.

Ama yine bazı şeyleri düzeltemediği için üzgün kimseye zaten bu arada acı yarıştırmak ve akıl vermek çok iyi olmuyor mu? Üzgünken ya senden daha kötü durumda olanlar var ben de biliyorum.

Ama bunu bilmek benim üzülmeme engel olmuyor o anda evet hepimiz halimize şükretmeliyiz bunu hep söylüyoruz ama oğlaklar bu ara kendinden kötüyü falan da düşünemiyor. Gerçekten bir dönüşüm içerisinde hayatını yeniden yapılandırma yolunda.

Merkür tekrar 12. evlerine dönecek. Gerçekten huzursuzsanız depresyondaysanız manevi olarak kötü hissediyorsanız, bunun gerçek sebeplerini bulma şansınız var. Arkanızdan birisi bir şey çeviriyorsa sizi ihanet ediyorsa daha güçlü delillerle bunun gerçek nedenini bulma şansınız var.

Peki şöyle bir şansınız yok, kendinizi iyileştirme tam zamanı. Eğer ki bir danışmana ihtiyaç duyuyorsanız, bir iyileşme reçetesine ihtiyaç duyuyorsanız, bunun için tam zamanı. Sizin için şöyle bir iç aleminize dönün.

Benim oğlaklar en büyük tavsiyem şu olacak, inancınız ne olursa olsun hatta bir inancınız yoksa ama Allah’a inanıyorsanız, gecenin belli bir saati sabaha yakın vakitlerinde kalkın ve dua etin şimdi dua ederseniz dualarını size çok iyi gelecek çok makbul olacak.

Şu anda böyle manevi olarak açılımlara fark etmeye, rüyalar görmeye, manevi tarafınızı güçlendirmeye çok açıksınız. Her şeyi sadece mantık ve madde ölçüsünde çözemeyeceğinizi farkediyorsunuz.

Bazı şeylerin de ruhsallığa ihtiyacı vardır. Evet, hep eksik kalınan taraf da bu oluyor. Zaten bazı şeylerin açıklanamayan manevi bir sebebi vardır. Gerçekten bu konuda sizlere tavsiyem bu olacak.

Kolay yaptığın işler bile sana zor gelmeye ve tahammülün zorlanmaya başlayabilir. Bıkkınlık gelmiş olabilir. Bir lütfen yapabiliyorsanız eşinize, oğlaksa çocuğunuza ulaksa siz oğlaksanız eğer elinizden geliyorsa şöyle birazcık izni var, yapabileceğiniz bir ortama geçin hatta gerçekten inziva yapabilirseniz tam zamanıdır.

Yani ruhunuzla baş başa kadın ya da sadece sevdiğiniz insanlarla görüşün bir şekilde bir detoksa ihtiyacınız var. Bu arada sağlık problemlerinizle ilgili tahliller vesaire gerekiyorsa bunları da ihmal etmemeniz de yarar var. Peki güzel bir şey yok mu tabi ki de var.

Önümüzdeki günlerde aşktan yana, dostluklardan yana toplantılar, muhabbetler, düğünler, dernekler, davetler bir şekilde kendini sevdiği kalabalıkların içinde bulabilir. Bu kadar acının stresin veya bıkkınlığın arasında onu motive edecek insanlarla karşılaşabilir.

Küs olduğu, dargın olduğu kişiler varsa onlarla bir kucaklaşma yaşayabilir. Sevgi dolu bir enerjiye açık olduğunu söyleyebilirim. Fırsat buldukça iç dünyanıza doğru şöyle bir yolculuk yapın, tam zamanı, yağ mümin yağ halim bu sizin eminlik ve güvenlik içinde hissetmenize ve bu sert duygulardan arınmanıza sebep olur.

Ya Halim çok uyuyorsanız, hiç uyanamıyorsanız, böyle bir halsizliğiniz varsa ya halim zikretmeyin o sizi daha da yumuşatır çünkü çok sinirli iseniz hiç durmuyorsanız tam reçete.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 KOVA BURCU

Önce sen iyi ol. Gerçekten kovalarda bu dönem hani şu şunla şu arasında gidiyorlar, kötü olmakla. Yani boş vermediğim yoksa gerçekten herkesin canına mı okuyayım? Tam emin olamadığı bir süreçten geçiyor ve ama önümüzdeki günlerde kovaların ne kadar da acımasız olduğunu gerçekten göreceğiz.

Kovalar acımasız kovalar iyi şöyle bir 4-5 ay sonra bir bakın kovalara. Çünkü artık çok emek verdikleri insanlardan mm süt yok. İlgilen, ilgilen karşılık yok. Böyle insanlardan artık bıkkınlık gelen kovalar da bir güç kazanma ve artık yeter deyip dönüşme dönemine girecekler.

Kovalar çok değişecek arkadaşlar mesela çok sinirli kovaları şu 4 ay falan bir bakın. Çok yumuşak veya çok şey kovaları ne derler? Çok yumuşak olanları çok sert görebilirsiniz.

Gerçekten şu anda sağlıklarıyla ya da huzurlarıyla bir dertleri olabilir. Gerçekten hasta olabilirler, yorgun olabilirler, mutsuz olabilirler. Hayatta neyin önemli olduğu konusunu çok düşünüyorlar.

Meğer benim kendimi üzdüğüm hiçbir şey değerli değilmiş, önemli değilmiş. En önemli olan benmişim. Ben iyiyken herkes iyiymiş. Ne bileyim yaşadığı bir şok ya da bir travmayla etrafındaki dostu düşmanı görüp ona göre ben iyiyken herkes imiş öyle mi deyip bir takım kararlar alabilir.

Önümüzdeki 4 ay içerisinde en çok değişecek olan yerini, yurdunu, hayatını ilişkisine bakış açısını bu birçok şey olabilir tavrını, tarzını. Estetik operasyonlarla şu bir yıl boyunca başladılar zaten bu arada bir yıldır başladılar.

Bir yıl boyunca birçok kovayı dönüşmüş, değişmiş, estetik yaptırmış, kilo almış, kilo vermiş bir şekilde durumu değişmiş olarak görebiliriz. Yani bir değişim arzusu içindeler.

Yeniden doğum süreci de diyebiliriz buna mesela hiç evlilik düşünmeyenlerin evlendiğini, çocuklu olmayanların çocuğu olduğunu gerçekten hani hiçbir şeye değer vermeyen, kalp kıran bir kolaysanız, hayatın size gerçekten yaptıklarınızı ödeteceği bir dönem.

Bak kötüler için söylüyorum, ileride böyle çalışmayacağına inanıyorum. Çünkü insan düşündüğünü çeker ve yaptığını biriktirdiğini bulur. Neyi heybene atıyorsan sonunda bulacağından O yüzden herkes üstüne alınmasını söylediğimi burada hak ettiğin ya da kaybettiğin maddi değerler önüne gelebilir.

Özellikle kaybettiğin para hakkın ya da ne bileyim sana çok haksızlık yapmış birisi gerçekten özür dileyebilir ve o duymak istediğin ya da hak ettiğin cümleleri ilginç bir şekilde duyabilirsin. Gerçek dostlarını hep yanı başında bulacaksın.

Bu da sana daha da çok güç verecek. Yani bir ayıklanma döneminden geçerken gerçek dostlarının yanında bulabilirsin. Bu ara birçok kova kendisine enterese etmeyen olaylar yüzünden arkadaş çevresi dostu hiç tanımadığı insanlar yüzünden bir takım olaylarla uğraşmak zorunda kalabilir.

Onun peşine koştur, onun peşine koştur. Sosyal çevrenizde aşırı sosyalleşeceksiniz. Bu durum ocak ayı itibariyle lehinize dönmeye başlayacak ama benimse tavsiyem sen iyiysen herkes iyidir, her şey iyidir ama sen iyi değilsen bir başkasıyla zaten ilgilenecek durumda olmazsın.

Öncelikle kendini tamamen merkeze koyduğundan emin olmalısın, sevgili kova dedikoducu, arkadan iş çeviren insanlara karşı dikkatli ol Gönül kırgınlıkların seni yorabilir gönlünü kırılan kıranlara da fena patlayabilirsin.

Gerçekten anne, baba, aile büyükleri, patronlar da seni biraz şaşırtabilir. Sana birtakım böyle ya ben bu patrona 20 yıldır hizmet ettim. Örnek veriyorum ya da 10 yıldır hizmet ediyorum. Bana haksızlık yaptı diyeceğiniz şeyler olabilir ama 25 Aralık günü hem iş hayatınızda hem maddi konularda bir iyileşme dönemine giriyorsunuz.

Hafta sonu itibariyle de ev yuva aile sevdiklerinizden destek alma konusunda çok şanslı bir sürece giriyorsunuz kov. İmkânı varsa kovada kesinti dinlenmeli. Böyle bir insan detoksu yapmalı ama ne mümkün?

Kovanın kafasında böyle 40 tilki dolaşıyor. Kırkın da kuyruğu birbirine değmiyor ama arkadaşları da hadi gidelim, gezelim böyle. Bu modda nereye yetişeceğini bilemiyor ama kafası da rahat olmayabilir diye düşünüyorum.

Çünkü 12. eve güneş geliyor ama 11 arkadaşlıklar evi dolu kaynıyor. Ne yapacak bir dikkat? Hani sen diyorsun ya gülme bakma, gönlüm kırıktır. Kova işte o.

Ya Selam, Ya Latif.

25 Aralık - 31 Aralık 2023 BALIK BURCU

Neyle uğraşıyorsan, neyle meşgul oluyorsan, neye kafa yoruyorsan bil ki bu emeklerini asla boşa gitmeyecek. Şu anda boşa kürek çekiyormuşsun gibi gelebilir. Özellikle iş hayatında resmi konularda devletle ilgili konuların varsa işlerin varsa bir türlü onaylanmayan pasaport vize işlemin işin tayinin, ataman yükselişin neyse bunlar benim bu kadar emeğim boşa mı gitti?

Niye ben bu işi başaramadım diye üzüldüğün bir şey varsa ya da özellikle eşinin ailesi evliysen eşinin ailesi, akrabaları, eşinin aile tarafı sana haksızlıklar yapıyorsa ve sen şunu soruyorsan kendi kendine ben neden hak ettiğim değeri göremiyorum, neden kalbim kırılıyor?

Ben bunu mu hak ediyorum diyorsam bil ki yeni yılla beraber hak ettiğin güzellikleri görmeye başlayacaksın. Benim balıklara tavsiyem ne kendi ailen, ne eşinin ailesi evliysen ya da ortağının ailesi mesela biriyle ortak iş yapıyorsundur.

Ailesi işin içine karışıyordur sen aileni hiç sevmem bu arada böyle şey ne evliliğe ne ortaklığa karışan aileyi hiç sevmiyorum kendisini. İşinize bakan insanların yuvasını düzenine, işini bozmayın diye karışıyorsun dimi?

Balıklar bu ara özellikle dış etkiler sebebiyle çok strese giriyor olabilir. Şunu unutmayın, emin olun kolay olmayacak size özellikle 2 tarih vereceğim ayın 20 yedisi 20 sekizi 20 dokuzu yeni yılın ilk 2 gününü de işin içine alıyorum.

Lütfen başka insanlar yüzünden düzeninizi bozmayın ve boş boşuna strese girmeyin. Çünkü yeni yılla beraber Venüs tepenizde olacak ve iş kariyer iş hayatıyla alakalı çok güzel gelişmeleri de açık olacaksınız.

Ya da ailede o size yapılan haksızlıklar eşinizin ailesinden yana yapılan haksızlıklar ya da sürekli hastalanan ebeveynler hepsi şifalanmaya başlayacak şu anda aile sorumluluklarınız böyle omuzlarına da çok büyük bir yük olarak çökmüş olabilir.

Anne baba, aile büyükleriyle ilgili zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Yorgun geçirdiğin bir süreç seni gerçekleri uyandırabilir. Yalanlarla ummaktansa gerçekleri görüp ona göre yaşayabilirsin.

Mesela birisi senin arkandan konuşuyor. Ailede bunu duyacaksın veya annen baban var öyle anne babalar çok üzülüyorum. Annen baban kardeşine fazla miras veriyor, para veriyor sana vermiyor veya sana aile içinde bir haksızlık yapılıyor veya eşin tarafından sana bir haksızlık yapılıyor, bunlara göz ya görebilir ve seni üzebilir.

Hiç üzülmemeni tavsiye ediyorum, çünkü ne görürsen, o gördüklerinle ilgili yeni yılda şifa alacağını düşünüyorum. Balık burcunun sorumlulukları son zamanlarda çok ağır. Çocuk eş, evlilik, hayat çok ağır ama hepsinin üstesinden gelebilecek güce sahip olduğunuzdan eminim.

Haksızlıklarla karşılaştığını düşünüp hesap hataları yaparak daha çok eksiye düşmemeye dikkat et. Hani mesela işte duydun kayınvaliden bir şey söyledi ya da kardeşin bir şey söylüyor arkandan.

Hemen saldırıya geçmemeye çalış biraz sakin düşün, geri çekil ve insanlar seni üzüyorsa onları yokluğuna cezalandır. Sürekli ellerinin altında olduğunda, değerlerine, değerini anlamıyorlar demek ki senin.

İşine odaklan ve sadece hayat amaçlarına yönel asla ümitsizliğe kapılma. Bu arada bazı ani sürpriz seyahat, fırsatların olabilir. Ayın 25’i sene için çok özel bir gün, bol bol dua et o gün kendine güzel armağanlar a ver başkasından beklediği şeyleri önce sen kendin için yap.

Bu da bir bilinçaltı mesajı sen kendin için iyilikler yaptıkça başkaları da senin için iyilikler yapmaya başlıyor.

Kaynak:  Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Mine Ölmez'in konuşmaları haberleştirilmiştir.

21 Ara 2023 - 17:25 - Astroloji

Mahreç  Semih Erdoğdu


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.