Astrolog Mine Ölmez haftalık burç yorumları (8 Ocak – 14 Ocak 2024) 2024'te Hayatında Değişiklikler Olacak Burçlar! Aşk Para O Burçlarda!

Mine Ölmez’den Astrolojiye Dair Ölmez Tavsiyeler! 8 Ocak – 14 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor! Zikirli burç yorumları..

Semih Erdoğdu
Semih Erdoğdu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Astrolog Mine Ölmez, evrendeki enerjilerin Zodyak işaretlerine etkisini detaylıca inceliyor ve bu hafta her burcun karşılaşabileceği durumları detaylandırıyor.

Koç'tan Balık'a tüm burçların enerji akışını ele alıp, aşk, sağlık, kariyer gibi yaşamın çeşitli yönlerinde kritik anlayışlar sunuyor. Bu haftanın astrolojik öngörülerine ve burç yorumlarına yönelik kapsamlı bir değerlendirme için hazır olun.

İŞTE ASTROLOG MİNE ÖLMEZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

8 Ocak – 14 Ocak 2024 KOÇ BURCU

Gerçekten koçun o boynuzlarının bile o kadar büyük anlamları var ki, erk güç, girişimcilik kaleleri açmak, yolları açmak, yaklaş sen bir koçsun bak ne demişim kendine? O kadar büyük bir hedef belirle ki 10'a çıkart ulaşmaya çalışırken insanların yerinde olmayı isteyecekleri kişi haline gel işte olay bu aslında.

Mesela bir insanın bir hedefi varsa bir işi gücü varsa inanın bana dedikodu yapacak veya üzülecek zamanı bile kalmıyor. Ben kendimden biliyorum o kadar çok çalışıyorum ki kim neydi? Neydi ne oldu?

Kaynanam şöyle yaptı, filan diyorlar. Ben böyle gözlerimi açıyor Allah Allah diyorum falan ben başka bir gezegende mi yaşıyorum algılayamıyorum bile problem.

Çünkü zamanım yok ki bununla uğraşmaya eğer bir hedefiniz varsa bir işiniz uğraşınız varsa bir süre sonra siz çok parlak, çalışkan insanların arada biri haline geliyorsunuz.

Yani aslında bunun yolu oturup da ya benim enerjim çok düşük dişil enerjim çok düşük demek değil, gerçekten hayatın içine katılmak gerekiyor.

Koçların Satürn 12. ev konularından dolayı maalesef işte yakınlarını kaybeden koçlar olduğu, hastalıklarla uğraşan koçlar oldu işinden ayrılan. Hatta işte bu işten ayrılma konusunda hilelerle hurdalarla işlerinden edilen koçlar oldu.

Koçların üzerine o kadar çok gelindi ki 2023 yılı o kadar böyle onları ruhsal olarak başka altında tuttu ki. Bazıları mesela bağımlılıklarıyla mücadele verdi. Hayatlarından belki ayrılıklar oldu, birileri gitti.

Koç burçları için 2023 biraz ruhsal olarak zayıf başladı. Bak bedensel değil ama ruhsal olarak zayıf başladı. Dolayısıyla o yapılarını kaybetmiş veya unutmuş olabileceklerini düşünüyorum.

Hemen hatırlasınlar çünkü önümüzdeki oğlak yeni ayı geliyor. 11’inde ona daha zaman var diye çok girmiyorum ama 11 Ocak’ta yavaş yavaş oğlak yeni ayına doğru gidiyoruz.

Bu da koçların yaşama maçlarını gerçekleştirmeleri, kariyer planlarına oturtmaları, özellikle resmi işlerle alakalı girişimci bir şekilde harekete geçmeleri açısından harika gözüküyor.

Gerçekten ocak ayı sizi iyi bir iş bulmak, kariyerinizi düzenlemek, hayatınızı düzenlemek, kalıcı bir gelir maaş elde etmek açısından muhteşem destekliyor. Eğer ya benim her şeyim iyi ama benim ruhum acıyor kalbim kırık diyorsanız, bununla alakalı da bu ay size yardımcı olacak.

Şifacı insanlar olabilir. O ruhsal bunalımlardan, girdaplardan sizi çıkaracak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Avantajınız son derece fazla, kendinize güvenin bu ay ve bu önümüzdeki günler oğlak dolunayı ve devamı sizin hayatınızı yeniden yapılandırmanıza hayatınızda büyük değişiklikler, bu ev değişikliği, kariyer değişikliği, şehir değişikliği de dahil.

Buna çok büyük değişiklikler yapmanıza bazıları evlenip dünya evine girebilir ama koçların geride bıraktıkları. Yüzleşmeleri gereken bir durum olabilir. Bu kendi acıları olabilir, geç kayıpları olabilir, hataları olabilir.

Eğer sevgili koçlar, kafanızı koyduğunuzda vicdanen bir huzursuzluk veya bir acı hissediyorsanız kendinizle yüzleşin ve artık bu acıyı 2024’te taşımayın. Çünkü hayatı bu yıl en çok değişecek burçların başında geliyor.

Koç, burcundaki Güneş, terazi burcundaki Ay tutulması çok hızlı değişiklikler olacak. Koçların yaşamında dolayısıyla ileriye geçmişi taşımamanızı size çok şiddetle tavsiye ediyorum.

Bunun dışında dezavantajını su öfkeli tavırlarla özellikle anne aile büyükleri evliyseniz, eşinizin ailesi veya patronlarınızı kızdırmamaya çalışın. Bu aralar ailede anne tarafında veya işte patronlar tarafında çalıştığınız kurumda bir takım karışıklıklar yaşanabilir.

Bu da sizin iş yükünüzü çok arttırabilir. Bu da siz normalden iş hayatında biraz daha öfkeli hale getirebilir. Bir bu konuya dikkat etmeniz lazım. Onun dışında rüzgârı arkasına alan burslardan birisiniz. Sakın pes etmeyin, kendini zirveye taşıma yolundasın hedefinden şaşma.

Damla sakızı çam aromaları bunlar hep nefesle alakalı bu aromaları kullanmalı ve bu aralar biraz daha temiz hava almalısın, evini daha çok havalandır sık sık hafta sonları imkanın varsa daha ormanlık yerlere git, daha çok temiz hava al ve sana ne söyledim hemen şükür listesi hazırlamaya başlıyorsunuz.

Sana bir haftalık ödev veriyorum, hatta bütün bir ay yapmanı istiyorum, şükür listesi yapacaksın ve hayatında sadece şükretmeni gerektiren her şeyi yazacaksın, gören gözlerin duyan kulakların her şeyi yazacaksın ve bunu her gün yapacaksın.

Şükür listesi her gün aklına gelen şükredeceğin şeyleri en az 10 madde her gün en az 10 madde yazmanı istiyorum. Buna uyumadan önce yapmanı tavsiye ediyorum. Bak bir yap. Ondan sonra hayatımda neler değişiyor?

Ya Fettah, Ya Melik esmaları.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 BOĞA BURCU

Bu yılın gerçekten en şanslı burcu boğa. boğanın şansını etkileyebilecek 2 tane hatası olabilir. Birincisi fevrilik mesela işte bıktım artık yeter kestirdim attığım bir de boğanın siniri de fenadır.

Öyle boğaz sabırlı sakin ama patladığı anda da orada durmayın yani yangın yeri ortalık. Dolayısıyla boğayı kızdırmayacaksın. Kızıldıktan sonra zaten dönüşü yok. Git kaybol çünkü bitti.

Yani daha da geri dönme kapısında çalma dolayısıyla boğalar bu yıl yapacakları en büyük hata şu olur. Fırsatları görmemek harekete geçmemek, kaçırmak yanlış en büyük hata bu sakın yerinizde oturmayın.

Kapıları çalın ne kadar kapı çalabilirseniz aşk içinde çalın iş içinde çalın. Ne planınız varsa harekete geçirin. Çünkü harekete geçtiğiniz zaman şöyle bir şey hani bazı zamanlar vardır, sen bir hayata bir adım atarsın hayat sana 10 adımla gelir işte bu anın öyle bir zamanı.

Sen bir adım at sana o an adımla gelsin, gerçekten şansın sırtında taşıyorsun ki sen zaten doğuştan şanslısın, boğalar şanslı ve bereketli burçlar biliyorsunuz her zaman söylüyorum bir dediğim gibi fevri hareketler yapmayın. S

Seçimlerinizde sakin olun. 2018’den beri boğalar artık sakin olamıyor. Boğalar hayatı kaçırmak istemiyor. Boğalar çok değişiyor, giderek değişiyorlar. Bakış açıları, tavırları, kiloları, tipleri her şeyleri değişiyor.

Dolayısıyla bu değişim rüzgârına kapılıp sahip olduğunuz değerlerin farkında olmama gibi bir hata yapmayın. Bu olay bu yılın en şanlı burcu sizsiniz başında geliyorsunuz ve gerçekten o riskli bir dönem.

2021’in kasımıyla beraber boğalar çok zor bir sürece girdi. Hiçbir şeyleri rast gitmedi gibi çok iniş çıkışlı şeyler yaşadılar. Hepsi geride kaldık. Şimdi mayısta sizin hayırlı haberlerinizi alacağımızı düşünüyorum. Çoğunuzu evlendireceğiz.

Bilgiye açılan kapıları tek tek çal. Şimdi boğanın bu ay ki en büyük avantajını söylüyorum. Tüm ay boyunca çok büyük avantajlı olduğu konu birincisi bol bol seyahat etmek, gezmek gezerken para kazanmak gezerken öğrenmek boğaların bilgiye açılan kapıları, tek tek çalması gereken bir süreçten geçiyoruz.

Sevgili boğa bir eğitim almak istiyorsan hiç durma. Kendini geliştirmek istediğin konuları tek tek yaz ben şu konuda ilerleyebilirim, dediğim bir hobi olur, bir aşçılık kursu olur, yemek olur, resim olur. Ne olduğu önemli değil.

Ben bu konuda çok iyiyim dediğim bir şeyin eğitimini almaya başla şuan aldığın eğitim sana ömürlük bir rızık kapısı açabilir. Gerçekten hayatın boyunca buradan çok güzel gelir elde edebilirsin.

Lütfen kendini eğitimlerle geliştir seyahat fırsatların olabilir. Yurt dışından çağrılabilirsin, yurt içi yolculukların olabilir, hiçbirisine hayır deme 4 nala koştur.

Gezmeye ve kendini geliştirmeye başla bunun dışında hayallerini, hedeflerini, planlarını, hayattaki, fırsatlarını yaz ve kendine de sor ben bunları yapabilir miyim diye bak.

İnsan yazarak yaptığı zaman bir şeyleri daha iyi konsantre oluyor boğalar, bilgiye açılan kapıları, eğitimi açılan kapıları tek tek zorlayın, işiniz için reklam yapmanın tam zamanı.

Yüzünüzü daha çok gösterin, daha çok konuşun, daha çok iletişim kurun bir web site açmak istiyorsanız internette bir şeyler yapmak istiyorsanız ticaret ithalat ihracat istiyorsanız hepsiyle alakalı harekete geçmeniz gerekiyor.

Yeni yollar bulma, kendini geliştirme, yeni yöntemlerle büyüme zamanındasın, aşk kendini aşk, kendini kalka koltuktan ve gerçekten bütün potansiyelini ortaya koy. Çünkü bu senin için ömürlük bir potansiyel.

Yani ortaya çıkan potansiyel ömürlük limon portakal Melisa aromalarını tavsiye ediyorum. Bak, bunlar da senin canlandıracak nefes egzersizleri sende yapıyorsun ve 20 dakika bile olsa her gün yürüyorsun.

Ya Alim, Ya Hakim esmaları.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 İKİZLER BURCU

Paranın sahip çıkacaksın, bebeğim su cebine giren her meteliğin hesabını tutmaya başla bu ay ikizden ev almak, araba almak gibi konulardan dolayı borca girebilir, birr kredi çekmek istiyorsan başvurunu yapabilirsin.

Bak bu incelikleri ben bilemem. Sen bileceksin zekice ödeyebileceğin miktarda işte kredi desteği almak, borç almak için uygun zamandasın ikizler burcu bir şeyin sahibi olmak için önceliğimiz yükselen ikizler.

Tabi ki unutmayın yükselen sonra güneş diye bakıyoruz. Hep yükselen ikizler özellikle bir şeyi destek alman gerekiyorsa maddi destek alman gerekiyorsa bununla alakalı başvurularını yapabilirsin.

O desteği almak için doğru zamandan geçiyorsun, gerçekten borca girebilir, ödemeler yapabilir işte para kazanmak için çok yeni yollar deneyebilir, ek bir işe başlayabilirsin, yan bir gelir elde etmeye başlayabilirsin.

Sana düşen bir miras varsa bir tazminat varsa veya hakkın olan bir nafaka varsa bunu almak için harekete geçmeye başlayabilirsin.

Bu ay seni en çok hem zorlayacak hem de şifanın geldiği yerden yara yaranın geldiği yerden şifa seni hemen zorlayacak hem de en kısmetinin açılacağı alan para konuları gerçekten eğer birazcık kazı çalışması yaparsan altından hazineyi göreceksin.

Ama senin bir efor sarf etmen bir mücadele yapman gerekiyor. Mesela çok gezebilirsin. Para kazanmak için yolculuklar yapabilirsin. Sen de ya da para kazanmak için birden fazla işe girişebilirsin.

Bunların hepsiyle alakalı çok şanslı gözüküyorsun. Biliyorsun ki yılın en şanslı burçlarından biri de sensin ama böyle çok düz bilgilerle söylemiyoruz. Bunu yılın en şanslı burcu ama şöyle de bir durumu var.

Şansını yaratırken şansına giderken bazı insanlardan ve bazı durumlardan vazgeçmek zorunda kalacağız. Bazı şeyleri arkasında bırakmak zorunda kalacak. Yeri gelecek ailesine rest çekecek, yeri gelecek eşine rest çekecek ikizler burcunun şanslı öyle tepeden inmeyecek.

Dezavantajı ne düşük? Enerji, küskün ve dargın bir enerji de olabilirsin yani ikizlerde. Öyle bir hani kırgınlık hayata insanlara, dostlara olanlara şu son yorgunluklara böyle bir kırgınlık olabilir.

Dezavantajı bu tavsiyem ne kendini yenileyebilirsin? Git imajını yenile saçınımı değiştirmek istiyorsun, tarzını mı değiştirmek istiyorsun? Başka bir tarza mı girmek, kilo mu vermek istiyorsun? Hemen harekete geç.

Bu arada genital bölge, cinsel organlar başta olmak üzere dişlerine, kemiklerine, göz sağlığına, burun yüzdeki ağızlarıyla alakalı biraz dikkat etmesi gerekiyor. Cildine saçına bedenine ayrıca bir özen göstermeni tavsiye ediyorum.

Sana ve kendini yenilemek için imajını yenilemek için hiç bekleme diyorum. Gerçekten çok değişeceksin, çok geliştireceksin, kendini tam zamanı. Gül ve hangi çiçeği seviyorsan onun aramalarını kullan kendine bir kumbara alıyorsun.

Sana ödev kendine bir kumbara alıyorsun ve o kumbaranın içine yeşil olabilir. Rengi paranın rengi mor olabilir, rengi güzel bir kumbar alıyorsun ve 1 TL da be 50 kuruş da olsa her gün içine paranı atmaya başlıyorsun.

Ya Rezzak esmaları

8 Ocak – 14 Ocak 2024 YENGEÇ BURCU

Biriyle tam bir ilişki kurabilmen için önce kendinle ilişki kurabilmelisin. Yengecin en büyük hatası nedir biliyor musunuz? Bakın şunu da söyleyeyim, bir tüyo olarak eğer kendinizi geliştiremiyorsanız, karşıt burcunuzu okuyun.

Mesela karşıt burcunuz nasıl bir burç siz yengeçseniz oğlak okuyacaksınız. Oğlak burcunun açın özelliklerini olağan özellikleri neymiş? Onun yaptığı şeyleri yapmaya başladığınız zaman hayatta yaşıyor.

Bir yengeç her zaman önce aile olayım. Sıcaklık yuva, aşk, meşru, romantizm der ama ne zaman kariyerini seçer o zaman hepsine sahip olur.

Ne zaman sağlam ilerlemeyi seçer, o zaman hepsine sahip olur. Ne zaman duygularını kontrol etmeyi seçer? O zaman istediği o romantizme de aşka da yuvaya da sahip olur. Bir yengecin öğrenmesi gereken en önemli şey, önce kendi kariyerini ve yaşamını inşa etmektir.

Parasını kazanan, kariyerini inşa etmiş bir yengecin çok harika bir eşi de olur yuvası da olur, çocuğu da olur ama bir yengeç sürekli olarak öncelikle romantizmin ve duygunun peşine koştuğunda hayatı darmaduman olur ve kendinizi feda etmek.

Birilerine adamak duygusu çok ulvi bir duygu ama biliyorsunuz ki insan önce kendisi için bir şeyler yapmalı. Sağlam rüzgârlar sert estiğinde sağlam bir karakterinize sağlam bir benliğiniz varsa kendinizi seviyorsanız, o rüzgarlar sizi çok da savuramıyor, giden gidiyor, vestel gidiyor, kum kalıyor.

Bunu böyle kulağınıza küpe yapın. Oğlak burcunun dinamiklerini de inceleyin ise tavsiye ediyorum. Biriyle tam bir ilişki kurmak için önce kendine ilişkini kontrol ediyorsun.

Eğer etrafında birileri seni üzüyorsa, eşin kardeşin, akrabaların seni üzüyorsa dön kendine bak, neden buna müsaade ettin o açıklığı nereden buldular da sana bunları yapabiliyorlar arkadaşların seni nasıl bu kadar üzebiliyor, eşin seni ne kadar, neden bu kadar üzüyor.

Dön kendine bak, ben sana sen suçlusun demiyorum. Her zaman için daima yüzen ve haksızlık yapan suçludur ama ona kapı açtığımız noktayı çok iyi değerlendirmemiz görmemiz lazım ki bir daha aynı şeyleri yaşamayın.

Suçum kendiniz işlediğin suç neden izin verdim ama tutup da kendinize suçlama o suçluluk duygusuyla değil de bir daha bunu nasıl yapmadan hani devam edebilirim diye düşün, o kadar suçluluk duygusu gelişmiş bir burç ki konuşurken onu defa düşünüyorum.

Evet, dezavantaja nasıl şu içinde tuttuğun her şey Volkan olup patlayabilir, feci bu aralar yengeçlerden bir patlama bekliyorum böyle bir duygusal yeter artık bıktım bana bunu yapamazsın. Bana şunu şunu yapamazsın.

Gerçekten çok sabrettiği, kalbinin kırıldığı konuları böyle fevri bir şekilde ortaya dökebilir. Çok da karışmıyorum. Siz bilirsiniz ne kadar bağırmanız gerekir, çok da karışmıyorum.

Çünkü bu ara patlamaları gerekiyorsa patlasınlar içlerinde ne varsa konuşsunlar ha gidip de tabii ki bir çuval inciri bir anda berbat etmeyelim ama konuşun.

Mesela işinizi karşınıza alıp konuşun, çocuğunuzun sevgilinizi neyse sizi üzen kimse, patronunuzu karşınıza alıp konuşun çünkü şu anda birinden ayrılsanız da. Bir işten ayrılsanız da sizin için çok hayırlı olur.

Eğer bir şey bitecekse de bitsin, hiç üzülmeyin, oturun karşınıza alın konuşun. Çünkü neye üzülüyorsanız üzülün hayat sizin için çok güzel fırsatlarla beraber geliyor. O anlamda korkmadan konuşabilir, tartışabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz.

Önce kendinle olan ilişkin düzenliyorsun kendine şöyle bir beden anne ruhen bakım yapıyorsunuz. Gerçekten şu çok doğru, sağlam, kafa sağlam vücutta bulunur, mutsuz bir zihnin varsa bedenini mutlu etmeye başla.

Masajını yap bakımlarını yap, güzel duşunu al kokular, bakım bunlar çok şifalı çiçek kokular, o çiçekler hiçbirisi boşuna yaratılmadı ve lütfen sana tavsiyem benim arama olarak lavanta portakal limon bunlar sana çok iyi gelecektir.

Bu ara eğer bunlara herhangi bir alerjin yoksa aromalarını, çaylarını tüketebilirsin ve lütfen bedenine özen göstermeye başla sen de kendine alakalı imaj değişikliği, saç, baş kıyafet, giyim değişikliği yapmak istiyorsan kilo vermek istiyorsan tam zamanı.

Biraz zorlanarak ama iyi bir danışmanlıkla çok güzel kilo verebilirsin. Sağlığına kavuşabilirsin. Sevgili yengeç ilişkilerle ilgili birazcık mücadele verecek.

Evlenmek mücadelesi, ayrılmak, mücadelesi, eşin hayatındaki mücadeleye dahil olmak, eşle ilişkileri sevgiliyle ilişkileri oturtabilmek için ya da ortakla ilişkileri oturtabilmek için insanüstü bir çaba vereceği döneme girdi. Ama sonuç kesinlikle başarılı olacak gibi düşünüyorum.

Ya Latif esmaları. Bir de hayatınızdaki artı ve eksileri bir kağıda yazın. Hep karamsar taraftan bakmamaya çalışın sevgili yengeçler.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 ASLAN BURCU

Aslan kolyeme bakarak dinle beni aslan neden böyle bir şey söyledim? Sence bir ay aslan olarak. Çünkü şimdi yeteneklerinin çok iyi olduğu, en iyi yaptığın işlerde kariyer yapma fırsatın çok yüksek.

Bir aydır bir buçuk aydır işinle mesleğine, çocuklarınla aşk hayatımla son derece bunalmış yorulmuş eve hapsolmuş sıkıntılar içerisinde bunalımlar yaşamış olabilirsin. Ama şimdi ne zamanı senin kendini hayatın içinde bir yıldız gibi gösterme zamanın.

Bir kere şunu söyleyeceğim, aslan burcuna birileri rahatsız oluyor diye birileri işte yapma etme giyme takma dedi diye sakın kendi isteklerinden vazgeçmiyorsun. Aslında onlar gerçekten üstlerinde uzun zamandır bir baskı hissettiler.

Çok uzun yıllar boyunca ve gerçekten o içlerindeki yaşam enerjisi işte kendilerini sahneye atma hevesleri biraz kırılmış olabilir. Ama şimdi kırgınlıkları, küskünlükleri, yorgunlukları geride bırakıp gerçekten sahnenin ortasına atılma zamanı sevgili aslanlar.

Bu süreçte sizi zorlayabilecek tek şey olabilir. O da çok yoğun bir iş temponuz olabilir. 2 iş aynı anda yapmak zorunda kalabilirsiniz ya da bazılarınız yani inşallah öyle olmaz tabi ama sağlık problemleri yaşıyor olabilirsiniz.

Madem malum işte viral enfeksiyonlar vesaire sadece bu da değil. Bu aralar tek dezavantajınız, o dişlerinize, kemiklerinize, kemik sağlığınıza, diş sağlığınıza, cilt sağlığınıza, saçlarınıza çok dikkat edin işte vücudunuzda bir tahlil yaptırabilirsiniz.

Tam zamanı hemen yaptırın, tahlilinizi yaptırın bakın işte kan değerleriniz nasıl, neye ihtiyacınız varken? Yorgun hissediyorsanız, bu yorgunluğunuz için bir uzmandan doktordan yardım alın ve lütfen kendinizi şu özel döneme hazırlayın.

Aslanlara şunu söylemek istiyorum, sakın eğer sağlığınız yerindeyse keyfiniz yerindeyse sakın geri durmayın. Harekete geçin sahnenin önüne atılın.

Çünkü özellikle ocak Şubat ayları sizin için çok verimli hem iş anlamında hem ilişkileriniz düzenleme anlamında hem de ne anlamında verimli hayatınızda en çok para kazanacağınız sağlam bir gelir elde edebileceğiniz dönemin içerisinde olabilirsiniz.

Yoktur çünkü o bir Venüs boğa Afrodit’in çocuğu. Evet, o yüzden sevmez. Güzel görünmeler,  zarif görünmeleri aslı onlar için şunu söylemek istiyorum, sakın sakın sakın sahnenin gerisinde durmayın çünkü ne olacak biliyor musunuz? Aşamalı olarak ocak ayında iş konuları hallolacak.

Şubat ayında aşk konuları hallolacak mart ayında para konuları hallolacak. Şu andan harekete geçer. Eğer sevdiğiniz bir hobiniz varsa para kazanabileceğiniz bunu hayata geçirirseniz gidip ne bileyim şirketinizi açar, başlangıcınızı yaparsanız veya işte ben bu işte çok iyiyim ya burada harekete geçmek istiyorum dediğiniz konuya cesaretle ilerlerseniz çok başarılı ve çok verimli bir dönemde olacağınızı söyleyebilirim.

Aşk hayatınızla ilişkilerinizle ilgili şunu söylemek istiyorum, aslanların hayatı 20 Ocak’tan itibaren önce olması diyeceğimiz çok özel bir döneme giriyor. Şifreden haberini vermek istiyorum.

Önümüzdeki hafta bu etkiyi çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Hayatınızda zayıf çürük elmalara size değer vermeyen insanlara eşe dosta ortağı asla tahammülünüz olmayacak artık çok daha güçlü, çok daha kararlı, çok daha ne istediğini bilen insanlara çekilmeye başlayacaksınız.

Eğer ki yıllardır sürüncemede kalmış, mutsuz içinde kıvrandığınız bir ilişkiniz varsa gerçekten bitebilir. Bak sinyalini veriyorum ve yalnızsanız uzun zamandır kimseden etkilenemiyorsanız sizin ayağınızı yerden kesecek.

O kişi çok yakın zamanda karşınıza çıkabilir. O yüzden söylüyorum sakın durmayın, harekete geçin önce sağlık konularını halledin varsa bir probleminiz sonra hayatın içinde 4 nala koşturun çünkü birden fazla işi aynı anda yapıp kariyerinizde zirve yapabileceğiniz fırsatlarınız olacağını söylüyorum.

Lütfen harekete geçin. Sevgili aslanlar ne demişim onlara sağlığını birinci plana al vanilya kakaomuz neden mutluluk için serotonin güneşi gördüğünde hemen enerjisini al güneş çıktığı anda altındasın.

Çok önemli sarı turuncu altın tonlarını arttır ve altın takıların varsa bunları kullanmaya başla Ya Muhyi, Ya Allah esmaları. Bu ismi sana sık sık veriyorum çünkü bu senin sana nüfuz eden isimlerden ihya eden dirilten demek bu bir parlayış verecektir sana. O yüzden tavsiye ettim.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 BAŞAK BURCU

Başağa verdiğim tavsiye var ya, baban vermez sana bu tavsiyeyi başak bu tavsiyeyi sana baban vermez, deden vermez, ben verdim bu tavsiyeyi sana bak sevdiğin 3 hobi bul bu vermez 3 tane bir değil bak 3.

Sebebi ne biri para kazandıracak biri formunu koruyacak. Yani hayatın içinde daha canlı, hareketli fit olmanı sağlayacak. Diğeri de seni üretken tutacak. Sporunu yap.

Aynı anda para kazanacağın bir hobi bul, aynı anda da seni sürekli aktif üretken çalışkan tutacak. Yani böyle çok onla. Bununla birileriyle vaktin kalmayacak bir hobi bulman gerekiyor.

Bu hobi çok enteresan ama şunu söyleyeceğim, hayatta her şeyin bir eğitimi olduğuna inanıyorum. Bazı şeyler içgüdüseldir, doğuştan gelir ama her şeyin bir eğitimi var. Şimdi başak kuşlarına bir şey söyleyeceğim ama nasıl söyleyeceğim bilmiyorum. Biraz dikkatli söylemem lazım.

Sevgili başak kendini cinsellik konusunda eğitebilirsin. Tam zamanı mesela işte cinsel yaşamın çok renksizse eşin bundan çok mutsuzsa veya işte bir problemin varsa kendini ifade edememe veya cinsellikten korkma uzak durmam. Bunu tedavi etmenin tam zamanı.

Cinsellik içgüdüsel bir şeydir. Bunu hepimiz biliriz. Allah’ın hepimize vermiş olduğu doğal bir duygudur ama başak burçları eğer ki şu süreçte bununla alakalı bir uzmana giderse bir diyelim ki yıllardır bir cinsel problemin var, söyleyemiyorsun kimseye veya işte cinsel organlarınla alakalı bir sorunun var.

Kimseye söyleyemiyorsun, bunun ayıbı yok, tıpta ayıp yoktur. Git bir doktora ve tam şimdi şu anda bunu çözebileceğin bir süreçte sifalanma dönemi tam bir şifalanma dönemindesin veya işte cinsellik senin için diyelim ki- bir konu istemiyorsun hayatında böyle bir şeyin olmasın olabilir.

Öyle insanlar da var aseksüelsin ya da sen o senin için çok soğuk bir konu. Bununla alakalı bu işin uzmanı olan tabi ki her zaman tıp bilimi Arkadaşlar bu konularda sağlıkla alakalı konularda bilim, bilim, bilim, tıp biliminde kendini bu konuda ispat etmiş.

Özellikle bu konuda çalışanlar var. Biri ile görüşmeni ve kendini bu konuda eğitmeni tavsiye ediyorum. Şimdi tam zamanı. Çocuk yapmak istiyorsun, çocuk tedavisi için tam doğru zaman çocuğun olmuyorsa mesela tam doğru zaman tüp bebek istiyorsun.

Mesela tam doğru zaman işte hani bu çeşitlendirilebilir? Cinsellik, çocuk, doğum, baba olma, anne olma ya da mesela baba olman gerekiyor ya da bir çocuğun olsun istiyorsun ama çok korkuyorsun.

Psikolojik destek almanın ve bu konuda kendini eğitmenin tam zamanı. Sevgili başak bu senin için çok önemli. Mutlaka spora başlıyorsun dansa başlıyorsun. Neyse artık seni halay mı çekersin? Oryantal mi yaparsın sana kalmış halay da feci zayıflatıyor bu arada.

Oryantal de öyle dans edebilirsin, muhteşem olur. Bu senin hem enerjini yükseltir hem senin çalışkan hareketli hale getirir hem de sana para kazandıracak. En iyi yaptığın şey neyse onu buluyorsun.

Bunlar benim sana şu anda yaparsan bak ömürlük şimdi çok komik bir şey söyleyeceğim inanamayacaklar biliyorum ama şu anda gerçekten doğru işi bulursam bunun 30 yıl ekmeğini yersin. Samimiyetle söylüyorum, bu çok önemli, kendini daha çok gösteriyorsun.

Yüzünü, sesini sen de daha çok sahnenin önüne koyuyorsun kendini kendini doğru ifade ediyorsun. Eğer bir işin varsa reklam vermen gerekiyorsa reklamlarını veriyorsun. İlişkiler açısından birazcık soğukluk girebilir.

Araya cinsellik eşler arasında bir soğukluk girebilir. O yüzden dedim. Zaten bu konular varsa çözüm bul diye. Çocuklarınla çok uğraşman gereken bir dönem olacak. Eğer anne ya da babaysam çocuğun peşine feci koşturacağın sürekli onu mutlu etmek için ya da onun sağlığı, onun işi onun hayatı için böyle bir koşturacağın bir buçuk aylık sürecin içerisine girdin.

Onu da söyleyeyim. Çok koşturacağım. Bir dönemdesin tavsiyem faydalı hobilere sarıl içindeki çocuğa izin ver. Hindistan cevizi, çilek ahududu gibi mutluluk veren kokular ve aromalar kullan, üretken ol çocuklarla, hayvanlarla daha çok vakit geçir.

Ya Rafi bu sana çok iyi gelir.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 TERAZİ BURCU

Sana bakınca özel biri varsa, bu onun kendisiyle alakalı bir sorunudur. Lütfen kimseyi eğer bak terazi şunu söyleyeceğim, vicdanın rahatsa, kimseyi kırmadıysan, kimsenin kalbini incitmediysen kimseye bir kazık atmadıysan tabiri caizse tırnak içinde affınıza sığınarak söylüyorum, lütfen kimsenin senin hakkındaki düşüncelerini aldırma.

Eğer sen vicdan mahkemesi yaptığında ben bunu yapmadım. Ben bu kötü biri değilim ya ben yanlış yapmadım diyorsan hiç kimsenin söylediklerini dinleme kulak asmam. Sadece sana şunu söylemek istiyorum.

Sakın ola sakın terazi bak bu uyarıyı sana uzun vadeli yapıyorum. Eğer beni dost biliyorsa benim sözüme kulak ver. Sakın ola sakın yasak, aşklar, yanlış ilişkiler seni eksiye düşürecek, bağımlı karakteri, bozuk insanlarla yol yürüme bak çok pişman olursun.

Güney Ay düğüm terazi burcundan geçiyor. Seni bir sansasyonun, bir skandalın içine atabilecek insanlardan ne olursun, kalbine söz geçir ve uzak dur. Zirve tek kişilik terazi.

Eğer sen istersin ki hep bir yarenin olsun ama eğer istiyorsan başarılı olmak yanına sana ayak bağı olacak. Seni eksiye düşürecek imajını ismini lekeleyecek seni ailene hayatına küstürecek insanları almamalısın.

Çünkü gerçekten sansasyonlardan kaçınman gereken bir süreçten geçiyorsun. Yaşamına düzen ve disiplin geliyor. Aradığın evi,yuvayı, aileyi bulabilir bir düzen kurabilirsin, evlenebilirsin, bir düzen oluşturabilirsin, ayrılabilirsin bir düzen oluşturabilirsin.

Annenden babandan alman gereken bir ev mülk miras varsa bu bir, bir buçuk aylık süreçte şu aile beraber eline geçebilir, gerçekten miras alma veya hakkı olan parayı evi işte arsayı alma konusunda teraziler çok şanslı bu ara taşınmalarla geçebilir.

Teraziler için ev düzeniyle, değişimiyle tadilat tamiratla geçebilir annenize ya da babanıza ekstra ilgi özen göstermek zorunda kalabilirsiniz. Annenizle babanızla anlaşırken konuşurken zorluk yaşayabilirsiniz, onu söyleyeyim yani.

İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Birazcık siz de efor olarak aileye odaklanmak durumunda kalacaksınız. Eğer evliyseniz veya bir sevgiliniz varsa ailesiyle tanışırken bazı gerilimler olabilir.

Eşinizin ya da sevgilinizin ailesiyle sizin ailenizin arasında bir denge sorunu olabilir. Bunu oluştururken zorlanabilirsiniz. Ama şunu söylüyorum, pes etmezseniz sağlam durursanız, yaşam düzeninizi oluşturabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Aşk ilişkileri ve ikili ilişkiler açısından da işte ailenin bozacağı ailenin araya gireceği bir süreç olabilir. Bir taraftan bir tarafın ailesi istem isteksizlik gösterebilir, tartışma çıkartabilir, birazcık bunları dengelemen kolay olmayabilir gibi gözüküyor.

Bunun dışında para konusunda iş kurma konusunda hayatın üzerine oturtma konusunda son derece şanslısın. İdeallerine giden yolda cesur ol kimsenin kılına zarar gelsin istemiyor ve sen mutlu olunca mutlu oluyorsa onlara sarıl. Ailen annen her kimse.

Gül lavanta Melisa aromalarını tavsiye ettim. Leylak, turkuvaz, yeşil renkleri bu ara bolca kullan.

Ya Bedi, Ya Allah. Bedi ismi sana çok iyi gelir. Bu 2 ismi hayatım boyunca bırakmamanı tavsiye ederim.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 AKREP BURCU

Dünyada madde namına ne varsa silah namına ne varsa oyun namına ne varsa bunu yenecek ruh akreptedir. Akrebin ruhunun büyüklüğü üzerine oynanan bütün oyunları bertaraf edebilir. Bu hayatta istemezse ölmeyecek, ölüme bile direnecek güce sahip olan burçlar içerisindeki en sabırlı, en zamanını kollayan en sağlam hareket eden en stratejik giden sensin.

Bu ara bunlar neden söylüyorum sana? Çünkü bu ara bu özelliklerin senin çok işine yarayacak. Akrep burcu bir buçuk aydır sözünü tutmayan böyle bir dediği bir dediği tutmayan ve şurada bunu söyleyip burada unutan insanlarla sınandı sözünü tutmayan cayan insanlarla sınandı. Şimdi tam zamanı.

Doğru insanlarla doğru anlaşmalar ve el sıkışmalar yaşayacak. Bu ay akreplerin hayatında onlara çok kalıcı gelir, başarı elde edecek el sıkışmalar, anlaşmalar olabilir. Üstlerinden o negatif enerjiyi attılar.

Çok büyük ölçüde attılar demiyorum attınız artık yolunuza 4 nala devam edebilirsiniz. Cesur bir şekilde girişimlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu ay sizin için bu hafta bu ay. Problem olacak. Tek şey yakın çevrenizde iletişiminizde bir takım sıkıntılar kardeşiniz kardeş gibi gördüğünüz insanlar kuzenleriniz, komşularınız, arızalar verebilir, kavgalar çıkartabilir, sizi anlamayabilir veya onların düğünü derneği, hastalığı, işi gücü sebebiyle siz 4 nala onların peşinde koşturmak zorunda kalabilirsiniz. Biraz buralarda bir efor sarf etmeniz gerekecek.

İletişimde çok soğuk, çok kırıcı, çok katı olmamaya çalışın. İsteklerinizi net bir şekilde ifade edin ve geri caymayacağınızı da belli edin. Zaten öyle yapacaklar. Ben bunu bunu istiyorum. Bunlar olmazsa kabul etmiyorum. Bu evlilikte şu şu şu şartları istiyorum, bu olmazsa kabul etmiyorum.

Birçok akrep evlenecek imza atacak, sözleşecek anlaşacak, evini, yuvasını kuracak zaten Mayıs sonuna kadar akreplerin evlilik ve aşktan yana şansları çok güçlü evlilik teklif edebilir, evlilik teklifi alabilir, evlenebilir, nişanlanabilir, ticarete atılabilir, çok yol yapabilir, arabasını değiştirebilir. Bir şeyleri böyle yenileme zamanından geçiyor.

Aşktan yana çok şanslısınız. Sadece en yakınlarınız da böyle biraz yetişebilirsiniz. Kendini doğru tanıt işini tanıtmanın tam vakti sözlerin daha anlaşılır gücün daha fazla. Bu dönemi çok iyi kullan. Rüzgârı arkanı aldığın rüzgârı arkasına alan en yegane akrep bu ara…

Gül aromalı besinler tüketiyorsun ve bu kokuları kullanıyorsun. Ya Rezzak, Ya Fettah isimlerini bol bol zikretmeni tavsiye ederim. Aslında akrebin ki Ya Varis ama onu tavsiye etmiyorum.

Sebebi de şu varis verasetten geliyor sana bir varis veraset olabilmen için de birinin vefat etmesi gerekiyor. O yüzden bu ismi çok dikkatli kullanmak lazım. O yüzden önüne gelen böyle esma veriyor ya. Çok yanlış bir şey etmek lazım. O yüzden esmalar hani dikkat edin derler. Çok dikkatli etik etmek lazım sana.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 YAY BURCU

Evet, her şey tutsak olur ama yaşama azmiyle dolu ateş gibi bir yay ruhu daima özgürdür. Şüphesiz evet, çok zor günlerden geçti. Yay burcu Mars yay burcundaydı. Kimi bir tane yay arkadaşımız sevgilerimi gönderiyorum.

Askerden yeni geldi. Kimi askere gitti, kimi işte eşiyle dedi, işte kimi işini kaybetti, kimi iftiralara uğradı, yayla uğraştım, bu ay hep yaylarla uğraştım onları motive ettim, hayata karşı.

Çünkü çalışanıyla uğraşan, eşiyle uğraşan didişen çok yoruldum, çok yıprandım diyen yaylar söz konusu etrafımda zordu. Herkes için aynı zorlukta olmamış olabilir. Dilerim öyle değildir ama zordu. Merkür Retro’sun nazikliğine uğradınız yanlış anlaşılmalarla uğraştınız.

Siz de sözünü tutmayan insanlarla, kararsızlıklarla mücadele ettiniz. Hepsi geride kaldı. Şimdi burcumuza seyahat edeniz Marstan ‘da kurtuldu, rahat bir. Rahat bir nefes alabilirsin. O krizler, o tartışmalar, o kavgalar, o eksikliklerin hepsi geride kaldı.

Şu anda birazcık dezavantajlı olduğun konu para konuları çok harcama yapabilirsin. Maddi konularda birazcık sıkışabilirsin. Bu konuda lütfen dikkatli ol. Bunun dışında her şey çok harika görünüyor ve üst yay burcunda savaş gezegenine gitti. Barış gezegeni geldi.

Savaş gezegeni gitti, barış gezegeni, güzellik gezegeni, aşk gezegeni seninle, dolayısıyla aşka doyacağın kendini çok güzel ifade edeceğin imajını yenileyebileceğin, yakışıklığına, güzelliğine göz doldurabileceğin kıyafetlerini yenileyebileceğin maddi konularda zorlukların olmasına rağmen ummadığın yerlerden gelirler elde edebilir.

Mesela bu ara gelir akışında bir bozulma olur. Normal her rutin para akışın nereden kazanıyorsan ama olmadığın hediyeler, ummadığın paralar destekler de seni bulur. Böyle de bir o şansızlığın içinde bile bir şansa sahipsin.

Şu anda maddi konulara inşa etmek için doğru zamandan geçiyorsun ve işin güzel tarafı şu yaylar o kadar şanslı ki, sadece aşkı değil işi değil, her konuyu düzenleyebilir.

Ocak ayında Venüs yer burcunda aşk hayatına denk geliyor. Ocak sondaki Aslan Dolunay’ı ona seyahat fırsatları, aşk fırsatları ilişki fırsatları getiriyor, onun ötesinde kalıcı geliri elde etme yine bir emeklilik maaşı bağlatma ya da ne bileyim maaşın paran pulun varsa bunu almak için şans ve fırsatın var, iş kurabilirsin.

Yeni bir işe başlayabilirsin, terfi alabilirsin. Hayatın her anında birden fazla konuda şanslı olduğun bir süreçten geçiyorsun. Sakın enerjini bozma Retro’da bitti, Merkür’de düzeldi, anlaşmalar, sözleşmeler, tanışmalar, karşılaşmalar, maddi manevi kendini büyütebileceğin doğru süreçtesin.

Ayrılıklar yaşadıysa şu bir, bir buçuk ayda barışmalar söz konusu olacak. Ayrılık gezegeni gitti, barış gezegene geldi, sevgili yay, evet gelirlerini dengele paranın hesabını doğru yap bir birikim hesabı oluştur ve bugünlerde daha tutumlu ol çiçek kokularını tavsiye ediyorum.

 Hangi çiçeği seviyorsam lavanta olabilir en başta. En sevdikleriniz, seç mor leylak mavi tonlarını benim üzerimdeki mavi, özellikle bu mavi tonlarını bol bol arttırabilirsin. Ya Şekür esması. Çünkü artık gülme zamanı. Ne çektin ama bitti.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 OĞLAK BURCU

Buçuk ayı son bir buçuk ayı çok zor geçti. Ha şu da var. Plüton’un oğlak burcunun son derecelerinde yıllardılar. Son kararlarını veriyorlar artık gerçekten. En zor zamanları tabi ki 2010 7 Aralık, 20 Mart arasıydı.

En zor zamanları çok büyük kayıplar verdiler, zorluklar yaşadılar. Gerçekten çok enteresan bak Demet Akbağ işini kaybetti. Ebru Şallı evladını kaybetti. Özgün Namal eşini kaybetti. Hepsinin Güneşi, oğlak ve bunun gibi daha benim danışanlarımda da öyle zor şeyler yaşadılar ki hepsi geride kaldı, hepsi geride kaldı.

Artık o üzerinizdeki sizi dönüşüme zorlayan, sizi değişime zorlayan, etkiden kurtuldunuz. Bu ay tam olarak değil yani bu aydan beraber kurtulacaksınız aslında. Ama çok güçlüsünüz, karakteriniz duruşunuz çok güçlü Mars oğlak burcuna geçti.

Bunun sizin için avantajlarını hemen söylemek istiyorum. Çok rahat kilo verebilirsiniz, spora başlayabilirsiniz diyete başlayabilirsiniz. Hayatınızda atıl kalmış, harekete geçmeyen her şeyi herkesi, her işi harekete geçirebilirsiniz.

Yani adeta bir can nefes dirilme zamanı. Doğum zamanı sizin için gerçekten bazıları doğum yapabilir, bazıları evlenebilir, evini yerini yurdunuz şehrine bakış açısını, imajını her şeyini değiştirebilir.

Çok büyük bir değişim döneminden geçiyorsunuz. Bu enerjiyi doğru kullanırsanız eğer hareketle gelen bereketi yakalarsanız harika fırsatlar sizinle olacak.

Fakat dezavantajı da şudur, eğer mars enerjisini öfke nefret kavga olarak kullanırsanız dikkatsiz, uykusuz yola çıkarsanız şöyle bile evde aleve ateşe, elektriğe şuna buna dikkat etmezseniz maalesef kazaları kendinize çekme ihtimaliniz var.

Kavgaları kendinize çekme ihtimaliniz var. Bu hatayı yapmayacağınızı umuyorum. Hareketle gelen bereketi yakalayacağınızı düşün.

Eğer dikkat dağınıklığınız varsa ya da ne bileyim kemiklerinizde, eklemlerinizde vücudunuzda bir probleminiz varsa tedavi olmak dişlerinizi yaptırmak kemiklerinizle alakalı saçınızda cildinizle alakalı bakımlara girmek için çok doğru bir zamandan geçiyorsunuz.

Bu ay çok büyük aşk yaşayabilirsiniz. Gerçek aşkı iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Hatta beni sevmez ki benim olmaz ki, beni aldattı ki beni istemedi ki dediğiniz insanlarla barışıp böyle evlilik yoluna girmekle alakalı şu 3 ay çok şanslısınız.

Bir de Mayıs Temmuz arası son derece şanslısınız lütfen gözünüzü 4 açın, evde oturup kalmayın hareketle gelen bereketi yakalayın, 3 kere söyledim çok önemli. Ruhunu sakinleştir aklına dizginle çalış üret ama kendini hırpalama bu çok önemli.

Yani mesela şöyle size şunu çok tavsiye ediyorum, çok çalışkan olun bu ara hiç işlerinizi aksatmayın, bugünün işini yarına bırakmayın ama lütfen gece uykunuza da çok dikkat edin. Gece uykusuna çok dikkat etmesi.

Güzel ilaçta yani mesela gecede çalışayım, ay bu iş kaldı. Saat ikiye üçe kadar çalışayım derseniz bedeniniz, yorgun işler bağışıklığınız düşebilir. Çünkü marş sizin burcunuzda uyumanız, dinlenmeniz gereken zamanla çalışmanız gereken zamanla çok iyi ayırın.

Gerçekten bedeninizi doğru zamanlamayla yönetmeye çalışın. Yeme içme uyma saatiniz düzgün olsun. Bu uyarıyı kovaya da yapacağım. Mars 12. evinde olduğu için bunlar çok önemli.

Lavanta ve rahatlatacak okula kokular size tavsiye ediyorum. Ya Hafiz, Ya Muiz esmalarını kullanın. Hem koruyucu olacaktır hem de yaptığınız işlerin daha başarılı ilerlemesine vesile olacaktır.

Sevgili oğlaklar lütfen duruşunuzu sağlamlaştırın. Bu aralar size iyi gelen siyah renkleri de kahve tonlarını da ağaç renkleri, orman renklerinde bol bol kullanmanızı tavsiye ederim ve üzerinizde bir siyah akit taşımanızda ya da kahve kızıl akik taşımanızda fayda var.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 KOVA BURCU

Hiç durmayan bir zihin duyarlı insanların en büyük sorunudur. Kovalar bu ara hiç durmayan bir zihin sadece zihin değil, eli kolluğu bedeni de durmuyor olabilir. Bu ayın hem sağlığına en çok özen göstermesi gereken hem de hiç durmayacak olan burcu kova burcu kesinlikle sürekli iştesiniz çalışarak yaşıyorsunuz, çalışarak devam ediyorsunuz hayatınıza.

Ama bunun size şöyle bir zararı olabilir, özellikle yükselen burcunuz kovaysa mahzunda 12 evinizde geçmiş bulunuyor. Bu ne demek? Uykusuzluk demek, yorgunluk demek, bağışıklığın düşmesi demek, yanlış insanlarla tartışmalara girmek demek arkanızdan birilerinin oyun kumpas düzenlemesi arkanızdan dedikodu yapması demek.

Bu aralar gizli saklı konulara. Olumsuz insanların enerjisini çekmeye müsait olduğunuzu uyarmak istiyorum. Nazardan kötü enerjilerden dedikodulardan biraz kendinizi koruyun avantajı var mı? Evet, bu ara yurtdışı yolculuklarına çıkabilirler. Çok fazla seyahat edebilirler. Hiç gitmedikleri ülkelere gidebilirler.

Hiç yapmadıkları ibadetlerle tanışabilirler, dualarla tanışabilirler. Manevi yönlerini geliştirme konusunda çok şanslı gözüküyorlar. Bazıları bir ameliyat operasyon ya da sağlık konusuyla alakalı harekete geçebilir, tedavilere başlayabilir.

Ya da bir yakınınızın hastalığıyla alakalı ona destek vermeniz gerekebilir. Bu aralar sizin size en büyük tavsiyem şu olacak, bunu uygularsanız hayatınızda o hastalık bağışıklık, kaza, bela musibetlerin önüne geçeceğinizde yürekten inanıyorum.

Kapalı yerlerde kalan yaşlılar, çocuklar veya işte kader mahkûmları yardım edebileceğiniz ziyaret edip, mutlu edebileceğiniz bu insanlarla daha çok hareket iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum. Bu hayvan barınakları yani bir yerlerde insanların. Sevgisine muhtaç olan canlar düşünsenize özgür değil.

Yani bir yerde tutuluyor, bir yerde hayata devam ediyor. Bu bir hapis cezası olur. Bu bir gerçekten çocuk esirgemedeki bir çocuk olur. Bu yaşlı bir büyüğümüz olur ya da hayvan barınaklarında olan hayvanlar olur.

Bu ara gerçekten ailesi olmayan, yuvası olmayan, orada birilerinin sevgisine muhtaç olanlara yardım edersem bunların tam zamanı. Çok yapanlardan evet kovalar hep derneklerin kurucularıdır.

Yani böyle bu tür derneklerin organizasyonların başında gelir. Benim kova arkadaşlarımın hepsi iş gücü hayır yapmak o kadar görüyorum ki hayır yapmaya inanılmaz seviyorlar.

Bu konuda kovalar çok gerçekten hayırsever bu ara tam zamanı. Bir yetimi, bir öksüzü sevindir ve bir dua etmek istiyorum. Böyle doğurup atan insan ya da hayvanı alıp evine atan ona bir ev sıcaklığı gösterip sokağa atan kim varsa gerçekten aynısını yaşamadan ölmesin.

Bu doğamda burada herkese göklere kadar çıksın ve duyulsun istiyorum. Kimsenin hani bu ara kovalar ahını alma senin ahını ısrarla alanları da Allah’a havale et gerçekten enteresan şekilde seninle uğraşanların zaman içerisinde neler yaşadıklarını çok net bir şekilde göreceğini söylüyorum.

İlahi bir koruma altındasın, bunun kıymetini bil ve gerçekten sende senin korumana muhtaç olabileceklerle bu ara daha çok vakit geçir bu sana hem çok iyi gelecek hem senin için daha koruyucu bir etki olur.

Vanilya kakao aromalarını hem tüket hem kokla bulunduğun ortamı sık sık havalandır. Ya Mümin, Ya Müheymin esmalarını oku kovalar aşk hayatınızla alakalı konularda da 20 Ocak 1 Şubat arası çok önemli gelişmeler olacak.

Şu an aşktan ziyade kendinizi yapılandırın, kendinize bakın uyuyun, dinlenin yiyin için beslenin kendinizle olan ilişkiniz düzenleyin. 20 Ocak’la, 1 Şubat arası özel yaşamınızla çok önemli gelişmeler olmasını bekliyorum.

Tanışmalar, karşılaşmalar, evlilik kararları veya bir ilişkinizin sonuna artık nihayetine geldiğini fark etme, sizin için hayatınızda dönüştürücü tarih 20 Ocak, 1 Şubat arası tarihi olacak. Ondan sonrası da hemen bitmiyor ama bu tarih çok önemli olacak. Şu anda sen kendinle olan ilişkini düzenle önce kendine zaman ayır.

8 Ocak – 14 Ocak 2024 BALIK BURCU

Diyorlar ay, bununla uğraşmayayım zaten Allah vurmuş diyorlar. Bak bu gerçek dostluk mu acaba? Gerçek dostluk sen gelin olduğunda sen damat olduğunda sen başarı elde ettiğinde sen elinde bir kupa tuttuğunda seni alkışlayandır işte şimdi bu dostları alıp bir kenara ayırma zamanındasın.

Mars 11 evine geçti, dileklerin, umutların, ideallerin hayal ettiğin şeylerle alakalı mücadele edeceksin, uğraşacaksın ve bir şekilde üstesinden geleceğini düşünüyorum. Sakın karamsarlığa kapılma, havlu atma bu aralar alanında çok başarılı, karizmatik, özellikle askeri alanda çalışan ya da resmi kurumlarda çalışan yeni insanlarla dostluk kurmaya başlayabilirsin.

Gerçekten sana hayatta özel tavsiyeler verebilecek sporcular bu ara kimlerle tanışacak? Balıklar, sporcular, siyasetle uğraşanlar, kamuda çalışanlar, resmi işler yapanlar, askeri yönü, askeri bakış güçlü olanlar ya da bu meslekler polis bu tarz böyle güçlü, karizmatik ve senin hayatını hareket getirecek yeni dostluklarla haşır neşir olabilirsin.

Var olan dostlarının da biraz daha kavgacı ve kibirli olduğunu görebilirsin. Yani azıcık böyle dostluk ilişkilerinde iniş çıkışlı bir süreç olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada bir dernek, bir kurum, bir kuruluşun başına geçme veya bir dernek, bir kurum, bir kuruluş adına çalışma gibi durumlarında olabilir.

Çok fazla gezeceğin çok sosyalleşeceğin, sosyalleşmekten, yorgun düşeceğin bir süreç olabilir. Çok güzel olan şey ise şu, kariyer hayatında çok başarılı bir dönemden geçiyorsun. Aylardır uğraştığın inşa etmeye çalıştığın bir kariyer planın bir işit varsa bununla alakalı çok yükseklere doğru tırmandığın sana başarı vadeden bir ay olacak.

Bu ay sistem kuracaksın. Sistem kurmanın önünde engel olabilecek tek şey, senin duygusal dağınıklığın veya karar verirken duygularını hareket etmen olabilir. Bu ara merhametini ön planda tutarken önce kendine merhamet ettiğinden emin ol. Mesela işte bir iş yapman gerekiyordur.

Gitme yapma beni bırakma yanımdan ayrılma diyen bir anne, bir eş, bir kardeş varsa eğer mantıklı olan gitmezse gitmen gerekiyor mantığının sesini dinlemen gerekiyor sevgili balık. Bunun dışında kariyer hayatıyla ilgili terfiler, başarılar, yükseliş, tayin atama gibi konularda iş kurma, kariyer planı oluşturma konularında çok şanslı.

Özellikle yaratıcılıkla alakalı işler yapanlar, sanatçı olanlar işte terzi sanatçı, estetik güzellik sektöründeki balıklar için çok verimli, çok harika, çok başarı vaat eden bir süreç olacak. Reklam yapmayı, kendinizi tanıtmayı, işinizi tanıtmayı sakın imal etmeyin. Bu süreç sizi bu anlamda da çok güzel bir şekilde destekliyor.

Arasında biraz zedelenebilir balıklar. Yani eşiyle ailesi arasında kontak kurarken birazcık böyle denge sorunları yaşayabilir. Buna dikkat etmelerine tavsiye ederim. Sakın depresif duygularla günlük hayatınızı riske atmayın sevgili balıklar.

Sevdiklerine ve seni sevenlere sımsıkı sarıl. Sadece sevgiyi kabul et, korkuları değil, şükredeceğin konulara odaklan.

Ya Veli, Ya Kâfi esmalarını sana çok tavsiye ediyorum. İlişkileriyle alakalı da önce kimi seçmen gerektiğini sen kendin bilirsin. Yani iyi mutlu bir yuvan olsun istiyorsan her yuvada anne babaya saygı, sevgi çerçevesinde biraz mesafeni koyup yuvana odaklanmanda ailene odaklanmanda fayda olduğunu düşünüyorum.

Kaynak:  Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Mine Ölmez'in konuşmaları haberleştirilmiştir.

04 Oca 2024 - 18:00 - Astroloji

Mahreç  Semih Erdoğdu


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.