Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları ( 8 Ocak – 14 Ocak 2024 ): Aşkta ve Parada Kazanacak Burçlar! Dileği Gerçekleşecek Burçlar!

8 Ocak – 14 Ocak 2024 tarihleri arasında, burçların tecrübe edeceği olaylar ve astrolojik tahminler, tanınmış Astrolog Nuray Sayarı'nın detaylı değerlendirmeleri ile yol gösteriyor.

Doğukan Demirci
Doğukan Demirci Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

KOÇ BURCU

Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu ve haftanın yeni ayı. Sevgili koçlar ve yükselen koçlar'a diyor ki. İş hayatınızda ne iş yaparsanız yapın. Kendinize olan güveninizin artacağı bir haftadasınız çok bilmiş davranarak yanlış anlaşılabilirsiniz.

O yüzden çok bilmiş davranışlar içerisinde olmamaya özen gösterin. Aşk hayatınızda kırılmış, incinmiş olsanız da güzel günler sizi bekliyor. Bir yükselen koç, bir güneş koç bu hafta ne yapsın, ne yapmasın?

Sevgili koçlar yükselen koçlar haftaya ayın yay burcunda ilerlemesiyle adım atmış olmanız özellikle giriştiğiniz, planladığınız, niyet ettiğiniz, düşündüğünüz bir türlü geliştiremediğiniz, gerçekleştiremediğiniz dilek ve isteklerinizin tek tek sonuçlanmasına yardımcı olacak.

Özellikle ve özellikle şimdi Neptün Merkür zorlayıcı kare açısı yarın bu açı bilgi sahibi olamadığınız alanlarda yanılgıya düşmenize neden olabilir.

Bilmediğiniz gözünüzle görmediğiniz kulağınızla duymadığınız hiçbir şey için ön yargılı olmayın. Buna çok dikkat et çünkü Neptün Merkür zorlayıcı kare açısıyla diyor ki hayat size hangi alanda kendini geliştirmek istiyorsan o alana odaklan?

Hangi konuda eksikliklerin var? Eğitim hayatında, iş hayatında, sosyal ilişkilerinde, gelecek planlamalarında ve kararlarında ne olur? Bir dön özüne hangi konuda fazla var, hangi konuda eksikliklerin var? Bunu kimseye soramazsın, seni sen tanıyorsun.

Bir birey olarak bir koç burcu öğrencisiysen eğitimde hangi alanda eksikliklerin var? Bir koç burcu bireyi olarak iş hayatında hangi konularda zorlanıyorsun, sabırlı mısın, sabırsız mısın, tahammüllü müsün? Tahammülsüz müsün?

Siz koçlar zaten beklemenin ne olduğu konusunda zorlanan burçlarsınız,yani şimdi çok cesurlar ellerini çok çabuk çamura sokabilirler. Risk almaktan hiç korkmazlar. Ama bu hafta risk almamaları gerekiyor.

Ne iş hayatınızla ilgili, ne eğitim yaşamınızla ilgili ne de planlarınızla ilgili bu hafta mümkün olduğunca sakin olmaya, dengede kalmaya, yapıcı olmaya, ön yargılı duygulardan ve düşüncelerden uzaklaşmaya hafta boyunca özen göstermeniz gerekiyor.

 Eğer ki sakin kalamazlarsa bak her şeyde alt üst olabilirler. O yüzden bu hafta risk alabilecekleri her şeyden uzaklaşmaya, sakin kalmaya özen göstermeleri gerekiyor.

Aynı zamanda zaten kariyerlerinde eksiklikleri kendiliğinden tamamlanacağı için kendilerine olan güveni sorgulayan birçok koç ve yükselen koç, tam bir güven sahibi olacak. Ne istiyorum ne planlıyorum ne diliyorum.

Bunun bilincinde olurken hangi konularda yetersiz olduğunuzun farkında bilincinde olmaya da özen göstermeniz gereken önemli bir haftadasınız.

Şimdi ayrılmış aşk acısı yaşayan, kalbi yaralanmış olan koç kadınları ve koç erkekleri haftanın dördüncü günü itibariyle hani deriz ya bazen ay yok, hayatta geri dönmez burnu yere düşse erip almaz.

Gurur onur takıntılı olan bir partnerle ayrıldıysanız. Hiçbir şekilde ne onuru önemseyecek, ne gurur gururu perşembe günü çok önemli bir gün. Hayatta gelmez dedikleriniz patır patır geliyor.

Ama bu dönüşler sizi ne kadar etkiliyor? Bunu kendinize bir sorun, sadece gurur için yol ayrımı yaptığınız kişilerle birleşmemeye özen gösterin.

Haftanın spotu, haklı olmaya değil, mutlu olmaya özen göstermeniz gereken özel bir haftadasınız.

BOĞA BURCU

Gelsinler var tabi ki şimdi bu ay için her zaman söylüyorum, bir boğa kadını için bir boğa erkeği için, daha doğrusu bir boğa insanı için olmazsa olmaz huzurdur. Huzurun olmadığı yerde yol almayı istemez. Bulunduğu ortamda huzur ister. Bunu oluşturmak için de mücadele eder.

Uzlaşmacı yanınızla bu hafta dikkat çekeceksiniz. Yani negatif huzursuz bir partnere bile normalde tahammül edemeyen siz boğalar. Bu hafta uzlaşmacı yanınızla dikkat çekeceksiniz. Yani sabırlı, tahammüllü, uzlaşmacı olarak daha sakinler.

Sadece tanımadığınız kişilerle alışveriş yapmayın. Kandırılmalara ve dolandırılmalara çok açıklar.

Vücudu ikiye böldüğümüz taraf sağ erkek sol kadın eril dişil geçmiş gelecek bak, sürekli geçmişle insanlar kulağının korkuyu sese çeviriyor. Ne oluyor biliyor musun? O korktuğun gümbür gümbür büyüyerek sana geliyor. Allah korusun demek YETERLİ.

İş hayatınızda güzel gelişmelerin olabileceği bir haftadasınız sevgili boğalar, yükselen boğalar şimdi neye dikkat etmeniz gerekiyor? Tanımadığınız hiç kimseyle alışveriş yapmayın. Bilmediğiniz işlere girişim içerisinde bulunmayın.

Çünkü iyi niyetinizin her zaman ön planda olduğu bir burç değilsiniz sizler. Ama kimsenin sizi huzursuz etmesine tahammülünüz yok. En büyük huzursuzlukları kendiniz kendinize çeker, kendiniz kendinize yaşatabilirsiniz.

Bu hafta yani gözünüzü seveyim. Gelen hiç bir telefonu araştırmadan inanmayın. Paranıza internet alışverişlerine, maillerinize çok dikkat edin. Yani kandırılmalara çok açık olduğunuz bir haftadasınız.

Özetle bu hafta aşkta da dolandırılabilir parada. Da dolandırılabilirsin, eğitimde de kandırılabilirsin. Diyelim ki okuyan bir öğrencisin arkadaşın sana büyütüyorsun, abartıyorsun, çalışırsın diyebilir sen sınavlardan zayıf alabilirsin. Bu hafta dikkat. Enerjinin çok yükselt bir boğa öğrencisiysen hiç kimsenin öğüdüne nasihatine kanma.

Allah aşkına gelen telefonlara görüştüğü ahbaplara çok dikkat et kesinlikle ve kesinlikle çok dikkat et yani çünkü tanımadığınız kişilerden zarar görme olasılığınız çok yüksek.

Çocuklarınız adına bile gelen telefonlara inanmayın, okullarını arayın. Size gelen hiçbiri telefona inanmayın.

Yarın Neptün Merkür zorlayıcı kare açısıyla tanışacağınız kişilerin yanıltıcı etkilerine de maruz kalabilirsiniz. Yani yeni tanışacakları kişilerin yanıltıcı etkilerine de maruz kalabilirler. Dikkatli olmaları gerekiyor.

Yeni ayın oğlak burcunda doğmasıyla Merkür’ün de oğlak burcuna geçmesi ile eğitim hayatınızla ilgili önemli yenilikler yaşayabilirsiniz. Yeter ki hiçbir arkadaşınızın öğüdünü dinlemeyin.

Siz nasıl başarılı olabilirsiniz? Öğrenci bir boğaysanız. Sizden başkası sizi tanıyamaz ki o yüzden lütfen eğitim hayatına bu hafta önem verin.

Haftanın spotu, kandırılmaya, dolandırılmaya karşı çok dikkatli olun.

İKİZLER BURCU

Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu ikizlere diyor ki, duygu ve düşüncelerinizde abartılardan uzak durun lütfen. Hiçbir duyguyu abartılı yaşamamaya özen gösterin. Aynı zamanda aşk hayatınızda sorun olan her şey çözülüyor.

Kariyerinizde bilmediğiniz bir alana geçebilirsiniz. Çalışan bir ikizler ya da yükselen burcu ikizler olan bir bireyseniz iş hayatınızda gelişecek. Gerçekleşecek değişim, dönüşüm ve yenilikler karşısında hemen pes etmeyin.

Nereden çıktı bu değişim? Bu yenilik demeyin, nereden biliyorsunuz? Bilmediğiniz işlerde tecrübe edineceğinizi daha başarılı olabileceğinizi özellikle şimdi haftaya ayın yay burcunda ilerlemesiyle de adım attınız.

Evinize odaklanacaksınız, evli bir ikizler burcuysanız eşinizle, yuvanızla hiç olmadığınız kadar daha ilgili olacaksınız.

Evlenmeyi planlayan bir ikizler burcu bireyi iseniz sağlıklı kararlar alarak son derece dengede huzurda bir yuva kurma kararı alacak ya da evlilikle ilgili bir teklif alacaksınız. Yarın Neptün Merkür kare açısı zorlayıcı açı kariyer hayatınızda tedbirli temkinli olmaya özen gösterin.

Herkesin yorumunu önemsemeyin. Diyelim ki terfi aldınız diyelim ki bölüm değiştirdiniz. Diyelim ki istemeden yeni bir görevi verildi size ben şimdi ne yapacağım, başarılı olabilir miyim olamaz mı? Sorgulamayın kendinize.

Hatta ikizler burcu ve yükselen ikizler, bu hafta dolduruşlara karşı çok dikkat etsinler. Yani diyelim ki konumu değişti, görevi değişti. En yakın arkadaşını anlattı, heyecanlıyım, başarılı olur muyum, olmaz mıyım diye motive edecek arkadaşlar, onları dolduruşa sokabilir.

Siz kendinize sorun, hangi alanda nasıl gelişebilir, nasıl ilerleyebilirsiniz? Kimsenin sizi yönlendirmesine ve doldurmasına müsaade etmeyin. Özellikle salı.

Salı çarşamba perşembe dolduruşlara çok açıksınız o yüzden? Kendinizle baş başa kalmaya, çevresel ilişkilerinizde biraz izole olmaya, ruhunuzun neye ihtiyacı olduğuna içinize dönerek karar verebilirsiniz ve kendinizi ruhsal anlamda da güçlendirebilirsiniz.

Yeni ayın oğlak burcunda doğmasıyla birlikte özellikle ortaklaşa işleriniz varsa. Ortak planlamalar yapıyorsanız sağlam adımlar atabilirsiniz.

Perşembe, Cuma, Cumartesi maddi açıdan hangi alanda zarar ettiğinizi düşünüyorsanız kayıp olarak değerlendirdiğiniz işleriniz varsa kayıplarınızın kazanca dönüşeceği çok faydalı bir haftadasınız.

Perşembe cuma cumartesi yani belki birilerine borç para verdiniz alabileceğinize ihtimal vermiyorsunuz, geri dönecek. Maddi açıdan bazı kayıplarınız oldu. Yaptığınız yatırımlar o kadar değerlenecek ki kayıplarınızın kazanca döndüğü bir haftadasınız.

İşsiz bir ikizler ya da yükselen ikizlerseniz yeni bir işten teklif alabilirsiniz. Artık şu an da  Merkür gerilemesi bitti. Geçen hafta şükürler olsun o kadar din dinç dengede bir hafta ki bu hafta yani. Bir ikizler burcu için işsiz olan iş bulacak.

Yalnız olan verimli aşklara. Sağlıklı ilişkilere adım atacak süregelen ilişkileri olanlar ise bizim sonumuz ne olacak? İlişkimizin adı yok ya da birlikteyiz ama partnerimin gelecek adına ne düşündüğü konusunda net değilim diye minnoş sıkıntılar yaşıyorsun de ufak tefek o sıkıntıların hepsi ortadan kalkacak.

Çünkü adı olmayan bir ilişkiniz varsa adı olacak. Nasıl bir gelecek kararı almanız gerektiği konusunda belirsizlik yaşadığınız bir beraberliğiniz varsa netleşecek. Belki evlilik kararı alacak. Belki evlilik durumuna hazır olacaksınız.

 Sağlığınız ve sıhhatiniz konusunda son derece sağlıklı bir haftadasınız. Cuma cumartesi pazar kuruntulara dikkat edin.

Haftanın spotu, gezin tozun eğlenin kuruntu yapmayın.

YENGEÇ BURCU

Karşıt burçları oğlak burcundaki yeni ay inanılmaz güzel sürprizler hazırlıyor. Yengeçlere ve yükselen yengeçlere maddi sorumluluklarınızdan yana korkularınız varsa efendim sona eriyor.

Ev aile ile ilgili konu ve olaylarda biraz anlayışlı olmanız gerekiyor. Sivri diliniz varsa o sivri dilinizden arınmaya, uzaklaşmaya özen gösterin. Ailenizle birlikte ortak işlere adım atabilirsiniz.

Örneğin biriye yengeç kadınıysanız, eşinizin desteğiyle yeni bir iş yapmaya, yeni bir iş kurmaya karar verebilir ya da yeni kararlar alabilirsiniz.

Aynı zamanda haftaya siz yengeçler ve yükselen yengeçler, ayın yay burcundaki enerjisiyle başladı. Birazcık sağlığınıza odaklandığınız gereken bir haftadasınız. Gerçi saatin sağlığınıza oldukça verimli ve iyi.

Ama beslenme düzeninize alışkanlıklarınıza dikkat etme konusunda özen göstermeniz gereken önemli bir haftadasınız. Yarın Neptün Merkür zorlayıcı kare açısıyla eğitim hayatınızda tedbirli temkinli olmanız gereken bir haftadasınız.

Yani öğrenci bir yengeçseniz bugünün öğretilerini yarına bırakmayın. Daha çok çalışmaya dikkatinizi yükseltmeye lütfen özen gösterin. Aynı zamanda yeni ayın karşıt burcunuz oğlak burcunda doğmasıyla Merkür’ünde oğlak burcuna geçmesiyle ikili ilişkilerinizde yeni adımlar atabilirsiniz.

Kalbi boş olan kendini aşktan yana talihsiz, şanssız gören bir yengeç burcuysanız, bu hafta yeni aşklara yeni ilişkilere haftanın dördüncü beşinci, altıncı ve yedinci gününde adım atabilirsiniz.

Hatta hiç anlamadığınız alanlarda ve ortamlarda katılacağınız davetlerde şu anda aklınızda olmayan kişilerin sizi davet edeceği ortamlarda hayatınızın fırsatlarına, şanslarına, ilişkilerine adım atabileceğiniz çok önemli bir haftadasınız.

Kendinizle ilgili neyi yenilemek istiyorsanız, kendinizle ilgili neyi değiştirmek istiyorsanız, kolaylıkla dönüşüm ve değişim yaşayacağınız önemli bir haftadasınız. Bulunduğunuz alanda ve ortamda size güven vermeyen arkadaşlıklarınız, iletişim ve ilişkileri varsa yengeçlerin, bir nevi arınma temizlenme kararı alacak.

Yani onu yoran efendim, ona güven vermeyen, onu huzurlu kılmayan arkadaşlıklarına da. Koyabilir ya da sınırlarını çok iyi belirleyebilir. Sağlıklı bir alan oluşturmaya karar verebilir. Lütfen bu hafta evli bir yengeç burduysanız, eşinize karşı yorumlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Eleştirel davranmayın. Sivri dilli olmayın. En son söylenmesi gereken sözleri lafları söylememeye özen gösterin.

Özellikle salı çarşamba öfkeli tavırlar ve davranışlar içerisinde olmamaya temkinli, tedbirli ve dikkatli konuşmaya özen gösterdiğinizde ki. Risk içeren her şeyi ortadan kaldıracağınıza emin olun.

Haftanın spotu, sakin ve kararlı olmanız gereken bir hafta da olduğunuzu asla unutmayın.

ASLAN BURCU

Sevgili aslanlar, yükselen aslanlar yakın çevrenizle uzlaşmacı iletişimler kuracağınız önemli bir haftadasınız yapacağınız sözlere. Yapamayacağınız sözleri vermekten kaçınmanız gereken bir haftadasınız.

Ne yapabilirim, neyi yapamam? Bunun önce bilincine varmanız gereken önemli bir haftadasınız önemli ticari anlaşmalara imza atabilirsiniz. Şimdi onlar da haftaya ayın yay burcunda ilerlemesiyle adım attılar.

Özellikle aslanlar bu hafta aşk hayatlarına hiç olmadıkları kadar odaklanacaklar. Süper nerede hatalar yapıyorsunuz? Nerede ilişkinizin enerjisini değiştiriyorsunuz, nerede haksızlıklar yapıyorsunuz ya da nerede çok fazla vericisiniz.

Hani her zaman diyoruz ya fedai ile kimse kâr elde edemez. Özellikle şimdi aslanlar genelde egosu yüksek. Ben bilirim edasıyla yaşar. Yaşadığı aşkın enerjini dışarıya yansıtmak çok tutkuludur, aşkını ve ilişkisini tutkuyla yaşar.

Bir aslan kadını özellikle evliliğinde ilişkisinde haklı olmak yerine mutlu olmayı seçer ve hiç beklemeyiz. Ondan dışarıda yüzünü belli etmez. Tutkusu için yapamayacağı hiçbir şey yoktur.

Dolayısıyla bu hafta öyle bir haftadalar ki. Nerede fazla, nerede eksik kaldığının araştırmasını yapacak, bunun araştırmasını yaparak da onu yoran zorlayan aşk, evlilikle ilişki konusundaki problemleri kolaylıkla ortadan kaldırıp çözümleyebilir.

Yarın Neptün Merkür zorlayıcı kare açısıyla özellik. Resmi alanlarla alakalı ödemeleriniz varsa hak hukukla ilgili uğraşılarınız varsa sakın ihmalci olmayın.

Bu hafta ve mümkün olduğunca ödemelerinizi yapma konusunda temkinli tedbirli olmaya. Şimdi dokuzuncu ev konuları hak, hukuk, adalet, eğitim. Belediye yani. Prosedür içeren her iş.

Bu hafta ayrıca özen göstermeniz gereken bir haftadasınız ayın oğlak burcuna geçmesiyle özellikle pardon ayın o yeni ayın oğlak burcunda doğmasıyla rutin iş hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

İşsiz bir aslan burcuysanız, yeni ayın enerjisiyle birlikte yeni bir iş teklifi alabilir, yeni başlangıçlara adım atabilir, sağlam atacağınız adımlarla kendinize duyduğunuz güvenin çok daha yükselmesine çok daha sizi motive etmesine, mutlu etmesine neden olan enerjiye sahip olacaksınız.

Sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız da sizi belirsizliğe iten hiç kimsenin çevrenizde barınmasına bulunmasına müsaade etmeyecek ve izin vermeyeceksiniz. Net bir seçicilikle yanlış olan düşünce ve duygulardan da hafta boyunca uzaklaşacaksınız. Dedikodu yapan kimseye tahammülünüz olmayacak.

Bu hafta dürüst olmayan hiç kimsenin çevrenizde olmasına barınmasına müsaade etmeyeceksiniz. Bu hafta daha önce sırf alışkanlığınızdan dolayı yaşamınızda tuttuğunuz arkadaşlarınıza bu hafta alışkanlıkların hiçbir önemi olmadığını, size de bir katkısı bulunmadığının kararını vereceksiniz.

Yaptığınız ve yapmayı planladığınız ticari işlerinizde ise sağlam adımlar atarak çok iyi fırsatlara kazançlara sahip olacaksınız. Ama bunu sahibi olmadan önce o enerjiyi içinizde hissedeceksiniz.

Aile büyüklerinizle, ilişkilerinize yarın salı ve çarşamba çok dikkat edin. Anneniz babanız yaşamınızdaysa onlara karşı kırıcı sözler.Kullanmamaya öğretici tavırlar sergilemeye annenizin babanızın size verdiği nasıl hayatlara uymasanız da dinlemeye kırıcı olmamaya özen göstermeniz gereken önemli bir haftadasınız.

Siz de bir gün yaşlanacaksınız, siz de bir gün yaş alacaksınız. Yarın size yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi aile büyüklerinize yapmayın ve yaşatmayın.

Haftanız spotu, ne verirsen elinden, o da gelir senin eline doğru.

BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar yükselen başaklar hafta boyunca işinizle ve kariyerinizle odaklı olacaksınız ve odaklı da olmanız gereken. Bir haftadasınız ödemeler konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Aşk hayatınızda istemediğiniz durumlar yaşayabilirsiniz olabilir. Bazen her bir bitiş yeni bir başlangıçtır. Belki şu an haftaya bir başak olarak terk edilmiş olarak başladı. Senin hayırlı gördüğün senin hayrına değilse Allah sana görmediklerini gösterebilir.

Bu hafta ne deme?Hep aynı ilişkileri yaşıyorum. Ben deme şimdi bir kere başaklarım bu hafta helalleşmeye çok özen göstermesi gerekiyor.

Şimdi hep aynı birbirine benzeyen ilişkiler yaşadıklarının farkında oldukları önemli bir haftadalar. Neden?. Diyelim ki bir evlilik yaşadığınız bitirdiniz. Eski eşinize öfke duyuyorsunuz, nefret ediyorsunuz, nefret de bir duygudur. Öfke de bir duygudur, sevgi de bir duygudur.

Hiçbir şey hissetmediğiniz zaman nötr olduğunuz anda o ilişki bitmiştir. Öfkeniz nefretiniz devam ediyorsa bugün neye başlarsanız yeni ilişki. Dünyanın en harika kadını dünyanın en harika erkeğiyle de tanıtsanız, eskiyle bağınızı kesmezseniz bu hafta var olan yeni ilişkinizde yaşayıp bitirdiğiniz eski kayıtları yeniden yüklersiniz.

O yüzden eskiye ait öfke ve nefretlerinizle enerjinizi kesin. Tabi çok haklısınız ya bir sürü haksızlığa uğradım. Ben ona hakkımı nasıl helal edeyim? Kendi iyiliğin için bir başak olarak geçmişte seni üzeni herkesle hesabını kes. Hakkını helal et sen affet Allah’a havale et.

En güzel duygu yani eğer ki aynı şeyleri yaşamak istemiyorsan aynı hesabı tekrar önüne almak istemiyorsan, her konuda geçmişle göbek bağını bir başak kadını bir başak insanı ister kadın ol ister erkek ol geçmişle bağını kesip atman gerekiyor lütfen.

 Aynı zamanda bu hafta ayın yay burcuyla haftaya. Başlamış olmaları aşk hayatlarında geçmişin hesabını kapatırlarsa sağlam sağlıklı ilişkilere adım atabilirler.

Yarın Neptün Merkür kare açısı, zorlayıcı açısı, resmi ödemelerinizle ilgili tedbirli temkinli olmanız gerektiği konusunda uyarmakta.

Yani resmi alanlarda bir ödemeleriniz varsa uyarmakta aynı zamanda sözleşmeleriniz varsa bir şeyleri imzalayacaksanız, temkinli imzalamaya okuduğunuz evrakları yeniden okumaya özen gösterinç

Yeni ayın oğlak burcuna oğlak burcunda doğmasıyla özellikle aşk hayatınızda kalbiniz boşsa yeni başlangıçlara hazırlanın ama geçmişin hesabını kapatın.

Haftanın spotu, affedici ol en büyük iyiliği kendine yap.

TERAZİ BURCU

Şimdi bu hafta ikili ilişkiler ve anlaşmalarda başarılı sonuçlar olabilir. Yaşamında ve hayatımda hayatınızı iyileştirmek için yeni adımlar atacaksınız. Kaos yaşadınız belirsizlik yaşadığınız konular adına şifa bulacakları bir haftadalar.

Uyandıklarınız varsa kilo aldıysanız yeniden form tutmak adına diyete de başlayabilirken sporda başlayabilirler.

Şimdi sevgili teraziler yükselen teraziler sizler de hepimizi etkilediği gibi ayın yay burcunda enerjisiyle haftaya adım attınız. Çevrenize odaklanacağınız bir haftadasınız bu hafta aynı zamanda bir terazi burcu ticari anlaşmalar adına haftanın ilk 2 gününde çok temkinli olması gerekiyor.

Anlaşmalarınız sözleşmeleriniz varsa detayları asla atlamayın ve göz ardı etmeyin diye uyarıyor. Gök kubbeye aynı zamanda trafikte dikkatli olmanız gerekiyor. Mental olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Enerjinizi yükseltmeye. Yorgunluk duygusunu aşmaya özen göstermeniz gereken bir haftadasınız, ev eşyalarınızı düzenlemek, yeni eşyaları almak isteyebilirsiniz.

Özellikle haftanın üçüncü, dördüncü gününde yeni gelişmeler ani kararlar almaktan kaçının. Öfke ile kalkıp zararla oturmamaya özen göstermeniz gereken bir haftadasınız.

Sağlığınızla ilgilenmek, spor yapmak diye başlamak adına şahane bir hafta güzel sakın haftanın üçüncü günüyle birlikte diyet yapmayı planlıyorsanız, her günü bir gezegen yönetiyor.

Gün boyunca çarşamba gününü Merkür yönetiyor. Merkür günü diyete başlarsa teraziler müthiş sonuçlar elde edebilir.

Aynı zamanda o kadar verimli bir haftadasınız ki bu hafta yarın Merkür zorlayıcı kare açısıyla tedbirli temkinli olmaya düşünmeden konuşmamaya agresif olmamaya, tahammülsüz tavır ve davranışlar göstermemeye özen gösterin.

Özellikle çalışan bir terazi burcuysanız. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinize ve iletişimlerinize çok özen göstermeniz gereken önemli bir haftadasınız.

Haftanın beşinci altıncı ve yedinci günlerinde özellikle evinizi dekore etmek, yenilemek, oda değiştirmek, eşyalarının yerini değiştirmek, enerji alanınızın da yükselmesine çok iyi gelir. Kesinlikle haftanın ilk 3 gününde. Kâbus rüyalar görebilirler.

Merkür Neptün kare açısıyla özellikle şimdi Merkür de oğlak burcuna geçiyor ve yeni ayında oğlak burcunda doğacak olmasıyla lütfen gördüğünüz rüyaların tesirini etkisini gözünüzde büyütmemeye endişe evham yapmamaya özen gösterin.

Bazı teraziler haftanın ilk 3 gününde kâbus duygulara, bazıları da haftanın 5 gününde kâbus rüyalara, düşüncelere sahip olabilirler, evhamlı olmasınlar, ani kararlar alıp vermesinler.

Hiçbir konuda özellikle aşk hayatınızla ilgili çok sakin olmaya, empati yapmaya dengeli düşünce içerisinde olmaya, kaygılardan endişelerden uzaklaşmaya hafta boyunca lütfen özen gösterin. Ayrıca aile içi ilişkilerinizde de yıpratıcı değil, onarıcı olmaya özen gösterin.

Haftanın spotu her şeyin başı sağlık, bunu ihmal etmeyin.

AKREP BURCU

Sevgili akrepler, yükselen akrepler, sağlığınızla ilgili yersiz korkular yaparsanız hasta olursun, gereksiz endişeler ve korkular yapmamaya özen göstermeleri gereken bir haftadalar.

Haftaya pazartesiye kadar kaygılarını dengelemeye özen göstersinler, iş hayatınızda rutinin dışına çıkmamaya özen gösterin. Yani bilmediğiniz hiç aklınızda olmayan yenilikler yapmaktan kaçınmanız gereken önemli bir haftadasınız.

Aşk hayatınızda tutarsız davranışlar üzülmenize neden olabilir. Yani siz tutarsız olduğunuz takdirde hafta boyunca üzülebilir, endişe içerisinde bir hafta geçirebilirsiniz.

Şimdi sizler de ayın yay burcunda ilerlemesiyle haftaya adım attığınız için kişisel finansınıza kazancınıza odaklanabilirsiniz ve para konusunda kaybetme korkusu ve endişesi yapabilirsiniz.

Bu hafta biraz korkularınızın ağır basacağı bir haftadasınız. Şimdi düşüncelerimize çok dikkat etmemiz gerekiyor. Düşündüğümüz her şeyi söze çevirdiğimiz zaman ağzımızdan çıkan her bir cümle dua hükmünde, o yüzden hep deriz ya ah etmeyin, be dua etmeyin, kötü konuşmayın, olumsuz yorumlar yapmayın.

Neden? Çünkü. Sözler uçar yazı kalır diyoruz ama söz uçmuyor, bir yerde takılı kalıyor, kalıyor ve takılı kaldığı vakitte de belli bir süre sonra düşündüğüm her şeyi başıma geliyor diye kendimizle gurur duyuyoruz aklıma gelen başıma geliyor.

Senin aklına bu hafta bir akrep olarak ki sen zaten bir akrep burcu bireyi olarak sezgileri çok güçlü olan bir bireysin. O yüzden bu hafta negatif düşünmemeye negatif sözler kurmamaya her alanda özen göstermen gerekiyor.

Aynı zamanda Neptün Merkür yarın zorlayıcı kare açısıyla aşk hayatınızda temkinli olmanız gerektiği konusunda uyarı yapıyor.

Öfkeli tavır ve davranışlar göstermeyin. Evliyseniz eşinize karşı anlayışlı olmaya, dış dünyanızdaki negatif etkileri evinize taşımamaya, hiçbir şeyi sorun etmemeye lütfen özen göstersinler.

Aynı zamanda oğlak burcunda doğacak olan yeni Ay Merkür’ün de oğlak burcuna geçmesiyle ticari faaliyetlerinizle ilgili sabırlı sakin adımlar atmaya özen göstermeniz gerekiyor. Yani korkuların ağır basacağı bir haftadasınız.

Örneğin sezginizle kuşkunuzu karıştırabilirsiniz. Kuşkularınız sezgilerinizin yerine geçebilir. Güçlü sezgilerinizden aşırı kuşkucu olduğunuz bu haftada yardım alamayabilir, faydalanamayabilirsiniz. Kuşkularınızı, iş hayatınızda, iç arkadaşlarınıza yansıttığınızda negatif enerji üretebilirsiniz.

Evliyseniz eşinize yansıttığınızda eşinizin sizden soğumasına neden olabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yöneticilerinizle, ilişkilerinizi, aranızı ve iletişiminizi bozabilirsiniz.

O yüzden bu hafta mümkün olduğunca sakin, şüphesiz kuşkusuz bir hafta yaşamaya özen göstermeyi başardığınızda sizi yoran zorlayan konulardan da kolaylıkla arınabilirsiniz.

Sıkıntılı bir haftada doğru strateji belirlendiği zaman bütün zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Yani benim akrep burcu olup ev hanımı olanlara bu hafta dertlerinizi, tasalarınızı, komşularınızla anlatmak yerine, ruhunuza güzel gelecek kitapları okuyun, filmleri izleyin.

Hiçbir şey yapamıyorsanız yürüyün. Dağ bayır yürüyün. Negatif enerjilerinizden sığın geliyor. İnsana çok iyi geliyor.

Haftanın spotu, bedenin hareket etsin, dilin hareket etmesin.

YAY BURCU

Her konuda hem iş hayatlarında hem ikili ilişkilerde aldanma ve aldatma etkisi altındasınız. Dikkat edin şimdi kendi kendinizi de kandırabilir, aldatabilirsiniz.

Şimdi haftaya ay sizin burcunuzda ilerlemesiyle adım atmış olmanız sevgili yaylar ve yükselen yaylar, özellikle kişisel gelişiminize odaklanın diye uyarı yapıyor.

Lütfen bu hafta maneviyatınızı kişisel gelişiminizi mümkün olduğunca yükselt ve aynı zamanda.

Aile hayatınızda, yakınlarınızla ilişkilerinize çok özen gösterin. Salı çarşamba perşembe kardeşleriniz akrabalarınız, anneniz, babanız, kuzenleriniz çekirdek ve geniş ailenizle ilişkilerinize özen göstermeniz gereken öfkeli tavır ve davranışlarda bulunmamak çok önemli siz yaylar için.

Çünkü sabırsız olacakları bir haftadalar bu hafta sevgili yaylar. Yükselen yay ay burcu yay olan hepsi Güneş kendi burcu yay olan yani bir bireyin haritasında yay nereye geliyorsa çok dikkat etsin.

Yedinci ev, ortaklaşa ilişkiler, evlilik, iletişim bu alana dikkat etmek gerekiyor. Yani kararlara ifadelere çok dikkat etmek gerekiyor. Evlilik olmadığı için bekar olduğu için bu dönem şanslısın.

Çünkü zorlayıcı etkilerin olması mümkün değil. Hayatında kimse olmadığı için dolayısıyla maddi bolluk bereket haftasındasınız.

İş hayatınızda çok verimli bir haftadasınız, bir yay burcu bireyi olarak didindim, çalıştım, çabaladım, bir türlü para kazanamadım diyorsa bir yay bu hafta istediği verimli kazancı elde edeceği bir haftada.

Para konusunda çok şanslısınız ve sizden uzaklaşan maddiyatla ilgili şans. Yakalıyorsunuz bu süper maddi gelirinizi arttırabilir. Belki maaşınız zamlanabilir.

Ticaretle uğraşan bir yay burcu bireyi iseniz çok güzel paralar kazanabilir, kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarınız varsa o fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Hafta sonuna kadar yakın çevrenizde aranızın açıldığı, sınırlarınızı belirlediğiniz küstüğünüz, gücendiğiniz arkadaşlarınız varsa hatalarını anlayabilir, içtenlikle özür dileyebilir, onlara yeniden şans verip vermeme konusunda ikileme düşebilirsiniz.

Geri dönenlerin hepsi samimiyetle dönüyor. Aşk hayatınızda terk ettiğiniz, terk edildiğiniz bir ilişkiniz varsa geri gelebilir kardeşim yerine koyduğum bir arkadaşım var diyorsanız ve küstüyseniz aranıza açıldıysa pişman olabilir, hatasını telafi edebilir, geri dönebilir.

Yani noktaladığınız size geri dönen arkadaşlıklara ilişkilere şans verebilirsiniz. Çünkü samimiyetle, içtenlikle hatalarını onararak geri dönecekleri için bu dönüşler sağlıklı olacak. O yüzden korkmasınlar, endişelenmesinler.

Aynı zamanda kaçırdığınız her fırsatı da yakalayacağınız önemli bir haftadasın. Hani o yüzden ve sağlık konusunda biraz. Endişeler. Kaygılar yapabilirsiniz.

Bir ilişkiniz varsa gönlünüz doluysa kafanızı biri karıştırıyorsa nefsinizin esiri olmayı unutmayın. Aldatan daima aldatılır. Yani ben yayları gizli saklı bir şeyleriniz varsa hemen arının ortaya çıkacak.

Haftanın spotu, aldatmak aldatılmak istemiyorsan, kimseyi aldatma.

OĞLAK BURCU

Özellikle ve özellikle haftaya sizler de ayın yay burcundaki etkisi ve enerjisiyle adım attığınız için biraz özgürleşmeye biraz kendinizi yenilemeye ihtiyacınız artıyor.

Ama otorite olarak gördüğünüz kişilerle abartılı sözler vermemeye yani işiyle, kariyeriyle üstünüz olan sakın tutamayacağınız sözleri vermeyin, yapamayacağınız işlerin sorumluluklarını bu hafta almayın.

Çünkü mahcup olabilirler. Yapamayacağınız hiçbir işin sorumluluğunu almayın, işi anlaşmalarınızda yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Kariyerinizde ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Para bekliyorlarsa oğlaklar bu hafta yeni ayın burçlarında doğmasıyla ve Merkür iletişim gezegeni odakların kendi burcuna geçmesiyle hayatınızın genelinde yediği adımlar atarak gücünüze güç katabilirsiniz.

Ve bu hafta Neptün Merkür zorlayıcı kare açısıyla trafikte dikkatli olun. Tedbirli olun. Birazcık kazalara açık bir haftadasınız.

Özellikle araba kullananlar şoför olanların mesleğiniz gereği de şoförlüğünüz varsa yapıyorsanız dikkatinizi çok arttırmanız gereken dikkat dağılmasından dolayı kazalara çok açık olabilirler.

Ya biz dikkatli olduktan sonra temkinli tedbirli olduktan sonra olası bütün kaoslara engel olabiliriz ama olacaksa da oluyor. Kesinlikle özellikle sevgili oğlaklar yükselen oğlaklar, Salı çarşamba perşembe trafikte tedbirli temkinli olmaya özen gösterin

İş hayatınızda yoruldum, yıldım bezdim bıktım dediğiniz bir dönemdeyseniz yeter ki kaldıramaz. Sorumlulukları almayın, hatta mümkünse bu hafta çalıştığınız ve bulunduğunuz işi alanınızda hiçbir arkadaşınızla gerilim ve tartışma içerisinde olmayın.

Yanlış anlaşılmalara çok açık olabilirsiniz. Bir anda düşünmeden konuşmalar düşünmeden konuşmalar yapmamaya özellikle çalışan oğlakların buna dikkat etmesi gerekiyor.

Eğitim ve kariyer hayatınızla ilgili işiniz gereği bir sınava hazırlanıyorsanız, beklentinizin üzerinde başarılı puan alabilirler.

Öğrenci oğlaklar sınavlarınız varsa çalışkanlığınızın artmasıyla dikkatinizi daha çok derslerinize verdiğiniz takdirde başarınıza başarı katabilirsiniz.

Bu yıl zaten Plüton 21 Ocak’ta oğlak burcundan ayrılıyor. Kova burcuna geçiyor. 18 yıl boyunca çok yordu oğlakları Plüton.

Şimdi tamam bir gidecek, bir gelecek, 29 Kasım 2024’te artık 18 yıl boyunca kova burcunda kalıyor. Ve kovaların hayatını yeniden inşa edecek oğlakları zorladığı gibi zorlamayacak.

O Plüton öyle bir ki gezegen ki küçücük minnacık hani ufak tefek boyu var, türlü türlü huyu var yakıyor, yıkıyor.

Gidecek, gelecek gerileyecek sonra. 29 Kasım’da tamamen kovada artık oğlak eğitiminde, kariyerinde çok şanslı bir haftada.

Haftanın spotu, trafikte çok dikkat edin. Yaya yaya geçidinde bile geçerken dikkat edin. Kazalara çok açıksınız. Aman diyorum. Tedbirli temkinli olmakta fayda var.

KOVA BURCU

Tüm yaşamlarında eğitim alanlarında ciddi başarılar elde edecekler. Süper mahkeme, hukuk alanlarında haklarınızı kazanacağınız bir haftadasınız işiniz nedeniyle hukuksal bir işle mücadele veriyorsanız hiç korkmayın.

Hakkınızı alacağınız bir haftadasınız. Özellikle sizler de ayın yay burcundaki ilerleme enerjisiyle haftaya başlamış olmanız. Sosyal çevrenize odaklanma konusunda hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.

Neptün Merkür zorlayıcı kare açısıyla alışverişle yaparken tedbirli temkinli olmaya özen gösterin. Özellikle bir kredi kartı kullanıyorsanız bir kova burcu olarak. Çok dikkat edin.

Yani internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kandırılmaya ve dolandırılmaya açık olabilirsiniz. Aman tedbirli ve temkinli olun.

Ayın oğlak burcundaki enerjisiyle ve Merkür’ünde oğlak burcuna geçmesiyle kandırılmalara ve dolandırılmalara karşı kova burçlarının bu hafta çok dikkatli olması gerekiyor.

Özellikle bak alışverişte, parasal işlerde anlaşmalarda kova burçlarının haftanın 7 günü çok temkinli, çok tedbirli ve çok dikkatli olması gerekiyor.

Yükselen kovalar bak benim kendi burcum kova benim de çok dikkat etmem gerekiyor. Yükselen kovanın da çok dikkat etmesi gerekiyor. Ay burcu kova olanın da çok dikkatli olması gerekiyor.

Ben çok zeki bir adamım, kova burcuyum. Ben çok zeki bir kadınım, kova burcuyum deyip ben bu hatalara nasıl düştüm diyebileceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz.

O yüzden iş anlaşmalarınızda alışverişinizde çok temkinli. Çok dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle bir kova burcu olarak ev alacaksanız bu hafta, tapu üzerinizi alacaksanız.

Yani yapacağınız her türlü yatırımda araştırmacı olmaya, hatta mümkünse bu hafta bakın ne almak istiyorsunuz, araba mı almak istiyorsunuz?

Araştırın ev mi almak istiyorsunuz, yazlık mı almak istiyorsunuz, toprak mı almak istiyorsunuz? Çok iyi araştırın.

Eğer araştırmazsanız maddi manevi olarak zarar görebilirsiniz. Kandırılmalara çünkü çok açıklar şimdi. Şimdi yeni ay oğlak burcuna geçmesiyle Merkür’üne oğlak burcuna geçmesiyle kandırılma dolandırılmaya karşı gök kubbeye uyarıyor kovaları, dikkat et dikkat et dikkat et diye.

İkili ilişki ve aşk hayatınızda kırgınlıklarınız varsa gücendiğiniz üzüldüğünüz durumlarınız varsa onları dönüştürmek isteyebilirsiniz. Terk edildiyseniz partner geri dönebilir.

Gerçekten aldatılmadıysanız, bir kova kadını olarak bir kova erkeği olarak kandırılmadıysanız gereksiz nedenlerden ayrılık geçirdiyseniz, terk ettiyseniz, terk edildiyseniz, bu hafta gurur ve onur meselesi yapmayın.

Bir şans daha verebilirsiniz ama kandırılıp aldatıldıysanız bu nedenle bir ilişki bittiyse unutmayın. Aldatan hep aldatır. Aldatmanın bir keresi iki keresi yok. Kadın için de aynı şey, erkek için de aynı şey.

Ama gereksiz sözlerden kırgınlıklar ve ayrılıklar yaşadıysanız ilişkinize bir şans daha verdiğinizde pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ama yüreğiniz yandıysa haksızlıklara uğradıysanız ne öc almak için ne size yaşattıklarını onayaşatmak için bir daha şans vermeyin. Yani siz kimseye hadi bildirmeye çalışmayın.

Bu hafta daha sonra ağrımayan başınızın ağrımasına neden olabilirsiniz. Haftanın üçüncü ve dördüncü gününde sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızda bazı arkadaşlarınızın arkanızdan konuştuğunu görebilir, duyabilirsiniz.

Bu durum sizin bir kova kadını bir kova erkeği olarak hiç üzmesin. Ama onlar şu var, dedikodu yapmayı sevmedikleri için kimsenin haklarında konuşmasına tahammülleri yok doymayın, görmeyin, oralı olmayın.

Haftanın üçüncü ve dördüncü günde buna çok dikkat edin. Haftanın spotu ben arkamda konuşanları görmüyorum, öndeyim demeniz yeterli. Her konuda öndeler çünkü.

BALIK BURCU

Bu hafta sevgili Balıklar, yükselen balıklar, daha uzlaşmacı ve zihinsel olarak aktif olduğunuz bir döneme adım attınız. Maddi konularda gereksiz korkulara kapılabilirsiniz. Kapılmayın.

Yaptığınız bazı değişiklikler ruhunuza iyi gelecek belki. Görsel bir balık kadını olarak belki bu sabah uyku yattığınız yataktan saç rengi mi değiştirmek istiyorum? Duygusuna girmiş olabilirsiniz.

Demek istiyorum duygusuna girmiş olabilirsiniz. Stilimi değiştirmek istiyorum. Duygusuna girmiş olabilirsiniz. Hatta yazın bize. Eğer bu enerjiyle uyandıysanız hiç durmayın. Saçınızın rengini mi değiştirmek istiyorsunuz? Değiştirin saçlarınızı mı kestirmek istiyorsunuz?

Kestirin belki uzatmak istiyorsunuz, uzatın yapacağınız tüm değişimler ruhunuza çok iyi gelecek bu hafta o yüzden değişmekten, çekinmeyin, kaygılanmayın ve korkmayın.

Sevgili balıklar yükselen balıklar sizler de ayın yay burcunda ilerlemesiyle haftaya adım attınız. Kariyerinize odaklanma konusunda çok şanslısınız.

Eğitiminize odaklanma konusunda çok şanslısınız. Belki uzun yıllar önce eğitim hayatınız bitti ama şimdi yeni bir eğitime başlama kararı aldınız. Hiç korkmadan başlayın. Kendinizi eğitmek istediğiniz alanlarda da kolay algılayıp öğrenme haftasındalar.

O yüzden öğrenci balıklarımız içinde çok verimli bir hafta olacak. Bu hafta aynı zamanda kendinizi her alanda geliştirme konusunda şanslı olacaksınız. Sevgili balıklar, Neptün Merkür zorlayıcı kare açısı attığınız her adımda bir ileri bir geri duygusu verebilir.

Güven duymadığınız hiçbir şeye karar vermeyin. Kararsız kalmamaya özen gösterin. Kendinizi harap duygularda bırakarak sıkıntıya sokmayın.

Yeni ayın oğlak burcunda doğuracak olması bu hafta Merkür’ün de oğlak burcuna geçmesi, hedefleriniz ve ideallerinizle ilgili yeni başlangıçlar gerçekleştireceksiniz ve bu yeni başlangıçlar aşkta eğitimde iş hayatınızda siz ciddi anlamda ilerleme konusunda destekleyerek ilerletecek.

Sağlığınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bu hafta soğuk algınlığı, gribal etkiler var. Sisteminizi güçlü tutmaya, uyku kalitenizi yükseltmeye, zihninizi, bedeninizi gereksiz yere yormamaya özen gösterin.

Kaynak: Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Nuray Sayarı’nın konuşmaları haberleştirilmiştir.

Yalnız olanların kalbi doluyor. Ve ilişkilerinde sorun yaşayanlar, sorunlarını partnerleriyle masaya yatırarak didişmeden, tartışmadan çözüme ulaşacaklar.

Dolayısıyla kırgınlıkları ortadan kaldırmak da hafta boyunca ruhunuza inanılmaz iyi gelecek ve kendinize her konuda yatırım yapmayı isteyeceksiniz bu nedenle bir tek isteklerinizi geliştirme korusunda araf duygularda kalmamaya başladı.

Başkalarının ilişkisinde de arada kalmamaya özen gösterin. Kuzeniniz eşiyle küsebilir. En yakın arkadaşınız partneriyle ayrılma kararı alabilir darılabilir. Kimsenin arasına girmeyin.

 Çünkü bu hafta insanları düzeltmek için toparlamak için birleştirmek için araya girdiğinizde başınızı derde. Hayatınızı sıkıntıya sokabilirsiniz.

Yani olur olur da bir arkadaşınız komşunuz gelir de size derdini anlatırsa sizin nasihatinizi aklınıza ihtiyaç duyarsa dinleyin. Ama şunu söyleyin, nasıl istiyorsan öyle karar al. Ben sana akıl veremem. Benim aklım bana yeter senin aklında sana yeter.

Haftanın spotu, kimsenin hiçbir işine karışmayın.

08 Oca 2024 - 18:00 - Astroloji

Mahreç  Doğukan Demirci


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.