Astrolog Mine Ölmez haftalık burç yorumları ( 15 Ocak – 21 Ocak 2024 ): Para da Aşk da O Burçlarda!

Mine Ölmez’den Astrolojiye Dair Ölmez Tavsiyeler! 15 Ocak – 21 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor! Zikirli burç yorumları..

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İŞTE ASTROLOG MİNE ÖLMEZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

15 Ocak – 21 Ocak 2024 KOÇ BURCU

Kararlı ve emin adımlarla başarı dolu kaderine yürüme zamanı. Önünde senden başka hiçbir engel olamaz. Gerçekten kendi önünden şöyle fevri kararlar vermezsen çekilirsen kendi önünden bu anlamda rahatlarsan birazcık gevşersen senin için başarı olmak kaçınılmaz.

Gerçekten bu dönem senin için çok güzel başarılar vaat ediyor. Avantajlarına baktığın zaman bir kere kariyer hayatında, iş hayatında çok büyük bir parlayış yaşayabilirsin.

Hatta bu nasıl bir parlayış biliyor musun? Biliyorsun, hani çabuk yükselen çabuk düşer derler ya öyle bir şey değil bu sabırla emekle örüm örüm ördüğün o duvarların artık iyice yükseldiği bir süreç. Başarının seni kucakladığı bir süreç.

Eğer ki sağlam bir şekilde emin adımlarla ilerlemek istiyorsan, başlangıçlarını yapmanın tam zamanındasın. Gerçekten bu süreçte emin adımlarla ilerleyip sonunda büyük bir parlayışa nail olabilirsin.

Kesinlikle rüzgârı arkana al ve ilerle diyorum sana bunu tavsiye ediyorum. Fakat tek problem ne olabilir? Aile içerisinde özellikle anne aile büyükleri eşin ailesiyle alakalı konularda bazı sıkıntılar yorucu durumlar olabilir.

Bunlar seni birazcık engelleyebilir, bir de üstlerin otorite pozisyonundaki ya da yönetici pozisyonundaki kişilerle zıtlaşmamaya bu süreçte dikkat etmelisin. Önümüzdeki 15 günlük süreç aslında bir haftalık bir şeyden bahsetmiyoruz.

Bu böyle patron yönetici figürlerle zıtlaşmamasının bir de resmi makamlarla ilgili yerine getirmen gereken görevlerin varsa ne bileyim askerlik başvurusudur, yoklamadır. Erkeksen ya da ne bileyim patronuna sunman gereken bir projedir.

Devlete vermen gereken bir belgedir, bedeldir, bir şeydir bun. Lütfen ihmal etme. Bunlar da zayıf tarafların buralara dikkat etmen gerekiyor.

Ama bir düzen kurmak, yaşam planını oluşturmak, yaşayacağı yere iş yapacağın yere karar vermek, iş ve girişimlerini harekete geçirmek konusunda son derece avantajlısın.

Haftaya birazcık koçlar şöyle başlamış olabilir, özel hayatlarında veya iletişim konularında hukuk, eğitim, seyahat gibi işlerde böyle pek umduklarını bulamamış olabilirler.

Hafta başında böyle bulanık bir enerji vardı gerçekten ama hafta ortası itibaren bu durum biraz daha fazla değişmeye başladı. Lehinize dönmeye başladı.

Aşk hayatınızda da olumlu bir süreçten geçiyorsunuz. Şu anda Venüs size çok güzel destek veriyor. Parlamanız giyiminiz kuşanmanız ışıldamanız için şans sizinle lütfen kendinizi yalnız hissetmeyin.

Bu arada seninle 2024 yorumları yapmıştık. Orada böyle bol keseden koçlar çok şanslısınız. Kuzey aydın burcunuz da dememiştim hatırlarsanız.

Sebebi şu, arkadaşlar, her yıl bakın ben bir astrolog olarak söylüyorum, her yıl her ay, her gün, her yeni ay insanlara avantajlar ve dezavantajlar getiriyor.

Hiçbir şey hiç kimse için pürüzsüz mükemmel olmuyor değil. Mesela o yıl evleniyorsunuz ama aynı zamanda bir kayıp verebiliyorsunuz. Çocuk sahibi oluyorsunuz ama aynı zamanda bir sağlık problemi yaşayabiliyorsunuz.

Allah hiçbir zaman bizi sorunsuz, pürüzsüz, zenginlik bir anda bir elim, öyle bir şey yok. Dünya hayatının gidişatına aykırı zaten dolayısıyla böyle uyardığım zaman da içinizi karartmayın, olumlu ve olumsuz taraflarını aynı anda görün.

Çünkü bazı insanlar algıda seçici sadece olumsuz şeyleri görüyorlar. Evet, siz bu yıl gerçekten şanslısınız. Kendinizi parlatmak konusunda geleceğinizi kurmak, inşa etmek konusunda bu çok önemli bir cümle.

Geleceğinizi inşa edeceksiniz. Bu yıl ne demek o ömürlük yaşayacağınız insanı bu yıl bulabilirsiniz. Ömürlük yapacağınız işi bu yıl bulabilirsiniz. Bu yıl bir ün şöhret başarı kazanabilirsiniz ama bu Satürn’ün 12 evinizde olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Yani iş dünyanızda yavru bir kedi gibi böyle sevgiyi ilgiye, şefkate muhtaçken dışarıda böyle aslanlarla mücadele ediyor olabilirsiniz. Bazen insanın desteğe ihtiyacı vardır.

Ben bunu koçlara söylüyorum ki, yaşam enerjisi bu kadar güçlü olan bir burç olmanıza rağmen son zamanlarda özellikle 2023’ün Mart’ından itibaren depresif duygularınız çok artmış olabileceği için size tavsiyem şu uzman kalbini ruhuna güvenliğiniz, çünkü her uzman da uzman değil.

Bunuda artık hepimiz biliyoruz. Her eğitimli insanda eğitimli gibi davranmayabiliyor, ruhunuza iyi geldiğine inandığınız eğitimli, sağlıklı uzman görüşü alın.

Depresyondaysanız terapi alın, yolunuzu bulamıyorsanız nereye gideceğinizi bilemiyorsanız içinizde çok duygusal hissediyorsanız destek alın.

Gerçekten şanslısınız bakın ama ruhunuzda bir yaralanma olabilir. Bunu da ihmal etmemeniz gerekiyor ve bağımlılıklarınızdan acilen kurtulun bağımlılıktan kastım illa yeme içme bağımlılıkları değil, yanlış insanı sevmek, yanlış ilişkide ısrar etmek veya sürekli paronaya yapmak.

Uyuyamamak, bu da bir rutine döndüyse bu bağımlılıktır ve bunlardan kurtulun şanslı mısınız? Çok şanslısınız ama bazı problemler var, onları da çözerek yine yerlerseniz şansınız çok açık olacak.

Ruhsal sorunlar ruhsal mesela kayıplara üzülmek, kendini sürekli bir baskı altında hissetmek. Bunu çeşitli olarak koçlarda görüyorum.

Etrafımda da veya konuştuğum, görüştüğüm insanlarda da böyle bazıları kayıplar yaşadığı için bazıları aldatıldığını öğrendiği için bazıları ihanetten dolayı bazıları gerçekten herkes beni kıskanıyor. Kimse beni sevmiyor, tribüne girmiş.

Bu bir ruh ruhsal sıkıntı aslında böyle zamanlarda her şeyi kendi başınıza yapamayacağınızı hatırlayın. Bin bilsen de birbirine danış demişler. Tam öyle bir zamandan geçiyor sevgili koçlar her şeyi siz çözemeyebilirsiniz. Bazen de bırakın gitsin.

Ya Mukaddim, Ya Kebir. Allah’ım işlerimi büyüt, kariyerimi büyüt diye niyet etmenizi tavsiye ederim. Kariyerimde beni büyüt işimde parlat başarılar ver şeklinde zikrederseniz çok faydasını göreceksiniz. Özgüveninizin artmasına da vesile olacaktır.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 BOĞA BURCU

Yapıştırmaları atlattık. Boğalar yani helal olsun boğalara çıktınız, o tutulma girdi. Bunun içinden en son tutmanın etkisi hala devam ediyor ama hayrınıza devam ediyor. Gerçek

Boğa da Jüpiter, boğa da Venüs ve Jüpiter dönüşün aynı anda yaşayacak. Söyleyeceğim Güneş dönüşün Venüs dönüşün, Jüpiter dönüşün aynı ana denk geliyor. Senden çok önemli bilgiler, bomba haberler ve müjdeler bekliyorum.

Evet, yeni yollar, yeni yerler, yeni fırsatlar boğalara başarı dolu bir yolculuğa hazır mısın? Boğalar çok önemli kararlar veriyor.

Kimi hayatımda devamlı tutmalıyım, kiminle yol yürümeliyim, kim benim partnerim olmalı? Kim benim yol arkadaşım olmalı, kim benim iş arkadaşım olmalı.

Bu aralar bir kere çok zeki insanlardır ama bu zekâlarını sizin üzerinize sürekli sizi yakalıyormuş gibi hareketler yapmazlar. Sessiz sakin ve sabırlı ilerler. Bu aralar her zamankinden daha sabırlılar ama çok sabrettikleri vefasız insanları hayatlarından böyle tıkır  tıkır çıkaracaklar.

Çıkar çıkardılar, çıkarmaya da devam edecekler. Önümüzdeki süreçte arkasından konuşan yalan söyleyen, kalbini kıran insanlarla ilerlemek istemeyecek. Bu eşi de olabilir ortağı da olabilir. Çok yakında olabilir, kardeşi bile olabilir.

Bakın çok samimiyetle söylüyorum. O yüzden boğaların sağlam kararlarla çok sağlam adımlarla ilerlediği bir süreç. Bu ara çok fazla yolculuk yapabilirsiniz. Bir sürü yol ve seyahat planınız olabilir.

Kardeşleriniz ve akrabalarınızla ilgili sorumluluklar almanız onlara destek olmanız gerekebilir. İletişim, medya, basın, yayın ticaret gibi konularda harekete geçebilir ve çok büyük başarılar elde edebilirsiniz.

Bolluk, bereket, kısmet kapılarınızın çok açık olduğu bir süreçten geçtiğinizi söyleyebilirim. Bu süreçte sadece harcamalarınızla alakalı, önünüzü göremiyor olabilirsiniz.

Ev almak istiyor, ev satmak istiyor, bir mülk edinmek istiyor, bir yerleşim ya da araba almak istiyor, belki bir mülk edinmek istiyorsunuz.

Ama bunu maddi olarak çok tasarlayamıyor olabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde işin maddi kısmında da gayet şanslı bir sürece gireceğinizi söyleyebilirim. Sadece bu olay neye dikkat etsinler?

Kendilerini yıpratmamaya, onları kıskanan, onlara zarar vermek isteyen insanları erken fark etmeye ve yanılmadıklarından emin olsunlar. Evet, sezgileri çok güçlü bu aralar ama bazen insan hani güler yüze tatlı dile kanabilir.

Kendimizi kandırmayın diyeyim. Bir insanı kimse kandıramaz biliyor musunuz? Bir insan kendi kendini kandırır, her şey görünüyordur. Belki görmek istemiyordur.

Kendinizi kandırmayın, gerçekleri olduğu gibi görün sevgili boğalar kendinizi buluyorsunuz. Aşk hayatınızda da ilişkilerinizde de çok ciddi adımlar atmaya çok yakın görünüyorsunuz.

 Önümüzdeki 15 günlük süreçte gerçekten ciddi ilişkiler, evlilik, nişan, bu tip teklifler alabilirsiniz veya siz teklif edebilirsiniz ve gerçekten ticarette çok başarılı olabilirsiniz.

Benim tavsiyem onlara reklam mesela işleriyle alakalı, her ne iş yapıyorlarsa. Ne iş yapıyorsanız yapın. Onunla alakalı reklam vermenin, tanıtım yapmanın, duyuru yapmanın tam zamanı. Lütfen işinizi, kendinizi güzel tanıtın biraz daha ciddiye alın.

Mesela olmaz yapamıyorum demeyin. Konuşun, insanlar sizin yüzünüzü görsün, sesinizi duysun, kendi reklamınızı kendiniz yapın, işinizi büyütmenin tam zamanı. Çünkü özellikle sosyal medyayı interneti etkin kullanın.

Gerekiyorsa bir web site açın. Bunları yapmanızın tam zamanı ve bir işle bir eğitimle çok büyük başarı elde edebilirsiniz. Lütfen bu aralar eğitime de sıcak bakın.

Mesela merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz bir iş varsa bir konu varsa bununla alakalı güzel bir şekilde derinleşebileceğiniz eğitimler alabilirsiniz ve bu eğitimler size meslek olarak geri dönebilir.

Eğitim öğretim, üniversite başarısı, akademik başarı, hukuki konularda da son derece şanslı ilerliyorsunuz.

Hayatınızı sağlam temellere oturtmak için önümüzdeki 15 günlük süreç size çok güzel fırsatlar vadediyor. Ev alım satımı değişimi de dahil. Bilgiye gelişimi açık ol merak ettiğin konuların eğitimini al bak bu çok önemli.

Ya Fettah, Ya Rezzak. Bunlar sana çok iyi gelir zaten bereketi yoğun olan bir yapıya sahipsin. Genel olarak boğalar öyledir.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 İKİZLER BURCU

Uzaklığı yakın eden kalbin ve çok güçlü sezgilerinle ruhunun rehberliğine güven bir kere bir şey söyleyeyim mi? İkizler bolca çok değişik bir burç gerçekten. O kadar zekiler o kadar değişik bir sezgi güçleri var ki, gerçekten bir bedende 2 ruh taşıdıklarını da ben çok eminim.

 Bu arada bir bedende 2 ruh taşıyorlar. Bir taraf karanlığa çok güzel hükmediyor. Bir taraf aydınlığa çok güzel hükmediyor ve gerçekten böyle batımı ilimlerde sezgiye dayalı ilimlerde ikizler burcu çok başarılı oluyor.

Daha da enteresan bir şey söyleyeyim. Normalde biz astrolojide, güzelliği Venüs ile ilişkilendiririz. Parlaklığı Venüs ile ilişkilendiririz. Ama çok ilginç bir şekilde dünyanın en güzel kadınları hep ikizler burcu.

Bakın inanamayacaksınız. Gerçekten dünyanın ve Türkiye’nin de öyle. En güzel kadınlarında ikizler etkisi göreceksiniz. Nasıl bir cazibeleri var? İkizler erkeklerinin de öyle cazibeleri var, olmaz olasılar. Çok aşk insanıdır. Sadakat dolu evine bağlı eşine bağlı. Tabi çok sadakat.

Ay ikizler erkeğin özür dilerim sizden yani böyle eşine evine bağlı olanları tenzih ediyorum. Ama ikizler erkeği evlilik adamı değil. Yani bunu artık bütün cümle alem biliyor. Genelleme yapmayalım.

Yine de tabii ki haritasında bir boğa etkisi, bir yengeç etkisi, bir oğlak etkisi varsa taş çıkartır.

Güzel sözler söyledik. Şimdi bu kadar zekisiniz bu kadar güzelsiniz. Enerjiniz bu kadar yüksek kalbinizin rehberliğini kesinlikle güvenin, kadın olun, erkek olun, fark etmiyor.

 İkizler ve yükselen ikizler, resmi işlerde ve maddi konularda bir başarı elde edebilirsiniz. Eğer maddi bir sorununuz varsa mesela aylarda bir ne bileyim, paranızda bir tedbir olabilir, ne bileyim ya da banka borcunuz olabilir, kredi borcunuz olabilir, miras almak için bir mücadele veriyor olabilirsiniz.

Ne için mücadele ediyorsunuz? Para konularında harekete geçin. Resmi olarak başvurularınızı yapın. Kredi borç desteği lazımsa resmi olarak başvurularınızı yaparsanız bu süreçte çok sağlam bir şekilde destek alabilirsiniz.

Maaşa bağlanmak emekli maaşını bağlatmak ya da parayla alakalı çözülemeyen ne işiniz varsa bugünden itibaren 15 günlük süreçte gayet rahat çözülebilir. Fakat haftaya özel hayatlarıyla ilgili hiç tatlı başlamamış olabilirler.

Özel hayatınızla ilgili böyle pazartesi sabahına bu hafta şöyle uyanmış olabilirsiniz, bana ne yapacağım sabahına Allah’ım ben ne yapacağım acaba bu ilişkide evliliğe mi gidecek, ayrılığa mı gidecek, bıraksam mı? Boşa samimi ayrılsam mı özgür ruhluyum, dayanamıyorum, sıkılıyor muyum diye böyle bunalım hanımlar geçirmiş olabilirler.

Pazartesi ve salı sizin için zor geçmiş olabilir, sevgili ikizler ama artık bu durum değişiyor, bir de Venüs Neptün kaldı ilerleyen günlerde o zaman da biz sizi ilk 6 edeceğim.

Onun dışında gerçekten özel hayatınızla ilgili şansınız çok açık, bazıları aldatıldığını bana yazanlar da oldu bu arada aldatıldım diye aldatıldığını öğren ikizler olabilir.

Yanıldığını düşünen ikizler olabilir. Hepsi düzelecek arkadaşlar. Ben aldatmalar konusunda da herkesi genellemiyorum. Her aldatmanın aynı oldu, aldatmak kötüdür, her zaman kötüdür ve çok yanlıştır.

Ama yuvanız çoluğunuz çocuğunuz varsa çok fevri kararlar vermemenizi tavsiye ederim ben yani ben öyle düşünüyorum. Böyle hani bekara boşanmak kolay demişler lütfen dikkat edin. Hemen böyle kötü şeylere girmeyin bulanıklar.

Çünkü ilişkilerle ilgili önlerine bir türlü göremiyorlar. Talipleri çok kısmetleri çok ışıkları parlak, herkes bayılıyor. Bir yükselen ikizler olarak çok güzel bir kadın. Herkes bayılıyor ama kendileri önlerini göremiyorlar.

Böyle bir süreçten geçiyorlar. O yüzden anlıyorum sizi. Fakat fevri kararlar vermeyin, maddi konularda şansınız çok yüksek. Kariyer ve iş konularında şansınız çok yüksek ve önümüzdeki 15 günlük süreçte bazıları büyük bir arınma yaşayabilir.

Birdenbire inanamayacağınız bitişlere, ayrılıklara veya radikal kararlara imza atarken görebilirsiniz. İkizler kadınlarını ve erkeklerine bu illa kötü bir anlamda söylemiyorum. Bunu kendine hizmet etmeyen, ayağına dolan, ayağına ip bağlayan herkese arkada bırakmak isteyebilir.

Çünkü ve bu aralar estetik operasyonlar, güzelleşme yenilenme, böyle bir cilt değiştirme, deri değiştirmek için muazzam bir zamanda sunuyorlar. Kabuk değiştiriyorsunuz, tedavilerinizi de güzelce yaptırın.

Dişler, kemikler, cilt bunların bakımıyla alakalı da şanslı bir süreçten geçtiğinizi söyleyebilirim. Duygusal konularda cesur ol, kendini bastırma ve paranı biriktir.

Ya Galip, Ya Allah zikredin.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 YENGEÇ BURCU

Yengeçler genel olarak sadakatleriyle bilinen bağlılıklarıyla bilinen burçlar. Bu arada az önce ikizlerde dedim ya hani ya da hiç belli olmaz insanları sadece güneş burçlarına göre değerlendirdiğimizde her zaman hata yaparız.

Yengeçlerin de üzenleri olabilir. Bu aralar giderek ağlatarak ayrılarak bıktı ve artık diyerek yengeçlerin de üzenleri olabilir yen. Tavsiyem şu olacak, özel hayatlarında lütfen sakin olsunlar.

Yani eşinize sürekli kavga çıkarıp problem çıkarıp ilişkinizi bozacak hareketler yapmamanızı tavsiye ederim. Ha yok ben öyle bir şey yapmıyorum ama eşim çok üstüme geliyor diyenler olabilir.

Çünkü mars oğlak burcunda ve sizin için. Yaşadığınız son zamanlarda kavgalar çok arttıysa şüpheleriniz çok arttıysa önümüzdeki 15 günlük süreçte ilişkinizle ilgili yeni bir döneme girebilirsiniz. Bunu çok samimiyetle söylüyorum.

Hayrınıza mı evet, hayrınıza bu dönem yaptığınız evlilik de ayrılık da verdiğiniz karar da sağlam ve hayrınıza olabilir. Gerçekten mutsuz olduğunuz bir ilişkinin içindeyseniz harekete geçebilirsiniz.

Ben normalde demem dimi böyle şeyler. Harekete geçebilirsiniz, sizi kızdıran partnerinize kızdıran iş ortağınıza, arkadaşınıza karşı çok açık konuşun. Asla çekinmeyin. Sevgili yengeçler tam zamanı.

Beni kız duruyorsun, kalbimi kırıyorsun. Ne zamandır sabrediyorum ama artık sabredemiyorum demenin tam zamanı.

 Bir de yengeç kuşlarını şunu tavsiye edeceğim. Lütfen merkeze biraz kendinizi koyun, arkadaşlarınız bile olsa çok sevdiğiniz canınız yeriniz, insanlar bile olsa size nasılsın diye sormadan hemen kendi dertlerini anlatmaya başlayan hemen size bir şeyler ifade etmeye başlayan insanlara da biraz mesafenizi koymanın zamanı geldi.

Çünkü yengeçler sürekli kendilerine yetemedikleri yerde bile arkadaşlarına, eşine, dostuna koşturmaya çalışıyor. Bu gerçekten çok zorlayıcı ve yorucu olmaya başladı bu aralar yengeçleri çok gergin ve çok sinirli görebiliriz.

Gerçekten tahammülleri kalmamış olabilir ve sorumluluklar böyle boyunlarına dizilmiş olabilir. Yaşamda, evlilikte, kariyerde, eğitimle öğrencilerse önlerini göremiyor olabilirler. Eğitim hayatlarında olan, özellikle öğrenci olan yengeçlerin üstüne lütfen fazla gitmeyelim.

Çünkü gerçekten dersleri yığılmış. Eğitimleri yığılmış sınavları yığılmış olabilir. Ruhen de kendilerini yorgun hissediyor olabilirler.

Çocuğunuz yengeçse ve eğitim hayatı varsa lütfen üstüne fazla gitmeyin, yapmalısın, yapmak zorundasın gibi şeyler söylemeyin, oda biliyor ama içinde o gücü tam bulamıyor olabilir.

Lütfen bu ara yengeçlerin üstüne fazla gitmeyelim. Sevgili yengeçler siz de böyle zor bir dönemden geçerken işleri daha da zorlaştırmamak adına tamam bu aralar kızabilirsiniz, izin veriyorum valla bahara da bilirsiniz ama dozunu abartmayın çünkü bunlar zaten genel olarak doğru davranışlar değil.

Ama üzüldüğünüz ve şikâyet ettiğiniz şeyleri ifade etmenin de tam zamanı. Evlenebilir ilişkisi ile alakalı çok yeni kararlar verebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir. Yeni bir ortak işe başlayabilir. Kariyerinde güzel bir adım atabilir.

Bu anlamda da başarılı zaten bu yılın en böyle hayallerine gideni hayalindeki işi yapanı, hayat amacını bulanı da yengeç olacak. Hayat amacınıza yaklaşıyorsunuz. Şu ara sizi sıkıştıran konuların hepsi sizi bir yere doğru götürmek için sıkıştırıyor.

 Zaten bütün sıkışmaların sebebi odur. Seni şuradan bir tane vurur, Allah buradan bir tane vurur, Allah seni bir yola koyar dersin, meğer ben buraya yönlendiriliyormuşum işte yengeç tam bunu yaşıyor.

Hayat amacını bulmaya doğru yönlendiriliyor. Açık yürekli ol net olarak istediğini ifade et. Korkmadan konuş netleşme zamanı.

Ya Vedut, sevginin iyiliğin içine akmasına niyet ederek sevmek, sevilmek, sevginin yuvana yaşamına akmasına niyet ederek zikredebilirsin.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 ASLAN BURCU

Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Aslan, bunu hem sana söylüyorum, hem senin bakış açına böyle bir bakış açısı katmak için söylüyorum, etrafında insanlar sana sözler verebilirler.

Sana birtakım vaatlerde bulunabilirler ama bu vaatlerini ne kadar gerçekleştiriyorlar acaba? Bu ara buna odaklanman gerekiyor ya da sana çok harika bir tablo çizebilir.

Kendisiyle ilgili acaba ne kadar doğru? Bunlara dikkatli bakman lazım. Kimsenin lafına değil, işine bakma zamanı. Aynı zamanda senin de sözlerinle ve söz vererek değil, işlerinle, davranışlarınla kendini gösterme zamanı.

Zaten aslan burcu ne istediğini bilen ve istediğini de yapan bir burç. Bu aralar biraz daha bu yönünü göstermen de fayda var. Şimdi yeni ay altıncı evinde bunun sana çok güzel avantajları da var.

Dikkat etmen gereken konularda var, diş ağrılarına, kemik ağrılarına, cilt problemlerine, saç problemlerini önümüzdeki 15 günlük süreçte biraz daha fazla dikkat etmen gerekebilir. Genel olarak sağlığına çok dikkat et.

Bu ara hastalık kapmaya en müsait. Bu sensin gerçekten bizim hastalık evimizde mars varken ikimizde hasta olduk. Dikkat edin gerçekten es geçmiyor.

Şu anda aslan burçları enfeksiyon kapmamaya, bulaşıcı hastalıkları kapmamaya mesela bu aralar hiç perde asayım da şu merdivene tırmanıyım da bunları hiç zaman değil.

Mesela ev kazaları, iş kazaları bakımından aslanlar dikkatli olsunlar ve dinlenmeniz gerekiyorsa dinlenen ama avantajlı açıdan nasılsınız? Mesela iş yapamadığınız ne zamandır? Diyelim ki iş yükünüz çok hani hafiflemişti.

Para kazanamıyordunuz inanılmaz bir iş bereketi içerisine girebilirsiniz. Bol bol müşteri bulabilirsiniz, iş arıyorsanız iş bulabilirsiniz. Emeklilik tayin atama, maaş bağlanması ya da ne bileyim ben artık bir işi bırakıp yeni bir işe geçme fırsatı bunların hepsiyle alakalı aslanlar, çok şanslılar, iş hayatlarına müthiş bir düzen gelebilir.

Ne zamandır aradığınız asistanı, çalışanı tam şimdi bulabilirsiniz, tam zamanı, hatta hemen harekete geçin, gerçekten aradığınız gibi dürüst, çalışkan, sağlam bir çalışan bulabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızla da alakalı azıcık dikkatli olmanız lazım.

Onların böyle aşısıdır, rutin bakımıdır. Bunlara dikkat edin, ihmal etmeyin ama işinizi üzerine sokmak, hayatınızın düzene sokmak spora başlayabilir. Çok güzel kilo verebilir, form tutabilir, sağlıklı şekilde kaslarını güçlendirebilir. Tüm bu avantajlara sahipsiniz.

Ne zamandır bir sağlık sorununuz varsa tedavi sürecine geçip bu sağlık sorununuzdan da kurtulabilirsiniz ama sorumlulukların, angarya, işlerin, rutin, işlerin ve zorunlu işlerin hepsinin bir arada üstünüze yığıldığı, azıcık arttığı bir sorumluluklarınızın arttığı bir süreç.

Aşk hayatınızla ilgili ufak tefek iniş çıkışlar yine var hafta başından beri aşk hayatınızda çok zemini göremiyor. Önünüzü çok yine siz de göremiyor olabilirsiniz. Çocuklarınızla alakalı konularda böyle kafanızda biraz bulanmış olabilir.

Ama şans eğlence fırsatı mutluluk fırsatı da sizden yana. Tatil, güzel, eğlenceli aktiviteler yapmak hobilerinizle ilgilenmek için de doğru bir zamandan geçiyorsunuz. Aşk hayatlarına inişi çıkışta olsalar da eğlence ve keyif de var. Yani hani bir gün öyle bir gün böyle olsa da güzel gözüküyor.

Ay aslan olarak ve ay benim haritamda çok güçlü bir pozisyonda. Çünkü yükselenimi yönetiyor. Ayaklan olarak söylüyorum, aslanı çekemiyor olmasalar da aslan onların birisi çekemiyor gibi zannedip kendini motive de ediyor.

Yani aslanın öyle bir özelliği var nur şimdi yani dedikodu yapmayayım ama gerçek bu mesela kimse çekemiyor değilse bile o beni kimse çekemiyor diye düşünüp motive oluyor. Bak böyle bir şey de var yani.

Aslan ama çok tabii ki güneş yönettiği için ışıltısı pırıltısı parıltısı çok bir burç pırıl pırıllar. Evet, benim mesela en yakın dostlarım çok aslan, çok fazla aslanlar.

İşinize bakın, tamamen işinize bakın. Aşk hayatınızda eğlence ya eğlenerek çalışmayı öğrensinler. Bu ara gerçekten eğlenerek çalışmayı öğrenin. Hem sevdiklerinize çok güzel zaman ayırın hem de işinizi çok sağlam yapın.

Müthiş başarılı bir süreç geçirirsin. Böyle olursa en büyük avantajları çok parlıyorlar, parlıyor çok partiler ama sağlığa dikkat etmeleri gerekiyor işte. Özellikle dişler, kemikler, cilt, saç, buralar ama tabi bilemeyiz. O yüzden siz yine de dikkatli olun.

Sağlık ve iş konularını aksatmamak. Yani çok yoğun çalışırken işte hastalıklar da bölebilir ya da birinin hastalanması sebebiyle bölünebilir.

Hayatları düzeliyor şu andan itibaren ama bir kötü açısı daha var. Önümüzdeki haftalarda onu da atlatırsa tadından yenmez. Bu arada aslanlar artık hep güçlü, kuvvetli.

Kadın olarak da böyle tuttuğunu koparan erkek aslan, mesela böyle insanlarla bir yol yürüyecekler. Aslanların ilişkileri özellikle ocak sonuyla beraber müthiş değişmeye başlayacak. 25 Ocak’ta hele öyle radikal kararlar verecekler ki çok seçici bir döneme gidiyorlar.

Ya Melik tabii ki size yakışır, sık sık bol bol zikredin. Yükselmek parlamak başarı elde etmek için. Çünkü sizin için uyumlu bir isim.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar gerçekten öyle başaklar çok güzel organize eder. Şimdi şöyle ya evet öyleyim yani bir başak varsa hayatınızda ve sizi böyle organize ediyor.Onu kaybettiyseniz eşiniz çok zor. Yani gerçekten başak burcu biraz.

İnce işler el becerisi, marifet ve yeterliklerini sergileme zamanı. Başaklar işinizi sergilemenizin reklam etmenizin tam zamanı. Sizler için başakların dezavantajları, biraz aile işlerinin karışık olması.

Ev taşıyım mı, ailemle ne olacak? Annem hasta iyileşecek mi? Babam işte sorunları var, iyileşecek mi biraz böyle ev aile yuva ya da taşındınız, yeni bir yere adaptasyon süreci aile birliğinizi nasıl devam ettireceğinizi tam bilememek veya aile büyüklerinizin sorunlarıyla hem dem olmak gibi zorluklar yaşıyor olabilirsiniz.

Bunun dışında ama yine de güzel bir ev bulma fırsatı taşınma emlak işlerinde başarı. Önümüzdeki günlerde sizi bekliyor. Kesinlikle buralar birçok başak işsiz taşınabilir, evini yenileyebilir, evinde değişiklikler yapabilir.

Benim tavsiyem evinizde kullanmadığınız şeyleri biriktirmeyin. Bu bir hastalık gibi geliyor bana zaten bu arada. Ben mesela mesaj kutumu bile silerim. Hiç sevmem bir şey. Biriktirmeyi gereksiz olan ne varsa çıkartın.

Sevgili başaklar evinizden hayatınıza şöyle bir arınma yaşayın, bir temizlik operasyonu yapın. Bunun dışında ne konuda çok şanslısınız derseniz, çocuklarınızla alakalı konuları organize etmek, düzenlemek, onların yaşamına bir düzen getirmek.

Eğitimlerini geleceklerini, kariyerlerini planlamak, yaş grubunuza göre çocuğunuzu evlendirmek, nişanlamak askere göndermek. Aşk hayatınızda ciddiyete bindirmek, evlilik teklifleri edebilirsiniz. Evlilik teklifleri alabilirsiniz.

Ciddi ömürlük harika ilişkinize adım atabilirsiniz. Aşk, evlilik gibi konularda şansınız çok yüksek. Hafta başında yine başaklardan da çok mesaj geldi. Merkür, Neptün karesi vardı. Geçen hafta ikaz ettiğim bir açıydı.

Bazılarınız aldatıldığınızı veya eşinizin ise yalan söylediğini, partnerinizin yalan söylediğini keşfetmiş olabilirsiniz. Eğer ki çok büyük bir kabahat işlemediyse önümüzdeki günlerde barışmalar ve artık tamam sözler verilebilir.

Dikkatli davranışlar içerisinde bulunabilirler istersen. Bir şans daha verebilirsiniz. Bu aralar hayatlarında bir dönüşüm yaşıyorlar. Yani gerçek aşk nedir, ne değildir? Bu insanla ömürlük olur muyum acaba?

Ya da ciddi ilişki yaşayabilmeyi, bunların kararını vereceğiniz bir süreçtesiniz. Birçok başak önümüzdeki 15 günlük süreçte ben hariç hemen hemen aklınıza bir şey getirmeyin. Çocuk haberleri bebek haberleri hariç, ben plansız gitmem ben plan mı? Planlı şu anda öyle.

Aile için sorunlar ve düzen oluşturma gibi konular birazcık zorluyor olsa da aşk hayatında ciddi ilişkiler yaşamak konusunda nişan nikah bebek haberleri, hamilelik haberleri konusunda çok şanslısın.

Gerçekten evlat sahibi olma konusunda şansın çok yüksek yalnızsan. Eğer yeni tanışmalara şans ver diyorum. Başak burcu evde durmaması gereken bir kahvede olsa iç yani bir tanış, hiçbir zarar görmezsin, tanışmaktan zarar gelmez. Yeni tanışmalara açık ol.

Gerçekten evleneceğin insanla karşılaşıp çok güzel bir ilişki yaşayabilirsin. Uyarıyorum seni ve evlilik teklifleri alabilir. Nişanı nikahı olabilir, başakların kutlama zamanı.

Ya Mürsel, Ya Bari bu isimler tasvir eden ve düzenleyen bu isimleri zikrederken neyin tasvir edilmesi, neyin düzenlenmesi gerektiğini lütfen belirtin durduk yere zikretmeyin.

Mesela Allah’ım evimi düzenle, ev yaşantımı hali yoluna koy istediğim gibi bir yuvam olsun esmalardaki en önemli püf nokta bu.

Esmaların hepsi birer ilaç gibi ama ne için zikrettiğinizi söylemeniz lazım. Öyle deyince Allah bilmiyor mu diyorlar. Ben de diyorum ki Allah biliyor ama oruca niyetle başlıyorsun. Namaza niyetle başlıyorsun. Her şeyin niyetini yapacaksın ki yoluna doğru düzgün koyulsun işler.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 TERAZİ BURCU

Sağlam adımlar ve geleceğe yatırımlar yapma zamanı. Bu ara teraziler eğer bir ilişkisi varsa eşinin mesela bir ilişkisi var. Evlenmeyi iyi diyor ya da işte flört aşamasında birlikte olduğu insanın ailesiyle tanışabilir.

Mesela eğer böyle bir durumunuz varsa lütfen aklınızın dibini belli etmeyin. Neyi aklınızın dibini belli etmeyin. Bizim oralarda öyle derler.

Yani böyle işte dip bucak beynindeki şeyleri çat diye söyleme sakin git dikkatli ol deliliğini belli etme. Sakin sanki çok hanım hanımcık çok efendiymişsin gibi davran akıllı ol.

Tabi çılgını da çok terazinin böyle haldır huldur mesela Hülya Avşar bak hiç sakınmaz sözünü mesela hemen söyler şey yapar işte öyle akıllı akıllı laflar etmeyin. Bu ara sakin olun.

Sanki eşinizin ailesi herkes sizden çok daha akıllıymış gibi böyle efendim durun neden bunu söylüyorum. Çünkü Mars buradan geçiyor mesela gittiniz, sizi beğenmedi bir şey söyledi ilk başta olabilir.

Öyle şeyler bu aralar lütfen size ön yargılı yaklaşan ebeveyniniz veya sevdiğiniz insanın ailesi tanışacaksınız veya eşinizin ailesiyle bir önemli mevzunuz var.

Aile toplantılarında bulunacaksınız, bir şey için bir araya geldiniz, sizin böyle damarınıza damarınıza basan şeyler olabilir, o yüzden diyorum sakin olun.

Çılgın tarafınızı göstermemeye çalışın sakin olun. Mesela işte ailesinden bir veto yiyebilir. İlk başta çok soğuk rüzgârlar esebilir. Çünkü oğlak burcu zamanındayız ve sizin aile alanlarınızdan kariyer alanlarınızdan, eşinizin ailesini etkilenen alanlardan da geçiyor.

Ne demek soğukluk, mesafe ve sınır demek bu sınır ve bu soğuklu bu mesafe sizi korkutmasın. Şunu diyebilir. Teraziler acaba ailesi beni sevmedi mi, istemeyecek mi? Veya annem babam niye bana böyle davranıyor? Niye beni anlamıyorlar? Bu aralar anlaşılmak konusunda zorlanabilirsiniz.

Kalbinizi karartmayın, çok sakin davranın size karşı soğuk davranışlar gösteren karşı cinsin ailesi veya kendi ailenize karşı sabırlı olun. Ayrıca taşınma emlak konularında şansınız çok yüksek.

Önümüzdeki 15 günlükse taşınmış olabilirler, taşınıyor olabilirler. Önümüzdeki 15 günlük süreçte. Harika bir yaşam düzeni ev düzeni oluşturabilirsiniz. Eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Ev yuva aile yaşamına dair konularda ciddi sağlam kalacağı adımlar atabilirsiniz.

Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz daha tatlı bir yuvanın içerisinde bulabilirsiniz. Sevgili teraziler doğru eş ve doğru işi bulmaya çok yakınsınız. Bak bu çok önemli bir şey ve kalıcı ilişkiler sağlam adımlar atmaya çok yakınsınız.

Yani şöyle bir evlilik aşaması, yuva kurma aşaması, ev alma aşaması olabilir. Bunu yaparken küçük pürüzler mesela emlakçının bir hatası ev sahibinin bir kırıcı sözü veya gittiğiniz, misafir olduğunuz yerdeki insanların size karşı kırıcı tavırları annenizin ya da babanızın problemlerinin, sağlık sorunlarının ya da size olan olumsuz davranışlarının sizi engellemesi, baskılaması gibi durumlar yaşanabilir.

Sakın bunları genel olarak bir problemmiş gibi zannedip demoralize olmayın çünkü bütün engelleri aşıp kendi düzeninizi, kendi yaşam planınızı, ev hayatınızı oluşturabileceğiniz harika bir süreçten de geçiyorsunuz.

Gerçekten evlilik haberleri, yuva haberleri, ev dizme, ev alma, ev alım satım haberleri alabiliriz. Satılmayan malları varsa bu da satılabilir. Ufak tefek pürüzler çıkabileceğini düşündüğüm için sizi baştan sakinle soğukkanlı olmanız için ikaz ediyorum. Bu ara terazi ne kadar soğukkanlı olursa o kadar başarılı olur diyebiliriz.

İletişimler, seyahat ve eğitim konularında iletişimler, iletişim, seyahat ve eğitim konularında kardeşleriniz ve yakın çevrenizde ilişkileriniz düzenleme konusuna destek almak konusunda da şanslısınız.

Siz de eğer bir işiniz varsa lütfen reklam verin. Eğer hukuki bir süreciniz varsa lütfen bütün belgelerinizi, bilginizi düzgünce hazırlayın. Çünkü eğer haklıysanız zafer kesinlikle sizin olacaktır. Haklıysanız sakın korkmayın.

Ya Malikel Mülk, Ya Kayyum esmaları.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 AKREP BURCU

Aralık ayı boyunca verilen sözleri tutmayan insanlarla yalan söyleyenlerle işte bir öyle bir böyle konuşanlarla sınavdan geçmiş olabilirsiniz. Para sorunları çok para sorunları çok çekmiş olabilirsiniz. Maddi konulardan çok zarar görmüş olabilirsiniz.

Hafta başında bu haftanın başında da yine size verilen sözlerin tutulmadığını düşünüp böyle bir hayal kırıklığı, bir demoralize olma hali yaşamış olabilirsiniz. Ama bu geçici bir şey onu söyleyeyim.

Önümüzdeki günlerde bu yeni ayın etkisiyle beraber özellikle 15 günlük süreçte anlaşmalar, sözleşmeler, el sıkışmalar, kalıcı ve sağlam işlere imza atmak konusunda çok şanslısınız.

Özellikle eğitim, iletişim, ticaret işi yapan veya kardeşleriyle birlikte çalışan akrabalarıyla birlikte iş yapan aile, işi yapan akrepler için son derece başarılı ve verimli bir süreçten bahsediyor olabiliriz.

Bu aralar akreplerin dikkat etmesi gereken konu kırıcı, fevri ve çok soğuk buz gibi konuşmalar yapmamak. Mesela bir yere anlaşmaya gittiniz, sözleşme yapmaya gittiniz. Böyle şartları bildirirken veya karşı tarafla konuşurken çok soğuk, çok mesafeli, çok kırıcı olmamaya çalışın.

Bu aralar işinizi bozabilecek tek şey. Geçmişte yaşamış olduğunuz güvensizliklerden iniş çıkışlardan dolayı soğuk rüzgârlar estirip işinizi kendi elinizde bozmak olur.

Sert konuşmalar, kırıcı konuşmalar, yıkıcı konuşmalar böyle işte gerçek ama söylediğim gerçek ama tarzında gerçekleri böyle söylerken birazcık nazik ve dikkatli olmanız da çok yarar var.

Her söylediğin doğru olsun ama her doğruyu söyleme demişler. Yani tam öyle bir zaman ama doğruyu söyledim ama söylememen gerekiyordu. Her doğruyu söyleme, her söylediğin doğru olsun ama her doğruyu söyleme.

Bu ara buna çok dikkat etmelisin. Çünkü konuşmalarında ne kadar. Net, bunu bunu bunu istiyoruz ama kibar nazik bir dille ifade edersen o kadar karlı çıkacaksın. Bu aralar. Kardeşlerin yakın çevre ve akrabalarınla alakalı.

Özellikle yakın en yakınlarında komşuların da olabilir. Kimler varsa onların yaşamlarındaki çalkantılar esnasında sen de görev almak, onlara yardım etmek, destek olmak durumunda kalabilirsin.

Birazcık böyle yakın çevrene daha çok ilgi göstermen alakadar olman gereken bir süreç olabilir, onlara destek vermen gerekebilir. Birçok akrep arabasının telefonunu, elektroniklerini yenileyebilir.

Hiç kimseyi tanımıyorsanız yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu aralar eğitim esnasında sevdiği insanla tanışmak, yolda yolculuk yaparken evleneceği kişiyle tanışmak. Kısmet size nereden geliyor? Yollardan, yolculuklardan, eğitimlerden geliyor.

Bir kursa katıldınız mesela orada tanıştığınız biriyle ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çünkü Mayıs sonuna kadar evlenecek burçlar arasında başta siz geliyorsunuz ya da evleneceği insanla tanışmak konusunda çok şanslı olduğunuzu söyleyebilirim.

Akrepler bir şey söyleyeyim mi? Her konuda şanslılar şu anda para da şanslı işte şanslı anlaşmada şanslı ilişkide şanslı. Maşallah sağlam adımlarla ilerliyorsunuz. Asla bol keseden atmıyorum. Kesinlikle öyle gerçek bu iyi düşün dikkatli konuş, anlaşma ve sözleşmeleri sonuna kadar getirip öfkeyle bozma.

Ya Muri, Ya Fettah hayır ve iyi kapıları açan ihya edip dirilten demek işlerinin açılması, hareketli olman ilerleyebilmen için zikredebilirsin.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 YAY BURCU

Dert anlatmayın yayları dertlerinizi sıkmayın, dans edin, eğlenin yolculuk yapın beraber seyahate gidin gezin. Ama öyle eğlence yay arkadaşı, felsefe yapan yolculuk kaç saat konuşsun dinleyin? Susarak eğlenceli, esprili.

Maddi konularda şöyle aslında böyle bol keseden bolluk bereket değil de nur kalıcı ve ömürlük para kazanma zamanı.

Mesela bir anda zengin olmaktan bahsetmiyoruz burada. Ama çok emek verdiği işlerin sonuna gelip parasını almak. Hadi işte emeklilik yine maaşı bağlanması veya normal maaşının almaya başlamak yeni bir işe başlamak kalıcı bir iş bulup bundan dolayı her ay düzenli bir para elde etmek.

Burada para da şundan bahsediyoruz. Kalıcı, sağlam ve belli tarihi tarihine hesabıma yatan paralardan bahsediyorum. Bir anda zengin olmaktan asla bahsetmiyorum ama maddi konularda şansınız gerçekten açık.

Eğer maaşınız bağlansın istiyorsanız emekli olmak istiyorsanız, tayin istiyorsanız atama istiyorsanız bu 15 günlük süreçte başvurularınızı sıkı sıkıya yapın. Bu arada şunu tavsiye edeceğim, yaylara sakın havlu atmayın.

Çünkü 20 Ocak civarında 21 Ocak civarında Plüton, Güneş kavuşumu etkisiyle bir gelire veya bir işe veda edip yeni bir iş kolundan para kazanmaya da başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarıyla ilgili bir değişim yaşanabilir.

Yeni bir işten başka bambaşka bir işten sektörden para kazanmaya başlayabilir. Yay burçları bu aralar meslek değiştirip sektör değiştirip bambaşka bir yerden gelir elde etmeye başlayacak burçlardan birisi kesinlikle yay burcu mesela bunca zaman hep resmi bir işte çalışmışsa, hobi olarak yaptığı bir işe geçebilir.

Tam tersine hep hobileriyle ilgili işler yaptıysa da resmi işlere geçmeye başlayabilir. Bir iş değişimi, dönüşümü yaşanabilir hayatınızda ama kalıcı bir gelir elde etmek için 15 günlük süreçte şansımızın yüksek olduğunu söyleyebilirim.

Başka neden yana şanslılar parlamaktan ışıldamaktan, aşktan, sevgiden yana çok şanslılar artık Mars burcunuzdan çıktığı Venüs ile baş başa kaldınız. Bu size parlaklık, güzellik, yeni aşk ilişkileri, nişan, nikah düğün her şeyi getirebilir.

Sadece haftanın başında bir sert açınız vardı. İlişkilerde bir güven sorunu yaşanmış olabilir, yumuşattı orada. Çünkü var olumsuz bir şey söylemeye acayip çekiniyorum artık. Şimdi yani çok olumlu söylesen yalan söyledi derler.

Olumsuz söyleyince bu da içi bir kararttı diyorlar. Evet, ne oluyor? Bir Merkür’ün Neptün karesi var. Hani şey yalan söylenmiş olabilir duymuş olabilir, kendi yalanı varsa ortaya çıkmış olabilir.

Böyle bir eminsizlik yaşanmış olabilir ama ne geçici bir durum geçiyor. Artık daha sağlamız eminler de ilerleyebilirsiniz. Bir tane daha sert taşınıza önümüzdeki hafta bir uyaracağım şu da olabilir mesela ciddi ilişki yaşayın mı yaşamayayım mı, hani bununla gideyim mi, devam edeyim mi etmeyeyim mi gibi?

Çünkü belirsiz o dayak da yaylar ve ikizler özgürlüklerinden vazgeçmek için çok düşünürler. Yani değer mi? Özgürlüğümü bunun için bozmaya değer mi? Bunu düşünüyor. İkizler de şu an bunu düşünüyor. Bu aksi bunu düşünüyor.

Senin için özgürlüğümden vazgeçmeme değer mi ömürlük olur musun? Beni sıkar mısın? İleride bu pişman olur muyum? Bunu işçi de geçerli. Bu arada bu işe girersem sıkılır mıyım, pişman olur muyum korkusu yaylarda olabilir ama aşktan yana da paradan yana da son derece şanslısınız. Keyifler iyi.

 Aynen tavsiye duygularını kontrol et ve sana gerçekten değer veren ne ol dengeli bozanları geride bırak, finansal konularda harekete geç.

Ya Şükür, Ya Kerim ikisi de şükretmekle ilgili cömertlikle ilgili bol bol zikredin. Bol bol dua edin etrafınızda bolluk bereket, nefes açılsın ve öyle hissediyorum. Yaylar öyle de bir duruma gelecek çok kısa zamanda.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 OĞLAK BURCU

Oğlaklarla da ölümüne gidilir. Oğlaklar bir kere eveti, evet, hayırı hayır olan bir burç nettir. Oğlan yükseleni de bir değişken burç etkisi yoksa bir balık ikizler ya etkisi yoksa bir oğlak ne istediğini her zaman bilir ve oğlan lafı laftır sözü sözdür. Yemini de yemindir, net insanlar biliyoruz onları.

Gerçekten amaçları hiçbir zaman bağcıyı dövmek değildir. Aslında her zaman doğruları söyleyen, gerçekleri söyleyen size yalan söylemek istemeyen yalan söylediğinde de itiraf edebilir.

Yani ben bu yalanı söyledim ama sebebi şuydu, doğrusu da bu diye söyleyebilir oğlaklarla her zaman yol yürünebilir mesafeli olabilirler, soğuk olabilirler sınırları olabilir ama dürüst insanlardır.

Genel olarak tabi bütün olanaklar için söyleyeyim, şimdi altına döşemeyin oğlaklar şöyle yaptı, benim hayatımı kararttı diye hep aynı şeyi yapıyorsunuz. Herkes ayrı, sadece bir burçla yorum yapamayız.

Bunlar çok genel yorumlar ama ben genel yorumları bile nokta atışı yapabilirim. Hiç öyle de bir yeteneğim var. Şimdi yenilenme ve yeni kararlar verme vakti güç ve söz sende artı bak şükür oğlak nasıl bir durumda biliyor musun? Gerçekten eline çok büyük bir güç geçecek.

Yepyeni kararlar verip yeni başlangıçlar yapabileceği bir süreçten geçiyor. Önümüzdeki 15 günlük süreçte evlenebilirsin, çocuk yapabilirsin, aşık olabilirsin, yeni bir işe başlayabilirsin, kendini yenileyebilirsin, hayatında yeni kararlar verebilirsin.

Bunlar senin arzunla emelinle de olabilir. Kadersel olarak hayatına yenilikler ve sürprizler de dahil olabilir çünkü önümüzdeki Uranüs açıları da seni destekliyor. Sürpriz gelişmeler olabilir.

Hayatında hamilelik baba oluyorum anne oluyorum. Hadi evlenelim artık bir şeyler yapalım. Ciddiye alınan ciddi durumlar var. Senin hayatında artık hiçbir şey öyle lay lay lom kalmayacak.

Tabii ki Venüs hala 12. evinde Merkür de oğlak burcuna geçiyor. Bu çok iyi bir şey ama hala sevgi, aşk, sağlık konularında ufak tefek problemlere yatkınsın. Kadınlarla anlaşmak kız arkadaşlarınla anlaşmak varsa kız çocuğunla anlaşmak genel olarak zor geliyor olabilir.

Estetik güzellik konularında hatalı işlemlerin mağduru olmuş olabilirsin, hastalanmış dinlenme döneminde olabilirsin ama hepsi önümüzdeki haftalarla beraber iyileşmeye doğru gidecek bir şey söyleyeyim mi şu dönemin yani Şubat ortasına kadar en güçlü en şanslı burcu kesinlikle sensin.

Tek hatan ne olur biliyor musun? Sinirli olursan öfkeli davranırsan kırıcı olursan kayıplar verebilirsin. Marsın enerjisini güç, cesaret, efor ve ne derler istediğin şeyleri hayata geçirmek için kullan.

Gerçekten böyle bir enerjisi var, spora başlayabilir, kilo verebilir, form tutabilir. Sağlığına kavuşmak için ekstra mücadele edilir ama o kadar çok iş gelebilir ki. Neye, nasıl, ne zaman zaman ayıracağını bilemeyebilirsin.

 Çok büyük bir yoğunluk içerisinde olabilir. Odaklar önümüzdeki günlerde iyi bir dönem. Genel olarak her anlamda şanslısın sadece huzur ve mutluluk biraz geriden geliyor ama yakındır o da sizi bulacak.

Biraz sağlığınıza da dikkat edin. Mikrop enfeksiyon kapmama konusunda oğlaklar da dikkatli olsunlar.

Ya Hay, Ya Kayyum, dirilten diri diri olan ve ayakta tutan, diri tutan ve ayakta tutan bu esmalar size çok iyi gelecek inanıyorum.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 KOVA BURCU

Akılla danışılır, dost da olunur. Kova çok dostlarını çok sever. Kova arkadaşlarının her gününde yanında olmak ister. Düğününde derneğinde cenazesinde, iyi gününde, kötü gününde kovalar cemiyeti insanları, dostlarıyla hayat güzel onlara mesela dostu olmayan yalnız kalmış bir kova çok üzümlüdür, çok üzülür.

Eşini de arkadaşı gibiyse sever mesela hep arkadaş olabileceği insanlarla eş olmayı tercih eden bir yapıya sahip. O yüzden kovanın sevgilisi olmak istiyorsanız önce dostu olmayı bilmeniz lazım.

Biraz geri çekil ve kendini özenle gizle bak demediğim şeyleri diyorum, kovalara. O cemiyet insanı o arkadaşsız yapamayan kovaların biraz geri çekilip dinlenmeleri gerekiyor. Planlarını gizli yapmaları gerekiyor.

O açık, yürekli açık temiz kalplerini böyle herkesin önüne sermemeleri gereken bir süreçten geçiyorlar. Dinlenmeleri gerekiyor, işlerini, planlarını, projelerini gizli tutmaları gerekiyor. En güvendiğiniz insanlarla bile bu ara özellikle işinizi, kariyer planlarınız ve projelerinizi paylaşmamızı tercih ederim.

Çünkü bazı projeleriniz çalınabilir. Daha çabuk nazara gelebilirsiniz. Kıskanç haset kötü bakışlar sizin üzerinizde olabilir. Evet, arkanızdan bir dedikodu bir problem varsa bunu bugünlerde öğrenebilirsiniz.

Önümüzdeki 15 günlük süreçte kova burçlarına, sağlıklarına dikkat etmeleri, gizli düşmanlıklara dikkat etmeleri, plan ve projelerini gizli tutmaları konusunda bir uyarıda bulunmak istiyorum.

Ayrıca bazıları böyle iyileşme döneminde olabilir, bazıları verdikleri kayıplar ya da yaşadıkları ayrılıkları kafalarında değerlendiriyor olabilirler. Bazıları da bir temizlenme, arınma ve yalnızlaşma enerjisi içine girmiş olabilir.

Peki ne olacak? Bu süreçte gerçek dostlarınız ebedi yanınızda gerçek dostlarınız hep sizin yanınızda olmaya devam edecekler. Ama bazı düşmanlıklarla yüzleşme ihtimaliniz var. Hani bunu çok söylerken de ben de mutlu olmuyorum ama sizin de hiç sevmediğiniz şeyler bunlar ama dikkatli olmanıza yarar var.

Dizi düşmanlıklar mı? Evet, şimdi 12. evlerinde özellikle yükseleniniz kolaysa 12. evinizde bir yeni ay gerçekleşiyor. Böyle ve mars ta oradan geçiyor. Böyle zamanlarda hainlikler, düşmanlıklar, yalanlar, arkadan dönüm oyunlar artar. Perde arkasında bir şeyler artar.

Mesela bu aralar check-up yaptırmak, sağlık sorunlarınızı gözden geçirmek, kan tahlilleri yaptırmak için çok doğru bir süreç. Çünkü uyuyan hastalıkların da ortaya çıktığı bir zamandır. Mesela bize diş sağlığınız, kemik sağlığınız çoğu diş yaptırabilir, kemikleriyle alakalı tedavileri olabilir, sağlığı işte ilgili.

Harekete geçebilir, gece uykunuz, düzensizleşmiş olabilir. Buna çok dikkat edin. Uykusuzluk biliyorsunuz bağışıklığı çok düşüyor. Benim bağışıklığım hemen düşüyor. Uyumadığımda bağışıklığınıza çok dikkat edin.

Düzenli uyuyun, gündüz çok çalışıyorsanız bile geceye uykuya ayırın. Bazıları gece çalışıyor olabilir. Bu ara en olumlu anlamda öyle oluyor. Zaten gece iş çalışıyor, eve iş getiriyor, çok çalışıyor filan ama dinlenmeye çok ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum.

Ona da dikkat edin huzurunu ve sağlığını korumak da bu ara zorlanabilirsin lütfen kendin için özenli ol yani bu çok. Düz bir tavsiye kendin için özenli ol kendimi bununla yıpratamam telefonu kapatıyorum de konuşmak istemiyorum.

Lütfen üstüme gelmeyin de gerçekten seni yoran insanlarla en son uğraşacağın zaman kafanı çok çalıştırıp beynini yorma. Özellikle onu söyleyeceğim, beyninizi yormayın, stresten uzak durun.

Sevgili kovalar avantajlarınız ne en iyi dostlarınızı, harika dostlarınızı yanınızda bulundurabilir. Yine de kutlamalarla, davetlerle mutlu günler, mutlu keyifli haberler alabilirsiniz.

Gerçekten çoluk çocuk torun sevmek, mutlu olmak, kutlamalar yapmak için de güzel bir süreçtesiniz ve çok istediğiniz bir dileğinizi hayata geçirme şansınız da var. Şimdi terapi alıp çocukluğunuza dönmenin tam zamanlı demişim. Çok doğru çocukluğunuza inin.

Ya Hafız, Ya Mümin. Muhafaza eden koruyan.

15 Ocak – 21 Ocak 2024 BALIK BURCU

Olur, balıklarla, balıklarla romantik. Bana gerçi canım kocam balıkla ne yapılır? Romantiktir, balıklar esprilidir. Bir kere sohbetleri iyidir. Onlarla sıkılmak bile güzeldir. Yani yalnız böyle oturmak bile güzeldir.

Ruhunuzu en iyi anlayan yargısız e şimdi en sevdiğim şey ve balıklarda en sevdiğim özellik bu. Kimseyi yargılamayı sevmezler ve herkesi akışta olduğu gibi kabul edebiliyorlar. Gerçekten o yargılama, değiştirme, ayrıştırma olmuyor.

Onlarda çok güzel hareketler var. Onları çok güzel şeyler bekliyor. Ne bekliyor bir kere yıllardır dedi. Bakın altını çizerek, yıllardır ya da aylardır hayata geçirmek istediğiniz bir proje varsa bunu hayata geçirebilirsiniz.

Soyut olan acaba olur mu? Dediğiniz hayalleri somutlaştırabilir ve gerçekten onları gerçeğe dönüşmüş olarak karşınızda bulabilirsiniz. Çok önemli rütbesi, mevkisi makamı yüksek olan kişilerle dostluklar kurabilirsiniz.

 Mesela çok ulaşmak istediğiniz biri var. Alanında uzman size destek olabilecek. Hayalinizi gerçekleştirmek için ulaşmanız gereken birileri varsa bu aralar o hayalinizi gerçekleştirmek için uğraşmanız gereken kişilere daha rahat ulaşabilirsiniz.

Resmi makamlardan önemli görevleri olan insanlarla dostluklar kurabilir, bağlar kurabilirsiniz. Bu anlamda da şansınız çok yüksek. Karlı, kaliteli, sağlam ve faydalı dostluklar kurma zamanından geçiyorsunuz. Birçoğunuzun kutlaması olabilir.

Önümüzdeki 15 günlük süreçte nişan nikah düğün törenleriniz olabilir ve bu anlamda başarılı bir sürece girmiş olabilirsiniz. Ve çocuğunuz çocuk sahibi olmak, evlenmek, nişanlanmak konusunda balıklar da çok şanslı.

Kendinizi önemli davetlerin bir parçası, önemli kutlamaların bir parçası olarak görebilirsiniz. Bol bol sahnede düğünde dernekte davetli olacağınız, dostlarınızın mutlu günlerine tanık olabileceğiniz bir süreçten de geçiyorsunuz.

Bu arada bazı menfi dostları da hayatınızdan eleyebilirsiniz. Soğuk davranan menfaatçi işi düşmediğinde aramayan tipleri de hayatınızdan eleyeceksiniz. Bir düzen geliyor, dost alanınıza, dostluk alanınıza bir düzen geliyor.

Kariyer hayatınızda başarılı bir süreçten geçiyorsunuz. Ufak tefek iniş çıkışlarla demoralize olmayın bu hafta ben önümüzdeki hafta hatta 15 günlük süreçte iş bulmak ve iş hayatınızda kendinizi daha iyi tanıtmak konusunda şansınız son derece yüksek gözüküyor.

Hayal ve ideallerinize odaklanın net olun dileğin isteğine sahip olun. Tam olarak bu dile isteme sahip ol, kararlı olduğun her konuda zafer senindir ama ne şart koyduğum, kararlı olduğun her konuda zafer senindir.

Dostluklarınız bir krizden geçiyorsa da hiç üzülmeyin. Dostluklarınız sağlam bir temele oturacak.

Ya Hakim, Ya Selam esmaları zikredin.

Kaynak:  Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Mine Ölmez'in konuşmaları haberleştirilmiştir.

11 Oca 2024 - 18:00 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.