Halkın iktidarı yakındır

Halkın iktidarı yakındır

CHP Bolu il başkanı Mehmet Karakaşoğlu “İleri demokrasi”den bahseden Başbakan Erdoğan’ın Türk Telekom Arena’daki taraftar ıslıklardan bile rahatsız olmaya başladığını söyleyerek; “Sayın Başbakan üç...

CHP Bolu il başkanı Mehmet Karakaşoğlu “İleri demokrasi”den bahseden Başbakan Erdoğan’ın Türk Telekom Arena’daki taraftar ıslıklardan bile rahatsız olmaya başladığını söyleyerek; “Sayın Başbakan üç büyük takım başta olmak üzere diğer Anadolu takımlarının taraftarlarının da bir araya geldiği bir gösteriyle protesto edildi. Bu taraftarlar ülkedeki yanlışlara işaret ettiler. Buradaki mesajı iyi okumak lazım” dedi.

 

CHP Bolu İl başkanlığına atanan Mehmet Karakaşoğlu görevi eski il başkanı Tanju Özcan’dan devraldı. Törende ilk konuşmayı yapan Tanju Özcan 4 senedir sürdürdüğü il başkanlığı görevini sonlandırdığını vurgulayarak;”Bu süre zarfında CHP Bolu il başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Merkez Yönetim Kurulumuzun aldığı karar uyarınca geçtiğimiz Pazartesi günü toplanan CHP Bolu il yönetimi bu göreve oy birliğiyle Sayın Mehmet Karakaşoğlu’nu seçti. Partimiz 34 senedir Bolu’da milletvekili çıkartamıyor. Kendisi 12 Haziran seçimlerinde CHP’nin milletvekili çıkartan il başkanı olarak tarihe geçecektir” dedi. Daha sonra konuşan CHP Bolu il başkanı Mehmet Karakaşoğlu Özcan ve ekibiyle birçok politik çalışma yaptığını vurgulayarak; “Sayın Özcan milletvekili aday adayı olmak için geçtiğimiz günlerde istifa etmişti. Dolayısıyla CHP Bolu il başkanlığında bir boşluk oluştu.14 tane il yönetim kurulu üyemiz ve 9 ilçe başkanımız’ın benim ismim üzerinde anlaşmasını ben çok anlamlı buluyorum. Bu bana çok büyük bir onur verdi. Bu görevi partili arkadaşlarımızla birlikte en iyi şekilde başaracağımıza inanarak kabul ediyorum” diye konuştu.

 

Polemikler üzerinden siyaset yapmayacağım

 

Kendisinin bir proje ve dava insanı olduğunu belirten Karakaşoğlu;”Polemikler üzerinden siyaset yürüten bir il başkanı olmayacağım. Kentle ilgili yapılan yanlışları yöneticiler ve basınla paylaşacağız.Zor bir zamanda görev aldık.Bolu örgütü olarak hedefe yürümekte kararlıyız.Genel başkanımızın 41 adet projesi var.Bu projeleri Bolu’nun en uzak köylerine giderek teker teker insanlara anlatacağız.Biz bir emek partisiyiz.Çalışanların,üretenlerin haklarını dün olduğu gibi bugünde şiddetli bir şekilde savunmaya devam edeceğiz.”dedi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “İleri demokrasi” söylemlerine rağmen Türk Telekom Arena’daki ıslıklardan bile rahatsız olduğunu söyleyen Karakaşoğlu;”Sayın Başbakan üç büyük takım başta olmak üzere diğer Anadolu takımlarının taraftarlarının da bir araya geldiği bir gösteriyle protesto edildi.Bu taraftarlar ülkedeki yanlışlara işaret ettiler.Buradaki mesajı iyi okumak lazım” biçiminde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.