Has Parti Köylünün yanında!

Has Parti Köylünün yanında!

Halkın Sesi Partisi Bolu il teşkilatı  Okçular, Çamyayla, Örencik  ve Demirciler köylerini ziyaret etti.Has Partililer köylü vatandaşların hatırlarını sordu, sorunlarını dinledi ve Halkın Sesi Partisinin...

Halkın Sesi Partisi Bolu il teşkilatı  Okçular, Çamyayla, Örencik  ve Demirciler köylerini ziyaret etti.Has Partililer köylü vatandaşların hatırlarını sordu, sorunlarını dinledi ve Halkın Sesi Partisinin tarım ve çiftçilik ile ilgili projelerinden bahsetti.

Has Partilileri karşısında gören bir köylü hükümete verdi veriştirdi. “Eskiden çiftçi dedinmi herkes bir düşünürdü tarlalarımızı ekerdik, ahırlarımızda hayvandan geçilmezdi şimdi perişan bir haldeyiz” diyerek hükümetten şikayetlerini dile getirdiler.Köylü vatandaşlar ile sohbet eden Halkın Sesi Partisi Bolu milletvekili adayı Erol Gülen yaptığı açıklamada  “Köylümüz, çiftçimiz perişan, Hayvancılık yapanda şikayetçi, patates ekende şikayetçi, günlerdir Bolu’yu geziyoruz bende halimden memnunum diyen kimseyi göremedik. Ak Parti hükümetinin çiftçiyi, köylüyü ne hale getirdiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Köylü vatandaşım nice zorluklarla hayvancılık yapmaya çalışıyor ama Hükümet ithal hayvan getiriyor. Çiftçi vatandaşım buğday ekiyor zararına satıyor ama Hükümet bunları görmezden gelip buğday ithal ediyor. Patates üreticisine kota koyuyor benim belirlediğim yıllarda ekeceksin diyor. Çiftçiye tarlanı ek diyor ama mazota neredeyse her gün zam yapıyor. Türkiye’de hayvancılıkta, tarımda bitmiş bir halde inşallah Has Parti iktidarında bunların hepsi son bulacak ve köylümüz eskiden olduğu gibi rahat bir nefes alacaktır” Dedi.

Bende Köylüyüm!

Has Partililere büyük ilgi gösteren köylü vatandaşlar “ Televizyondan sürekli takip ediyoruz, Numan Kurtulmuş’un mütevazi kişiliğine hayranız, kimseyi kırmıyor kötü bir söz söylemiyor. İnşallah Has Parti iktidara gelecektir” dediler.Vatandaşlarla sohbet eden Bolu milletvekili adayı Erol Gülen “ Bende sizler gibi köylüyüm Bolu’nun Çivril köyündenim köyde ikamet ediyorum inşallah bu evladınıza sahip çıkacaksınız ve beni meclise göndereceksiniz” diyerek köylü vatandaşlardan destek istedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.