Hedef Büyük!

Hedef Büyük!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi bölgenin en önemli sağlık merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.   AİBÜ Araştırma ve Uygulama hastanesinde yeni birimlerin açılışı...

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi bölgenin en önemli sağlık merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

AİBÜ Araştırma ve Uygulama hastanesinde yeni birimlerin açılışı törenle gerçekleştirildi. Plastik ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı bünyesinde zayıflama ve cilt bakım birimleri hizmete girmesiyle birlikte, AİBÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde bölgesel zayıflama, cilt bakım, gençleştirme, lazer epilasyon, botoks gibi uygulama ve tedaviler rahatlıkla yapılabilecek. Yeni açılan birimler için düzenlenen törene, Bolu Vali Yardımcısı İsmail Atasoy, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Yeniçağa Belediye Başkanı Ahmet Kızıltan, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Bolu İl Sağlık Müdürü Dursun Koç,  Bolu Ticaret Sanayi Odası ve Boluspor Kulüp Başkanı Emin Semercioğlu, hayırsever iş adamı Yaşar Çelik ve öğretim üyeleri katıldı.

 

Hastanenin oturma gurupları tamamen yenilendi

 

Yeni hizmete giren birimleri için düzenlenen törende konuşan AİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hayrettin Öztürk, hastanenin tüm oturma gruplarının tamamen yenilendiğini belirterek, “Hastalarımızın daha rahat, daha modern şartlarda sağlık hizmeti alması için gerekli donanımın sağlanmasında yardımlarını esirgemeyen Bolu Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Gülen’e ve büyük fiyat indirimleriyle hastanemize destek olan Tunçay Kontraplak Yönetim Kurulu Başkanı Şura Öztunçay’a buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Hastanemizin sadece bir biriminin değil, tüm bekleme koltukları yenilenmiştir. 650 kişilik tüm bekleme koltukları değiştirilmiştir. Plastik ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı’na açılacak olan zayıflama ve cilt bakım birimlerine 50 bin TL bağış yaparak 10 adet cihaz alınmasını sağlayan Bolulu Hayırsever İş Adamı Yaşar Çelik’e de bir kere daha teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Yapılan yardımların hastane için çok önemli olduğunu kaydeden Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun ise, tıp fakültesinden yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür etti.Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise, İzzet Baysal’ın izinden giden hayırseverlerin olduğunu belirterek, bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.Son olarak Bolu Vali Yardımcısı İsmail Atasoy, sağlığa ve eğitime yapılan yatırımların çok önemli olduğunu belirterek, “Bugün unutulmaz bir gün yaşıyoruz. Sağlığa yapılan hizmet, eğitime yapılan hizmet ülkemizin yarınları için çok önemlidir. Bu vesile ile gerek koltukların temininde gerekse estetik cerrahi birimlerine temin edilen cihazların alımında emeği geçenleri kutluyorum. İnşallah üniversitemize hayırlı olur” dedi. Törende AİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne yardım yapan hayırseverler ile yeni birimlerin oluşturulmasın emeği geçen personele teşekkür plaketi verildi. Daha sonra oturma gurupları, zayıflama ile gençleştirme ünitesinin açılışı yapıldı. Kurdele kesiminin ardından Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Metin Görgü tarafından yeni alınan cihazlar konuklara tanıtıldı. Alınan cihazların son sistem teknoloji olduğunu belirten Prof. Dr. Metin Görgü, artık üniversite hastanesinde, gençleştirme, bölgesel zayıflama, botoks gibi uygulamaların yapılabileceğini söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.