Herşey şimdi başlıyor##hb_manset.gif

Herşey şimdi başlıyor##hb_manset.gif

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz “Hükümet Meydanı” ile ilgili olarak 2 Projenin sunum aşamasına geldiğini söyleyerek; Önümüzde hafta içinde projelerin sunumları Bolu kamuoyuna yapılacak. Biri...

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz “Hükümet Meydanı” ile ilgili olarak 2 Projenin sunum aşamasına geldiğini söyleyerek; Önümüzde hafta içinde projelerin sunumları Bolu kamuoyuna yapılacak. Biri teknik boyutta diğeri sivil toplum kuruluşlarına yönelik olarak iki tane sunum yapılacak. Bu aşamada Bolu’da görev yapan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle kent meydanı projesini konuşma ve karşılıklı görüş-alışverişinde bulunma fırsatı yakalayacağız.” Dedi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Saadet Partisi İl Başkanlığını ziyareti esnasında hükümet meydanı projesi ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Şu anda 2 projenin sunuma hazır geldiğini vurgulayan başkan Yılmaz;”Önümüzde hafta içinde projelerin sunumları Bolu kamuoyuna yapılacak. Biri teknik boyutta diğeri sivil toplum kuruluşlarına yönelik olarak iki tane sunum yapılacak. Bu aşamada Bolu’da görev yapan tüm sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle kent meydanı projesini konuşma ve karşılıklı görüş-alışverişinde bulunma fırsatı yakalayacağız.3.proje’de şu anda sunum aşamasına geliyor. Tüm bu tartışmalar sonrasında hangi projenin seçilip seçilmeyeceği ortaya çıkacak. Karma bir projede gündeme gelebilir. Tüm bunlardan sonra Bolu 40 dönümlük bir kent meydanına kavuşmuş olacak. İhaleye’de hemen çıkmak arzusundayız “ şeklinde konuştu.

Bu bir vefa ziyaretidir

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan Saadet Partisi’ne bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.  İlk defa Belediye Başkanı olarak bir siyasi partiyi ziyaret ettiğini ifade eden Başkan Yılmaz;  Bu ziyaretin anlamı, Türkiye’de hiçbir siyasi parti ve lideri, kendisinden sonra yerine adam yetiştirmemiştir. Lider ve Türkiye’nin geleceğine fikir üretebilecek bir okul havası hiçbir siyasi parti oluşturmamıştır. Sadece Saadet Partisi ve kökü milli görüş hareketi bir okul görevi görmüş birçok lider çıkmasını sağlamış. Başka bir siyasi alt yapı bunu gösterememiştir. Eğer şu anda Alaaddin Yılmaz Belediye Başkanı ise bu okuldan yetişerek gelmiştir. Şu anda Tayyip Bey Başbakan ise bu okuldan yetişerek gelmiştir. Yine Sayın Abdullah Gül Cumhurbaşkanı ise bu okuldan gelmiştir. Onun için bu okulun önemi çok büyüktür. Bu nedenle sizleri ziyaret etmek istedik. Gelişen süreç içerisinde birçok sıkıntılar yaşanmıştır. Bu sıkıntılara rağmen halen bir çekirdek kadro bu işi bir anlayış için de, bu görevi yürütme görevine devam ediyorsa onları kutlamak lazım. Bu vesile ile sizleri kutlamak için geldik. Kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu. Ziyaretle ilgili olarak konuşan Saadet Partisi il Başkanı Mehmet Koyuncu’da; “Nezaket ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Başkanın kentimize çok güzel hizmetler yaptığını, inşallah önümüzdeki günlerde de güzel hizmetler yapacağına ümit ediyoruz. Önümüzde bir seçim var. Bu seçimlerde bütün siyasi partilere tavsiyede bulunmak istiyorum, Çamur at izi kalsın mantığıyla değil memlekete hizmet için centilmenlik içerisinde siyasi çalışmaların yapılmasını istiyorum.”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.