Hizmet aşkım hiç bitmeyecek

Hizmet aşkım hiç bitmeyecek

Ak Parti Bolu Milletvekili aday adayı, Uğur Türesin hafta sonunda yapılan Temayül yoklamasında aldığı sonucun çok önemli bir aşama olduğunu söyledi. Türesin; “Bolumuzun, Ekonomik, kültürel, sosyal değerlerini...

Ak Parti Bolu Milletvekili aday adayı, Uğur Türesin hafta sonunda yapılan Temayül yoklamasında aldığı sonucun çok önemli bir aşama olduğunu söyledi. Türesin; “Bolumuzun, Ekonomik, kültürel, sosyal değerlerini daha da yüceltmek için bundan böyle TBMM çatısı altında olsamda, olmasamda yaşadığım sürece hizmet etmeyi en kutsal görev biliyorum.”dedi.                               

Ak Parti Bolu Milletvekili aday adayı, Uğur Türesin geçtiğimiz Pazar günü yapılan Temayül yoklamasında 57 oy aldığını söyleyerek “Bana Oy veren ve vermeyen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi. Pazar günü gerçekleştirilen Temayül yoklamasında Bolu’dan 31 aday adayının hakka ve halka hizmet için delegelerin huzuruna çıktığını vurgulayan Türesin ; “Hizmet aşkıyla yanıp tutuşan Bolumuza geçmişte hizmetleri olan kıymetli aday adaylarımız sıralamada ki istedikleri yeterli oyu alamamışlardır. Henüz aday adaylığı yarışı bitmemiştir. Teamül yoklamasından sonra genel merkezimizde sözlü mülakat, il ilçe köylerde anketler, telefonla istihbarat bilgi halk görüşleri alınacaktır, il ilçe teşkilat görüşleriyle genel idare kurulundan sonra genel başkanımızın görüşü ile kesin adaylarımız en kısa sürede netleşecektir. Tüm aday adaylarımızla tüm üyelerimiz gibi partimize güç vermek üzere bundan böyle daha çok çalışacağız. Şahsımda kuruluşundan beri inandığım parti genel başkanımın ve üyelerinin emrinde 12 Haziranda yapılacak genel seçimde milletimizin ülkemizin selameti,  yine tek başına iktidar ve siyasi istikrar için çok çalışacağım. 2004 yılından beri ruhen manen kopmadığım partimde sonsuza dek kalacağımı beyan ediyorum. Halkımız, Adalet ve Kalkınma Partisinin örnek çalışmaları ile kendi kendisini yönetecek Cumhuriyetimizi sonsuza kadar koruyacaktır.”dedi.

Ak Parti demokrasinin çıtasını yükseltti

Ak Parti sayesinde insanların tekrar siyaseti sevdiğini ve demokratik kalite çıtasının yükseldiğini vurgulayan Türesin; “İhtiyacımız olan birlik beraberlik ülkemizin aydınlık yarınları Ak Partide gerçekleşecektir. Uğur Türesin Bolu il ve ilçe teşkilatlarımızın programlarına harfiyen uyarak teamül yoklamasında 4 günlük çalışmasıyla 57 oy almış iletişimiyle binlerce dost kazanmıştır. Oy veren ve vermeyen herkese şükranlarımı sunuyorum. Sosyal sorumluluğum ve girişimciliğimle Bolumuzun, Gerede’mizin, Mengen’imizin, Dörtdivan’ımızın, Yeniçağımızın, Kıbrısçık, Seben, Göynüğümüz, Mudurnu, Pazarköyü’müz, Taşkesti beldelerimizin ve köylerimizin tümünün ekonomik, kültürel, sosyal değerlerini daha da yüceltmek için bundan böyle TBMM çatısı altında olsamda, olmasamda yaşadığım sürece hizmet etmeyi en kutsal görev biliyorum. Son teamül yoklamasında Ak Partimiz, Bolumuz kazanmıştır. Herkesi Ak Parti çatısı altında toplanmaya davet ediyorum.”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.