İhaleler karara bağlandı

İhaleler karara bağlandı

Bolu İl encümen toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftaki toplantıda Bolu Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet binasının dış cephesine ısı yalıtımı ( mantolama)  ve Kapalı Spor Kondisyon Merkezi binasının...

Bolu İl encümen toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftaki toplantıda Bolu Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet binasının dış cephesine ısı yalıtımı ( mantolama)  ve Kapalı Spor Kondisyon Merkezi binasının çatı onarımının yaptırılması için ihale kararı alındı.

 

İl Encümen toplantısında bu hafta da önemli kararlar alındı. Toplantıda mülkiyeti İl özel idaresine ait olan, Merkez İlçe İzzet Baysal caddesindeki İş Merkezinde 3 adet, Karacasu Beldesi, Fatih mahallesinde 1 adet ve Göynük İlçe Özel İdaresi İş Merkezinde 1 adet olmak üzere toplam 5 adet boş dükkânın kiralanması için ihale kararı alındı, Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Çok Amaçlı Salon ve Misafirhane binasında masrafların kendisi karşılaması kaydıyla değişiklikler yapılması için müstecirin izin talebi reddine karar verildi, Mudurnu’ya bağlı Vakıfaktaş köyü içme suyu sondaj keşfi için ihtiyaç olan 16.800,00 TL. Ödeneğin aktarılmasına karar verildi. Bolu Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet binasının dış cephesine ısı yalıtımı ( mantolama)  ve Kapalı Spor Kondisyon Merkezi binasının çatı onarımının yaptırılması için ihale kararı alındı, Bolu Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı Köroğlu Ş.Cevdet Keskin Bölge Trafik Denetleme Amirliği hizmet binasının genel onarımının yaptırılması için ihale kararı alındı, Bolu Emniyet Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliği hizmet binasındaki nezarethanenin Yakalama, Gözaltına alma odaları planına uygun hale getirilmesi için iç kısımdaki onarımların yaptırılması için ihale kararı alındı, Bolu Emniyet Müdürlüğü personelinin Bahçelievler mahallesi Leylak Sokakta bulunan 10 daireli Lojmanın kalorifer tesisatı ile daire giriş kapılarının onarımlarının yaptırılması için ihale kararı alındı.  

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.