İşsizlik ve geçim sıkıntısı İyiden iyiye tavan yapmış

İşsizlik ve geçim sıkıntısı İyiden iyiye tavan yapmış

CHP Bolu İl Başkanlığı, gençlik ve kadın kolları, Türkiye genelinde eş zamanlı yapılan “Gençlik Halkla Buluşuyor” projesi dâhilinde Mengen, Gökçesu, Seben, Kıbrıscık ve Merkez ilçede bir...

CHP Bolu İl Başkanlığı, gençlik ve kadın kolları, Türkiye genelinde eş zamanlı yapılan “Gençlik Halkla Buluşuyor” projesi dâhilinde Mengen, Gökçesu, Seben, Kıbrıscık ve Merkez ilçede bir dizi etkinlik gerçekleştirdiler.

        

CHP Bolu İl Başkanı Mehmet Karakaşoğlu yapılan etkinliklerle ilgili olarak; “Toprak kokan o nasırlı elleri öpmeye gittik. Gökçesu, Kıbrıscık, Seben ve Merkez ilçede Köyleri ziyaret ettik, kahve toplantıları yaptık. İlçelerde evlerine ekmek getiremeyen ailelerle konuştuk. İlçelerde işsizlik ve geçim sıkıntısından boşalan köyleri gördük. Dükkânını kapatan esnafların boş iş yerlerini gördük.’Siftah yapmadan iş yerimi kapatıyorum’ diyen esnafların derdini dinledik. Emeklilerin geçim sıkıntılarının had safhaya ulaştığını gözlemledik. İlçe ve belde örgütlerinin yöreleri ile ilgili sorunlarını dinleyip, çözümleri tartıştık.” dedi. CHP iktidar yolunda, gençlik halkın yanında diye söz alan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Ozan Aksu’da “Çalışmanın amacı halkın kalbini kazanmaktır. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek onları unutmadığımızı ve onların hep yanında olduğumuzu göstermektir. Bu anlamda bizde, halkın iktidarını kurmak için halkımızla birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu amaçla Kıbrıscık’ta 5 köy, Seben’de 4 köy ve Gökçesu beldemizde ziyaretlerde bulunup, kahve toplantıları gerçekleştirdik.” Şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.