Kaliteli Sağlık hizmeti Herkesin hakkıdır

Kaliteli Sağlık hizmeti Herkesin hakkıdır

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu tarafından hazırlanan ‘Erişkin Nörolojik Rehabilitasyonunda Tedavi Yaklaşımları “adlı Marka projesi tamamlandı. Bu tür projelerin...

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu tarafından hazırlanan ‘Erişkin Nörolojik Rehabilitasyonunda Tedavi Yaklaşımları “adlı Marka projesi tamamlandı. Bu tür projelerin sağlık hizmetlerinin daha kaliteli hale getirilmesi açısından önemli olduğunu vurgulayan Rektör Coşkun kurs sonunda katılımcılara belgelerini takdim etti.

 

AİBÜ Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Necmiye Ün Yıldırım tarafından hazırlanan  ‘Erişkin Nörolojik Rehabilitasyonunda Güncel Nörogelişimsel Tedavi Yaklaşımları ve Klinik Uygulamalar Eğitimi’ konulu proje Doğu Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile gerçekleştirildi. 5-11 Haziran tarihleri arasında AİBÜ Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’nda yürütülen proje kapsamında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim üyeleri Prof. Dr. Ayşe Karaduman, Prof. Dr. Sibel Aksu Yıldırım ve Prof. Dr. Öznur Tunca Yılmaz katılımcılara eğitim verdi. Yoğun geçen kurs sonunda katılımcılara belgeleri AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun tarafından verildi. Bu tür projelerin sağlık hizmetlerinin daha kaliteli hale getirilmesi açısından önemli olduğunu vurgulayan Rektör Coşkun, kurs eğitmenlerine Bolu’ya gelerek eğitim verdikleri için teşekkür etti. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.