Kalkınma ajanslarından mutlaka faydalanın

Kalkınma ajanslarından mutlaka faydalanın

Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu’nun ilimizdeki fabrika ve çeşitli kurumlara ziyaretleri devam ediyor. Vali Özçimen ve beraberindekilerin...

Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu’nun ilimizdeki fabrika ve çeşitli kurumlara ziyaretleri devam ediyor. Vali Özçimen ve beraberindekilerin bu ziyaretlerdeki son durağı ise ilimizde 1949 yılından bu yana faaliyet gösteren Tunçay Kontrplak oldu.

 

Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve BTSO Başkanı Emin Semercioğlu’nun yaptıkları işyeri ziyaretler devam ediyor. İlimizde 1949 yılından beri kontrplak ve sandalye sektöründe hizmet veren ve ülkemizdeki önde gelen firmaların yanı sıra Azerbaycan, Ukrayna, Gürcistan, Lübnan, Cezayir, İran, Mısır, Dubai ve Kuveyt gibi ülkelerle de çalışan fabrikayı ziyaret eden Vali Özçimen ve beraberindekileri Tunçay Kontrplak sahibi Şura Öztunçay karşıladı. Vali Özçimen ve beraberindekilere fabrikayı gezdiren ve yaptıkları çalışmaları anlatan fabrika sahibi Şura Öztunçay, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirtti ve şimdiye kadar hiçbir bürokratın kendilerini ziyaret etmediğini belirterek, bu gezi için Vali Özçimen ve beraberindekilere teşekkür etti. Fabrika ziyareti sırasında Vali Özçimen, fabrika sahibi Şura Öztunçay’dan bilgiler alırken, kalkınma ajansından faydalanıp faydalanmadıklarını sordu. Ajanstan faydalandıklarını öğrenen Vali Özçimen, ajansın bu gibi kobilere büyük faydaları olduğunu belirtti ve uygun proje çıkartan kobilere ajansın her zaman destek olacağını dile getirdi. Vali Özçimen ve beraberindekilerin ziyaretine geçtiğimiz yıl Siirt’in Eruh İlçesi’nde askerlik görevini yaparken PKK terör örgütü ile girdiği çatışma sonucu şehit olan Emrah Temel’in dedesi Arif Temel de katıldı. Vali Özçimen ile birlikte ziyarete gelen Arif Öztemel, Vali Özçimen’den şehit olan torunu Emrah Temel adına bir çeşme yaptırmak istediklerini ve bu konuda destek olmalarını istedi. Vali Özçimen de, şehit dedesi Arif Öztemel’in isteğini kırmadı ve yardımcı olacaklarının sözünü verdi. Vali Özçimen, Belediye Başkanı Yılmaz ve BTSO Başkanı Semercioğlu daha sonra ise Bolu Belediyesi’nin Çaygökpınar Köyü’nde bulunan şantiyesini ziyaret ettiler. Bu ziyarette Başkan Yılmaz, Vali Özçimen’e şantiye ile ilgili bilgiler verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.