Karaçayır’dan Ak Partiye tam destek

Karaçayır’dan Ak Partiye tam destek

Ak Parti Milletvekilleri adayları Ali Erçoşkun, Fehmi Küpçü, Fatih Metin ve İl teşkilatı seçim çalışmalarını Karaçayır Mahallesi’nde sürdürdü. Karaçayır Mahallesi sakinlerinin...

Ak Parti Milletvekilleri adayları Ali Erçoşkun, Fehmi Küpçü, Fatih Metin ve İl teşkilatı seçim çalışmalarını Karaçayır Mahallesi’nde sürdürdü.

Karaçayır Mahallesi sakinlerinin kapısını çalarak ziyaret eden Milletvekili adayları, vatandaşın ilgi ve samimiyetinden memnun kaldı. Karaçayır Mahallesi’nde sitelere girerek kapı kapı dolaşan Milletvekillerine vatandaşlar Ak Parti’den memnun olduklarını dile getirdi. Özellikle Milletvekili adayı Fehmi Küpçü ile sohbet eden bir ev hanımı “Ben Ak Parti’den çok memnunum. Eskiden pazara çıktığımızda bir şey alamıyorduk. Ama şimdi gıda ve sebze fiyatları çok uygun. Ak Parti’nin yaptıkları ortada. İnsanlar artık özel hastaneye bile gidebiliyor. Eskiden zenginleri gidiyordu. Şimdi herkes gidebiliyor. Ben destekliyorum. Diğer partiler 600 lira vereceğim diyor. Ben onlara inanmıyorum. Nereden çıkarıp da verecekler.  Ben onlara güvenmiyorum. Sizleri destekliyorum” şeklinde konuştu. Ziyaretlerde Bolu’da yapılacak istihdama yönelik çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Erçoşkun, “Geçtiğimiz süreçte Milletvekillerimizin çalışmaları sayesinde Bolu Organize Sanayisi’nde 41 tane parsel ek rezerv alanı olarak tespit edildi. 26 tanesinin alt yapı çalışmaları bitme aşamasına geldi. Buraya kurulacak fabrikalar sayesinde en kısa zamanda yaklaşık 5000 kişiye istihdam alanı oluşacak. Buna benzer konularda geniş bir paketimizi önümüzdeki günler açıklayacağız. Organize sanayiden başlayarak Bolu’daki işsizlik rakamını minimuma çekebilmek için adımlarımızı atacağız.”dedi.

“Herkese mavi boncuk”

Ak Parti Bolu Milletvekili Fatih Metin’de yaptığı konuşmasında, “Muhalefete bakıyoruz. Her gün Emekliye, memura, köylüye, sanayiciye önüne gelen vatandaşa mavi boncuk dağıta dağıta gidiyor. Ben buradan ilan ediyorum ve soruyorum, vatandaşımıza. Bugüne kadar MHP iktidar oldu, CHP iktidar oldu, neden size kendi iktidarlarından yaptıklarını anlatmıyorlar. Neden ileriye dönük Bolu’nun ve Türkiye’nin geleceği ile ilgili 1 tane proje söylemiyorlar. Size dağıttıkları broşürde ne Bolu ile ilgili ne Türkiye ile ilgili bir tek bilgi yok. Sadece ‘cek ve cak’ var. Bizler Ak Parti olarak dağıtımız broşürlerde konuştuğumuz her yerde yaptıklarımızla konuşuyoruz, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz. Vatandaşlarımızın takdir edeceğine gönülden inanıyorum. Bugüne kadar bu ülkeye zulümden başka göstermemiş, bugün mavi boncuk dağıttıkları kesimleri, her zaman sefil etmiş olan CHP ve MHP’ye bu millet 12 Haziran’da tekrar geçit vermeyecektir.”şeklinde konuştu.

 “Biz boş vaatlerde bulunmuyoruz”

Ak Parti Milletvekili Fehmi Küpçü, “Bizler muhalifler gibi insanlarımızı boş vaatlerde bulunmuyoruz. Bizler memleket gerçeklerini biliyoruz. Çiftçi ve memur ailenin çocuklarıyız. Memleket ile ilgili vatandaşımıza yapabileceklerimizi söylüyoruz. Bizler 600 lira para vaat etmiyoruz. Eksikliklerimizin farkına vararak yine bunun çözümünü kurumsal bir çatı altında Ak Parti’de olduğunu biliyoruz. Çünkü Ak Parti 8 buçuk yıl iktidarı boyunca bu örneklemeleri tabiri caizse trendini devam ettirdi. Her alanda 4-5 kat iyileştirmeler var. Biz insanımızın samimiyetine inanıyoruz. Bolu’da 3-0 ve Türkiye yine tek başına iktidar olacağız. “dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.