Köylünün en büyük dostu biziz

Köylünün en büyük dostu biziz

Ak Parti seçim çalışmalarını merkez de sürdürdü. Ak Parti Milletvekili adayları sabah saatlerinde Bolu Ovası Sulama Birliği’ni ve Ziraat Odasını ziyaret etti.   Ak Parti Milletvekili adayları Ali Erçoşkun,...

Ak Parti seçim çalışmalarını merkez de sürdürdü. Ak Parti Milletvekili adayları sabah saatlerinde Bolu Ovası Sulama Birliği’ni ve Ziraat Odasını ziyaret etti.

 

Ak Parti Milletvekili adayları Ali Erçoşkun, Fehmi Küpçü ve Fatih Metin Bolu Ovası Sulama Birliği Başkanı İsmail Özer’den çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Birlik Başkanı İsmail Özer Kapalı Sulama sistemi ile ilgili girişimlerin sonuç verdiğini söyleyerek bu konuda hassasiyet gösterdikleri için teşekkür etti. Ziyaretin ikinci durağı ise Ziraat Odası oldu. Ziraat Odası Meclis Başkanı Fikret Özen tarafından karşılanan Milletvekili adayları ve partililer oda üyeleri ile bir araya geldiler. Ziyarette bir konuşma yapan Ziraat Odası Meclis Başkanı Fikret Özen “seçimler demokrasinin bir gereğidir. Seçilmekte güzel bir şeydir. Seçilmek aynı zamanda hizmet yarısına katılmaktır. Hepinizin bildiği gibi ak parti 2002 yılından bu yana bu yarışı iyi bir şekilde götürdüğünü ispatlamıştır. Tabi bunu ben demiyorum. Sandıklar ve göstergeler çıkan sonuç budur. “dedi. Ak Parti Milletvekili adayı Fehmi Küpçü’de yaptığı konuşmasında “Bolu’nun gelişmesi değişmesi sadece siyasetçinin ödevi değildir. Sivil toplum örgütleriyle odalarla ve toplumumuzun çeşitli katmanlarında ki ortak hakkı üretmesi ile beraber bir yere varacağımızı ve katkıda bulunabileceğimizi düşündüm. Biz bu hakkı ortak bir şekilde kullanmayı Ak Parti Milletvekilleri olarak açıkça beyan ediyoruz.”dedi.

 

“Nerdeydik, nereye geldik”

Ak Parti Milletvekili adayı Ali Ercoşkun, “ Bizler milletin sesi olmak için eksikleri giderme noktasında gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ülke bu anlamda bugüne kadar birçok şeyi yaptı gerçekleşirdi. Birçok değişim ve gelişim yaşadı. Ülkenin sağlık sorunlarından tutun, eğitimine kadar, Milli güvenlikten savunma sanayisinden tutun, tarıma hayvancılığa kadar birçok şeyi yaparken bazı şeylerde eksik kalıyor olabiliriz.

Burada önemli olan nokta biz ülke olarak nerdeydik, nereye geldik ve nereyi hedefliyoruz. 10 sene önce 1 ay sonra önünü göremeyen memurunun maaş veremeyecek pozisyonda olurken, şu anda lider ülke büyük Türkiye’yi ortaya koymaya kendine hedef koymuş 12 sene sonrasının hedefini çizen bir duruma gelmişiz.”şeklinde konuştu.

 

“Bolu tarımında devrim yapacağız”

Ak Parti Bolu Milletvekili Fatih Metin Ziraat Odası’nın Bolu’nun en aktif sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi olduğunu belirterek, “ Bundan sonraki dönemde en büyük hedefimiz şudur. Bolu tarımında devrim niteliğinde işler yapmayı planlıyoruz. Bunu da sizlerle yapmayı planlıyoruz. İnşallah yeni dönemde Kıbrıscık’da ki Alan Barajını, Seben Gölet’indeki sulama ile beraber Kıbrıscık’da 4500 hektarlık sulama imkânı olacak. Yine Seben’de 40 bin dönüm sulama imkânı olacak. Bolu’da alternatif ürün noktasında gereken çalışmalar tamamlayıp hedefimize ulaşacağız.”dedi. Ziyaretlerin ardından Ak Parti Milletvekilleri, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve çok sayıda partili Bolu pazarı gezerek vatandaşlardan destek istedi. Pazar esnafını gezen Milletvekillileri köy ürünleri satan vatandaşları da ziyaret ederek isteklerini dinledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.