Koyuncu ile Çoban’ın vals’ı nefes kesti##hb_manset.gif

Koyuncu ile Çoban’ın vals’ı nefes kesti##hb_manset.gif

İsmet Paşa Caddesi’ndeki Bolu Belediyesi’ne ait işyerlerinin sahipleri belli olmaya başladı. Salı günü yapılan ihalede Mehmet Koyuncu ile Turgut Çoban verdikleri tekliflerle en çok dikkat çeken isimler oldular. İsmet...

İsmet Paşa Caddesi’ndeki Bolu Belediyesi’ne ait işyerlerinin sahipleri belli olmaya başladı. Salı günü yapılan ihalede Mehmet Koyuncu ile Turgut Çoban verdikleri tekliflerle en çok dikkat çeken isimler oldular.

İsmet Paşa Caddesi’nde bulunan Bolu Belediyesi’ne ait iş yerlerinin ihalesi dün yapıldı. Belediye Meclis toplantı salonunda 11.15’de başlayan ihale de 9 adet iş yerinin ihalesi gerçekleştirildi. Saat 11,15’te başlayan ihalede ilk etapta 5-6-7-8 no’lu dükkânların ihaleleri yapıldı.5 no’lu dükkân için Mehmet Koyuncu ile İsmail Gökdemir kıyasıya mücadele verdi.77.245.12 TL Muhammen Bedel üzerinden başlayan açık arttırmayı 172.000 TL teklif veren Koyuncular Mobilyanın sahibi Mehmet Koyuncu kazandı.6 no’lu dükkân içinde aynı ikili kıyasıya bir rekabet yaşadı.77.245.12 TL üzerinden başlayan açık arttırmayı en son 160.000 TL veren Mehmet Koyuncu kazandı.7 no’lu işyeri için Mehmet Koyuncu’dan başka bir isim teklif vermezken ihaleyi yöneten başkan Yılmaz, Koyuncuya hitaben; “Tek teklifi siz vermişsiniz,7 no’lu dükkân için yapacağınız fiyat artırımını bekliyorum” dedi. Koyuncu ise ilk 2 dükkân için yüksek meblağlar ödediğini, 77.245.12 TL Muhammen bedel üzerinden ihaleye çıkan dükkân için 77.500 TL teklif vereceğini söyledi.8 no’lu dükkân için ise Mehmet Koyuncu’nun yanı sıra Ahmet Fırat ve Beşir Halıcıoğlu’da teklif verdi. Kıyasıya yaşanan rekabet sonrasında kazanan yine Koyuncular mobilyanın sahibi Mehmet Koyuncu oldu. Çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Koyuncu Rakipleriyle kıran kırana mücadele ettiğini vurgulayarak; “Bu dükkânlarda yıllardan beri kiracı olarak oturuyorum. A’dan Z’ye her şeyini ben yaptırdım. Buna rağmen ihaleye girilerek fiyat yükseltilmesi çok zoruma gitti” dedi.

İllegal Bahis small;">Girdiği 3 ihaleden 2’sini kazandı

İsmet Paşa caddesinde belediye’ye ait işyerlerinin satışı için yapılan ihalenin öğleden sonraki bölümünde yine heyecanlı bir çekişme yaşandı.9 ve 11 no’lu işyerinin ihalesini Turgut Çoban,10 no’lu işyerinin ihalesini Ramazan Baydan,12 no’lu işyerinin ihalesini İsmail Gökdemir,13 no’lu işyerinin ihalesini ise Mehmet Kala kazandılar. Kala adına ihaleye Avukat Erol Altuntaş katıldı.

Evet” ya da “Hayır” deme hakkımız saklıdır

İhale sonrası açıklama yapan Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz ise ihalelerin neticelendiğini ama son sözü kendilerinin söyleyeceğini vurgulayarak;”İhale neticelendirmiştir ama belediyenin “Evet” ya da “Hayır” deme hakkı saklıdır” dedi. Bugünde saat 10.00’da İsmet Paşa Caddesi’nde bulunan diğer 11 dükkânın ihale ile satışı yapılacak. Salı günü İsmet Paşa Caddesi’nde bulunan Belediyeye ait iş yerlerinin satışı için açık artırma ile yapılan ihale toplamda şu şekilde sonuçlanmış oldu;

5 nolu işyerine 172 bin TL teklif ile Mehmet Koyuncu

6 nolu işyeri 160 bin TL teklif ile Mehmet Koyuncu

7 nolu işyeri 77 bin 500 TL teklif ile Mehmet Koyuncu

8 nolu iş yeri 120 bin TL teklif ile Mehmet Koyuncu

9 nolu işyeri 183 bin TL teklif ile Turgut Çoban

10 nolu işyeri 185 bin TL teklif Ramazan Baydar

11 nolu işyeri 175 bin TL teklif ile Turgut Çoban

12 nolu işyeri 148 bin 500 TL teklif ile İsmail Gökdemir

13 nolu işyeri 202 bin TL teklif ile Mehmet Kala

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.