“Küfürbaz siyasetçilere oy vermeyin”

“Küfürbaz siyasetçilere oy vermeyin”

Halkın Sesi Partisi Bolu 2’nci Sıra adayı Fatma Çakır küfürbaz siyasetçiler yüzünden anneler gününü kutlayamayacaklarını söyledi. Fatma Çakır, “İki küfürbazdan birisini...

Halkın Sesi Partisi Bolu 2’nci Sıra adayı Fatma Çakır küfürbaz siyasetçiler yüzünden anneler gününü kutlayamayacaklarını söyledi. Fatma Çakır, “İki küfürbazdan birisini seçmek zorunda değilsiniz. Anneler üzerinden çirkin sözlerle siyaset yapanları bu seçimde sandığa gömeceğiz ve anneler gününü asıl o zaman kutlayacağız” dedi.

Halkın Sesi Partisi Bolu İl Teşkilatı Kardelen Meydanında yaptığı eylemde, meydanlarda birbirine küfür eden siyasetçileri eleştirdi. Bolu Milletvekili adayları Erol Gülen, Fatma Çakır ve Hüseyin Aydın ile birlikte meydana gelen Halkın Sesi Partisi üyeleri Kardelen Meydanında yaptıkları açıklama ile Pazar günü anneler gününü kutlayamayacaklarını söylediler. Halkın Sesi Partisi Bolu Milletvekili adayı Fatma Çakır, Başbakanın bir çiftçi gence, “Ananı da al git” dediğini, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise Başbakanın annesine küfür ettiğini belirterek, “Annelere küfür eden siyasetçileri seçmek zorunda değilsiniz.” Diyerek bütün annelerin oylarını istediklerini söyledi. Başbakan Erdoğan ve Ana Muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu küfürbazlıkla suçlayan Has Parti Bolu 2. Sıra Milletvekili adayı Fatma Çakır, küfürbaz siyasetçilerin annelerinin, eşlerinin ve kızlarının yüzlerine nasıl baktıklarını merak ettiğini belirterek “Sizlere, “bize oy vermezseniz CHP iktidara gelir, geçmişte olduğu gibi yine ülkemizde yoksulluklar ve kuyruklar oluşur” diyebilirler. Ya da tam tersini söyleyip “bize oy vermezseniz Ak Parti kazanır ve ülkemiz iyice keşmekeş bir ortama sürüklenir. Bu yüzden oylarınızı CHP’ye verin” de diyebilirler. Sizler bu küfürbaz liderlerin yandaşlarına asla kulak asmayın. Herkese adalet, herkese özgürlük ve hakça paylaşım için, annelerin alınları ak ve başları dik yürüyebilmeleri için ülkemizin Halkın Sesi Partisine ihtiyacı var.” Biçiminde konuştu. Halkın Sesi Partisi Bolu Milletvekili adayı Fatma Çakır daha sonra meydanda kendisine destek veren annesinin elini öperek, siyasetçiler adına özür diledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.