Bolu, Büyük Fuar için Gün Sayıyor: 21 Eylül'de Rekor Katılımla Açılış!

Bolu, Büyük Fuar için Gün Sayıyor: 21 Eylül'de Rekor Katılımla Açılış!

21-24 Eylül'de gerçekleşecek Bolu Fuarı, 50'den fazla firma ve 1500 markayı ağırlayacak. Bolu, Batı Karadeniz'in yeni fuar merkezi olma yolunda ilerliyor.

Bolu, Batı Karadeniz bölgesinin adını fuar merkezi olarak duyurmaya hazırlanıyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Bolu Fuarı, 21-24 Eylül tarihlerinde geleneksel bir etkinliğe dönüşmeye aday.

Bu büyük organizasyona ev sahipliği yapacak olan Bolu, şehrin enerjisini ve potansiyelini bir kez daha gözler önüne sermeye hazırlanıyor.

50'yi Aşkın Firma ve 1500'den Fazla Marka Sizleri Bekliyor!

Bu yılki fuar, 2019 yılında başlayan ve büyük bir ilgi gören etkinliğin ardından, 2020 yılında pandemi nedeniyle ertelenen bir geleneğin devamı niteliğinde.

2019'da başlatılan ve büyük bir ilgi gören fuarın ardından, 2020'de pandemi nedeniyle ertelenen bu büyük etkinlik, 2022 yılında yeniden hayat buldu. Şimdi ise, daha organize ve profesyonel bir hazırlıkla geri dönüyor.

Bu yıl, Bolu Fuarı'nda rekor bir katılım bekleniyor. Fuara 50'den fazla firma ve bu firmalar tarafından temsil edilen yaklaşık 1500 marka katılıyor.

Bu da fuarın sadece Bolu için değil, tüm Batı Karadeniz bölgesi için bir cazibe merkezi haline gelebileceğini gösteriyor.

3-bolu-fuari.jpg

Bolu Fuarı: Batı Karadeniz’in Yeni Cazibe Merkezi Olmaya Aday!

Expolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan, bu yılki fuarın bir milat olacağını belirtiyor. Erdoğan, "Fuarı geleneksel hale getirerek, Bolu'yu Batı Karadeniz'in fuar merkezi yapmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

3. Bolu Fuarı Nerede ve Ne zaman?

Fuarın, Kalıcı Konutlar pazar alanında 21-24 Eylül tarihlerinde 10.30 - 19.00 saatleri arasında gerçekleşeceğini hatırlatan Erdoğan, büyüme ve bölgeye açılma planlarının da olduğunu vurguluyor.

Erdoğan, "Bolu'nun bir fuar alanına ihtiyacı var. Şu anda maalesef öyle bir alanımız yok. Fakat, bu organizasyonun daha da büyüyebilmesi için, ilerleyen zamanlarda bir fuar alanı kesinlikle şart" diye ekledi.

bolu-fuari-2.jpg

Böylesine büyük bir organizasyonun Bolu'nun ekonomik ve kültürel yaşamına büyük bir katkı sağlayacağını belirten Erdoğan, Bolu Fuarı'nın, bölgeye açılarak Batı Karadeniz'in önemli bir fuar merkezi olmasını arzuladıklarını ifade etti.

Geleceğin Fuar Merkezi: Bolu

Bolu, 21-24 Eylül tarihleri arasında büyük bir heyecana ev sahipliği yapacak. Siz de bu heyecana ortak olmak ve Bolu'nun büyüyen enerjisini yakından görmek için fuar alanını ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.