Denizli'de 'Mevlüt Bulma' Sosyal Medya Hareketi: Bedava Yemekler Kapınıza Gelsin!

Denizli'de 'Mevlüt Bulma' Sosyal Medya Hareketi: Bedava Yemekler Kapınıza Gelsin!

Denizli'de 'Mevlüt Bulma' grubu sosyal medyayı yıktı geçti! Sosyal medyada paylaşılan mevlütlerin yerini ve menülerini duyuran platform, gençler ve ihtiyaç sahipleri için bedava yemek fırsatları sunuyor.

Denizli'de sosyal medyada son derece ilginç bir grup olan "Mevlüt Bulma" grubu, kısa süre içinde büyük bir popülarite kazandı. Bu özgün grup, takipçilerine şehirde nerede ve hangi menüde mevlütlerin olduğunu haber veriyor. Gençlerin, acıkanlar ve ihtiyaç sahiplerinin bu grubu takip etmesiyle, bedava yemek yiyenlerle cemiyet sahipleri bir araya geliyor.

Denizli'de bulunan "Denizli Mevlüt Bulma" Grubu, özellikle gençler arasında büyük ilgi görüyor. Gençler, bu grup sayesinde şehirde nerede yemekli hayır olduğunu kolayca tespit edebiliyorlar. Grup üyeleri, paylaşımlar aracılığıyla nerede yemekli hayırın düzenleneceğini bildiriyorlar. Hatta bazı üyeler, diğerlerinin adres bulmasını kolaylaştırmak için haritalar üzerinden konum paylaşıyorlar. Yemek yiyenler, mevlüt düzenleyenlerin menülerini paylaşıyorlar. Birden fazla yemekli hayır mevcutsa, üyeler istedikleri menüyü seçebiliyorlar.

Grubun yaygınlaşması sayesinde, yemeklerin hazırlık aşaması başladığında üyeler hızla bilgilendiriliyorlar. Karnı doyanlar ve hayır yapanlar, bu platformun büyümesini memnuniyetle karşılıyorlar.

Grubun sıkı bir takipçisi olan Mustafa Göken, "Grubu sosyal medyada keşfettim. Yemeğimizi yemek için buraya geldik. Hayır yapanlardan Allah razı olsun. Grubu kullanarak faydalanmaya çalışıyoruz. Genç olduğumuz için bu platform bizim için çok faydalı. Dışarıda yemek yemekten daha güzel" dedi.

Grubun kurulmasından büyük memnuniyet duyan bir cemiyet sahibi olan Mehmet Ali Gümüş ise, "Bugün oğlumun sünnet düğününü gerçekleştiriyoruz. Sosyal medyada yapılan güzel çalışmayı duydum ve çok beğendim. Grup sayesinde tanımadığımız dostlarımız ve kardeşlerimiz geldi. Yemeğimizi onlara da nasip oldu. Grubu kuranlardan Allah razı olsun. Bu bir hayır işidir. Soframız herkese açık. Herkes gelip yiyebilir. Bu platformu kuranlara teşekkür ederim" dedi.

Sosyal medya aracılığıyla mevlütlerin yerini bulan Bayram Tekin, "Grubu sosyal medyadan buldum. Mevlüt Bulma Grubu sayesinde buradayım. Bu platform sayesinde hem hayırlı olaya katılmış oluruz, hem de karnımızı doyururuz. Çok güzel bir platform. Herkes yararlanabilir. Burası hem aç olanların hem de yemekli hayır düzenleyenlerin işine yarıyor" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.