Günlük Burç: 1 Mart 2023

Günlük Burç: 1 Mart 2023

Ay bugün Yengeç burcuna yolculuk etmeye devam ediyor…

Akşam saat 20.10 civarında Yengeç burcundaki ay Balık burcudaki güneşle birleşiyor.. Yapacağınız planlar sorunsuz bir şekilde işleyecek.

Ay, saat 22.00’de ise Koç burcundaki Venüs kare açı yaparak arzuları hareketlendirecek! Ay 22.04’te ise Koç burcundaki Jupiter ile açı oluşturacağından aşırılıklardan uzak durmanızı öneriyorum. Bugün sizin için cömert davranabilir.

İşte 1 Mart 2023 burç yorumları. Yorumlarınızı okuduktan sonra gün içinde yaşadıklarınızı çok merak ediyorum. Geri bildirimlerinizi lütfen yorumlarda bana iletin.. Kozmik döngüde kalın..


Koç: 20 Mart 2023 - 20 Nisan 2023

Yengeç burcundaki ay, Balık burcundaki güneşle birleşiyor. Bu da sizin için rahat bir gün demek. Daha çok ilham alacağınız bir gün olacak. Ancak ay, Koç burcundaki Venüs ve Jüpiter ile kare açı yapıyor olacak. Rekabetçi yönünüzü göstermenin tam zamanı!


Boğa: 20 Nisan 2023 - 21 Mayıs 2023

Yengeç burcundaki ay Balık burcundaki güneşle birleşiyor. Arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla ilham verici tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal bağlantılarınızın güçlü olduğu konuların üzerine yoğunlaşın. Ay, yönetici gezegeniniz Venüs ve Jüpiter ile kare açı yapıyor, her ikisi de Koç burcunda, heyecan verici tartışmaların yanı sıra sinirlerinize biraz hakim olmanız sizin için gün sonunda iyi olabilir.


İkizler: 21 Mayıs 2023 - 21 Haziran 2023

Kariyer gelişimi veya finansal ödüle açık bir gün. Ay Balık burcundaki Güneş ile birleşiyor. Bugün İkizler için iş teması hakim. Ay Koç burcunda olan Venüs ve Jupiter ile kare açıda.. Bu İkizler için sosyal hayatınızdaki sıkıntıları kolaylıkla giderebileceğiniz anlamına geliyor.


Yengeç: 21 Haziran 2023 - 22 Temmuz 2023

Yengeç burcunuzdaki ay, Balık burcundaki güneşle birleşerek canlandırıcı ve maceracı bir atmosfere ilham kaynağı olacak. Heyecan verici fırsatlar sizi bekliyor olabilir! Ay, Koç burcunda olan Venüs ve Jüpiter ile kare açı yapıyor ve bu kariyeriniz hakkında heyecan verici bir karara sizi sürükleyebilir. Sezgilerinize güvenin!


Aslan: 22 Temmuz 2023 - 23 Ağustos 2023

Yengeç burcundaki Ay Balık burcundaki Güneş ile birleşirken duygusal konularda yoğunlaşma ve onarım hissedebilirsiniz. Ay ayrıca, her ikisi de ateş burcu Koç'ta bulunan Venüs ve Jüpiter ile kare açı yapıyor. Bu durum sizi duygusal olarak bir macera arayışına sürükleyebilir. Gün hızlı ve rutinleri yıkan bir gün olacak. Kendinize küçük molalar vermeyi ihmal etmeyin.


Başak: 23 Ağustos 2023 - 23 Eylül 2023

Yengeç burcundaki ay Balık burcundaki güneş ile birleştiği için iletişim perileriniz bugün sizinle.. Ay'ın Koç burcundaki Venüs ve Jüpiter ile kare açı yapması sosyal yaşantınız için adımlar atmanız anlamına geliyor. Daha önce önyargılı olduğunuz kişilerle ilginç ittifaklar kurabilirsiniz. Anı yaşayın!


Terazi: 23 Eylül 2023 - 23 Ekim 2023

Yengeç burcundaki ay, kariyerinize dair iyi işaretler barındırıyor. Ay, Koç burcunda olan Venüs ve Jupiter ile kare açıda.. İş hayatınız adına heyecan verici bağlantılar kurabilirsiniz. İletişim stiliniz daha dinamikleşecek, farkı hissettiğinizde bozuntuya vermeyin!


Akrep: 23 Ekim 2023 - 22 Kasım 2023

Yengeç burcundaki ay Balık burcundaki güneşle birleşirken siz eğlenceli ve ilham dolu hissedeceksiniz. Bugün Akrep için havada tam anlamıyla “aşk kokusu var” diyebiliriz. Gün içinde duygusal olarak yaratıcı atılımlar gerçekleştirebilir ya da atılımların hedefi olabilirsiniz! Ay, Koç burcunda olan Venüs ve Jüpiter ile kare açı yaptığında, rutin bozan değişikliklere lütfen uyum sağlayın. Sizi daha iyi hissettirecek.


Yay: 22 Kasım 2023 - 21 Aralık 2023

Yengeç burcundaki ay Balık burcundaki güneşle birleşiyor. Güçlü bir duygu boşalması yaşayabilirsiniz. Ama yoğun olması size elbette zarar vermeyecek. Ay aynı zamanda Koç burcunda olan Venüs ve Jüpiter ile kare açı yaparak romantizme ve yaratıcılığa ilham verir!


Oğlak: 21 Aralık 2023 - 20 Ocak 2024

Yengeç burcundaki ay, Balık burcundaki güneşle birleşiyor. Bu kozmosun, ilişkilerinizde nazik, sevgi dolu bir atmosferin oluşması için elinden geleni yapacağı anlamına geliyor. Ay, Koç burcunda olan Venüs ve Jüpiter ile kare açı yapıyor. Ev dekorasyonda yapacağınız değişiklikler ruhunuzun geçmişle bağlantı kurma dürtüsünü körükleyebilir. Kendinizi bir anda eski aile albümüne bakıyor halde bulabilirsiniz.


Kova: 20 Ocak 2023 - 18 Şubat 2023

Yengeç burcundaki Ay Balık burcundaki Güneş ile birleşirken Kova olarak sizi maddi bir bolluk bekliyor. Bugün sağ elinizin avcu kaşınmasa bile her an maddi haberler alabilirsiniz. Maddi bolluk durumu ruh halinizi düzelteceğinden risk eşiğiniz yükselebilir. Aman dikkat deneysel yönlerinizi gerçekleştirirken biraz daha düşünün!


Balık: 18 Şubat 2023 - 20 Mart 2023

Yengeç burcundaki ay, burcunuzdaki Güneş ile birleşerek sıcak, sevgi dolu bir atmosfer yaratır! Kişiler ile aranıza koyduğunuz duygusal blokları yıkmanın vakti gelmedi mi? Ay ayrıca Koç burcunda olan Venüs ve Jüpiter ile kare açı yapıyor. Bu ne demek oluyor? Yakınlarınıza hediye vereceğiniz ve hediye alabileceğiniz bir gün olabilir. Ben size söyledim aman şaşırmayın!

Astroloji
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum