Günlük Burç: 10 Nisan 2023

Günlük Burç: 10 Nisan 2023

10 Nisan 2023 Pazartesi tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu...

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: İster bekâr olun, ister çift olun, bu sizin için iyi bir dönem. Sosyal etkinliklerde ilgi odağı olacaksınız ve flört etmek bugün ikinci doğanız gibi olacak.

Seyahat: Yurtdışına seyahat ediyorsanız, ihtiyacınız olan her şeyin yanınızda olup olmadığını üç kez kontrol ettiğinizden emin olun.

Para: 50 sayısı bugün şanslı sayınız olacak. Günün sonunda Jüpiter'in etkisini yoğun bir şekilde hissedeceksiniz.

Kariyer: Önceki başarınız, sizi ekstra azimli ve motive hissettiriyor. Böyle devam edersen yakında zam alabilirsin.

Sağlık: Spor yapmak ve her türlü fiziksel aktivite sizin için inanılmaz derecede kolay olacak ve pozitif enerjinizi yeniden başlatacaktır. Bugünden itibaren daha fazla meyve ve sebze yiyin.

Duygular: Kendinizi mutlu ve dengeli hissediyorsunuz. Aklınızda birkaç şey var ama kendinize her şeyin yoluna gireceğini hatırlatmanız gerekiyor.

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Aşkı, romantizmi ve tutkuyu yöneten gezegen Venüs'ün gücü yanınızdayken - bu dönem sizin için son derece eğlenceli olacak. Evli Boğa burçları, aileyi genişletmekten bahsedecek.

Seyahat: Seyahat etmek, zihninizi sizi rahatsız eden şeylerden uzaklaştırmak için tam olarak ihtiyacınız olan şey olacak.

Para: Yeşil renk bugün size şans getirecek. Mümkünse yeşil renkli bir şeyler giyin.

Kariyer: Finansal olarak gayet iyi gidiyorsun. Bugün daha fazla para kazanma şansınız olacak. Patronunuz son zamanlarda nasıl çalıştığınızı görünce çok mutlu olacak.

Sağlık: Su içmeye özen gösterin ve vücudunuzun ihtiyaçlarını ve sınırlarını dinleyin. Sağlığınız her zaman dikkat etmeniz gereken bir şeydir. Ekstra dikkatli olun ve ağır bir şey kaldırmayın.

Duygular: Pek çok duygu yaşayacaksınız. Bazıları kötü, bazıları iyi. Boğa, bir denge duygusu aramaya çalışın. Aileden bir Başak üyesiyle iletişime geçin.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: Güç, İkizler'in bugünkü yıldız falını tanımlayan kelimedir, yüksek moral, ödülleri almanızı sağlamalıdır. Özellikle hayran olduğunuz kişi zor durumdaysa inisiyatif alın, güvence verin ve her şey yoluna girecek.

Seyahat: Resmi nedenlerle seyahat edeceksiniz. İş toplantılarınızda kazançlı çıkacaksınız.

Para: Mükemmel şansla, aldığınız herhangi bir risk için başarılı olabilirsiniz.

Kariyer: Ödül günün sözü olmalı, geçen haftalar finansal sorunların sonu olmadığını düşünmenize neden olsa da, bugün iyimser bir gün olabilir. Yeteneklerinize güvenin ve ne olursa olsun işinize devam edin, para bugün etkili bir astrolojik kutuda olan bir unsurdur.

Sağlık: Daha sağlıklı bir yaşam tarzına götüren bir kursa gitmeye başladığınızda, her zaman engeller çıkar. Daha uyanık olun, yeme alışkanlıklarınızı temizlemeye çalışın, yolunuza çıkan her tehdide karşı yapıcı olun, başarı gelecektir.

Duygular: Bugün neşeli ve mutlu olacaksın. İnsanların öğrenmesine yardımcı olacaksınız ve karşılığında da bir şeyler öğreneceksiniz.

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: Romantizm havasındasın. Ama nedense hoşlandığın kişiye yaklaşacak kadar rahat hissetmeyeceksin.

Seyahat: Çiftler halinde seyahat etmek sizin için her zaman çok eğlenceli olmuştur. Ancak, aklınızdaki tek şey o özel kişiyle seyahat etmektir.

Para: Şans bugün yanınızda. Kumar oynamaya çalışın, ancak harcamaya hazır olduğunuz şeylerle ilgili bazı sınırlar koyun.

Kariyer: Bugün işte çok dikkatli olmalısın çünkü birisi seni ya da işini sabote etmeye çalışabilir. Odaklanmış kalın.

Sağlık: Bol su içerek ve bol bol vitamin alarak bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye çalışın! Kafanız bugün zayıf noktanız.

Duygular: Hayatınız ve dünya hakkında olumlu duygularla dolusunuz, bu günün getireceği zorlukları kolayca alıyorsunuz.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Bugün, partnerinin size fazla vakti olmayacağı için, kendinizi yalnız hissetmeniz çok olası. Bu olursa, kendinizi kendi hobilerinize ve ilgi alanlarınıza adamaya çalışın.

Seyahat: Bugün çok sevdiğiniz bir aile ferdini veya aileden saydığınız birini ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Ay Balık burcunda sizi onlara doğru çekiyor.

Para: Nereye giderseniz gidin şans sizi takip edecektir. Diğer yangın işaretlerinin etrafında çok fazla şans yaşayacaksınız.

Kariyer: Jüpiter'in iyi bir enerji yaymasıyla, defterlerde gayrimenkul veya hisse senetlerinden büyük bir kazanç olması çok olası. İş yerindeki üstlerinize bugün neden önemli bir varlık olduğunuzu göstermeniz gerekebilir.

Sağlık: Migren veya gerçekten kötü baş ağrısı yaşayan biriyseniz, bugün kendinize bir spa günü yapabilirsiniz. İyi gelecektir.

Duygular: Güneş (yöneticiniz) ve Merkür burcunuzda. Bu, benlik duygunuzun ve iletişim becerilerinizin tablonun dışında olduğu anlamına gelmelidir.

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel: İlişkiler evinizde Neptün geri hareketindeyken, hayatınızdaki önemli bir kişi hakkında güvensiz hissediyor olabilirsiniz. Çok fazla fedakârlık mı yapıyorsun?

Seyahat: Kendinizi köşeye sıkışmış hissediyorsanız, arkadaşlarınızı ziyaret etmek için mümkün olduğunca çok plan yapın.

Para: Zor kazanılan dersler büyümenize yardımcı olur.

Kariyer: İş yerinizde projelerinizi ana öncelik haline getirin. Dikkatinizin dağılması sizi sadece geri tutar.

Sağlık: Zihninizi meşgul edin. Kaslarınızı ve ihtiyaçlarını ayarlamak, vücudunuzun daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır.

Duygular: Kalbinizin iyileşmesine izin verin ve duygularınızı değerlendirin.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: Ne yaparsanız yapın; Aşk hayatınız söz konusu olduğunda aceleci kararlar vermeyin. Kimsesiz kalabilirsin.

Seyahat: Bir son dakika gezisi kendinizi hazırlıksız hissetmenize neden olabilir.

Para: Sözlerinize dikkat edin, yoksa şansınız kötüye gidebilir.

Kariyer: İyi bir çalışansınız ve düzenli bir gelir akışınız var. Sadece olumlu bir tutum sergilediğinizden emin olun.

Sağlık: Yeni yemeklerin nasıl pişirileceğini öğrenmek için boş zamanınızı kullanın. Günlük sağlıklı rutininizi çeşitli ve heyecanlı tutacaktır.

Duygular: İçerikten hoşnutsuzluğa çok hızlı atlıyor gibisiniz. Bunun neden olduğunu çözmeniz gerekiyor.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Yeni ilişkiler harika bir heyecan duygusuna sahip olabilir, ancak aynı zamanda yüksek bakım gerektirebilir, böyle bir şeye hazır mısın?

Seyahat: İşiniz veya uzmanlık alanınız hakkında bir şeyler anlamanıza yardımcı olacak bir seyahate çıkmak için iyi bir zaman.

Para: Bu, yeni bir evcil hayvan almak için şanslı bir zaman.

Kariyer: Olasılıklar sizi heyecanlandırıyor ancak çok yükseği hedefleyerek kendinizi çok fazla baskı altına alıyor olabilirsiniz.

Sağlık: Bir plan veya eylem tarzı takıntısı sizi düşüşe hazırlayabilir - geri adım atın ve varsayımlarınızı yeniden inceleyin, bunlar hala geçerli mi?

Duygular: Şu anda dış dünyadan çok fazla baskı var gibi görünüyor, ancak baskı gerçekten başa çıkamadığınız ve ertelediğiniz şeylerle ilgili - tavuklar eve tünemek, kurşunu ısırmak ve bununla başa çıkmak için geliyor.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: Yay, her şeyin aynı ama istikrarlı olduğu duygusuyla güne başlayacak ama mutlaka gün geçtikçe burçta bir gelişme ortaya çıkacağını gösteriyor. Geri çekilmeniz, kendinizi enerjik insanlarla çevrelemeniz ve onları örnek almanız önerilmez.

Seyahat: Seyahat edin, yalnızca mecbursanız. Yabancılarla arkadaş olma.

Para: Yatırımlarınız karşılığında finansal kazançlar için güzel bir gün.

Kariyer: Bugünün Yay burcunu ayrıntılı olarak incelersek, bütçe durumunuz daha iyiye gitmeli. Ruh haliniz bu gün üzerinde kendi başına bir etkiye sahip olacak ve hatta mali durumunuz üzerinde, kalkma ve daha üretken olma zamanı üzerinde bir etkiye sahip olacak.

Sağlık: Dikkatli olun, sağlığınız açısından küçük sorunlar ortaya çıkabilir, çok endişelenecek bir şey yok, ciddi bir hastalık yok, sadece sizi rahatsız edebilecek şeyler. Geçmişte, özellikle de son birkaç haftada verdiğiniz kararları düşünün ve bunlardan bazı sonuçlar çıkarın.

Duygular: Duygularınızı kontrol etmeniz ve durumu kötüleştirebilecek herhangi bir şey yapmaktan kaçınmanız gerekir. Bugün çok asabisin.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Tek Oğlak burçları, Venüs'ün yaydığı enerjiyi gerçekten hisseder. Muhtemelen flört etmeye ve insanlarla tanışmaya daha açık olacaksınız. Oğlak burçları için muhtemelen sıkıcı bir gün olacak.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal yer Dominik Cumhuriyeti olacak! İyi eğlenceler!

Para: Şanslı numaralarınız 44, 39 ve 32 olacak. Bugün borsaya yatırım yapmayın.

Kariyer: Borcunuz varsa, o zaman bugün sizin için harika bir gün olmayabilir. Çok çalışın ve kazandığınız parayı biriktirin. Borcunuzu mümkün olan en kısa sürede ödeyin.

Sağlık: Midenize daha iyi bakmanız gerekiyor. Lif oranı yüksek ve probiyotik içeren daha fazla yiyecek yiyin.

Duygular: Duygusal sağlığınız konusunda daha dikkatli olmaya çalışın. Birinin yanında kendini kötü hissediyorsan, o kişiyi hayatından çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: Çocuk sahibi olmaktan veya başka bir yere taşınmaktan bahsedeceksin. Eşiniz için güzel bir şey yapın çünkü zor bir dönemden geçiyorlar.

Seyahat: Seyahat ederken nazik olun. Saf olmayın ama nazik olun. Açık fikirli olun, çünkü içinde büyüdüğünüz kültür evrensel değil.

Para: 19 sayısı sizin uğurlu sayınızdır. Ancak, bugün sadece şansa güvenemezsiniz. Jüpiter sizi kandırabilir.

Kariyer: İyi bir öncelikler listesi yaptınız. Bugün yatırım yapmak veya bir mülk satın almak için iyi bir gün değil. İş yerinde Aslanlardan kaçının.

Sağlık: Yavaşlayın ve rahatlamanıza ve zihninizi dertlerinizden uzaklaştırmanıza yardımcı olacak bir şey yapın. Sağlığınız, çalışma temponuzdan etkileniyor.

Duygular: Bugün biraz nostaljik hissediyorsun. Çocukluğunu düşünüyor olacaksın ve çoğunlukla iyi taraflarını düşünüyorsun.

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Partnerinize karşı açık ve dürüst olun. Merkür garip bir enerji gönderirken, aptalca bir şey yüzünden kavga etmen çok muhtemel. Tek burçlar bugün ilginç bir Başak burcuyla buluşacak.

Seyahat: En az bir haftalığına her şeyi geride bırakıp bir yerlerde kaybolabilme fikri size her zaman çekici gelmiştir. Bunu gerçekleştirmenin bir yolu var mı?

Para: Jüpiter bugün sizin uğur tılsımınız olacak ve enerjisini akıllıca kullanacak. 48 ve 23 sayıları size bol şans getirecek.

Kariyer: İlerleme yavaş ama kesinlikle oluyor. Patronunuz size, üstesinden gelip gelemeyeceğinizi görmenin daha zor olduğu görevler verecek. Şimdi parlama zamanı Balık.

Sağlık: Kendinizi her zamankinden biraz daha yalnız hissedebilirsiniz, bu nedenle arkadaşlarınızı ve ailenizi arayın. Mideniz bugün zayıf noktanızdır, bu nedenle alkol almaya veya yağlı yiyecekler yemeye karar verirseniz ölçülü olun.

Duygular: Kendinizi enerjik ve her türlü zorluğun üstesinden gelmeye hazır hissedeceksiniz. Her zaman yapmak istediğin bir şeyi denemek için mükemmel bir zaman.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.