Günlük Burç: 11 Nisan 2023

Günlük Burç: 11 Nisan 2023

11 Nisan 2023 Salı tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu...

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: Partnerinizin sizi aldatması konusunda paranoyaklaşmayı bırakın. İlişkinizle ilgilenmeniz ve partnerinize karşı yaratıcı yönünüzü göstermeniz gerekiyor.

Seyahat: Seyahat etmek sizin için çok ufuk açıcı olacak. Yeni kültürler, yeni gelenekler öğrenmek ve farklı insanlar tanımak size iyi gelecek.

Para: Bugün para biriktirmeniz gereken günlerden biri. Bir tasarruf hesabına koyun çünkü bugün çok fazla finansal şansınız olmayacak.

Kariyer: İşsizseniz ve iş arıyorsanız, özellikle yaratıcı olmayı içeren bir iş arıyorsanız, bugün şanslı gününüz olacak.

Sağlık: Bugün sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bugün hastalıklara çok yatkın olacaksınız. Vücudunuzun görünümünden veya hissinden memnun değilseniz, herhangi bir aşırı diyet denemeyin.

Duygular: Duygusal olarak, daha iyisini yapamazdın. Biraz nostaljik hissedebilir ve geçmişten bazı anıları tekrar ziyaret edebilirsiniz. Seni rahatsız etmesine izin verme.

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Bugün, romantizme yol açabilecek, gelecek vaat eden yeni romantik ilişkileri canlandırmak için mükemmel bir gün. Evliliklerde sıkıcı rutinleri silkelemek, aşk hayatını renklendirecek ve eğlence duygusunu yeniden kazandıracak fikirler ortaya atmak Boğa burcuna düşüyor.

Seyahat: Ebeveynlerle vakit geçirmek veya bir aile etkinliğine katılmak için seyahat tercih edilir.

Para: Mülkiyet işlemlerinde şans vardır.

Kariyer: Boğa burcu genellikle risk almayı sevmez, özellikle de bir fikir beyan etmek veya yaratıcı bir şekilde riske girmek sizi yabancılaştırabilirse, ancak daha fazla başarı elde etmek ve yer kapmak için bu riskleri şimdi değerlendirmeniz gerekir.

Sağlık: Jüpiter 4. evinizi harekete geçirirken Boğa, sağlığını korumak için daha fazla mahremiyete ve inzivada daha fazla zamana ihtiyaç duyabilir.

Duygular: Çoğu zaman çocukken kaçırdığımız bir şeyi kendi çocuklarımız veya öğrettiğimiz çocuklarımız aracılığıyla yaşarız; bugün çocuklarla ilgili bir deneyim, bir çocukluk özlemini yeniden ziyaret etmenize yardımcı olabilir.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: Bekâr İkizler burcu bugün flört etmek gibi hissetmeyecek. Evli İkizler burcu, partnerleri için ideal partner olamayacaklarını fark edebilir. Bu düzeltilebilir mi? Bu sadece senin bildiğin bir şey.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal yer Beyaz Rusya olacak! Çok güzel doğası ve yerleri olan çok ilginç bir ülke.

Para: 8, 19, 10, 74 ve 91 rakamları bugün şanslı numaralarınız olacak. İmkanınız varsa gayrimenkule yatırım yapın.

Kariyer: İşten sonra bazı iş arkadaşlarınızla takıldığınızdan emin olun. İş yerinde birkaç zorlukla karşı karşıya kalabilirsiniz, ancak bu sadece gerekenlere sahip olup olmadığınızı görmek içindir.

Sağlık: Genel sağlığınız iyi olsa da günün ilerleyen saatlerinde baş ağrınız olabilir. Daha erken yatarak iyi bir gece uykusu çekin.

Duygular: Yönetici gezegeninizin size güzel bir enerji göndermesiyle, bugün sosyal bir ortamda bulunmaktan gerçekten keyif alacaksınız. Ailenizle veya arkadaşlarınızla olsun - güzel bir gün olacak.

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: Harika! Venüs'ün size sunduğu tüm sevgiyi hissedeceksiniz. Bekar, evli ya da evli olmanız fark etmez; gün boyunca kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Seyahat: Gerçekten keyif aldığınız bir şey olsa da, bugün seyahat etmek için en iyi gün değil.

Para: Her zaman şanslı bir işaret olarak görüldünüz ve bu bugün sizi yarı yolda bırakmayacak. Ancak gayrimenkule yatırım yapmayın.

Kariyer: Bugün en kolay gün olmayacak. Sanki sıkışıp kalmışsın ve bundan sonra ne yapacağını gerçekten bilmiyorsun. Gururunuzu bir kenara bırakın ve güvendiğiniz birinden yardım isteyin.

Sağlık: Bugün daha fazla sebze yemeye çalışın. Yakın geçmişte sporla ilgili bir yaralanma yaşadıysanız, bir kontrol randevusu almak isteyebilirsiniz.

Duygular: Ay, düşünme şeklinizi yoğun bir şekilde etkiliyor. Olayları çok derinden ve çok güçlü hissediyorsunuz.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Bugün yakın ilişkilerle ilgili bazı hatalar yapmaya yatkınsınız, bu yüzden dikkatli olun. Önünüzde karmaşık ve karmaşık bir gün var, kararlar kişisel hayatınızı etkileyebilir, bu yüzden bir adım geri atın ve her şeyi yeniden düşünün.

Seyahat: Seyahat, monotonluğunuzu kısa bir süre için aşmanıza yardımcı olacaktır. Ancak seyahat ederken sağlığınıza dikkat edin.

Para: Olumlu bir şey bugün kesinlikle tezahür edecek. Uzun zamandır beklediğiniz bir şey bugün sizin olabilir.

Kariyer: Borcunuzu yerine getirmek bugün ceplerinizi boş bırakabilir, bu sadece geçici bir durumdur ve şans arkasından gelecektir. Dikkatli olmalı ve maliyetli tuzaklardan kaçınmalısınız, pazarlık gibi görünen her şey sonunda pazarlık olmaz.

Sağlık: Son zamanlarda enerji, şevk ve irade açısından biraz moralsiz, düşük hissediyor olabilirsiniz. Korkma, tüm bunlar değişmek üzere, bugün yavaş yavaş daha enerjik ve daha aktif olmaya başlamalısın.

Duygular: Kendinize ve başarılarınıza bir dereceye kadar inancınız var ve bu güne büyük bir özgüvenle başlıyorsunuz. Bu günün sonuna kadar buna devam ettiğinizden emin olun.

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel: Başak titiz ve son derece spesifiktir, ancak romantizmde kural kitabınız, aşık olma, seks yapma ve romantik hayatınızı yürütme şeklinizde devrim yaratmaya çalışan Pluto tarafından parçalanmıştır.

Seyahat: Venüs 8. evinizi harekete geçirirken, partnerinizin işiyle bağlantılı olarak seyahat etmek tercih edilir.

Para: Şans, yabancı kültürlerle bağlantılı olarak gelir.

Kariyer: Başak, çalışma biçimleri dağınık ve karışık olan insanlarla çalışmaktan korkar - bugün sizin için zorluk, başkalarının yöntemlerine karşı hoşgörülü olmak ve sıkmak anlamına gelse bile yaratıcı sürecin akmasına izin vermektir.

Sağlık: Sağlıklı olmak, kaotik olanı kucaklamak ve onunla yaşamayı öğrenmek demektir. Ev işlerinin kölesi olmayın Başak.

Duygular: Hayat her gün gelişiyor ve değişiyor, bu değişimi kucaklayın ve anlaşılmaya katkıda bulunan çelişkili duyguları hoş karşılayın.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: Çok duygusal ve duyarlı olabilirsiniz. Terazi burçları bugün ilişkileri hakkında iyi hissedecekler. Bekarlar ise cilveli davranışlarda bulunmak için biraz fazla hassas hissedecekler.

Seyahat: Birlikte seyahat etmek istediğiniz biri varsa, ona fikrinizden bahsedin. Onlar için hazır olacak bir şey olabilir.

Para: Gün boyunca orta derecede şansınız olacak. 39 sayısı bugün şanslı sayınız.

Kariyer: Çok ilginç bir iş araması alacaksınız. İşiniz veya kariyeriniz söz konusu olduğunda her şey yolunda gidiyor. Borcunuz varsa, bugün en azından bir kısmını ödemek için idealdir.

Sağlık: Çok sağlıklısın ama ruh sağlığın üzerinde de çalışmaya başlamalısın. Bugün bir terapiste veya psikoloğa görün. Bazı duyguları işlemenize yardımcı olacaktır.

Duygular: Duygusal olarak, bugün çok şey yaşıyorsunuz. Bir profesyonelle randevu ayarlamak, durumunuza büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Bu mümkün değilse, bir arkadaşınızı arayın.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Venüs'ün iyi enerji yaymasıyla, bugün bekar burçların mutlak bir patlama yaşaması muhtemeldir. Akrepler bugün eski sevgililerini düşünebilir.

Seyahat: Yakın gelecekte bir Asya ülkesine gidecekseniz, araştırmanızı yaptığınızdan emin olun. Kendinizi farklı kültüre bırakın.

Para: Şanslı numaralarınız bugün 54, 29, 89 ve 41 olacak. Küçük mali şans bekleyin.

Kariyer: Zorlu bir yoldasın. Önünüze pek çok engel çıkacak, ancak bunların üstesinden gelebileceksiniz. Zor zamanlarda bir aile üyesinden tavsiye isteyin. Günün ilerleyen saatlerinde bir miktar gelir bekleyin.

Sağlık: Daha fazla uyuyun. Daha iyi, sağlıklı, besleyici yiyecekler alın. Bağışıklık sisteminiz şu anda çok hassas değil.

Duygular: Yeni tanıştığınız biriyle bağ kuramıyorsanız üzülmeyin. Bir arkadaşlık kurmak gerçekten zaman alır.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: Yay burcu, olduğu gibi merak ederek ölmeyecek; hayatınızda zıplayıp ne olacağını kendiniz keşfetmeniz gereken zamanlardan biridir.

Seyahat: Gün, doğa ve korumaya bağlı seyahatlerde servet getirir.

Para: Zam veya para kazanma fırsatı için şanslı bir zaman.

Kariyer: Hem kişisel yaşamınızda hem de profesyonel alanda giderek daha fazla kontrol sahibi oluyorsunuz - şimdi geleceğinizi şekillendirme gücüne sahipsiniz ve böylece vizyonunuzun görüntüsünde değişiklikler yapıp bir şeyleri şekillendirin.

Sağlık: Hedefler ego tarafından yönlendirilirse, daha felsefi ve genel yaşam gelişiminden kaynaklanıyormuş gibi tatları tatlı olmayabilir veya tatmin edici hissetmeyebilirler.

Duygular: Yay, özellikle yeni ilişkilerde duygusal olarak biraz belirsiz hissettiğiniz için oldukça kritiktir.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Partnerinize sadakatsizlik ettiyseniz, muhtemelen bugün onun bunu öğrendiği gün olacaktır.

Seyahat: Bugün seyahat ediyorsanız, yerel halkın yediği yemekleri denediğinizden emin olun. Sadece turistik yerlere gitmeyin.

Para: 4 ve 10 rakamları bugün için şanslı numaralarınız olacak.

Kariyer: Jüpiter'in iyi hisler göndermesiyle bugün para söz konusu olduğunda güzel bir gün olacak. Bugün biraz daha verimli ol. Bu, patronunuza ve iş arkadaşlarınıza ekstra çaba göstermek istediğinizi gösterecektir.

Sağlık: Bugün bir spor takımına veya spor salonuna katılın. Fiziksel aktivite sağlığınız için inanılmaz derecede önemlidir. Bugün daha az süt ürünü tüketin.

Duygular: Duygularınızı daha iyi yönetmeyi öğrenmenizin zamanı geldi. Konu size ve duygularınıza geldiğinde çok fazla istikrarsızlık oldu.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: İlişki içindeki Kova, batan bir gemideymiş gibi hissedebilir. Bu ilişki düzeltilebilir mi? Bekar Kovalar ise flört web sitelerinde ve çevrimiçi flört uygulamalarında flört edebilir.

Seyahat: Seyahat etmeyi hayal ediyorsunuz. Yakın zamanda hayaliniz gerçek olacak.

Para: Şanslı numaralarınız bugün 42, 15 ve 43 olacak. Bugün biraz yatırım yaptığınızdan emin olun.

Kariyer: Bugün iş yerinde biraz gerginlik olabilir. Bunun kafanıza girmesine izin vermeyin ve sizden istenen işi yapın. Mali durumunuz gittikçe daha iyi görünüyor.

Sağlık: Daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak için daha sağlıklı seçimler yapmanız gerekir. Zaten zevk aldığınız yiyecekler için düşük sodyumlu alternatifler aramaya çalışın. Daha iyi bir sağlık için küçük bir adım.

Duygular: Geçmişten gelen bir şey bugün canınızı sıkabilir. Bugün arkadaş grubunuzla biraz dışarıda vakit geçirmeniz ideal olacaktır.

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Bekar Balık burçları bugün eğlenceli bir gün geçirecek. Biriyle tanışabilirsiniz. İlişkiniz var ise, Venüs'ün tuhaf bir enerji yaymasıyla, ilişkinizin biraz sallantılı ve biraz daha istikrarsız olması muhtemeldir.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal ülke Lüksemburg olacak! Büyük ihtimalle orayı seveceksin.

Para: 19, 44, 37 ve 82 rakamları bugün şanslı numaralarınız olacak. Jüpiter size şans enerjisi gönderiyor.

Kariyer: İş yerinde, her şeyin normalden çok daha sorunsuz ilerlediğini fark edeceksiniz. Şu anda, bir terfi veya zam bekliyor olabilirsiniz.

Sağlık: Bugün 2 saat şekerleme yapsan iyi olur. Yemek söz konusu olduğunda, kolesterol veya şeker oranı yüksek yiyeceklerle aşırıya kaçmadığınızdan emin olun.

Duygular: İyi enerji ve harika fırsatlar önünüze geliyor. Komik ve neşeli aile üyeleriyle zaman geçirmek sizi canlandıracak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.