Günlük Burç: 14 Nisan 2023

Günlük Burç: 14 Nisan 2023

14 Nisan 2023 Cuma tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu...

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Bugün fiziksel ve zihinsel enerji seviyeniz yüksek, Koç. Son zamanlarda yiyecek ve içeceklere aşırı düşkün olabilirsiniz ve bu nedenle günün çoğunu spor salonunda egzersiz yaparak geçirebilirsiniz. Kendinize okumak için iyi bir kitap alın çünkü zihinsel uyarımı da isteyeceksiniz. Günün sonunda kendinizi iyi hissedecek ve biraz daha fazla şımartmaya hazır olacaksınız!

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Bir anı, rüya, geniş görüşlülük veya derin düşünme ruhsal enerji akışını tetikleyebilir, Boğa burcu. Sonuç olarak, deneyimlerinizi unutmamak için not almak isteyebilirsiniz. Üzerinde fazla durmamaya çalışın. Münzevi olmanın zamanı değil! Süreç durmayacak. İç görüler gelmeye devam etmeli. Çalışmalarınıza ve meditasyonunuza devam edin ve sonsuza kadar büyümeye devam edeceksiniz.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Bir arkadaşınızdan gelen bir mesaj gününüzü güzelleştirebilir, İkizler. İyi haber seyahat, para veya bir aşk ilişkisini içerebilir. Belki de yazmak veya öğretmek amacıyla araştırmak isteyebileceğiniz entelektüel bir konu da olabilir. Muhtemelen eğitimle ilgili bir yolculuk, belki de arkadaşlarla birlikte olabilir. Yoğun ve teşvik edici bir gün kesinlikle önümüzde.

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Gezegen enerjisi sizi düşünceli bir ruh halinde bırakıyor, Yengeç. Son zamanlarda pek çok farklı olasılık önünüze açıldı ve şimdi hangisinin en uygun olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Bazen bir süreliğine bilinçaltınızda bir şeylerin dönüp durmasına izin vermek daha iyidir ve bu o zamanlardan biri olabilir. Şimdilik unutun ve eğlenin.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Uzak ve egzotik yerlere seyahat etme konusu, bir aile ve arkadaşlar toplantısında gündeme gelebilir Aslan. Konuşmaların bir kısmı tamamen hayal ürünü ama aranızda planları konusunda gerçekten ciddi olan birkaç kişi var. Bir süre uzaklaşmayı düşünüyor musun? Öyleyse, arkadaşlarınızın söyleyeceklerini dinleyebilirsiniz. Hepiniz bir araya gelseniz kesinlikle eğlenceli olurdu!

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kariyer meseleleri birkaç gün ertelenebilir Başaklar, ancak profesyonel geleceğiniz muhtemelen aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanın ortasında bile düşüncelerinizden uzak olmayacak. Mali durumunuzu iyileştirmek istiyorsunuz ve bir dizi olasılık ortaya çıktı. Şimdi bunları çok kafana takma. Sevdiklerinizi ihmal etmek istemezsiniz. Rahatlayın ve bugün arkadaşlıklarının tadını çıkarın.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Son birkaç gün içinde aklınıza o kadar çok büyüleyici fikir geldi ki aklınız dönüyor. Duyduklarınızdan bazıları o kadar radikal olabilir ki anlamlandırmanız biraz zaman alabilir. Ayrıca, belki bazı notlar alarak veya bir makale yazarak düşüncelerinizi anmak isteyebilirsiniz. TV izlemek, aklınızı her şeyden uzaklaştırabilir ve biraz rahatlamanıza yardımcı olabilir. Ona git!

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün siz ve romantik bir ilgi alanınız olan burç arasında derin ve samimi bir konuşma gerçekleşebilir. Bu sıradan bir ilişkiyse, aniden daha fazla hale gelebilir. İşin içindeyseniz ama kararlı değilseniz, bir anlaşmaya varabilirsiniz. Zaten bağlıysanız, evlilikten bile söz edilebilir. Bu konuşmanın sonucu ikiniz için de mutluluk olmalı. Bu akşam evde kutlayın.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Bu sabah birçok ilham verici yeni fikirle bir rüyadan uyanabilirsiniz. Herhangi bir tür yaratıcı faaliyetle ilgileniyorsanız, bu fikirleri ve onları dünyanın geri kalanına getirme olasılıklarını not etmek isteyeceksiniz. Bu müzik, resim, yazı veya herhangi bir sanat formu aracılığıyla olabilir. Tarzınız biraz değişirse şaşırmayın. Hiç değilse, bu çok yönlülüğü gösterir!

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Sevgili Oğlaklar, bugün evde fazladan birkaç şey yapılması gerekiyor. Birkaç mektup daha yazılmalı, birkaç temizlik işi daha yapılmalı ve yine de yeri biraz süslemek isteyebilirsiniz. Ruh haliniz çok olumlu ve bu görevleri çok az enerji tüketerek hızlandırmalısınız. Bu gece sosyalleşmek için bolca vaktiniz olacak.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Çocuklar bugün gününüzün bir parçası olabilir Kova. Çocuklar için bir partiye veya onları içeren daha büyük bir toplantıya katılabilirsiniz. Bir noktada onlara bir hikaye bile anlatıyor olabilirsiniz. Bu muhtemelen sizin için olduğu kadar minnettar olabilecek izleyicileriniz için de eğlenceli olacaktır. Biraz zorlamaktan korkmayın - buna bayılacaklar!

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Hediye olarak almış olabileceğiniz kitaplar, bugün ruhani veya felsefi konular hakkında derin düşünmenize neden olabilir. Zihniniz normalden daha hızlıdır, dolayısıyla oldukça karmaşık bazı fikirleri muhtemelen kavrayabilirsiniz. Pratik yönünüz, öğrendiklerinizin uygulanabilirliği konusunda şüphe uyandırabilir, ancak bunun için endişelenmeyin. Bu, sonunda sizin için netleşmeli.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.