Günlük Burç: 2 Mart 2023

Günlük Burç: 2 Mart 2023

Venüs, Jupiter ile, Merkür Satürn ile kavuşuyor. Merkür ise Balık burcuna giriyor..

Öğle saatlerinde Venüs, Jüpiter ile Koç burcunda kavuşacak. Bu hepimiz için canlandırıcı bir atmosfer getiriyor. Bugün kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Romantizm ve yaratıcılık adına birçok şey yaşamanız an meselesi. Yengeç burcundaki ay, Boğa burcundaki Uranüs ile sabah saatlerinde birleşti. Bu bazı deneysel arkadaşlıkların önünü açabilir.

Merkür ve Satürk Kova burcunda buluşuyor ve bu bizi önemli müzakerelere itebilir. Merkür Balık burcuna akşamüzeri girmiş olacak. Bu dakikadan itibaren yaratıcı bir süreç bizleri karşılıyor. Aynı zamanda bu süreç içerisinde kendinizi derin tartışmalar içinde bulabilirsiniz. Ay gece yarısı Balık burcundaki Neptün ile birleşerek yaratıcılığınızı bir başka boyuta taşıyabilir.

İşte 2 Mart 2023 burç yorumları. Yorumlarınızı okuduktan sonra gün içinde yaşadıklarınızı çok merak ediyorum. Geri bildirimlerinizi lütfen yorumlarda bana iletin.. Kozmik döngüde kalın..


Koç: 20 Mart 2023 - 20 Nisan 2023

Venüs, sizi özellikle çekici hissetmenizi sağlayan burcunuz Koç'ta Jüpiter ile buluşuyor! İstediğinizi elde etmek kolay olabilir. Merkür, Kova burcunda Satürn ile buluşur, belki de sizi ve bir arkadaşınızı bir anlaşmaya varırken bulur. Merkür Balık'a giriyor ve sezgilerinizle derin bir şekilde bağlantı kuruyor olabilirsiniz.


Boğa: 20 Nisan 2023 - 21 Mayıs 2023

Yönetici gezegeniniz Venüs, sizi en derin arzularınızı keşfederken bulabileceğiniz Koç burcunda Jüpiter ile buluşuyor. Merkür Kova burcunda Satürn ile kavuştuğunda profesyonel bir başarı elde edebilir veya bir taahhütte bulunulabilirsiniz. Merkür Balık burcuna geçerken sosyal hayatınız çok daha hareketli hale gelecek.


İkizler: 21 Mayıs 2023 - 21 Haziran 2023

Venüs Koç burcunda Jüpiter ile buluştuğunda kendinizi popüler hissedebilirsiniz! Merkür, Satürn ile Kova burcunda buluşur, bu da seyahat veya eğitim planlarınızı gündeme getirebilir. Yönetici gezegeniniz Merkür Balık burcuna girerek kariyeriniz hakkında yeni adımların temelini atıyor olacak.


Yengeç: 21 Haziran 2023 - 22 Temmuz 2023

Kariyer başarısı, Venüs Koç burcunda Jüpiter ile buluştuğunda gelebilir! Popülariteniz büyük bir artış gösterebilir. Para ile ilgili bir karar Merkür Kova burcunda Satürn ile kavuştuğunda alınabilir. Merkür, sizi seyahat veya eğitim planları yapmaya itecek!


Aslan: 22 Temmuz 2023 - 23 Ağustos 2023

Venüs, Jüpiter ile Koç burcunda buluşuyor. Bu gününüzü şanslı hale getirecek. Heyecan verici fırsatlara şaşırmayın. Merkür Kova burcunda Satürn ile buluşuyor. Bu da önemli anlaşmalara imza atacağınız anlamına geliyor. Kendi bütçenize çeki düzen verme zamanı gelmedi mi?


Başak: 23 Ağustos 2023 - 23 Eylül 2023

Venüs, Koç burcunda Jüpiter ile buluşuyor, bu size özel bir hediye getirebilir! Yönetici gezegeniniz Merkür, Kova burcunda Satürn ile buluştuğunda kendinizi parayla ilgili önemli bir karar verirken bulabilirsiniz. Gelecek planları bugün daha çok ön plana çıkacak. İş hayatınızda önemli kişilerle bağlantılar kurmanız ve ortaklıklarda bulunmanız muhtemel.


Terazi: 23 Eylül 2023 - 23 Ekim

Yönetici gezegeniniz Venüs, Koç burcunda Jüpiter ile buluşuyor ve iş hayatınızda çeşitli işbirlikleri uygulamak için harika bir gün. Merkür Satürn ile Kova burcunda buluşurken, bu sizi aşk hayatınızda romantik partnerinizle geleceğinizi tartışırken bulabilirsiniz. Veya bu enerjinizi yaratıcı bir projeye atacağınız ilk adım için kullanıyorsunuz. Bugün yapacaklar listenizi gözden geçirmenin zamanı geldi.


Akrep: 23 Ekim 2023 - 22 Kasım 2023

Venüs, Koç'ta Jüpiter ile buluşuyor ve biraz sizi sükunete davet ediyor! Günlük güzellik rutinlerinize bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Kişisel yaşamınızdaki sınırlarınızı güncellerken bazı insanlara yeni umutlar verebilirsiniz. Merkür, su burcu Balık’a giriyor ve muhtemelen bir davet yahut iyi haberler alacaksınız!


Yay: 22 Kasım 2023 - 21 Aralık 2023

Venüs, Koç burcundaki yönetici gezegeniniz Jüpiter ile ve Kova burcundaki Merkür Satürn ile kavuşuyor. Merkür, sizi eski arkadaşlarınız ve ailenizle yeniden bağlantı kurmanıza veya evinizle ilgili evrak işlerini düzenlemenize neden olabilecek Balık burcuna giriyor.


Oğlak: 21 Aralık 2023 - 20 Ocak 2024

Venüs, evinizde samimi hisleri uyandırıyor ve parasal konularda önemli anlaşmalar için gün sayıyor. İş hayatınızla ilgili önemli kararlar vereceğiniz birkaç bilgi kulağınıza gelebilir. Hemen erken davranmayın ve sükûnetle düşünün. Geri dönüşü olmayabilir..


Kova: 20 Ocak 2023 - 18 Şubat 2023

Venüs, Koç burcunda Jüpiter ile kavuşuyor, bu da iyi haberler kapıda demek. Bazı konularda kesin kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bazı tutulmayan sözler sizi bu noktalara getirmiş olabilir. Ama bu konuların ardından ekonomik olarak rahatlayacaksınız..


Balık: 18 Şubat 2023 - 20 Mart 2023

Venüs, yönetici gezegeniniz Jüpiter ile Koç burcunda buluşuyor, özel bir hediye gün içinde sizi bekliyor olabilir. Beklediğiniz yüklü miktarda para ya da istediğiniz özel bir eşya. Sürprizlere açık olun.. Kendinizi ifade etme konusunda birçok yolun açılacağı bir gün. Gönlünüzde fikirlerini söyleyin ve olacaklara şaşırın!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.