Günlük Burç: 29 Mart 2023

Günlük Burç: 29 Mart 2023

29 Mart 2023 Pazar tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu…

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: Ah, Koç. İçinde çok fazla acı taşıyorsun. Kendinizi başka biriyle paylaşabilmeniz için önce bunun iyileşmesi gerekiyor.

Seyahat: Otobüs veya araba ile bir yere seyahat ediyorsanız, sınırda bir saatten fazla bekletilebilirsiniz. Böyle bir duruma hazırlıklı olun.

Para: Bugün şanslı gününüz değil. Para için risk içeren bir oyuna katıldığınız kumar, bahis ve diğer faaliyetlerden uzak durun.

Kariyer: İş yerinde her şey yoluna girecek; muhtemelen biraz sıkılmış hissedeceksin. Ancak, bugün yeni projelere başlamak için harika bir gün. Sahip olduğunuz birkaç fikir hakkında patronunuzla veya amirinizle konuşun.

Sağlık: Genel olarak, sağlığınız iyi. Görmenizle ilgili sorun yaşıyorsanız hemen bir doktora görünün. Gözlüğe ihtiyacınız olabilir.

Duygular: Korkularınızla yüzleşin ve onlarla sağlıklı bir şekilde başa çıkın. Ailenizde ciddi bir konuşma yapmanız gereken biri var. Ertelemeyi bırak.

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Alınan işaretler, para veya çocuklarla ilgili küçük bir tartışmaya neden olabilir (eğer çocuğunuz varsa). Bekar Boğa burçları, flörtleşme işinin onlar için işe yaramadığını hissedebilir.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal ülke, Orta Amerika'da muhteşem bir ülke olacak! En şirin kıyafetlerinizi topladığınızdan emin olun!

Para: Şanslı numaralarınız bugün 5, 44, 19, 2 ve 90 olacak. Borsaya veya gayrimenkule yatırım yaptığınızdan emin olun.

Kariyer: İş yerinde gerçekten sevmediğiniz biriyle sosyalleşmeniz gerekebilir. Mali durumunuz söz konusu olduğunda bugün en iyi gün olmayabilir. Kayıp beklenmelidir.

Sağlık: Yardıma ihtiyacın var mı Boğa? Bağımlılık gerçekten bir hastalıktır ve bunun için yardıma ihtiyaç duymak tamamen normaldir. İhtiyacınız olan yardım veya desteği almayı ertelemeyin.

Duygular: Ay'ın tuhaf bir enerji yaymasıyla, geçmişten birinin kafanızda belirmesi mümkündür. Bunun üzerinde fazla durma.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: Uzun vadeli taahhütler, dayanıklı ve çekme mukavemeti gerektirir. Tüm telaş ve baskıdan kaçının ve evet anlamında başınızı sallamadan önce derinlemesine düşünün.

Seyahat: İlişkinizde kaybolan hisleri yeniden canlandırmak, seyahatinizin temel unsuru olacaktır.

Para: Çocuksu duygularınız kabaracak ve sizi çok doğal ve spontane olan tüm kilitli hislerinizden kurtaracak.

Kariyer: İletişim, bilgi ve gazetecilik alanındaki profesyoneller için gelecek yıl için büyük projeler planlamak için ideal bir zaman. İşinizi yürüttüğünüz yoğunluğu katlayacak olan kremsi insanlarla bağınızdır. Önümüzdeki yıl projelerinizle ilgili derinlemesine bir çalışma yürütmek, sizi adım atmak ve dengelemek istediğiniz basamağın vizyonuna yönlendirecektir.

Sağlık: Partiye aç iştahınız sizi çeşitli yerlere götürecektir. İyi huylu ve çekici, tüm gözlerin alay konusu olarak tüm can sıkıntısını gidereceksin.

Duygular: Geri dönüp, ne kadar isteseniz de artık yeni ve cesur bir dünyada olduğunuzu ve bazı köprülerin yıkıldığını inkar edemezsiniz.

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: Tek burçlar, sıcak Aslan burçlarının etrafında ateşli hisseder. Alınırsanız, her zamankinden biraz daha kıskanç ve sahiplenici olabilirsiniz. Dikkatli olun, çünkü bu siz ve eşiniz arasında bir mesafe yaratabilir.

Seyahat: Seyahat ediyorsanız, seyahat sigortanız olduğundan emin olun. Ne olabileceğini asla bilemezsin.

Para: Size uğur getirecek sayılar 37 ve 55'tir. Bu sayılara dikkat edin.

Kariyer: Günün sonunda biraz finansal kazanç bekleyin. Yapamayacağınızı düşündüğünüzde bile daha büyük iş yükünün altından kalkabileceksiniz.

Sağlık: Sırtınızda biraz ağrı veya baş ağrısı yaşayabilirsiniz, ancak köpük banyosunun veya rahatlatıcı bir masajın düzeltemeyeceği bir şey değildir.

Duygular: Muhtemelen biraz daha fazla çalışmış ve bitkin hissediyorsunuzdur. Güçlülük sizin göbek adınızdır, ancak herkesin biraz moralinin bozuk olduğu zamanlar vardır.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Partnerinizi veya romantik ilişkiniz olan kişiyi dinlemeye dikkat edin.

Seyahat: Sevdiklerinizle mümkün olduğunca çok zaman geçirin.

Para: Bir rüya gerçek olmak üzere olabilir.

Kariyer: Yaratıcı enerjideki son gecikme yakında sona erecek. İşiniz bittiğinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Sağlık: Ölçülü olan her şey anahtardır. Kendine iyi davran.

Duygular: Dramatik bir yüzleşme sizi beklediğinizden daha dürüst olmaya zorlayabilir.

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel: Gerçekten ne istediğiniz konusunda dürüst olun. İnsanlar zihin okuyamaz; duyulması için kendi arzularınızı ifade etmeniz gerekir.

Seyahat: En anlamlı insanlarla biraz kaliteli zaman geçirmek sizi yeniden uyandıracaktır.

Para: Sizden biraz fazla para isteyebilecek bir yabancıya karşı dikkatli olun.

Kariyer: Bugün kısa sürede çok şey başarıyorsunuz. Çabalarınız için kendinizi ödüllendirin.

Sağlık: Kendini iyi hissetme başarısı için en sevdiğin yemeği pişirmeyi düşün.

Duygular: Özellikle sevecen ve ilgili hissediyorsunuz. Bir arkadaşınıza güzel bir mesaj gönderin, moraliniz aydınlansın.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: Bu hafta sonu eski bir kaçamağa ait bir teklif gündeme gelebilir. Oraya geri dönmek istiyor musun?

Seyahat: Heyecan verici bir yolculuk için son dakika şansı gelirse, değerlendirin!

Para: Bazen yükselirsin, bazen batarsın.

Kariyer: Mevcut rolünüzden istediğinizi elde etmek için girişkenliğinizi kullanın. Bu yaklaşım birçok kapıyı açacaktır.

Sağlık: Mümkün olduğunca iyi bir uyku çektiğinizden emin olun. Bu eksikse, kartopu etkisi yapabilir.

Duygular: Bir arkadaşla yaşanan gerilimler, güç dinamiklerini ön plana çıkaracaktır. Açık sözlü ve dürüst olun.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Çekicisin, parlaksın ve her tarafında pozitif enerji var! Aşk hayatınızda çok yakında bir değişiklik var.

Seyahat: Tüm dünyayı görmek isteseniz ve her yeri gezmek isteseniz de gerçek şu ki bu karşılayabileceğiniz bir şey değil. Yakın ülkeleri düşünebilirsiniz.

Para: Etrafınızda güçlü bir enerji var. Ancak, piyangoyu kazanmayı beklemeyin.

Kariyer: Sıkı çalışma meyvesini veriyor ve sonunda bunu hissedebiliyorsunuz. Kan, ter ve gözyaşı her şeye değerdi. Şimdi durma, elinden gelenin en iyisini yapmaya devam et.

Sağlık: Günün sonunda, migren geçirme öykünüz varsa, baş ağrısı veya migren yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni strestir.

Duygular: Duygusal olarak, nerede durduğunuzu gerçekten bilmiyorsunuz. İyi hissediyorsun ama çok garip bir şekilde. Bugün fazla düşünme.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: Kişisel yaşamınızın burcunuz açısından güçlü göründüğü bir gün, yeni ilişkiler veya uzun süreli olanların konsolidasyonları çok muhtemeldir. Bu sektörde önünüzde iyi bir günün tüm belirtilerini taşıyan Yay burcu için bugün kişisel yaşamınızda gözle görülür bir iyileşme gerçekleşebilir.

Seyahat: İş seyahatleriniz için ekonomik kazançlar ön planda. Hizmet sınıfı, işte ani yükselme bekleyebilir.

Para: Yeni fırsatlar kapınızı çalacak ve sizi şanslı kılacaktır. Bugün her şey lehinize sonuçlanacak.

Kariyer: Bazı zor zamanlar geride kaldığından, evren her şeyi dengelemenin bir yolunu bulacaktır ve mevcut para açısından bazı iyi zamanlar muhtemelen gelecektir. Bu da mevcut işinizde ve genel olarak durumunuzda memnuniyete yol açabilir.

Sağlık: Bugün, sizi yeni sınırlar ve fikirler keşfetmeye itecek bir ruh halinin eşlik ettiği, refahı işaret eden bir gün. Son zamanlarda bir düşük enerji hissine kapılmış olsanız da, özellikle moralinizdeki bazı küçük değişiklikler fiziksel faydalar da getirecektir.

Duygular: Son zamanlarda kendinize koyduğunuz baskıyı hafifletebileceksiniz. Aile üyelerinize karşı duygusal olarak hassas olacak ve ev ürünleri ile onları rahatlatmak için harcayacaksınız.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Tek burçlar, Balık burçları çevresinde kendilerini iyi hissedecekler.

Seyahat: Sosyal mesafeyi koruyun ve hiçbir yere seyahat etmeyin. Evde kal.

Para: Aşkta çok şansın olabilir. Ancak yatırım yapmayın.

Kariyer: Köprüleri yıkmayın — Bu dünya sandığınızdan daha küçük, özellikle de tenha bir pazardaysanız. Hatalarda mizah bulun ve devam edin.

Sağlık: Yatmadan önce bir saat dinlenmek zihninizi rahatlatır ve uykuya hazırlar. Gençler gibi yetişkinler de bir rutinden yararlanır: Yaklaşık aynı saatlerde yatın, ılık bir duş veya banyo yapın ve parlak ışıkları ve ekranları kapatın.

Duygular: Pek çok insanı seviyorsun ama kendini gerçekten seviyor musun? Kendini sevme hakkında daha fazla kitap okuyun veya bu konuda Youtube’ta bir video izleyin.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: Evli Kovalar, eşinize sırılsıklam aşık olduklarını hissedebilir. Sevginizi ve takdirinizi göstermek için iyi bir gün.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer Hollanda olacak. Git ve Amsterdam'ı gör.

Para: Bugün şanslı numaralarınız 39, 4, 2 ve 95. Mali durumunuz söz konusu olduğunda biraz şansınız olacak.

Kariyer: Sayılarla çalışıyorsanız, o zaman bugün hata yapmamak için ekstra dikkatli olmanız gerekir.

Sağlık: Kova, bugün zamanında yatmaya odaklanmalısın. Uyku düzeniniz son zamanlarda kafanızı karıştırıyor.

Duygular: Ay bugün duygularınızı çok etkiliyor. İstikrarlı hissetme hissi için can atıyorsunuz.

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Bir ilişkiniz varsa, bugün yolda bazı tümsekler olabilir. Yalnız Balık burçları, çok çekici bir Koç burcunun varlığından keyif alacak.

Seyahat: Yurtdışına seyahat ediyorsanız, ruh eşiniz olarak düşüneceğiniz biriyle tanışmanız kuvvetle muhtemeldir.

Para: 10, 8, 39 ve 40 rakamları bugün şanslı numaralarınız olacak. Jüpiter iyi enerji gönderiyor.

Kariyer: Finansal olarak iyi gidiyorsun. Ancak kariyeriniz durma noktasında. Bu, yeni bir iş arama zamanının geldiğinin açık bir işareti olabilir.

Sağlık: Genel olarak harikasınız, ancak sırtınız bugün zayıf noktanız olacak. Egzersizden önce ve sonra daima gerin.

Duygular: Her zamankinden biraz daha sinirli olabilirsiniz. Çatışmalardan uzak durmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Plüton bugün duygularınızı yoğun bir şekilde etkiliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.