Günlük Burç: 4 Nisan 2023

Günlük Burç: 4 Nisan 2023

4 Nisan 2023 Cumartesi tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu...

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: Koç, aşkta çeşitlilik ve entelektüel uyarım ister ve bu ihtiyaç şu anda artıyor. Bu nedenle partneriniz düşünceli bir ruh halindeyse, biraz şaka yapmak için arkadaş olarak telefon etmeniz gerekebilir. Teraziler ve Oğlaklar ile yeni aşk ilişkileri alevlenebilir.

Seyahat: Eve dönüş tercih edilir.

Para: Mülkle ilgili şansınız kartlarda.

Kariyer: Şifa ve bakım mesleklerinde Koç şu anda çok başarılı çünkü başkaları hakkında derin bir içgörüye sahipsin ve ayrıca doğru şeyi söyleyerek keder ve travma yaşayan insanlara yardım edebiliyorsun.

Sağlık: Sıkılmış ve yalnızsanız hipokondri ve sağlıkla ilgili endişeler ortaya çıkabilir - bu nedenle hayali hastalıklar olarak adlandırılabilecek şeylerin en iyi tedavisi, arkadaşlıktır.

Duygular: Mutlu bir memnuniyet duygusu var ve hayatta sahip olduklarınıza minnettar hissediyorsunuz.

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Bekâr Boğa burçları, hak ettiğinizden daha azına razı olmamalısınız.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal yer Endonezya'dır. Biraz nemli olabilir ama kesinlikle gitmeye değer.

Para: Şanslı numaralarınız bugün 55, 6, 43, 18 ve 34 olacak. Ekstra şans için yeşil bir şeyler giyin.

Kariyer: Finansal olarak iyi gidiyorsun. Bugün iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla biraz konuşmayı deneyin. Rahatlamanıza yardımcı olabilir.

Sağlık: Görüşünüzle ilgili bazı sorunlarınız olabilir. Günde en az 7 saat uyumazsanız, büyük ihtimalle zihniniz biraz bulanık olacaktır.

Duygular: Her duygu size bir şey öğretmek veya size bir şey söylemek için yüzeye çıkar.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: İkizler burcu, sevdikleriyle sakin bir gün geçirecek. Venüs, tek İkizler burçlarını yoğun bir şekilde etkiliyor. Flört etmek, yapmak için doğduğun şeydir.

Seyahat: Size yakın biri sizinle seyahat etmekten bahsedecek. Teklifleri ciddi ve bunu düşünmeniz gerekecek.

Para: Risk almak dün içindi. Bugün, rahatlamaya çalışın ve bu günün tadını olduğu gibi çıkarın. Biraz ılımlı şans yaşayacaksınız.

Kariyer: Hayatta olmak istediğiniz yere gelebilmeniz için daha çok çalışmanız gerekiyor. Kendinizi ve yaşam kalitenizi iyileştirmek için elinize geçen her fırsatı değerlendirin.

Sağlık: Egzersiz yapmadan önce her zaman doğru şekilde ısının. Yoga sırtınız için harikalar yaratabilir.

Duygular: Acele kararlar vermeyin. Dikkatli olun çünkü hayatınızda size karşı dürüst olmayan biri var. Uranüs bugün sizi ele geçirecek, bu nedenle bazı çatışmalar yaşanabilir.

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: Venüs'ün iyi enerji göndermesiyle, Yengeç burçları, özellikle bugün partnerleriyle geçirdikleri her saniyeden keyif alacaklar.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer İsviçre olacak. Sizin için süper eğlenceli bir deneyim olacak!

Para: Şansı yöneten gezegen Jüpiter size iyi enerjiler gönderiyor. Şanslı numaralarınız bugün 6, 39, 3 ve 1 olacak.

Kariyer: Bugün senin için fazladan para yok. Bugün, iş konusunda eskisi kadar heyecanlı hissetmemeniz çok olası. Daha iyi maaşlı bir işe girmeyi bile düşünüyorsun.

Sağlık: Sağlığınız iyi ancak şekerden uzak durmalısınız. Su ve çay için, ne kadar daha fazla enerjiye sahip olacağınızı hemen fark edeceksiniz.

Duygular: Ailenize yakınsanız, bugün onlarla eğlenceli bir şeyler yapmak için mükemmel bir gün olabilir. Birlikte bir yerde yemek yiyin ve birbirinizin arkadaşlığının tadını çıkarın.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Aslan burçları sıradan bir gün geçirecektir. Uzun süredir bekarsanız, sizi biriyle tanıştırmak isteyen arkadaşlarınıza “evet” demenin zamanı gelmiş olabilir. Onların zevkine ve seçimine güvenin!

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer Guyana olacak. Güney Amerika'da bulunur.

Para: Yatırım yaparken biraz şansınız olacak. 4, 57, 54, 9, 52 ve 29 sayıları bugün size bol şans getirecek.

Kariyer: Şu anda mali durumunuz ideal. Para kazanmak için ekstra bir fırsatınız olabilir. İş yerinizde birkaç arkadaş edinirseniz sizin için iyi olur.

Sağlık: Bugün zayıf noktanız boğazınız olacak. Bu, hastalanma riskinizin yüksek olduğu anlamına gelir. Kendinizi korumak için sıcak bir şeyler giydiğinizden emin olun.

Duygular: Kendinizi bazı aile üyelerinden biraz uzaklaştırmış olabilirsiniz. Onlarla sık sık çatışma eğilimindeyseniz, doğru seçimi yaptığınızı bilin.

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel:. Dürüstlüğünüz saygı görecek ve daha fazla güvene yol açacaktır.

Seyahat: Yeni bir yerel restoranda arkadaşlarla buluşmak, bugün tatmin olmanız için ihtiyacınız olan tek seyahattir.

Para: Siz ve yalnızca siz, sonucu değiştirecek olan tutumunuzu değiştirebilirsiniz.

Kariyer: Bugün işleri ağırdan alın. Acele etmek hatalara neden olur. Vakit ayırmanız size hak ettiğiniz takdiri kazandıracaktır.

Sağlık: Egzersiz sadece kilo vermekle ilgili değildir, daha güçlü hale gelmek ve zihinsel sağlığınızı iyileştirmekle ilgilidir. Sevdiğiniz egzersiz ne olursa olsun, devam ettirdiğinizden emin olun

Duygular: Zor bir pozisyon kafanızın karışmış hissetmesine neden olur. Karışıklığın mantıklı düşünme şeklinizi bulandırmasına izin vermeyin.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: Tek Terazi burçları, bekar durumları hakkında iyi hissediyor. Kendinizi doğrulanmış hissettirmek için kimseye ihtiyacınız yok çünkü kendinize ihtiyacınız olan doğrulamayı veriyorsunuz. Evli Teraziler, havada biraz gerginlik hissedecek.

Seyahat: Ziyaret etmeniz gereken ülke Tayland! Çok güzel ve ilginç bir ülke.

Para: Bugün size şans getirecek sayılar 11, 32, 74, 90, 22 ve 6'dır. Yatırım yapmak iyi bir karar olacaktır.

Kariyer: İş dünyasında çalışanlar, birçok potansiyel müşteriyle çok ilginç bir gün geçirecek. Para söz konusu olduğunda, daha iyi bir tasarruf planı bulmanız gerekir.

Sağlık: Vücudunuza pek uymayan bir yastıkta uyuyorsanız, uyandığınızda çok fazla boyun ağrısı ile uyanmanız muhtemeldir. Belki rahatlatıcı bir masaj yaptırabilirsin.

Duygular: Arkadaşlar gerçekten hayatı yaşanmaya değer kılar. Özellikle de bizi yıllarca güldürebilenler! Bunu okuduğunuzda aklınıza gelen kişi, aramanız gereken kişidir.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Sizin için olumsuz bir titreşimde olduğunu bildiğiniz bir çağrışımdan fırlayacak kadar kendinize güvenin. Hayır demek için cesur olun ve güvensizliğinden çıkın. Kendinizden ve kararınızdan şüphe etmeyin, sezginize güvenin ve doğru adımı atın.

Seyahat: İş ve ekonomi amaçlı turlar verimli geçecek

Para: Cömert projeler şans tılsımı olarak çınlayacak.

Kariyer: Şu anda meydana gelen olaylar sizin için çok önemli. Ve bu nedenle, bilinçli olarak bir kusur yaratmak istemezsiniz. Tedbirli olurken, her zaman lehinize işleyen planlarınıza bağlı kalın.

Sağlık: Sihri yapacak olan her şey senin içinde. Tartışma veya seçilen başka bir yöntemle işlerin özüne inmeye çalışmadan, bırakın ilişkilerinizi kendi zamanlarında sallasın. Sorunları çözmek için olumlu enerjiler gönderin ve iç huzur yelpazenizi korumaya çalışın.

Duygular: Olayları daha da kötüleştirebileceği için tahminde bulunmayın. Gerçekler üzerinde tanımlı olun ve duygusal alanlarda rastgele tahmin çalışmalarına girmeyin. Gerçek tam tersi olabilir.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: Kendinize gerçekten ihtiyacınız olmayan bazı pahalı şeyler almak yerine, bugün partnerinize düşünceli bir hediye alın. Evli çiftler tutkulu bir akşam geçirecekler. Bekarlar ise biraz yalnız hissedecek.

Seyahat: Seyahat etmek harikadır, ancak arkadaşlarla seyahat etmek daha da iyidir. Birlikte seyahat etmeye istekli bir grup insan oluşturun ve bugün planlamaya başlayın.

Para: Jüpiter nereye giderseniz gidin sizi takip ediyor. ‘Şanslı’ bugün ikinci adınız olacak.

Kariyer: Finansal olarak, bugün pek iyi olmayacak. İş arkadaşınızın bugün yardımınıza ihtiyacı olacak. Bu onları biraz tanımak için mükemmel bir fırsat olacak. Daha sonra bir içki için veya yemek yiyin.

Sağlık: Depresyon veya anksiyete ile ilgili sorunlarınız varsa ve bunun kötüye gittiğini düşünüyorsanız, terapistinizi aramaktan çekinmeyin.

Duygular: Bir yabancıya karşı nazik ol.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Bekar Oğlak burçları, bekar olma konusunda kendilerini iyi hissederler. Uzun süredir bir ilişkiniz varsa, siz veya eşiniz evlenmeyi düşünüyor olabilirsiniz.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer Tahran olacak. Haberlerden haberdar olduğunuzdan emin olun.

Para: Uğurlu sayınız 18, 3, 29 ve 92 olacaktır. Sarı renk uğur anlamına gelir.

Kariyer: İş söz konusu olduğunda - Sakin olun ve iş arkadaşlarınızla biraz zaman geçirin. Muhtemelen ödenmesi gereken faturalar var, bu nedenle bugün bir miktar mali kayıp olacak.

Sağlık: Taze sebzelerin, çiğ meyvelerin ve bol sıvı alımının gücünü hafife almayın. Bu kadar çok işlenmiş gıda yemeyi bırakın.

Duygular: Duygularınız için bir süre sosyal medyadan uzak dursanız iyi olur. Yeni bir kitap okumayı deneyin.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: Hem istenen ilgiyi hem de ilgileri pek sağlıklı olmayanlardan gelen istenmeyen ilgiyi çeken bir hayran kulübünü çekiyor olabilirsiniz.

Seyahat: Hırslarınızla bağlantılı olarak seyahat etmek başarılıdır.

Para: Şans, en son teknolojiye dahil olmaktan gelebilir ve bu nedenle ilgi alanınızdaki yeni ürünleri benimsemeye veya araştırmaya hazır olun.

Kariyer: Haklı olduğunuzdan emin olmak için kafanızda olması gereken iç tartışmaları ortaya çıkarmak için hemfikir olmadığınız fikirler bile olsa yeni fikirleri olan insanlar arayacaksınız. Diğer tarafı görmeye o kadar heveslisin ki kendi en kötü eleştirmenin haline geliyorsun ve kendini biraz delirtiyorsun.

Sağlık: Dış yaşamınızdaki değişiklikler ve arkadaşlarınızın görünürdeki kararsızlığı, arkadaşlarınızın tavrından çok değişen önceliklerinizle ilgili olabilir.

Duygular: Bu, Kova burcunun dışarıdan bakması ve bu yüzden dahil olması için iyi bir zaman değil.

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Balık! Bugün dikkat! Venüs'ün yaydığı güçlü enerji nedeniyle herkes sizden bir parça istiyor. Bekar Balık burçları bugün ufak bir tartışma yaşayabilir.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer Küba olacak. Senin için hayatını değiştirecek bir deneyim olacak.

Para: Gün boyunca orta derecede şansınız olacak. Şanslı numaralarınız 50, 11, 3, 5, 58 ve 19'dur.

Kariyer: İşe gelince yönetici gezegeninizin size şanslı enerji göndermesiyle, işsiz burçların daha önce çalışmış olduğunuz bir yerden teklif alması muhtemeldir.

Sağlık: Stresin mevcut sağlık durumunuzda büyük bir faktör olması çok olasıdır. Sizi strese sokan şeyleri düşünün. Eğer bu bir insansa, kendinizi onlardan uzaklaştırmaya çalışın.

Duygular: Bazen, her seferinde bir gün hayatla uğraşmanız gerekir. Acele etmeyin ve gelecekte çok uzak planlar yapmayın. Hayatınızda daha fazla var olmaya çalışın.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.