Günlük Burç: 5 Nisan 2023

Günlük Burç: 5 Nisan 2023

5 Nisan 2023 Cumartesi tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu...

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: Koç burçları, özellikle bugün eşleriyle geçirdikleri her saniyeden keyif alacaklardır.

Seyahat: Araba ile seyahat etmek kendinizi sakin ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Ancak bir Aslan burcuyla seyahat ediyorsanız planlarınız değişebilir.

Para: Şansı yöneten gezegen Jüpiter size iyi enerjiler gönderiyor. Ne yaparsanız yapın çok şanslı olacaksınız.

Kariyer: İşiniz söz konusu olduğunda biraz daha heyecana ihtiyacınız olduğunu hissediyorsunuz. Bugün hangi seçeneklere sahip olduğunuzu düşünün.

Sağlık: Bugün şekerli içecekler içmeyin, sadece su ve çay için, ne kadar enerjiniz olduğunu hemen fark edeceksiniz!

Duygular: Satürn'ün size enerji göndermesiyle, kardeşlerinizle veya ailenin genç üyeleriyle biraz zaman geçirme ihtiyacı hissedeceksiniz.

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Muammaya direnemezsin. Ancak bunun kararınızı çarpıtmadığından emin olun. Çünkü tam karşında özlediğin biri olabilir.

Seyahat: İş için seyahat etmek yorucu olabilir. İhtiyacınız olduğunda ara verin.

Para: Bir vizyona sahip olun, bunun getirebileceği şansa şaşıracaksınız.

Kariyer: Ufukta yeni bir rol olabilir. Öyleyse, her zorluğun üstesinden gelin ve büyüyün.

Sağlık: Koşuya çıkın veya dışarı çıkıp aktif olun. Haftayı bitirmenin daha iyi bir yolu var mı?

Duygular: Kendinizi biraz donuk hissediyorsanız, zamanınızı iyileşmek için kullanın.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: Bugün kişisel hayatınız için bebek adımları tavsiye edilir, acele etmeyin, uzun süreli bir bağ zamanla kurulur. Aşk hayatınızda değişiklikler baş gösterirse korkmayın, olumlu düşünün ve yolunuza çıkan her türlü sorunun üstesinden gelin.

Seyahat: Resmi nedenlerle seyahat edebilirsiniz. İş görüşmeleri de verimli ve başarılı geçecektir.

Para: İyi şanslar! Bugün evren size güzel anlar getirecek ve mali durumunuzda artış sağlayacaktır.

Kariyer: Bazı zor zamanlar geride kaldığından, evren her şeyi dengelemenin bir yolunu bulacaktır ve mevcut para açısından bazı iyi zamanlar muhtemelen gelecektir. Bu da mevcut işinizde ve genel olarak durumunuzda memnuniyete yol açabilir.

Sağlık: Bugün sağlığınız veya sadece genel refahınız açısından bazı sorunlar ortaya çıksa bile, bunların nedenlerine odaklanmak sizi bunların üstesinden gelebilir.

Duygular: İnsanlara daha bağlı hissedeceksiniz. Bugün duygularınız derinleşecek. Manevi içgüdüleriniz yüksek olacaktır. Bugün kendinizi stressiz hissedeceksiniz.

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: İnsanlar hem mizah anlayışınıza hem de zekanıza çekiliyor.

Seyahat: Size tuhaf gelebilecek geleneklerle karşılaşıyorsunuz. Seyahat ederken açık fikirli olun, ancak sosyal mesafeyi koruyun.

Para: Jüpiter çok fazla şans göndermiyor. Bugün gayrimenkule veya borsaya para yatırmak için en iyi gün değil.

Kariyer: Finansal olarak, beklemediğiniz bir miktar gelir elde edersiniz. Sistemdeki bir hatayı veya birisinin yaptığı bir hatayı fark edebilirsiniz. Hatayı yapan kişiye yardım edin.

Sağlık: İp atlamak harika bir egzersizdir ve zihninizin daha rahatlamış hissetmesi için harika bir yoldur. Şekerli içecek tüketiminizi azaltmaya çalışın. Onun yerine çay için.

Duygular: Bugün sevdiklerinizle vakit geçirmek için harika bir gün. Birlikte bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayın çünkü anıları saklamanın daha iyi bir yolu yok.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Ne yaparsanız yapın, şu anki partnerinizi eski partnerinizle karşılaştırmaya çalışmayın. Geçmişi geçmişte bırakmalısın. Bekar Aslanlar çılgın bir gün geçirecek!

Seyahat: Seyahat etmeyi sevmenize rağmen, bugün doğru kafa boşluğunda değilsiniz. Yarın daha güzel bir gün olacak.

Para: İyi şanslar birçok şekilde gelir. Bugün nazik olmayı unutmayın.

Kariyer: Patronunuza yalakalık yapmak, tüm iş arkadaşlarınızın size olan saygısını kaybetmesine neden olur. Neyin daha önemli olduğuna siz karar verin. Finansal olarak, iyi gidiyorsun.

Sağlık: Diyetinizdeki bir şeyi mümkün olan en kısa sürede değiştirmeniz gerekiyor! Mideniz zayıf noktanızdır, bu nedenle bugün yediklerinize daha dikkat etmelisiniz.

Duygular: Gelecek hakkında çok endişeli hissediyorsunuz. Bugün, sonunda biraz netlik ve dinginlik yaşayacaksınız.

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel: Bu gece bir randevuya çıkacaksanız, gözlerinizi yeni deneyimlere açacak biriyle tanışmaya hazırlanın. Ayrıca kendi arzularınızı da gerçekleştireceksiniz.

Seyahat: Doğada olmaktan keyif aldığınızı farkındayım. Yerel bölgenizde bir yürüyüş düzenleyin ve gönül rahatlığı getirecektir.

Para: Bazen şansının dönmesi için ihtiyacın olan tek şey kendini şanslı hissetmektir.

Kariyer: Bir meslektaşınız size istenmeyen bir baskı yapıyor olabilir. Yükselmeyin yoksa daha büyük bir soruna neden olabilir.

Sağlık: Vücudunuz boş çalışıyor olabilir. İhmal ediyorsanız, bu hafta düzeltmeye çalışın.

Duygular: Kontrol edemediğiniz şeyler hakkında olumlu kalmanız gerekir. Kolay olmayacak ama buna değecek.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: Bekar Terazi burçları gün boyunca biraz yalnız hissedecek. İlişkisi olan Terazi burçları ise çocuk sahibi olmayı düşünebilir. Bugün bu konuda konuşmak için iyi bir zaman.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer Laos olacak. Harika bir yer.

Para: Şanslı numaralarınız 45, 8, 2, 15, 21 ve 6 olacak. Gayrimenkule veya borsaya yatırım yapmayın.

Kariyer: Tasarruf hesabınıza biraz para yatırdığınızdan emin olun. Bir gün o paraya ihtiyacın olacak. İş yerinde, önemli bir görev almanız çok olasıdır.

Sağlık: Et tüketiminizi azaltmanız en doğrusu olacaktır. Dünya için de iyi olacak. Sonuç olarak, sağlığınız söz konusu olduğunda şikayet edecek hiçbir şeyiniz yok.

Duygular: Bir süredir depresyonla mücadele ediyorsanız, duygusal sağlığınız açısından bugünün sizin için en iyi gün olma ihtimali çok yüksektir.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Bekar Akrep burçları, hayatlarında yeni bir Boğa'yı takıntı haline getirecek. İlişkisi olan Akrepler ise, partnerleriyle en iyi günü geçirmeyecek, ancak ikiniz için iyi ve sakin bir gün olacak.

Seyahat: Seyahat ederken her zaman yanınızda bir harita taşıyın çünkü her zaman internetiniz olmayabilir. En kötü durumlara hazırlıklı olun.

Para: 32 sayısı her yerde karşınıza çıkacaktır. Bugün piyango oynamak isteyebilirsiniz çünkü bugün şanslı gününüz olabilir.

Kariyer: Bugün küçük bir finansal kazanç bekleyin. Bugün işinizde çok dikkatli olmalısınız, çünkü birisi sizi veya işinizi sabote etmeye çalışabilir. Her seferinde bir adım at.

Sağlık: Cildiniz hala sorunlu bölgeniz. Yemek yeme şeklinizde ve yaşama şeklinizde bazı değişiklikler yapın. Gazlı içeceklerden uzak durun.

Duygular: Duygulardan ve duygulardan kaçınmak, bir süredir yaptığınız bir şeydir. Kendinize ve çevrenizdekilere karşı dürüst olun.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: Venüs'ün iyi enerjiler göndermesiyle, kesinlikle havada tutku var. Romantik olduğundan ve sevgilinle ikinizin de tutkulu hissettiğinizden emin olun.

Seyahat: Bir ilişkiniz varsa, birlikte romantik bir geziye çıkın. Partnerinize çok yakın hissedeceksiniz ve samimiyet iyi hissettirecek.

Para: Şansı yöneten kudretli gezegen Jüpiter, yolunuza bazı titreşimler gönderiyor. Şanslı renkleriniz pembe ve yeşil.

Kariyer: Bugün iş arkadaşlarınızdan veya patronunuz yaptığınız ve bildirmediğiniz bir hatayı öğrenecek. Doğanız gereği problem çözmede harikasınız, bu yüzden endişelenmeyin.

Sağlık: Şekle girmek, kendiniz hakkında çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Sağlığınızın bundan ne kadar fayda sağlayacağından bahsetmiyorum bile. Mental olarak harika gidiyorsun.

Duygular: Geçmişte bağımlılıkla ilgili bir sorununuz olduysa, hemen bir psikiyatriste gidin, zayıf noktanız çok görünür olacak.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Romantik bir ruh halindesin, ilişkilerde oldukça rahatsın ve partnerinin kararlar almasına ve günün gidişatını belirlemesine izin vermekten mutlusun.

Seyahat: Bir Akvaryum veya Deniz Dünyasına bir gezi tercih edilir.

Para: Film yapımı ve fotoğrafçılık konusunda şanslısınız.

Kariyer: İş yerinde daha alçakgönüllü, anlayışlı ve daha az agresif olmak, insanların size tavsiye vermeye daha istekli olmalarını ve zaman zaman olabildiğince inatçı ve savunmacı olmadığınızdan, destek alarak işe başlamalarını sağlayacaktır.

Sağlık: Kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz ve sağlığınızı ve gücünüzü korumak için bugün daha fazla uykuya ihtiyacınız olacak. Hayal gücünüzü harekete geçiren aktiviteler yapmak, fiziksel olmaktan daha rahatlatıcı olabilir.

Duygular: Bugün aşk ve duygusal ilişkiler baskı yok, sadece kolay giden, özgürce akan sevgi var.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: Kova, ilişkinin bitmesinin ve ayrılmanızın ikiniz için de daha iyi olacağının farkına varmanız çok olası. Zor olacak, ama en iyisi bu. O, senin için doğru kişi değildi.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer Grönland olacak. Ancak, uyarıyorum! Hava soğuk!

Para: Bugün borsaya yatırım yaptığınızdan emin olun. Şanslı numaralarınız bugün 78, 13, 22, 16 ve 94 olacak.

Kariyer: Yönetici gezegeninizin iyi enerji göndermesiyle, bugün işinizde pek çok yaratıcı ve yenilikçi fikre sahip olacaksınız. Bu nedenle, fikirlerinizi sunma fırsatınız olduğunda konuşmaktan çekinmeyin.

Sağlık: Kendinizi iyi ve sağlıklı hissetseniz bile, stres nedeniyle bazı mide ağrılarınız olabilir. Bugün zihninizi sakinleştirmenin bir yolunu bulun.

Duygular: Bazen kendinizi biraz moraliniz bozuk hissedersiniz. Bu, aynaya bakmanız ve kendinize ne kadar harika olduğunuzu tekrarlamanız gereken zamandır

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Bekar Balık burçları bugün eğlenceli bir gün geçirecek. Biriyle tanışabilirsiniz. Venüs'ün tuhaf bir enerji yaymasıyla, ilişkinizin biraz sallantılı ve biraz daha istikrarsız olması muhtemeldir.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal ülke Lüksemburg olacak! Büyük ihtimalle orayı seveceksin.

Para: 19, 44, 37 ve 82 rakamları bugün şanslı numaralarınız olacak. Jüpiter size şans enerjisi gönderiyor.

Kariyer: İş yerinde, her şeyin normalden çok daha sorunsuz ilerlediğini fark edeceksiniz. Şu anda, bir terfi veya zam bekliyor olabilirsiniz.

Sağlık: Bugün 2 saat şekerleme yapsan iyi olur. Yemek söz konusu olduğunda, kolesterol veya şeker oranı yüksek yiyeceklerle aşırıya kaçmadığınızdan emin olun.

Duygular: İyi enerji ve harika fırsatlar önünüze geliyor. Komik ve neşeli aile üyeleriyle zaman geçirmek sizi canlandıracak

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.