Günlük Burç: 6 Nisan 2023

Günlük Burç: 6 Nisan 2023

6 Nisan 2023 Cumartesi tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu...

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: Bir düşünün... Bugün özenli bir partner oldunuz mu? Değilse, bunun üzerinde nasıl çalışabilirsiniz? Tek burçlar bugün çok eğlenecek. Flört etmek ve sohbet etmek seni havaya sokacak.

Seyahat: Bugün seyahat ediyorsanız, ruhunuzu besleyecek bir şey yaptığınızdan emin olun. Yeni bir şeyler öğrenin, bir müzeyi ziyaret edin ve kendinizi her şeye kaptırın.

Para: 49 ve 5 rakamları bugün şanslı numaralarınız olacak. Trafikte dikkatli olun.

Kariyer: Venüs size iyi enerji gönderiyor, finansal olarak iyi durumdasınız. Çok yakında beklenmedik bir gelir elde etmeyi bekleyebilirsiniz. Yakında bir promosyon geliyor.

Sağlık: Biraz mide ağrısı veya biraz şişkinlik yaşayabilirsiniz. Bu, yediğiniz bir şeye iyi tepki vermediğiniz anlamına gelir. Yediğiniz her şeyin son kullanma tarihinin geçmediğinden emin olun.

Duygular: İnsanlar senin duygusal ve savunmasız olduğunu düşünebilir ama senin bir savaşçı olduğunu ve kolay pes etmediğini unutuyorlar..

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Romantik bir jest, bugün sahip olduklarınızın kıymetini daha çok anlamanızı sağlayacaktır. Kucakla!

Seyahat: Herkes sizinle aynı seyahat havasında değil. Bunu unutma.

Para: Biraz ekstra şans size doğru geliyor.

Kariyer: Büyük bir yapılacaklar listesi üzerinde çalışmak için zaman ayırmak, iş gününüzün üzerindeki baskıyı azaltacaktır. Yan izlenmemeye çalışın.

Sağlık: Bugün bir egzersiz sınıfına gidin veya eve uzun bir yoldan gidin. Bu, enerji seviyelerine yardımcı olacaktır.

Duygular: Duygularınızın etrafınızdakileri olumsuz etkilemesine izin vermemeye dikkat edin.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: İkizler aşkta çok pratiktir, bugün aşk ne söylediğin değil ne yaptığındır ve sevecen olmaktan çok yardımcı olursun - buna sert aşk bile diyebilirsin.

Seyahat: Seyahat, iş ve zevkin karışımı olduğunda başarılıdır.

Para: Birini işe almak veya dış kaynak kullanmak için şanslı bir gün.

Kariyer: Danışman olarak çalışan veya yasal ya da ticari tavsiyeler veren İkizler için çok aktif bir gün, çok çeşitli sorunlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız ve bu bir ufuk açıcı olabilir. Önünüze çıkan hiçbir bilgiyi hafife almayın, sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz.

Sağlık: Vegan shake'ler veya smoothie'ler bir boşluğu doldurur, ancak meyve shake'i yapmak için meyve açısından zengin smoothie'ler yerine badem sütü veya yulaf sütü eklemelisiniz çünkü çok fazla harmanlanmış meyve şişmanlatır.

Duygular: Soğukkanlı bir kafa hakimdir ve oldukça tartışmalı konular hakkında konuşurken çok mantıklısınızdır.

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: Bugün hayatınızda varlıklarını hissettirmek, onlara bir şans vermek ve söyleyeceklerini dinlemek için yeni insanlar sizi bekliyor. Azim ödüllendirici olabilir, aşk hayatınız gelişmeye hazır, kişisel hayatınızın her alanında gelişmeler duyuruluyor.

Seyahat: Sağlık amaçlı bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu geziler sizi daha enerjik ve aktif yapacaktır.

Para: Bugün, şansın yüzünüze güldüğü şanslı günlerden biri. Hiç beklemediğiniz bir olayın bugün olma olasılığı yüksek.

Kariyer: Son birkaç haftadaki çalışmalarınız nihayet fark edilmeli, muhtemelen kalabalığın arasından sıyrılacaksınız. Yeteneklerinize inanın ve ne olursa olsun işinize devam edin, para bugün yapıcı bir astrolojik kutuda olan bir unsurdur.

Sağlık: Sabahınıza genel bir rahatsızlık hissi eşlik edebilir, büyük olasılıkla parmağınızı tam olarak ıslık çalamazsınız. Güçlü kalın, tehlikeli faaliyetleri uyarın ve her şey yolunda olmalı, mümkün olduğunda büyük kalabalıklardan kaçının.

Duygular: Bugün yüksek güveninizi iyi bir şekilde kullanmaya çalışın. . Hayatın güzel şeylerini takdir edecek ve tadını çıkaracaksınız. Mutlu ve kendinden emin olacaksın.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Bu gün, aşkınız ve ilişkilerinizde daha iyiye doğru bir dönüş yapmalı, onları güçlü ve uzun ömürlü kılmalı. Günün burçları iyimserlik, iyi enerji ve coşku dolu.

Seyahat: Yolculuğunuz sırasında yaralanma ihtimaliniz yüksektir. Refakatçinizle seyahat etmeniz tavsiye edilir.

Para: Bayan şans sana sihirli lambayla gülümsüyor. Dualarınız sihirli bir şekilde cevaplanacak.

Kariyer: Son birkaç haftadaki çalışmalarınız nihayet fark edilecek, kalabalığın arasından sıyrılacaksınız. Yeteneklerinize inanın ve işinize devam edin, para bugün etkili bir astrolojik kutuda olan bir unsurdur.

Sağlık: Zindelik seviyeleri ve genel enerji artıyor. Bugünün burç sağlık açısından bir artış gösteriyor. Olumlu etkiler Leo'nun yerlileri tarafından hissedilecek, gücünüz muhtemelen artacak ve yakında yeni projeler başlayacak.

Duygular: Tüm iç çatışmalar şimdi yatışacak. Gün ilerledikçe duygusal olgunluğun arttığını göreceksiniz. Olgun bir algıya sahip olmak için farklı çelişkili konulara bakın. Bugün havada romantizm var. Doğru zaman için sabır verimli olacaktır.

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel: Başak burcunuza göre yeni istikrarlı bağlantılar kurmak için harika bir gün değil, uzun süreli ilişkilere daha fazla dikkat edin. Her şey kesinlikle yakın geleceğinizde toparlanabilecek gibi görünüyor, bu yüzden inancınızı kaybetmeyin.

Seyahat: Kariyer fırsatları için seyahat edeceksiniz. Yolculuk size yeni bir öğrenme fırsatı getirecek.

Para: Bugün, az çabayla birçok şeyi başarabileceğiniz şanslı bir gün.

Kariyer: Bugün ihtiyacınız olan şey iyimserlik, olması gereken şey olmasa bile, zamanla çıplak, güzel günler önünüzde. Bugün riskli kumarlar tavsiye edilmiyor.

Sağlık: Ufukta daha iyi şeyler belirmek üzere, bu gün Başak burcunun yerlileri için bir değişim günü olabilir. Hayatın elinizden kayıp gitmesine izin vermeyin, kontrolü ele alma ve kendi kurallarınızı koyma zamanı.

Duygular: Bugün duygularınız yükseleceği için durumlara aşırı tepki verebilirsiniz. Duygularınızı yönetmek zorlayıcı olacaktır. Empati kuracaksınız..

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: Partnerinizin sizi aldattığı konusunda biraz paranoyak oldunuz. İlişkinize dikkat etmeniz gerekiyor. Tüm umutlar kaybolmadı, yine de bunu düzeltebilirsiniz.

Seyahat: Seyahat ediyorsanız, nereye gideceğiniz konusunda biraz araştırma yaptığınızdan emin olun. Bir plan yapın ve eğlenmeyi unutmayın.

Para: 12 sayısı etrafınızdaki her yerde görünecektir. Dikkatli olun çünkü evren size bir işaret veriyor.

Kariyer: İşsizseniz ve iş arıyorsanız, özellikle yaratıcı olmayı içeren bir iş arıyorsanız, bugün şanslı gününüz olacak.

Sağlık: Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bugün hastalıklara çok yatkın olacaksınız. Kendinizi iyi hissetmeye başlar başlamaz bir profesyonele gidin.

Duygular: Kendinizle duygusal olarak uyum içindesiniz ve başkalarına yardım etmeyi seviyorsunuz ve dünyayı herkes için daha iyi bir yer haline getirmek istiyorsunuz. Biri seni aldatmaya çalışacak.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Bunu pek kimse bilmez ama süper sevecen ve süper duyarlı olabilirsiniz. Ancak, bunu nadiren gösterirsiniz. Bunu gösterirsen, ne kadar özel olduğunu takdir edebilecek birini tanıyabilirsin.

Seyahat: Hiç düşünmediğiniz şeyler için para ödemek zorunda kalacağınız durumlara hazırlıklı olun. Bazen seyahatin “gizli bedelleri” vardır.

Para: Kumar oynamayın. Jüpiter'in size iyi bir enerji göndermesiyle, gün boyunca iyi şanslar sizi takip edecek.

Kariyer: Şu anda kariyerinle olmak istediğin yerde değilsin. Ama sorun değil. Tüm bunları bir öğrenme deneyimi olarak görün.

Sağlık: Mideniz bugün zayıf noktanız olabilir. Bugün kahveyi azaltın ve çok fazla tatlı veya şekerli yiyecek yemeyin çünkü mideniz onu iyi karşılamayacak.

Duygular: Ailenizden insanlarla en son ne zaman düzgün bir yemek yediniz? Onları arayın ve güzel bir küçük buluşma düzenleyin.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: Alınıp evlenen Yay burçları, sevdikleriyle mükemmel bir gün geçirecekler. Onlarla iletişim kurma şeklin inanılmaz.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer, Sırbistan'da bulunan gerçekten büyüleyici güzelliğe sahip bir şehir olan Belgrad olacaktır.

Para: Şanslı numaralarınız 33, 19, 87 ve 60 olacak. Jüpiter yolunuza iyi enerji gönderiyor ve bundan en iyi şekilde yararlanmalısınız.

Kariyer: İş yerinde daha üretken olmaya çalışın. Terfi alabilirsiniz. Şu anda, muhtemelen herhangi bir mali sıkıntınız yok. Ancak, para her zaman hoş karşılanır.

Sağlık: Bir süredir göz doktorunuza gitmediyseniz, bugün ziyaret etmek için en iyi gün. Ancak, sonuçta, bugün iyi bir sağlık günü.

Duygular: Duygusal olarak şu anda iyi bir yerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Ancak, çok rahat olmayın çünkü büyük değişiklikler hayatınıza girmek üzere.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Sağlıklı, sevgi dolu bir ilişki, bugün tek bir Oğlak burcunun düşüneceği tek şeydir. Evli işaretler, sevdiklerine karşı çok romantik ve sevecen hissedecekler.

Seyahat: Bugün seyahat ediyorsanız hafif bir şekilde paketleyin. Bavulda değil, her zaman yanınızda fazladan iç çamaşırı ve diğer ihtiyaçlar bulundurun.

Para: Jüpiter finans departmanında size biraz şans gönderiyor, ancak araçlara veya gayrimenkullere yatırım yapmayın.

Kariyer: Bugün Plüton'un gücünü hissedeceksiniz ve Plüton kendimizi güçsüz hissettiğimiz yeri yöneten gezegen ama aynı zamanda köklü bir değişim. Ve bu tam olarak aradığınız şey.

Sağlık: Sağlığınızı iyileştirmenin her zaman yolları vardır. Kalorileri saymayın çünkü bu, kilonuzla ilgili çok sağlıksız bir saplantıya yol açacaktır.

Duygular: İşlerin nasıl olduğundan asla gerçekten memnun kalmazsınız. Bu, üzerinde çalışman gereken bir şey. Yaptığınız iyi şeylerle gurur duyun..

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: Her seferinde bir adım sizin için tavsiye edilir, bugün için yıldız falının faydalı etkileri vardır, küçük olmasına rağmen, değişiklikler daha iyi olacak şekilde ayarlanmıştır. Aşk hayatınızın monoton bir dönemde olduğu hissi artık sona ermeli ve etkili duygular, yıldızların etkisi altında daha iyiye doğru hüküm sürecek.

Seyahat: Seyahatiniz gereksiz harcamalara neden olabilir. Seyahatleriniz mali konularınız için faydalı olacaktır.

Para: Kendi kaderinizi belirlemeniz gerektiğinden hiçbir şey beklemeyin. Şansınız yanınızdaysa, yolunuza çıkan her şeyi başarıyla tamamlayacaksınız.

Kariyer: Bütçe durumunuz daha iyiye gitmeli. Büyük bir gelişme görülmeyebilir, ancak meydana gelen değişikliklerin hepsi daha iyi olmalıdır.

Sağlık: Daha sağlıklı bir yaşam tarzına giden yolda ilerlemeye başladığınızda her zaman engeller çıkar. Daha uyanık olun, yeme alışkanlıklarınızı temizlemeye çalışın.

Duygular: Bugün gizli enerjilerinizi, olumsuz koşulları cesaret ve inançla yenmek için kullanacaksınız.

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Tek Balık burçları, Boğa burçlarına karşı çılgınca bir çekim hissedecek. Alınan Balık burcu, partneriyle sevimli ama huzurlu bir gün geçirecek.

Seyahat: Seyahat etmeniz için ideal yer, sevgili aile üyenizin veya arkadaşınızın yaşadığı yerdir. Özellikle onları uzun süredir görmediyseniz.

Para: Şanslı numaralarınız 48, 3, 20, 19, 38 ve 83 olacak. Jüpiter size iyi enerji gönderiyor.

Kariyer: İş yerinde biraz gerginlik olacak ama üstesinden gelemeyeceğin bir şey yok. Ancak bugün harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmalısınız.

Sağlık: Bugün egzersiz rejiminize odaklanmanız sizin için iyi olacaktır. Sağlığınız tamamen iyi olsa da, yaralanmaya eğilimli olacaksınız, bu yüzden dikkatli olun.

Duygular: Şu anda, sadece hayatta ve iyi olduğun için mutlu hissediyorsun. Biraz hayatın tadını çıkar, Balık. çılgınca bir şey yap

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.