Günlük Burç: 7 Nisan 2023

Günlük Burç: 7 Nisan 2023

7 Nisan 2023 Cumartesi tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu...

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: Pozitif kalın, kendinizi coşkulu insanlarla çevreleyin, Koç burcunuz size yeni şeyler denemenizi tavsiye ediyor. Aşk hayatınızda değişiklikler olursa korkmayın, olumlu düşünün, yolunuza çıkan her türlü sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Seyahat: Sevdiklerinizle seyahat edecek ve onlarla güzel vakit geçireceksiniz.

Para: Bekleyen görevlerinizi bitirmek için sorunsuz bir gün, çünkü şans ortalama olacaktır.

Kariyer: Bugün size finansal titizlik tavsiyesi, harcama konusunda daha dikkatli olun ve alakasız harcamaları kısın. Son birkaç gün stresli olsa da, mali durumunuz iyileşme noktasında.

Sağlık: Zindelik seviyeleri ve genel enerji artıyor, Koç burcunuz sağlık açısından bir artış göstermeye meyilli. Temiz bir nefes, yeni bir şey belirleyecek daha iyiye doğru bir değişim öngörülüyor, bugün daha enerjik düşmelisiniz.

Duygular: Bugün çeşitli duygularla dolup taşıyorsunuz. Odağı olumlu duygulara çevirmeye çalışın. Biriyle duygusal bir bağ kuracaksınız.

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Bekar Boğalar, gizemli bir Akrep ile biraz flört edebilir. Bu flört, düşündüğün kadar saf olmayabilir.

Seyahat: Bazılarına göre, tek başına seyahat etmek şu anda korkutucu gelebilir. Ama stres yapmayın, sadece tüm kurallara uyun.

Para: Bugün şansınızı deneyin! İyi şanslar ve talih gezegeniniz sizi iyi şeyler bekliyor.

Kariyer: Bugün enerjinizde bir değişiklik hissediyorsunuz, ancak bu uzun sürmeyecek. Bugün beklenmedik bir gelir yolunuza çıkabilir.

Sağlık: Bu, daha fazla su içmeniz ve vitamin alımınızı artırmanız için en iyi zamandır. Bağışıklık sisteminiz artık çok hassas.

Duygular: Olduğu gibi sosyal ve kendini ifade edebilen birisin ama insanlara kendinle ilgili hassas bilgiler vermemeye dikkat et, onlara söylediğine pişman olabilirsin..

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: Uzun süredir bekârsanız, bugün birine âşık olduğunuz gün olabilir. Bekâr burçlar bu akşam Venüs'ün gücünü hissediyor.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal yer Namibya olacak. Orası çok güzel!

Para: Jüpiter yolunuza iyi şanslar gönderiyor. 5, 8, 17, 12, 11 ve 13 rakamları gün için şanslı numaralarınız olacak.

Kariyer: İş yerinde, sizin için zorlu bir gün olacak. Muhtemelen çok fazla baskı altındaymış gibi hissediyorsunuz. Günün sonunda bir miktar mali yardım bekleyin.

Sağlık: Sağlığınız eskisinden daha iyi. Ancak günün sonunda hafif bir baş ağrısı yaşanabilir. Biraz daha erken yatmanız ruh sağlığınız için en iyisi olacaktır.

Duygular: Zihninizi ve bedeninizi nasıl gevşeteceğinizi hatırlamanız çok önemlidir. Meditasyon veya basit yoga egzersizlerini denediniz mi?

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: Zor zamanlarda ilişkiniz güçlenir ve güçlenir. Partneriniz, en az beklediğiniz anda sizi şaşırtacak. Tek burçlar Yay burçlarından kaçınmalıdır.

Seyahat: İnternette seyahat etmek için daha ucuz alternatif yolları araştırın.

Para: 59 ve 3 rakamları bugün şanslı numaralarınız olacak. Onlar için gözünü dört aç.

Kariyer: Kendinizi azimli ve ilhamlı hissedeceksiniz ve kariyerinizde size yardımcı olan biri size yaklaşacak.

Sağlık: Fast food yemek yerine sağlıklı, besleyici bir atıştırmalık yediğinizde bedeniniz ve ruhunuz için harika olacaktır. Sigara içiyorsanız, sigarayı azaltmaya başlayın.

Duygular: Bir Koç burcuyla zaman geçirmek, daha dengeli ve odaklanmış hissetmenize yardımcı olacak ve bu da önünüzdeki birçok zorlukta size yardımcı olacaktır.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Ortak bir hobi veya aktivite bulmanız ilişkiniz için en iyisi olacaktır. Bu şekilde yapacak yeni ve eğlenceli bir şeyiniz olur ve birbirinizle daha güçlü bir bağ kurarsınız!

Seyahat: Ziyaret etmeniz gereken ülke Fransa! Oh, tüm harika yemekler, tuhaf insanlar ve muhteşem sanat. Bir Aslan daha ne isteyebilir ki?

Para: Size şans getirecek sayılar 23 ve 9'dur. Bugün kumar önerilmemektedir.

Kariyer: Bazı meslektaşlarınız bugün sinirlerinizi bozacak ama bu üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey değil. Kimsenin seni zayıflatmasına izin verme. Emeklilik fonunuza biraz para koyun.

Sağlık: Yakın zamanda tekrar çalışmaya başladıysanız, kaslarınızda biraz ağrı ve genel olarak ağrılı bir his bekleyebilirsiniz. Bazı aloe vera jeli gerçekten vücudunuzun biraz soğumasına yardımcı olabilir.

Duygular: Gevşemeye odaklanın. Çok ihtiyaç duyulan "ben" zamanına sahip olun. Bazı güzel zamanları hatırlamanızı sağlayacak hafif bir müziğin keyfini çıkarın.

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel: Başak burçları muhtemelen başka biriyle flört ediyor ve bunun ciddi bir şey olmadığını düşünseniz de kontrolden çıkıyor. Ya ayrılın ya da bitirin. O kişi olma.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal ülke Kıbrıs olacak! Küçük bir ada olabilir ama çok eğlenceli olacak.

Para: 8, 79, 43, 31 ve 46 rakamları günün uğurlu sayıları olacak.

Kariyer: İş yerinizde üzerinde çalıştığınız proje tam istediğiniz gibi gidiyor. Yatırımlarınız karşılığını veriyor ve herhangi bir borcunuz varsa şimdi onu ödemenin tam zamanı.

Sağlık: Kan çalışmanızı ve hormon seviyelerinizi kontrol edin. Vücudunuzun içinde neler olup bittiğini bilmeniz gerekiyor. Doktora düzenli ziyaretler yapmak önemlidir.

Duygular: Her şey yoluna girecek. Sadece buna biraz daha fazla inanman gerekiyor! Tam şimdi iyileşme zamanı. Zor zamanları geride bırakın.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: İşte size bazı tavsiyeler: Arayabileceğiniz bir avuç harika arkadaşınız veya aile üyeniz olsun, böylece hayat arkadaşınız hayatınızdaki her küçük şikayeti duymak zorunda kalmasın.

Seyahat: Seyahat etme ihtiyacı hissedebilirsiniz ancak sosyal mesafenizi korumanız ve evde kalmanız en doğrusu olacaktır.

Para: Jüpiter artık sizi koruyor. Biraz maddi şansınız olabilir.

Kariyer: Kariyeriniz söz konusu olduğunda, nihayetinde, mermiyi gerçekten ısırmadığınız sürece ne yapmayı sevdiğinizi gerçekten bilemezsiniz. Deneyene kadar, bu gerçekten sadece bir spekülasyon.

Sağlık: Sağlıklı olsanız bile, muhtemelen kendinizi enerjik hissetmiyorsunuz. Vücudunuzu ve zihninizi eski haline getirmek için saat 12'den önce yatın.

Duygular: Duygularınızı uygun yollarla ifade edin. Canınızı sıkan bir şey olduğunda yakınınızdaki kişilerin bunu bilmesine izin verin. Üzüntü veya öfke duygularını içinizde tutmak stresi arttırır.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Etrafınızdaki herkes için biraz aşık olduğunuz aşikar. İnkar ediyorsanız, duyguları kabul etmenin zamanı gelmiş olabilir. Kaybedecek neyin var?

Seyahat: Heyecan verici seyahat planları sizi tedirgin etti. Sadece her olasılığa karşı plan yaptığınızdan emin olun.

Para: Beyninizin her bölümünü kullanmak, olayları farklı şekillerde görmenizi ve yeni şanslı fırsatlar getirmenizi sağlayabilir.

Kariyer: Bugün tüm çalışmalarınızı iki kez kontrol edin, küçük bir hata fark edilmezse daha büyük bir sorun yaratabilir.

Sağlık: Enerji seviyeleri bu hafta sizin için en düşük seviyede olabilir. Mümkün olduğunda dinlenin ve kendinizi gereğinden fazla zorlamayın.

Duygular: Eleştiriyi ciddiye almak yerine kabul etmek ve ondan ders çıkarmak bugün çok önemlidir.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: Partneriniz de dahil olmak üzere herkes için her zaman bir gizemsiniz. Bugün onlara karşı daha açık olun. Tek şarkılar, Venüs'ün size gönderdiği enerji nedeniyle tutkulu ve harekete hazır hissedecek.

Seyahat: Ertelemek, ertelemek, ertelemek ve ardından yolculuk asla gerçekleşmez. Emin olmadığınız sürece seyahat rezervasyonu yapmayın.

Para: Bugün belirli bir şans türü yaşamayacaksınız, ancak yönetici gezegeniniz size iyi enerjiler gönderiyor.

Kariyer: Kariyeriniz söz konusu olduğunda birkaç aksilik yaşayabilirsiniz. Bunun cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Motive kalın.

Sağlık: Stresten dolayı ara sıra gelen baş ağrıları dışında bugün herhangi bir sağlık probleminiz olmayacak. Daha erken yatmaya çalışın.

Duygular: Her ne kadar biraz dağınık olsanız da, bazı duyguları sağlıklı bir şekilde işlemeyi öğrenmeye başlıyorsunuz. Bu inanılmaz bir ilerleme.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Evli ama çocuğu olmayan Oğlak burçları çocuk sahibi olma konusunu açacak. Tek Oğlak burçları, dışa dönük ateş burçlarının etrafında iyi hissedecek.

Seyahat: Sizin için en ideal seyahat yeri Hindistan'da bulunan mucizevi bir şehir olan Delhi olacaktır.

Para: Şanslı numaralarınız bugün 9, 32 ve 7 olacak. Şansı yöneten gezegen Jüpiter, yolunuza biraz şans enerjisi gönderiyor.

Kariyer: Okula geri dönmeyi düşünüyorsanız ve gerçekten ne yapacağınızı bilmiyorsanız... Yapın! Kendinizi daha fazla eğitmek her zaman iyi bir karar olacaktır.

Sağlık: Egzersiz rejiminize gelince, muhtemelen biraz sıkılmaya başlıyorsunuz. Bugün konfor alanınızdan çıkın. Örneğin, dışarıda veya arkadaşlarınızla egzersiz yapmayı deneyin!

Duygular: İlk denemede bir şeyin yolunda gitmemesi, pes etmeniz gerektiği anlamına gelir. Kalkmaya devam edin ve tekrar tekrar deneyin.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: Herhangi bir ilişki için acele etmeyin çünkü bugün bunu yapmanız gereken gün değil. Bu günü iyi arkadaşlarla geçirin ve ilişkileri düşünmeyin.

Seyahat: Bir seyahat planlıyorsanız, o ülkede neler olup bittiğini takip edin. Müzik festivali var mı? Bir film festivali mi? Görmek istediğiniz bir müze? Bir yere yaz.

Para: Jüpiter'in size iyi bir enerji göndermesi ve Ay'ın sizi ileriye doğru itmesiyle, bugün şansla dolu bir gün geçireceksiniz.

Kariyer: Bugün işinizle ilgili olacak çok ilginç bir arama veya e-posta alabilirsiniz. Kendinizi zorlamaya devam edin, ancak sınırlarınızın ötesine geçmeyin.

Sağlık: Genel olarak, sağlığınız bugün iyi olacak. Uykuya dalma konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi uykulu hissettiğinizde şekerleme yapın.

Duygular: Bugün biraz özverili olun ve yakın arkadaşınıza veya bir aile üyenize sürpriz bir hediye alın

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Tek Balık burçları, kibar ve sevgi dolu Koç burçlarının yanında iyi hissedecek. Eğer bir ilişkiniz varsa, bugün sevildiğinizi ve istendiğinizi hissedeceksiniz.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal yer Vietnam! İnanılmaz bir deneyim olacak.

Para: Şanslı numaralarınız bugün 48, 29, 14, 3 ve 19 olacak. Jüpiter, kumarla ilgili iyi bir enerji gönderiyor.

Kariyer: Gelecekte çok önemli olacak bir e-posta veya işle ilgili bir arama alabilirsiniz. Sonuç olarak, işte her şey yolunda gidiyor. Birkaç iş arkadaşınızla takılın.

Sağlık: Bugün, kendiniz hakkında iyi hissediyorsunuz. Enerji seviyeleriniz geri yüklenir ve

bundan daha mutlu olamazsınız. Bugün bir yüz maskesi takın.

Duygular: Yönetici gezegeniniz iyi enerji gönderiyor. Bugün kendinizi enerjik ve pozitif hissediyorsunuz! Bu enerjiyi ve bu duyguyu çevrenizdeki insanlarla paylaşın

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.