Günlük Burç: 8 Nisan 2023

Günlük Burç: 8 Nisan 2023

8 Nisan 2023 Cumartesi tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu...

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: Yönetici gezegeniniz Mars bugün Jüpiter ile birleşiyor. Bu ateşli bir atmosfer yaratacaktır. Heyecan verici ve yoğun romantik bir hafta sonu için hazırlanın.

Seyahat: Zihninizi dünyaya genişletin ve pozitif enerjiyi besleyecektir.

Para: İstemediğiniz bir riski asla almayın.

Kariyer: Hafta sonları söz konusu olduğunda bütçeyi zorlamak kolay olabilir ve mevcut gezegensel hizalanmalar sizi fevri hissettirebilir, ancak aşırıya kaçmayın.

Sağlık: Bugün ağır yiyeceklerden kaçının. Kendinizi bitkin ve halsiz hissetmenize neden olur.

Duygular: Bir Koç burcu olarak, kafanızla yönetirsiniz. Kalbin arada sırada söz sahibi olmasına izin ver.

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Dolunay bugün burcunuzda. Boğa senin için ne kadar güçlü bir zaman! Şans için bir gün; o kişiye çıkma teklif et.

Seyahat: Dünyanın diğer yerlerindeki arkadaşlarınızı görmek için çaba gösterin.

Para: Birçok yönden hayatta çok şanslı görünüyorsun. Olumlu ve arkadaş canlısı tavrınız bu şansta büyük rol oynuyor.

Kariyer: Ertelediğiniz riskleri almak için dolunay enerjisini kullanın. Finansal olarak size fayda sağlayabilirler.

Sağlık: Bu hafta zihninize odaklanın. Onu elinden geldiğince iyi beslemelisin

Duygular: Başkalarının yorumlarını fazla ciddiye almamaya çalışın.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: Bir İkizler olarak, bir uçtan diğerine süper hızlı gitme eğiliminiz var. Bir an onları seversin, diğer an ayrılmanın en iyi seçenek olduğunu düşünürsün. Kendini çöz.

Seyahat: Seyahat etmek kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayan bir şey olsa da, bugün pek sırası değil.

Para: Size şans getirecek sayılar 83, 5, 37 ve 30'dur.

Kariyer: Bugün daha fazla para kazanmak için harika bir şansınız olabilir. İşe düzenli olarak geç kalan biriyseniz, o zaman bugün amirinizle gecikmeniz hakkında konuşmanız gereken gün olabilir.

Sağlık: Sağlıklı olsanız bile, muhtemelen kendinizi enerjik hissetmiyorsunuz. Vücudunuzu ve zihninizi eski haline getirmek için saat 12'den önce yatın.

Duygular: Bugün kendi dengenizi bulun. Olan biten her şeyden dolayı, odak noktanızın genellikle olduğundan daha az keskin olduğunu fark edeceksiniz.

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: Partneriniz için tatlı bir şeyler yapın çünkü onlar da zor bir dönemden geçiyor. Bugün Ay'ın size gönderdiği enerjiyi hissedin.

Seyahat: Güzel bir yerde uzun bir tren yolculuğu, rahatlamak için tam da ihtiyacınız olan şeydir. Güzel bir müzik dinleyin ve bir şeyler atıştırın.

Para: Jüpiter bugün size iyi bir enerji gönderiyor. Bugün yatırım yapmak veya bir mülk satın almak için iyi bir gün değil.

Kariyer: Bir yangın işareti size yaklaşacak ve sizden küçük bir borç veya biraz nakit isteyecektir. Bu kişi güvendiğiniz iyi bir arkadaşsa, ona vermelisiniz, parayı asla iade etmeseler bile başka bir şekilde geri verirler.

Sağlık: Bir süredir spor yapmıyorsan veya aynı eski antrenmandan, aynı eski rutinden sıkılıyorsan, yeni bir şeyler dene! Örneğin, gruplar halinde çalışmayı deneyin.

Duygular: İşler iyiye gidiyor Yengeç. Öğreniyorsunuz ve iyi bir öncelikler listesi yaptınız. Bugün arkadaşlarınıza ve ailenize karşı nazik olun.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Alınan Aslan işaretleri, partnerlerinin biraz daha mesafeli davrandığını hissedebilir. Bu konu hakkında onlarla açıkça konuşmaya çalışın. Bekar Aslanlar, komik ama zeki Oğlak burçlarıyla gerçekten titreyecek.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal yer Uganda olacak. Afrika'da bulunan güzel bir ülke.

Para: 6, 19, 2, 84, 57 ve 26 rakamları o gün şanslı numaralarınız olacak.

Kariyer: Aklında tut Leo, işte hata yapmak normaldir. Bunu bir öğrenme deneyimi olarak kabul edin ve yolunuza devam edin. Bugün ılımlı bir finansal kazanç yaşayacaksınız.

Sağlık: Özellikle halihazırda bir numaralı gözlük takıyorsanız, görme yeteneğinizin bugün biraz sorun yaşayabileceğiniz bir şey olması çok olasıdır.

Duygular: Geçmişte akıl sağlığı sorunlarınız varsa, bugün bir uzmana görünmeniz en iyisi olacaktır. Bu buharı sağlıklı bir şekilde bırakın..

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel: Bugün aşk hayatınızla ilgili olarak biraz moraliniz bozuk olabilir ve bu, coşkunuzu azaltabilecek bir şeydir. Ancak, bir süredir tanıdığınız biri sizinle etkileşime girmeye çalışırsa, soğuk davranmak hata olur.

Seyahat: Eşinizle birlikte türbeye gideceksiniz. Yolculuk gençleştirici olacaktır.

Para: Fazla çaba sarf etmeden her şeyin lehinize çalıştığı için şanslı olacaksınız.

Kariyer: İleride iyi şeyler duyuruluyor, bu gün muhtemelen mali durumunuzda daha iyiye doğru bir dönüşün sinyalini verecek, sorunları hafifletecek ve size nefes almak için biraz alan bırakacak. Avantajlar, yeni fırsatlar ve günlük rutininizden gelir artışı da sizin için ortaya çıkmaya hazır.

Sağlık: Sağlık durumunuz doğru yönde ilerliyor, bu yolda ilerlemeye devam edin, biraz çaba gerektiriyor ama ödüller gelecek. Olumlu etkiler Başak burcunun yerlileri tarafından hissedilmelidir, gücünüz artabilir ve yeni projeler başlatılabilir.

Duygular: Diğer insanların fikirlerini dikkate alırsınız. Anlayışlı ve cömert olacaksın. Çok güçlü bir sevilme ihtiyacı su yüzüne çıkar.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: Eski sevgiliniz bugün sizinle iletişim kurmaya çalışabilir. Bu, ruh halinizi etkileyebilir. Alınan burçlar, Merkür'ün gönderdiği enerji nedeniyle tartışabilir. Bugün patlayıcı olmayın.

Seyahat: Sadece çantalarınızı toplayıp eve dönmeyi hayal ettiyseniz, bugün böyle bir karar için iyi bir gün.

Para: Bugün senin en şanslı günün olmayacak ama kötü bir gün de olmayacak. 29 sayısının bugün uğurlu bir anlamı var.

Kariyer: Kariyeriniz yükselmek üzere. İyi iş! Patronunuz yaptığınız tüm işlerden çok etkileniyor ve iş arkadaşlarınız size saygı duyuyor. Böyle devam edin ve kısa sürede bir promosyon geliyor.

Sağlık: Yaptığınız tüm egzersizleri azaltmak isteyebilirsiniz. Bugün kendinize güzel bir gün geçirin. Kahve yerine yeşil çay içmeyi deneyin.

Duygular: Satürn kısıtlamaları yöneten gezegendir ve güçlü gezegenin size gönderdiği enerji nedeniyle kendinizi çok kısıtlanmış hissediyorsunuz. Daha yaşlı bir aile üyesi sizi özlüyor.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Alınan işaretler, ilişkinizde biraz gerginlik hissedecek, ancak güzel bir akşam yemeği randevusunun düzeltemeyeceği bir şey değil. Onlara ne kadar güzel olduğunu söyle. Tek işaretler Boğa burcuyla flört edecek.

Seyahat: Toplanma konusunda sorun yaşıyorsanız, ihtiyacınız olan şeylerin bir listesini yaptığınızdan ve çantanıza koyduklarınızın üstünü çizdiğinizden emin olun.

Para: 34 ve 9 sayıları bugün size şans getirecek. Beklenmedik bir gelir elde edeceksiniz.

Kariyer: Bir hava burcu size sürekli tavsiyeler verecek, söyleyeceklerini dinleyin ve bunu bir öğrenme fırsatı olarak değerlendirin. Patronunuz performansınızdan pek memnun olmayabilir.

Sağlık: Fiziksel sağlığınız mükemmel. Bugün, sigarayı veya sahip olabileceğiniz diğer bağımlılıkları azaltmaya başlamak için harika bir gün. İhtiyacınız olursa yardım isteyin.

Duygular: Duygusal olarak hala bazı yaraları iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Ancak, ne kadar ilerlediğinize bir bakın. Geçmişi geride bırakın ve büyümeye odaklanın.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: İnsanlar hem mizah anlayışınıza hem de zekanıza çekilir. Eğer alınırsanız, bugün birkaç küçük kavganız olacak, ancak hepsi dürüst bir konuşma ile çözülecek.

Seyahat: Size tuhaf gelebilecek geleneklerle karşılaşacaksınız. Seyahate çıktığınızda açık fikirli olun.

Para: Bugün, gayrimenkule veya borsaya para yatırmak için en iyi gün değil.

Kariyer: Sistemdeki bir hatayı veya birinin yaptığı bir hatayı fark edebilirsiniz. Hatayı yapan kişiye yardım edin.

Sağlık: Yüzme harika bir egzersizdir ve zihninizin daha rahatlamış hissetmesi için harika bir yoldur. Yüzmek sana göre değilse, bugün bisiklete bin!

Duygular: Bugün sevdiklerinizle vakit geçirmek için harika bir gün. Birlikte bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayın çünkü harika anılar oluşturacaklar.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Harika vakit geçirmek ve biraz romantizmin tadını çıkarmak için çok fazla harcamanıza gerek yok, aslında en tuhaf, en tuhaf anlar kalıcı bir anı olarak sona erebilir.

Seyahat: Bir ofis veya proje kurmak için seyahat etmek tercih edilir.

Para: Oğlak, erkekleri ilgilendiren konularda şanslıdır.

Kariyer: Buradaki zorluk, hararetli tartışmalarda soğukkanlılığınızı korumak ve odaklanmayı sürdüren duygulara kapılmamaktır. Bu, sektörünüzdeki eğilimlerin veya sektörünüzün yasa, vergi veya daha geniş ekonomideki değişikliklere nasıl tepki verdiğinin daha geniş bir şekilde anlaşılması zamanıdır - ortaya çıkan herhangi bir veri veya analize bakın, çok yardımcı olabilir.

Sağlık: Yolda ekstra dikkatli olun. Bu, özellikle hava karardıktan sonra kasaba ve şehirlerde bisiklet sürmek için iyi bir zaman olmayabilir.

Duygular: Doğru yolda olduğunuza dair gelişmiş bir iç gücünüz ve güveniniz var ve bu nedenle sorgulamayı bırakmayın, yaptığınız şeyi yapmaya devam edin.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: Yeni ilişkilerde, ilişki kural kitabınız pencereden çıkıp gidebilir. İçsel güç sizin için çok önemlidir ve yeni partnerinizin gücünden daha fazla güven çekebilirsiniz.

Seyahat: Bir müşteri adına veya bir temsilci olarak seyahat ettiğinizde Kova tercih edilir.

Para: Bir amirden iyi tavsiyeler aldığınız için şanslısınız.

Kariyer: Oldukça talepkar davrandığınızı ve başkalarını baskı altına aldığınızı takdir etmeyebileceğiniz için daha uyumlu olmak için çaba göstermelisiniz.

Sağlık: Şu anda bilmek istemediğiniz şeyleri dışarıda bırakmakta çok iyisiniz; bu kendi kendini baltalayabilir ve kendinize sağlık ve diyet tavsiyesi açısından bazı yeni bilgilerin sizi neden bu kadar üzdüğünü sormanız gerekir.

Duygular: Güvendiğiniz kişilerle daha güvende hissetme eğilimindesiniz, genellikle yabancılarla en rahat olduğunuz için bu Kovalar için biraz alışılmadık bir durumdur.

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Bugün partnerinizle ne pahasına olursa olsun kavga etmekten kaçının, sonu güzel bitmeyecek! Bekar Balık için çabanın az olduğu bir gün olacak, sanki insanlar sağa sola sana aşık oluyormuş gibi hissedeceksin.

Seyahat: Bugün herhangi bir uzun seyahatten kaçının. Araba ile seyahat ediyorsanız, mola verdiğinizden emin olun!

Para: Şanslı sayınız bugün 5 olacak. Bunu kaçırmadığınızdan emin olun!

Kariyer: İş yerinde yaşadığınız bir sorun için yardım istemekten çekinmeyin. Sizi rahatsız eden finansal sorunu yavaş yavaş çözeceksiniz.

Sağlık: Bugün bol su için ve kalabalık otobüslerden ve diğer halka açık yerlerden uzak durun.

Duygular: Kendinizi iyi hissediyorsunuz ama etrafınıza iyice bakın ve arkadaşlarınızın iyi durumda olup olmadığına bakın.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.