Küçük çocuğu hayattan kopardılar!

Küçük çocuğu hayattan kopardılar!

Ankara'da bir eczacı kalfası ve yardımcısının bir aileyi paramparça eden planındaki habersiz anne konuştu. Korkunç olayda akıl almaz detaylar ortaya çıktı.

Ankara'da bir eczacı kalfası ve yardımcısı usulsüz bir şekilde ilaç alıp satmak için şeytani bir planı devreye soktu. Eczane sahibi ile çalışanlarına yemek ve içeceklerine şizofreni ilacı kattılar. İlaç verdikleri eczacı ise yaptığı kaza sonucunda oğlunu kaybetti. Trafik kazasında oğlunu kaybeden eczacı anne konuştu.

Ahmet Nazif'in doğum gününe 6 gün vardı. İddiaya göre eczacı anne ve oğlunu birbirinden suya katılan ilaç ayırdı. Kan donduran olayın adresi Ankara. Kalfa ve yardımcısının amacı usulsüz ilaç alıp satmaktı. İddiaya göre kalfa ve yardımcısı şeytani planını devreye soktu. Önce eczacının yiyecek ve içeceklerine şizofreni ilacı koydular sonra da eczanede çalışanları yavaş yavaş hasta ettiler.

"ECZANEYE GİDİYORUM, UYKUM GELİYOR"

Eczacı Büşra Akdoğan, "Ben bu insanlar yüzünden oğlumla 4 senesini geçiremedim, uyuyarak geçti vaktim. Eczaneye gidiyorum, bir şeyler yeyip içiyorum uykum geliyor. Hastaneye gittim, bir şey bulamadılar" dedi.

“AMAÇ DOLANDIRMAK”

Eczacının avukat kardeşi ve mağdurlar arasında bulunan Buğra Akdoğan, ablası rahatsızlanınca eczaneye o gidip gelmeye başladı. Akdoğan "Eczaneye geldikten 1-2 saat sonra hastalanıyordum. Amaç buradan uzaklaştırıp yüklü bir miktarda mal satın alınıp dolandırılması" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.