Mustafa Keser Ve Bülent Ersoy Davalık Oldu

Mustafa Keser Ve Bülent Ersoy Davalık Oldu

Birlikte sundukları programda birbirlerine giren Bülent Ersoy ile Mustafa Keser'in 1 TL'lik tazminat davasında karar çıktı. İki usta sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, 'Benzemez Kimse Bize' adı program sonrası kavga etti.

face-tikla-006.jpg

"Seni divan yaparlar"

Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in kendisi için “Seni Diva değil divan yaparlar, hiçbir halt bildiğin yok senin.” şeklinde sözler söylediğini öne sürmüştü.

1 TL'lik dava

Mustafa Keser’in bu sözleriyle kendisine hakaret ettiğini ve kişilik haklarına saldırdığını belirten Ersoy, 1 TL'lik manevi tazminat davası açmıştı.

"Travma yaşadım"

Sanatçı dava dilekçesinde, iç dünyasında travma yaşadığını ve toplum önünde itibarının sarsıldığını öne sürmüştü.

"Bana Kürdo" diyor

Mustafa Keser de bu davaya karşı dava ile yanıt vermişti. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla başvuran Mustafa Keser, Bülent Ersoy’un programda kendisine “Kürdo” diye hitap ettiğini söylemişti.

Birbirlerine 1 TL tazminat ödeyecekler

Hakaret edildiğini, aşağıladığını ve kişilik haklarının zarar gördüğünü belirten Mustafa Keser de Bülent Ersoy’dan 1 TL manevi tazminat istemişti.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi, Ersoy ile Keser’in birbirlerine açtığı davayı haklı buldu ve karşılıklı olarak birbirlerine 1’er liralık manevi tazminat ödemelerine hükmetti.

Mustafa Keser, duruşma çıkışı “Musiki seviyesi olarak nerede olması gerektiğini söyledim. Şahsına bir hakarette bulunmadım.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.