MHP İddialı geliyor

MHP İddialı geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Teşkilatları, 24.dönem aday adaylarından Dr. Murat Yapıcı, Şerafettin Doğan ve Mehmet Altındağ’la beraber Köroğlu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.   MHP Bolu İl Başkanı Sabri...

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Teşkilatları, 24.dönem aday adaylarından Dr. Murat Yapıcı, Şerafettin Doğan ve Mehmet Altındağ’la beraber Köroğlu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

 

MHP Bolu İl Başkanı Sabri Şatıroğlu ve İlçe Başkanı Kemal Koç ile kadın kollarının da katıldığı ziyarete yaklaşan seçim öncesi, AKP iktidarının ülkeyi ve ilimizi düşürdüğü durum konuşuldu. Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı H.Hüseyin Aykan, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek. “Böylesi bir kalabalığı Cemiyetimizde ağırlamaktan son derece mutluyuz. Bolu ve ülke yararına yapacağınız her türlü çalışmada KGC olarak yanınızda olacağımızdan kuşkunuz olmasın.” dedi. KGC yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette, MHP Bolu milletvekili aday adayları gazetecilerin sorularını yanıtladılar. Aday adaylarından Mehmet Altıntaş, ülkenin birliği ve bütünlüğü için MHP iktidarının kaçınılmaz olduğunu belirterek; “İnşallah 13 Haziran günü yine aynı kalabalıkla seçimlerin galibi sıfatıyla ziyaretinize geleceğiz.” ifadelerini kullandı. Türkiye’nin her geçen gün yabancılaştığına değinen Dr. Murat Yapıcı; “Bizler hiçbir rant ve çıkar gözetmeksizin MHP’nin siyasi anlayışına yakışır bir şekilde bu yola çıktık. Bu bir vatan davasıdır. Bağımsızlık davasıdır. Demokratik bir şekilde bu mücadelemizi sonuna kadar el ele ve birlik içerisinde vereceğimizden emin olabilirsiniz.” dedi. MHP Bolu milletvekili aday adaylarından Şerafettin Doğan ise “Çıkılan bu yolda yerel basının önemi çok büyüktür. İktidar güçleri tarafından her türlü baskıyı üzerinde hisseden basın camiasında ayakta kalabilmenin ve gerçekleri yazabilmenin güçlüğünü anlayabiliyoruz. Ama biliyoruz ki basın camiasının içerisinde de yüreği bizler gibi Bolu için, vatan için çarpan birçok yazar ve gazeteci arkadaşlarımız mevcuttur. Bizler sizin sorunlarınızı çözmek için de bu görevlere talibiz. Bu sebeple seçim süreci içerisinde sizlerinde desteklerini bekliyor.” dedi. Karşılıklı sohbet şeklinde geçen ziyarette MHP Bolu İl Başkanı Sabri Şatıroğlu, KGC’nin kendilerini ağırlamada gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederek. “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada KGC’ne bağlı basın kuruluşlarının bizlerin yani Bolunun sesi olacağından kuşkumuz yoktur.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.