Mudurnu belediyesi Partizanlık yapıyor

Mudurnu belediyesi Partizanlık yapıyor

AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın CHP’li Mudurnu belediyesinin partizanca bir tavır göstererek, Programa alınan ve ödeneği ayrılan yatırımları engellediğini iddia etti. AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın CHP’nin...

AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın CHP’li Mudurnu belediyesinin partizanca bir tavır göstererek, Programa alınan ve ödeneği ayrılan yatırımları engellediğini iddia etti.

AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın CHP’nin yenilenmiş Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vatandaşa bol keseden vaatlerde bulunmasına rağmen işin aslının hiçte öyle olmadığını söyledi. Geçtiğimiz hafta içinde CHP’li Mudurnu Belediyesinde, çok ilginç bir gelişmenin yaşandığını söyleyen Sayın; “Mudurnu İlçesinde yapılmak üzere programa alınan, Hastane inşaatı için imar planında yapılması gereken imar tadilatı, ‘yasalara aykırı hiçbir husus olmamasına’ rağmen, CHP’li Belediye Başkanı Sn. Mehmet İnegöl ve CHP’li Meclis üyelerinin olumsuz oy vermeleri sonucu engellenmiştir. Gerçekler gün ışığı gibi ortadadır. Programa alınan ve ödeneği ayrılan yatırımlar burada engellenmekte ve siyasi rant elde edilmek istenilmektedir. Bu yatırımları engelleyen CHP zihniyetini karşısında, ilçede, köylerde ve kahvehanelerde ki verdikleri boş vaatlere inanacak bir Allahın kulu var mıdır? Bunlar bu aziz milletimin evlatlarını kör, sağır ve akılsız mı sanıyor? Kaldı ki Ak Parti hükümeti, hizmetlerini yaparken hiçbir zaman partizan bir tutum içinde olmamıştır. Bunun en önemli göstergesi yine Mudurnu’dadır… Karayollarından verilen 12.000 metre bordür, 15.000 mt² parke taşı, 2. Etap Toki çalışması, Mudurnu girişinin aydınlatılması ve asfalt yapımı Ak Parti’nin hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun Mudurnu insanına duyduğu saygının ve sevginin bir göstergesidir… Ak Parti siyaset üstü böyle hizmetler yaparken Mudurnu Belediye başkanının Mudurnu’ya gelecek hizmeti engelleyen partizan tutumu çok üzücü, düşündürücü bir ibret vesikasıdır”. Dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.