“Muhalefetin yalanlarına pirim vermeyin”

“Muhalefetin yalanlarına pirim vermeyin”

Ak Parti Milletvekili adayı Fatih Metin, muhalefetin söylediği yalanlara vatandaşın pirim vermemesini söyledi. Metin, muhalefet partilerinin yapılanları görmezden gelip, gerçekleri saptırarak yalan ve iftira üzerine bir siyaset...

Ak Parti Milletvekili adayı Fatih Metin, muhalefetin söylediği yalanlara vatandaşın pirim vermemesini söyledi. Metin, muhalefet partilerinin yapılanları görmezden gelip, gerçekleri saptırarak yalan ve iftira üzerine bir siyaset tarzı sergilendiklerini söyledi.

Ak Parti Bolu Milletvekili adayı Fatih Metin, “Ziyaretlerimizde tespit ettiğimiz önemli bir hususu vatandaşlarımızla paylaşmak istiyorum.  Gerek Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisine mensup adaylar gerçekleri saptırarak yalan üzerine iftira üzerine bir siyaset tarzı benimsemiş durumdalar. Bunu üzülerek karşılıyoruz. Bu hususlardan bir tanesi de Bolu’daki istihdama, yatırıma ve üretime yönelik yatırımları yok farz etmeleri.2002 tarihinde rakamlar çok açık. 2002 tarihinde Bolu’da 20 bin civarında sigortalı çalışırken bugün itibariyle sigortalı sayısı Bolu’da 40 bini aşmıştır. Buda gösteriyor ki, 9 yıl içerisinde istihdamın yüzde yüz arttığını görmekteyiz. Buda bizi memnun ediyor. Gerek Arçelik firmasının büyümesi, gerek tavukçuluk sektörünün büyümesi, organize sanayimizin büyümesi, yeni yatırım alanının oluşması buralara da genişletme alanlarının açılması ve hizmet sektöründe çizgi bunu gösteriyor.

“Sigortalı sayısı 40 bini aşmıştır”

Bolu’nun bu anlamda geleceği çok açıktır. Şu anda bizim işsizliğimiz nitelikli bir işsizliktir. Bunu da ortadan kaldıracak tedbirlerimiz mevcuttur. Bolu’da sigortalı işçi sayısını 20 binden 40 bine çıkardıysak, inşallah yakın zamanda çok daha kaliteli hizmet alındığı bir Bolu’yu hep beraber yaşayacağız.  Ben vatandaşlarımızı yanlış bilgilendirme noktasında gayret sarf eden muhalefete pirim tanımamalarını rica ediyorum. Rakamlar ortada, bu sürede bu rakamlara karşı muhalefetin geliştirdiği veya söylediği hiçbir şey yok. Biz rakamlarla ve yaptıklarımızla konuşuyoruz. Biz boşa konuşmayız. Yaptıklarımızla vatandaşımızın karşısındayız.”şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.