O sene bu sene

O sene bu sene

MHP Bolu milletvekili adaylarının son durağı Kürkçüler, Kızıl ağıl ve Karamanlar köyü oldu. “O sene Bu Sene “ şeklinde sloganlar atan halka seslenen Yapıcı;” Sizlerin bu alkış ve destekleri 13 Haziran...

MHP Bolu milletvekili adaylarının son durağı Kürkçüler, Kızıl ağıl ve Karamanlar köyü oldu. “O sene Bu Sene “ şeklinde sloganlar atan halka seslenen Yapıcı;” Sizlerin bu alkış ve destekleri 13 Haziran günü geleceğimiz iktidarın sesleridir. Karar Anı, Kader Anı MHP iktidarı olacaktır” dedi.

MHP milletvekili adayları seçim çalışmalarına köy halklarını ziyaret ederek devam etti. İlk durak Kürkçüler köyü oldu. Bu köyde halkın sıkıntılarını ve sorunlarını dinleyen adaylar, çözüm için tek yolun MHP iktidarından geçtiğini söylediler. Adaylara, teşkilat ve kadın kollarına çok sıcak ve misafirperver davranan kürkçüler köyü halkı “  Sesinize Ses Katacağız, bu vatanı böldürmeyeceğiz. 12 Haziran sabahı Tüm Türkiye’yi göreve çağırıyoruz.” Şeklinde ifadelerin ardından sloganlar atarak adaylara destek verdiler. Adaylardan Yapıcı;” Desteklerini ve bize yaklaşımlarınız için şahsım ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Bu sene Allah’ın izniyle tek başına iktidara geleceğiz. Bunun için bir oy yeter. Sizlere hizmetimizi, iktidar olarak sürdüreceğiz.” Diyerek halka moral verdi. İkinci durak olarak gelinen Kızıl ağıl köyünde vatandaşların coşkulu ve alkışlarla adayları karşılaması, adayların heyecanına heyecan kattı. “O sene Bu Sene “ şeklinde sloganlar atan halka seslenen Yapıcı;” Sizlerin bu alkış ve destekleri 13 Haziran günü geleceğimiz iktidarın sesleridir. Karar Anı, Kader Anı MHP iktidarı olacak. Ses ver Türkiye “ diyerek halkın coşkusuna aynı şekilde yanıt verdi. Son olarak Karamanlar köyünde köy halkı ile buluşan ve köylüden neler istediklerini soran adaylar, köylülerin sıkıntı ve sorunlarını bildiklerini, maddi ve manevi durumu iyi olmayan vatandaşlara sunulan HİLAL KART projelerini açıkladılar. Halkın beğenisini kazanan bu proje köylünün, yaşlıların ve maddi durumu iyi olmayan vatandaşlar tarafından mutlulukla karşılandı, Sevinç gözyaşları döken bazı vatandaşlar adaylara sarılarak onlardan zafer sözü istediler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.