Oktay Güneş yine şaşırttı

Oktay Güneş yine şaşırttı

Göreve geldiği günden beri çeşitli tartışmaların odağında yer alan İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Oktay Güneş’in Salı günü saat 09.00’da yapacağı açıklamaya herhangi bir mazeret...

Göreve geldiği günden beri çeşitli tartışmaların odağında yer alan İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Oktay Güneş’in Salı günü saat 09.00’da yapacağı açıklamaya herhangi bir mazeret bildirmeden gelmemesi basın mensuplarının tepkisine neden oldu. Bolu Valisi İbrahim Özçimen’in olaya el koyması bekleniyor.

 

Salı günü İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Oktay Güneş’in saat 09.00’da basın açıklaması yapacağını öğrenen basın mensupları açıklamanın yapılacağı saatte İl özel idaresine gittiklerinde büyük bir şok yaşadılar. Güneş’in makam odasının kapısının kapalı olduğunu gören basın mensupları Güneş’in 2 günlük izne ayrıldığını öğrendiler. Basın mensupları Oktay Güneş’in izne ayrıldığını İl özel idaresi yetkililerinin de Salı sabahı öğrendiğini anlayınca bir şok daha yaşadılar. Daha sonra saat 10,30 sularında yerel basın bürolarını arayan bir kişi İl özel idaresinden aradığını ve sabahki açıklamanın saat 13.00’a alındığını söyledi. Tekrar özel idaresini arayan gazetemiz haber merkezi çalışanları “İki günlük izin almış birisi öğlen nasıl açıklama yapacak? Şeklinde yönelttiği soruya İl özel idaresi santrali çalışanları “ Bu açıklamadan haberimiz yok öyle bir şey olsa haberimiz olurdu” şeklinde cevap verdiler. Saat 13.00’de İl özel idaresine giden basın mensupları ise karşılarında İl Özel idaresi genel sekreter vekili Rıza Kinişi buldular. Kiniş basın mensuplarına tavuk kümesleriyle ilgili bir basın bülteni verdi başka bir açıklama yapmadı. İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Oktay Güneş’in izne ayrıldığı halde basın mensuplarını açıklama yapmak için makamına çağırması akıllarda soru işareti bırakırken konuya Bolu Valisi İbrahim Özçimen’in el koyması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.