Önemli olan Bolumuzun kazanmasıdır##hb_manset.gif

Önemli olan Bolumuzun kazanmasıdır##hb_manset.gif

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Temayül yoklaması sonrasında ilk sırada çıkarak dikkatleri üzerine çeken M.Emin Güz “Ben Pazar günü teşkilat üyelerimizin gözlerinde bana karşı...

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Temayül yoklaması sonrasında ilk sırada çıkarak dikkatleri üzerine çeken M.Emin Güz “Ben Pazar günü teşkilat üyelerimizin gözlerinde bana karşı besledikleri sevgiyi gördüm. Bu benim için çok onur verici bir sonuç oldu. Önümüzde ki süreçte yapılacak olan Mülakat ve kamuoyu değerlendirmesi neticesinde merkez karar yürütme kurulu bir karar verecek. Bu karar sonrasında halkımızın desteğiyle milletvekili adayı olarak bu hizmet yarışına katılmak istiyorum.”dedi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisinin Pazar günü gerçekleştirilen Temayül yoklamasında birinci sırada çıkan M.Emin Güz Bolu Olay gazetesi imtiyaz sahibi Erhan Beykoz’a önemli açıklamalarda bulundu. Temayül yoklamasında ilk sırada çıktığı Pazar gününün kendisi için çok önemli bir anlamı olduğunu söyleyen M.Emin Güz; “2 yıl önce aktif siyaset anlamında fiilen ayrılmış olduğum Ak Parti teşkilatlarından çok büyük bir destek aldım. Bu benim için çok önemliydi. Bu gönül birlikteliğimizin sürdüğünü gösteren en somut göstergeydi. Biz il başkanlığı dönemimizde de teşkilatlarımızla her zaman iç içe olduk, hassasiyetlerini göz önüne aldık ve ön plana çıkardık. Teşkilat demek halk demektir. Halktan kopuk bir siyasetin olmayacağı düşünen Ak parti siyasi hareketi olarak biz bu mesafeyi hiçbir zaman kısaltmadık. Ben Pazar günü teşkilat üyelerimizin gözlerinde bana karşı besledikleri sevgiyi gördüm. Bu benim için çok onur verici bir sonuç oldu. Şimdiden sonrasını yine genel merkezimiz belirleyecek. Önümüzde ki süreçte yapılacak olan Mülakat ve kamuoyu değerlendirmesi neticesinde merkez karar yürütme kurulu bir karar verecek. Bu kararda halkımızın desteğiyle milletvekili adayı olarak bu hizmet yarışına katılmak istiyorum. Halkımızda tercihini bizden yana kullanırsa Bolu’yu Türkiye büyük millet meclisinde temsil etmekten büyük bir onur duyacağım.”dedi.

 

Önemli olan partimizin ve Bolumuzun kazanmasıdır

 

Şu anda milletvekilliği aday adaylığı süreci içersinde olduklarını Temayül aşamasından sonra sıranın Mülakat ve Kamuoyu yoklamasına geleceğini vurgulayan M.Emin Güz “Ondan sonra da karar aşaması var. Bu aşamadan sonra ilk 3’e girenler milletvekili aday adayı olarak ilan edilecekler.6 ile12 Nisan arasında adayların belli olacağını ilan edileceğini düşünüyorum. İlan edildikten sonra ilk 3 sırada kim yer alırsa alsın çalışmalarımıza devam edeceğiz. Önemli olan partimizin ve Bolumuzun kazanmasıdır. Halkımızın kazanması için AK Partinin tekrar iktidar olması gerektiğini düşünüyoruz. Halkımızla iç içe gönül birlikteliği içersinde bu yolda yürümeye devam edeceğiz.”diye konuştu.

 

Ömer Sayınla seçime girecek olmamız büyük bir şanstır

 

Geçmişte yaptığı İl başkanlığı görevini çok coşkulu bir şekilde yaptığını ve sorumluluğunun bir hayli fazla olduğunu söyleyen Güz;”İl başkanı bir seçimin komutanıdır.2007 seçimlerinde tüm stratejiyi biz ekibimizle birlikte belirlemiştik. Milletvekili ve diğer arkadaşlarımızda buna harfiyen uymuşlardı. Seçimin birinci derece sorumluluğu il başkanlığına aittir. Önümüzdeki dönem Ömer Sayın ağabeyimizle beraber yürüteceğiz. Sayın Ömer Sayın birikimli, 3 dönem belediye başkanlığı yapmış, kamu görevi ifa etmiş aynı zamanda siyaseten de tecrübesi olan AK Parti ve Bolu kamuoyunda sevilen, takdir edilen duayen bir isimdir. Öncelikle Ömer Sayınla seçime girmemizin büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Eğer milletvekili adayı olur isem bu anlamda onun önderliğinde çizmiş olduğu yol haritasıyla beraber hareket edeceğiz. Önceden biz yol çizerdik şimdi ise yolumuz çizilecek. Aday olmazsakta dışarıda bize bir görev verilirse il başkanımızın emrinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.