“Ortak özne Bolu”##hb_manset.gif

“Ortak özne Bolu”##hb_manset.gif

Yeni vekiller ilk defa ‘Üniversiteniz’ programında bir araya geldi.   Abant İzzet Baysal Üniversitesi Pembe Salon’dan canlı olarak yayınlanan “Üniversiteniz’ programı bu hafta Bolu’nun çiçeği...

Yeni vekiller ilk defa ‘Üniversiteniz’ programında bir araya geldi.

 

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Pembe Salon’dan canlı olarak yayınlanan “Üniversiteniz’ programı bu hafta Bolu’nun çiçeği burnunda milletvekillerini konuk etti. Bolu Ak Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü ile Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, seçildikten sonra ilk defa, ‘Üniversiteniz’ programında bir araya gelerek, birlik mesajı verdi. AİBÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Köroğlu TV’den canlı olarak ekranlara gelen programda, Bolu’nun yeni milletvekilleri, siyaset dışındaki birçok konuda görüş ve projelerini dile getirdi.

 

‘Birlik’ mesajı verdiler

Sunucu Yrd. Doç. Dr. Akcan Akkaya’nın sorularını yanıtlayan Bolu Milletvekilleri, özellikle turizm alanında hayata geçirmeyi düşündükleri projeleri anlattı. Akcan Akkaya’nın Bolu’da bir çok göl olmasına karşın bu göllerden turizm ve spor amaçlı yararlanılamadığını, yeni dönemde bu sorunun çözümü konusunda girişimleri olup olmayacağını sorması üzerine, Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü iktidar partisi olarak Bolu’nun sahip olduğu imkânlardan fazlasıyla yararlanması için çaba harcayacaklarını söyledi. Muhalefet olarak iktidar partisi milletvekillerinin Bolu’da turizmin gelişmesi için yapacakları girişimlere her zaman destek olacağını belirten CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu’ya hizmet için gerektiğinde bir araya geleceklerini ifade etti. Seçildikten sonra ilk defa bir araya gelen Bolu’nun yeni milletvekilleri, program sonunda hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.