Özçimen yaşlıların gönlünü kazandı

Özçimen yaşlıların gönlünü kazandı

Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Valiliği Yaşlı Sağlığı Merkezi (BOVYAM)'nin 3. kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı. Özçimen burada yaşlılarla birlikte önce yürüyüş yaptı.   Bolu'da,...

Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Valiliği Yaşlı Sağlığı Merkezi (BOVYAM)'nin 3. kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı. Özçimen burada yaşlılarla birlikte önce yürüyüş yaptı.

 

Bolu'da, 2008 yılında hizmete açılan ve yaşlılara sağlık ve sosyal hizmetlerin sunulmasının yaşamsal öneme sahip olduğu görüşünden yola çıkarak faaliyetlerine devam eden BOVYAM'ın 3. kuruluş yıldönümü etkinliklerine Vali Özçimen de katıldı. Özçimen ilk olarak yaşlılarla birlikte Bolu Valiliği Yaşlı Sağlığı Merkezi'nin önünden Karaçayır'daki Boluspor halı sahalarına kadar yürüdü. Yürüyüş esnasında yaşlılar ile sohbet eden Vali Özçimen, merkezin çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Yürüyüşün ardından halı sahada ilk olarak ağır ritimde koşu yapıldı. Vali Özçimen de koşuya katıldı. Koşu sırasında bazı yaşlılar "Yaylalar" türküsünü söyledi. Yapılan koşunun ardından kültürfizik hareketleri yapıldı. Boluspor tesislerindeki etkinliğin ardından BOVYAM Merkezi'ne gelen Vali Özçimen ve yaşlılara daha sonra buradaki eğitim ve çalışmaları hakkında slayt eşliğinde BOVYAM Koordinatörü Prof. Dr. Feray Gökdoğan tarafından bilgi aktarıldı. Bolu Valiliği Yaşlı Sağlığı Merkezi'nin etkinliklerine katılan vatandaşlar kendilerini ziyaret ederek etkinliklerine katıldığı için Vali İbrahim Özçimen'e teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.