Pandora’nın kutusu Hafta sonunda açılabilir ##hb_manset.gif

Pandora’nın kutusu Hafta sonunda açılabilir ##hb_manset.gif

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak Parti Bolu il başkanlığına kimi atayacağı büyük bir merakla bekleniyor. Ak Parti il başkan adayları Yaşar Yüceer ve Ömer Sayın sürecin hafta sonunda tamamlanma ihtimalinin yüksek...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak Parti Bolu il başkanlığına kimi atayacağı büyük bir merakla bekleniyor. Ak Parti il başkan adayları Yaşar Yüceer ve Ömer Sayın sürecin hafta sonunda tamamlanma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyerek “Sayın Başbakanımızın vereceği kararı tüm bolu gibi bizde büyük bir merakla bekliyoruz” dediler.

 

Ak Parti Bolu il teşkilatında il başkanının kim olacağı büyük merakla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Genel merkez tarafından belirlenen iki başkan adayı olan Ömer Sayın ve Yaşar Yüceer Ankara’ya çağırılmış ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’le görüşmüşlerdi. Süreç ile ilgili olarak bilgi veren Ak parti Bolu il başkan adayı Yaşar Yüceer her an Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmek için Ankara’ya çağırabileceklerini söyleyerek; “Ankara’dan gelecek olan bir telefonla da sonuç açıklanabilir. Hafta sonu ya da Pazartesi günü bu konuda bir gelişme yaşanabilir” şeklinde konuştu. Konu ile ilgili olarak bilgi veren Ak parti Bolu il başkan adayı Ömer Sayın ise Bolu il teşkilatının bu konuda ülke genelinde ki en rahat teşkilatlardan biri olduğunu vurgulayarak; “Sayın Başbakanımız il başkan adaylarını görmeden ve yüz yüze konuşmadan hiç kimseyi atamayacağını daha önce ifade etmişlerdi.54 ilin geneline bakacak olursanız bazı illerde 4-5 tane il başkan adayının olduğu görülecektir. Sayın Genel başkanımızın programının ne kadar yoğun olduğu herkesin malumu bu yüzden süreci bekleyip görmenin daha doğru olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu. Ak parti Bolu il başkan adayı Ömer Sayın yeni il başkanının atamasının hafta sonunda yapılmasının hiç kimseyi şaşırtmayacağını da sözlerine ekleyerek “Bende de teşkilattaki diğer arkadaşlar gibi bu yönde bir beklenti var. Sonucu bekleyip göreceğiz” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.